PDA

View Full Version : Най опасния наркотик?



Хофман
12-06-2005, 12:05
Кой според вас е най опасния наркотик?
Според мен е LSD,познавате ли хора, които са го употребявали ,какви впечатлиния имате от тях?


Съжалявам че пускам темата тук но това е най-посещавания форум.

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.
Благодаря!

`Death`Whore`
12-06-2005, 12:11
Не мога да кажа с точност...казвали са ми, че ако започнеш хероин, си с единия крак в гроба и няма измъкване...според мен, калето е много вредно и опасно...съсипва ти организма...

LiL_MeoW
12-06-2005, 14:43
познавам много хора които приемат системно какво ли не но определено LSD не е най-опасния наркотик . Трудно може да се каже зависи какво разбираш под опасен . Ако говорим за пристрастяването определено хероин и кокаин (след 2-3 прием) а ако говорим от кое наи много спираш да приличаш на човек -> кокаин . В началото на 20 век това е бил наркотикът на бедните а сега 1 гр. върви на 120 лв. Тои засилва мозъчната функция и развива творческото въображение но за сметка на това след 10 години системна употреба вероятноста да си отидеш от тоя свят е адски висока. Това е наркотикът за тези които искат да направят нещо в живота си за кратко време след което да завещаят всичко постигнато на хората след тях . ЛСД и амфетамините нямат физическа абстиненция (не че на някои които след дълга употреба решил да се лекува му пука) но за сметка на това психическата е доста силна .... Най- добрия вариант е всички да се информираме добре за последствията да знаем достатъчно много за наркотиците и другите shitove и да не употребяваме нищо ако искаме да се запазим стойностни хора

12-06-2005, 15:34
Хехе, ЛСД.. досега няма ДОКАЗАН слу4ай за смърт от ЛСД, дори да има някой умрял, това става при няколко хиляди пъти надвишаване на обикновената доза.

най- много хора умират от цигари, после се нарежда алкохола а вси4ки умрели от забранени дроги са не пове4е от 2 % от умрелите от алкохол.

никотинът предизвиква най- силната психи4еска зависимост,
алкохолът- най- силната физи4еска зависимост.
хероинът предизвиква най-бързо както психи4еска , така и физи4еска зависимост.

бронза, лепилото и ацетона пък водят най-бързо до патологи4ни необратими последици за мозъка.

hamilcar
12-06-2005, 15:47
От това което знам амфетамини и кокайн,lsd са слаби и както вече казаха трябва да вземеш такова количество което ще подейства на крава.

Hybrid_Theory_F
12-06-2005, 16:00
Не мога да кажа с точност...казвали са ми, че ако започнеш хероин, си с единия крак в гроба и няма измъкване...според мен, калето е много вредно и опасно...съсипва ти организма...

И аз така съм чувала за хероина, най-малкото мноооога бързо се пристрастяваш, а това не е ли опасно
Някой те е излъгал за LSD, опасно е толкова, колкото и тревата- тоест колкото чист планински въздух

WwanAdoO
12-06-2005, 16:52
Калето-ебава ти майката
херцата-умираш
LSD-светът не е същия :twisted:

marusha
12-06-2005, 17:44
mi Lsd-to mai,shoto ima super mnogo slu4ai na poburkani hora,koeto prakti4eski,pne za men,e po gadno i ot smurtta....az imam frend deto e zimal i se e vkaral v mnogo loshia film..........
hercata e mnogo gadno neshto ne mi se govori vuobshte za tfa...
kaleto buva mnogo sushto....
gubite pri predozirane sushto moje da se filmirash mnogo losho

LoRinSeR
12-07-2005, 09:33
Хероина ти разгражда организма :wink:

12-07-2005, 09:58
LSD-светът не е същия :twisted:

Ей, амиго, светът не е същия независимо дали и с какво се друсаш, светът се променя. И хората се променят, и дрогите се променят.
0 и ако искате да знаете лсд е при4инило много много по- малко психи4ески разстройства отколкото официални медикаменти предписвани от психиатрите през изминалото столетие.. само си спомнете, като откриват барбитуратите и си въобразяват 4е са открили лекарство кажи-ре4и за вси4ки псих. заболявания... каква заблуда само!..

