PDA

View Full Version : пъпки и сресдтва за борба срещу тях



spt
01-16-2005, 17:36
абе напоследък, откакто почнах даскало след ваканцията, взеха да ми избиват пъпки. имам на мустака, по брадата и т.н. не са с въх, но все пак са пъпки и нещо хич не са ми симпатични. като се бръсна доста от тях ги режа без да искам. но съм сигурен, че не са от бръсненето, защото по време на ваканциата нямах нито една, а съм се бръснал. знам, че пяната стеснява порите, та да не се събира мръсотия и да се запушват. слагам си пяна, като маска на лицето, колкото ис смешно да звучи, но бачка. е, все пак не е същия ефекта като от някой антибиотик или крем. по-голямата час ото пъпките остават. мажа се с някакъв антибиотик, но е бавен. искам да ви питам как се казваше онзи мехлем на ейвън козметикс. много добре бачка, но съм си слагал само веднъж, пък не помня как се каваше.
вие как се справяте. хубавото при мен, че пъпките минават за около 3-4 дена, при това напълно. ае, чакам активисти в борбътъ. :)

Zara^
01-16-2005, 20:08
Ami az polzvam po4istva6tiq gel na TEEN CLEAN i krema za prevantivna za6tita, za profilaktika prosto. A ina4e za izsu6avane na pukite polzvam Salicilov spirt ot 1% (moje i dva , no e po silen) s 4,5 kapsulki hlornitromicin i malko sulfatiecol. Deistva antibioti4no. Oba4e gadnoto e 4e s pupkite ti izsu6ava i kojata i zaduljitelno trqbva da se maji6 s nqkakuv krem. Nivea za preporu4vane :P

spt
01-16-2005, 20:55
блах...мнпгп време, нерви, труд....по-добре с пъпки :) ше си тура един бивацин да се изгоря и тва си е то. а знаеш ли на avon как се казваше оная простотия, дето беше против пъпки? образува шлюпки, така де, люспи, като се намаже.

pinK_Baby
01-16-2005, 21:14
zna4i produkta e ot seriqta clearskin i samiq toi se kazva Targeted Blemish Remover ...ili na bg Gel za premahvane na pypki

nar
01-16-2005, 22:27
zna4i,po-princip ne se polzvam kosmetikata ot klasa na avon.no tam ima edno mnogo efikasno ne6to,bez koeto ne moga da zhiveq-kazva se "tea tree blemish stick".tova e malka zelena tubi4ka.ne vsegda q ima,no potarsi vse pak.o6te mnogo e dobre na naprabi6 si nqkakvq po4istva6ta maska.ima razli4ni.1 pat v sedmica samo,ne e mnogo trudno,mislq.i hqmq da polzva6 antibiotici,6toto si razvali6 celiqt organizam! i mezhdu drugoto,papkite mogat da izlizat to4no zaradi priemane na antibiotici,taka 4e po-dobre nedei! i vzimai vitamini,mozhe bi ti lipsva ne6to.i opitvai da smeni6 markata na pqna i krem,mozhe bi ne6to alergiq ima6.dano da ti pomogne!

01-17-2005, 17:26
polzvaite korektor za pupki izsu6ava gi az sum mn dovolna ot Herbina super e kum 5-6 lv

spt
01-21-2005, 17:36
аз си взех Eucerin. wсе още се мажа, но мисля, че има ефкет. много от малките пъпки се махнаха още на 4-ия ден. порите са ми чисити няма нужда да си мия лицето със сапун по сума ти пъти на ден. сега се омазнява по-трудно и се чувствам по добре. остава да се махант по-едрите пъпки и да се изглади кожата, но според производителите, дава оптимален ефект след 2-3 седмици. ще видим какво ще стане. между другото, по-едрите пъпки по-бързо чезнат, макар и не толкова, колкото ми се иска. :))))

Lepten
01-24-2005, 19:38
Ave kajete toz Lepten ima li efekt,struva li si da se zakupi ili e poredniq bokluk?

незнам коя сам
10-21-2006, 14:50
аз пробвах с вси4ко но няма ефект какво да правя и аз незнам #-o .заради това много се ядосвам :smt013 и както вси4ки 4уствителни хора си поплаквам :smt010 може да ме помислите за луда но не е така 8-[