PDA

View Full Version : mrazq maika si !!!!



bebkata
08-25-2005, 15:52
ei hora imam strashen problem.. az sym na 17 godini i mrazq maika si .. ili pone imam takova chusvtvo !!!ne znam kak da go obqsnq .. no tq mnogo me drazni ..zaqjda se za nai malkoto0 neshto ..mn se qdosvam .. i vaobshte ne se razbirame ..i btw tq e super dvulichna .. v edin moment mi se nervi ,kreshti ,vika i me izkarva za vsichko vinovna .. v drygiq moment mi se radva i mi celuva .. tova darjanie oshte poveche ne moga da go proumeq..mnogo mi e kofti taka .. ne moga da jiveq .. veche naistina pochvam da q namrazvam .. dali tq iska tova ..mnogo sym otchaqna.tq e nenormalna mai .. nz i veche kakvo da pravq .. pomognete mi molq vi se .. :cry:

Sportexz
08-25-2005, 15:56
Що не направите една схавтка... да видите коя е с по-мощно круше :lol: :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 11 и 12 от правилника!
Благодаря!

ycMuBkaTa
08-25-2005, 17:22
Виж сега всичко би се оправило с един откровен и спокоен разговор с майка ти. Не знам на колко години е, но може би се държи странно просто, защото влиза в критическата възраст и моята понякога е доста странна. Тъй че трябва да я разбереш и да проявиш търпение. При мен нещата се оправиха с един разговор. Гледай да не се засягаш от държанието й, бъди по-мила с нея и се опитай да й дадеш обич това е лекарството за всичко. Не си мисли, че я мразиш-не я, бъди сигурна в това и тя не те мрази. Държи се странно, но все пак ти е майка, тъй че вие двете само можете да решите проблемите си.

LP_girl_14
08-25-2005, 17:41
Недей да мразиш майка си!Та тя ти е дала живот!Нея ако я е нямало ти въобще нямаше да съществуваш.Опиотай се да поговориш с нея и да се опитваш да не се заяждаш с нея или поне да не отвръщаш на коментарите и дразгите й.А пък тва че изпада в различни настроения не значи че е двулична.Просто понякога ти се ядосва за малки неща(незнам дали заради годините,натсроението,проб лемите или т.н) и след тва осъзнава че не е трябвало да се държи така с теб и се опитва да се извини с целувки и прегръдки.Поговорете си като майка и дъщеря!Сигурна съм,дори да не ти го е казвала ,че за нея ти си най-важното нещо на света,така че пробвайте да се изясните и не се карайте за глупости! :wink:

08-25-2005, 18:00
Мила и аз съм като теб.Не мога да я търпя тази овца
Съжалявам,че я обиждам но просто няма ден без скандали и разни такива.Драйфа ми се само като я видя :x .Просто все едно аз съм писала темата :?

sladka_blondi
08-25-2005, 18:11
Awe bebkata vzemi sedni i pogovori s neq i q popitai na kakvo se dulji tova otno6enie i dali ima nqkakuv problem! :wink:

bebkata
08-27-2005, 12:14
abe hora kak da vi obqsni che sme imali mn razgovori do sega ama nishto ne pomaga sqdame govorime .. i na sledvashtiq den pak syshatata rabota . otchaqla sym se veche .. i pri mene .. nqma den bez skandali.. razbirate li za kakvo stava na vapros ?nqmam tarpenie da stane vecher i da izlqza s priqteli .. da pogovorq .. i te mn me savetvat .. nooo .prosto ne se poluchava ..i bashta mi mai ne moje da q trae .. s nego ot vreme na vreme se syiuzqvame :lol: i taka ..dobre che skoro pochva daskalo ..a az ucha v dr grad i shte se oryrva ot neq .. pishete mi .. blagodarq vi

sladkish4eto_f_sofiq
08-27-2005, 16:36
tipi4no v stila na maikite v edin momen da ti se karat a v drugiq da ti se radvat i da ti vikat 4e te obi4at.moqta maika e sushtata,no vsepak mi e maika i mnogo q obi4am zashtoto vse pak tq mi e dala jivot nali taka.....
kaji na maika si 4e neti e priqtno da se durji taka s teb,nadqvam se tq da go proumee i da spre da te tormozi.
no molq te ne kazvai 4e 4e q mrazish sama shte se ubedish 4e ne e taka,samo kato si pomislish v kolko mnogo neshta ti e pomognala i na kolko te e nau4ila kak te e zashtitavala,6te se ubedish 4e ne q mrazish
4ao i uspeh

