PDA

View Full Version : Опишете си стаята



11-30-2004, 21:32
Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.

Murderdoll
11-30-2004, 21:52
хммм...мойта е цялата в плакати на
KORN,Slipknot,Murderdolls и други яки
групи,на тавана имам звездички дету светят
в тъмното и е мноу яко...вратата ми е
цялата надраскана...само знаковете на
анархията са ми около 15...
искам и наще да праят ремонт...тогава ше
си боядисам стаята бяла и по стените
ше размажа червена боя...да стане като с
кръв...а познайте що не искат да ми
ремонтират стаята:) :lol: :lol: :lol: :lol:

11-30-2004, 21:59
хммм...мойта е цялата в плакати на
KORN,Slipknot,Murderdolls и други яки
групи,на тавана имам звездички дету светят
в тъмното и е мноу яко...вратата ми е
цялата надраскана...само знаковете на
анархията са ми около 15...
искам и наще да праят ремонт...тогава ше
си боядисам стаята бяла и по стените
ше размажа червена боя...да стане като с
кръв...а познайте що не искат да ми
ремонтират стаята:) :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахах плаче ми се като слушам позйори като тебе и ако тея групи които изреди са пънк ахааххахаха позйорка си курво и нищо повече я кажи къде първо е въведено понятието анархия и през коя година и ми кажи поне един изявен български анархист!!!


Moderated by Aia
Molia,pishete po zadadenata tema i izbiagvaite izlishnite komentari!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

baby947
11-30-2004, 22:45
Moiata e boiadisana v nejno rozovo, vratata mi e na rozovi sarchica, adski mnogo plusheni igrachki navsiakade- po legloto, nad garderoba, na buroto dori:)
Imam niakolko kartini ( portreta mi, Chambord i peizaj) i mnogo snimki v ramki na shkafa, toaletka.
Tova e mai. Momicheshka staq:)

Steff
11-30-2004, 23:24
moita e v bqlo, s perdeta s malkiq princ, s edin plakat na sestrite Olsen(ne che gi haresvam mnogo,ama takyf imashe v hai-kluba deto si go kupih :P), s razhvyrlqni uchebnici i drehi navsqkyde - po shkafovete, po buroto, okolo computera ima razni zabraveni chinii, chashi, opakovki ot vafli i t.n. :roll: i LEGLO!!! s mek iurgan i si4ko :) tova e nai-lubimata mi chast ot staqta :lol:

Maverick
11-30-2004, 23:46
abe vse mi e taq kakva mi e staqta, samo da ima leglo i komputar, drugo ne mi trebe :P

Jojooo
12-01-2004, 09:36
Leglo rakla otrupana s pyushki.. byuro i na nego pcto
edno shkafche, plakatcheta na LP Evanescence i D12
iii twa... :roll:

LoRinSeR
12-01-2004, 09:49
Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.


Ела ми на гости! :lol:

The Goodbye Girl...
12-01-2004, 18:22
Ми аз по принцип си нямам собствена и единствено моя стая, но тази, която се води за моя и на брат ми стая, е доста скучна. Там е компютърът и затова прекарван повечко време в нея. Иначе няма нищо уникално - две легла, два гардероба, библиотека, бюро... И сега се замислям, че имам само един плакат и той е на Маската... Трябва да си сложа някой. :wink:

Eliiiiii-sexito
12-01-2004, 19:33
moiata staia e s cialata s plakati na raina,ivana,gergana,goliamo leglo,...

12-01-2004, 19:39
moiata staia e s cialata s plakati na raina,ivana,gergana,goliamo leglo,...

Ебати простотията от кое сиело си ?

eNigMaTic^
12-01-2004, 19:59
Ами моята е в синио и жълто.Ама тъмно синио.Имам 8 плаката все на нео метъли. Аа има ПЦ :lol: радио :P легло, шкафове ии един тъп цветарник(само за зимата :evil: ) ама аз вече счупих 1 сакасия скоро и на другите ще кажа :"чао" иии тва е :roll:

12-05-2004, 19:47
Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.


Ела ми на гости! :lol:


ти ми ела :wink:

playful_girlll
12-06-2004, 08:51
moita e v cvqt kapu4ino i nqmam nikakvi plakati po stenite,za6toto maika mi pobesnqva:) ima golqmo ogledalo ,razbira se ,toaletka ,golqmo leglo ,buro i garderob ,v koito obiknoveno si kriq gadjetata ot na6te:)

-=Denito=-
12-07-2004, 14:57
Imam si edno ogromno leglo na koeto mnogo obicham da skacham:] Buro na nego mi e PC-to:] Na edno shkafche mi e TV-to Stenata e v plakati na LP i Evanescense a legloto e otrupano sas igrachi:]

rosskata
12-07-2004, 15:45
:lol: Ако тряа с две думи мога да я опиша- Голяма кочина...
Имаче не е нищо особено , имам я само от два месеца и не съм я "персонализирала" още. Има бледооранжеви стени, едни яки бели перденца , много рафчета с огледални вратички, пълни с наблъскани боклуци (някои като ги отвориш и всичко пада върху теб) :shock: , бщро с Пц и рафче отдолу, където си завирам ядене и пиене като огладнея нощем или докато съм на компа... :wink:
Имам и легло с натрупани на него дрехи, шкаф с дискове, диванче...

За малко да забравя основното, което ми дава възможност да изпълнявам любимото ми действие- ПЕТТЕ "Р" - Роси Ръга Разхвърляните Работи в Раклата... :!: Така де, раклата ми.
На стената имам плакат на моя единствен идол -МЕЧО ПУХ!!! :P

monka
12-08-2004, 20:25
ami ima 2 legla biuro,tam mi e kompa. ima edin 6kaf,otgore e TV..edin goliiiiiiiiam garderob. a nai-ujasnoto e,4e kogato biah na 6 god i si izbirah tapeti sam izbrala edni na zai4eta :oops: :oops: :oops: no sega po4ti ne se vijdat,za6toto sam gi pokrila s plakati na LP evanescence,pink,korn,slipknoy,d12,limp bizkit,marilyn manson i dr
i e tvarde vazmojno,ako vlezne6 v staqta mi da nastape6 niakoi disc

Momchence
12-08-2004, 22:45
Moita sy6to e nova ... bila predvidena za bebe6ka staq.....tapetite sa s nakfi gorski jivotni koito piqt 4ai i sa mnogo 6taslivi.....iam edin paqk plu6en koito visi ot lampata.....lampata se vklu4va s vyjence...iam leglo...masi4ka...6kaf .... plakati na Children of Bodom ... nqkfi risunki 3 cvetenca.....Aureliq Hibiskos...Mu4a4o i tretoto ne sam go krystil......tfa e :lol:

12-10-2004, 20:13
Ми мерси за съветите !!! Аз сега още планувам как ще ми изглежда стаята , и най новия проект
по които мисля е да направа един среден графит изцяло от истинска **** (събиралс съм **** във фризера от ****,**** ,когато се **** и т.н.).От страни
ще светят цветни лампи насочени към тавана , подът мисля да от ламинат най доброто решение според мен.

П.С.Давайте още съвети

Iliqn4eto
12-11-2004, 14:51
mi az nqmam li4no moq samostoqtelna staq tq e ob6ta na men i sestra mi ;) imame 2 legla,garderob,televizor,buro s pc-to,magnet,navsqkade s plu6eni igra4ki,masa i 6kaf4eta deto si prebiram moite ne6ta nqkoi za daskaloto a drugi si moi gluposti ;)i e v bqlo ;) men si me kefi... vapreki 4e ne e ot nai-golqmite:)

AvLee
12-14-2004, 15:31
Ами моята стая...аз много си я харесвам.Се и сменям интериора.В смисал като е лято цялата е в картички и мои снимки на плажа,като е зима-коледна украса,свети валентин-сърца навсякаде(ама тая година няма да има),великден-яйца и тн.Значи ако трябва да я описвам...с нови мебели(така да вече на 3 години май),легло отрупано цялото с възглавници,библиотеки по които книгите са подредени само за красота и по цвят,иначе най различни дреболийки (смомени) от чужбина и др.Стените са с копринени тапети на леко бледи розички,преди имах плакати,но вече не!Попринцип е доста разхвърляна,но е чисто...има разлика!

iv4e_f
12-15-2004, 17:49
nqmam staq

fostenkata:)
12-16-2004, 16:47
emi tq staqta ne e lichno moq a na men i sestra mi mi tq e v jylto,ima dve legla edno garderobche s ogledalo takova golqma biuro na koeto mi sedi pc-to ima edin skrin v-u koito e tv-to a v nego i v garderoba ima drehi...:)haha emi nishu osobeno ne e ama az si q harsevam:) :wink:

fostenkata:)
12-16-2004, 16:49
emi tq staqta ne e lichno moq a na men i sestra mi mi tq e v jylto,ima dve legla edno garderobche s ogledalo takova golqma biuro na koeto mi sedi pc-to ima edin skrin v-u koito e tv-to a v nego i v garderoba ima drehi...:)haha emi nishu osobeno ne e ama az si q harsevam:) :wink:

AMG-to
01-17-2005, 22:26
v moita ima ;
leglo , celata pc tehnika.yredba,tv,dvd,leglo , sekciq,i mn gr ne6ta

Sisley^
01-19-2005, 23:45
mi moita e sredno golqma ,stenite sa v mnogo bledo kremavo-po4ti bqlo,a mebelite mi sa v mn bledo rozovko oba4e gotini rozovo v smisal ne natrap4ivo,ami priqtno i ne savsem rozovo ....uf ne moga da go obqsnq toq cbqt :p .celiq mi tavan e sas zvezdi4ki i planeti sa6to i daje ima dve ov4ici ;PpPppPp~~~~~ :D .imam mnogo qko kilim4e c edno golqmo stilno cvete po sredata koeto e sa6tiq cvqt kato mebelite :P

