PDA

View Full Version : Spiralata ???



1025
07-05-2005, 22:42
Iskam da popitam nqkoi dali ima vazmojnost da mi dade nqkakva info za slaganeto na spirala.Link ili ne6to podobno s info za6toto mn me interesuva pri kakvi jeni se slaga -rajdali ili ne.Kakvi sa predimstavata i nedostatucite.Ako nqkoi moje da me osvedomi...pls :) mnogo 6te sum blagodarna!!!

07-05-2005, 23:11
samo ako si rajdala :!:

SixSense
07-06-2005, 07:31
-||-
+ тва само за кефа ще си рискуваш здравето?

unnormal-girl
07-06-2005, 08:19
Iskam da popitam nqkoi dali ima vazmojnost da mi dade nqkakva info za slaganeto na spirala.Link ili ne6to podobno s info za6toto mn me interesuva pri kakvi jeni se slaga -rajdali ili ne.Kakvi sa predimstavata i nedostatucite.Ako nqkoi moje da me osvedomi...pls :) mnogo 6te sum blagodarna!!!

спиралата се слага само при раждали жени :!: ами предимства - 100 процентова защита от забременяване , а недостатъци- самата спирала отваря рана в организма ти , и ако закаснееш да я махнеш и става мазало ... махат ти я оперативно :!: еми тва е от мене

^FaiNt^F
07-06-2005, 09:37
Spirala se postavq v matkata na jenata s cel da popre4i na ploda da se zakrepi kym matkata ili ne6to takova kato po tozi na4in predpazva ot bremennost, no ne predpazva ot bolesti predavani po polov pyt...+ tva mislq 4e se slaga samo pri rajdali i omyjeni jeni tui kato znaqt s kakyv partnior si imat rabota....dano sym ti pomognala s ne6to :wink:

пипс
07-06-2005, 13:31
ами учила съм го тва.дословно преписвам от учебника ми по биология:
предимства:много ефективен,лесно се поставя и изважда,не пречи на половия акт,не влияе на кърменето.
неудобства и странични ефекти:вероятност от изхлузване и изхвърляне,риск за възникаване не безплодие,увеличено кръвотечение.
подходящо за:жени с постоянен полов партньор,които са родили желания брой деца,но не могат да приемат хапчета.
е тва намерих дано да ти сърши работа.

mani4eto
07-06-2005, 13:45
pogledni tuk, mislq 4e 6te nameri6 ne6to interesni
http://www.eva.bg/faq/e1293.html
http://www.bubko.info/articlesView.php?artpid=186
Btw: otdavna ima6e edna takava tema i ima6e daden link s mnogo info i edna snimka, mislq 4e be6e pusnato ot miloto, no ne sam sigurna...

1025
07-07-2005, 21:18
blagodarq naistina namerih mn polezna info za taq rabota :) Blagodarq na vsi4ki :))

ProstoAz
07-08-2005, 08:27
blagodarq naistina namerih mn polezna info za taq rabota :) Blagodarq na vsi4ki :))

С този отговор считам темата за приключена! :wink:
Благодаря!