bebkata
08-27-2005, 20:38
em kvo da vi kaja .. hilqda pati sym i kazala che ne mi e hubavo da se otnasq taka s mene .. ama tq e mn tvyrdoglava i ne razbira .. tvardi che i ot mene ako poluchavala tva koeto iska i tq shtqla da se darji dobre ... nz veche kvo da napraq ...mai shte se otkaja .. oshte 2 -3 godini i shte i teglq edna maina .. vaobshtee ne me ebe !!!

08-27-2005, 20:41
Май те е затресъл хормона усещам :roll: . Ако знаеше кви глупости говориш щеше да се спущкаш от смях :wink: .

bebkata
08-28-2005, 13:48
abe ti normalen li si e ? kav hormon kvi pet leva ? tva e seriozna tema .. jivota mi e super oburkan i tvardish che hormona me trese .. neshto burash maslo a ?

{SlaDko7o}_{f}
08-28-2005, 21:24
imam s16tiq problem s maika mi no starai se da ne i reagira6 i si4ko 6te se opravi TE NI MISLQT DOBROTO i az ne go os1znavam mnogo makar 4e se o6te s1m na 14 no znam 4e posle 6te s1m i blagodarna :)prem1l4i si prosto :D po lesno e:))

08-28-2005, 23:58
imam s16tiq problem s maika mi no starai se da ne i reagira6 i si4ko 6te se opravi TE NI MISLQT DOBROTO i az ne go os1znavam mnogo makar 4e se o6te s1m na 14 no znam 4e posle 6te s1m i blagodarna :)prem1l4i si prosto :D po lesno e:))
Ей го е , на прав път е човека. Спокойно майка ти се държи странно щото и тя не знае кво да направи че да почнеш да я слуша. Опитва с добро - ти се праиш на п*тка, опитва с лошо ти па се праиш на п*тка, дръж се нормално и няма да имаш грам проблеми.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

machoka
08-30-2005, 10:21
Добър ден,

Мисля, че трябва да потърсиш проблема в себе си и в своето държание, а не да обвиняваш по този грозен и непристоен начин човека, който ти е вдъхнал живота и бди той да протече прекрасно и да не ти липсва нищо. Замислие се коя си и какво е мястото ти в семейството, също така си помисли кой ще слушаш - съветите на тийн приятелите ти, които не са наясно и те какво искат от живота си или ще послушаш родителите си - минали по твоя път.

Приятен ден ти желая.

julay-na novo
08-31-2005, 22:47
stiga 4ak pak da q mrazi6 i az na momenti sam i stra6no qdosana 6tot tq me kara da var6a stra6no mn rabota a az sam ot tezi deto letvata im e nisko i postoianno0 opleskvam ne6tata v4era naprimer obarnax kofa s voda v stalbi6tete i tq otide 4ak v suterema i posle glei ko sta sabiraai do sutrinta :lol:

GaBi_nZ
09-02-2005, 12:29
hormona hormona))

gamercheto_
09-04-2005, 16:49
bebkata moita maika e sy6tata!az sym na 16 i ne moga da q ponasqm v vsi4kite mi raoti se byrka daje mi rovi iz ne6tata!moje bi tova e neiniq na4in da razbere kakvo stava s teb!znam 4e na teb ne ti se iska da e taka no tq ti e maika!sedni i pogovori s neq!kaji i vsi4ki koeto mislish za neq i da vidim tq kakvo shte ti kaje!

DeSiTo0o
09-06-2005, 00:45
Аз мисля,че не мразиш майка си,а просто не я понасяш много :roll: ...А това,че в един момент ти се кара,а в следващия те целува и ти се радва показва,че те обича.И у нас така нащте нещо като се ядосат започват да ми крещят,но после им минава. :wink: Така е във всяко семейство. :roll:

09-12-2005, 21:18
Първо не наричайте майките си овце. Те са ви дали живот и ще дадът своя за вашия. Според мене е среща на две явления. Пубуртет и критическата при жените. И двете са емоционални и двате са як бунт на хормони и така де. Само търпение му е майката.

