PDA

View Full Version : Проблем с мама



Malko^Momiche
08-21-2005, 12:52
Здравейте на всички. Искам да споделя с вас моя приблем, за да се опитате да ми помогнете. Та значи историята е следната ... преди 3 деня някъде правих купонче в къщи, едно момиче изгори мокета с цигара... Нашите се прибраха и го видяха... набиха ме, наказаха ме да не излизам, взеха ми ключовете и телефона. На тате вече му мина, дори вчера ме пусна да изляза малко пред входа. Но мама като разбра, се скараха с тате... на мен ми стана гадно, че се карат заради мен.... :( След 3 дена е Турнто на Пайнер и низнам дали ще ме пуснам, а на мен много ми се ходи... На всичко отгоре и след 5 дена имам Рожден ден и незнам дали ще го отпразнувам по нянанъв начин... Неска излязах с мама до битака ... наближава моя рожден ден, а тя гледаше само дрехи за брат ми !!!! От 3 дена не съм излизала с приятели, он 3 дена стоя само заключена в къщи! Поне имам нет, но ми писва цял ден на едно място :cry: От депресия когато няма никой в къщи рева ... вече незнам какво да правя :cry: Ям съвсем малко, разболях се.... ако някой ме търси казват, че ме няма .... :cry: Много ми е зле, не мога да живея такъв живот, аз съм свикнала да излизам, да правя луди неща и простотии. Минали са само 3 дена, а аз имам чувството, че е минала цяла вечност... :cry: Кажете ми какво да правяя :cry:

lady_p
08-21-2005, 13:01
hm. ami nz kakvo da ti kaja, pyrvo trqbva da kaje6 za kakvo to4no ti se e qdosala, dali z tova 4e muketa e izgoren, dali zatova 4e si e pomisila 4e pu6i6(bez zna4enie dali i pu6i6 li ne) ili zatova 4e si si napravila kupon4e vky6ti! Ami znam li vseki 6te ti kaje da pogovori6 s neq, dori i az no pyk 6tom e taka slojno na dali 6te moje6 i nadali tq 6te te izslu6a, no vse pak probvai, v kraen sklu4ai nakarai ba6ta si da hodataistva za teb pred neq!!! napomni i 4e vse pak tova si e tvoq jivot i trqbv da si go jivee6, no v nikakyv slu4ai ne q obvinqvai bez zna4enie dali e prava ili n tq ti misli dobroto, no nqkoi pyt i roditelite prekalqvat!! ami...USPEH!!! :wink:

Lets_DanCe
08-21-2005, 13:15
emi da lady_p e prava vsichki shte kajat da pogovorish... to v taq situaciq nqmash golqm izbor de... osven da izbqgash koeto e nai glupavoto:) prosto... opitai se da zadyrjish oshte malko puskai si qka muzika v vas... az moje da doida pod terasata da si pogovorim ;) vremeto promenq vsichko taka che az nz kakvo dr da ti kaja osven da potyrpish oshte malko i ako ne i mine na maika ti... govori s neq:) nqma kak inache

Malko^Momiche
08-21-2005, 13:35
Начи майка ми беше разбрала, че пуша... и то няколко пъти.. последния път беше разбрала и че съм пила и ми каза, че ко разбере още 1 път, че съм пила или пушила ще ям бой .... а lady_p може би заради всичко се е ядосала.. но това не и дава право да ме изолира от семейството :evil: и не мога да поговаря с нея, само като я видя с какъв поглед ме гледа, направо се плаша. Мислила съм да бягам, но нищо няма да спечеля. ще избягам за най-много месец, но после ще се върна :(

lady_p
08-21-2005, 14:28
Bqgstvoto e nai-glupavoto ne6to, v nikakyv slu4ai ne pribqgvai kym nego!!! bqgstvoot ne e re6enie na problema, a samo otlaga re6ebnieto! Sigurna sym 4e ne ti e lesno, no naistina na maika ti 6te i mine ne moje ve4no da e taka, a i sega d a si propusne6 r.d. sigurna sym 4e sled 1 sedmica tq 6te ti se revan6ira. ne misli 4e tq te izolira, prosto takova ti e nakazanieto, koeto tqrbva da ti posluji za urok i ti ima6 nqkakva vina 6om te e nakazala! pomisli i nad tova!kogato razbere6 kak da izkupi6 vinata si togava 6te znae6 kak da prekrati6 nakazanieto si!

