PDA

View Full Version : 4alga do dopka-kupona e pri nasss



BABY_SEXY_GAY
09-26-2005, 15:09
Iskam da kaja na tapite ,protivni,grozni,uligufrenqsali ,miri6e6ti na pot i na por metali i metalki 4e edinstvenata xubava muzika v balgareq e 4algata i edinstvenite qki xora sa 4algarite... :wink: taka 4e iskam da se napravi razdel 4algaaaa..... :D :D :D .p.s. skapi metali ne se vlubvaite v xubavi mom4eta ..6tot 6tom sa xubavi zna4i ne sa metali a 6tom ne sa metali zna4i nqma da vi xaresat(posveteno na sinigerkata) :twisted:

VAMP_GIRL
09-26-2005, 15:20
DuHaI!!!mazno sa6testvo takova!sigurna sam,4e te razmqtat i te prebivat kato muhlqsal hlqb!e da,ti vmesto mn mn da govori6 v nqkakav forum,otidi na ulicata i napsuvai nqkoi metal i sled tva 6te ti doidem na groba s 4erni rozi!

Стеснителната
09-26-2005, 15:25
Чалгата е супер музичка, най се кефя на преслава и ивана :D .

09-26-2005, 15:31
Горе горе горе на черешата :lol:

09-26-2005, 15:33
ahahaa,smeeh,mrazq 4algaaaaaa

PaRvIcHnA
09-26-2005, 15:51
Чалгата е супер музичка, най се кефя на преслава и ивана :D .а евалата и аз така на който не му харесва да не слуша :P
a колкото до BABY_SEXY_GAY или там квото е не мисля че имаш право да обиждаш по тоя начин металите и металките всеки си има право да си слуша квото си иска ... мисля че малко прекали..а да и не мисля че трябва да оценяваш хората по това каква музика слушат аз имам приятели които са метали и са супер готини и печени хора....

09-26-2005, 16:13
ama ei drislo nasrana,da ta eba i 4ofrlata,tolkova si kuha i elementarna 4e daje edna duma kato Bulgariq q pi6e6 s pravopisna gre6ka,ti si sram za durjavata ni ma,razkarai se dokato ne sum ti naritala trutkata.nai-malko ti ima6 pravo da ocenqva6 horata i o6te po-malko da gi razpredelq6.
qsno li ti e gadna kurvo?

MaPuXyaHa
09-26-2005, 16:18
Тея гости много отворени ще излязат!!! :twisted: Всичките биячки..ало слезте на земята ВСЕКИ ЩЕ СИ СЛУША КВОТО МУ Е НА ДОШАТА!!!А и BABY_SEXY_GAY тва не е ли момче?
И така де...не мисля ,че някой ви дава правото да обиждате..само заради това каква музика....слуша доста е повърхностно....и кво да ви кажа много заблудени хора има в този форум!!!

JuBaCcA
09-26-2005, 16:27
BABY_SAXY_GAY ela i mi kaji v ochite,che sym typ,protiven,grozen,"u"ligorenqsal,mirishesht na pot i por metal i da ti spra kryvoorosqvaneto na mozyka,a?Metali cinagi nqma,ima cigani chalgari -> chalgarite sa cigani!!!PYLNO PROTIV SYM ZA RAZDEL "CHALGA" VYV FORUMA !!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

VAMP_GIRL
09-26-2005, 17:14
Чалгата е супер музичка, най се кефя на преслава и ивана :D .а евалата и аз така на който не му харесва да не слуша :P
a колкото до BABY_SEXY_GAY или там квото е не мисля че имаш право да обиждаш по тоя начин металите и металките всеки си има право да си слуша квото си иска ... мисля че малко прекали..а да и не мисля че трябва да оценяваш хората по това каква музика слушат аз имам приятели които са метали и са супер готини и печени хора.... meko kazano e prekali.a ti GEI SMOTAN,DA NE SI MISLI6,4E SI MNOGO PRIET OT OB6TESTVOTO!KVO,I TEBE TE GLEDAT NAKRIVO KATO NQKOI MUHLIO TI CELUNE MIRIZLIVATA USTI4KA!6TE TE POSAVETVAM,MLUKVAI ZANAPRED,6TOTO MN LO6O TI SE PI6E!I GLEDAI AZ DA NE TE NAMERQ I FR MI I DA TE PRE4UKAME ZA SEKUNDA!

Sinister_Doll
09-26-2005, 17:51
Mri v layna, MUR6O! Kuv e toq idiotizum blika6t ot teb???

Стеснителната
09-26-2005, 17:53
И после що сички мразят метълите :roll: . Вие сте една банда лайнари които слушат лайняна музика в която се пее само за кръв и смърт.

09-26-2005, 17:58
Vijte kvo nedorasli typi puberi takiva,mnogo ste mi typi,vsichkite ste ednakvi - super smotani.Nishto ne razbirate ot muzika i sprete da obijdate metala,az ne sym metalka,no pred chalgata bih hilqdi pyti predpochela metala.vie nqmate nikakva cennostna sistema i si mislite che ste mn akylni,a samo hormona zdravo vi drusa.mn sme smotani

MaPuXyaHa
09-26-2005, 17:59
Мразя гостите.....!!!
Мразя и тая тема!
Тая тема смърди....и другата също....абе направо ДЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

VAMP_GIRL
09-26-2005, 18:00
И после що сички мразят метълите :roll: . Вие сте една банда лайнари които слушат лайняна музика в която се пее само за кръв и смърт. kruv i smurt? ti dobre li si,malko da vzeme6 da potursi6 nqkoi grupi 6te e nai-dobre!

Sinister_Doll
09-26-2005, 18:02
Tva puk nenormalnoto ligne!!! Koy te izluga, 4e se pee samo za smurt, be??? V metula ima 4uvstvo i smisul, ima energy a v 4algata ima beli mercedesi, sini pra6ki i 4erveni domati! Tva e istinata! A, sega zamul4i! Nqma6 pravo na dumata!

Sinister_Doll
09-26-2005, 18:03
Мразя гостите.....!!!
Мразя и тая тема!
Тая тема смърди....и другата също....абе направо ДЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

6to, be? We're vaving fun!

Poulet
09-26-2005, 18:07
И после що сички мразят метълите :roll: . Вие сте една банда лайнари които слушат лайняна музика в която се пее само за кръв и смърт.
Аз слушам 4алга,но имам и много приятели метъли,вси4ки са супер яки и въпреки 4е слушам 4алга,мисля,4е доста от 4алгарите не могат да стъпят на малкия пръст на металите.А и не музиката прави хората.Боооже,как може да има толкова кухи и ограни4ени хора! :evil: А и метъла,като всяка музика си има готини пар4ета! :D

VAMP_GIRL
09-26-2005, 18:07
ami huu,dai az da ti kaja za kvo se peqt va6ite ''zlatni par4eta''za sex,i to dolnoprobniq sex!kadeto klip4etata sa vi SHIT!kadeto v biznes 4algata trqbva da pokaje6 cobmi sas silikon!i trqbva da si pokaje6 zadnika prez polata.s edna duma-SHIT!mislqt si,4e privli4at nqkoi s uvisnalite si cici i debelite zadnici prikriti 4rez tehnologiqta ni dnes!po zle ot bg nqma.4algata razvalq!

Стеснителната
09-26-2005, 18:07
Tva puk nenormalnoto ligne!!! Koy te izluga, 4e se pee samo za smurt, be??? V metula ima 4uvstvo i smisul, ima energy a v 4algata ima beli mercedesi, sini pra6ki i 4erveni domati! Tva e istinata! A, sega zamul4i! Nqma6 pravo na dumata!
И кво ейми лии може да пее за некви чувства и оная найтуишката ама тех знаеш ли кога ше ги сметна за метъли , толко са метъли колкото и Линкин парк, истинския метл е дет блек и всякакви такива 8) .

MaPuXyaHa
09-26-2005, 18:09
Много разбирачи!
По тази тема може да спорим до утре...защото сме доста различни като характер..аз па слушам само ХИП ХОП!
Айде убийте меее :lol:

Sinister_Doll
09-26-2005, 18:13
Tva puk nenormalnoto ligne!!! Koy te izluga, 4e se pee samo za smurt, be??? V metula ima 4uvstvo i smisul, ima energy a v 4algata ima beli mercedesi, sini pra6ki i 4erveni domati! Tva e istinata! A, sega zamul4i! Nqma6 pravo na dumata!
И кво ейми лии може да пее за некви чувства и оная найтуишката ама тех знаеш ли кога ше ги сметна за метъли , толко са метъли колкото и Линкин парк, истинския метл е дет блек и всякакви такива 8) .

E, merci ,macka, 4e si sednala da me u4i6 koy e istinskiq metul! Az slu6am Black i Death, no ne sa po- fal6ivi ot Gothic, ot Trash i t.n., nqma da izrejdam! I da, opredeleno i tam ima 4uvstva i smisul, za razlika ot tupata ciganska 4alga!

VAMP_GIRL
09-26-2005, 18:14
Tva puk nenormalnoto ligne!!! Koy te izluga, 4e se pee samo za smurt, be??? V metula ima 4uvstvo i smisul, ima energy a v 4algata ima beli mercedesi, sini pra6ki i 4erveni domati! Tva e istinata! A, sega zamul4i! Nqma6 pravo na dumata!
И кво ейми лии може да пее за некви чувства и оная найтуишката ама тех знаеш ли кога ше ги сметна за метъли , толко са метъли колкото и Линкин парк, истинския метл е дет блек и всякакви такива 8) . o,da ti puk mnogo razbira6ta.po-dobre po tvoita logika ''kruv i smurt'' otkolkoto ''tez 4erveni domati...''(po CIGANSKO)

MaPuXyaHa
09-26-2005, 18:20
Аз па..не слушам чалга ама Вероника която в момента пее по БТВ ми е много добра приятелка Деси Слава също!
С Вероника....се познаваме...от братовчедка ми били са съученички...и мой добър приятел...е женен за Деси Слава...оня ден се ожени...!Така ,че само за тях съм чувал и знам някой техни песни!!!Но са прекрасни...като хора... :lol:

Стеснителната
09-26-2005, 18:22
Ми сори ама като се веселя и съм леко пийнала трябва да ме утрепете за да слушам няква утрепана жица да ми дъни на главата :lol: , виж са някой див кючек като се пусне страстите се развихрят. Плюс това червените домати е най скапаната чалга, има къде къде по хубави парчета, а и толкова се омешват стиловете вече, ако се заслушате примерно в музиката от някоя песен на Бионсе и на някоя наша цицоланка ще видите много прилика, да не говориме че араш, алина и кости и др. вече са световно известни ,чалгата завладява света децаааа 8) 8) 8) .

VAMP_GIRL
09-26-2005, 18:23
Аз па..не слушам чалга ама Вероника която в момента пее по БТВ ми е много добра приятелка Деси Слава също!
С Вероника....се познаваме...от братовчедка ми били са съученички...и мой добър приятел...е женен за Деси Слава...оня ден се ожени...!Така ,че само за тях съм чувал и знам някой техни песни!!!Но са прекрасни...като хора... :lol: da de,dai sega da se hvalim koi poznavame i koi ne!

VAMP_GIRL
09-26-2005, 18:24
Ми сори ама като се веселя и съм леко пийнала трябва да ме утрепете за да слушам няква утрепана жица да ми дъни на главата :lol: , виж са някой див кючек като се пусне страстите се развихрят. Плюс това червените домати е най скапаната чалга, има къде къде по хубави парчета, а и толкова се омешват стиловете вече, ако се заслушате примерно в музиката от някоя песен на Бионсе и на някоя наша цицоланка ще видите много прилика, да не говориме че араш, алина и кости и др. вече са световно известни ,чалгата завладява света децаааа 8) 8) 8) . zavladqva na ..............NIKOGA!!!N-I-K-O-G-A!

Стеснителната
09-26-2005, 18:26
Ми сори ама като се веселя и съм леко пийнала трябва да ме утрепете за да слушам няква утрепана жица да ми дъни на главата :lol: , виж са някой див кючек като се пусне страстите се развихрят. Плюс това червените домати е най скапаната чалга, има къде къде по хубави парчета, а и толкова се омешват стиловете вече, ако се заслушате примерно в музиката от някоя песен на Бионсе и на някоя наша цицоланка ще видите много прилика, да не говориме че араш, алина и кости и др. вече са световно известни ,чалгата завладява света децаааа 8) 8) 8) . zavladqva na ..............NIKOGA!!!N-I-K-O-G-A!
Хахаха кошмарът на метъла :twisted: някой да ме ощипе бързооо :lol: :lol: :lol: .

Sinister_Doll
09-26-2005, 18:29
чалгата завладява света децаааа

Xxaxaxax! Q, get real!!! Woohoo, funny! http://smilies.sofrayt.com/1/w/super.gif

Swinkenhoffer
09-26-2005, 18:37
ем, колкото и да не ви е приятно, чалгата наистина си завладява света. в почти всички хитчета се долавят фолк мотиви. по-голямата част от хората на Земята слушат такива работи - Гъзолина, Бонбонови Шопове и тн :arrow: тези ритми са навсякъде ... и честно казано - нИ мА Ибе!

Стеснителната
09-26-2005, 18:37
Уохооо фънниии, неказуууури супараааааарии..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MaPuXyaHa
09-26-2005, 18:38
Аз па..не слушам чалга ама Вероника която в момента пее по БТВ ми е много добра приятелка Деси Слава също!
С Вероника....се познаваме...от братовчедка ми били са съученички...и мой добър приятел...е женен за Деси Слава...оня ден се ожени...!Така ,че само за тях съм чувал и знам някой техни песни!!!Но са прекрасни...като хора... :lol: da de,dai sega da se hvalim koi poznavame i koi ne!Ако за теб това е хвалене мила моя ходи се пързаляй към детската градина ясно ли ти е...айде да не те подхващам и теб..както ми пуши главата!или опа чакай забравих,че ти и твоя приятел ще дойдете да ме биете!!!

Sinister_Doll
09-26-2005, 18:52
Men puk mu ibe! Ne 6ta da jiveq v zatupqva6ta durjava sus zatupqva6t narod!

Swinkenhoffer
09-26-2005, 18:59
то си е за тях ... не ме вълнуват. пък и музиката не определя чак толкова умствения багаж на човека ... както има тъпи метъли, има и тъпи чалгари и обратното. ама кво да правим :?

Стеснителната
09-26-2005, 19:00
Men puk mu ibe! Ne 6ta da jiveq v zatupqva6ta durjava sus zatupqva6t narod!
Някой кара ли те насила - Станете една от хилядите метълки които намериха спокойствие в ножчето за бръснене :twisted: .

Sinister_Doll
09-26-2005, 19:09
Men puk mu ibe! Ne 6ta da jiveq v zatupqva6ta durjava sus zatupqva6t narod!
Някой кара ли те насила - Станете една от хилядите метълки които намериха спокойствие в ножчето за бръснене :twisted: .

Been there, done that... Merci, podobno!

09-26-2005, 19:31
ei tova e we
taz det e pusnala temata e super {{{}}}
chalga forever
si4ki drugi da go duhat!

Disorder
09-26-2005, 19:36
Oh zashto pak govorite gluposti? Syvzemete se malko i pomislete predi da puskate glupavite si postove. Pisna mi da cheta bezsmislici za metylite. Mi nie sme si takiva kakvito sme - mnogo ama mnogo po-dobri ot chalgarchetata :) Ne che se stremim da bydem takiva, prosto dragi chalga pochitateli vie ste si estestveno ogranicheni. Ne moje edin sredno inteligenten chovek da haresva mnogokratnoto povtarqne na dve ili tri dumi na fona na kradena muzika i da tvyrdi che tova e neshto stoinostno. Za syjalenie v Bylgariq kakto i na vsqkyde po sveta vynshniq vid prodava. Na tova imenno sa zalojili i rodnite izpylniteli. Mnogo silikon navsqkyde po tqloto i... i nishto drugo. Pone da gi izbiraha po glasovi danni ... mojeshe i da ima pone edno hubavo neshto v janra. E taka e istinata boli, chalgarite sa stadoto ofce, ili kazano s drugi dumi zlatnata sreda. Hora bez sobstveno mneni, koito se nosqt po techenieto, chalgata e moderna - sledovatelo ako q slusham i az shte sym moderen. Pyk i ne vi se nalaga da tyrsite smisyl v tazi muzika - prosto zashtoto nqma takyv. I posledno ne moga da razbera zashto si pravite truda da si kopuvate vsichki novi albumi na chalga izpylnitelite, kato i bez drugo celiq janr e edno golqmo ednoobrazie. Slushaite si tam edin dvama i nishto nqma da propusnete. Aide sys zdrave.

vibs
09-26-2005, 19:59
samo vijte imeto na avtora na temata i si pravete izvodi....
KYR ZA METALITE, 2 ZA 4ALGARITE...i dvete porodi sa mazni seltaci
ina4e ni6to protiv metal/rock izpalnitelite i 4alga kurvite :lol:

Стеснителната
09-26-2005, 20:01
Oh zashto pak govorite gluposti? Syvzemete se malko i pomislete predi da puskate glupavite si postove. Pisna mi da cheta bezsmislici za metylite. Mi nie sme si takiva kakvito sme - mnogo ama mnogo po-dobri ot chalgarchetata :) Ne che se stremim da bydem takiva, prosto dragi chalga pochitateli vie ste si estestveno ogranicheni. Ne moje edin sredno inteligenten chovek da haresva mnogokratnoto povtarqne na dve ili tri dumi na fona na kradena muzika i da tvyrdi che tova e neshto stoinostno. Za syjalenie v Bylgariq kakto i na vsqkyde po sveta vynshniq vid prodava. Na tova imenno sa zalojili i rodnite izpylniteli. Mnogo silikon navsqkyde po tqloto i... i nishto drugo. Pone da gi izbiraha po glasovi danni ... mojeshe i da ima pone edno hubavo neshto v janra. E taka e istinata boli, chalgarite sa stadoto ofce, ili kazano s drugi dumi zlatnata sreda. Hora bez sobstveno mneni, koito se nosqt po techenieto, chalgata e moderna - sledovatelo ako q slusham i az shte sym moderen. Pyk i ne vi se nalaga da tyrsite smisyl v tazi muzika - prosto zashtoto nqma takyv. I posledno ne moga da razbera zashto si pravite truda da si kopuvate vsichki novi albumi na chalga izpylnitelite, kato i bez drugo celiq janr e edno golqmo ednoobrazie. Slushaite si tam edin dvama i nishto nqma da propusnete. Aide sys zdrave.
Ма ти май верно си вярваш? Гледахте ли са по БТВ как се пълят стадиони 8) ?

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-26-2005, 20:20
samo vijte imeto na avtora na temata i si pravete izvodi....
KYR ZA METALITE, 2 ZA 4ALGARITE...i dvete porodi sa mazni seltaci
ina4e ni6to protiv metal/rock izpalnitelite i 4alga kurvite :lol:
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ...
Абе наврете си чалгата и метъла отзад
Kati Garbi & Zelko Joksimovic
Е тва е истината

Sinister_Doll
09-26-2005, 20:32
LELE! Koy vi pulni stadionite, Ay6e, Mumun, Hasan i Mehmed (kakto VE4E pisah v edna tema...). Da vi e*a u neveroqtnata gordost! 4e nekvi smradlivi mangali vi pulnqt stadionite? Az sus tva ne bih se gordqla!

Стеснителната
09-26-2005, 20:36
LELE! Koy vi pulni stadionite, Ay6e, Mumun, Hasan i Mehmed (kakto VE4E pisah v edna tema...). Da vi e*a u neveroqtnata gordost! 4e nekvi smradlivi mangali vi pulnqt stadionite? Az sus tva ne bih se gordqla!
Да точно тия, нищо че не видях един циганин всичите бяха млади и красиви момичета и момчета. Аз не съм тръгнала да те убеждавам че метъла е гаден, ти що се опитваш да ме убидиш че чалгата е гадна? Щом толкова много хора я слушат значи поне малко трябва да има стойност тая музика :wink: .

JuBaCcA
09-26-2005, 20:52
aHeaHea !!!!! kak se bili pylnili stadionite !!! HeaHEAHEA !!! Stesnitelna a ti gledash li MTV da vidish po sveta kak se pylnqt stadionite ?!?!? tam si davat parite za da slushat prilichna muzika !!!! A ne kato tuka,da dam 5 leva,za da slusham nqkakyv ciganin bez minalo,koito sigurno nqma i sredno obrazovanie,da mi pee "gyci gyci" .._)_ !! :twisted:

Disorder
09-26-2005, 20:54
Да точно тия, нищо че не видях един циганин всичите бяха млади и красиви момичета и момчета. Аз не съм тръгнала да те убеждавам че метъла е гаден, ти що се опитваш да ме убидиш че чалгата е гадна? Щом толкова много хора я слушат значи поне малко трябва да има стойност тая музика :wink: .

HAHAHAHAH Mnogo si prava "mladi" - 10-16 godishni dechica, vse oshte neorientirani v jivota ili hora vodeshti bezsmislen i ednoobrazen nachin na jivot, na koito ne im puka s kakva pumiq gi zalivat :) Tova vi e mantaliteta na vas. A moga li da popitam ti na kolko si? Prosto da vidq dali sym poznala vyzrastovata grupa ili trqbvashe da dobavq oshte nqkolko godinki :)

Стеснителната
09-26-2005, 21:01
На 9 съм :P , и по МТВ дали не дават чалгийка :lol: тая Руслана wild dances например е ебати кючека според мене :lol: . И спокойно животът ми е толкова разнообразен че си нямаш на представа :lol: .

JuBaCcA
09-26-2005, 21:05
aEheaHEA ! Ruslana bila kiuchek !!! aHaEHe !!! da kajem,che si prava makar che ne si..tq e 1 broika,ami q vij po planeta koi ne si vyrti zadnika ? samo noncho vodenicharov nali ? a i ruslana ne pee gluposti shte me izvinqvash,shtom q puskat po mtv,znachi ima zashto,q mi kaji koq "izpylnitelka" ot planeta sa q puskali po Mtv ? Shte sravnqvame Ruslana s kiuchek..maiko.. :D

korn___
09-26-2005, 21:18
aHeaHea !!!!! kak se bili pylnili stadionite !!! HeaHEAHEA !!! Stesnitelna a ti gledash li MTV da vidish po sveta kak se pylnqt stadionite ?!?!? tam si davat parite za da slushat prilichna muzika !!!! A ne kato tuka,da dam 5 leva,za da slusham nqkakyv ciganin bez minalo,koito sigurno nqma i sredno obrazovanie,da mi pee "gyci gyci" .._)_ !! :twisted:

напълно съглаен :twisted: аз много се кефа кат се видя с тея от класа ми ... сичките тъпи чалгари с които нит говоря нит нищо и ги гледам толко са тъпи и ограничени и живота им е няква боза примесено със части от дързост и красота !!! :lol: и направо са ми смешни :lol: нищо де се някога ще си платът за тва :twisted: :twisted: :twisted: за сичко си се плаща .... и те ще си платът :twisted: нека си умрът така умствено ограничени

rosskata
09-26-2005, 21:31
Прочетох темата открай докрай... Единственото, в което и чалгари и метъли успяха да ме убедят (тези които са писали тук) че са доста ограничени (и духовно, и умствено :x ) Иначе нищо против нямам и двата стила. Вкъщи насаме ои- върви да си слушам метъл, а като си пийна- гюбека или хип- хоп или хаус.Или въобще... По принцип ограничено е да вярваш сляпо, че си прав и да плюеш по всички с различно мнение от теб... :arrow: Както правят всички в тая тема (освен пор)... слушайте си там своя си стил, вярвайте си... Но моля ви, по- добре е да си мислят че си ограничен докато мълчиш, отколкото да проговориш и да разсееш всички съмнения...

Стеснителната
09-26-2005, 21:38
Така е роси, обаче метълите си остават загубени дебилчета които си мислят че винаги са прави и всички останали които слушат нормална музика и се обличчат като хората
са тъпи и ограничени и живота им е няква боза примесено със части от дързост и красота !!! и направо са ми смешни нищо де се някога ще си платът за тва за сичко си се плаща .... и те ще си платът нека си умрът

Swinkenhoffer
09-26-2005, 21:42
Така е роси, обаче метълите си остават загубени дебилчета които си мислят че винаги са прави и всички останали които слушат нормална музика и се обличчат като хората
са тъпи и ограничени и живота им е няква боза примесено със части от дързост и красота !!! и направо са ми смешни нищо де се някога ще си платът за тва за сичко си се плаща .... и те ще си платът нека си умрът

не слагай всички почитатели на жанра под един знаменател. като за начало мога да ти кажа, че се обличам "нормално" и въпреки това слушам метъл. не съм инфантилна, нито агресивна, нито нищо. и това не важи само за мен.

Стеснителната
09-26-2005, 21:50
Така е роси, обаче метълите си остават загубени дебилчета които си мислят че винаги са прави и всички останали които слушат нормална музика и се обличчат като хората
са тъпи и ограничени и живота им е няква боза примесено със части от дързост и красота !!! и направо са ми смешни нищо де се някога ще си платът за тва за сичко си се плаща .... и те ще си платът нека си умрът

не слагай всички почитатели на жанра под един знаменател. като за начало мога да ти кажа, че се обличам "нормално" и въпреки това слушам метъл. не съм инфантилна, нито агресивна, нито нищо. и това не важи само за мен.
Не говоря за тебе, ти си пичка :D говоря за тия дето като чуят чалга и веднага почват - аууу тия мангали, джагали, бричедии, цигойнери, шокаристанции, джигити, а в повечето случай изобщо не знаят за какво става въпрос, нито са били на чалга купон че да знаят кво е нито сас слушали готини песни :wink: . И аз слушам метъл харесвам много групи и песни ама не съм тръгнала да обиждам никой. (верно че казах че сте лайнари ама като ме нервите :lol: )

XXX_f
09-27-2005, 08:57
Nali znaete ot kude doide 4algata , ot ciganitee ,daje i v painer ima6e predi mn mazni kui4eci (to i sega ima de) posle otide rabotata kum estrada i kakto vijdate mazni kui4eci + estrada = popfolk.Pop folka e na momenti nemoje vinagi da e hitova muzika , ponqkoga pada mnogo nadolo ,a ponqkoga se ka4va leko nagore .A metula vinagi e bil na edno nivo , ima zakleti fenove ,koito si haresvat metul i te ne sa na momenti , sega ne mi haresva sled nqkolko sedmici , sq sum fen .Te sa horata koito super uvajavam i koito kazva 4e sa ni6to dulboko gre6i , za6toto neznae kakvo sa metulite.Ako na ulicata izlqza i se razvikam DA VI E*A MAIKATA GADNI 4ALGARI nikoi ni6to nqma napravi ili nqkoko 6te se napravqt na muje, no ako izvikam DA VI E*A MAIKATA GADNI METULI ami az si podpisvam smurtniq akt.S tova iskam da kaja 4e metulite se durjat mnogo zdravo , a 4algarite hi4 ne se durjat.Tova e moeto mnenie po vuprosa.
p.p az slu6am vsqkakva muzika daje i 4alga ,no ne sum i golqma fenka

XXX_f
09-27-2005, 09:25
Стеснителната
imam da ti kaja ne6to , kato ne razbira6 prosto nedei da pi6e6 i kato nemoje6 da misli6 prosto ne se opitvai , ni6to neizliza , ne ti go kazvam za da te ybidq ami za dobro.

Sinister_Doll
09-27-2005, 09:59
И аз слушам метъл харесвам много групи и песни

Myhahaha! Xxaxax!Da, dobre, a az slu6am Ivana! Hodila sum na kuponi s 4alga i si trugvam zaedno s edna grupi4ka sled tretata gnusna 4alga... No ti kato ne si 4uvala edna istinska metul pesen, prosto ne si davay tupoto mnenie!

Стеснителната
09-27-2005, 10:59
И аз слушам метъл харесвам много групи и песни

Myhahaha! Xxaxax!Da, dobre, a az slu6am Ivana! Hodila sum na kuponi s 4alga i si trugvam zaedno s edna grupi4ka sled tretata gnusna 4alga... No ti kato ne si 4uvala edna istinska metul pesen, prosto ne si davay tupoto mnenie!
Начи Слушала съм Сепултура и Годсмак и са напоследък се кефа на една немска готик група Lacrimas Profundere :roll: . Ако пък под метъл разбираш линкин парк и Курн слушам и тях :lol: .

korn___
09-27-2005, 11:06
И аз слушам метъл харесвам много групи и песни

Myhahaha! Xxaxax!Da, dobre, a az slu6am Ivana! Hodila sum na kuponi s 4alga i si trugvam zaedno s edna grupi4ka sled tretata gnusna 4alga... No ti kato ne si 4uvala edna istinska metul pesen, prosto ne si davay tupoto mnenie!
Начи Слушала съм Сепултура и Годсмак и са напоследък се кефа на една немска готик група Lacrimas Profundere :roll: . Ако пък под метъл разбираш линкин парк и Курн слушам и тях :lol: .


ти си колкова ограничена че не еи стина !!! не се пише курн а Корн тупа патка такава :!: :!: :!: :!: дано некои те фане и ти обръсне главата като на клипчето на sepultur-а slave new world :twisted: ако се чустваше навътре в тая музика можеби немаше аватара да ти е толкова дебилен не мислиш ли ? накяв розав се едно .... айде да не казвам :x

Стеснителната
09-27-2005, 11:11
Ама верно ли се пишело КОРН :shock: бах мамаааму колко съм зле.

korn___
09-27-2005, 11:17
Ама верно ли се пишело КОРН :shock: бах мамаааму колко съм зле.

нищо де ... дано се опраиш до 10-15 години :x хаиде ходи си слушаи бози от рода на LP :lol: :lol: :lol:

Стеснителната
09-27-2005, 11:20
Аз обичам Бритни Спиърс :P .

gazovia
09-27-2005, 11:39
Аз обичам Бритни Спиърс :P .
Ааааа Бръкни Спръст ли? :twisted: :evil:

XXX_f
09-27-2005, 11:52
xahxhah e ko e tq e mn qka.Pesenta Toxic e No 1

GossipGirl89
09-27-2005, 12:49
Mene na Britney me kefi mnou Everytime ;]

VAMP_GIRL
09-27-2005, 12:49
Аз па..не слушам чалга ама Вероника която в момента пее по БТВ ми е много добра приятелка Деси Слава също!
С Вероника....се познаваме...от братовчедка ми били са съученички...и мой добър приятел...е женен за Деси Слава...оня ден се ожени...!Така ,че само за тях съм чувал и знам някой техни песни!!!Но са прекрасни...като хора... :lol: da de,dai sega da se hvalim koi poznavame i koi ne!Ако за теб това е хвалене мила моя ходи се пързаляй към детската градина ясно ли ти е...айде да не те подхващам и теб..както ми пуши главата!или опа чакай забравих,че ти и твоя приятел ще дойдете да ме биете!!! tebe li be?misli6 li,4e si tolkoo vajna?

VAMP_GIRL
09-27-2005, 12:50
aEheaHEA ! Ruslana bila kiuchek !!! aHaEHe !!! da kajem,che si prava makar che ne si..tq e 1 broika,ami q vij po planeta koi ne si vyrti zadnika ? samo noncho vodenicharov nali ? a i ruslana ne pee gluposti shte me izvinqvash,shtom q puskat po mtv,znachi ima zashto,q mi kaji koq "izpylnitelka" ot planeta sa q puskali po Mtv ? Shte sravnqvame Ruslana s kiuchek..maiko.. :D pravilno

BABY_SEXY_GIRL
09-27-2005, 14:06
BABY_SEXY_GAY, ти си 3-тия, който претендира да ме имитира, поздравления! Попаднало (среден род) си на правилния човек, не знаех че съм до толкова интересна, че други да ме използват за да превлекат внимание, но вече знам :lol: Само че не успяваш да ме имитираш добре, аз мразя чалгата, нямаше да е зле да разбереш повечко неща за мен като цяло преди да се регнеш с този ник :!: :evil:

JuBaCcA
09-27-2005, 16:36
Stesniitelna,sled kato chalgata e poveche ot metala,q mi otgovori na nqkolko vyprosa.Zashto 70 procenta ot chalgata e kradena?Ot turski,srybski,rumynski pesni?Ti slushala li si kradena metal pesen?Ako si slushala mi kaji.Vijdala li si metal izpylnitel koito da se pravi na jena?Govorq ti za velikiqt Azis v chalgata.Vijdala li si ciganin da pee metal?A za tozi,koito kaza,che v metala se pee samo za smyrt kryv i ubiistva moje da si go nachuka preprepreprespokoino,prosto ne e slushal metal.Mnogo po-dobre ot tova da slusham 10 chalgii,ot koito v 7 se pee za obich,kak toi q e napusnal,kak tq shte plache vechno i shte go chaka,a toi shte se vyrne,a v drugite 3 v pripeva da ima 7 dumi koito se povtarqt,govorq za povecheto pesni na Amet.I po klipovete da mi se mqtkat cici,zadnici,giubeci i mangali.. :twisted: [/quote]

Стеснителната
09-27-2005, 17:45
Vijdala li si metal izpylnitel koito da se pravi na jena?
Арми ъф лавърс и Фреди Меркюри хич не се правят на педали :lol: или па "Зиги Стардъст" нищо че не са баш метъл(и не си ги чувала). Има и много други но не се сещам сега. Стига си се опитвала отчаяно да ми вадиш некви аргументи в плахи опити да ме пречупиш щото никога няма да стане :wink: . Текстовете не те кефили - вслушай се в някой текст да видиш колко смисъл има ама не в на Амет ами примерно "Ние сме номер едно" има много готин и приличен текст за една чалга :wink: , никъде не се повтаря нищо (за разлика от некой специфични метълчета където не можеш му разбереш една дума на певеца щото само се дере визирам Дет и хардкора и грайнда и викинг метъла :lol: )

I po klipovete da mi se mqtkat cici,zadnici,giubeci Кажи го на некой мъж тва :lol: :lol: :lol: , ти кат си немаш недей завижда :twisted: :twisted: :twisted:. И най важното
Stesniitelna,sled kato chalgata e poveche ot metala тва не съм го казала 8) метъла е над чалгата, тва дето е под чалгата са метълите като тебе дето не си гледат в паничката. Аре слушай си метъл па аз ще си слушам и метъл и чалга и ко ши каеш?

Sinister_Doll
09-27-2005, 18:05
Stesniitelna,sled kato chalgata e poveche ot metala,q mi otgovori na nqkolko vyprosa.Zashto 70 procenta ot chalgata e kradena?Ot turski,srybski,rumynski pesni?Ti slushala li si kradena metal pesen?Ako si slushala mi kaji.Vijdala li si metal izpylnitel koito da se pravi na jena?Govorq ti za velikiqt Azis v chalgata.Vijdala li si ciganin da pee metal?A za tozi,koito kaza,che v metala se pee samo za smyrt kryv i ubiistva moje da si go nachuka preprepreprespokoino,prosto ne e slushal metal.Mnogo po-dobre ot tova da slusham 10 chalgii,ot koito v 7 se pee za obich,kak toi q e napusnal,kak tq shte plache vechno i shte go chaka,a toi shte se vyrne,a v drugite 3 v pripeva da ima 7 dumi koito se povtarqt,govorq za povecheto pesni na Amet.I po klipovete da mi se mqtkat cici,zadnici,giubeci i mangali.. :twisted: [/quote]


Mnogo vqrno! Toq post se edno az sum go pisala.


Ti normalna li si? Za6to mi dava6 za primer Army Of Lovers??? Are nema da komentiram! To prosto si zvu4i adski zabavno!

wicked.witch
09-27-2005, 20:03
хм...пак ли вечния спор? :?

Gloria`THEBEST
09-27-2005, 20:44
Iskam da kaja na tapite ,protivni,grozni,uligufrenqsali ,miri6e6ti na pot i na por metali i metalki 4e edinstvenata xubava muzika v balgareq e 4algata i edinstvenite qki xora sa 4algarite... :wink: taka 4e iskam da se napravi razdel 4algaaaa..... :D :D :D .p.s. skapi metali ne se vlubvaite v xubavi mom4eta ..6tot 6tom sa xubavi zna4i ne sa metali a 6tom ne sa metali zna4i nqma da vi xaresat(posveteno na sinigerkata) :twisted:
Напълно съм съгласна :D , но тъпите метълчета не го осъзнават :lol:

Swinkenhoffer
09-27-2005, 20:49
Iskam da kaja na tapite ,protivni,grozni,uligufrenqsali ,miri6e6ti na pot i na por metali i metalki 4e edinstvenata xubava muzika v balgareq e 4algata i edinstvenite qki xora sa 4algarite... :wink: taka 4e iskam da se napravi razdel 4algaaaa..... :D :D :D .p.s. skapi metali ne se vlubvaite v xubavi mom4eta ..6tot 6tom sa xubavi zna4i ne sa metali a 6tom ne sa metali zna4i nqma da vi xaresat(posveteno na sinigerkata) :twisted:
Напълно съм съгласна :D , но тъпите метълчета не го осъзнават :lol:

ама, вие нямате спирка, бе :lol:

rosskata
09-27-2005, 21:11
ама, вие нямате спирка, бе :lol:

Нямат я... В тоз форум съм две години и половина вече, ВИНАГИ, ама ВИНАГИ има една такава тема в този раздел (ако не и повече) и Винаги ама ВИНАГИ се пише едно и също- и пак, и пак, и пак. НЯМА СПИРАНЕЕ :P Нали знаеш- мухата е толкова тъпа, че си блъска главата в стъклото, опитвайки се да мине зад него, докато се размаже на него... Тез тука фенове- и едните, и другите, правят нещо такова :x


Слушайте си чалга, слушайте си метъл и си се кефете на музиката... защо трябва да се плюете само??? Ни9кой не се опитва да каже на метълите, че музиката им не е музика, нали? Оставете другите фенове на мира...Ако искам и дрънчащи тенекии ще слушам по цял ден, и ще го наричам шедйовър- какво бърка това другите??? :?

JuBaCcA
09-27-2005, 21:47
Stesnitelna:
1.Ne sym momiche
2.Fredi Merkiuri ne e bil v metal banda,sled tova toi e bil obraten,no sigurno ne go znaesh tova,kakto i da e.
3.Sled kato "ima oshte mnogo no ne seshtam" kato tolkova mnogo izbroi mi nqkoi de,vse nqkoi pomnish
4.Stranno vsichki vikat,che textove na chalgite sa glupavi,a samo ti ne.Nedei mi izrejda pesni s "hubavi" textove ili sys "smisleni" molq te.I da ima takava sa okolo 5 i sigurno sa kradeni.
5 Ne mi otgovori za kradeneto?
6 Izbroi mi textove na metal pesni koito ne sa smisleni,ne poveche ot 2% sa ot vsichki,a v chalgata e obratnoto!
7 Nedei se pravi na ostroumna,nai gi mrazq takiva devoicheta.
8 Spora e vechen,no i qsen,moje chalgata da e moderna,no e typa.Metal vinagi e imalo i shte ima.Slushai si muzikata,koqto q znaqt samo v BG i tuk tam na balkanite,az slusham muzika,koqto e priznata navsqkyde dori i v BG,ne q odobrqvat samo hora kato teb.Vyrvi v USA ili na zapad i gi pitai dali slushat amet,azis,gloriq..i ko shte ti kajat mislish ? ako ima bylgari moje i da ti kajat,che slushat,no kydeto i da pitash za metallica navsqkyde shte ti kajat "da".Pravi si izvodite,slushai prostashtina i selqndurshtina..aide..!! "Palish,palish.." naish li kak shta podpalq?! sys `se cici sha ta podpalq i shta dam za qdreni opiti ! :twisted:

Стеснителната
09-27-2005, 22:01
Stesnitelna:
1.Ne sym momiche
2.Fredi Merkiuri ne e bil v metal banda,sled tova toi e bil obraten,no sigurno ne go znaesh tova,kakto i da e.
3.Sled kato "ima oshte mnogo no ne seshtam" kato tolkova mnogo izbroi mi nqkoi de,vse nqkoi pomnish
4.Stranno vsichki vikat,che textove na chalgite sa glupavi,a samo ti ne.Nedei mi izrejda pesni s "hubavi" textove ili sys "smisleni" molq te.I da ima takava sa okolo 5 i sigurno sa kradeni.
5 Ne mi otgovori za kradeneto?
6 Izbroi mi textove na metal pesni koito ne sa smisleni,ne poveche ot 2% sa ot vsichki,a v chalgata e obratnoto!
7 Nedei se pravi na ostroumna,nai gi mrazq takiva devoicheta.
8 Spora e vechen,no i qsen,moje chalgata da e moderna,no e typa.Metal vinagi e imalo i shte ima.Slushai si muzikata,koqto q znaqt samo v BG i tuk tam na balkanite,az slusham muzika,koqto e priznata navsqkyde dori i v BG,ne q odobrqvat samo hora kato teb.Vyrvi v USA ili na zapad i gi pitai dali slushat amet,azis,gloriq..i ko shte ti kajat mislish ? ako ima bylgari moje i da ti kajat,che slushat,no kydeto i da pitash za metallica navsqkyde shte ti kajat "da".Pravi si izvodite,slushai prostashtina i selqndurshtina..aide..!! "Palish,palish.." naish li kak shta podpalq?! sys `se cici sha ta podpalq i shta dam za qdreni opiti ! :twisted:
Пак ще ти кажа мило малко заблудено момченце, не съм казала че метъла не е по "велик" от чалгата, въобще не ме интересува кво е в тъпото ти УСА, аз съм в България, няма да слушам неква музика само щото е комерсиализирана по цял свят, основната ми идея беше (каквато е темата)че при чалгата е купона 8) и най яките хора и пичове са чалгарите 8) 8) 8) .

Swinkenhoffer
09-27-2005, 22:04
Слушайте си чалга, слушайте си метъл и си се кефете на музиката... защо трябва да се плюете само??? Ни9кой не се опитва да каже на метълите, че музиката им не е музика, нали? Оставете другите фенове на мира...Ако искам и дрънчащи тенекии ще слушам по цял ден, и ще го наричам шедйовър- какво бърка това другите??? :?

сега ми е интересно колко хора ще те послушат ...
сеир, братче :? :lol:

GLeZoRanA
09-28-2005, 09:16
abe seki slusha kvoto mu haresvam smqtam che tiq karanici po povod muzikata sa na;pulno bezmisleni i ne moga da vi razbera abe hora za kvo trqbva da obijdate horata koito slu6at muzikata koqto na vas ne se nravi vseki si ima pravo na izbor vse pak ..

mary_jane_666
09-28-2005, 10:02
oh oh da doide nqkoi 4algar4e da mi go kaje tFa v o4ite, 6to ne smee a ? shtoto she polu4i edna metalna tryba u kuhata tikfa ... mnogo ste mi otvoreni mai kat kajete "gadni mazni metali" , ama kat se syberem 40 parcala s pove4e jelqzo ot ceh za metali , i neshto zamlykvate komersialni lainenca takia a ?
ae nqkoi da se naprai pak na Sinister_Doll ama na jivo ko ne mu smelq 4revcata ...

Стеснителната
09-28-2005, 10:31
oh oh da doide nqkoi 4algar4e da mi go kaje tFa v o4ite, 6to ne smee a ? shtoto she polu4i edna metalna tryba u kuhata tikfa ... mnogo ste mi otvoreni mai kat kajete "gadni mazni metali" , ama kat se syberem 40 parcala s pove4e jelqzo ot ceh za metali , i neshto zamlykvate komersialni lainenca takia a ?
ae nqkoi da se naprai pak na Sinister_Doll ama na jivo ko ne mu smelq 4revcata ...
Ма нали знаеш, у интернет секи е голяма раота 8), аз па моа да събера 50 човека :lol: НА .

mary_jane_666
09-28-2005, 10:55
awe i 100 da syberesh pak she va smajem ..

Стеснителната
09-28-2005, 10:59
:roll: Опаа извинявай тогава :roll: , явно вие сте някакви супер герои. Сориии :roll:.

Неактивния
09-28-2005, 11:00
:roll: Опаа извинявай тогава :roll: , явно вие сте някакви супер герои. Сориии :roll:.
Те металите както са скарани с банята като се съберат 40 могат и цяла армия да oдушат!

Стеснителната
09-28-2005, 11:02
:roll: Опаа извинявай тогава :roll: , явно вие сте някакви супер герои. Сориии :roll:.
Те металите както са скарани с банята като се съберат 40 могат и цяла армия да oдушат!
Тва щото нали имат расти или т. нар. "метълски плитки", и нали не трябва да ги мокрят и затва :roll: ...

VAMP_GIRL
09-28-2005, 11:27
:roll: Опаа извинявай тогава :roll: , явно вие сте някакви супер герои. Сориии :roll:.
Те металите както са скарани с банята като се съберат 40 могат и цяла армия да oдушат!
Тва щото нали имат расти или т. нар. "метълски плитки", и нали не трябва да ги мокрят и затва :roll: ... kolko sme6no? :evil:

Стеснителната
09-28-2005, 11:28
:roll: Опаа извинявай тогава :roll: , явно вие сте някакви супер герои. Сориии :roll:.
Те металите както са скарани с банята като се съберат 40 могат и цяла армия да oдушат!
Тва щото нали имат расти или т. нар. "метълски плитки", и нали не трябва да ги мокрят и затва :roll: ... kolko sme6no? :evil:
То не е смешно, то е трагично :cry: .

