PDA

View Full Version : Пъпки по гърба...



smack3r
05-10-2005, 20:24
Имам малък проблем... Всъщност не знам дали е малък, но е от година вече. Доста пъпки ми излизат по гърба. Искам да попитам какви душ-гелове, лосиони и т.н. са подходящи за моя случай и изобщо каквото ви идва на ума... да ми се поизчисти гърба. Нямам такъв проблем по други части на тялото...

aira
05-10-2005, 20:38
ami kupi si lusion protiv akne i si gi maji a posle slagai i krem zdrave ako ne se premaxnat xodi na lekar da ti gi maxat s edni lazari tva e nai efikasnoto a za du6 gelove nz .... az polzvam na nivea i sam mn dovolna

AvLee
05-10-2005, 20:44
Ми използвай спирт и имаше един антибьотик дето се разтваряше в спирт,ама не се сещам какъв.
И също така като използваш там каквити и да е било лосиони,се намажи със Сулфатизол(прахче).
А според мен по-добре не ползвай много душ гелове,щото те попринцип овлажняват,а ако имаш такива пъпки това не е добре.

Noemina
05-13-2005, 21:00
dosta nepriqtno :roll: za kozmetika ne moga da ti pomogna..no..kak si sus zdraveto?ima6 li zdravoslovni problemi?samo tam li ti e problemnata koja..???

ice_baby
05-13-2005, 23:04
Аз имам същия проблем .. при мен даже и белези остават ... Кожата ми по принцип си е проблемна ....Това е заради пубертета предполагам ..
Иначе за пъпките е хубаво "Скинорен" (май беше така) ... има го в апреките... но не мога да кажа кокло точно струва ...
Имаше и един разтвор който ми го правиха в София .. и беше с някъкви антибиотици .. не помня какви а и рецептата ми изчезна :( ...
Слънцето също може да помогне (но не при всеки) ... скрива малко пъпките и белезите ... но не изчезват ...кожата става по-дебела .. и някакви такива .. не си спомням точно ...

05-14-2005, 11:05
Аз имам същия проблем .. при мен даже и белези остават ... Кожата ми по принцип си е проблемна ....Това е заради пубертета предполагам ..
Иначе за пъпките е хубаво "Скинорен" (май беше така) ... има го в апреките... но не мога да кажа кокло точно струва ...
Имаше и един разтвор който ми го правиха в София .. и беше с някъкви антибиотици .. не помня какви а и рецептата ми изчезна :( ...
Слънцето също може да помогне (но не при всеки) ... скрива малко пъпките и белезите ... но не изчезват ...кожата става по-дебела .. и някакви такива .. не си спомням точно ...


здрасти аз бях същата.тази смед от антибиотици помага.варви при специалист дерматолог и сега както е лято на море сланцето 6те ги изпе4е и ще изчезнат...от тази смед с антибиоцитите ми из4езнаха,е има още савсем малки но и от сланцето 6те се махнат....ама първо при лекаря ест...и после няма за кво да се притеснява6 :lol: :lol: :lol: :lol:

05-14-2005, 11:06
аааа и забравих да кажа да не зипшолзваш озли6ни лусиони от аптеки кремове и такива неща лекара сланцето и райй

пипс
05-14-2005, 12:39
крем"здраве" :wink:

Te`QuiErO
05-15-2005, 15:56
I az imam sushtiq problem.. ot tezi pupki nemoga da se oturva polzvala sum kfo li ne.. tozi mehlem "skinoren " pomaga e pone pri mene pomagashe stryva 17lv. no veche go svurshih i sega se maja s krem "zdrave" i tova pomaga a i e po evtino .A tova za slunceto ne go odobrqvam e to ima razlichni tipove koja no sum slushala che ot slunceto poveche izlizat

incheto
05-15-2005, 16:27
i az imam sashtiq problem i neznam kakvo da pravq ve4e mnogo e gadno psbenno kato obleka potni4e!!Sram me e narpao ama nqma na4in s ni6to ne se mahat!!!

pipi_f
05-15-2005, 22:48
I az imam takyv problem..Minalata zima imah dosta..Lqtoto doide..Otidoh na plaj to4no 1 pyt..Izgorqh dosta kofti(bolq me 1 sedmica,beli mi se gyrba)..Oba4e hubavoto beshe ,4e pypkite po4ti iz4eznaha 8) .Taq zima pak se poqviha..Oshte malko kato se postopli pak shte ida 1,2 pyti da se opeka..I taka :P .Kozmetiki ne sym opitvala seriozno.

DanGeR^F
05-17-2005, 16:28
едни съученици споменаха веднъж, че като ходили на сауна и после кожата се изчиствала от пъпки чрез изпотяването се почиства самата кожа. Нз ако искате пробваите тя попринцип е полезна така или иначе...

girlpower
05-17-2005, 17:34
Салицилов спирт

ice_baby
05-17-2005, 21:34
Салицилов спирт

Това не помага особено много ....И ментолов спирт пробвах .. и той не помогна ...
А за крем "Здраве" ... не бях чувала ... ше си купя утре може би ... за да пробвам как е ...

sherry
05-23-2005, 12:54
и аз имам същия проблем..писна ми от тая напаст :x не са много но е ужасно,баси сега като стане лято и като почнем да ходим на басейни?!Ще си взема тоя крем"Здраве"пък дано помогне

devil4e
05-23-2005, 15:01
Имам малък проблем... Всъщност не знам дали е малък, но е от година вече. Доста пъпки ми излизат по гърба. Искам да попитам какви душ-гелове, лосиони и т.н. са подходящи за моя случай и изобщо каквото ви идва на ума... да ми се поизчисти гърба. Нямам такъв проблем по други части на тялото...
това става ако ги чоплиш. иначе просто няма как да станат много. просто не ги пипай

Dorianchety
05-27-2005, 18:51
dasta e lo6o tfa,no az gi maja seki den s losioni ee predi tfa sam se izkapala de i mi namalqxa,po4ti nqmam :D

_lady_
05-28-2005, 11:59
Аз имам същия проблем.
Само че на мен ми се появяват преди лято - доколкото знам трябва да се печеш на слънце,за да изгорят. Също помага и сауната - както някой каза на предната страница.
Голяма напаст са,но няма как.

sLaDkO_PaTe
05-28-2005, 16:56
Имам малък проблем... Всъщност не знам дали е малък, но е от година вече. Доста пъпки ми излизат по гърба. Искам да попитам какви душ-гелове, лосиони и т.н. са подходящи за моя случай и изобщо каквото ви идва на ума... да ми се поизчисти гърба. Нямам такъв проблем по други части на тялото...
Аз те съветвам да отидеш на козметик

мати
06-14-2007, 17:52
здравейте,аз имам проблем с пъпки по гърба от 14 годишна възраст,сега съм на 21.опитвла съм всичко и мога да ви кажа кое наистина помага.1-во отивате на козметик да ви изчисти гърба,след това се мажете с зинерит,делацин-т или анке оут,аз лично използам един препарат носят ми го от германия -ДУАК и след козметик се мажа с него.на другия ден отидете на солариум за около10-12 минути и 6те видите ,че няма да имате една пъпка.ходете веднъж в седмицата на соларим за макс.10 мин и всичко ще е ок.на 14 ден след козметика отидете пак и повторете процедурата.след което можете да ходите по веднъж в месеца.аз си купих соларна лампа от технополис за 150 лв с която си пека гърба всеки ден .преди да си легнете можете да намажете гърба с лекарство отгоре със стягаща маска и бебешка пудра,на сутринта го измивате.
козметика наистина помага ,ако сте редовни!
п.с . не съм козметичка .успех :wink: