PDA

View Full Version : Gardite sqka6 spadat.......



SaD^GiRl``
01-30-2005, 20:15
Edin ot nai-golemite problemi pri otslabvaneto e 4e nikade ne smakvame tam kadeto iskame, a to4no obratnoto.Problmnite mesta za edno momi4e sa xansha i bedrata.Za6to vinaga vsi4ko se lepi "otzad".Ili kogato zapo4nem da otslabvame parvoto mqsto e ot biusta.Tova e edno mn sve6tenno mqsto za nas :lol: i nikoq ot nas ne jelae da zagubi dori i 4ast ot sexsapila si.Xaresvam tqloto si no iskam za lqtoto da porabotq o6te malko na fitnes,no se straxuvam za6toto ne iskam da otslabna v gardite.Tova e edna ot nai-dobre oformenit mi 4asti :lol: .Mislq 4e ne samo az se sblaskvam s tozi problem.Daite nqkoe savet4e ako znaete ne6to po vaprosa.Misi predvaritelno :D

nar
01-30-2005, 21:05
znam 4e trq da otslabva6 postepeno,ne rqzko,za da ne zagubi6 tonusa im.mozhe bi 6te stanat po-malki,ne e stra6no,glavnoto-ne trq da uvisnat.i ispolzvai krem4eta za tqlo,za da izbegne6 strii.uspeh!

BABY_SEXY_GIRL
01-30-2005, 21:16
Mi trenirai samo dupeto, qj zdravoslovna hrana, qj po-rqdko i do 17:00 :wink:

MiRaCuLiXbb
01-30-2005, 21:55
Писал съм по подобна тема, поразрови се.

malka_lisi4ka
01-31-2005, 04:20
Edin ot nai-golemite problemi pri otslabvaneto e 4e nikade ne smakvame tam kadeto iskame, a to4no obratnoto.Problmnite mesta za edno momi4e sa xansha i bedrata.Za6to vinaga vsi4ko se lepi "otzad".Ili kogato zapo4nem da otslabvame parvoto mqsto e ot biusta.Tova e edno mn sve6tenno mqsto za nas :lol: i nikoq ot nas ne jelae da zagubi dori i 4ast ot sexsapila si.Xaresvam tqloto si no iskam za lqtoto da porabotq o6te malko na fitnes,no se straxuvam za6toto ne iskam da otslabna v gardite.Tova e edna ot nai-dobre oformenit mi 4asti :lol: .Mislq 4e ne samo az se sblaskvam s tozi problem.Daite nqkoe savet4e ako znaete ne6to po vaprosa.Misi predvaritelno :D
verno e ne trqq se otslabva rqzko a postepenno sega zimata e problem 6toto ne moje6 da bqga6 za da si stegne6 bedrata ama puk pone moje6 si prai6 koremni presi vsustnost ne vinagi kogato otslabva6 busta ti namalqva ama se slu4va :lol: 8)

Eclipse_bb
01-31-2005, 07:54
Не трябва да се отслабва рязко, но и при бавно отславае пак ще губиш от гърдите.
Не е вяно, че ако тренираш само определени асти, ще губиш от тях - тъй наречената точкова редукция не е възможна.
Ето (http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=299&start=15) ви малко инфо за гърдите

07-12-2006, 08:19
Аз пък искам да отслабна и в бюста.Тялото ми е много смотано.Висока съм 160,тежа 57 и бюста ми е 95см.Мразя се.

offffffff
07-12-2006, 09:19
Вече нямам думи за вас ... ! Не се отслабва в бюста (да уточня че бюста са гърдите) отслабва се в подгръдната тоест мазнините около бюста ако ме разбирате и ако проумявате отслабва се в подгръдната... и ви се струва че бюста ви се смалява но не е така най много да се отслабне с 1 см бюста или си го имаш или си го нямаш ... така че стига фантазии отслабвала била в бюста най вече.. хаха слух все едно от боза да ти станат по големи ей така звучиш

PLAMENKO
07-12-2006, 09:46
Edin ot nai-golemite problemi pri otslabvaneto e 4e nikade ne smakvame tam kadeto iskame, a to4no obratnoto.Problmnite mesta za edno momi4e sa xansha i bedrata.Za6to vinaga vsi4ko se lepi "otzad".Ili kogato zapo4nem da otslabvame parvoto mqsto e ot biusta.Tova e edno mn sve6tenno mqsto za nas :lol: i nikoq ot nas ne jelae da zagubi dori i 4ast ot sexsapila si.Xaresvam tqloto si no iskam za lqtoto da porabotq o6te malko na fitnes,no se straxuvam za6toto ne iskam da otslabna v gardite.Tova e edna ot nai-dobre oformenit mi 4asti :lol: .Mislq 4e ne samo az se sblaskvam s tozi problem.Daite nqkoe savet4e ako znaete ne6to po vaprosa.Misi predvaritelno :D


аз се страхувам че одавна си закъсняла .... ](*,) ](*,) :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

ProstoAz
07-12-2006, 11:39
Темата е стара!