VAMP_GIRL
09-28-2005, 13:33
:roll: Опаа извинявай тогава :roll: , явно вие сте някакви супер герои. Сориии :roll:.
Те металите както са скарани с банята като се съберат 40 могат и цяла армия да oдушат!
Тва щото нали имат расти или т. нар. "метълски плитки", и нали не трябва да ги мокрят и затва :roll: ... kolko sme6no? :evil:
То не е смешно, то е трагично :cry: . to da ti kaja,da,tragi4no e,4e sa6testvuvat hora kato teb! :lol:

09-28-2005, 14:02
А бе мноооо си зле ма......чалгата да мре само drum 'n bass... :evil: треа да си мнооо зле за да мислиш че чалгата енай-добрата музика в BG... :evil:
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ ЧАЛГАРИ... :twisted: :twisted: :twisted:

Malko^Momiche
09-28-2005, 14:32
Какво по дяволите ви влиза в работата кой какво слуша?? И аз съм превърженичка на Чалгата, но мнооу се кефя и на металите и пънкарите (слилът им на обличане, и други такива мании)
И се пак никой няма право да обижда други хора, заради музиката която слушат!!!!! Помислете малко като зрели хора, и не се правете на такива каквито не сте!!!!!!

Sinister_Doll
09-28-2005, 18:32
ae nqkoi da se naprai pak na Sinister_Doll ama na jivo ko ne mu smelq 4revcata ...

Ko vika6 za mene, 4e ni shvanah ne6tu?

Стеснителната
09-28-2005, 18:54
ae nqkoi da se naprai pak na Sinister_Doll ama na jivo ko ne mu smelq 4revcata ...

Ko vika6 za mene, 4e ni shvanah ne6tu?Иска да го помислиш за як мъж с големи мъде, тва вика :lol: .

BABY_SEXY_GEY
09-28-2005, 20:10
NA BABY_SEXY_GIRL:

Mila moq ko da ti kaja- po umstveno izostanal 4ovek ot teb ne sam vigdala...ko mi govori6 edva li ne kolko si inteligentna kato edinstvena ti ot celiq forum ne 4atna 4e az se EBAVAM s teb.Naro4no pi6a s pravopisni gre6ki i se praq na mnogo tapa za da te zlepostavqm....a ti zabludenata si misli6 4e te kopiram????!!!!XAXAXAX...kolko tap trqq da e 4ovek 4e da napi6e toq komentar:
BABY_SEXY_GAY, ти си 3-тия, който претендира да ме имитира, поздравления! Попаднало (среден род) си на правилния човек, не знаех че съм до толкова интересна, че други да ме използват за да превлекат внимание, но вече знам Само че не успяваш да ме имитираш добре, аз мразя чалгата, нямаше да е зле да разбереш повечко неща за мен като цяло преди да се регнеш с този ник
TI VQRVA6 LI SI MILI4KA???!!!6te ti se nqkoi da ti obra6ta vnimanie i da te imitira...mejdu drugoto obmislqi si izre4eneqta.6toto ako edinstvenoto v koeto ne sam uspqla da te "imitiram" e vkusa ti kam muzikata sledovatelno sam poznala za tova 4e pu6i6 zaradi gazariqta a ne za kef i 4e ima6 15 gajeta po edno i sa6to vreme-kato se ima v predvid est. 4e ti mili4ka si si izgubila devstvenostta na 13-14(no kvo li se opitvam da te obijdam s tova...ti sigurno se gordee6 s nego :roll: ).
mejdu drugoto kaji na oficialnoto ti gaje de ne se xabi da pi6e pette dumi4ki koito znae za da me "zapla6va" na li4no saob6tenie-citiram: ei koi si ti WE.da ostai6 gajeto mi na mira WE.i ko ta znam koi si 6ta ubiq WE.(BELEJKA NA ABTORA-sri4kata WE se izpolzva ot xora s izkustveno samo4uvstvie koito nqmat i ne znaqt kakvo drugo da kajat i izpolzvat sri4ki ot tozi tip v kombinaciq s nai-noviq laf na tapoto pokolenie-"6te pratq da te prebiqt" za da vseqt strax v xorata-no uvi neuspe6no)
Kolkoto do predi6nite koito sa kopirali "inteligentnata i krasiva" BABY_SEXY_GIRL-sigurna sam 4e i te sa se bazikali s teb no uvi ti milo moe momi4e ne si sxvanala a i sega nqma6e da sxvane6 ako ne ti se bqx razkrila....smqtax da se zabavlqvam pove4e s teb i edno ot gajetata ti ma mi stana ma4no za teb ta re6ix da ti kaja istinata ta da ne se izlaga6 pove4e za6toto AKO IMA6E PONE KAPKA MOZAK O6TE OT NICKA MI-бейби секси ГЕЙ 6te6e da se useti6 4e se ebavam s teb!!!
Opredeleno ne sam o4arovana otvatre6nata ti "krasota"...kolkoto do van6nata-izgradila sam si predstava za teb koqto 100% 6te se okaje vqrna-izpravena kosa na ki4uri,pet tona 4eren moliv i spirala,opisana bluzka s golo pap4e,kasa poli4ka...i taka natatak.kolkoto do gajeto ti- qk ,muskulest,s opisana bluzka i lanec...be mutra be :wink: (ili se opitva da bade takav) i vi vijdam dvamata na baccardi s cigarkite ...i kartinkata se zapalva.....
P.S.-s gajeto ste si lika prilika-povarxnostni,glupovati...i izob6to ko da izrejdam nqq da svar6a do utre 8)

BABY_SEXY_GEY
09-28-2005, 20:25
ZA Sinister_Doll ,stesnitelnata i vs. ostanali:
Propusnax da spomena 4e tezi koito vzexa temite mi na seriozno i ili mi sa4uvstvaxa i me savetvaxa ili mi se qdosvaxa i me narejdaxa qvno ne sa po -umni i po- dobri ot samata BABY_SEXY_GIRL.
dovijdane na vsi4ki....i kasmet....v poumnqvaneto!!! :wink:

SisTeR`oN`MaXa
09-28-2005, 20:54
Ni6ty protiv 4algata nqmam.. nito protiv metala... i dvata stila do izvesna stepen mi haresvat pri seki razli4no i individualno ot grupata .. melodiqta.. teksta.. Nqkoi hora mi kazvat 4e sUm muzikalna "kurva", no ne mislq 4e ima ne6ty lo6o v tfa 4e slu6am razli4no stilove muzika... :P

mary_jane_666
09-28-2005, 21:59
ae nqkoi da se naprai pak na Sinister_Doll ama na jivo ko ne mu smelq 4revcata ...

Ko vika6 za mene, 4e ni shvanah ne6tu?

Викам че ако некой ти са напрай на гъзенце, ше помета земята с него, щот си според мен ти и Murder_Doll сте единствените свестни девойки тука ...
демек кефиш ме

JuBaCcA
09-28-2005, 22:46
Stesnitelna,nito sym malyk,nito zabluden.I stiga si se izkarvala nai-golqmata i mydra tuka,ne mislish li?Shtom za takava se mislish,zashto ne mi otgovori na vyprosite v predniq post?Zashto se kriesh sled kato si "umna" az malyk i zabluden?Ako ne mojesh,pone kaji,che e taka,a stiga ovyrta s gluposti. + che chalgarite nito sa pichove nito nivki..typi "fashion"-i,pylni ligliovci,s dynki vpiti do pryskane,nqkvi shareni bluzki kat pedali,trygnali na grebeni s ocveteni kosi i drugi oligofrenii..ne ti govorq,che vsichki sa takiva,prosto poznavam 10-15 takiva individa.Vsichkite slushat chalga i kiucheci.I stiga mi govori na "momchence" kakto az ne ti govorq na "devoiko" ili na "momichence" staa li ? Ai nablegni na vyprosite ot predniq post i se pomychi da mi otgovorish,sled kato shte zashtitavash chalgata.Aa..propusnah da kaja..az ne slusham samo komersialen metal,nqmash si i predstava kakvo slusham.. :twisted:

mary_jane_666
09-28-2005, 23:01
Stesnitelna,nito sym malyk,nito zabluden.I stiga si se izkarvala nai-golqmata i mydra tuka,ne mislish li?Shtom za takava se mislish,zashto ne mi otgovori na vyprosite v predniq post?Zashto se kriesh sled kato si "umna" az malyk i zabluden?Ako ne mojesh,pone kaji,che e taka,a stiga ovyrta s gluposti. + che chalgarite nito sa pichove nito nivki..typi "fashion"-i,pylni ligliovci,s dynki vpiti do pryskane,nqkvi shareni bluzki kat pedali,trygnali na grebeni s ocveteni kosi i drugi oligofrenii..ne ti govorq,che vsichki sa takiva,prosto poznavam 10-15 takiva individa.Vsichkite slushat chalga i kiucheci.I stiga mi govori na "momchence" kakto az ne ti govorq na "devoiko" ili na "momichence" staa li ? Ai nablegni na vyprosite ot predniq post i se pomychi da mi otgovorish,sled kato shte zashtitavash chalgata.Aa..propusnah da kaja..az ne slusham samo komersialen metal,nqmash si i predstava kakvo slusham.. :twisted:

uh samo nedei da karash Стеснителната da misli 4e she i se prysne malkata glavi4ka ..

THE_GANGSTA_GIRL
09-29-2005, 02:59
Четох, четох та се начетох на простотии, тъпизми, закани, заплахи и всяк'ви други глупости, с които се занимават децата, които все още не могат да разсъждават трезво и все още любимото им занимание е да се плюват един друг, опитвайки се да покажат на другия колко повече са от него. Това ми прилича на онова предаването за малки деца по БТВ "Кой е по-по-най". Абе хора вие сте като децата от детската градина бе! Я всички писали в тая тема хванете и я прочетете цялата от началото до края и забележете (ако можете де) само колко абсурдна и смешна е та и вие покрай нея! И я ми кажете като спорихте и се карахте толкова к'во стана в крайна сметка - подкарахте бръмбарите към Цариград! Ама не се отказвате и т'ва си е. Аз не мога да разбера много ли ви е кеф да си разменяте само нек'ви реплики от рода на "Ти си тъп, мазен, метъл" и "Ти па си грозна, пробита чалгарка", щото т'ва е което правите в общи линии! Жалко че не го осъзнавате! Разберете нито едините ше обедят другите в свойто, нито пък обратното ше стане, тия теми са само загуба на време и нерви за глупости! Вместо да си пуснете и да си слушате музика, която ви кефи и да си куфеете, въртите гюбеци или там к'вото праите сте седнали да ми спорите кой е по-велик, по-умен, по-нясно с нещата и по-разбирач. Детска му работа!

От цялата тема само пор и Rosskata са казали нещо смислено и на място!

Стеснителната
09-29-2005, 03:38
Четох, четох та се начетох на простотии, тъпизми, закани, заплахи и всяк'ви други глупости, с които се занимават децата, които все още не могат да разсъждават трезво и все още любимото им занимание е да се плюват един друг, опитвайки се да покажат на другия колко повече са от него. Това ми прилича на онова предаването за малки деца по БТВ "Кой е по-по-най". Абе хора вие сте като децата от детската градина бе! Я всички писали в тая тема хванете и я прочетете цялата от началото до края и забележете (ако можете де) само колко абсурдна и смешна е та и вие покрай нея! И я ми кажете като спорихте и се карахте толкова к'во стана в крайна сметка - подкарахте бръмбарите към Цариград! Ама не се отказвате и т'ва си е. Аз не мога да разбера много ли ви е кеф да си разменяте само нек'ви реплики от рода на "Ти си тъп, мазен, метъл" и "Ти па си грозна, пробита чалгарка", щото т'ва е което правите в общи линии! Жалко че не го осъзнавате! Разберете нито едините ше обедят другите в свойто, нито пък обратното ше стане, тия теми са само загуба на време и нерви за глупости! Вместо да си пуснете и да си слушате музика, която ви кефи и да си куфеете, въртите гюбеци или там к'вото праите сте седнали да ми спорите кой е по-велик, по-умен, по-нясно с нещата и по-разбирач. Детска му работа!

От цялата тема само пор и Rosskata са казали нещо смислено и на място!
В спора се ражда истината мацка 8) , а чубакаа, що да се крия бе батко, кой се крие - ако ти кажа къде съм ше дойдеш ли :wink: ше те чакам барабар с четиредесетте разбойника на марижуаната от пункта за цветни метали, мене не ми се спича лайното :wink: . Чалгата си е супер музичка метъла си е супер музичка никой не може да ме убеди в противното и двата стила ги обичам, ти па си решил че мразиш чалгата подбуден от някакъв див порив на предрасъдъци, ми браво на тебе не ти се сърдя ма тва не ми прече да си направя лек ташак с тебе в форумче да видя как се мъчите да си защитите крехкото форумно достойнство. Да бяхте послушали верно роската и пора щехте се сетите. Също така се нервиш на хората които се обличат готино :wink: ми бате за тва мога да използвам единствено една нашумяла напоследък у форумното пространство дума - "комплексар" :wink: нищо че никой тука не знае значението й и къде да я използва но в конкретния случай е точно на мястото си. И аре респективно към тебе ше ти отговоря на въпросите квито и да са те - да чалгата е селска, има яко диви селски цигански ритми и сичко в нея е крадено от някъде си, доволен ли си, и въпреки тва колкото и да протестираш върху клавиатурата се кефа повече на нея отколкото на некомерсиалните ти групи дет ги слушаш и нито аз(щот съм тъпа) нито никой друг ги е чувал дори, и точно за тва трябва ти свалям шапка 8) евалата ти си истински метъл.

Sinister_Doll
09-29-2005, 08:23
ae nqkoi da se naprai pak na Sinister_Doll ama na jivo ko ne mu smelq 4revcata ...

Ko vika6 za mene, 4e ni shvanah ne6tu?

Викам че ако некой ти са напрай на гъзенце, ше помета земята с него, щот си според мен ти и Murder_Doll сте единствените свестни девойки тука ...
демек кефиш ме

10x, macka. Men prosto me e podgonila paranoqta naposleduk... Ako produlji da se zadulbo4ava, skoro 6te si mislq, 4e i ku4eto mi kroi pukleni planove s/u men. (:

A za BABY_SEXY_GAY moga da kaja samo- Mi, bravo, be! Vsi4ki se naviha da te mlatqt i ti sa da se iznese6??? Da ni razvali6 udovolstvieto? A ako naistina si vuobrazqva6, 4e nqkoy te vzima naseriozno- luje6 se!

tedo_davis
09-29-2005, 08:27
ем, колкото и да не ви е приятно, чалгата наистина си завладява света. в почти всички хитчета се долавят фолк мотиви. по-голямата част от хората на Земята слушат такива работи - Гъзолина, Бонбонови Шопове и тн :arrow: тези ритми са навсякъде ... и честно казано - нИ мА Ибе!
ami nop-a pak e prafo ... kadeto i da izleznesh fse sa chuvat takiva smotani pesni - ne che sa tolkova gtlupavi za kolkoto gi predstavqm no prosto da 4uesh edna pesen 30 pati za 3-4 4as-a ... meko kazano shte ti omryzne ... shte ti stane protivna i t.n. :twisted:

09-29-2005, 12:18
1.ne sam kazala 4e 6te se iznesa
2.prosto kazax na BABY_SEXY_GIRL istinata
3.ako tvardi6 4e ne mi si se qdosvala,ne si mi obra6tala vnimanie i t.n. varni se na temata za metalite i si pro4eti otgovorite otnovo ta sama da vidi6 kolko "uravnovesen" 4ovek si!

Traffic
09-29-2005, 12:23
ZA Sinister_Doll ,stesnitelnata i vs. ostanali:
Propusnax da spomena 4e tezi koito vzexa temite mi na seriozno i ili mi sa4uvstvaxa i me savetvaxa ili mi se qdosvaxa i me narejdaxa qvno ne sa po -umni i po- dobri ot samata BABY_SEXY_GIRL.
dovijdane na vsi4ki....i kasmet....v poumnqvaneto!!! :wink:един съвет: не съди за хората, гледайки се в огледалото. :roll: