PDA

View Full Version : Защо малките момиченца....



Just-Sex
02-14-2005, 19:22
Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......

Satanas_daughter
02-14-2005, 19:33
po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini

Eclipse_bb
02-14-2005, 19:38
Значи, горния пост отговори донякъде - защото са наивни.
Освен това, "малките момиченца" обичат да ги возят в коли (които са приоритет на големите батковци), да им плащат сметките, да им правят подаръци...
И още нещо - "големите батковци" в общия случай за по-зрели. Не може да се направи паралел с поведението и опита на 15 и 25 годишен.

А и "батковците" обикновено са финансово независими и разполагат с пвече пари от повечето млади момчета. Д ане забравяме, че в даден етап от живота си всяка жена иска банкомат с вибратор...

И не на последно място - защото мислят, че така ще изглеждат по-големи гъзарки в очите на връстниците и връстничките си и ще предизвикат тяхната завист.

Kris
02-14-2005, 20:32
po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini
6to batkovcite si padat po po malki li-prosto,6toto po lesno se lajat xaxa tva si e istina! A Momi4etata 6ot taka si mislat za ne6to pove4e ot drugite,da se napraat na interesni,da se praat na golemi gazarki i mnogo drugi(nai ve4e 6ot sa prosti pone teq koito poznavam) :!: :!:

EMY
02-14-2005, 20:45
batkovcite ima pove4e opit , imat i koli,a malkite momi4et se mislqt za vajnii kat sa s po-golqm.Malko e typo ama i te sa typi

h1p-h0p
02-14-2005, 21:00
Ние казваме Малките момиценца..ама според тях те изобщо не са малки.. мислят си че са ГОЛЕМИ.. и за туй искат да си хванат момчета.. по-големи от тях с повече опит... И като Един "Батко" Отвори едно момичеНЦЕ на 13-14 години.. и То почва вече да са праска на поразия...на колко такива случай сам попадал..просто си нямате представа...Кофти е, ама няма какво да се напраи :?

Just-Sex
02-14-2005, 21:06
Абе ти си ми от селото....трябва да си полафим и да ме запознаеш с местните курветини че ще идвам тия дни на почивка за 1 седмица...

nar
02-14-2005, 21:32
ima i o6te edna pri4ina,osven izbroenite.pravda,vav tozi slu4ai ne stava duma za malki momi4enca samo,a za vsi4ki momi4eta,koito padat po majete mnogo po-golemi ot tqh.zna4i,rabotata e tam 4e podsaznatelno tarsqt ba6tinska lubov.lipsva im,ponqkoga zaradi tova 4e izob6to nqmat ba6ta ili imat,no vse pak gi lipsva vnimanieto mu.a za batkovci vsi4ko e qsno,prosto malkite sa po-sladki.(pone izglezhdat taka).mnogo lesno da si vzeme6 edno neopitno momi4ence i napravi6 ot nego kakvo iska6,za da stane napalno "tvoeto".

DJ|DarkNeZz
02-14-2005, 22:35
Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......

Яко прав си бате......
Много се нервирам на такива - кво като се возиш в кола и имаш пари на аванта нали ти разпорват путката .....курвенска работа
Съвет - като станете на по 30 си фанете такива на 50-60 много са добри

*SCHWARZ*
02-15-2005, 05:14
момиченцата независимо защо го правят
е гадно....но нещата няма да се променят..нали???
всеки има право на личен избор.....
и аз съм си избрала тактика:никога с повече от +5
на мен би ми било гнусно.
....

tedo_davis
02-15-2005, 05:21
Ami de daznam ...pedofilska mu rabota .... spasqvaite se !

02-15-2005, 06:42
mi ima edni takiva deto se kefat na nekvi po-golemi koito imat koli i pari te sa nekvi pedofili pulni imam 4uvstvoto 4e te ne mogat da si nameriat priatelki za tva hodiat s momi4eta koito sa 5 godini po malki i te 6tot i te sa tupi im se vruzvat na glupostite s izvinenieto 4e te sa po zreli i se durja po zrialo a te pove4eto sa nekvi pedali deto samo se ebavat Takiva momi4eta kato stanat na 18 gogdini 6te hodiat s 70 godi6ni pensii za da im zemat pensiata i kato puknat da namajat s nekoi i drug burkan sus kompoto ot slivi mama mu deba !!!!!!!!!!

Emsssss
02-15-2005, 07:15
Mi 6to hodqt li 6toto po golemite sa po opitni nezavisimi a i v pove4eto diskoteki(no6tni de) 6te te pusnat s nqkyv 20 godi6en ne s 5 godi6en muhlio za tva

e4o
02-15-2005, 07:43
po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini
6to batkovcite si padat po po malki li-prosto,6toto po lesno se lajat xaxa tva si e istina! A Momi4etata 6ot taka si mislat za ne6to pove4e ot drugite,da se napraat na interesni,da se praat na golemi gazarki i mnogo drugi(nai ve4e 6ot sa prosti pone teq koito poznavam) :!: :!:
asolutno e taka, 4e batkovcite si padat po-po malkite 6toto sa im dosta po-lesna plq4ka za v legloto, kvo da se pravi tva si e samata istina

Myrcheto
02-15-2005, 08:45
shtoto glupavi i neorientirani malki shmatki

THE_GANGSTA_GIRL
02-15-2005, 12:15
Значи аз не мога да си предствя да ходя с някой колкото мен! Само като им гледам акъла и лошо ми става! Държат се адски детски и смешно. Замислете се реално к'во ще правя с някой такъв? Може би ще ходим на нощни в някой PC клуб или пък ще ритаме топка. :D Всеизвестно е, че момичетата се развиват доста по-бързо от момчетата, тия дето са мойте години и моя акъл са твърде рядко срещани да не казвам почти ги няма! С тях мога да бъда само и единствено friend-ka! Не бих се хванала с някой по-голям от мен, защото има кола и кинти, а щото просто с него ще има к'во да правя и ще ме разбира!

air_J
02-15-2005, 12:37
Значи аз не мога да си предствя да ходя с някой колкото мен! Само като им гледам ъкъла и лошо ми става! Държат се адски детски и смешно. Замислете се реално к'во ще правя с някой такъв? Може би ще ходим на нощни в някой PC клуб или пък ще ритаме топка. :D Всеизвестно е, че момичетата се развиват доста по-бързо от момчетата, тия дето са мойте години и моя ъкъл са твърде рядко срещани да не казвам почти ги няма! С тях мога да бъда само и единствено friend-ka! Не бих се хванала с някой по-голям от мен, защото има кола и кинти, а щото просто с него ще има к'во да правя и ще ме разбира!
Първо се пише Акъла, а не Ъкъла! Второ ако някога е било вярно, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата това не важи сега (поне според мен)! И трето както казвате батковците търсят малките, защото са глупави, а в същото време казвате, че се развивате по-бързо и едва ли не сте по-умни и се получава противоречие!
П.С.> Връзка с момиче 5 години или по-малко не е никаква педофилия! За педофилия може да се говори ако разликата е поне 7-8 и нагоре години!

THE_GANGSTA_GIRL
02-15-2005, 13:02
Значи аз не мога да си предствя да ходя с някой колкото мен! Само като им гледам ъкъла и лошо ми става! Държат се адски детски и смешно. Замислете се реално к'во ще правя с някой такъв? Може би ще ходим на нощни в някой PC клуб или пък ще ритаме топка. :D Всеизвестно е, че момичетата се развиват доста по-бързо от момчетата, тия дето са мойте години и моя ъкъл са твърде рядко срещани да не казвам почти ги няма! С тях мога да бъда само и единствено friend-ka! Не бих се хванала с някой по-голям от мен, защото има кола и кинти, а щото просто с него ще има к'во да правя и ще ме разбира!
Първо се пише Акъла, а не Ъкъла! Второ ако някога е било вярно, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата това не важи сега (поне според мен)! И трето както казвате батковците търсят малките, защото са глупави, а в същото време казвате, че се развивате по-бързо и едва ли не сте по-умни и се получава противоречие!

П.С.> Връзка с момиче 5 години или по-малко не е никаква педофилия! За педофилия може да се говори ако разликата е поне 7-8 и нагоре години!

Тhanks! Поправих се! :D

Just-Sex
02-15-2005, 14:26
Е за какво толкова ще си говорите ? За училището ли за какво ?
Лично на мен винаги ми е ставало смешно в момента в който някоя по малка от мен седне и поиска да си говорим....то не че не можем да намерим някакви обши теми или нещо подобно но винаги идва един момент в който направо почва да ми се повръща от някакви супер наивни размишления...или да не говорим за проблемите и в даскалото или някакви такива адски отдалечени теми....

^efas^^
02-15-2005, 15:01
Щото като ходят с някой голям педофил си мислят че са много велики " Вижте ме аз ходя с възрастен човек " да ги еба в тъпите пикли да ги еба нещастни :!:

02-15-2005, 15:09
Щото като ходят с някой голям педофил си мислят че са много велики " Вижте ме аз ходя с възрастен човек " да ги еба в тъпите пикли да ги еба нещастни :!:

И аз съм на това мнение... Да ги еба в говната нещастни.

antonin4eto
02-15-2005, 17:59
i kakvo?Az hodia s momche s 6 godini po-golqmo ot men,daje skoro shte stanat 7!I ne sym s nego,zashtoto ima kola,a za tova che naistina go obicham i sym sigurna,che toi izpitva syshtoto kym men,zashtoto mn pyti mi go e dokazval.Problema vi e,che ne se postavqte i na nashi mesta i ne znaete kakvo e tova da obichash nqkogo.Na nashte edni poznati imat deset godini razlika,a sa syprug i sypruga.Imam poznata koqto hodi s momche,s koeto imat razlika 9 godini,v syshtiq moment i toi si ima priqtelka koqto e kolkoto nego...i kakvo sega shte kajete,che toi ne moje da si nameri priqtelka li?A az hodia s moq chovek,zashtoto e nai-miliq,nai-obichliviq i nai-dobre slojeniq myj v moq jivot.I kakvo az sym na 17,a toi na 24 i kvo ot tova?Iskate da kajete,che kato ima po-golqma razlika v nechiq dvoika i veche trqbva momcheto da e pedofil li?!

^efas^^
02-15-2005, 18:36
i kakvo?Az hodia s momche s 6 godini po-golqmo ot men,daje skoro shte stanat 7!I ne sym s nego,zashtoto ima kola,a za tova che naistina go obicham i sym sigurna,che toi izpitva syshtoto kym men,zashtoto mn pyti mi go e dokazval.Problema vi e,che ne se postavqte i na nashi mesta i ne znaete kakvo e tova da obichash nqkogo.Na nashte edni poznati imat deset godini razlika,a sa syprug i sypruga.Imam poznata koqto hodi s momche,s koeto imat razlika 9 godini,v syshtiq moment i toi si ima priqtelka koqto e kolkoto nego...i kakvo sega shte kajete,che toi ne moje da si nameri priqtelka li?A az hodia s moq chovek,zashtoto e nai-miliq,nai-obichliviq i nai-dobre slojeniq myj v moq jivot.I kakvo az sym na 17,a toi na 24 i kvo ot tova?Iskate da kajete,che kato ima po-golqma razlika v nechiq dvoika i veche trqbva momcheto da e pedofil li?!
Твойто не се брои ве ти си на 17 вече знаеш кфо искаш стаа въпрос за хлапетата на по 13 14 години дето ходят с некфи педофили на по 19 20 и нагоре

Just-Sex
02-15-2005, 18:46
Ми имах предвид момичетата над 16 а не откровената педофилия под 12...е като например горезаписалата се девойка....да те питам защо тръгна с твоя хубавец ?

grizzly
02-15-2005, 19:52
Az spodelqm OFFTOPIC post:
Ta nz za vas,no li4no az si mislq za razlikata pri 2 momi4eta.1to e na 15 god i e trugnalo s "batko" poradi edi kvi si pri4ini(ve4e gi izbroihme),ta tova momi4e na 18-19 god mislq 4e 6e e stanala ebati kurvetinata sravnenie s 1 momi4e,koeto hodi s mom4eta na neinata vuzrast ili s max 1-2 god po golqmo ot neq.Prosto kato 1 momi4e trugne s "batence" to zapo4va da se razviva po na4in netipi4en za neinata vuzrast....A i verno ko tolkova 6e si spodelq s nego.V pove4eto slu4ai 6e mu govori kak se skarala s nekoq neina priqtelka ili puk nekvi sme6ni intrigi4ki,koeto moje da si spodeli spokoino i s mom4e na neinata vuzrast,a i NE VSI4KI mom4eta na po 15 god sa nekvi punove det samo cukat na PC ili puk sa nekvi ritnitop4ovci(ni6to li4no kum nikoi :lol: )Az poznavam dosta mom4eta na taq vuzrast det sa si za vuzrasta i spokoino mogat da sa s 1 "naprednalo" momi4e na tqhnata vuzrast!!!

korn___
02-15-2005, 19:55
ami za6toto ... pari koli ... po golqma pat** i taka .... tva e si4ko ....

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

DJ|DarkNeZz
02-16-2005, 01:56
Момчета тука се опитват да ни докажат, че сме по тъпия пол !!!!!!!!! Революция !!!!! Всички курви да мрат

NEZNAEN
02-16-2005, 06:25
oleeee ama kolko tapotiq blika ot 3/4 ot otgovorite! mnogo ot horata tuka dori neznaqt i to4noto obqsnenie na dumata PEDOFIL! ama kakto i da e -IMA RE4NIZI!
I ISKAM DA KAJA SAMO 4E TVA 4E MALKITE SA LESNA PLQ4KA NE E VERNO-6TOTO NA EDNO MOM4E NA 22-23 MU TRQBVA SUPER MNOGO OBQSNENIE I HVATKI-DA SLEZE NA AKALA NA 13 GODI6NATA 6MATKA I DA SE PRAVI NA INTERESEN-TA DA Q IZLAJE DA PRAVI SEX! TOLKOVA ZOR NE SI STRUVA-SLED KATO EDNO MOMI4E NA NEGOVATA VAZRAST V DISKOTEKATA-PROSTO I SE ZIMA VODKA I Q PITA6 NAPRAVO DALI 6TE DOIDE U VAS! I TQ ZNAE KAKVO ISKA -I OTGOVORA NE E -AMIIII...NEZNAMMMM..AMIII AZ TAKOVAAAA... SAM DETSTVENA...ISKAM ROZIII PO LEGLOTO...SVE6TI4KI... (DA TI GI NABUTAM V GAZA DA TI GI..) AMI TRQBVA MI VREMEEE... ABE KO DA GOVORQ-MALKITE SUCKS

THE_GANGSTA_GIRL
02-16-2005, 09:59
Момчета тука се опитват да ни докажат, че сме по тъпия пол !!!!!!!!! Революция !!!!! Всички курви да мрат

Това не е така! Не се опитваме да ви изкараме по-тъпи, а просто обесняваме защо момичетата си харесват по-голями момчета! А с това всички курви да мрат какво искаш да кажеш, че момичета във форума са курви или говориш по-принцип?!

Josefinne
02-16-2005, 10:35
Аве това, че момичетата се развивали по-бързо от момчетата може да е всеизвестно, но не винаги важи. Даже въобще не мисля, че е универсално правило. Има хора, които напълно разбират какво става около тях и то много по-зряло от някои свои връстници, но просто им е по-кеф да възприемат всичко през детските си очи. Аз съм такъв човек или поне се опитвам да бъда. Много по-хубаво е да гледаш света с детска усмивка, вместо с нацупената физиономия на измъчен възрастен.
Според мен си е най-хубаво да си ходят момче и момиче на горе-долу една и съща възраст. Защо момичетата предпочитат по-големи момчета и обратното? ърво защото така го е наложило обществото. То е норма. Като това, че момчетата не носят поли, а само момичетата. Биологично нали момичетата са нежната половинка, тя е слаба, красива, нежна и крехка и търси своята половинка силна и мъжетсвена, за да я закриля. Логично е да намира по-голяма сигурност в по-възрастните, по-едри, по-мускулести индивиди :D Аз така си го обяснявам този "феномен" ;)

02-16-2005, 10:50
Emi az si mislq 4e pi4ovete izkat da gi otklu4at i sled tova da si pravqt kvoto izkat s pikli4kite malkite putenca sled tova 6te se muknat postoqno sled tqh!!!

02-16-2005, 10:58
THE_GANGSTA_GIRL na tvoeto mnenie sum
a lichno iskam da dopulnq tova za naivnostta-po-lesno e mislq da se vkara edna kaka v legloto,otkolkoto 13-14,zashto nqma zadrujki,za razlika ot malkite
plus tova ne mislq che vsi4ki malki momi4eta si padat po po-golemite zaradi kolite i parite...
az sum bila s muj-7godini po-golqm,koito si imashe kola i verno si me razkarvashe nasam-natam(no na men izobshto ne mi be6e priqtno..daje obratno-strah me be6e da se vozq)...i mn rqdko sum mu pozvolqva da me 4erpi..i dori imahme dulga vruzka i se oturvah leko(bez sex)
taka 4e vzemete i ostavate taa guzariq na strana...ne razbiram kak tolkova hora ste na edno mnenie..i povqrvaite ne vsi4ki (napraktika vrustni4ki)sa tolkova naivni i slaboharakteri za da pozvolqt da gi tretiratkato kukli(az sum jiviq primer)...
i est. ima si gi i kurvetata...no sa 2-3 ot 10
taka che da me proshtavate...ne ste pravi 8)
:wink:

leona
02-16-2005, 12:09
nz no mojebi zaradi tva :arrow: hvani si batko da ti e sladko

Just-Sex
02-16-2005, 12:29
Всъщност имам чувството че 4/5 от момчетата тук са жертва на някакво схващане от рода на "щом има пари тука си рине пича мадамите с лопата от леглото сутринта"

Лично аз почвам да мисля че по момичетата си падат по хората които имат по голямо самочувствие (натрупано от годините,заради това че могат да си позволят нещо,заради доброто настроение и т.н )

Лично аз като се сетя как съм свалям мадами на 16-17 годишна възрас ми идва да отида и да си разбия носа сам...да не говорим че свалките под 16 годишна възраст са нещо от рода на-е са ще и метна чантата през прозореца или ще я нарека тъпа крава.

Аз като по малък имах проблем със самочувствието породено точно от тоя комплекс "батковците с парите" който обаче успях да си го избия в момента в който се запознах и почнах да ходя с 1 мадама 3 години по голяма от мен....тогава разбрах че голяма част от жените изобщо не и интересува дали си с адски многото пари,дали си планина от мускули или хуя ти е 55 сантиметра.....Разбрах че жените искат отношение към тях (е тва да уцелиш точно кво да ти е отношението към тях все още е световна загадка и мистерия ) да бъде различно.

За пример ще дам следното - имате 2-ма души 1 богат ма 2 лафа не може да обели и 1 готин пич (там кой квото си схваща като готин пич )
според вас дали някоя мадама ще отиде при тоя с парите само щото ония ще и купи бутилка вино от ебем-ти-коя-година или ще отиде при пича дето ще и купи бутилка най-обикновено вино което ще си раздели с нея....

ако не се досещате ще ви кажа в следващия ми пост....

Пояснение:под човек който няма пари нямам предвид някой абсолютен клошар а напълно нормален човек...да кажем със заплата 300 кинта на месец....

grrrrrrrrrr
02-16-2005, 14:50
abe q fak kato ne razbirate maaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! na4i bqh minalata i pominalata godina na 13 i 14 kato hodih 1 godina s mom4e na 19 i 20 i nito be6e pedofil nito iska6e sex ot mene....e ne 4e ne sme se 4ukali no opredelneo tva ne be6e edinstvenoto zaradi koeto trugnahme!!obi4ah go..toi men su6to!!

