PDA

View Full Version : molq spe6no pomognete!!!



Sunny_stz
11-01-2005, 13:06
Molq vi pomognete v 4etvurtuk imam kontrolna po literatura i edna ot zada4ata mi e da razkaja nqkoi mit ot Gruckata mitologiq,puk az ne sum 4ela ni6to ot neq,ako nqkoi znae mnogo molq da mi go napi6e,ili ako ima nqkakuv link kadeto da pi6e!Molq vi!

-====-
11-01-2005, 14:13
google.com там е мястото

stereophonix
11-01-2005, 15:09
wahahahhha [; az razbiram da ima6 da 4ete6 nekva ogromna kniga, 4e da iska6 nqkoi ti q razkaje ili ne6to ot sorta (drug vapros e, 4e i google.com vsi4ko si ima..) pak ti nekva mit.. kade e 2 lista!!
ae ko vi stava na vsi4ki?? na kolko si godini, be dete!! za biblioteka 4uvala li si??? .. d si priznaq i az ne hodq mn mn (imam karta ama sam hodila 2 pati), ama kolkoto i da e ..
i az ne si 4eta kngite za daskalo, ama to 6toto sa adski sku4ni, 4e i golemi4ki (taq godina sa sku4n (: ). a mitovete sa nqkva golqma zaribqvka .. a tebe te marzi da pro4ete6 2-3 lista .........

Sunny_stz
11-01-2005, 16:25
wahahahhha [; az razbiram da ima6 da 4ete6 nekva ogromna kniga, 4e da iska6 nqkoi ti q razkaje ili ne6to ot sorta (drug vapros e, 4e i google.com vsi4ko si ima..) pak ti nekva mit.. kade e 2 lista!!
ae ko vi stava na vsi4ki?? na kolko si godini, be dete!! za biblioteka 4uvala li si??? .. d si priznaq i az ne hodq mn mn (imam karta ama sam hodila 2 pati), ama kolkoto i da e ..
i az ne si 4eta kngite za daskalo, ama to 6toto sa adski sku4ni, 4e i golemi4ki (taq godina sa sku4n (: ). a mitovete sa nqkva golqma zaribqvka .. a tebe te marzi da pro4ete6 2-3 lista .........

Bedete ot kade znae6 ,4e nesum tursila v biblioteka.Mai dosta pove4e sum 4uvala za takova ne6to ot teb.....vuob6te ne me murzi to4no za tova iskam da q otkriq 6ibanata kniga!!!I ot kade znae6 4e me murzi??Offff 4ovek da ne si napi6e problema tuka basi zlobnite horica!!!
Po temata ako moje nqkoi da mi kaje link mnogo 6te mu se radvam :roll:

stereophonix
11-01-2005, 19:07
wahahahhha [; az razbiram da ima6 da 4ete6 nekva ogromna kniga, 4e da iska6 nqkoi ti q razkaje ili ne6to ot sorta (drug vapros e, 4e i google.com vsi4ko si ima..) pak ti nekva mit.. kade e 2 lista!!
ae ko vi stava na vsi4ki?? na kolko si godini, be dete!! za biblioteka 4uvala li si??? .. d si priznaq i az ne hodq mn mn (imam karta ama sam hodila 2 pati), ama kolkoto i da e ..
i az ne si 4eta kngite za daskalo, ama to 6toto sa adski sku4ni, 4e i golemi4ki (taq godina sa sku4n (: ). a mitovete sa nqkva golqma zaribqvka .. a tebe te marzi da pro4ete6 2-3 lista .........

Bedete ot kade znae6 ,4e nesum tursila v biblioteka.Mai dosta pove4e sum 4uvala za takova ne6to ot teb.....vuob6te ne me murzi to4no za tova iskam da q otkriq 6ibanata kniga!!!I ot kade znae6 4e me murzi??Offff 4ovek da ne si napi6e problema tuka basi zlobnite horica!!!
Po temata ako moje nqkoi da mi kaje link mnogo 6te mu se radvam :roll:za tva koi kolko e 4uval nqma sporime .. to ostava6e i da ne si 4uvala za tva pri polojenie, 4e 6e prai6 kontrolno, pak i go u4i6 sega. pak to se iska jelanie - kolko mu e da is presnima6 1n mit ot nqkoi sau4enik ili pak v nqkoi 4as da go pro4ete6 ... ne mi govori kvo si tarsila i kvo ne .. prosto ne si se postarala.. drugo e, 4e moe6 kaje6 na daskalkata, 4e ne si namerila kniga. tq edva li 6ti otkaje ti q dade da si pro4ete6 ne6tata .. moe o6te mn na4ini ti izbroq si nameri6 tekstove .. kvoto i da mi kaje6 - ne si se postarala .. ne tii tolko zor qvno, em za ko se zanimavam ti go pi6a tuka mita a?