п.с. в сднешно време най много опасни псих.разстройства ,придобитив следствие на дроги при4иняват метаамфетамините, които при 4еста употреба водят до неконтрулируеми изблицио на страх или гняв..

но да не забравяме и алкохола, който при редовна (зло)употреба бавно, но затова пък сигурно води до състоянията "алкохолен халюциноген", "алкохолен делир" и "алкохолна халюциноза", кото са много по брутални и много по- трайни от каквато и да е психоза, която ЛСД евентуално би могло да предизвика у неподготвен психонавт..

familiar
12-07-2005, 15:39
Винаги мога да прочета някоя нова глупост сред неграмотните ви брътвежи, и сред слуховете които май разпространявате само сред самите себе си. Мерси че ме забавлявате понякога 8)

hamilcar
12-07-2005, 15:50
Винаги мога да прочета някоя нова глупост сред неграмотните ви брътвежи, и сред слуховете които май разпространявате само сред самите себе си. Мерси че ме забавлявате понякога 8)

Много си остроумен.Като толкова знаеш напиши ти нещо по темата.

KoZmoz
12-07-2005, 18:54
Qsno e 4e vsi4ki narkotici si igraqt s mozuka a nqkoi i s tqloto.Spored men pri 4esta upotreba za mozuka e nai opasno LSD-o,a za tqloto heroina,lepiloto i t.n..

fos we
12-11-2005, 21:07
em az pak nali znaete : ei az trqq da stana serien ubiec i da zapo4na nared mai,a?ima ina4e mnoo informirani narkoman4eta ama za ostanalite MAMATA VI EIII,K0PELENCAAA!!

c0ca1n3
12-12-2005, 19:37
x0xx0 kvi rrab0ti prikazvate vii v1ob6te we!?..LSD bilo nai opasniq narcotic ..tixo.tixo..
ketamine(konska upoika mislq che e dostatachno)herindjaka e nai golqmata pumiq i zaedno s kalenceto.. i tos det kaza che psix. zavisimost e po zle ot fizicheskata deazn nqam dumi... znachi e po dobre da ne moej da jivee6 bez da sa najalturish ot kolkoto da mislish non stop za julene ili neshto takova ... NZ .. MN VI E ZLE NA GLAVITE...

NightWish-f
12-13-2005, 13:07
Определено хероина от 2 до 3 път се пристрастяваш 100 %

12-13-2005, 18:29
или ела до НЦН да питаш... :evil:
Хахаха
тва изби рибата направо

В НЦН са идиоти , мошеници и клакьори, от тях никой нищо хубаво не е видял, недей да ми ги хвалиш..

а ако псих. зависимост била по- страшна, защо никой не се е оплакал от нея, имайки предвид 4е най-силна псих. зависимост създава никотина??

cMeTaHka``
12-13-2005, 19:33
Разбирасе че хероина е най-опасния наркотик!...Така като гледам малко хора са достатъчно информирани по таэи тема,което според мен е един от основните проблеми водещи до фатални последици!!! и запомнете, :!: ХЕРОИНА НЕ СЕ ПРОБВА,ТОЙ СЕ ЭАПОЧВА!!!

patilan420
12-16-2005, 21:44
Най -опасния наркотик е ВЛАСТТА,
Тя развращава напълно, обсебва ли4ността до дълбините на душата и заради нея всякакви средства влизат в действие.

заради власт хората говорят опасни лъжи и приемат опасни закони.
ФАКТИ: откакто забраниха дори и малките дози наркотици броят на заразените със СПИН в България се е увели4ил десетократно .
най- много са заразените по затворите,защото там много хора се инжектират с една и съща игла...

КАК за Бога дрогата влиза в затвора, не вярвам да става без помощща на паза4ите и на шефовете им..

та пак ви казвам, от властта по-опасна дрога няма.

Boot
12-18-2005, 13:37
Не мога да кажа с точност...казвали са ми, че ако започнеш хероин, си с единия крак в гроба и няма измъкване...според мен, калето е много вредно и опасно...съсипва ти организма...
Az imam edin poznat, koito e bil na herca, ama neshto si e namestil centura i se e otka4il. Sega samo trevica pafoti. Ili predi 1-2 godini beshe taka.
Ina4e spored men LSD e gadost ako tripa e gaden. Heroina sushto. Abe ba li go, si4kite drogi sa bokluci. Az ne drusam...

marusha
12-19-2005, 12:52
или ела до НЦН да питаш... :evil:
Хахаха
тва изби рибата направо

В НЦН са идиоти , мошеници и клакьори, от тях никой нищо хубаво не е видял, недей да ми ги хвалиш..

а ако псих. зависимост била по- страшна, защо никой не се е оплакал от нея, имайки предвид 4е най-силна псих. зависимост създава никотина??


амиииииии много просто...
физическата зависимост се лекува... вярно изглежда по- кофти в началото- абстиненция и дивотии, но психическата ти ебава майката...
нон стоп да си мислиш, че си нищожество ако не си вземеш дозичката и че нищо не може да направиш...
da...ama nali se seshtash 4e predi da se stigne do fizi4eskata zavisimost minavash prez psixi4eska :wink:

12-19-2005, 13:55
LSD - има остатъчни последствия нещо като "просветвания " :lol: демек примерно седиш си на работа на бюрото и изведнъж почва да те яде , просто е така от нищотото

хероина пък ти ебава мамицата :lol: , лепилото също

кокаина (говора за чист кокаин първокачествена стока доста по скъп от обикновенния , се пак ако имаш пари за кокаин поне да е свестен) може да живееш и 20 години при употреба

амфети - психологическо пристрастяване

Sa3ana3a
12-19-2005, 15:33
НЕ ВЗИМАЙТЕ НАРКОТИЦИ!!!

He3HauKa
12-19-2005, 18:29
Vseki narkotik e opasen obache ako choveka koito zima LSD e sas slaba psihika ili chesto zima narkotici moje zavinagi da ostane vav fulma ili po kasno da strada ot shezofreniq ...obshto zeto mozaka mu shi stane kaima... No az mislq che nai upasniq e kokaina ........

gost sum
12-24-2005, 20:09
awe ti lut li si we.Kokata gram nqma pristrastqvane.Zimal sum i koka i treva i amfeti,kakto i efedrin(v amfetaminut i xtazito sadarjat golqma 4ast efedrin),poznavam hora koito sa opitvali vsi4ko.I vupreki da zvu4i banalno ot hercata se strada nai mnogo,koeto go pravi nai opasen narkotik,pone spored men.i gubi sum ql i imah 4ustvoto 4e mi go nqma 1niq ta6ak.sled 3-4 4asa tursene razbrah 4e si e na mqstoto:))))ina4e az sum PROTIV:HERCOGA,TREVATA.AZ SUM ZA KOKATA.nqma pristrastqvane(suvsem bavno e) i ti e nai got,vqrno 4e durji malko ama zatva e skup......a puk i posle ne ti e kofti...

12-25-2005, 12:58
Vseki narkotik e opasen obache ako choveka koito zima LSD e sas slaba psihika ili chesto zima narkotici moje zavinagi da ostane vav fulma ili po kasno da strada ot shezofreniq ...obshto zeto mozaka mu shi stane kaima... No az mislq che nai upasniq e kokaina ........
:lol: :lol:
не ве, който е болен от шизофрения, не трябва да пипа лсд, не обратното.

кокаина не е по-опасен нито от амфетата, нито от екстазито а просто е безбожно скъп.
И изобщо от стимулантите най- опасен е метаамфетамина заради психозите и тежката психи4еска зависимост , която при4инява, но стимулантите дале4 не са най- опасните дроги.
много по- опасни са опиатите и делириантите

NeNo_pz
12-28-2005, 17:07
Те Всички са опасни

lina15
12-28-2005, 19:19
Съществуват много теории за това как точно опиатите предизвикват зависимост, но за широката публика това едва ли е важно. Съществува един банален факт, доказан от опита на милиони хора по света - опиатите предизвикват зависимост, която ги поставя в изключително положение сред всички легални и забранени дроги: опиатната абстиненция съперничи по драматизъм само с алкохолната; влечението към тях възниква така бързо, както към кокаина; и е упорито както това към никотина.

eto vi i ne6to za LSD-to

Фармакодинамика: При орално приемане на LSD , веществото бива бързо абсорбирано от стомашно-чревната система. Първите ефекти се забелязват 30-40 минути след приемането му и продължават около 12 часа. Степенуването на Strassman (1984), определя 4 различни нива според количеството прието LSD.

Клинични степени за реакцията на LSD (Strassman 1984)

Степен 1 безпокойство, нервност, без наличие на съществени перцепциални ефекти
Степен 2 безпокойство, нервност, визуални изкривявания на възприятието, без съществени халюцинации
Степен 3 безпокойство, нервност, силни визуални изкривявания на възприятието, интензивни "реалистични" халюцинации, съзнаване че събитията са плод на въображението и действието на халюциногена
Степен 4 виж степен 3 и загуба на чувството че събитията са в следствие употреба на наркотик.


Vseki narkotik e opasen
Abe hora vijte v internet to tam si pi6e vsi4ko za narkoticite :lol:

01-06-2006, 17:03
ХероинА! :wink:

ka7ence7o
12-26-2006, 12:51
STRA6NO SYM SUGLASNA S TEB...heroina e nai-opasniq narkotik...do tozi moment
imam priqteli narkomani.....koito se bockat po neznam si kolko puti na den....az sym go preminala tozi put...i az sym se bockala....3 puti
a ostanalite...ili sa dva metra pod zemqta...ili sa iz4eznali...ili stavat kriminalno proqveni....koi ograbil magazin...koi zel 4antata na nqkoi....samo i samo da si osugori porednata doza.....KOQTO RANO ILI KUSNO SI POKAZVA "NOKTITE".....rano ili kusno obgru6ta 4oveka sus smurtonosnite si lapi.....rano ili kusno.....

ka7ence7o
12-26-2006, 12:54
pove4eto teen vzemat...nqma na4in da se predotvrati tva ne6to ZA NAI GOLQMO SAJALENIE....az sym na 15...pafam si trevicata ot 3 godini....6murkala sym....i herza ne go ostavqh....no s pomo6ta edin frendherza go ostavih i nikoga pove4e nqma da go pipa....NIKOGA POVE4E!

ka7ence7o
12-26-2006, 13:05
ama naistina si prav bace....
kak moje kokata da e nai-opasniq narkotik....tva e ne6to koet e mnogo qko...i az sym opitvala..kvoto i da si govorim...heroina e nai-opasniq...nqma dryg.....
az si pafam trevicata...i amfetkite si gi zemam...i extazy sym zemala...a sym edva na 15....
da ti kaja....ot tova dali 6te zema6 narkotici ili ne zavisi mnogo ot sredata v koqt si izrasnal....tva e 1voto nai-vajno ne6to...
az izrasnah obgyrnata ot lubov....ot maika i ba6ta....no kogato ba6ta mi si otide...predi 3 godini,az po4nah sus si4kata droga....
kompaniqta smenih...cigarite po4nah...alkohola su6to....
tva e ne6to mn otvratitelno...
iskam da se otarva specialno ot drogata...6toto razbiram kva e opasnosta....razbiram 4e ako na vremeto bqh prodaljila s heroina nqma6e da sym tuk.....
a sega mi e nai-dobre kato sym si na trevica...v dvata meseca-dva puti i ot vreme na vreme 6murkam nqkoi drug gram.....ne me ebe dali nqkoi 6te se suglasi s men ili ne....HEROINA E NAI-OPASNIQ NARKOTIK!!!

PR0
12-26-2006, 13:57
LSD e nai silniq absolutno. 4000 pyti po silen e ot meskalina. Edin ot sysedniq grad e zimal LSD i sa go pratili v psihiatrichna klinika. Edin puk 2 dena e vijdal horata s opashki. A edin ot Plovdiv se kriel v rozite shtoto si mislil che go presledva jeliran bonbon.

ka7ence7o
12-26-2006, 19:24
kofti e naistina....edin priqtel go presledvali komari....
edin dryg pyk sa go vanali da se razhojda gol po ulicite za6toto NLO mu vzeli drwehite...a te bili v 4antata mu...
abe tva e mn opasno i e golqm ta6ak.....

12-28-2006, 00:09
[quote="Хофман"]Кой според вас е най опасния наркотик?
Според мен е LSD,познавате ли хора, които са го употребявали ,какви впечатлиния имате от тях?
ami da az poznavam...mi nz kvo da kaza..ima si 4oveka nqkvi tikove,ama....az predi bqh mn navita da si zema lsd stiga da si namera,ama posle mi razkazaha nqkva istorii za nqkva det zela lsd i si mislela 4e e portokal....i ot togava vseki den se sabujda s misulta 4e e portokal....abe uzas....za tva mislq gubi...te mai sa po-bezvredni....!?...nz i az:)

Octofunk
12-28-2006, 09:16
Хероина е най-опасният но като цяло всички са опасни, особено ако нямаш никаква информация за наркотика който смяташ да вземеш

Talisman
12-29-2006, 15:28
LEle iztrapnah kato 4eta napisanoto za koka , lsd i heroin... ujas... hora nai dobre ne pipvaite narkotici [-X :cry: :( :(

Vertigo
12-29-2006, 16:07
nz ima edno ne6to deto dilara v kvartala go razdava i naroda mre nared :mrgreen: :mrgreen:

04-26-2007, 15:43
тва лсд колко пари върви г/д ?

MaRiNkA_16
04-26-2007, 16:50
znam 4e vsi4ko venozno te susipva a vie si pravete smetkata-heroin,kale......maika im mrusna koi gi e izmisli teq grozni himii nemoje li samo ot prirodnite resursi da si pafkame ...

theEXPLOITED
04-26-2007, 18:17
Хероина е най-опасният но като цяло всички са опасни, особено ако нямаш никаква информация за наркотика който смяташ да вземеш =D>

LqLqLq``
04-26-2007, 18:44
kvo e tva kale?? :shock: [-(

MaRiNkA_16
04-26-2007, 18:56
kvo e tva kale?? :shock: [-(
tva e nai mrusniq narkotik 6toto ti ebava organizma kafqv e na cvqt i vseki koito znae ne6ty za nego kazva ne vzimaite takiz laina 6toto vse edno sami se ebavate........

rootsniky
04-26-2007, 20:37
be ti luda li si, tva ne e narkotik a lepilce \:D/ \:D/

04-27-2007, 11:59
Власт?
Пари?
Насилие?

(и само не казвайте 4е това не са наркотици, защото са.
Ако не бяха, нямаше до такава степен да ръководят постъпките на толкова много хора с отдавна изпаднала в кома Душа)

S8K
04-27-2007, 12:04
няма гаден наркотик... сичко е яко в малко количества... мноо ясно никога не трябва да се прекалява...


peace :!: 8)

O.B.I_
04-27-2007, 18:31
Heroin.



ka7ence7o
Новак

Регистриран на: 26 Дек 2006
Мнения: 7

Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 2:54 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

pove4eto teen vzemat...nqma na4in da se predotvrati tva ne6to ZA NAI GOLQMO SAJALENIE....az sym na 15...pafam si trevicata ot 3 godini....6murkala sym....i herza ne go ostavqh....no s pomo6ta edin frendherza go ostavih i nikoga pove4e nqma da go pipa....NIKOGA POVE4E


Momi4e vzemi malko da si oprajnqva6 pismeniq ezik. I nz kak si vqrva6 na glupostite, koito si napisala.

I'm crazy
04-27-2007, 18:43
Според мен хероина и анфетите са най-опасни :?

Petkova
04-27-2007, 18:50
Хехе, ЛСД.. досега няма ДОКАЗАН слу4ай за смърт от ЛСД, дори да има някой умрял, това става при няколко хиляди пъти надвишаване на обикновената доза.


Има един смъртен случай от ЛСД, но в чистата му форма, непреработена :)
Иначе по темата, всички наркотици са опасни...

pathetic
04-27-2007, 19:39
най-опасният наркотик е може би телевизията.

нещата,които ни втълпяват водущите на екранни предавания,също и наркотичната ни сляпа вяра.

не са треви :)

Petkova
04-27-2007, 20:34
най-опасният наркотик е може би телевизията.

нещата,които ни втълпяват водущите на екранни предавания,също и наркотичната ни сляпа вяра.