missing_
08-21-2005, 14:37
еми честно казано не виждам тук какъв съвет можем да ти дадем при положение че не познаваме майка ти и т.н.
а и ти не каза до кога си наказана(или аз докато съм чела тая част съм я пропуснала :roll: )
последния път като ме наказваха беше точно началото на юни и то беше защото класната ми разбрала че не съм оитшла за класно по литература и се обадила на майка ми и наказанието ми беше до края на месеца никакво излизане,никакъв компютър и никакъв интернет :cry: това е даже и още по гадно от твоето защото ти поне компютър имаш...
та мисълта ми беше че едва ли можеш да направиш нещо по въпроса,аз на твое място ще търпя...просто обичам да правя такива сцени,малко по малко спирам да ям,не правя никакви усилия за да смекча наказанието камо ли пък да седна да се моля да ме пуснат някъде или нещо такова...с инат всичко се постига и рано или късно след такива сценки родителите започват да се чувстват виновни че евентуално заради тях си загубила "смисъла" да живееш или нещо от сорта :lol:
аз обикновено правя някакви такива номера когато ме накажат и дори и да не смъкнат наказанието поне го облекчват малко :D

Ollas
08-21-2005, 14:39
И аз ще кажа, че трябва да идеш и да поговориш с майка си. Но не само това... трябва да събереш майка си и баща си и да им кажеш, че съзнаваш грешките си и че това няма да се повтори, че съжаляваш и си си взела поука. Те не те наказват само, за да ти е гадно, или заради изгорения мокет или заради това че пушиш, а защото с тези си действия им показваш, че си безотговорна и неразумна. Може да ти е трудно да се изправиш пред тях, но е необходимо. Е, може и да не ти кажат веднага: "Добре, излизай!", но със сигурност по-бързо ще им мине. А ти вече внимавай! :wink:

08-21-2005, 14:49
Малко^момиче на колко години си ?

Sportexz
08-21-2005, 15:22
Детска чалгарска история с етно елементи.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!

08-21-2005, 16:19
Ами маика ти е права. Всички са били наказвани не е болка за умиране. Купони, алкохол, цигари не знам за другите, но на мен не ми звучи никак добре.

Malko^Momiche
08-21-2005, 16:19
Ами след 5 дена ще навърша 15

korn___
08-21-2005, 17:04
егати за 3 дена и се предаваш ...кво да ти кажа !!! бори се за свободата си !!! мен така 1 път не ме пускаха да замина за русе ... аз естествено не се предадох ! карахме се с майка ми 1 месец !!! само дет не се бихме ! и тя накрая ме пусна :twisted: са имам почти пълната свобода и много скоро ... ще извоювам истиската свобода понеже намерих истинската любов която не може да съществува без истинската свобода !

за тва ... бори се !човек ако не се бори за свободата си .... става роб !съмнявам се да искаш да си роб нали ?

SeXy^GiRl
08-21-2005, 18:00
Kolkoto i zle da se otnasq sega maika ti s teb, ne zabravqi, che ti si i dyshterq i vypreki vsichko tq te obicha taka, che izchakai oshte nqkolko dni da i mine qda i pogovori s neq, obqsni i, che osyznavash greshkata si i nqma da se povtori storenoto ot teb. Mislq, che ako izkachakash malko i se dyrjish dobre prez tezi dni tq shte ti prosti. Otnasqi se dobre s neq i i pomagai s kakvoto mojesh za da se syjali pone malko nad teb. Uspeh!

Lets_DanCe
08-21-2005, 19:41
Aide gore glavata oshte nqkolko dena... sigurno e gadno ama shte i mine nqma nachin ;) a i tva za rd-to naistina ako sega go propusnesh.... po-natatak shte ti se revanshira... ako ne nie shte q nakarame :twisted:

HouseMania
08-24-2005, 10:18
Ooo ще и мине на мамето не се притесявай но, ако не и мине...поговори с нея извини се кажи, че повече няма да се повтаря..и..мисля, че ще се оправат нещата :wink: :wink:

Black_Orchid
08-26-2005, 14:27
Извини им се, направи нещо хубаво за тях, обясни им че няма да се повтори и т.н. и ще видиш че скоро ще им мине!

Sk8er4o
08-26-2005, 22:26
Ам кофти тръпка маце, ама си го заслужаваш...ми тъй де, как не те е срам да ходиш на ТУРНЕТО НА ПАЙНЕР ?!! :lol:
-
Има 2 варианта :
1. Убий я с тигана
2. Послушай старата мъдрос "УБИЙ ТЪПАКА С МЪЛЧАНИЕ" - преди когато не се разбирах с майка ми го пробвах - не проговорих НИТО ЕДНА думичка вкъщи в продължение на 3 седмици...психиатъра ме поуплаши и пак проговорих - влизам, правя си ядене и лягам - нито дума на наще. След това не знаете ква свобода получих, психиатъра ги предопреди да внимават как се отнасят с мен щото съм бил много упорит и твърдоглав - бил съм 2 му такъв клиент - другите и 4-5 дни не издържали...
-
И все пак... ЩО НЕ ПРОБВАШ ДА СЕ ИЗВИНИШ БЕ ДА ГО Е*А ?!! С ДОБРО Е НАЙ-ЛЕСНО, майките са пичове, стига да успеете да им влезете под кожата...ся с мойта майка много се разбирам...а само преди 1-2г - като бях на 14-15 ми идваше да я заколя некоя вечер с кухненския нож...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 12 от правилника!
Благодаря!

sladkish4eto_f_sofiq
08-27-2005, 15:46
dobre si sgafila naistina......
kakvo da ti kaja osven da se probvash da pogovorish s tqh da im kajesh 4e shte spestish pari i 6te kupish nov kilim ili v zamqna na tova da 4istish vsqka sedmica eda te p[uskat navun i da ne ti se surdqt ve4e neshto takova
4ao

ExpressYourSelf
08-27-2005, 19:34
Абе стига,бе!Сериозно ли за някакъв си мокет са те `били` и `наказали` ... Побъркани хора! :shock:
Както и да е,мина време,минал е и "прекрасният" концерт с чалгите,дано всичко при теб да се е оправило...А ако не,послушай Ollas!

DespaiR
09-02-2005, 11:32
Малко момиче ти на колко години си ве :?:

armani169
08-18-2007, 21:11
Ами маика ти е права. Всички са били наказвани не е болка за умиране. Купони, алкохол, цигари не знам за другите, но на мен не ми звучи никак добре.


Съгласен съм с теб ...

MayKyTy
08-19-2007, 13:22
Ooo ще и мине на мамето не се притесявай но, ако не и мине...поговори с нея извини се кажи, че повече няма да се повтаря..и..мисля, че ще се оправат нещата :wink: :wink:
:smt023

_PuNk`PrInCeSs_
08-19-2007, 13:29
кажи на баща ти! явно той е по-разбран 4ове4ец. Помоли го поне за рожденния ти ден да не си наказана. Той ще те разбере! (или поне така си мисля)

sladkish_14
08-19-2007, 16:24
Ами след 5 дена ще навърша 15

Заслужила си си го!Какво толко още малко най-много 3-4 дена и ще остават #-o Все едно света е свършил

!vEt0
08-19-2007, 16:52
Ам,темата е от преди 2 години #-o

CuRly_Doll
08-19-2007, 16:59
Ам,темата е от преди 2 години #-o
hahah da verno :smt005 :smt005 :smt005

b3b1tyYy
08-19-2007, 17:39
е споко де тя пак ще има рожден ден след няколко дена ама тоя пат ще става на 17 \:D/ \:D/