KISSKA_
01-20-2005, 20:37
Ami moita...kato cqlo e vzeleno i bqlo..ama ne takova zeleno,ami edno...nejno,sinio-zeleno..ne moga da vi obqsnq to4no :P imam biuro,no kompa e v hola,6tot ne go polzvam samo az..imam bibilioteka..na koqto trudno moje6 da vidi6 knigi :lol: ima nai-razli4ni drebolii..drugo...a,da ima rakla...LEGLO,nai-vajnoto :D Na vsqkade e otrupano s pliu6eni igra4ki,s koito si igraq...ne bazikam se :lol: a...i 6kafove ima....ave ob6to vzeto tva e :D

torti4kata_ irma
01-23-2005, 10:03
Всъ6ност е моя и на сестрая ми боядисана е в пате6ко жълто много е свежа има климатик тоалетка гардероб две легла итажерки ракла бйоро телевизор много цветя и игра4ки и много плакати :P

lady_miss
01-27-2005, 15:02
Ami moqta staq e v sinio i rozovo boqdisana,mn qki4ko,bebe6ko rozovo i nebesno sinio,te cvetovete si li4at samo ot blizo,imam malko divan4e v rozovo i sinio(ima 2 mn qki vuzglavni4ki pak v su6tite cvetove)koeto se raztqga i stava golqmo leglo,imam garderob (sinio i mn svetlo kafiavo)s 3 pluzga6ti vrati na srednata ima golqmo ogledalo,toi e v nqkolko 4asti,ima si i specialno mqsto za televizor,mejdudrugoto toi e plazmen,no ne mn golqm,ima mn qko kilim4e,deto vsu6tnost e 4ergi4ka ama ot tiq modernite,ne ot babe6kite :lol:,imam biuro za komp-na koeto sedi kompa,to e estestveno i o6te edno koeto e pod 1g1l i otgore e sus stuklo,imam i masi4ka,perdencata mi sa v bqlo i sinio...mai e tfa..Mn mi e qka staqta mn si q haresvam... :lol:

skiipar
01-28-2005, 17:06
еми в моята стая има две легла,два шкафа,два гардероба (сичко по две :) ) бюро и компютъра ми на него. Стените са поядисани в някво жълто,имам 13 плаката,които много си ме кефят 8) На пердетата има закачени плюшени играчки ,а на лампата е сложена една висулка със зелени делфинчета (онова дет като го духне вятъра и то свири,нали се сещате?) и има едно диванче,което незнам що е там,по-добре да го няма :twisted:

sladkish4eto_f_sofiq
01-29-2005, 18:13
moqta e cqlata e v plakati na tezi pevci pevci i aktjori koito me kefqt osven tova e v mnogo gotini zeleno i julto strashno sveji cvetove celiq mi tavan e v edna strahotna kartina mama ima edna priqtelka hudojni4ka koqto mi izrisuva tavana stahotno beshe podaruka za rojdenniqt mi den i mnogo mu se radvah no tazi godina nashite sushto shte pravqt remont zatova trqbva da se razdelq s kartinata i mi e gadno neznam spored men trqbva da si obzvesedh po tvoi vkus tova e uspeh

Luna7i4ka
01-29-2005, 18:37
:lol: razhvarlqni4ka:PP

01-29-2005, 23:48
nqkoi da znae ot kade moje da se nameri lampa ot tiq det prili4at na vazi i vatre se edno pluva ne6to , 6toto edin priqtel si tarsi takava lampa ot dosta vreme

Jamalska
01-30-2005, 12:39
Ami w momenta e w nekfo bananowo oranjewo uj...s edno leglo person i 1/2..rakla...tv..pc...mnoo plakati..eidn garderob i biblioteka...Moje bi tfa lqto 6te e nakanq nai-setne da q preboqdisam ili w sinio ili w qrko jylto i nai-weroqtno edna stena da si q izrisuwam...s nqkoe grafit4e...

`cannibal`girl
01-31-2005, 14:10
mi.. e sega 6te se ogledam...zna4i dve ot stenite sa sini,a drugite dve sa julti:)tuk tame se vijda nqkoe plakat4e na korn,metallica,offspring:P sekciqta mi e nekva sinq iam garderob,buro,masa za pc-to,leglo:) a we moje da se kaje 4e si se kefq na staqta i 4e ni6to ne mi lipsva:DD

LiNkiN4eTo
01-31-2005, 20:24
amii moita staq e s tapeti ... nqkvi takia iztrupnali :lol:
imam edno biuro s televizor , kabel za kabelnata i kabel za interneta samo det kompa go nqma v staqta mi ...
imam edno ne mn golqmo leglo , no i tva mi stiga (pobiram se :D )
imam edin golqm garderob za partake6i ...
imam i edna druga sekciika s kozmetiki , djundjuriiki , uredbata ... porcelanovi igra4ki ... karti4ki i takia be6ta .... imam klimatik i edin ogromen prozorec ... mn 4esto e pulna ko4ina .... no .... maika mi opravq 8)

kellybundy
02-01-2005, 13:07
mi moita staq ne e nqkva neobiknovena no ot si4ki koito sa bili v neq nai-mn se kefqt na siniq mi parket rozovata dograma i lilavite tapeti :)
a da - 4e biuroto i sekciqta mi sa s kolelca i lesno se mestqt

miloto_girl_4e
02-05-2005, 17:47
mi .. kakv0 da kaja za m0ita staq .. vsi4kite mi friends kazvat,4e e mn0g0 qka ,a i mene si me radva mn000 :wink:
zna4i imam edn0 legl0,bur0(k0et0 e d000sta razhvurlqn0,d0bre,4e se zatvarq i maika mi ne vijda kakaF ha0s e :P ),etejerka s knigi(predimn0 nekFi detski.. abe te sa 4 etaja ... taka4e na vseki etaj ima razli4ni knijki .. ),imam si 6kaf4e.. puln0 s mn0g0 dre6ki :) ,varhu neg0 e televiz0ra..imam si i edna masi4ka,k0qt0 p04ti n0n-st0p e razhvurlqna ... i edn0 kat0 divan.. tam vinagi ima d00sta dre6ki,6t0t0 me murzi da gi pribiram :wink: v staqta mi e i k0mputera,k0it0 e varhu edn0 bur0..
tapetite sa.. nekFi svetli .. ama sk0r0 smqtam da nakaram na6te da gi smenqt i da si sl0ja nekFi sini4ki,det0 imat zvezdi4ki p0 tqh :D :oops:
imam malk0 plakati,6t0t0 maika mi ne dava p0ve4e ..
plakatite gi smenqm 0k0l0 1 put v meseca .. :wink:

02-26-2005, 12:58
moqta staq si ima komputer 2 legla garderob samo za mene razni izrodski tabelki i edna istinska Cubinska pura samo deto sveta na staqta ne e qk :( ina4e si4ko e OK :D :D :D :D

texus
03-02-2005, 22:54
:o boqdisana e v cherno po stenite sym izrisuval grafiti :) tyi de vleche me maniq .leglo , biuroto s pc-to tv-to ,usilvatel za muzika i dve ugromni basskasi po 440W s terasa ama ne q polzvam :)

Resident_Evil_f
03-04-2005, 10:37
Mi moqta staq su6o e cqlata v plakati,mislq 4e nqkude kum 25-30 sa.Buroto si ne sum go opravqla ot nqkude dekemvri minalata godina.Vsi4ko e pulna ko4ina,pra6asalo e,i t n t.A ina4e po bibliotechkata mi nqma knigi(az gi izhvurlih)ima samo spisaniq-Hi club i Cosmopolitan...Mi nz kvo drugo da kaja.Am,draskam si anarhii navsqkude kudeto ima mqsto...

korn___
03-23-2005, 18:34
ami buro s komp na nego s qko muzika koqto se 4uva na 30 metra nqkade tam e ama ne e po malko ot 20 metra de do buroto edno leglo razgavaemo det e divan4e edna stuklena masa na koqto ve4no sedqt botilki ot alkohol poneje nqma koi da gi mahne :P :lol: 8) i sre6tu masata o6te divan4e det se razguva i stava leglo otzad edna rakli4ka otrupana s spisaniq i kakvo li ne plakati na korn i na slipknot edno tv s dvd da si gledame ujasi kogat si iskame s priqteli i komediiki razbirase

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

naty
03-23-2005, 20:03
mi staq kato staq!Nqkwo golqmo leglo (nikoga neoprawqno,samo ako idwa nekoi),buro (na nego e pcto i pazhwyrlqni spisaniq nawsqkyde)imam nekade 3 6kafa malki ediniq e wiso k i bibluteka w koqto ima dwe kni gi na kryst i na neq uredbata,tv,i stenite celite sa w plakatio na slipknot i,korn i linkin park i edin na resident evil

buranaga r1
04-24-2005, 15:18
lele kato vi 4eta postovete i si mislq 4e ste nqkvi fabriki za plakati :shock:


Na4i moita staq e...
ot vun6nata strana na vratata ima plakat na osiris, po koito sum tagal qko i ne moje da se razli4i trika,
ot vutre6nata strana na vratata ima qko lepenki i edin plakat na bord shop, koito prili4a na programa(i po nego qko tagove,bati pumiqta)
imam veloergometur, i garderoba mi e cqla stena s ogledala v pulen razmer.
imam video i televizor na stoika na stenata, kompiuter, printer, nqkva psevdo sekciq, leglo i no6tno 6kaf4e, i e super podredeno, 6toto mrazq razhvurlqnoto, staqta e dosta golqma i svetla, bati kefa, nai golqmata staq v 6ibanata ku6ta

Bimper-ska
04-24-2005, 20:27
Moita staq e prefasonirah predi 2 godini. Sega e izcqlo v tiurkoazeno i limoneno julto. Tova sa mi lubimite cvetove. Na ednata stena imam puzel ot 1000 4asti s dve kotki v ramka sum si go slojila, a na drugata stena sum narisuvala na 4eren karton s molivi dervent (pi6at zlatisto i srebristo sus zelenikav otenuk) tova:
http://www.christinaaguilera.com/images/news/sharkstale_xtina.jpg

incheto
04-24-2005, 20:32
mi qko e ima si komp skrin4e legaltze:):)Si4ko igrachkite mi(plushenite) snimki na men i gasjeto karti4ki ot nego i taka veselo:)

Immortality_
04-24-2005, 21:01
hmm...moita e byala... vapreki 4e sam se navila da ya boyadisvam v tamno sinio ili lilavo ma maika ne dava :evil: ...nyama mnogo plakati. a teya koito gi ima ne sa na grupi4ki (sega se 4udya za6to) no me kefi da slagam nekFi stranni kartinki- ot spisaniya- primerno- edin plakat na edin serial.- na 4eren fon, edno byalo tyalo i otdolu pi6e : dva metra pod zemyata (tva e ot edin film) sa6to imam na "the ring". "the lord of the rings, tuk tam nyakoi na nightwish(ama ve4e me nervi) risunki sam naslagala na edno detence (sina na edna priyatelka) na 4 godinki..mnogo e ludo i navsyakade sam naslagala prilepi. ot tavana, v ugala visi edin golyam plu6en, na garderba mi ima o6te edin ogrooomen, legloto e razhvarlyano sas sini, 4erni, lilavi vazglavnizi, 4erni perdeta a ne vliza slance kogato sam s mahmorluk, golyamo zname nad glavata mi, prozorec koit gleda kam okeana(nai mnogo me kefi tva) edno super visoko leglo( slojila sam 2 du6eka i se ska4a ...golyam kef) no6tno shkaf4e s nyakoya druga knijka i bokluci,, garderon koito nikoga ne se opravya i mata... otrupana s u4ebnici( ogromna e , za da moga da 4ertaya na svoboa) PC, mini uredba, telefon, i o6te kFi li ne gluposti...aaa... onya den si kradnah edin znak ( STOP ) ama mnoo teji i ne moga da go sloja nikade i sega stoi pod legloto s bladovete :lol:

^2Pac^
04-25-2005, 19:57
ami v moita staa ima biuro deto mi e pcto tv leglo i stenata e otrupana s plakati i to4no do glavata mi ima edin goliam plakat na 2Pac!!!

Chiana
04-25-2005, 21:07
Emi predi staqta mi be6e kato bunker 6toto ne e osobeno golqma . be6e s edni takiva grozni kafqvi darveni mebeli kato kov4ezi. s edin 4erven kilim celiq ocapan s 4erveno vino ama to ne si li4e6e vse pak;} ednata mi stena be6e abs cqlata v plakati na limp bizkit nqkade kam 20tina imax. vratata okolo vratata i po tavana sa6to ima6e plakati. garderoba mi celiq be6e v plakati i prostotii . mebelite mi bqha na dupki ot cigari. bqha tamno-sivo-sini ;p
rqdko moje6e da se di6a normalno 6toto kato se saberem po deset 4oveka i vseki izpu6i po 10 cigari i kato ne se otvarq6e prozoreca be6e sektor zadimen. ama sq sled remonta e kato nqkoi muzei. vsi4ko e v bqlo, nebesno sinio, svetlo rozovo i svetlo jalto. nito moje da se pu6i :cry:
nito moje da se pie kato horata i da se svini 6toto prokletiqt mi kilim e svetlojult :cry:
ina4e e svetli4ka takava uiutno e.

Метълката
04-29-2005, 11:18
Чисто черна. Боя е по стената, черна разбира е, с черно бюро и червена пентаграма на пода. + най-прекрасния кът за китари. Абе преелест.

FlowerinesS
04-29-2005, 16:34
Мойта е мн детска!ама то заради брата... взичко превзема..нищо :twisted:
Долната половина на стените е тъмно синя , горната-светло жълта , посредата има играещи мечоци :oops:
Пердетата са същите ..с мечоците ...имам голям прозорец под него голямо бюро , гардероб , 2етажно легло и една карта на стената..и един шкаф за неговите дрехи..и една такава вълниста секцийка..сичко е в жълто , синио-светло и тъмно , зелено-светло и тъмно , оранжево и червено ..тва е ..комп-а ми е на бюрото..мн е сладко , ама ми писна с тея бебешорски работи.. искам нова стая!

p1tni4ka_za_ada
04-30-2005, 18:00
БЕ ИМА СТЕНИ И ВРАТА И ПРОЗОРЦИ .МАЛКО СЕ ЧУДЯ ЗАЩО МИ Е ВРАТА КАТО МНОГО РЯДКО СИ СТОЯ В НАС .
ВЕЧЕ МИСЛЯ ПО ВЪПРОСА ДА Я ДАМ ПОД НАЕМ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

girlpower
04-30-2005, 18:22
Ами моята стая е зелена,в нея има телевизор,компютър,легло,г рдероб,малко диванче,кош за пране,кътче за кученцето ми,малко шкафче със много списания и вестници!На нощното ми шкавче има снимка на мене гаджето ми,на мама и тате,и на едно бебенце,отдругата страна нощна лампа!Имам кътче пълно с гримове,там съм си наслагала и карти4ките от гаджетата ми досега,на стената има сърчица които много ме кефят!И не на последно място в стаята и има много цветя!

MeThTiCaL
05-02-2005, 03:42
Стаята дето цепя със сестра ми е страшно мизерна. Влизаш вътре и веднага скиваш един разпорен от седене стол...стола на който седя докато съм пред ПЦ-то разбира се разбримчил се е целия хахаха....аааааа един голем гардероб дето е толко голем и калпав че е подпрян с едни трупчета до стената за да не се срине долу...ааааа по стената некви увехнали тапети дето са покрити с полуразлепили се плакати на некви бараки Мерцедес. Бюро със строшен ъгъл едно време бих един чук там без да искам и то се строши друго друго ааа да ПЦ-то ми без никви капаци тонколони по земята и пак по земята, изгорел монитор до бюрото (стаария дет здаде багажа) иииии бели перденца дето са такива колко да има нещо то сичко се вижда през тех ама..едно двуетажно легло иииии винаги ама винаги на дребния (сестра ми) дрехите се разметат насекаде аааааааама насекаде братче нема отърване!!!!!!!! НЕ Е ОФЕРТА ДА СИ С НЕКОЙ В ДРУГА СТАЯ ОСОБЕНО АКО ТОЯ НЕКОЙ Е ЧАВЕЕЕЕЕЕ КАТО СЕСТРА МИ РАЗХВЪРЛЯНО....ааааааа забрах имам некви рафтове по тех от мойта страна има разни жичкаджийски работи разбира се изпотрошени то аз друго да направя не мога, а от страната на сестра ми некви плюшарки и медали от спортната гимнастика дето тренира хахахаха Абе как му се вика ЕЛИТНО-КЛОШАРСКА стая хахаха гавра деааааааа :lol: :lol: :lol:

foursquare
05-04-2005, 13:49
Мойта стая е точно срещу стълби , след като се качиш на 2рия етаж .. ;-)

представлява следното ==> отварям вратата и в дясно бюрце с едно пС ;-) над вратата и малко над бюрцето има плотове за книги.. кой ти слага книги хаха ;-)в ляво се пада леглото... по голямо от единично ;-)

над него 2 плаката - 1 на Порше и 1 на Форум - Скейтърски работи... ;-)

до бюрцето има един голям шкаф не много висок , вътре са учебниците.. ахахХ , мани мани ;-) над него си слагам телевизора .. ;-) точно до леглото се пада и гърдероба... най важното за мен в стаята ;- хтихи ;-)

това е ;-)

lucifer`s-devil
05-04-2005, 14:46
moita e 40 kvadrata staqqqq hmmm ima golqmo legloo za trimaaa garderob s mno aprcaliii terakoten pod sus podovo utoplenieeee televizor si imam plazma malko :P kompiuturrut e tuka po stenite nqma mnogo plakati samo moi risunkiii :) det im se kefqt mnooi kut dodiat na gosti i tva i edna qka uredba det e vurzna kum pc to bez muzika ne moa aidee

lucifer`s-devil
05-04-2005, 14:48
tva gore mie ednoto jili6te staq de drugoto eee edna dupka :P bunker

Sk8er4o
05-05-2005, 19:43
Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.

-
Твоята стая е почти като моята...яка ми звучи.
Значи : Имам 2 цвята неон, като лампите са едни зад други, тоест една до друга на тавана, точно до мястото където се събира с тавана имам син и розов неон. В зависимост от настроението пускам или единия или другия, или пък и двата... Имам голям графит "DESTROY THE FASHION" на стената срещу леглото с размера на цялата стена. Вместо етажерки книгите ми са наредени върху три рафта които всъщност са дъски ELEMENT. Също така над вратата имам окачена първата си дъска която счупих преди 3 години - Shorty's, такава не мога да намеря никъде за жалост защото в БГ не ги зареждат. Имам си и няколко плаката на Geoff Rowley, Rodney Mullen и Chet Thomas. Най-интересното ми притежание са 3-те soob wofer-а, като ги пусна всичките на MAX +12 колони и резултатът е опустошителен(буквално - в хола ми падат CD-тата от етажерките) и затова гледам да не ги надувам чак толкова.
Това общо взето е моята стая.

^DqVoL^ [-_^]
05-11-2005, 12:11
Abe na6te sa si bogati4ki i staqta mi e obzavedena ka to po spisanie .. 8) ama i tav si ima ne6ostataci ... vse pak si4ko e novo i trqbva da se pazi ... :twisted:

She-Devil
05-23-2005, 15:09
:roll: Moqta staq - malko plakati, malko razxvyrlqni dreshki, na kydeto i da poglednesh mojesh da se natyknesh na tetradki i u4ebnici po ximiq! Chak da ti se iska da sko4ish ot 2-q etaj!
Kato pravixme staqta mi shtqx da q pravq sis sini tapeti, sinq lampa i ....a be v takyv ton vsi4koo! Ama se otkazax... :roll:

Dorianchety
05-27-2005, 15:49
mi cqlata e oblepena s plakati,v neq vinagi e ludnica...i vse pak yfa e lubimoto mi mqsto :D

sherry
06-04-2005, 21:17
Моята стая не е много голяма,но не е и малка,средна е.Има облепени плакати.Има две бюра-моето и на сестра ми,столове и една малка ниска масичка.Телевизор,видео,ка етофон и любимия ми компютар :P

пипс
06-05-2005, 12:29
амо моята стая е бяла има 2 легла.един шкаф с дрехи и един гардероб с дрехи.има нещо като диванче.на бюрото ми е компютъра и разни дрънкулки.до моето легло е телевизора навсякъде има разхвърляни дрешки,учебници,записки и т.н.абе обичам си стаичката :D

Kill Zone
06-05-2005, 13:49
Ами на врата имам една табелка на която пише "ВНИМАНИЕ!моля влзиайте в обекта само с работни каски"
Тя е поставена защото....с влзиането от дясната страда директнос е анбиват на очи 5 рена дъблоки наватре 3 редици високи 8 кашна пални с дискове.Затова и трябват каските...след това на първи план се виждат мишените които съм си сложил,които съм улицил в десетката :) и се започва навлизането в дивата джунгла.Принципно през повечето време по земята е пълно с дискове,цигари,запалки и какви ли не глупсоти намерих си веднъж и сандвич по едни дискове :).Специално за това си купих едни от тея пантофи като кучета дето са и от доло им слойи по 2 стека памук.За да мога сводобнод а си варя в стаята без да троша и драскам дисковете.Прислмачваме се до кервата които предимно е затрупан с нещо което на сутритна много мило сам пренесал от земята там(повтар се всеки ден).Нямам плакати по стените освен на диабло и варкрафт а и схемата на термо-адрената бомба :).Има тук таме залепеня някоя картина която съм си рисувал...като се поогледаме забелязваме 3 принтера пищящи вечно за хартия и един скенер който принципно не се включва често.Забелязваме любимият ми телевизор който работи 24 часа без звук и компа гордо включен и дъпращ поредното нещо,което трябва после да кача,за да може дребосачета които незнаят от къде да могат да теглят.Уердбата с вързаният усилвател през нея и другите колони,един вграден гардероб и тов аму е хубавото рпед него сам натрупалкупища глупоти(снолборна,блейдове те,екипировката,палатките,
вадиците и няй важното...сака в който блъскам всичко акто заминеме на някаде).Естествено в тоя гардороб дрехите са с много малко прецентност :).Любимото бюро на което съм заспивал от учене късно вечер.Рафтовете пълни с подаръци кой от кой по-голям бъзик.Любимият ми подарък виси над всички саму райски меч от незнам си коя династия(беше на еидн приятел и ми го устави като замина).Ииии...горе доло това ми е стаята.Не е кой знае какво ама си я обичам.

Breakaway``
06-05-2005, 18:03
Значи... Брейкауей ще земе да напише едно подробно описание хаха!
Такам... Вратата е бяла от едната страна, а от другата е кафяво, като имитация на дърво /дразни ама.../. Има едно килимче на пода, ама ще го махам. Леглото ми е вечно неоправено, над него има плакатчета. В дясно е бюрото-и то вечно разхвърляно. След това е гардероба със едни сини вратички, като всичко в стаята ии шкафовете с доста видео- и аудиокасети /стари, поечето със записани работи отгоре :) / Ааа забравих да кажа, че на вратата, от външната страна има един плакат No Entry :twisted: И така... ТВ-то, с видео отстрани... над него още плакати :) И тфа е общо взето. :)

WwanAdoO
06-06-2005, 19:05
Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.
Eми имам плакат на Приятели,О.С.,Roxy и един с една анимационна ск8търка...мебелите са ми в синьо,оранжево и бяло,имам една палмичка,а другото са си нормалните неща-гардероб,шкаф,тв,бюро,легло ...та тва е май

Kate
07-01-2005, 11:24
Стаята ми е цялата розова и бяла и е осеяна с плюшени играчки.Имам голямо бяло легло с розови завивки и три розови възглавнички във формата на сърчица и на него имам едно огромно мече,което държи розово сърчице,което ми е подарък от приятеля ми за първата ни годишнина.Стените също са ми боядисани в розово.Имам бяла тоалетка с голямо огледало,в която си държа всички гримове и аксесоари за коса,имам голям бял гардероб с огледални врати,компютър,бяла библиотека,бяло бюро и имам собствена тоалетна,която също е цялата в розово и бяло.Телевизор също имам в стаята,той седи на едно бяло шкафче.Имам и едно розово диванче с плюшени възглавници много сладко.Тераска също имам.Много е хубава,с розова масичка и розови столчета. :wink:

desika_pst
07-12-2005, 21:07
moqta staq e na men i vampire lady na vratata i ima plakat na bertolt brext eg to imam edin golqm shkaf garderob legla mn udobni rakla pc stenite mi sa v tapeti beli na nqkakvi izmishliutini abe tva e obshto vzeto detski interior za spane

___Kaka Eli___
07-19-2005, 18:32
когато я няма "работливата"ми "кака"стаята ни изглежда така сякаш Терминатор е минал през нея :shock: кво имам в нея...амм..телевизор,комп,ур дбичка,две легла,а на врата(входа) от пред имам плакат на които пише"No Entry"супер яко с един череп.Пък от вътрешната страна на вратата имам плакат на Аврил :lol:

air_wisp
07-20-2005, 13:00
Вратата ми е дарвена(мноо ме кефи дръшката :P )
Нюансите са жълто и дървено кафяво...светлокафяво...
:D Имам аквариум със риби...два гардероба,бюро,2 легла едното е разположено отгоре на единия гардероб.Аз спа на него...на другото легло спи брата,който е по-малак от мен.Компютъра си е на мястото-на бюрото ми.Имам плакати на STAR WARS Епизод III,Съседка за секс,Феноменалните,Лоши момчета 2 и на OFFSPRING!!!

Това е общо взето :)

Tedka-Medka
07-22-2005, 00:29
Moqta staq..znachi imam strashno mnogo plakati na Marilyn Menson,Linkin Park,Limp Bizkit i drugi moi lubimi grupi..imam leglo,buro,sekciq,garderob i noshtno shkafche na tavana mi ima macanici s boq s moi priqtelki si pravihme eksperimenti capahme si racete s boq i mazahme stana qko men me kefi imam malki lampi f uglite deto svetqt razlichni cvetove i e gotino be moqta staq si mi e nai lubima ot cqlata kushta :) no mnogo trugno moje da se vidi podredena :?

sm1rn0ff_1ce
07-22-2005, 00:34
Мойта пък е цялата в разни табели... от сорта на "Булевард еди-кой-си", "A clean desk is a sign of a sick mind" и още няколко, един номер от кола, плакат на Armand Van Helden, карта на света, 2 легла, гардероб, 2 бюра - върху едното компютър, върху другото тарантула и разни такива неща... ;]

DeSiTo0o
08-07-2005, 22:56
Моята стая не е кой знае кво ама мен си ме кефи.Преди на вратата ми бях сложила надпис "Додре дошли в джунглата!",но всъщност стаята ми няма нищо общо с джунгла. :lol: Стаята ми е достатъчно голяма,светла,цветът на стените е в бледосиньо.

frapence
08-08-2005, 10:45
Moita puk e ..hm..
steni4kite sa v svetlo oranjavo na beli malki petna{mnogo gotino izglejda}
imam sekciika na koqto ima TV, uredba i MNOGO igra4ki,dve legulca{poneje delq staqta si s brat mi :twisted: } ima i biurooOo i.. AaAaaaa zabravih i nai vajnotoooOo0o0o imam v staqta si i kletka s hamster4eta :D tova e nai vajnoto
apak ina4e staqta si q izbrah ot edno spisanie za objavejdane na doma :!: Qko0o0 TaKoZzZ :lol:

avrora
08-08-2005, 10:59
Моята стая е в небесно кафяво. Имам едно изтърбушено легло от първата брачна нощ на баба ми и дядо ми (малко мирише ама след един месец спира да ти прави впечатлени). За осветление ми служи една настолна лампа, която майка ми купила от някакъв бит пазар. Ако някой я беше поизпрал можеше и да засвети в нещо различно от черно. Имам голяма секция цялата проядена от дървеници. Във всяка една дупка от дървеница съм си поставила по една препарирана жъварка (така и така всяка вечер си обновявам колекцията). Миналата Нова година си направих по прозорците черепчета с изкуствен сняг и оттогава ме мързи да ги измия. Гледам мн мн да не чистя, че котарака ми ( Мърша се казва) мн мрази да разхвърля всеки ден. Пък и мишките нещо не щат да виреят в чиста среда. О, и щях да забравя - единствения светъл лъч в цялата мръсотия е компютърчето ми. Верно че е антика и приятелите ми се чудят как още бачка ама ако и вие бяхте поставени в такива условия щях да ви питам как бихте изглеждали!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

FlowerinesS
08-08-2005, 12:31
ahhahaha
Аврора мн интересно описание!
само ми обясни небесното кафяво какво представлява , че май не съм виждала такъф цвят :D

avrora
08-08-2005, 12:45
ahhahaha
Аврора мн интересно описание!
само ми обясни небесното кафяво какво представлява , че май не съм виждала такъф цвят :D

И аз съм мн горда с тоя цвят защото сама си го постигнах. Ако мн искаш да го изпробваш веднага ти давам рецептата - хвърли на стената доста кафяво и после се пробвай да пребоядисаш още мократа стена в синьо. Обещавам ти 100 % ефект. Ако не стане обади ми се - 0885 00-00-00 (ако от първия път не стане набери ги разбъркано) и ти обещавам боядисване по домовете :wink: :lol: :D :roll:

mis_marry_jane_13
08-08-2005, 14:23
imi leglo buiro na nego mi e kompiutura masa na koqto si pi6a doma6nite i u4a kato sum na u4li6te i cqlata e oblepena v plakati na liubimi pevci,pevici,aktiori i aktrisi

Black Girl
08-12-2005, 20:15
moga da kaja 4e moqta mnogo si mi xaresva

TOM_BOMBANDIL
08-14-2005, 01:11
ami stenite sa beli a cqlata mebelirovka q boqdisahme s 4erveno i sinio (viva CSKA).imam si leglo(meko i toplo) oooogomna sekciq,komp4eto,TV,4asovnik/radio,mnogo knigi,cvetenca i t.n...

Soul^Fly^F
08-20-2005, 10:57
Mi v moita ima 2legla masa stol4eta buiro s comp i razni printeri kameri ae ei takia gluposti golqm garderob na koito sym si raka4ila nai-razli4ni ramki za snimki sys snimki btw mnoo e got tva imam malko plakat4eta biblioteka ogromna pylna s mnoo zdravi knijki i diskove do prozoreca pyk ima teleskop nqkvo tv uredba rakla i takaaaa ako ne6to sym propusnala 6i pi6a a da pod legloto na brat mi e ureda za koremni presi edin lost(15kila) i 4diska po 5kl i 2 po 2.5

HouseMania
08-20-2005, 11:47
Хъъм по стените имам плакати на Smirnoff, Sobieski, Pioneer и от разни концерти и партит-а които са били само в БГ от тавана на синджири ми висят двете колони на уредбада като в дискотека :D Леглото ми е усподедно с прозореза до него пц-то и...отзад 3 шкафа.Нищо особено даже се дразня... :x

08-21-2005, 15:35
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk1.JPG
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk2.JPG
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk3.JPG
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk4.JPG
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk5.JPG
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk6.JPG
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk7.JPG
http://free.data.bg/dcrew/Pictures/My%20Pictures/Desk8.JPG

...Това е моята дупка...сега треа земем килимче, полюлей и една браа за вратата и ши Shine-ва & BlaZe-ва :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 5 от правилника!
Благодаря!

stasi_girl
08-21-2005, 19:21
Edno super udobno leglo plakati na EMINEM :P kompiutar
gotina svetla stena i pliusheni igra4ki :) no skoro imam namerenieto da nalepia o6te mn plakati i da si ia naprava po tineidjarska

Axel_f
08-21-2005, 21:18
Моята стая...аз в момента си нямам още стая ще ми я направят до 2 седмици :) Но старата ми стая много си я обичах...и още си я обичам нея ще ви я опиша. :wink:
Значи тя е с бели стени и с бяло перде.Мебелите са доста нови (правени са по поръчка преди 3 години някъде)цвета им е нещо средно между червено и кафяво+жълто.Има бюро,което е много яко,защото те всъщност са две (бюра),които влизат едно под друго,а кото се разпъне долното се получава нещо като офис :) Абе незнам дали с го представяте най- вероятно не то е супер шантаво.Та така...имам и две "библиотечки",завършващи с полу-кръгли етажерки.А те,етажерките,са отрупани с плюшени играчки,керамични фигурки,няколко речника,един часовник във формата на слънчоглед...Имам си и вграден гардероб,който е доста голям-от тавана до пода е.Точно срещу гардероба е леглото ми-огромно,като спалня-любимото ми място.До него има нощен шкаф,казвам шкаф,защото не е никак малък...а до него е "паркирана" една лампа,такава висока,сребриста,с възможност да се регулира силата на светлината!А забравих да кажа-от тавана имам полюлей,които представлява нещо като цвят от онези цветя-грамофончетата.А крушката в него е боядисана (от мен в най-различни цветове),така че когато се запали става като в дискотека.Иии последно-над леглото има звездички,които светят на тъмното :wink:
Много си я харесвам стаята,жалко,че трябваше да се местим...нищо като ми направят новата и нея ще ви я опиша :wink:

amy lee
08-21-2005, 23:18
ahhahaha
Аврора мн интересно описание!
само ми обясни небесното кафяво какво представлява , че май не съм виждала такъф цвят :Dто туй е лаффф
мойта стая... некфа черна дупка, с мноол паяжини, имам и една отровна тарантула, ама споко, най много да ви ухапе, не е нападателна
някъф телевизор отпреди балканската война дето хваща някфи измислени такива програми, едни дето много пращят и са черно-бели. даже не може да се различи от кой канал е
компютъра той някъф един от първите ама съм доволна де, зарежда само половин час
има и едно радио дето може да се слушат касети на него. последната която слушах я извадих със набрана и скъсана лента
имам и некфо мършаво куче дето напада всеки влязъл. абе готино е, никой който е идвал досега в нас не се е оплаквал. аз лично не съм видяла някой да излезе жив
ОК, сериозно- 2 легла, един гардероб, някфи шкафове, бюро, по стените 476843 плаката...
:lol:

ycMuBkaTa
08-22-2005, 04:04
Ми мойта стая...значи бая голяма е понеже живея в голяма къща и всичките ни стаи са такива. Стените са чисто бели и не ми дават да слагам никакви плакати по тях :cry: Иначе имам много яко обзавеждане-черно-бяло все едно абанос и слонова кост. Има 2 легла, бюро, огромен гардероб, етажерки разни, секция, библиотека, и разни други шкафчета. Компютъра за жалост не стои в моята стая. Плакати по шакафовете имам колкото искате. Абе има кви ли не боклуци и понякога решавам, че ще чистя и хвърлям по 2 торби с ненужни неща, понеже съм голям Плюшкин :wink: Има и супер много цветя понеже това ми е хоби, определено...

^FaiNt^F
08-22-2005, 10:25
moita stai4ka...awe kefa i se g/d 6oto do skoro nqmah 'moq staq' ta i tfa me ustroiva :roll: ima 2 legla-ednoto nakoeto spq a drugoto go polzvam katu divan4e da gledkam tv ili nekoi fraku spinka f nas :P iam 1 tv...kompa...biuroto mi malkata mi uredbi4ka...garderob4e i toaletka, koito za syjalenie delq s maika mi ma kvo da se pravi :roll: ima plakat4eta...a ima i nadpisi detu az si prava-na 4eren kadastron ili tam kvoto e s ne6to kato bezcveten marker i katu napi6a ne6to i sled 2-3 4asa stava snejno bqlo i sedi super na 4ernoto :D
drugu....drehi po poda :lol: :lol: mi taka e.....pliu6eni igra4ki na vsqkyde-poda stenite ot tavana visqt po leglata :lol: :lol:
tfa e ob6to vzeto....

Lets_DanCe
08-22-2005, 13:06
moitaaa staq e na tavana sys sini steni... mn e malka:( leglo cqloto sys sini pokrivki i tn, sin kilim na nqkvi chovecheta... biuro koeto sabira prah, i nqkvi malki sekciiki za knigi i tv-to na ednata stena edna golqma zvezdna karta:) sq mislq da q oravq v afrikanski stil, ili kubinski ama mn parichki trqbva da sybera :D

Black_Orchid
08-26-2005, 16:08
Имам сравнително голяма стая с големи прозорци. Пода е ламинирон паркет с 1 черен килим с бели надписи. 1та ми стена е ярко червена с черна верникална ивица, а останачите са бели. На 1 то стените има черно-сив графит.LCD Телевизор , стерео уредба Има много и голям гардероб, бюро и стол, легло, на него аз с лаптопа и пиша. На скоро ми ремонтираха стаята и много си я харесвам.

Djeilo
09-01-2005, 21:07
Моята е в синьо и жълто/мебелите/Имам два големи гардерода с дрехи,два скрина,бюро и етажерка.Имам компютър,телевизор,dvd и телефон.Бюрото е облепено от снимки на парис хилтън,дженифър лопез,Кирстен дъст
а имам легло и диванче като на ''слави трифонов'' :lol:

sasedka_za-sex
09-07-2005, 20:51
abe moqta si e v rozovo kato rozovo smesano s lilavo mnogo qk cvet imam si prozorec koito gleda kum nebeto edno gotino leglo na koeto samo se vartium na sam ima nqkolko chorapi na sam na tam hahah edin divan 3 shkafcheta edno buro varhu nego mi e lap topa varhu drugiq shkaf mi e televizora dvd to i tva e a da i edno golqmo kuche to e kolko mene i edna msichka

borche
09-08-2005, 02:26
Метално легло, решетки на прозорците, нямам врата - а решитки!

Живея е "Кучето" и "котката", ще живея с тях за следващите 25г. - много са пИеКани!

PinkGirl
09-08-2005, 08:37
еми стаята ми е черно и бяло едно легло един гардероб едно бюро на него ми е компа цялата е в плакати на Green Day както и на Korn вратата цялата ми е изподраскана и налепена с некви тъпи картинки добре че живея на таванските стаи и никой не ми препарва до стаята освен аз и брат ми понякога

nenuTy
09-08-2005, 14:51
mmm ako moga da go nareka spalnq moeto.jiveem v ku6ta i na men mi e poveren tavanut.te sa 2 stai s banq kato m-u tqh nqma vrata a edna ni6a.v ednata ima kuhnenski plot i divani(tq e po-visoka) i pluzga6ta vrata kum banqta i e boidisana v bqlo i oranjevo.v dunoto e mnogo niska(niskata 4ast e otdelena ot visokata s komin koito sluji kato pregrada).ta v tazi niska 4ast ima edno leglo za izvunredni situacii i razni moi biv6i igra4ki podredeni po ni6ite.drugata po-malkata e ba6 spalnqta s dve legla-za men i ako mi doide nqkoi na gosti i bi trqbvalo da ima edni qki tapet4eta ama o6te ne sum gi slojila.ta tam mi e i pcto i edna mnoogo qka etajerka na koqto si narejdam vsi4ki djundjuriiki(razni suvenir4eta ot london,zagreb,paris,edno mn sladursko risuvano 6i6e-podaruk ot ena fr koqto se zanimava s takiva ne6ta,edno drugo sinio 6i6ence-podaruk ot baba,razli4ni sve6ti i kukli i malko knigi ima)...
use6tam kak po4nah da se olivam

<black soul>
03-16-2007, 21:38
Moiata e boiadisana v nejno rozovo, vratata mi e na rozovi sarchica, adski mnogo plusheni igrachki navsiakade- po legloto, nad garderoba, na buroto dori:)
Imam niakolko kartini ( portreta mi, Chambord i peizaj) i mnogo snimki v ramki na shkafa, toaletka.
Tova e mai. Momicheshka staq:)

Е, и аз съм момиче, ама стаята ми не е цялата в розово и играчки! :-s
Мойта стая е боядисана в много готино бледо жълто, имам малко плакати и няколко картини (пейзажи!), които супер много ме кефят! Има и две легла! И на пода има много много възглавници с различни размери и форми и направо е разкош! Супер си ми е стаята макар че не е нищо особено! :) :-)

malkoto^f
03-20-2007, 18:16
cveta na moqta staq e kato kaisiq :-k nashite bqha izbirali cveta..shteshe da bade rozova,no bqha izbrali mn smeshno rozovo :smt005 imam plakati po stenite i po vratata .. sashto po shkafa i na vratata otvyn imam zvezdichki .. imam 2 legla..ednoto na sestra mi .. kompa mi e tuk.. imam pliusheni igrachki prasnati iz cqlata staq..imam i tv...mnogo iskam da si napravq zeleno sas cvetq,obache nqma smisal pyki baba nqma da mi dade :smt012

03-20-2007, 20:02
moita stai4ka pyk e v edni mn bebe6ki tapeti sini i jylti s nebrejno narisuvani slynza i podaryci i peperudi :smt005 edno buro s kompa leglo 2 garderoba toqletka s plu6eni igra4ki po4ti na vsqkde (ne sa osobeno mn) ooo imam si dva pytni znaka na vratata sega 4akam ba6ta mi da mi donese i 3 :mrgreen: :D iii est plakati na LP i avril :smt016 TV i imam edin plyh :smt005 tui to :D

die_die_my_darling_
03-20-2007, 21:58
не съм я подреждала...иначе е по добре... :oops:
вика му се творчески безпорядък...не е модерно или специално но на мен ми е удобно...
:arrow:
http://i112.photobucket.com/albums/n187/belive_me/df.jpg
моито кътче:
http://i112.photobucket.com/albums/n187/belive_me/efg.jpg
още:
http://i112.photobucket.com/albums/n187/belive_me/ktk.jpg
http://i112.photobucket.com/albums/n187/belive_me/uku.jpg

Pleomax
03-23-2007, 18:39
Моята стая е в три цвята синъо,жълто и зелено с един голям графит на ЕМИНЕМ вертикално по стената ,две сини неончета(едното е над клавиатурата за да може да я усветява другото е до буферчето)имам едно телевизорче,легло,шкафче,м са,столове една китара на,която от време на време свиря (по-точно издавам някакви звуци) и това е горе долу.

IdiOtKa
03-23-2007, 20:13
ами ...значи моята стая е ...... бардак .... защото в нея сме аз и брат ми .. и просто е пълна баркотия ....бюрото не се вижда от учебници и дрехи ,а и от уредбата ...някой път има учебници и тетрадки по земята .... почти цялата е облепена с плакати ..главно на рапари и така нататак ... и тва е 2 легла няколко шкафа ,над шкафовете тонколони и още някви боклуци (не съм сигурна) и тва е общо взето...

kati_0513
03-24-2007, 08:34
Еми аз спя в хола, отстъпих стаята си на нашите и сега съм си с компютъра и телевизора... :lol:
иначе ето как изглежда: мебели с винено червена тапицерия, малка ( абе не е и много малка ) маса / около метър на 50 см. е /, секция- черна на цвят и там на нея се мъдри телевизора ми ( ах колко си го обичам само ), бюро- същия цвят като тапицерията ( е малко по- светло, но не се вижда разликата :P ), а върху него е монитора ми, пред който седя почти денонощно... :) следователно под него е самият компютър...
еми това е като цяло... :-D

stra6no_sexy
03-24-2007, 09:44
стаята ми е боядисана в бяло,имам адски много плюшени играчки,дже легла,естествено компютър,телевизор,секция и мн мн миди и рапани.....така да се каже малко в морски стил е

sexa_na_kompleksa
03-24-2007, 12:31
Ми нищо особено не е:има две легла,бюро,няколко шкафчета,стените са зелени и нямам плакати... скука...

alexaaa
03-26-2007, 22:04
Мммм....любимия ми цвят е зелено
И стаята ми цялата е зелено....имам легло от зелен клен и имам 4 пазли4ни комплекта 4ар6афи в зелено..бюрото 6кафа и гардеробаса по поръ4ка естествено и те са от зелен клен....
Имам и диван4е и то е в зелено... стените са ми зелени (само 4е мн бледо зелени)
Паркета не е зелен :lol: некаф такъв дървесен цвят е... и вратата е така..на нея има знак влизането забранено :lol:

Като цяло е спр разхвърляно....понякога няма каде да стъпи6 :-D
Мн си оби4ам стаи4ката 6тото ве4е ми позволяват да си я заклю4вам и като искам да си остана сама не ми правят проблем( а преди тряя6е да се завирам в кефа да говора по телефона :-D )

salkiTy
03-27-2007, 12:49
Моята стая, всъщност стана на спалня на майка ми и баща ми и сега праватизирах на сестра ми стаята => тя е моя.. :smt004 Стените са в пепеляво бяло, а мебелите в светло кафяво. Има две легла сложени под ъгъл - едното е затрупано с дрехи - ползвам го за гардероб , а на другото спя.. На срещуположната стена е библиотеко-бюрото, а до другата компа сложен на малка холна маса и за целта тряа седя седнала на земята (мноу е удобно) Пред компа е гардероба, а зад него раклата, на която е сложено тфто и уредбата..Иначе по принцип в стаята ми е пълен безпорядък, но така по-лесно си намирам нещата.. :-s

I_ve7o
03-27-2007, 13:18
mm zna4i s tapet4eta sini4ki sys slun4ica garderob4e mn sladko sinio t.e cqlata mi staq e v sinio mm biuro leglo s amortisior4eta koeto se smukva i diga.. i taka iskam si napravq remont haresah si stra6ta staq v zeleno i oranjevo :smt007 kakto i da e de

Mafiota
03-27-2007, 20:58
Значи стените са в небесно синьо.В дясно са 2 гардероба които и аз,и брат ми ползваме.Между гардеробите е бюрото.В ляво са 2-те легла.Аз по принцип ги редувам щото брат ми се връща само за уийкенда щото е студент в Свищов.В ъгъла ми е компа.ТВ нямам,ама си имам тераса която е перфектна за малко паркур.Влизал съм в съседската тераса така.Климатика е до вратата към терасата.Има едно цвете до компа,което с брат ми често храцаме(горкото листата му са целите в сополи и храчки).Имам 2 плаката на Джон Сина и на Рей Мизерио.Библиотека с бая книги.Тук там се среща и някоя моя рисунка.Ми това е общо взето.

rubi
03-27-2007, 21:55
Хм....мойта стая?Цвят светло оранжево!на стената ми няма плакати...защото пуберската мания за плакати не мина през мен.Аз харесвам плажове....и изгледи...затова на едната стена има огромен фото тапет на NY вечерно време!Спя на диван-огромен ,който се разгъва....имам секция на която седят ТВ-то и уредбата.На огромното ми бюро седи компа заобиколен от прашасали учебници :P Има и голям гардероб с 1 единствен календар от НЕДЕЛЯ......А на вратата единсвения плакат на кока кола,заобиколен от снимки ,снимки и пак снимки....Има и автографи от нац отбор по волейбол-мъже!Абе стаята ми си е моя ад и моя рай!!! \:D/ \:D/ \:D/

teenkopele
03-28-2007, 07:55
Много малка, като кибритена кутия. Има легло, ракла, бюро и нещо, като закрита секция. За красота...шапка-трибагреник, до прозореца, и това е. Нямам желание да си я направя, зашото не е лично моя. Както и да е...

EvilBrunette
03-28-2007, 22:54
Ам мойта стая до скоро не беше само моя, но сега сестрата отиде студентка и аз се разполагам. :-D Стените са в кафеникаво кремаво (не мога да обяснявам), срещу едното легло е гардероба, шкафа за учебниците и бюрото с компа. Срещу другото има още едно бюро, на което се предполага, че уча. :wink: Плакати нямам много, защото не хващат на стените :evil: .Ем имам един на Evanescence и един на HIM на вратата, но това е всичко. Иначе съм си налепила гардеробите с всевъзможните картинки лепенки, а по рафтовете е full със сувенири( трябва да джасна някой ден всички боклуци някъде) O:)

Cheesy
03-29-2007, 12:32
Ъъъ..нищо необикновено..а и скоро ще се местим така че ще имам нова-но нз как ще изглежда :?
Такамм а сегашната..Ами боядисана е в зелено
Големичко легло,гардероб,бюро,компют р,телевизор...бая снимки съм накачила..има и някви шкафчета.А и плакат на Хай Клуб на вратата..

%)
04-19-2007, 12:17
moita staq e po obiknovenna.balatum imitira6t mramor i tapeti gore dolu sa6tite(po ideq na maika mi)leglo divan TV PC masa s 2 taboretki i fotioil. na stenata kalendar ot 2007 na lukoil(koito ima takav znae 4e e mnogo qk) 8) plakat ot filma Alien Vs Predator vyzdu6na pu6ka(otnovo na stenata) i 1 daska koqto sam q naro4il da stane moqta nova klaviatura!!!

SUGAR_F
04-19-2007, 18:55
ami moita e v zeleno,ima mn qka bibliote4ka s biuro,garderob4e,6kaf4e leglo ,divan4e,lampa,mn ama mn plakati i klimatik hxaxh:)

ThePowerOfLove
04-19-2007, 19:04
с една дума кочинка 8)

zloto
04-19-2007, 19:41
Мойта стаичка много си я обичам...розовка с плакати на комикси, супер шарена и разхвърляна... голямо ъглово бюро, компютър, няколко шкафа облепени с плакати, китара на стената, легло и трикрилен гардероб с огледало и почти прозрачни пердета

PoPsI
04-20-2007, 13:07
Стаята ми е боядисана в зелено.... по вратата има плакати има пердета,гардероб,ракла на едната стена имам Политическа карта на света ..... има и легло огледало..... а как щях да забрая.... компа ми ест. най-важното :lol: ИМА И МН МН МН МРЪСОТИЯ..... :lol: Мн са кефя също на просторната ми гледка през прозореца през която се вижда целия град...

Mitio_man
04-25-2007, 14:37
mi ima leglo(mn qsno :-D ),komputar(sa6to :D ),televizor,garderob,6kafove.....i osnovno tva e.Nqkoi i drug plakat za raznoobrazie.Men si me kefi.Samo edno ne6to ne-vratata na staqta e s prozorec.Ei tva mi e mn gadno.I trqbva skoro da se preboqdisa.
Ae PEACE \/

Ulety
04-25-2007, 21:57
Emmm mansardna staq ..rozova (bez prozorec) s mnogo lampi,klimatik , pc .. leglo ... garderob,shkafche,pliusheni igrachki , toaletka .. i mn opakowki ot shokolad i kutii ot kola .. tfa e .. /obiknoveno e golqma kochina ama si me kefi/bez plakati zashtoto za maika mi ,,tova e prostotiq''

Sirma
05-02-2007, 20:27
Влизаш през вратата и точно отсреща е балкона.От дясно е мойто легло, от ляво е на брат ми. Пред балкона ми е бюрото с комп и всякакви боклучаци.От ляво на вратата има секция, в десния ъгъл шкаф с телевизор, от ляво на вратата ракла. Вратата ми е с плакати и листата от един календар от 1994 от Канада ми беше подарък с мн яки мечоци. А в левия ъгъл има скрин. Една палмичка си имаме. Тва е основното!

hip Hop Mace
05-02-2007, 20:34
Moita e v lilavo,po stenite imam tekstove na pesni ,edin golqm grafit :THUG LIFE,plakati.....Golqmo leglo v sredata na staqta.....obiknovenno nqkvi butilki se turkalqt po poda......tva e obshto vzeto..Obicham si staqta :)

nasty_f
05-02-2007, 20:53
Ми,моята я деля със сестра ми.Значи е на половина моя :-D
Светлорозови стени,пердета с цвета на дъгата,малко по-бледи,не чак толкова ярки,голям гардероб(едната врата е розова,а другата бежава)розова врата,нямам никакви плакати по стените,дразни ме!2 легла,тоалетка,ракличка,бю о и върху него pc-то,аквариум с морско свинче и 2 стола :smt005 хаха е все пак стаята е голяма... :-D

Cerealkiller
05-02-2007, 22:35
moita e v bqlo, s perdeta s malkiq princ, s edin plakat na sestrite Olsen(ne che gi haresvam mnogo,ama takyf imashe v hai-kluba deto si go kupih :P), s razhvyrlqni uchebnici i drehi navsqkyde - po shkafovete, po buroto, okolo computera ima razni zabraveni chinii, chashi, opakovki ot vafli i t.n. :roll: i LEGLO!!! s mek iurgan i si4ko :) tova e nai-lubimata mi chast ot staqta :lol:

Hahah :mrgreen: bravos ! mn podobno e i pri mene no plakata mi e na merilin manson (po su6tata pri4ina) i perdetata mi sa julto ,svetlo sinio,po tumno i nai tumno.
i triugulna fafla... :-D

Elektra_x
05-04-2007, 18:26
Ако влезете в мойта стая в първия момент ще си помислите че е на някое 5 год. детенце...Някфа цялата синя с тапети на има няма 15 години(вече леко пожълтяли)и с някфи гадни отново сини цветя.И за да не се виждат много много съм ги замазала с плакати и други му работи...Секциите ми също са сини а дръжките им са с морски животинки :smt011 (рачета,рибки дрън дрън...) и са окичени с глупости непотребни никому...Тавана в жълт,ама някфо гадно жълто,но понеже не е боядисван жълтото е поопадало малко и се виждат разни бели петна.Имам 1 легло ,някфа проядена маса(дето и аз незнам кво Й е предназначението) ТВ...и някъф стар зелен диван...тфа е общо взето :smt012

05-04-2007, 22:07
Emi az jiveia v kashon - nishto usobeno, presovan karton...

05-05-2007, 19:49
Mi moita e s 3plakata (eminem justin timberlake - estestveno :) i upsurt) garderob golqmo leglo s mn pliu6eni igra4ki otgore
masi4ka i 3stola= biuro (koeto po4ti ne polzvam :P) i TV koeto ne ba4ka v momenta a iiiiiii malko kasetofon4e koeto raboti nonstop i terasa na koqto prekarvam pove4eto topli dni. Imam i zvezdi4ki na tavana................dr mai nqma :-)

mi6kaela
05-05-2007, 20:59
Moqta ima oblepeni risunki po stenite.Na ednata stena sa te,na drugata az i sestra mi sme narisuvali cveta,na tretata ima biblioteka,a na 4etvyrtata saprozorcite!!! :P

Sarabi
05-06-2007, 18:37
Мммммм. Аз, естествено, все още, нямам собствена стая. Но тази, която ми се налага да споделям с майка ми е бяла (като в лудница :twisted: ). Срещу вратата е балкона... другото е ...2 легла, под едно от които се крие моя лаптоп, бюро с компа на майка ми и ТВ, библиотека с хилядите ми книги и учебници и скрин. Другото е един стол, на който има огромна камара намятани мои дрехи, които ме мързи да подредя, столче, на което и навсякъде около което има размятани учебници, тетрадки, листове, суичери и т.н. иии... това е. Няма пердета. Нито щори :-D . Нооооооооо скоро... скорооооо :twisted: :twisted: ще имам стая 6х8 кв.м. Което по принцип трябва да е хола, но тъй като никой от семейството няма общи приятели- за всеки по стая. Всички гости в стаята на въпросния домакин.
След 2-3 месеца ще едитвам каква е новата :twisted: .

_crazy_baby_
05-06-2007, 19:22
6to da q opisvam da nqq mi idva6 na gostii aide deeeee xaxax :smt005 :smt005 :smt005

gabrielka@a
05-11-2007, 11:48
Хм!Интересна тема....Моята стая е с тапети на цветя,имам:легло,чекмеджет ,рафтове,бюро,етажерки,раз и плакати,огледало,телевизор ................много неща :smt017

bik4eto
05-27-2007, 13:50
6a kaja nakratko staq s laptop :-)

05-27-2007, 16:08
moqta staq e e svurzana sus hobito mi i izob6to na4ina mi na jivot-kolite i motorite
tapetite sa sus motoristi ot moto gp i F1/golqm zor dokato gi namerq ot italiq mi gi pratiha/
navsqkude ima raftove s metalni koli4ki/koeto e hobito mi/
po stenite ima plakati s koli avtografi na avtomobilni sustezateli emblemi na koli poslednata koqto vzeh be6e ne lamborghini
imam 1 golqmo leglo i ogormno biuro s Pc-to i edin garderob na Ferrari tova e moqta skromna staq
vpro4em ako nqkoi ima metalni koli4ki da mi pi6e ne bassmaniak@abv.bg

Diamantcheto`na`Sheiha
05-27-2007, 16:10
Moita e v srednovekoven stil.Prosto az si reshih da e takava.Visok tavan,tejki zavesi,italianski mramor,4 sm.debel persiiski kilim,golqmo visoko leglo,garderob ot 16 vek i sveshnici i razbira se moderni tehnika ot 21 vek :)

_[LiFe-StiLe]_F
05-27-2007, 17:22
кво да я описвам... е я :-D

п.п. снимала съм от вратата
http://img501.imageshack.us/img501/9134/img0362ob4.jpg

shIlOH
06-26-2007, 07:38
Ами мойте е малко сложна за описване.Казано накротка стая във френски стил

young_rich_famous
06-26-2007, 10:29
Imam si edno ogromno leglo na koeto mnogo obicham da skacham:] Buro na nego mi e PC-to:] Na edno shkafche mi e TV-to Stenata e v plakati na LP i Evanescense a legloto e otrupano sas igrachi:]

Мойта стая е горе долу същата, само че без плакатите и не скачам на леглото, освен като не правя секс на него де :D Иначе има и огромен гардероб ... Денито ела да пробваш и мойто легло дали е здраво на скачане :D :wink: :smt008 :smt006

ludi4kataaa :D:D:d
07-02-2007, 14:52
moita staq puk e cqlata v rozavooo kat po4nem ot tapetiteee koito sa v rozavoooo garrderob4eto legloto buroto noshtnite shkav4etaaaaa moketa i vsi4ko v taq staq e rozavoo :-D :-D :-D :-D :-D :-D kato na bebenceee ama e strashnaaaa eeeeee vsi4ko tova ima i malko bqlo po nego de za da ne stava prekaleno banalnoo no vse pak e super qki4ka i na vratata vseki koito vliza se podpisva ii e otrupana s podpisiiii a ot vatreshnata strana stekstove na pesni4kii ......... :P :P :!: i da ptbelejime 4e e pisano s rozav marker vsi4ko tova kat na bebeshka staqqq ee noooooo .............. az sama si q izbrahh
imam si uredbi4ka televizor4eeee i kompa nooo te ne sa v rozavoo :cry: :cry: :cry: nqmashe kak

moon_flower
07-02-2007, 15:16
Ами моята е в оранжево и жълто(любимите ми цветове).Имам си бюро,легло,собствен компютър,касетофон и телевизор...както и една стена,която е само от прозорци+балконче.Много се кефя на стаята ми...

blqblq_f
07-05-2007, 21:20
нямааааааам :smt010 :smt009 :smt013 :smt012 :smt089

slavito007
07-12-2007, 22:44
Хах,ами не е много по мой вкус,ама нямахме повече финанси.
Значи по средата ми е леглото,кото впрочем е неноемално удобно и меко :) ,до него ми е новичкото,лично лакирано от мене бюро.Компютъра ми е на него.От двете страни на бюрото си имам 2 шкафчета,малко стари,но доста полезни.Зад бюрото ми е леглото,което вече споменах,а до него ми е шкафчето и едно огроомно старичко огледало,от което нощем направо ме е страх да заспя .На същото шкафче е и аквариума,в който е мишончо (морското ми свинче (:) :lol: Срещу леглото ми е един гигантски гардероб със абсолютно всякакви неща в него.Стаята ми е в бяло.На вратата имам календар със няколко яки певички да ми топлят душата,когато ги гледам ::: .
Ами това е.Скромничко е,но все пак знам,че си е мое !!!!

LoV4Ety
07-13-2007, 17:34
ami moqta staq e zelena svetlo zeleno i e mn priqtno imam 2 bura ednoto za compa koety e zeleno to4no katy staqta mi a drygyto e obiknovenno buro. imam divan zelen s mn lazglavnici i mn plu6eni igra4ki imam edin mn golqn me4ok koity e mn priqten za gygkane ;] O:) imam garderob mn e golqn a sa6ty i biblioteka imam svete6ti zvazdi4ki nqmam leglo poneje divana se razpuva i stava na leglo na vratata imam plakati na pussycat dolls poneje sa mi lubimi tei de samy nicole imam i edin mn sladak plakat s kotenca emi tfa e vsi4ko ;]

CHeuKu
07-14-2007, 12:35
emi moqta staq e v rozovi tapeti (koito ne me kefqt osobedno i skoro shte gi mahame).imam terasa, na koqtto prez lqtoto obicham da se peka.imam dve bura - ednoto e sinio ,za PC-to , a drugoto s razni bokluci otgore , a v shkafovete mu darja uchebnici i tetradki (pak bokluci :D).imam leglo s 3 vazglavnici varhu nego, garderob, biblioteka, rakla i razni shkafove.

music_pirate
07-18-2007, 10:42
Зелена :D с TV, PC, 5 шкафа, едно легло, и килимче ...... Друго не ми тряя. Даже PC и легло ми стига \:D/

kofti_nick
07-18-2007, 10:51
Бюро , Комп , ЛеГло , Телевизор , Шкафче .... :smt016

N0_feAR
07-18-2007, 11:28
а в мойта стая преобладава синия цвят. Тъй като имам и сестра спим в една стая на отделни легла. Тука е компа, плазмен телевизор, една секция с вградено бюро и сякви простотийки по рафтовете. Плакати не си лепя , а и имам някви светещи звездички по тавана, които стоят там още от както бях 3-4 клас :shock: бахти лепилото

ТраЛаЛа`f
07-18-2007, 13:54
Ам...легло голям гардероб, няколко шкафа, фотьойл, таолетка и три плаката на менсън...стаята е малка, но е супер уютна...

Exothermic
07-18-2007, 17:23
Най-обикновена,голямооо легло,2 гардероба,тоалетка,
2 нощтни шкафчета,телевизор,голямо огледало на стената над леглото
и едно срещу него(нещата са в бялата гама),тъпи тапети и някъв мокет такм,дантелени и червени пердета,няма плакати и такива глупости,но е супер уютна ....и мн си я лоФ.... :mrgreen:

sladkata_presi
07-18-2007, 17:50
Моята стая е облепена с тапети цвят като мръсно бяло
По стените е библиотечката
В средата е моето бюро и компютъра
Вдясно е леглото ми
Вляво е гардероба ми и чекмеджетата...

Обикновенно в края на седмицата всичко е мешано и разхвърляно...
=D>

koli_nikoli
07-19-2007, 02:32
Стая като стая =] легло, DVD, телевизор, климатик, CD playеr, бюро, рафтове, миризлив заек, плушки и стени ф графити :smt019 :smt040

koli_nikoli
07-19-2007, 02:36
moita staq puk e cqlata v rozavooo kat po4nem ot tapetiteee koito sa v rozavoooo garrderob4eto legloto buroto noshtnite shkav4etaaaaa moketa i vsi4ko v taq staq e rozavoo :-D :-D :-D :-D :-D :-D kato na bebenceee ama e strashnaaaa eeeeee vsi4ko tova ima i malko bqlo po nego de za da ne stava prekaleno banalnoo no vse pak e super qki4ka i na vratata vseki koito vliza se podpisva ii e otrupana s podpisiiii a ot vatreshnata strana stekstove na pesni4kii ......... :P :P :!: i da ptbelejime 4e e pisano s rozav marker vsi4ko tova kat na bebeshka staqqq ee noooooo .............. az sama si q izbrahh
imam si uredbi4ka televizor4eeee i kompa nooo te ne sa v rozavoo :cry: :cry: :cry: nqmashe kak

oo мила ти си луда :smt005 забрай гу тфа розово, фен сам му била толкоз мн години, ся кат са сета и лошо ми става, зелену рулззз

ЕPu
07-19-2007, 11:03
Тя е супер малка, събира се само легло, бюро, малък гардероб и шкафче.
Стените са....шарени.Едната страна е синя, другата жълта,розова...абе сега не ми харесва, ама като бях малка така съм искала. Също и пердетата са супер гадни, но нали не си ползвам стаята, не ми пука особено.

pebzyto
08-05-2007, 11:23
еми моята стая е много шарена чесно казано.мм на стената на прозореца имам тапети сас малки тухлички и няколко изпукнали сам си направила.на тях сам сложила някои керамични фигурки.другата ми стена е цялата в плакати ...всякакви..на певици певци от всякакав стил музика актьори актриси,имам легла на два етажа,на по малката стена сам си нарисувала групата-токио хотел..по едно време много ги харесвах и за тва..ся нямам даже и една тяхна песен :lol: ммм имам гардероб на пода имам 5 големи вазглавници да си сядам на тях мн са яки имам малко шкавче за да прибирам чаршафите и оделата,друго шкафче за уцхебници...ммм на бюрото ми имам една играчка дето ми я подариха за мин.РД..глобус кутия с химикалии дискове мм монитора ми тонколони и лампа за компа.мм имам голям жълт кош дето си слагам мръсните дрехи..абее мн си харесвам стаята и най-важното че майка ми ми дава да си прая каквото си искам в нея.. ем тчва беше от мен :smt006

iLoveChocolate
08-05-2007, 11:58
ми със сини дънкови тапети с едни копчета по тях, които създават илюзията,че се закопчават :-D имам 3 календара и един плакат на Пепси, 2 картини и некви фигурки и 1 часовник на стената. преди стаята ми редовно беше в плакати,но като порастнах и манията ми отмина.

b0Nb0n
08-05-2007, 12:13
na men stenite mi sa v ohra mai tai sa kazva6e tos cvqt nqkva malka e ama men ma kefi na4i legloto i platno do nego kompa a do kompa vratata za izlizane ot staqta trite nai vajni ne6ta sa edno do drugo super blizki noo vajno e tva :) v drugata 4ast na staqta ima garderob 6kav i edin divan po koito ima drehi 6tot izkaram li ne6to ot garderoba ne go vra6tam :D legloto ne se opravq samo mu se smenqt 4ar6tafi abe ob6to zeto mi e noo udobno xaxaxaxa

great_mari
08-05-2007, 12:14
moita staq e 6arena - imam q v toq vid ot 3 godini i ve4e mi pisna da e takava iskam da si q naprava pod ruga ama na6te ne6tat...
ta po temata - mi na4i sega staqta mi izglejda taka:
perdeta na me4o puh,3 ot 4-te mi steni sa beli sus friz/tunka lenta(okolo 15 sm) s kartinki - kato maluk tapet),koito friz e s nekvi jabki,me4eta,mi6ki i gargi/ :-D / i preobladava6tiqt cvqt e jult.4-tata mi stena e sus tapet koito e sus su6tite jivotni kakto friza i e jult na po svetli i po tumni julti i beli zvezdi4ki./mn bebe6ko ama tva iskah kat bqh na 10 :mrgreen: /imam o6te 2 garderoba 1 6kaf,1 rakla,o6te edno 6kaf4e s tv i dvd na nego,buro s pc i printer,plakati i mn mn mn plu6eni igra4ki i klimatik.su6to taka na tavana imam svete6ti zvezdi4ki i duh4eta,a i koito vezne vijda na vratata edno ro6avo 4ove4e/klu4odarjatel ama ot po golemite/ i az sum si go napraila da durji edna tabelka na koqto pi6e: roditelite nqmat mqsto TUK! /mn se kefa na taq tabelka i na6te vinagi kat sum si zatvorila vratata 4ukat i pitat dali mogat da vleznat/ \:D/ :smt005 :smt016 \:D/ :mrgreen:
a za kakva staq iskam sega - eto obqsnenie:
vsqka dvoika steni s razli4en cvqt - v cvetove julto i sinio,1 6kaf da iz4ezne i na negovo mqsto ot teq kojenite fotoil4eta det prili4at na spukana topka/mislq 4e svanahte kvo imam napredvid/,leglo na 2 etaja,nqkolko vazglavni4ki po zemqta 6tot mn obi4am da se vurgalqm / mejdu drugoto poda e s parket lqtoto a zimata slagame i edno kilim4e s cvetenca 6tot mn obi4am da lqgam i da u4a na zemqta :smt016 /,plazmeno tv,novo pc i novo buro a u garderobite i vrati4kite na 6kaf4etata i buroto da sa v julto i sinio,tavana da e aranjev s nekvi lampi4ki i prostoiiki otgore :D
ami ob6to vzeto e tva,tctc mn se otnesoh ama sori 4oveka iska idei makar 4e e mom4e,a az sum momi4e i nz kolko 6e mu pomogna de....ama vse pak... O:) O:) O:)

kasiopea
08-05-2007, 15:07
Стаята ми е боядисана в розово.Имам 3 плаката на стените,един календар на вратата.Пердета са бели на розови цветчета.Гардеробът е кафяв и ми е предостатъчен за дрешките ми . Бюрото е кафяво,върху него имам едно в което се поставят моливи,химикалки,гуми,ножи и,лепила и други ученически пособия /забравих му името/,обаче е много готино и се върти.Още имам една вазичка с цветя.Компютърът е в хола,така че бюрюто си остава почти празно.Столчето е черно и въртящо.До бюрото имам един кашон с ненужни учебници и тетрадки.Леглото е постлано с розов чаршаф на цветчета,розово юрганче/олекотено,мекичко/,възглавницата ми е в розова калъфка и на нея е избродирано с бял конец буквата В.До леглото имам ракла с библиотека и там съм си наредила 30-40 книги.Имам си и огледало ,пред което съм си сложила парфюми,гланцове,пяна за коса ,кутийка с ластици,фиби,гривни.Над библиотека съм си наредила плюшени играчки,а на самият креват през деня седи един огромен ,пухкав заек.

KUM4o
08-05-2007, 23:46
Моята стая не е голяма ама пък е препълнена :lol: :lol: .Има 2 телевизора ,1 комп с 2 монитора.Усилвател с 2 колони ,които като ми дойдат фр-чета ги ползват за таборетки :lol: :lol: .Обичам електрониката и това уча и по тази причина в стаята ми винаги е пълно с кви ли не чирколяци :-D :-D голям креват и едно пораснало дете. :smt043

BloniTka
08-31-2007, 12:08
Еми ние скоро правихме цялостен ремонт ии отскоро съм в новата си стая.. червени стени.Секция пълна с супер мноу плюш.Бюро за компа.Леглоо:) ..2 маси.Таван :lol: ..паркет.Климатик..и Тва е май:D ..предишната ми стая пък беше цяата в плакати на evanescence,amy lee ..nightwish,avril и още мноу..само,че сега не смея да лепна още плакат,щоту тапетите са нови ии;P :smt006

~BoRn^InLoVe~
08-31-2007, 12:32
4 стени врата таван под :roll:

1337 user
08-31-2007, 12:35
4 стени врата таван под :roll:

хвърлиха ми на боб и ми казаха че това ще да е някой кашон?

08-31-2007, 17:47
Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.


mnoou li e qko super gotino li e zvu4i qko cool yeaaa super

girl88
09-02-2007, 08:44
stenite v staqta mi sa beli i po tqh nqma takiva extri nqmam plakati ,kartini, kalendari (samo edin 4asovnik),dori i perdeta nqma (samo 6tori) nqmam dori kilim (diu6ameto e golo)imam tv ,komp,buiro za kompa,leglo,lampa,garderob, masa,divan,2 fotiela, parno

monityY
09-03-2007, 07:57
svetlo rozovi steni,boqdisani,leglo na 2 etaja durvenko,bejavo,edno bioro,o6te edno leglo (ne na 2 etaja) garderob s nqkolko plakat4eta varhi vratite,kakto i na vratata na staqta ima nqkolko,ama nqqm mn qki plakati za sujalenie... prozorec vrata koqto e kum terasata ii ... abe biva stai4kata kefi me,ama trea slagame tapeti :mrgreen: tiq steni mn se capat mani..

hisy
04-17-2009, 14:52
еми... в моята стая има компютър..бюро...легло..теле изор..гардероб... и за друго не се сещам :D

clever
04-17-2009, 14:54
на кратко-хубава;подредена стая 8-) :P
8)

tItEufFf
04-17-2009, 17:36
Легло, гардероб и бюро... Малка е. Опитах се да я освежа с цветя и картини, цветно перде и мисля, че се получи добре :)
За жалост е винаги разхвърляна. Колкото и да обичам да ми е подредено, ми е трудно да се оправям, когато всичко е прибрано някъде. А иначе..аз имам зрителска памет и понеже съм много наблюдателна знам всичко къде е - под леглото, зад гардероба... И все пак гледам да си я подреждам, защото е грозна гледка

ToniStoraro
04-17-2009, 18:03
Легло, шкаф, много плакати (много, много - към 10 - 15 някъде), бюро, компютър, телевизор, масичка, 2 стола и доста мои работи.

bloodyF
04-17-2009, 18:46
ми бели стени,часовник на едната,календар на другата ,пердета на цветчета ,гардероб,върху който има играчки ,меко легло което много обичам :grin: , шкаф,тоалетка и дъска за гладене с ютия и бюро с пц :)

LovEsIckk
04-17-2009, 18:58
Яко зелена.

anity92
04-22-2009, 20:18
ееемии първо баща ми я е боядисал много яко с различни цветове .. синьо, розово, зелено, жълто и бяло.. сложили сме със сестра ми плакати ама за каквито се сетиш :D Britney, Camp rock, Галена, Димана, Глория, Преслава, УИЧ абе да не ти разправям кфо е :Д ... стаята ми е пълна с плюшени играчки.. имаме две легла.. моето е до прозореца а на сестра ми е до стената.. до леглата ни е и раклата.. имаме телевизор иии вече не мога да обяснявам че адски ме домързя 8-) утре направо ще снимам и ще пусна снимки ;p

unique7
04-22-2009, 21:23
амии .. две легла,телевизор,гардероб, бюро,секция, нощно шкафче, аквариум, ии имаме още 4 шкафа на стената :D

renegade1990
04-24-2009, 01:38
Врата, прозорец облепен с три слоя вестници за да не влиза никаква светлина, легло което никога не се оправя понеже няма къде да се приберат дрехите, две големи бюра с по два компютъра на всяко (Всъщност е по един на всяко, и два под по-малкото бюро...) и 16 колонки разпиляни из ъглите на стаята, правещи пода осеян с кабели, и затрудняващи движението на коженият ми офис стол с колелца. :(

BrainlessROCKBABY
04-24-2009, 19:16
Стените ми са в плакати, вече не остана място, яе и по тавана трябва да слагам...бшро, легло, телевизор, комп.,бла-бла

BrainlessROCKBABY
04-24-2009, 19:18
Легло, шкаф, много плакати (много, много - към 10 - 15 някъде), бюро, компютър, телевизор, масичка, 2 стола и доста мои работи.

^ хъ-хъ..15 плаката наричаш много?! ела ми на гости :lol:

porky
04-25-2009, 19:27
Ами... стаята ми си има всичко дето ми трябва- легло, комп, гардероб, секция... Много ме кефи как съм залепила целите врати на гардероба с картички, изрезки от списания, лепенки... абе все готини неща! :D
На леглото ми има страшно много плюшки :P

KoRnFlAkE
04-26-2009, 05:07
голяма,зелена, двойно легло, 5 шкафа, телевизор на един от тях, бюро, компютъ, ракла
общо-взето
така изредих много неща, обче въобще не е тясно, доста е просторно даже.
тва лято най-вероятно ще боядисвам, тва зелено не ми харесва вече.

golfabitch
04-26-2009, 10:24
Малка.Бюро,шкафове,компютъ и сигурно към 10 плаката на VW

3oPuTy
04-26-2009, 11:40
Голяма масивна дървена врата (светла естествено),на която (от външната страна) има закачено едно кученце държащо табелка с надпис Welcome.
Вътре ... Хммм страшна гледка :D 48 плаката + 64 снимки по стените :),голямо двойно легло (също от светло дърво) с любимите ми червени чаршафи на сърца :smt007 ,ракла отрупана с МНОГО плюшени играчки,домашен телефон,4-те зарядни за GSM-ите ми и естествено самите GSM-и.хубава синьо-сива закачалка с дървени топки в краищата (също светли),голяма секция (пръскана ... синьо-лилава или нещо от този род :-D :-) :-) :-) :-D ),мокета ми е в същия цвят (ааа домашния телефон,в моята стая също е в такъв цвят),бюрото за компютъра (съчетани са двата преобладаващи цвята,т.е. синьо-лилавото и естественото светло дърво :-)),телевизор,DVD,2 буфера,10-тина колони (като всички тия неща са сиви за да пасват на цветовете в стаята ми),хладилник (малък,около 130 см.),светло лилави щори и адскииии много дребни глупости като чанти,сувенири,дискове,коз етика и прочие+няколко саксии с любимите ми цветя :-)
Сега съм решила да махна плакатите и снимките (за най-много месец :D) и да боядисам стаята в бледо лилаво и бледо жълто (за да контрастира на светлото дърво и мебелите) :-) и да сложа един фотьойл и една табуретка в същата интересна шарка като мокета :)

Миииииииии май в общи линии това ми е стаята :-o

term0t0
04-26-2009, 20:45
Най-важното..Легло..Бюро с pc и целата техника..btw бюрото е до леглото..и другото не е от занчение

LittleDude
04-26-2009, 20:54
Разхвърляна, малка, със 2 легла :P и тераска. Става за момче. :-D

Fych
04-27-2009, 09:11
Хъм...имам голямо дървено бюро,масичка със столчета,секция,ракла,гард роб и две легла.А пердетата са бели с някакви цветя,едната ми стена е жълта,другата червено(поне се води за такова),малко черно и последната е синя.А да разхождат с еплакати на Slipknot :grin: и някакви психо неща :)

Иначе исках стая в будистко-готически стил 8) В която да се разхождат плюшени играчи и да има от онези детските,малки,плюшени столчета с форма на животни :-D

lenito_sf
05-02-2009, 15:07
точната дума е РАЗХВЪРЛЯНА :lol: .. но иначе .. голяма е 2 легла голям гардероб .. абе сичко си има .. та даже и в излишък :D

FeelMe
05-02-2009, 16:24
ми само едно легло - моето (сестра ми все още спи при родителите ми-на 3 год. е) ,една секцийка , две бюра -едно за учебниците и друго за компютъра...тва е в общи линии.Попринцип гледам да я поддържам чистичка и подредена :-P ,но естествено понякога ме домързява да подреждам... :-D но това става рядко !