Мотаба
02-16-2005, 14:55
aaaaaaaaxahahxhaxhhxahhxahxahhhxahhxhaxhxahhxahxah hxahxah
xahxahhxahhxahxhaxahhahhxahahhxahhxahxhahxahxahhxa haxahxha
axhxahhxahxahhaxhhxahxahxahhxahxahhxahaxhhxahahxha xhxahhxa
e za poslednoto mnenie no comment
ina4e Just-Sex na men mi se struva oshte po-smeshna kartinkata s kaka :lol:
(a btw gosta predi leona bqh az :roll: )

LiNkiN4eTo
02-16-2005, 15:29
moje bi za6toto batkovcite se otnasqt po dobre kum tqh :roll:

02-16-2005, 15:48
abe q fak kato ne razbirate maaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! na4i bqh minalata i pominalata godina na 13 i 14 kato hodih 1 godina s mom4e na 19 i 20 i nito be6e pedofil nito iska6e sex ot mene....e ne 4e ne sme se 4ukali no opredelneo tva ne be6e edinstvenoto zaradi koeto trugnahme!!obi4ah go..toi men su6to!!

Ахахахахах е тва е да си тъп/а ах ха хахах аххахахаах
аххахахахахахахаххахахаха хахахахахахаххахахахахаха

Just-Sex
02-16-2005, 17:53
Ами Мота6а наистина и на мен ми се струва много по глупаво жената да е по голяма (14 годишен с 20 годишна например)...само че в случая тези двойки са супер рядки срещани....


А относно мнението на grrrrrrrrr........ми скъпа ти си рядко малоумна ако наистина мислиш това което си написала....

grizzly
02-16-2005, 19:31
abe q fak kato ne razbirate maaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! na4i bqh minalata i pominalata godina na 13 i 14 kato hodih 1 godina s mom4e na 19 i 20 i nito be6e pedofil nito iska6e sex ot mene....e ne 4e ne sme se 4ukali no opredelneo tva ne be6e edinstvenoto zaradi koeto trugnahme!!obi4ah go..toi men su6to!!
E TVA E DA SI TUPO PAR4E!!!
Ti 4uva6 li se kvo govori6.Obi4ala go ama pak se 4ukala.TI daje ne si znaela kvo iska toq pi4 ot teb.ZEMI SE SKRII :evil: :evil: :evil:

02-16-2005, 19:33
....e ne 4e ne sme se 4ukali no opredelneo tva ne be6e edinstvenoto zaradi koeto trugnahme!!obi4ah go..toi men su6to!!
A btw q mi kaji koq e pri4inata poradi koqto si trugnala s nego i toi s teb :?: :!:

Nikola_Tesla
02-16-2005, 21:06
точно това си говорихме онзи ден с един тип...
аз виждам нещата така:
малките момиченца си мислят, че момченцата колкото тях са задръстени, а те са много отракани и заслужават батко! Престиж един вид!
Баткото...той защо да ходи с някоя разкрачена кака, която знае как да иска разни неща от него, като може да ходи с момиче чиито характер не неуформен и може да я кара да му играе по свирката и да му свирка на (няма да изпадам в подробности). Тук също е замесен и момента..Виж се ти ходиш с 25годишна курва, аз съм с 16 годишна(до скоро девица)......
дали съм прав? да каже някой/а, кой(я)то е във такова положение.

02-16-2005, 21:57
Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......

Яко прав си бате......
Много се нервирам на такива - кво като се возиш в кола и имаш пари на аванта нали ти разпорват путката .....курвенска работа
Съвет - като станете на по 30 си фанете такива на 50-60 много са добри
За да ги научат на някои неща :!: И защото обикновенно големките си имат кинти :wink:

02-16-2005, 22:03
Защото момичетата ги тресе хормона. Ебе им се, та 2 не виждат, но мама и тати не ги пускат навън. И нещеш ли на 16 години примерните отличнички стават палави тинейджърки. Слагат си поличка дълга 4 пръстта и се влачат по дискотеки, кабарета, вариетета... Хаха, абе пълна порнография. Някой девствен чичко си хваща 15-16 годишно момиченце и се мисли за 100 кила :!:
1. Момичетата съзряват малко по-рано от момчетата и е естествено да предпочитат МАЛКО по-зрели партньори(въпрос на физиология).
2. Аз също съм бил на 17 и съм преживял подобни разочарования.
3. Вие също ще станете на 25+... тогава ще ви питам как ще разсъждавате(не си мислете, че сте изключения - всички минаваме по един и същ път...).

Just-Sex
02-17-2005, 19:35
Бе направо ми се събраха лупите като чух 1 позната за кво е тръгнала с нейния....щото еди кой си не и бил обърнал внимание а тя искала да му покаже че еди-кво-си и са положението било такова и такова а все още не е скъсала с него щото ония я водил по заведения...

Предавам разказа със съкращения,гледам да не помня идиотщини...

LiL_Juliete
02-17-2005, 19:38
mi obiknoveno shtoto imat poveche pari i opit ne sa s decki akul minali sa veche perioda na deckite istorii i kaprizi a i za da se guzarqt i da izglejdat po golemi i haresvani poveche obshto vzeto GOLQMI RABOTI !

Just-Sex
02-17-2005, 19:44
mi obiknoveno shtoto imat poveche pari i opit ne sa s decki akul minali sa veche perioda na deckite istorii i kaprizi a i za da se guzarqt i da izglejdat po golemi i haresvani poveche obshto vzeto GOLQMI RABOTI !

Е това някой ако може да ми го преведе на български защото изобщо не разбрах за какво става дума......


абе те бананите са като картофите щото родопското одеало не че е магаре е баба и 2 коня искам качамак понеже 2 терци и цакам поправете вратата....

Onq gost, nali se se6ta6
02-19-2005, 13:10
4e sa po-lesni - po-lesni sa, koito go otri4a qvno si nqma ideq kak stoqt ne6tata. Ako ne sa ludo vlubeni v nqkoi, ne e problem da gi syblazni6. Za tqh prosto ima nqkakyv 4ar v tova 4e si im batko, na kakvo to4no se dulji edva li moje da se dade pylen otgovor, nai-malkoto za6toto variantite za tova sa naistina mnogo i za razli4nite momi4eta e razli4no. Ima takiva koito trygvat zaradi kolata i parite, zaradi tova 4e se pravi na golqm pi4(a za malkite kvito i gluposti da vyr6i6 tova vse te izdiga v o4ite im, ako prai6 prostotii si mn gotin i pe4en, a ako se durji6 dobre si mil i dobri4uk i t.n., vsi4ko im se haresva - ti si si batko i tva e), za tova 4e gi luje kolko ludo e vluben v tqh(teq pri koito naistina e taka prosto ne se dyrjat po tozi na4in, to si li4i kogato nqkoi e "golqm svalq4" i kogato mom4eto ima seriozni namereniq i naistina e vluben, samo 4e malkite ne mogat da vidqt tezi razliki) i taka natatyk, ne mi se izbroqva. Su6to taka ne e osobenno trudno da gi nakara6 da pravqt sex(vqrno 4e ima nqkoi izklu4eniq, no te naistina sa si izklu4eniq i pri pove4eto ne e taka), vsu6tnost pove4eto momi4eta sami si iskat(nqmam vpredvid da ti go kajat direktno, to si proli4ava pove4e ot qsno), bez dori da namekva6 za tova. Abe myrzi me da pi6a pove4e ama trqbva da vi e stanalo qsno :)

SANDRETO
02-19-2005, 14:30
znachi,ne znaq do kolko sam malko momichence,no predpolagam ,che vse oshte sam munichka 8) ta,az ne si padam po batkovci,moq priqtel primerno e 7 meseca po-golqm ot men i si mi e super s nego...moje oshte da si e dechko ,obache si go obicham tochno takav,kakavto e! taka che savetvam madamite da ne se zanimavat s nekvi dartaci ,a da si tarsqt tova,koeto im se polaga :wink: 8)

02-19-2005, 15:00
znachi,ne znaq do kolko sam malko momichence,no predpolagam ,che vse oshte sam munichka 8) ta,az ne si padam po batkovci,moq priqtel primerno e 7 meseca po-golqm ot men i si mi e super s nego...moje oshte da si e dechko ,obache si go obicham tochno takav,kakavto e! taka che savetvam madamite da ne se zanimavat s nekvi dartaci ,a da si tarsqt tova,koeto im se polaga :wink: 8)

Ами щом харесваш дечковци,значи си педофилка :lol:

texus
02-19-2005, 20:22
nezabravqite kakvo pishe v bibliqta "Gospod sazdade 4oveka ot kal a jenata ot rebro!" :D :) ;D ;) tyide malki4e . Az sym na 16 i do sq ne sym ostavil momi4e da upravq smetkata... v zavedenie ili kadeto i da e bilo kola shte imam ako imam i knijka za neq tyi de :)

grizzly
02-19-2005, 21:37
znachi,ne znaq do kolko sam malko momichence,no predpolagam ,che vse oshte sam munichka 8) ta,az ne si padam po batkovci,moq priqtel primerno e 7 meseca po-golqm ot men i si mi e super s nego...moje oshte da si e dechko ,obache si go obicham tochno takav,kakavto e! taka che savetvam madamite da ne se zanimavat s nekvi dartaci ,a da si tarsqt tova,koeto im se polaga :wink: 8)
Samo taka,ei tva e normalno momi4e :P

Stilgar
02-20-2005, 03:03
kakvo?Az hodia s momche s 6 godini po-golqmo ot men,daje skoro shte stanat 7
ia skibai tva kvo e dobro za nego vremete teche po-burzo
sled oshte 1 godina razlikata shte stane 8 godini
mi sled oshte 5-10 godini zamisliala li si se kakvo shte pravish?

02-20-2005, 07:47
kakvo?Az hodia s momche s 6 godini po-golqmo ot men,daje skoro shte stanat 7
ia skibai tva kvo e dobro za nego vremete teche po-burzo
sled oshte 1 godina razlikata shte stane 8 godini
mi sled oshte 5-10 godini zamisliala li si se kakvo shte pravish?
Kakvo kakvo pi4 ne6to ne te razbrah!?Tq da ne bi da ne raste 4e sled 5-10 godini razlikata 6e im e 30 godini :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

02-20-2005, 08:56
emi tq e napisala 4e razlikata im skoro 6te stane s 1 godina pove4e, kakvo pita6 pi4a, tq e taq det ne e nared :) haha

;]
02-20-2005, 11:43
amii kakfo da vi kaja..gledam vsi4ki teq otgovori ii moje bi ot vseki ima 4astica istina...zna4i q pomislete dali pred vreme e imalo takova ne6to..predi vekove hehe .. uredeni brakove ot rajdaneto ama sa bili na ednakfa vuzrast ... sa ob6testvoto nalaga si4ko tova... si4ko e manipulaciq.. ii te momi4etata se xva6tat..zna4ii 6tom kazvate 4e jenite se razvivat tolkova burzo..iskam da vidq edna 16-17 godi6na golqmaa kaka hahah kvi intelektualni problemi sha spodeli s mene 6tom sa tolkova razvite..izklu4eniq vinagi ima no tova 4e e po golqm ni6to ne zna4i..ima mom4eta deto na vuzrastaa si sa po razviti ot nekoi s 10 godini po golqmi ot tqx...amaa to malkite nalii sa razviti ii za tqx tez ne su6testvuvat do momenta s koito e kola..vinagi ako si pi4 moje6 si zabie6 nqkoe momi4e..po dobre e vruzka na ednakfi godini za da imat ednakfi problemi koito da spodelqt li4no spored mene...aa btw nai dobre e mom4e + 2 godini po golqmo ot momi4eto...nau4no dokazano ;] aide kato jenite mi kajat pove4e fakti pak sha si govorim

lady_bird
02-20-2005, 18:04
момиченцата независимо защо го правят
е гадно....но нещата няма да се променят..нали???
всеки има право на личен избор.....
и аз съм си избрала тактика:никога с повече от +5
на мен би ми било гнусно.
....I pri men e to4no taka.Vupreki,4e kato se zamislq...Az sum na 14,a toi e na 18.I s risk da me smetnete za edna ot tezi "momi4entza-kurvi4ki",koqto hodi i se ebe s "batkovtzi" 6te vi kaja,4e ne6tata ne sa suvsem taka...Vsi4ko si ima 2 strani i mnogo gre6ite,ako si mislite,4e ne6tata sa tolkova prosti i elementarni,za6toto ne e taka...

SANDRETO
02-20-2005, 18:13
offf be hora moq priqtel e sas 7 meseca po-GOLQM ot men a ne po-malak taka che mnogo mi e chudno po kakav nachin sam citiram ``pedofilka``??!!1 taka che koito gi pishe teq gluposti da 4ete pone kvo pishat drygite! :? :roll:

;]
02-20-2005, 18:32
haha onova mom4e se po6eguva .. tova 4e ne go razbra e tfoi problem ;][/quote]

Cyberdyne_101
02-20-2005, 18:50
Защото обществото изк*рвя и децата покрай него :evil: :evil:


П.П. Zwitter, Zwitter ich bin so verliebt... :twisted:

Just-Sex
02-20-2005, 20:28
Не знам откога обществото е икурвяло та и децаа покрай него ама ми се струва че тоя процес не е от преди...10 години да кажем ?

bulgarche
02-21-2005, 06:28
Попринцип си прав, че "батковците" си падат по "момиченца". Ама да ти кажа, че аз досега не съм бил с по-малка от мен. Бил съм с 3години по-големи, 2гогини, момичето с което съм сега е 1година по-голяма от мен. Не мисля че възраста има значение !!!

mn_piqn
02-21-2005, 16:04
Xaxaxa ima i 1 ne tolkova vajna,no vse pak pri nqkoi "batkovci" pri4ina.Ta imenno 4e momi4eta na tehnata vuzrast sa nekvi kofi(19-20 god).Smi tolko sa se praskali 4e ve4e sa otsekade razkovani :lol: i na mom4etata na tqhnata vuzrast prosto ne im e trupka da go napravat s 1 takova momi4e,a primerno im e po kef da e s nekoe momi4e na 14-15 god deto da go e pravilo 5-6 puti nekade.A tiq momi4eta deto sa na po 14-15 god na 20 stavat su6tite razboretini i demek procesa se povtarq :P
P.P Eh toq alkohol.... :roll:

02-23-2005, 10:52
hahahaha mn_piqn, to i dosta istina ima v tva koeto kaza :)))

bilqna_24
02-23-2005, 10:58
da jiveqt batkovciteeeeeeee!!! :P

gost
02-23-2005, 22:35
abe prochetoh sichki mnenia i zabraih nikovete na koi kvo e kazal... to mnogo ot otgovorite biaha pochti ednakvi... no se spriah na edin .. niakoi kaza che batkovcite obichat momichencata na po 14-15 det sa devstveni ili sa gu praili samo edin dva puti... izvini me no s toia razvart v bulgaria deto e momichencata na po 14-15 godinki riadko sa devstveni.. e ima i izkliuchenia razbirase no po goliamata chast sa ... da ne kazvam sigurnu po zle i ot niakoi 18 godishni " kakichki". a kolkoto do temata ima momicheta det hodat s batkovci shtot si misliat che momchetata na tiahnata vuzrast sa po nezreli... moje bi vinagi popadat na takiva mojebi tova ime opravdanieto... ima i takiva det izliat zaradi pari koli i razni materialni neshta...no seriozna vruzka mejdu 14 godishno momiche i 25 godishen batko pochti muj e pochti nevuzmojnu... prosto nivoto na mislene i rasujdavane vuv vsiako edno otnoshenie e mnogo razlichno... no kakto kazah za siako nesho si ima izkliuchenie. puk i kvo ve zasiaga gledai te si vaz vie kvo praite .. kvo ve interesuva kvo praviat drugite... da praviat kvot si iskat nee li taka... za kvo tree se burkate v jivota na drugite

B Real
02-23-2005, 23:23
Попринцип си прав, че "батковците" си падат по "момиченца". Ама да ти кажа, че аз досега не съм бил с по-малка от мен. Бил съм с 3години по-големи, 2гогини, момичето с което съм сега е 1година по-голяма от мен. Не мисля че възраста има значение !!!

Възраста има огромно значение. Каква любов или каквото и да е може да съществува между една 13-14 годишна пикла, която още неможе да върже две приказки на кръст и един 19-20 годишен зрял мъж!? Или пък една жена на 20 години и един лигльо на 14-15 години!?

Смешно е просто. Замисли се.

v1v@
02-24-2005, 17:25
a za6to puk da ne se haresvat naistina jivota ne e samo pari koli i tn a nali si4ki kazvat 4e za lubovta nqma granica

Just-Sex
02-25-2005, 16:44
a za6to puk da ne se haresvat naistina jivota ne e samo pari koli i tn a nali si4ki kazvat 4e za lubovta nqma granica

Ми не знам защо но ти би ли се влюбил в някоя с 10 години по малка от теб ?

Ако сега си на 16 години да кажем ще се влюбиш ли в някоя 6 годишна която тепърва почва да ходи на училище ?

guest
02-26-2005, 20:06
Едни предпочитат по-големи други по-малки това е всеки си има вкус. Вярно е че е смешно примерно 15 годишна да излиза с 25 годишен но примерно 20 годишна с 30 годишен е съвсем нормално а и в двата случая разликата е 10 години. Просто границата с възраста се променя все пак като си на 20 малко или много така да се каже главата ти е "увряла" и си видял това онова а като си на 15 си просто дете (по-малките в форума да не се обиждат).Аз съм на 20 години и досега винаги съм бил с по-големи от мен защото просто връстничките ми никога не са събуждали интереса ми, винаги съм предпочитал по-големи по-зрели момичета (не че годините винаги са гаранция затова) Сегашната ми приятелка е на 25 години и сме заедно от 6 месеца и се разбираме чудесно и тази 5 годишна разлика въобще не личи. Нито тя гони интереси от мен в смисъл че нямам сума ти пари коли и т.н. нито аз търся нещо от нея просто ни е приятно заедно и това е. Не мога да си представя да имам връзка с някоя мадама на 15-16 какво мога да правя с нея да е водя на детски дискотеки и да е взимам от училище? Единственото за което в даден случай бих свалил една такава мадама би било да си за това просто да си легна с нея и дотам. Затова към всички момичета които си мислят че баткото които е с 5-6 години по-голям от тях е с тях защото е луд по тях да разберат че са в грешка. Едно момче (поне според мен) си хваща по-малка от него само тогава когато не може да намери някоя на негова възраст а малките са по лесни за сваляне.(това се отнася за възрастовата група до 18 години нагоре вече нещата стоят по друг начин). Така че всеки да си прави изводите сам за себе си.

sex`y_f
02-26-2005, 21:05
sigurno za6toto i mnogo golqmi iskat po mani4ki , no ne e tova ! ima pri4ina : mom4etata se razvivat po bavno ot nas - tova si e dokazano , i zatova momi4e na 14 nqkyde hodi s takiva na po 16 17 nqkyde,za6toto sa tykmo na tqhniq akyl......... ! bye ot men all

toTaLy_Me_F
02-26-2005, 21:18
po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini
6to batkovcite si padat po po malki li-prosto,6toto po lesno se lajat xaxa tva si e istina! A Momi4etata 6ot taka si mislat za ne6to pove4e ot drugite,da se napraat na interesni,da se praat na golemi gazarki i mnogo drugi(nai ve4e 6ot sa prosti pone teq koito poznavam) :!: :!:точно каквото си мисля

NaSty GiRl
02-27-2005, 07:32
kazano e 4e mom4etata umstveno se razvivat 2 godini po nazad ot nas momi4etata..za tova na momi4etata im e po interesno s batkovcI :wink:

Даниел
02-27-2005, 07:36
по моите наблюдения вече и по-голяма част от момичетата се развиват като момчетата...

Dreamshot
02-27-2005, 09:47
abe gadjeto mi e 10-ti klas a az sum student 1-vi kurs,imame 3 godini razlika,sigurno az sum pedofil a tq se dokarva na golqma pred priatelktie si.....nqmam kola,4at pat vzimam subota i nedelq kolata na ba6a mi,po kafetata tq nastoqva da si pla6a sama smetkata,a az q pla6am cqlata ako imame nqkuv praznik,hodime ot 1 godina i 4 meseca..........dobre 4e vlqzoh v toq forum ,da pro4eta tazi tema za da osuznaq 4e sum pedofil i 4e tq e s men zaradi parite,6oto e po-malka:((((

anity
02-27-2005, 14:47
Emi eto kakva e moqta istoriq posle si pravete izvodi :)
Na4i az do lqtoto na 2004 si padah po malki mom4eta smisal po-malki ot men....hem be6e po lesno da si hvana gadje hem vrazkite bqha po neangajira6ti.....I si misleh 4e mi e gotino s po-malki ot men....
Oba4e otidoh az na lager...tam se zapoznahme s edni super sladuri po na 18-19g.V na4aloto mi se struvaha mnogo golemi i daje ne iskah da izlizame...oba4e kato nqma6e s koi i izlizahme s tqh....
I kato minaha nqkolko dena i prosto otkrih razlikite....kfo da vi kaja....Ne se ligaveha,znaeha kfo iskat....s ediniq daje tragnah....be6e mi super qko!
Sled tfa hodeh s tfa mom4e kam 2-3 meseca oba4e taka stana 4e toi zamina za 4ujbina....
Emi ottogava s po-malki ot men izob6to ne iskam da se zanimavam...da mi se ligavqt izob6to....no comment
I tfa sa6to e vqrno 4e mom4etata porastvat po-kasno ot nas i zatova niq haresfame po-porastnalite mom4eta t.e batkovcite kakto si kazal ti...
Emi tova e ot men :D

air_J
02-27-2005, 16:38
abe gadjeto mi e 10-ti klas a az sum student 1-vi kurs,imame 3 godini razlika,sigurno az sum pedofil a tq se dokarva na golqma pred priatelktie si.....nqmam kola,4at pat vzimam subota i nedelq kolata na ba6a mi,po kafetata tq nastoqva da si pla6a sama smetkata,a az q pla6am cqlata ako imame nqkuv praznik,hodime ot 1 godina i 4 meseca..........dobre 4e vlqzoh v toq forum ,da pro4eta tazi tema za da osuznaq 4e sum pedofil i 4e tq e s men zaradi parite,6oto e po-malka:((((
Добре, че ми отвори очите! Боже мой, баща ми е по-голям от майка ми със 3 години значи баща ми е педофил! :cry: Родителите на повечето ми приятели също имат разлика в годините около 3 и повече години - значи дружа със синове и дъщери на педофили! :cry: Роднините ми също имат подобни разлики във годините - значи и роднините ми са педофили! :cry: Аз започвам да харесвам момичета които са на 15-16-17 години, а аз съм на 19 - значи и аз самия съм педофил! :cry: Помогнете ми хора не знам какво да правя от толкова много педофили покрай мен и аз станах педофил! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vaniLL
11-03-2007, 09:17
ma kakto kazaha predi e spored zavisi , pyrvo naistina zashto s s po-golqm ot teb - az i moite priqtelki sme na po 17 . ednata hodi s s 23 godishen , dr s 21 godi6en - dali sa zaedno za radi pratite im ... da dada pone za momi4etaat v na6ata kompaniq moga d akaja , 4e samo mojiem da si platim kafeto i si imame roditeli , koito da ni izdyrjat , ne sme ostanali na nqkoi batko.a tezi "batkovci" ne sa s rpqtelkite mi zaradi ebena , nito sa otanali na tqh , da ne mogat da svalqt momi4e i9vtroata dvoika sa zaedno ot 2 godini ...)

moqt priqtel e okolo godina po-golqm ot men , no sme edin nabor (toi e v na4aloto na 90ta , az v kraq) i kakvo ??? prosto v nego namiram tova , koeto tyrsq v edin 4ovek .ako be6e s 3 godini po-golqm ot mene pak 6tqh da iskamd a sym s nego - no togava 6te6e da izliza 4e sym materialistka li??? mi nie se vijdame na meseca vednyj nai-mnogo i toi seki pyt se my4i da mi pla6ta smetkite i mu go pozvolqvam sled baq razpravii ... i kako az sym s nego za6toto mi pla6ta v kafetata li ???
tova s vyzrastovata granica e mn sporno ... i se razli4no , kakto razli4ni sa vsi4ki vryzki :? :? :? :? :?

DoomShadow
11-03-2007, 09:29
ходят с по-големи за да се праят. момчетата били по тъпи! Не е вярно. аз немога да говоря с някоя с 2 години по малка от мен, просто неможем да намерим тема. а това че с приятелите ми се събираме на мач , а не ходим с приятели и не се присмиваме и не коментираме всеки, това ни прави малки. народа е казал:

ЛИКО СЪС ЛИКО, И ВЪЖЕ СЪС ВЪЖЕ !

la4ezara
11-03-2007, 11:05
Според мен е подсъзнателно - търсят закрила и доверие :)

YaNcHeToOo
11-03-2007, 11:22
abe gadjeto mi e 10-ti klas a az sum student 1-vi kurs,imame 3 godini razlika,sigurno az sum pedofil a tq se dokarva na golqma pred priatelktie si.....nqmam kola,4at pat vzimam subota i nedelq kolata na ba6a mi,po kafetata tq nastoqva da si pla6a sama smetkata,a az q pla6am cqlata ako imame nqkuv praznik,hodime ot 1 godina i 4 meseca..........dobre 4e vlqzoh v toq forum ,da pro4eta tazi tema za da osuznaq 4e sum pedofil i 4e tq e s men zaradi parite,6oto e po-malka:((((
Добре, че ми отвори очите! Боже мой, баща ми е по-голям от майка ми със 3 години значи баща ми е педофил! :cry: Родителите на повечето ми приятели също имат разлика в годините около 3 и повече години - значи дружа със синове и дъщери на педофили! :cry: Роднините ми също имат подобни разлики във годините - значи и роднините ми са педофили! :cry: Аз започвам да харесвам момичета които са на 15-16-17 години, а аз съм на 19 - значи и аз самия съм педофил! :cry: Помогнете ми хора не знам какво да правя от толкова много педофили покрай мен и аз станах педофил! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Споко не си педофил! И в тва момчето да е с 3-4 години по голямо няма ни6то лошо!Вие кво искате да ходим с момчета на по 10 години ли? :?

Seducti0n
11-03-2007, 11:27
Търсят сигурност,която не винаги обаче батковците може да им дадат.Всеки вижда различни перспективи във връзката си,но НЕ всички момичета,чиито приятели са по-голями от тях,са някакви лесни позьорчета,които само се фукат налява и надясно с това какво момче имат до себе си. :)
Ако има любов,окей,но да излизаш с някой само заради парите му,е това вече е пълна тъпня...разни хора,разни идеали... :wink:

sentient_
11-03-2007, 11:37
po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini
Батковците си падат по малки момичета, защото лесно се лъжат и могат да си ги въртят.. а момичетата се занимават с тях щот си мислят че тва е голяма гъзария

ХрС
11-03-2007, 11:41
Ами аз съм на 16 и си харесвам един на 23. 7 години разлика.
Просто ми се струва, че той е по-улегнал и знае какво иска от живота и за това му обръщам внимание.
Не ми трябва някакъв слабоумен, дето да мисли само за едното спане.
А, и повечето момичета се заглеждат по по-големи , заради - коли, пари и т.н. :-P

Flooder
11-03-2007, 13:03
Абе кво да ви кажа,аз съм на 17,ходих с една п***а на 13 туи лято,праснах я,ама ,лапето си е лапе,кухо и тъпо до безбожие,и за ебане не е добро,друго си е да чукна някоя какичка на 19 :D
най много някой пъпеш притоплен в микровълновата да чукнеш ти :cry:

nofi
11-03-2007, 13:47
Явно тук доста хора не знаят какво точно е педофил и педофилия и използват думите на посоки.
Педофилията е сексуално влечение, трайно насочено към полово незрели индивиди (деца). Терминът се развива от старогръцкото paides-дете, момче и philia-приятелство.
В България извършването на полов контакт с индивид ненавършил 14 години е подсъдимо!

От там нататък, смятам, че темата е леко безсмислена, защото всеки може да прави каквото си иска и едва ли има полза да се коментира защо момичетата на по 13 ходят с 22 годишни например, въпреки, че аз лично не познавам и не съм чувала за чак толкова големи разлики. :-)

^Sam90^
11-03-2007, 14:18
Не са само малките момиченца - всяко момиче предпочита по-зряло и отговорно момче, а и жените обичат да се чувстват защитени, следователно се чувстват добре с голям, силен /богат/ мъж до себе си, а не с някой пикльо, който изпитва емоция само когато Гробаря излезе на сцената или Левски бият...

alkobalko
11-03-2007, 14:33
Повечето от малките момиченца се кефят, че ходят с по-голям батко. Така са много по-атрактивни. Някои търсят и сигурност или пък си мислят, че по-големите са по-добри в леглото. Разбира се има и такива, които са изключение.

Pliushi
11-03-2007, 14:37
Ne razbiram mn mn smisyla na temata 4estno kazano .. vij sega skypi mi avtore nz na kolko si no shte ti obqsnq neshto zashtoto kato prochetoh pyrvite dva posta i me dosmesha ... do nqkade sym syglasna s tova che go pravqt za samochuvstvie tova nqkoq na 13 da hodi nqkoi na 20 e smeshna rabota spored men granica po golqma ot 3-4 godini ne e mn umestna, no ima go i tova che kakto e dokazano veche momichetata se razvivat 3 - 4 godini po byrzo ot momchetata i dokato momicheto na 14 misli za kafeta razhodki grim sex dori tq syzrqva do tolkova che ne ostava na nivoto na momcheto na 14 koeto mili za igrichki na kompiutyra i igrae ohte s pokemoni ... ta mn po trudno e da se osyshtestvi vryzka mejdu tezi dvama dushi ot kolkoto tq da e na 4 a momcheto na 17 primerno ... s moqt priqtel imame razlika dve godini i nqkolko meseca no tova neznachio che az sym trygnala i sym se opravila s celiq grad ili pyk che toi e bil ednokratno men kolkoto da se zadovoli ... ta da vi popitam ... predstavete si vryzka koqto e mejdu momiche na 13 i momche na 20 ... za momicheto si e kef da se hvali s batko a toi ... ne e li toi idiota koito se e hvanal s pikl i BTW segashnite momicheta ne sa tolkova naivni ... glupavi - Da :wink: No naivni -Ne :? :?

Pliushi
11-03-2007, 14:48
Roditelite na priqtelqt mi imat 10 godini razlika i mislq che po vashite razsyjdeniq e vreme da mu syobshtq tragichnata novina che bashta mu e pedofil a maika mu materialistka ](*,) ](*,) ](*,) takiva plitkoumni gluposti vkaraha nqkoi momchenca na po 13-14-15 na koito nikoi ne im vryzva che dumi nqmam

Ha4eTeH
11-03-2007, 18:15
Еми аз.. лично при мен приятелката ми е по голяма и незнам ... но в повечето случей е за гъзария! :shock:

cnvrs44
11-03-2007, 19:22
Момиченцата на по 14 си мислят,че като са с някой батко на 20 и се возят в някоя кола или на някой мотор са НЕЩО,първо мисля си,че не само те имат вина,но и така наречените "батковци",защото е доста по-трудно като си на 20-21 да свалиш една зряла жена,отколкото една пикла на 15 години,дето си няма на представа аджеба къде се пъха "мъжкия полов орган".После от своя страна малките пикли като се помислят за безсмъртни идва момента в който си го ИЗЯВАТ в буквалния смисъл,смятат ги за курвички и това си е съвсем правилно.Вижте не казвам,че всички са такива,но повечето нямат и капка акъл в главите,не не 99%.
АЙДЕ искам някой да ми каже КЪДЕ Е ВИЖДАЛ ХУБАВО,АМА ПРЕКРАСНО,КРАСИВО МОМИЧЕ и УМНО,такова чудо няма никъде.
Вече всичко е толкова комерсиално и толкова всеки започна да разбира от всичко,че много хора станаха смешни и така да кажа "претруфени",че не останаха нормални жени,момичета дето да можеш се избазикаш 1 път,а не да седът 2мин. и да се чудят какво си им казал...МРАЗЯ МАЛКИ ПИКЛИ С ГОЛЕМИ ПРЕТЕНЦИИ И ВИСОКОМЕРНО ПОВЕДЕНИЕ,дето ги оправт под път и над път,за това мога да говоря още,но е безмислено никога няма да се оправят повечето хора и става все по-лошо,АМИН !

Violenza
11-03-2007, 19:25
бе къде ги ровите тия исторически теми?!


ВИЖТЕ ДАТАТА!

inSane_baby
11-03-2007, 19:44
a da si padat po po malki ottqh li be - vzemi si batko da ti esladko sa kazali horata :D:D :smt003

macka123
11-03-2007, 20:23
"guest" kaza 4e hodi s momi4eta s 5 godini po golemi ot nego i vinagi bilo taka.e po va6ta logika i tva e pedofiliq.pro4etoh vsi4ki mneniq do edna i napravo prostotiqta blika v 4 ot 5 posta.za6to se draznite tolkova be hora.kato sme typi pikli kvo vi puka s koi hodime a?ili prosto ne ostanaha momi4eta za vas.az sym na 15 i razlikata s priqtelq mi e 7 godini.obi4am go i ne sym s nego zaradi kolata mu ili zaradi parite mu!naistina sega ima kola , hodi na rabota!no kogato trygnahme hode6e pe6a.ima6e edna jigulka koqto be6e tolkova s4upena 4e ne moje6e da zapali.osven tova to4no be6e napusnal rabota i ne moga da kaja 4e me e 4erpel po kafetata.togava za6to sym trygnala s nego??nali sym malka pikla na 15 , "materialistka" !!! kolko ste ograni4eni vsi4ki prosto.edva li godinite imat po golqmo zna4enie ot kolkoto sredata v koqto si izrasyl.kompaniqta mi e bila takava,vinagi sym hodela s po golemi mom4eta , imam po golqm brat i ob6to vzeto vinagi sym dvijela v takava sreda.emi da nari4aite me typa kurva no az OBI4AM priqtelq mi i sym sigurna sy6to v negovite 4uvstva.haide jiveite v minaloto!!!tva be6e ot men.

sLaDkA_GrEsHkA
11-03-2007, 20:36
ami malki momichenca sa tiq 10-13-14 nali ? ami poglednete momchetata na tazi vuzrast... nqma nachin nqkoi da gi haresa durjat se adski detinski, dokato batkovcite zabelqzvat 4e momi4etata se razvivat dobre i im obrushtat vnimanie... i az sum ot tiq momi4enca i ne mislq che ima neshto losho gajeto mi e 3 god po golqm a sme zaedno dosta dulgo edva li shtqh da se zadurja tolkova s vrustnik :D

DevilWish
11-03-2007, 20:36
po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini
+1

Dark_Angel_F
11-03-2007, 20:40
Ами поне аз исках голям батко , защото те са много по зрели от момчетата на моята възраст .... и им е дошъл макар и малко акъл..

nofi
11-04-2007, 15:23
Ами поне аз исках голям батко , защото те са много по зрели от момчетата на моята възраст .... и им е дошъл макар и малко акъл..
Донякъде си права, но който и да попиташ всеки едно ще ти отговори-на един мъж акъла му идва след 25 години. Това обаре съвсем не означава, че едно момиченце, което е започнало да се гримира и да ходи по кафета е дорасло и му е дошъл акъла. Да ти дойде акъла не значи да спеш да се интересуваш толкова живо от ХХХ или Ледения, а не измерва със съвсем друг начин на мислене и поведение. + това не може да дойде малко акъл-или идва или не идва-средно положение няма :-D Хайде със здраве!

ista
11-04-2007, 15:27
ох, малки момиченца, големи баткомци... ясно е, че по-малките момичета си мислят, че по-големите имат повече опит, а пък недай си Боже ако има и кола въпросния батко всичко е перфектно...
момчетата не знам защо, аджеба, излизат с някакви малки пикли...
но цялото това разделение е мн тъпо. аз имам връзка вече доста време с едно момче, не, вече мъж, доста по-голям от мен! и по дяволите, не е защото има кола или защото има повече опит, а защото ми е пирятно да си говоря с него...

cnvrs44
11-04-2007, 19:30
macka123,не са останали момичета за НАС,кои нас свестните момчета ли..толкова прости момичета никога е нямало то бива бива кухи лейки,ама едно умно момиче рядко се намира вече само някви пикли в претенции..

fuklata
11-04-2007, 20:27
Така така гаджето ми е с три години по голямо от мен и си падам по по големите по простата при4ина 4е първо са по развити във всяко отно6ение.Оби4ам до мен да има 4овек който може да разговая с мен на всякакви теми и да мисли интелигенто а не като някои мой връсник.Не крия и 4е са по хубави,материалистки има колко 6те6 но аз не съм сред тях.Когато някое мом4е ме 4ерпи на кафе аз се 4увствам неодобно и понягока настоявам ли4но аз да си платя сметката.Не одобрявам оба4е разлика в годините пове4е от 4 не ми се вижда нормално

macka123
11-04-2007, 20:33
Tony Thomas , тогава кво ви дреме на всички малките пикли с кой ходиме.нека си трошиме главите на спокойствие.....кво ви пука на вас.аз само този извод си направих от всички постове!!ама все пак съм тъпа...ако искаш може да ми обясниш.

j@kl!n437o_ne6to si
11-04-2007, 21:27
и аз си харесвам един, с който разликата ни е 5 год, и не говоря за 20 и 25 год, а за доста по- малко... не сме гаджета, но много го харесвам...и не защото кара кола, или защото има работа и изкарва сам пари. той няма собствена кола, кара тази на баща му, и то само когато баща му не е на работа. дори не знам какво точно работи, да не говорим за това колко изкарва...представа си нямам, но го харесвам...
и съм сигурна, че ако не караше колата на баща си и че ако не работеше щях да го харесвам...както и че ако ми беше връстник...защото първия път, когато го видях, беше без кола, изобщо нямах и идея на колко може да е, нито знаех че работи, тогава и името му не знаех...в последствие научих всичко това. първия път просто го видях и го харесах..и така вече няколко месеца...

Bubeto_f
11-04-2007, 21:31
оле оле оле!разсмивате ме!малките момичета ходят с големи момчета,защото те имат МОЗЪК за разлика от малките лигави момченца,които знаят само да гледат тъпо,да обарват и да правят простотии,за да привлекат внимание...тфа е истината момчета...ние съзряваме по бързо от вас.и мисля че е нормално всяко момиче да е ходило поне с един батко...има го тоя период и трябвасичко се опита от живота нали???ние съдим ли ви ако ходите с каки?слагаме ли ви етикети а?млъквайте и не се правете на мн важни!

yuyuto
11-04-2007, 21:49
има ли бъдеще тя според вас
Ааа има, има... :-P

Made_of_Pain
11-04-2007, 21:50
При момичетата интелекта се развива по- рано.
Нормално е да не искам да ходя с темерут.
Какво разбира автора под 'малки'?

bloodranger
11-04-2007, 22:05
оле оле оле!разсмивате ме!малките момичета ходят с големи момчета,защото те имат МОЗЪК за разлика от малките лигави момченца,които знаят само да гледат тъпо,да обарват и да правят простотии,за да привлекат внимание...тфа е истината момчета...ние съзряваме по бързо от вас.и мисля че е нормално всяко момиче да е ходило поне с един батко...има го тоя период и трябвасичко се опита от живота нали???ние съдим ли ви ако ходите с каки?слагаме ли ви етикети а?млъквайте и не се правете на мн важни!

От този пост си ли4и 4е темата е безнадежна....
квото и да кацем тия пикли (не визирам авторката) ще си праят каквото си решат ](*,)

nofi
11-04-2007, 22:55
оле оле оле!разсмивате ме!малките момичета ходят с големи момчета,защото те имат МОЗЪК за разлика от малките лигави момченца,които знаят само да гледат тъпо,да обарват и да правят простотии,за да привлекат внимание...тфа е истината момчета...ние съзряваме по бързо от вас.и мисля че е нормално всяко момиче да е ходило поне с един батко...има го тоя период и трябвасичко се опита от живота нали???ние съдим ли ви ако ходите с каки?слагаме ли ви етикети а?млъквайте и не се правете на мн важни!

От този пост си ли4и 4е темата е безнадежна....
квото и да кацем тия пикли (не визирам авторката) ще си праят каквото си решат ](*,)
Кой те излъга че вие трябва да казвате?

А тва за опипването е вярно, защото аз съм в 10 клас и единствения начина на моите съученици да привлекат вниманието върху себе си е с темерутщина. Седят си двама господа и си говорят "Аз...ъ-ъъ, миии (следва бъкране в носа и правене на топче от секрет) аз... аааааа... ми таковааааа.. ми харесал съм си... ъъъъъъ... таяяяяяя... от 10Б Мимето!" и следва отговора издържан в същия стил "Мииии.... кво да то кааа... (тук си подрежда картите Ю-Ги-О) Ми... ходи виж кво ще стане..." и оня първия отива при въпросното Миме, блъсва я душмански, взима й тетрадката и й хвърля чантата през прозореца. После след логичното последствие-шамар от Мимето и псувни от всичките й приятелки той се връща с физиономията на победител при приятелчето си и казва смеейки се идиотски "Хъ-хъ-хъ... Видя ли кво я напраих, па тая не върза..." Селдва дружен смях и игра карти Ю-Ги-О до края на междучасието. Въпросната случка не си я изсмуквам от пристите, а просто описвам жалката действителност.
Не слагам всички момчета на тази възраст под общ знаменател, защото има и свестни момчета, но те ходят с каки, просто защото по-рано са се научили как да се държат, а каките сърце душа и тяло дават да научат някое момченце на трикове в леглото...
Нормално е да искам когаро се облека и нагримирам така както се чувствам удобно, а именно с къса поличка ботуши с ток, лек грим, хубава блузка, така че момчетата да ми подсвиркват по улиците, да искам до мен да има човек, който знае как да се държи, а не някой, който ще си забие слушалките в ушите или ще тръгне да се лигави и вместо да имам усещането, че съм излязла с момче са се чувствам сякаш взимам 5 годишното хлапе на леля ми от детската градина.

Когато едно момче е на 20 например и ходи с момиче на 15-16 различията в мисленето им не са кой знае колко големи, защото на тази възраст почти всички момичеат са работили поне по едно лято като сервитьоркии когато техният приятел ми говори за работата си те знаят за какво става въпрос, повечето знаят какво е да се оправяш сама и да живееш на квартира(макар и с парите на мама и тати). От своя страна въпросното момче не е много далече от идеята за училище...

И последен въпрос-защо смятате, че всичко е ебане? Познавам момче, което беше на 21 когато се запозна с момиче на 14 и се влюби в нея, тя също го заобича и ходиха повече от 2 години преди да правят секс. Момчето нито я наслили, нито й изневри. И това НЕ Е изолиран случай!
Хайде със здраве

MiSs CaLifOrNia'S mAN
11-04-2007, 23:08
Щото имат кола и парички

natq
11-05-2007, 04:57
Вище са !!!Не става въпрос за пари и коли !!Първото което е !!!Ние момичетата искаме добър,които да ни обича да се саобразявас нас с нащите нужди и т.н.Разбирате ли момчета?Не е тва просто не е!

Lorelei
11-05-2007, 16:52
Щото имат кола и парички

Ne.Zashtoto povecheto ot tqh imat nqkakyv mozyk i mislqt(ili pone se opitvat :P ) za razlika ot mnogoto 16 godishni supolankovci,koito po cql den visqt pred kompa i cykat dota ](*,)

sex`y_f
11-05-2007, 17:19
vij sega sexy :wink: ,ne 4e si tyrsim batkovci,prosto kakto ti e izvestno momi4etata se razvivat po-byrzo ot mom4etata => mom4etata s nqkolko godini po-kysni4ko ot nas.Za tova e normalno poprincip mom4eto da e s 2god nqkyde po-golqm ot momi4eto...normalno e :wink: !!! 4atka6,nali ???

FaHrEnHeit
11-05-2007, 17:38
Щото имат кола и парички

Ne.Zashtoto povecheto ot tqh imat nqkakyv mozyk i mislqt(ili pone se opitvat :P ) za razlika ot mnogoto 16 godishni supolankovci,koito po cql den visqt pred kompa i cykat dota ](*,)
Не е гаранция, че като си на 16 задължително трябва да си суполанко.Ако имаш по-голям брат или сестра получаваш страхотен пример за подражание и в следствие на този пример има голяма вероятност да надраснеш връстниците поне с няколко годинки.И какво е това ДОТА ? :)

hasaiko
11-05-2007, 17:41
Момче по-голямо с 2 години не може да се нарече батко.Мисля,че темата беше създадена за често срещаните разлики от 4 до 10+ години.Тва е тъпо 8-)

Lorelei
11-05-2007, 21:01
Щото имат кола и парички

Ne.Zashtoto povecheto ot tqh imat nqkakyv mozyk i mislqt(ili pone se opitvat :P ) za razlika ot mnogoto 16 godishni supolankovci,koito po cql den visqt pred kompa i cykat dota ](*,)
Не е гаранция, че като си на 16 задължително трябва да си суполанко.Ако имаш по-голям брат или сестра получаваш страхотен пример за подражание и в следствие на този пример има голяма вероятност да надраснеш връстниците поне с няколко годинки.И какво е това ДОТА ? :)

1)Ne sym kazala,che vsichki 16 godishni momcheta sa supolankovci.
2)Dota e nqkakva igra.Kakva tochno-ne znam,no na tqh im e mnogo interesna.

BMW_MPOWER
11-05-2007, 21:19
момчета и момичета, този спор е повече от ясен. самият аз си отчитам всичко дето казахте. преди 3-4 години бях едно са съвсем друго и разбирам дребосъчките. едно време си виках "ей и мойто време ще дойде" и ето на дойде хаха

Golfadjiq
11-05-2007, 22:33
[quote="Bubeto_f"]оле оле оле!разсмивате ме!малките момичета ходят с големи момчета,защото те имат МОЗЪК за разлика от малките лигави момченца,които знаят само да гледат тъпо,да обарват и да правят простотии,за да привлекат внимание...тфа е истината момчета...ние съзряваме по бързо от вас.и мисля че е нормално всяко момиче да е ходило поне с един батко...има го тоя период и трябвасичко се опита от живота нали???ние съдим ли ви ако ходите с каки?слагаме ли ви етикети а?млъквайте и не се правете на мн важни!
](*,) Леле........... не си представям да ходя с 14 годишна не за друго а защото просто не я пускат на купони , в дискотеки и понякога са прекалено лигави ,което ме изнервя много! Аз съм по4ти на 18 и предпо4итам да ходя с моми4е ,което е на 17-18 години и ве4е знае какво иска, а не да задоволявам сексуалните любопитства на 13-14 годишните моми4ета!!! :neutral:

mother
11-06-2007, 12:08
Хмм истината е че всеки си намира за приятел/ка от срещуположния пол такъв човек който ще му е от полза, ще го обогати както душевно така и физически. Разбира се има и парични облаги.
Изчетох цялата тема и въз основа на всички постове мога да дам известни примери:
1. 14-годишна харесва момчета в интервал 20-24 годишни
а) заради парични облаги и да се фука(тоест от полза и е както казах по горе
б) наистина го харесва защото е по-зрял от връсниците, и приятно и е с него, може да научи много неща от него за живота(това пак е облага)
в) иска да прави секс с по опитен партньор (ето пак облага)

2. 20 годишна се хваща с мъже на по 30 години
а) за парите ( Естествено дефаултното обяснение)
б) защото е улегнал, има самочуствие и им е опора а това е от изключителна важност за една жена

Да погледнем от страната на момчетата сега:

1. 20 годишно момче се хваща с 14 годишна
а) Защото акъла му е на нейното ниво и тези на неговата възраст не го забелязват
б) Кеф му е да чука девтствени девойчета
в) Влюбен е в нея! Има го и този вариант

2. 20 и няколко годишен да се заглежда по момичета на неговата възраст + - 2 годинки
а) Дошъл му е акъла в главата, има нужда от сериозна връзка която неможе да бъде осъществена с тинейджърка тъй като тя все още зависи и бива контролирана от родителите си
б) иска да праи секс с жена, не с дете...
в) ако вече е узрял достатъчно и иска сериозна връзка, деца, семейство му е ясно че човекът отсреща трябва да е също узрял, което сред малките неможе да се срещне

Това не са всички примери но само за тези се сещам
Общото между всичките е че хората търсят нещо което го има в отсрещния обект и където го намерят там остават. Възраста няма значение

ПП: Когато бях на 20 си позволих да ходя с 13 годишна. Ще ме питате защо?
Просто беше сладка, и ми харесваше, невинноста и ме привлче също.
След 2 седмици обаче осъзнах че не можем нищо да си кажем, разбиранията ни адски се различаваха и я зарязах.

GoLdy
11-06-2007, 14:57
fakt e 4e momi4etata suzrqvat po burzo ot mom4etata , no te sa privle4eni ot po -golemite , za6toto na 14-16 godini me4taqt za edna svoboda (nesuznavaiki , 4e tova e otgovornost) , koqto vijdat u `batkovcite`. Te sa samostoqtelni i po-otgovorni , imat na predtava kak da spe4elqt vnimanieto i , ako i te sa q zagledali .
No ima i tupi kurvi koito ssa za ebaneto s batkovcite , te po-skoro vijdata `luksa` v tova da si spo-golqm i da ima6 pove4e broiki , mom4etata poradi su6tata pri4ina se zaglejdat po tqh - tq e glupava , razgonena i e biva v lice i tqlo => 6te q iz4ukam nai-mn da sedi do men 1 sedmica , a az 6te q vurtq kakto mi padne i posle arivider4i

kaka_iko
11-06-2007, 14:59
Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н...... poradi prostata pri4ina,4e malkite mom4ensa sa pikliovci i vse o6te ne sa navlezli v puberteta...a 6to se otnasq do tova,dali vrazkata e s bade6te....4estno kazano,daje belstq6to..... :-&

ReFlEcTiOn
11-06-2007, 15:05
8) :? мога да кажа че батковците харесват малките понеже са по простички ...неопитни..и могат да ги командват и да ги правят каквото си искат докато едно момиче на 23-25 не могат да го въртят...а за момиченцата...понеже момчетата на тяхната възраст още си играят и си бръмчат... :-P :grin:

palomaaa
11-06-2007, 15:29
prestij pred vrasnicite si

sladku_bebzi
11-06-2007, 16:01
До тук виждам, че повечето от вас са на мнение, че всяко момиче се хваща с по-голямо момче от нея заради парите и колата.Ами я помислете малко...едно момиче може и да си хване по-малко момче от нея заради колата и парите.Защо трябва да е по-голямо???

DoomShadow
11-06-2007, 17:26
taka kato gledam momi4etata na moqta vyzrast ne sa po umni v nikoi slu4ai!
nito sa po umni za u4eneto, nito sa po vyzpitani, nito imat po golqmo ob6to obrazovanie. tova e spored men. jalko 4e momi4etata prevejdat pod ob6t znamenatel vsi4ki texni vrysnici :-|

JuS7^YourS
11-07-2007, 08:01
Eclipse_bb

Значи, горния пост отговори донякъде - защото са наивни.
Освен това, "малките момиченца" обичат да ги возят в коли (които са приоритет на големите батковци), да им плащат сметките, да им правят подаръци...
И още нещо - "големите батковци" в общия случай за по-зрели. Не може да се направи паралел с поведението и опита на 15 и 25 годишен.

А и "батковците" обикновено са финансово независими и разполагат с пвече пари от повечето млади момчета. Д ане забравяме, че в даден етап от живота си всяка жена иска банкомат с вибратор...

И не на последно място - защото мислят, че така ще изглеждат по-големи гъзарки в очите на връстниците и връстничките си и ще предизвикат тяхната завист.

много вярно, но да не забравяме, че някъде измежду тези малки момиченца има и такива, които не ходят с големи батковци само заради парите, а защото много са си паднали по тях и даже са се влюбили

marakuq_baby
11-08-2007, 08:42
S risk da povtorq nqkoi ot po-dolnite mneniq 6te vi kaja kakva e moqta gledana to4ka za ne6tata:
1.Naistina go ima momenta 4e mom4etata izrastvat po-kusno(no i ostarqvat po-bavno ot nas :x )i do 15-16 god sa si deca i po ukul i po vun6en vid.Dokato momi4etata o6te kum 12-13 po4vat da mislqt po po razli4en na4in.Ne kazvam 4e sa zreli i 4e trqbva da pravqt sex,no ve4e ne sa to4no deca.Primerno edno momi4e na 13 6te otide na kafe s priqtelki i 6te si govorqt za mom4eta,dokato edno mom4e na 13 6te otide da jitka na komp-a igri4ki.Zatova momi4eto na 13 6te si haresa batko na 15-16.Hem 6te misli kato neq,hem 6te izglejdapo-mujestven.Nqma da e po-nisuk s edna glava. 8-) Az sum na 19,biv6iq mi e na 26 i trqbva da vi kaja 4e bqhme na edin ukul.No kogato az stana na 26 6te si mislq ve4e za deca ,a ne za barove i kuponi.Zatova 6te si hvana nqkoi na 30 i ne6to.
2.Nqkoi be6e kazal 4e jenite kato slab i nejen pol tursqt zakrila.Zatova haresvat po-mujestveni i po-golemi,a kato minat opredelena vuzrast i po-bogati.Razberete nai-nakraq 4e jenite tursqt SIGURNOST.Zatova se interesuvat ot bankovata smetka na muja.Za da sa sigurni 4e 6te imat stabilen suprug i 6te osigurqt dobur ba6ta za deteto si.Mnogo qsno 4e nqma da se ojenq za nqkoi klo6ar da mizerstvam i deteto mi da izrastne ne6tastno.
3.Ponqkoga se slu4va da tursqt ba6ta v muja do sebe si.No tova donqkade se pokriva s to4ka 2.
4.V kraina smetka vsqko pravilo si ima i izklu4eniq no po moite nabludeniq e po-dobre muja da e po-golqm ot jenata ili da e nai-mnogo 3god po-maluk.V edin moment vruzkata s mnogo po-mlad muj moje da izigrae mnogo lo6a 6ega na jenata.Toi 6te se zaglejda po macki na negovata vuzrast i po po-mladi daje.

a i nz na avtora kakuv mu e problema?ti samo s momi4eta koito sa to4no na tvoqta vuzrast li hodi6?! :-|

LitTlE_BeBsIiI
11-08-2007, 10:31
Защото ни закрилят и се чувстваме много защитени.

DoomShadow
11-08-2007, 10:44
nai obi4am da biq takiva batkovci 8-)

princesa_viki
11-08-2007, 15:33
Специално аз мисля,че по-големите момчета са по-пораснали на тези от нашата възраст.Не само физически,ами и психически.Те се държат много добре със своите приятелки,разбират ги,а не като пубертетите -да им се подиграват,вместо да застанат до тях.Е,разбира се всяко правило си има изключение :) :-D

straightup
11-08-2007, 16:02
Амии..хора прочетох почти цялата тема,ама честно да ви кажа ми омръзна да гледам едни и същи мнения...не че имам друго мнение де ама просто казвам. :) Иначе е точно затова,защото имат пари,коли "уж" са по зряли...макар че наистина някои момчета на по 14-15 години са абсолютно лигави и нямат нищо общо с думата "любов" докато има и някои дето си мислат като голями,супер печени са,супер готини и са си абсолютно развити...само да ви кажа че и от женския пол,така и от мъжкия ги има такива ;) А не е,че момчетата се развиват по-бавно...как па го решихте?Ако ви покажа с какви момичета съм имал честта да ме запознят напрао ше ви фърла в тъча...една фр ме запозна с едно момиче дет са е 8 клас (тоест 14г.) и си играе с кукли...huh?! get it.. #-o Така че... ;) Иначе аз съм по-голям от мойто момиче почти с 2 години..ммм..да съм точен 1г.9месеца и мисля,че е напълно нормално...вече сме 2 години заедно и се обичаме супер много. :)

BMW_MPOWER
11-08-2007, 23:19
Амии..хора прочетох почти цялата тема,ама честно да ви кажа ми омръзна да гледам едни и същи мнения...не че имам друго мнение де ама просто казвам. :) Иначе е точно затова,защото имат пари,коли "уж" са по зряли...макар че наистина някои момчета на по 14-15 години са абсолютно лигави и нямат нищо общо с думата "любов" докато има и някои дето си мислат като голями,супер печени са,супер готини и са си абсолютно развити...само да ви кажа че и от женския пол,така и от мъжкия ги има такива ;) А не е,че момчетата се развиват по-бавно...как па го решихте?Ако ви покажа с какви момичета съм имал честта да ме запознят напрао ше ви фърла в тъча...една фр ме запозна с едно момиче дет са е 8 клас (тоест 14г.) и си играе с кукли...huh?! get it.. #-o Така че... ;) Иначе аз съм по-голям от мойто момиче почти с 2 години..ммм..да съм точен 1г.9месеца и мисля,че е напълно нормално...вече сме 2 години заедно и се обичаме супер много. :)

ти май с твойта отсъствате от света. събуди се и разгледай какъв е еблив века - всичко младо схваща тенденцията да бара по - голямо, че да му е по - благо. ако не го виждаш..отвори си очите

cnvrs44
11-09-2007, 16:34
Напълно съм съгласен с горния пост,всеки се е*е и даже след 1 месец не помни с кого е спал,ба*и глупавото време в което живеем комерсиала пред всичко,сякаш невиждам,никога не съм бил лишаван от нищо вкъщи и винаги съм получавал каквото искам от родителите ми,но ми е писнало да гледам някакви мънички момиченца да ми се точат с някой с 5-6 години по-голям от тях така защото са важни,това немога да разбера аджеба,какво онзи на 24-25 ще даде повече от мене,дето съм на 18,освен по-големия опит с жените,нищо друго невиждам аз.

bqsna_teenagerka
11-09-2007, 19:01
аз мисля че цял живот момичето/жената харесва по големи момчета/мъже по простата причина че те са по готини и по умни :D

FaHrEnHeit
11-09-2007, 19:19
аз мисля че цял живот момичето/жената харесва по големи момчета/мъже по простата причина че те са по готини и по умни :D
Това беше възможно най-тъпото изказване до този момент.

Kremana
11-09-2007, 19:27
Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......


Ти предполагам си около 14-15годишен, защото тези който предполагам имаш впредвид "големи батковци" са 17-25годишни и те НИКАК не са големи батковци, уверявам те и сам ще го разбереш, жив и здрав! Момичетата съзряват по-рано това е една от причините в подрастващите години да харесват момчета на години по-големи от тях..

nofi
11-10-2007, 16:15
Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......


Ти предполагам си около 14-15годишен, защото тези който предполагам имаш впредвид "големи батковци" са 17-25годишни и те НИКАК не са големи батковци, уверявам те и сам ще го разбереш, жив и здрав! Момичетата съзряват по-рано това е една от причините в подрастващите години да харесват момчета на години по-големи от тях..
Аз съм на 16 и за мен дефиницията за батко е да е над 10 години по-голям, но това е само за тая възраст иначе предполагам че като стана на 30 батко ще бъде някой много по-голям от 10 години. Така че е относително. :twisted:

slun4ice_90
11-21-2007, 09:29
Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......Много ясно,че има бъдеще,защо да няма?Аз също предпочитам момчето да е по-голямо някъде с 4 год. :wink: Не съм материалистка,за мен любовта е преди всичко.Престанете да казвате,че ние момичетата гледаме само парите,не всички сме такива.Ние кво сме виновни,че вие момчета все на такива попадате?! :-x