не са треви :)
В този ред на мисли аз добавям и Интернет. Хората даже не се усещат, че са пристрастени... Или знаят, но не смеят да си признаят че са зависими от нещо подобно...

gabrielka@a
04-28-2007, 09:41
Най-вредния е хероина,но това не означава,че и другите не са вредни!

warp
04-28-2007, 10:24
Хехе, ЛСД.. досега няма ДОКАЗАН слу4ай за смърт от ЛСД, дори да има някой умрял, това става при няколко хиляди пъти надвишаване на обикновената доза.

Както един човек беше казал - един наркотик не е задължително да те УБИЕ или да те РАЗБОЛЕЕ, за да ти СЪСИПЕ ЖИВОТА.

Помисли над това, няма нужда да ти обяснавам повече.

pathetic
04-28-2007, 21:24
Петкова,уви,в днешния ден интернета ни е
крайно необходим.Както са и мобифоните.

Няма как да ги отхвърлим :)

но не са наркотици,а просто средство за комуникация.

не че имам против димните сигнали..

Petkova
04-28-2007, 22:03
Така е, че имаме нужда от интернет имаме, НО и че има пристрастяване и това също е истина :) (и то сериозно, дотолкова, че хора губят връзка с реалния свят, примери колкото щеш около нас)

:)

teenkopele
04-29-2007, 01:02
Кой според вас е най опасния наркотик?...Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.
Благодаря!

Херцата.

04-29-2007, 15:42
Кале венозно ще е трогателна картинка :-) това ли е новия начин да се преработва на Ц200 :-)

04-29-2007, 15:54
Хехе, ЛСД.. досега няма ДОКАЗАН слу4ай за смърт от ЛСД, дори да има някой умрял, това става при няколко хиляди пъти надвишаване на обикновената доза.


Има един смъртен случай от ЛСД, но в чистата му форма, непреработена :)
Иначе по темата, всички наркотици са опасни...
има един слу4ай, вярно, но не заради формата, а заради олигофренска грешка при дозировката- било тъмно и пи4а помислил 4е ампулата съдържа те4ен амфетамин, а тя всъшност съдържала 12 000 дози ЛСД ...

по какво сортирате нещата на "по-опасни" и "по безопасни"??
ако е по броя на смъртните слу4аи, това са цигарите.

ако е по броя на развалените семейства, това е алкохола.
ако е по степента ан пристрастяване и броя на употребяващите- това е ИНТЕРНЕТА!!!

BTW, ПЪРВИЯТ 4ОВЕК, който е предсказал ъзникването на Интернет и превръщането му в най-масовата зарибявка е бил не друг , а 4и4о ви Тимъти Лиъри, 4овекът който от уважаван харвардски професор се превръща във "обществен враг номер 1" в САЩ заради това, 4е раздал ЛСД на студентите в Харвард...

Затворили го в най- строго охранявания затвор в САЩ, но понеже психотеста в затвора(по който оценявали кой затворник колко е опасен в поведението си) бил съставен от самия Лиъри, та ги измамил най-нагло 4е е кротък като великденско зай4е, и му дали самостоятелна килия в крило с лек режим ... 4овека написъл еда книга в затвора, после избягал, като се спуснал по телефонния кабел.
Избягал и от щатите, оттогава го залавяли още 4 пъти в разли4ни държави от третия свят , но успявал да избяга (с помощща на абсолютно непознати бандити, говорещи на непознат език)
Защо ли? Може би защото с действията си дал ако не религия, то нещо като Вяра на най-заклеймяваната група от обществото- потребителите на забранени вещества(наркотици)

4овека си умря в дълбока старост на неизвестно място, заобиколен от приятели, жена си и децата си, малко след създаването на Интернет.. Първия 4овек, който умря "онлайн"..

Защо ви разказвам вси4ко това именно в такава тъпа тема?
Защото НЯМА "опасни наркотици", а има "опасни хора" , поставени в "опасни ситуации".
Това е..

04-29-2007, 15:56
А ако трябва да сме напълно точни - най опасния наркотик е влиянието на общественото мнение върху избора ни. Който се научи да бъде индивид и да взима решения сам за себе си със оглед на личните му интереси и цели - евала му, който не , е просто част от стадо, било то бандитско рапърско метълско хейтърско наркоманско боксьорско щангистко професорско земеделско футболистко политическо манекенско хакерско педерастко депресантско пушилистко ... и хилядите други ( :-) ).

04-29-2007, 16:02
Ей гост, израстнал съм на улицата (не че си нямам дом и любящо семейство, винаги съм имал просто такъв ми беше избора) заедно с келешите, правил съм доста неща но не посегнах към наркотиците за разлика от 70% от приятелите ми тогава, минаха 4-5 години от както се разделихме , част от тях са по чужбина, в комуни обаче ,част от тях са по килиите, 2ма са мъртви а останалите берат душа живи и се чудят как да скалъпят стотинки да си убият абстата. Правят доста лоши неща и не ми обяснявай ти че са били лоши хора. Станаха , след наркотиците.

04-29-2007, 16:05
Срещнах преди седмица един от тях, рядко ми се случва защото можеш да ги видиш по улиците само когато им трябват пари. На мен не ми иска, досрамя го въпреки нуждата но като го попитах как е, че не съм го виждал отдавна, само каза "не ти и трябва, аз съм парцал".

04-30-2007, 20:54
LSD-светът не е същия :twisted:

Ей, амиго, светът не е същия независимо дали и с какво се друсаш, светът се променя. И хората се променят, и дрогите се променят.
0 и ако искате да знаете лсд е при4инило много много по- малко психи4ески разстройства отколкото официални медикаменти предписвани от психиатрите през изминалото столетие.. само си спомнете, като откриват барбитуратите и си въобразяват 4е са открили лекарство кажи-ре4и за вси4ки псих. заболявания... каква заблуда само!..

п.с. в сднешно време най много опасни псих.разстройства ,придобитив следствие на дроги при4иняват метаамфетамините, които при 4еста употреба водят до неконтрулируеми изблицио на страх или гняв..

но да не забравяме и алкохола, който при редовна (зло)употреба бавно, но затова пък сигурно води до състоянията "алкохолен халюциноген", "алкохолен делир" и "алкохолна халюциноза", кото са много по брутални и много по- трайни от каквато и да е психоза, която ЛСД евентуално би могло да предизвика у неподготвен психонавт..dedo mi gi ima i trite alkoholni ekstri :D

pathetic
05-01-2007, 09:03
О,игрите са опасни,да :)

..а как ми се е доиграло на криеница.

beat
05-19-2007, 12:51
Az sam di6al kale v prodaljenie na 1 godina ... Parvo me zaribiha 2 3 fr`s i az nqah nikaf haber za ko staa na vypros . V na4aloto samo zvuci ili leki defekti v kartinata ... Sled tva po4naha haliucinacii i dokato ne se stigna do tova da si daam parite za zakuska za 6ibanoto lepilo. Psihikata mi be6e razbita napylno . aKo ne se nadi6vah s pone edno kalence zapo4vah da se potq da se nervq da pu6a kato razvalena pe4ka i t.n. Hodih na psiholozi i na kakvi li dr lekari ne no sled konsultaciite mi s psiholozite otnovo se napompvah za6toto kaleto be6e prevzelo mn qko mozaka mi . Dokato edin den ne se osyznah i razbrah 4e nai dobriq psiholok moa da si bada samia az . I uspqh da se preborq ... I sam mn gord s tova ne6to . A pak za temata koi e nai opasniq narkotik ... xm ... si4ki narkotici sa opasni gazeta , 6oto si4kite ti namalqvat jivota s migove sekundi 4asove i godini ... A za6to da ne prekara6 o6te edin mig s priqteli ot kolkoto o6te edin mig s kissiykata v nqkoe ka6e ... Akyl trqa akyl ...

05-19-2007, 19:05
Амфетите са най опасни, защото както и хероина водят до пристрастяване, лесно се набавят (изобщо има ли труден наркотик), широко се използват. Но не може се лекуваш с метадон.

O.B.I_
05-20-2007, 13:31
Пуснато на: Съб Май 19, 2007 8:05 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Амфетите са най опасни, защото както и хероина водят до пристрастяване, лесно се набавят (изобщо има ли труден наркотик), широко се използват. Но не може се лекуваш с метадон.


