PDA

View Full Version : Черният цвят



MaD_CaT*
03-17-2005, 13:02
Какво мислите за черният цвят....и по-точно преобладават ли черните дрешки във вашият гардероб,или пък си падате по веселите цветове...Интересува ме и дали ползвате тъмни цветове за грим...
По принцип на мене ми харесват някои черни дрешки.....но гледам да не се обличам от глава до пети в черно...харесва ми да нося черни t-shirts....а иначе си слагам мъничко черен молив...но тъмни сенки (тъмно сиви) не слагам...просто ,защото смятам,че прекалено много състаряват...а пък и бих изгледждала на чучело :lol: ...Та...кажете си и вие вашето мнение относно черният цвят...

naty
03-17-2005, 13:27
mi az imam dosta 4erni dre6ki nqkwi 6arenko po tqh....cwetceta manista .twa moze da se kaze 4e si otiwa i na 4erno.....mi az ne se grimiram mn w 4erno ..daze wyob6te samo slagam 4erebn moliw i spirala........i az ne se obli4am cqlata w 4erno no drehite mi sa sa 4eni i sini4ki tuk tame imam nekoi rozowi4ki i dr cwetowe

Bolid1
03-17-2005, 13:29
4erno i bqlo rlz :) Ne 4e imam koi znae kolko 4erni dreshki ama sa mi tymni porpincip... Za grim i az samo 4eren moliv, shtoto sivi ili 4erni senki kat nqkoi magistralna feq... :lol: :wink: Kato cqlo 4erniq cvqt me kefi ;}

C-I-A-R-A
03-17-2005, 13:31
Какво мислите за черният цвят....и по-точно преобладават ли черните дрешки във вашият гардероб,или пък си падате по веселите цветове...Интересува ме и дали ползвате тъмни цветове за грим...
По принцип на мене ми харесват някои черни дрешки.....но гледам да не се обличам от глава до пети в черно...харесва ми да нося черни t-shirts....а иначе си слагам мъничко черен молив...но тъмни сенки (тъмно сиви) не слагам...просто ,защото смятам,че прекалено много състаряват...а пък и бих изгледждала на чучело :lol: ...Та...кажете си и вие вашето мнение относно черният цвят...
am az imam 2-3 cherni bluzki.Ami haresva mi chernia cviat no ne se oblicham nikoga v cherno ot glava do peti. Poveche me kefi rozavoto
Za grima az slagam malko cheren moliv i tva e senki ne slagam tamni zashtoto ne mi otiva.

Samo_za_teb
03-17-2005, 13:32
znae6 li MaD_CaT* az za6to obi4am chernoto i se oblicham v 4erno, no gledam da ne sam kato smartta v deistvie, za6toto v grada vsi4ki gledat nqkak s lo6o oko na hora koito se obli4at izcqlo v 4erno.
A 6to se otnasq do grima i az slagam samo 4eren moliv i gledam da ne prekalqvam s tamnite nuansi v grima :wink:

_Jessy_
03-17-2005, 14:43
Az puk OBOJAVAM 4ernoto :) Kato se po4ne ot obuvkite, prez kolana, 4antata, qketo, bluzkite... vsi4ko 4erno :) Mn me kefi... samo dynkite deto gi obi4am da sa si sini :) A ina4e se namirat i nqkolko razli4ni cvqta iz garderoba mi, ama 4ernoto rls :)
A za grima - az pyk obi4am i 4ernite \t.e. mn tymno sivite senki\ Slagam i 4eren mliv, i spirala... A ina4e ideqta e da moje6 da gi kombinira6 dobre, za da ne izglejda6 kato magistralna feq... to se slagat i drugi niuansi - bqlo naprimer... abe to si e izkustvo :P

vampirka
03-17-2005, 14:52
men mnogo me kefi 4ernoto kato cwqt :P .za belio i drehi me kefi i za grim-spirala,o4na liniq i malko moliv4e.ne me kefqt tumnite senki-hi4 daje.

Jamalska
03-17-2005, 15:51
Ami mnoo obi4am 4ernoto...Mai tfa e edinstweniq cwqt koito g/d mi otiwa...Nosq 4eren moliw i imam nqkoi 4erni dre6ki...samo deto kato sym s tqh mi wikat 4e sym metalka;)Oba4e se kefq i na absolutna protiwopolojnost...obi4am da hodq i w jylto naprimer;) :P

TSecret
03-17-2005, 16:38
i a zimam 1-2 4erni bluzki no ne se obli4am v 4erno nikoga...ina4e cveta me kefi ...
za senki 4erni cenki slagam mnogo rqdko samo kogato sam v mn dobro nastroenie i otivam na dikoteka-no v pove4eto slu4ai slagam savsem malko samo kam miglite za da izglejdat po obemni....

aBnOrMaL_BaBy
03-17-2005, 17:29
Аз нося абсолютно всякакви дрехи,имам какъвто цвят ви хрумне.Но честно казано черното доста ми харесва :wink: Имам бая черни дрехи(това че половината не ги нося е отделен въпрос) , но също както другите гледам да не се обличам цялата така..макар че понякога го правя :wink:
Иначе за грим..слагам черен молив(без него не излизам от нас) и спирала..така си се харесвам :wink:

Pepsi^
03-17-2005, 17:40
Ouu i az mnoo se kefq na 4ernoto...oba4e v garderoba mi ima drehi ot vsi4ki cvetove...a za grima 4erna spirala i 4eren moliv RlZ

miloto_girl_4e
03-17-2005, 18:24
da vi kaja v moq garderob nqmam 4erni ili beli drehi ..
nai mnogo 1-2 dre6ki ..
ne nosq 4erno,za6toto me podtiska .. ne me kefi kato cvqt.. :roll:
a beli drehi imam mnogo malko( i to da imam 1-2 bluzki)za6toto naprimer
ako si sloja bql pantalon.. kato se znam kakva sam .. sled 5 minuti
pantalona 6te e dooosta izcapan ;))
puk i po princip pove4e se kefq na po svetlite,na po veselite cvetove..
4eren grim ne slagam .. t.e 4eren moliv i 4erna spirala,ama
tova mai ne se broi :D

ellii
03-17-2005, 18:53
Ami... az ne haresvam mn 4erniq cvqt.. ne mi otiva ili pone taka si mislq...zashtoto imam po-t1mna koja i gledam da oblicham po svetli cvetove.. ina4e 4eren moliv si slagam no t1mni senki ne.. :D

techCandy
03-17-2005, 19:21
на мен черния цвят ми е любимия
но почти нямам черни дрехи по простата причина, че не ми отива
по-скоро отива на хора които са по- мургави и с черна коса
докато на мене.....определено ме състарява, но и наистина просто не е моя цвят....това се отнася и за грима, ползвам черен молив само вечр иначе и ще имам "щастието" да заприличам на чучело :)

honey_reflection
03-17-2005, 19:32
az mn obicham cherniq cvqt.. i daje imam mn cherni drehi.. no sushto nqma da se minat veselite cvetove v moq garderob.!

suzanna
03-17-2005, 19:48
men adski mnogo me kefi cherniq shtoto sushto kakto beliq si otiva s vsichko.po edno vreme bqh pochnala da hodq samo v cherno no sega gledam kato oblicham cherna dreha da q kombiniram s drug cvqt shtoto naistina stava murtveshko.a cherniqt grim prosto go obojovam - spirali, ochni linii, molivi senki :wink: i strashno mnogo iskam da si namerq chisto cherni velureni maratonki :D noo.oshte ne sum vidqla takiva :cry:

03-17-2005, 20:23
На мен лично не ми допада черният цвят.Никога не се обличам в черно,нито ми харесва,нито ми отива.Повечето дрешки в гардероба ми са сини,розовки и бели.Обичам по-ярките и свежи тонове.Изобщо не нося черно,сиво,бежаво и кафяво.За грим също не използвам черно.Гримирам се много леко и то в светли тонове. :)

pinK_Baby
03-17-2005, 20:24
ne obi4am mnogo 4erniq cvqt...po4ti nqmam 4erni drehi obi4am po cvetni ili beli...te syzdavat nastroenie... ina4e si slagam 4eren moliv ponqkoga i spirala zadyljitelno....

03-17-2005, 20:55
OBOJAVAM :!:

BABY_SEXY_GIRL
03-17-2005, 21:01
Много интересна тема :) Мм, не нося черно, това е цвета, който избягвам да нося, не го харесвам...Имам черна пола, черен колан и само това...Грим черен слагам само спирала и молив :roll: Иначе се кефя на светли бебешки цветове --> бяло, розово & синьо :)

aBeP4eTo
03-17-2005, 21:10
Това е любимият ми цвят :!: :!: :!:
Почти винаги съм в черно! Само през лятото го избягвам инае... :wink: Малко е депрсиващ цвета ама аз не съм светла косата ми е тъмна и ми отива или.... :? ммм поне аз така мисля !