ssooffii
09-18-2005, 10:36
parvo govori s ba6ta ti toi da oprai ne6tata i posleako ne stane govori s neia

ilovesalsa@abv.bg
09-19-2005, 13:55
Значи аз съм по-голям от всички ви май. Въпреки това имах и имам същите проблеми. Много разговори ... без резултат ... налудничаво поведение и ... вие си знаете. Сигурно на моята майка по-късно и е дошла (непоносимата възраст). Освен това също съм я обиждал и мразел (на ум обаче)...никога не съм го правил открито пред нея или пред когото и да било ... МНООООГО Е ГРОЗНО. И въпреки това го правя ... правя го защото точно в този емоционален момент на безмисления спор реагираш импулсивно без да мислиш какво говориш ... просто те е яд, яд те е че ситуацията в която си попаднал/а е направо налудничево смешна. Но при положение, че в момента не се намирате в такава ситуация (докато пишете във форума) и би трябвало да разсъждавате трезво и не под влияние на емоцията, моля Ви не обиждайте съществото което ви е отгледало, първо 9 месеца в утробата си, после ви се е радвало че сте проговорили, проходили, че е настъпил първия ви учебен ден, че имате шестица и т.н. Друго МНОГО ВАЖНО нещо е да не отхвърляте това че и Вие може да сте в по-специфична възраст. Това е съвсем естествено и нормално както и ТЯ да е в критическата така и вие да сте в пубертета!!! Ако го отхвърляте (като сте между 13 и 17) или си мислите че това не е сериозна предпоставка за дразгите ви с майка ви ... значи че просто ... още дъъъъълго време ще си стоите в тази възраст. След като се замислите за възраста си и погледнете на себе си като малък човек който трябва да развивате като приема истината даже и тя да не ви харесва, друго МНОООГО ВАЖНО нещо е че не трябва с никой да се съюзявате. Майка ви явно има проблем, не трябва да се съюзявате с някой за да може да и натриете носа (това е излкючително пуберско), съюзете се но само за да и помогнете ... не всички майки (моята също) осъзнават че са в критическата, както и вие или аз (на времето :)) не осъзнавате като сте в пубертета. Точно заради това, според мен, стават всичките дразги, караници и т.н. Ако вие имате проблем и майките разберат това, те ще ви помогнат. Така трябва да направите и вие ... понеже виждате (сте разбрали) че понякога наистина ТЯ се държи меко казано налудничаво. Тя има проблем и вие ако проумеете всичко това което написах ще и помогнете и на нея и на себе си ... ако го направите означава че доста сте израстнали и края на тежката възраст за нея и за вас и се вижда края. Не обръщайте внимание когато ви дразнят ... може малко да се повторя но запомнете ако и вие започнете да се заяждате, след като сте наясно че ТЯ има проблем, това означава че не само тя е в "трудната" възраст и че не и помагате в труден момент както тя би направила за вас. Какво правя аз за да и помогна? Ами например когато ТЯ е в добро настроение започвам да се бъзикам за някой наш предишен скандал ... така под формата на майтап и казвам, че не е права и аз съм разбрал това .... но въпреки това съм отстъпил. Така даже и натривате носа ... тя сама разбира че вие сте постъпили по-правилно от нея, даже е възможно тя сама да разбере че е в "трудната" възраст. Надявам се да съм помогнал на някой. УСПЕХ!

radusha
09-21-2005, 13:29
i az imam sa6tiq problem.kogato tq mi se kara az vaob6te neq slu6am.spored neq tq vinagi e nai.i kogato sgre6i ne si priznava gre6kata.eto taka napravi:prosto se zatvori v staqta ti i neq slu6ai

Пате
09-21-2005, 14:10
Радвай се на майкаси и се опитай да говориш нормално с нея. Не викай и не се нерви. Не казвай че я мразиш без да го мислиш наистина- няма как да мразиш майка си, защото е изнервена. КОгато видях за последно майка ми преди 2 години и казах че я мразя и после ми беше кофти .А аз имам причина да съм и бясна, вярвй ми, малко по- сериозна от твоята.

Майка ти
09-23-2005, 07:36
А, ма, пикло! Не ти ли идва наум, че не тя е в твоята къща, а ти си в нейната? Че тя те издържа, а не ти нея? Да не мислиш, че нея шефът й не я дразни и че тя много го понася? Ама си трае, щото иначе няма заплата и няма парцалки за тебе, твар неблагодарна!!!
Като не ти отърва и те нерви толкова - ми иди си! Където някой ще ти удисва на акъла и няма да те нерви! Дали ще намериш такова място???
В тоя свят безплатни обяди няма, не си ли го разбрала вече? Като искаш да папкаш и да ти купуват разни неща, ще слушкаш мама и тате и песни ще пееш!
Като почнеш сама да си изкарваш парите, тогава вече можеш да си позволиш да те нервят вашите! Ясно ли е?

korn___
09-23-2005, 10:46
та значи ....аз лично преди известно време се скарах с майка ми много лошо ... понеже тя се проба да влезе едва ли не в личния ми живот което е недопостимо :evil: и аз направо и казах че които ми реже свободата (тва се опитаваше да направи тя с 2 думи) за мен е никои ! и тва си е така ! които ми пречи по пътя ми е никои за мен тя бая се засегна в последствие и са вече не ме пипа .... след време ще и разкрия картите ми но след време за да види че тя е сбъркала кат се е испреавила срещу мен тогава ако ми се извини пак ще я върна като важна личноср в живота ами ако ли не ... сичко ще си остане така за мен ... и тя ще е никои за мен за тва недеи да казваш че мразиш маика си ... не е така просто тя много те дразни както и моита ме дразни но след време пак ще се содбрите просто не и обръщаи внимание както правя аз сега :lol:

fulldelight
09-23-2005, 23:27
ЕЙЙЙ....мразиш майка си???Поредната пуберка....квото и да прави майка ти, го прави, защото мисли, че ти прави добро (ая може и не само да го мисли, но и да го прави), а ти се тръшкаш и не оценяваш нищо - толкова ми е ясно, че направо...

party_girl
09-24-2005, 13:46
normalno e da ne se razbir6a s maika si,to koi moje da se razbira s neq :wink: no te uverqvam 4e ne q mrazi6!za6toto, ako ne dai si boje,i se slu4i ne6to 6te razbere6 kolko q ceni6.gadnoto e 4e ocenqvame stoinostta na ne6tata,4ak sled kato gi zagubim

L_i_z_I
10-15-2005, 10:32
amm spokoinoo i az ne se rabziram mn mn s maika si naposledka no pak kogato se razbirame se 4uvtsvam strahotno,e verno e 4e kogato se karame balva nai razli4ni gluposti no prosto trqbva da svikne6 s tova...normano e :wink:

summergir1
03-29-2007, 08:41
спокойно, това ще се оправи имах същия проблем преди година , карахме се постоянно с майка ми, не можех да я гледам, но като мина известно време нещата се нормализираха \:D/

VirtualReality
03-29-2007, 08:54
Хубаво, де. Мразиш майка си - ОК.
Игнорирай я.
Представи си, че от утре тя няма да съществува. Оставаш сама, на произвола на съдбата, най-вероятно без доходи и без човек, който да се грижи за теб.
Да, ти си на 17, но майка ти все пак полага някакви усилия, за да ти осигури определен стандарт на живот.
Не можеш да мразиш тази жена, само защото имате проблеми. И аз имам проблеми с моята майка, какво от това?! 99,9% от тийнейджърите имат. Тези, които казват, че се разбират на 100% с родителите си, просто лъжат.
За разрешаването на даден проблем трябва да се говори. Наистина е най-добре и двете да отделите от времето си и да изясните какво дразни всяка една от вас, а после съответно да се опитате да се промените и двете, защото няма само един виновен в ситуацията.


Бай дъ уей, идея нямаш колко грозно изглежда написаното от теб, погледнато отстрани. Мисля, че перфектно знаеш, че всяка една майка обича детето си повече от всичко на света и дори понякога да ти прави скандали, или да те смъмря, тя все пак мисли най-доброто за теб.

Ellie
03-29-2007, 13:56
Моят случай е почти като твоя, но докато аз не се извиня, може да не ми говори и да ме подминава много време.Да, много е грозно написаното, но те оправдавам, че може да си била много ядосана и да не си се усетила какво пишеш. :wink:

piska_
03-29-2007, 15:41
Същата като моята :?

theEXPLOITED
03-31-2007, 10:18
ei hora imam strashen problem.. az sym na 17 godini i mrazq maika si .. ili pone imam takova chusvtvo !!!ne znam kak da go obqsnq .. no tq mnogo me drazni ..zaqjda se za nai malkoto0 neshto ..mn se qdosvam .. i vaobshte ne se razbirame ..i btw tq e super dvulichna .. v edin moment mi se nervi ,kreshti ,vika i me izkarva za vsichko vinovna .. v drygiq moment mi se radva i mi celuva .. tova darjanie oshte poveche ne moga da go proumeq..mnogo mi e kofti taka .. ne moga da jiveq .. veche naistina pochvam da q namrazvam .. dali tq iska tova ..mnogo sym otchaqna.tq e nenormalna mai .. nz i veche kakvo da pravq .. pomognete mi molq vi se .. :cry:
6TE GO IZRASTNE6 TOVA 4UVSTVO SPOKO

ражур
03-31-2007, 16:13
Това не е нищо!Коя майка ще каже на детето си да умре в кофите да го сгази камион или да не се върне от училище и след това ще го замерва с обувки

hild
06-21-2008, 14:02
Това, че в един момент ти крещи, а в друг те целува не означава, че е двулична. Всичко, което правят родителите ни е за наше добро. Жалко, че го осъзнаваме късно.

Pedigree
06-21-2008, 14:21
Темата е от 2005, стара е, така че и да пишете, и да не пишете, филмът вече е преминал. А аз гащите си залагам, че на авторката й е дошъл акълът, и едва ли вече храни такива чувства към майка си.

m3ch3ncee
06-21-2008, 14:32
И мойта мама е такава ама не я мразя.Свикнах й вече. :P

gothic_angel
06-21-2008, 14:42
Поговори с нея

4eere6ka_kiss
06-21-2008, 15:11
И аз съм така !!! Супер много я мразя тая идиотка дето живее в нас и не мога да я търпя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedigree
06-21-2008, 15:37
И аз съм така !!! Супер много я мразя тая идиотка дето живее в нас и не мога да я търпя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Май идиотката у вас... не е майка ти. :)

sladkъ_mackъ
06-21-2008, 18:11
Знам разбирам те :( И аз съм така,не й обръщай внимание :? Ти поне имаш още 1/2 години и се махаш..А аз още 4 :-x :-x

258
06-22-2008, 13:33
И аз на моменти не мога да я трая,но все пак си я обичам :)

fall_out_girl
06-22-2008, 13:39
Извинявам се,но каквито и майки да имате не вярвам да ги мразите....Все пак те са ви дали живот :)

hgfh
06-22-2008, 15:54
ee are stiga ve4e s tiq ligavshtini .. mrazq maiksa si zashtot se karame blq blq blq ... abe i ti gi drunkash edni gluposti bahmu ligavata istoriq v kraina smetka ne te e izostavila nali? e togava razbiram ako q mrazishe .. ami i az se karam s moqta maika ama tova ne oznachava che q mrazq

hgfh
06-22-2008, 15:55
ee are stiga ve4e s tiq ligavshtini .. mrazq maiksa si zashtot se karame blq blq blq ... abe i ti gi drunkash edni gluposti bahmu ligavata istoriq v kraina smetka ne te e izostavila nali? e togava razbiram ako q mrazishe .. ami i az se karam s moqta maika ama tova ne oznachava che q mrazq

hgfh
06-22-2008, 15:56
ee are stiga ve4e s tiq ligavshtini .. mrazq maiksa si zashtot se karame blq blq blq ... abe i ti gi drunkash edni gluposti bahmu ligavata istoriq v kraina smetka ne te e izostavila nali? e togava razbiram ako q mrazishe .. ami i az se karam s moqta maika ama tova ne oznachava che q mrazq

Marianella
06-22-2008, 16:27
Абе всеки минава през такива моменти с родителите си.И аз съм имала такива с майка си периоди в които сме били всякаш от различни планети,но нещата се променят с времето.Проблема е,че тийновете трудно се издържат от хора на средна възраст.Трудно е да няма разпри между две различни поколения.....опитай да поговориш с нея,бъди и приятелка.Аз с майка ми съм точно това,споделям си всичко и най-интимното и дори ни е много весело заедно.Смятам,че просто не знае как да процедира с теб....понякога се случва.

krem4et0
06-22-2008, 19:34
Стара тема!