PDA

View Full Version : da go vkaram v legloto...



momi4ence^
10-18-2004, 13:20
Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! :roll: PLS HELP!

10-18-2004, 13:35
Hehehe.Za6to se pritesnqva6 kak da go vkara6.Tova e mn lesno.Prosto mu se natiskai,poraskar6i se malko pred nego,laskai go,davai mu da pie mnogo,kato ostanete na samo se porasable4i malko.Porazkop4ai bluzkata.Natiskai mu se mnogo i 6a stane.Nema ni6to slojno i trudno.O6te pove4e kogato 6te ima mnogo alkohol.Togava o6te po lesno 6te go vkara6 v legloto.A znae6 li za6to iska6 da se 4uka6 s nego-za6toto o6te go obi4a6-tova e pri4inata.Moje da ne go osaznava6 no go obi4a6 i toi te zadovolqva dostata4no.Za tova iska6 da spi6 s nego.

BABY_SEXY_GIRL
10-18-2004, 22:41
Mi mnoo leno, natisni mu se, gali go na nqkoi mesta, celuvai go, raztapqi go s dumi...abe stiga da si navita sama 6te stigne6 do ideqta kak 6te go sablazni6 namqsto,a ne taka - kato po scenarii :P

Murderdoll
10-18-2004, 22:44
hihik napii go qko i po4ni da mu se natiska6..
ko drugo da ti kaja..uspeh :?

deaznam
10-19-2004, 11:38
davate donqkude moje bi pravilniq savet no ne razbirate sushtinata na vaprosa zashtoto da momiche da svali momche e mnogo po lesno ot obratnoto no vse pak te sa razdeleni i ne samo tova ami i se karat ta as nikoga ne bih spal s momiche s koeto ne se razbram po prostata prichina che posle ste izglezdam kato istrivalka i glupaka s koito tq moje da si pravi "kakvoto iska" tai che ima se v predvid ako tozi pich vupreki vsichkiq alkohol mu doidat takiva idei i se otdrupne ot neq kakvo oste tq moje da napravi za da go zaribi ... :>> no mai nqma kakvo poveche osven tova koeto vie ste napisali ...

SANDRETO
10-19-2004, 12:08
mi napii go i go 4ukai:)) :wink:

Майнинг
10-19-2004, 13:22
iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?

И после някой се цупят когато кажат че жените са кучки. No Comment.

LiL_MeoW
10-19-2004, 13:26
napulno sum saglasna sus deaznam
se pak ne moje6 da misli6 samo za sebe si nqkvo kofti e a puk i na nego nqma da mu dokaje6 kakvoto i da bilo no 6e dokaje6 na ostanalite 4e go obi4a6 i se o6te iska6 da si s nego . to4no taka 6e se tulkuva a ne taka kakto na teb ti se iska da prozvu4i . mnoo dobre trq da znae6 kvi sa mom4etata (ni6to protiv ya man) . nqma da ti e priqtno nqkuv bukluk da razpraq kak te e 4ukal 6oto si gadna kurva i puska6 na koito ti padne . pomisli si . :roll:

Майнинг
10-19-2004, 13:30
Абе много лесно лепвате епитети като "боклук", "прасе" и прочее такива на мъжете. Може и наистина да си го заслужават, но е хубаво преди това човек да вземе да се погледне в огледалото, да си зададе няколко въпроса и ако му е чиста съвестта едва тогава да насочва такива епитети към някой друг.

e4o
10-19-2004, 14:00
hihi toi kat se napie moje i sam da doide pri teb :lol:

amy lee
10-19-2004, 14:49
kato se napie i po4ne6 da mu se natiska6 nqma na4in da ti otkaje

SanDRo
10-19-2004, 16:03
ГАДНИ КУРВИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ :)
И после ми кажете, че тва не е КУРВЕНСКО (не че не ми харесва де, ама си е курволенско) *!@^#!@) Ще ти кажа, че ще го вкараш и без алкохол стига да си симпатична и ...................

LiNkiN4eTo
10-19-2004, 16:15
momi4ence^ ooooooo ti puk tva ako ne moje6 da naprai6 ... za kvo govorim izob6to ?!?!?!

fif
10-19-2004, 17:52
iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?

И после някой се цупят когато кажат че жените са кучки. No Comment.
ti si mnoooooooooooooooogooooooooooooo prosttttt!!!!!!!!!!!!!!
ima6 razbiraniq ot 1 vek!Za6to mom4etata spqt s 10 momi4eta i sa geroi a momi4eta spqt s 10 mom4eta i sa kurvi?Az sega sum devstvena no ne vijdam ni6to lo6o da spi6 s nqkoe mom4e(ne s vsi4ki :P de)daje i da ti e samo priqtel.Vijte sex-a ot stranata na udovolstvieto, ne samo mom4etata mogat da izpitvat kef ot sexa i pove4eto puti momi4eto "e*b*e mom4eto!Ne ste li se zamislqli mom4eta 4e momi4etata puskat a ne vie a?Demek nie re6avame s koi da go pravim, za udovolstvie ili za6toto obi4a6 mom4eto, sexa ne e = na kurvaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kurvi sa momi4eta koito spqt s mnogo maje, no priqtelskiq sex ne e ni6to lo6o!

fif
10-19-2004, 17:55
pp zabraih da napi6a 4e momi4eto iska d apokaje na mom4eto 4e moje da si go vyrti na prusta, da go polzva za parcal4e, mom4eta vie ste mnogo naivni a pove4eto puti ste sredstvo za UDOVOLSTVIE, da samo sredstvoooo

moviemaker
10-19-2004, 17:59
Това пък е най-лесното да вкараш момче в леглото ( и то при наличието на алкохолен градус :) )
Мисля ,че няма смисъл от съвети...дори да импровизираш нещо пак ще имаш успех ...

aBeP4eTo
10-19-2004, 19:56
momi4ence^ ooooooo ti puk tva ako ne moje6 da naprai6 ... za kvo govorim izob6to ?!?!?!

Izvinqvai ama nikoi ne se e rodil nauchen moje da i e purviq ,moje da se sramuva i kato se speche da ne znae kakvo da pravi ! Mi znachi kak mojesh da go vkarash v legloto pravi mu nameci pipai go celuvai go po mesta kadeto moje da se vuzbudi budi nastoqtelna :!: Drugo ne se seshtam sega dano da sam ti pomognala malko uspeh ! :wink:

blue_flower
10-19-2004, 20:31
Mhm, vij sega skapa, malko po slojni4ko e otkolkoto ti go obqsnqvat drugite. Moje da e lesno da vkara6 mom4e v legloto, ama ako ste bili gadjeta, sega ste skarani i ste ot edna kompaniq, nali se se6ta6 6te ima malko zabivki. Savet kato ima tolkova mn alkohol ne napivai samo nego, ami i ti vzemi da izpie6 ili pone se pravi 4e pie6 malko po golemi koli4estva, demek celta e da te mislqt za piqna priqtelite det ste v ob6ta kompaniq, moje i da ne si, za6toto ot li4en opit znam 4e kato po4ne6 da se natiska6 na toq deto do sega si opluvala, vednaga nqkoi moralist i zagrijen priqtel 6te te vkarva v praviq pat i ni6to qnma da ti pozvolqt da napravi6, pak do togava kolkoto i da si mislim, 4e sa bez mozak mom4etata, mn qsno, 4e 6te se useti vaob6te 6te te zabie na mainata si, za6toto nikoi ne obi4a da e parcal. Kato si piqna pone moje6 da opravdae6 na drugata sutrin deistviqta si s alkohol, zvu4i mn hlapa6ko, oba4e to i celta ti e takava, taka 4e vsi4ki sredstva sa pozvoleni.:))

10-22-2004, 08:53
pp zabraih da napi6a 4e momi4eto iska d apokaje na mom4eto 4e moje da si go vyrti na prusta, da go polzva za parcal4e, mom4eta vie ste mnogo naivni a pove4eto puti ste sredstvo za UDOVOLSTVIE, da samo sredstvoooo

Хех.. дори не е необходимо да изтъквам доводи в подкрепа на твърдението си. И все пак моме, внимавай щото всеки си намира майстора някой ден. Някой път така ше лапнеш плувката по някой, за който ти ще си средство за удоволствие, и да ти кажа, ниакак не ми се ще да съм на твое място тогава. Видял съм малко повече зими от теб и доста повече хора и повярвай ми, всичко се връща. Натъпкано при това.[/quote]

hm ima ne6to vqrno v si4ko koeto kazva6.Az durja na mnenieto si, neka go kaja taka:Ako mom4e se durji lo6o s men 6te mu natriq nosa taka 4e da me zapomni i da orestane da se zaqjda s men, vinagi pravq taka i 6te produljavam!

LiNkiN4eTo
10-23-2004, 09:45
aBeP4eTo maaaaale nikoi ne se bil rodil nau4en ....
tva ne6to u4i li se ve mome ????
mi 6tom nikoi ne se e rodil nau4en da vzemat da go slojat kato predmen v u4ili6te 4e pone si4ki da se nau4at .... ako nqkoi iska moje i 4astni uroci da si vzima po 'kak da vkarame mom4eto v legloto'

idealno prosto nqmam dumi tva be6e izcepkata na denq !!!
po temata : nqma stra6no moito momi4e idi na 4asten u4itel toi 6ta nau4i kak da napii6 mom4eto ili kak da go sublazni6 .... 6 to4ki :!:
brao mn umno :!:

10-23-2004, 10:25
то при наличието на алкохолен градус

Prostakkk
10-23-2004, 16:16
Kato cqlo mom4etata lesno priemat takiva OFERTI :)
Spokoino :)

SanDRo
10-23-2004, 17:08
Както пее 2PAC "You wonder why they call u bitch?" АМи КУчки сте и курви ! Що момчето спяло с десет? ЩОТО МОМЧЕТО МУШКА И БЕЕЕГАА, А вие си оставате мушнати ! И колкото повечете мушкат , толкова по голяма става черната дупка и накрая аАСДУААААААААААААА ОСЛЕПЯЯЯЯЯХХХХХХХХ