И за грим за през деня си слагам черна спирала и молив обаче ако вечер ще излизам си слагам страааааашно много черно направо ставам страшна :shock:

MaD_CaT*
03-18-2005, 09:44
Това е любимият ми цвят :!: :!: :!:
Почти винаги съм в черно! Само през лятото го избягвам ина4е... :wink: Малко е депрсиващ цвета ама аз не съм светла косата ми е тъмна и ми отива или.... :? ммм поне аз така мисля !

И за грим за през деня си слагам черна спирала и молив обаче ако вечер ще излизам си слагам страааааашно много черно направо ставам страшна :shock:
Mmmm...dam... prez lqtoto naistina ne e podhodq6to da se nosi 4erno...1vo 4e 4erniq cvqt privli4a slynceto...2ro 4e prez lqtoto tymnite cvetove ne sa na moda 3to bi bilo sme6no i glupavo :lol: Ta tova be6e,koeto iskah da dopylnq :P :lol:

DeaTHroW-ReC_F
03-18-2005, 10:03
любимия ми цвят е просто,заедно с бялото..и някои отенъци на сивото..абе обичам тъмните цветове като цяло..:)
черни дрехи имам да.... направо ги обожавам:) мн ме радфат..

BLaCk_AnGeL
03-18-2005, 11:30
0оо обожавам черното.. ама през пролетно-летния сезон предпочитам да надявам дрешки в по-светъл тон. :D

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 11:42
da i anmen stra6no mnoog mi haresva tozi cviat.Zadaljitelno ine4e si slagam 4erenmoliv.Ami na mnogo mi haresva za iaketa,bluzki i jiletki toia cviat.A i naistina si otiva na vsi4ko,kakto i bialoto
http://www.celuvki.com/forum/images/smiles/icon_cool.gif

little_black_dress
03-18-2005, 13:17
Ами на мен ми харесва черният цвят.Имам доста черни дрехи,но не се обличам само в черно,а и в по-весели и ярки цветове.Имам 2-3 черни пантолона и няколко блузки с къс и с дълъг ръкав.А имам и една черна блузка с 3/4 ръкав.А за грим не използвам черно,нито по-тъмни цветове.Слагам си само черен молив и черна спирала и после по-светли сенки.Например сини или розови. :)

ProstoAz
03-18-2005, 17:17
Черното е един от любимите ми цветове за дрехи. :D Просто мисля, че най-много ми отива! Имам адски много черни дрешки...повече от които и да е други... :) Обаче никога не ходя цялата в черно!
Иначе за грима - слагам си черна спирала, черно моливче за очи и сиви сенки и мисля, че си ми седи мн.добре. :wink:

Melissa
03-18-2005, 17:26
Ami mislq che chernoto moje da bude kakto strashno elegantno, taka i dosta ekstravagantno - zavisi ot drehite. A cheren grim obiknoveno si slagat horata koito sa v gotik stila. Az poprincip sushto si nosq cherno, ama ne shtoto sum metalka - prosto chernoto e universalno v nqkoi otnosheniq. :)

foxy_f
03-18-2005, 17:35
stra6no mnogo go obi4am!!! za nqkoi hora cveta e depresira6t no az li4no ne mislq 4e e

LetiCherry
03-18-2005, 21:10
Ami az nqmam nito edna 4erna dreha, t.e imam samo edin potnik za lqtoto. Ina4e cveta mi haresva, prosto az ne go nosq. Nosq samo rozovo, sionio , bqlo i drygi svetli cvetove. Zatova ne polzvam i 4eren grim :P

CrAzY_BaBy
03-19-2005, 18:21
и мене ме кефи 4ерното :wink:

killing_loneliness
03-29-2006, 19:39
Obozhaaawam 4erno...

midnight...
03-29-2006, 19:43
аз обичам черното, но хося сякакви цветове каквито си харесвам :mrgreen:

Mystery
03-29-2006, 19:54
Любимия ми цвят е черно. Въпреки това почти никога не се обричам изцяло в черно. Обичам да има весели цветове в дрехите ми, но винаги някъде по мен има черно. Не обичам силния грим. Черният молив и спирала ги харесвам, но не и тъмни сенки или пък черно червило.

ProstoAz
03-29-2006, 21:50
Темата е стара и вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!