Sta1ker
10-23-2004, 21:44
vsi4ki takiva temi ot nqkoi si gost spored men gi pi6e edin i su6t 4ovek
ili malka grupa ot hora koito sa vzeli toq forum na bazik i ne spirat da pi6at temi s prostotii neka admina da proveri za suvpadenie na IP
ako pi6e ot club ve4e e drug vapros nqma na4in da se razbere

vsi4ki takiva neseriozni temi gi pi6at gosti nqkak sumnitelno e .....

ohhh lo6iq film : admina ili nqkoi ot moderatorite e re6il da se ebava s horata ili po lo6o vijda kak foruma umira bavno no sigurno i re6ava da go sujivi sus pomo6ta na eto takiva temi[tva razbira se e po malko ot 1% veroqtnost]

DiEsEl_GiRl4eTo
10-24-2004, 12:04
emi da piine momcheto ma ko piine povechko da ne zeme da stane taka che nishto da ne pomni posle :) :) :)

4ep-boy
11-12-2004, 14:27
awe qshte go kogato e nai sopoliv weeeeeeeee. a taq kurva kvo drunka gluposti 4e she e trudno da se ebe s nekav harpun. kurva gadna. ti ako ne mojesh da nakara6 nekuv iztrupnal tip da te ebe na4i ili si mnoo otvratitelna ili si mnoo tupa. e to mai si4ki jeni sa mnoo tupi-zna4i si otvratitelna. HODI SE SKRII MA
KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OO

11-12-2004, 16:02
Tova pak e dosta lesno. Ostavi go da piiie pove4ko, idi i sedno pri nego, posle v nego. Pregarni go samo gledai kak 6te mu stane patkata i 6te 4aka t'voq izbor, da ili - ne. Kasmet :lol:

rikk
11-16-2004, 14:37
po-dobre prosto ne go pravi, shtoto nqkoi den i ti shte si namerish maistora ;) dori onq geio rushi nenamkufsi go peeshe v nqkfa pesen:
"vsichko se vrushta" ;) . tui che, ne pravi tova, koeto posle na tebe shte ti napravqt. po-dobre se razberete kato hora! aide gl & hf

Baccara
11-16-2004, 15:15
Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! :roll: PLS HELP!


Подшушмни му на ушенце,че го искаш. Но малко се съмнявам, че ще му стане гадно, че си се изчукала с него, пък камо ли да си помисли, че може да правиш каквото си искаш с него. Най-вероятно просто ще му направиш кефа :)

incheto
11-16-2004, 18:02
mi sablazni go..pipai go kadeto ne trqbva za da se vazbudi i toi sam shte te pojelae!!

nqkoi koito
11-16-2004, 21:27
ama ne prekalqvaite s alkohola 4e nakraq vsi4ko moje da se razvali ot prekomernata mu upotrba :twisted:

Final_Fight_
12-17-2004, 20:53
MRUSNA GADNA DOLNA EBANA KU4KA! DA TE EBA V GYZA KU4KO NEDORASLA.. MAMA TI DEIBA GADNA , KAJI PRED VSI4KI 4E ISKASH DA BADESH 4UKANA GRUZBO V SHIBANIA GYZ !!! DA TE EBA V GYZA ... :!: :!: :!: :!: KURVA SKAPANA...

bulgarche
12-17-2004, 21:21
Махни я темя най-после :evil:

^efas^^
12-17-2004, 21:24
Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! :roll: PLS HELP!
Кака просто като пийне малко го заведи до някое легло свали му гащите пък той няма да откаже да го изчукаш. Поне аз не бих отказал па ако ще да те мразя :lol:

12-17-2004, 22:16
hihi toi kat se napie moje i sam da doide pri teb :lol:
ahahhaha :)

favor_91
03-01-2006, 10:18
napii go mnogo a ti se pravi na piqna i toi nqma da useti kvo pravi i taka v kurpa ti e vurazn...no trqq da e adski piqn !!!

chestra_f
03-01-2006, 14:09
Mi mnoo leno, natisni mu se, gali go na nqkoi mesta, celuvai go, raztapqi go s dumi...abe stiga da si navita sama 6te stigne6 do ideqta kak 6te go sablazni6 namqsto,a ne taka - kato po scenarii :P
uuuuuuuuuuu brao brao :lol: gorkoto mom4e a be q go po dobre go precakai zavurji mu o4i4kite suble4i go i go polei s vosuk
i i zvilai vsi4ki da go vidqt
uspeh \:D/

[dataworm]
03-01-2006, 14:14
http://teenproblem.net/f/templates/alexis/images/icon_minipost.gifПуснато на: Пон Окт 18, 2004 2:20 pm
Тоя купон е минал преди години! Кога ще се научите да не връщате стари теми? ](*,)

03-02-2006, 01:28
Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! :roll: PLS HELP!

За твоя бивш не знам, но аз колкото и да съм пиян, на мацки, които съм зарязал нокога не бих им пуснал пак,
пък ако ще стриптийз да ми правят на пилон.