Auuu boji4ko , ti 4uva6 li se govori6 be mom4e/momi4e. Amfetaminite vodqt do pristrastqvane samo kogato se upotrebqvat ot mn vreme i to postoqnno v golemi koli4estva.Postoqnno 6te re4e na den po nqkolko puti.Kolkoto do "izob6to ima li truden narkotik " , v Bulgaria ima mn vidove narkotici , koito sa trudno namiraemi , primer - LSD. Metadona e lek sre6tu heroinova zavisimost. Ne moje da se lekuva amfetaminovo pristrastqvane s metadon , za6toto ne e nujno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oTPoBHa
05-21-2007, 10:10
When you smoke da herb it reveals you to yourself ! останалите боклуци ти ебават майката и заприличваш на един шибан наркоман..

PaRty'GirL
05-21-2007, 20:33
амфетите са много разпространени и масово се употребяват, но според мен най-опасния наркотик е хероина, защото към него най-бързо се пристрастява, трябват 3 вземания за да се пристрастиш има силна физическа зависимост

InvaiDeR
05-22-2007, 01:44
познавам много хора които приемат системно какво ли не но определено LSD не е най-опасния наркотик . Трудно може да се каже зависи какво разбираш под опасен . Ако говорим за пристрастяването определено хероин и кокаин (след 2-3 прием) а ако говорим от кое наи много спираш да приличаш на човек -> кокаин . В началото на 20 век това е бил наркотикът на бедните а сега 1 гр. върви на 120 лв. Тои засилва мозъчната функция и развива творческото въображение но за сметка на това след 10 години системна употреба вероятноста да си отидеш от тоя свят е адски висока. Това е наркотикът за тези които искат да направят нещо в живота си за кратко време след което да завещаят всичко постигнато на хората след тях . ЛСД и амфетамините нямат физическа абстиненция (не че на някои които след дълга употреба решил да се лекува му пука) но за сметка на това психическата е доста силна .... Най- добрия вариант е всички да се информираме добре за последствията да знаем достатъчно много за наркотиците и другите shitove и да не употребяваме нищо ако искаме да се запазим стойностни хора .... :D

bloodybaby
05-27-2007, 14:36
Кой според вас е най опасния наркотик?
Според мен е LSD,познавате ли хора, които са го употребявали ,какви впечатлиния имате от тях?


Съжалявам че пускам темата тук но това е най-посещавания форум.

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.
Благодаря!
Мисля, че най - опасен е хероина.Както казват хората - хероина не се пробва - той се почва...
А за LSD ... опасно е за тези с лабилна психика, май доста от тиййновете.Аз съм вземала и ме е вкарвало винаги в луди филми с адските халюцинации, обаче в никакъв случай не трябва да се взима в кофти душевно състояние - може дори да доведе до смърт, от страховете, които съзнанието преживява!
И все пак - без дрога винаги е по - добре, независимо дали е е много опасна или малко опасна!

sLaDkA`1zZr0DkA
05-30-2007, 19:37
Spored mene nai opasnoto e xeroina na koito mu sa mre neka da si zeme edin pat sa pristrasti samo i nakraq e v groba 4esnu kazano.Imax edin priqtel koito ve4e ne e pri nas zaradi tapiq heroin samo 2 meseca mu trqbvaha za da umre :smt010

sLaDkA`1zZr0DkA
05-30-2007, 19:37
Spored mene nai opasnoto e xeroina na koito mu sa mre neka da si zeme edin pat sa pristrasti samo i nakraq e v groba 4esnu kazano.Imax edin priqtel koito ve4e ne e pri nas zaradi tapiq heroin samo 2 meseca mu trqbvaha za da umre :smt010

Mimka_sweet
05-30-2007, 20:09
"Най-добър приятел стана му херо...........но накрая не издаржа сам сложи края на всичко това"

DirtyDogg
05-30-2007, 20:31
несъм пробвал ама според мен херцата :roll:

05-31-2007, 17:43
@PR0, kfo imash predvid kato kazwash che LSD e 4000 puti po silno ot meskalina ?
Za doza moje bi...
No kato sila e prosto glupost da se tvurdi...
Ima smurten sluchai ot LSD, no toi e prosto incident. Mai nqkaf kradec bil vlqzal v laboratoriqta i nagultal cqla ampula :D

O.B.I_
05-31-2007, 19:08
Пуснато на: Чет Май 31, 2007 6:43 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

@PR0, kfo imash predvid kato kazwash che LSD e 4000 puti po silno ot meskalina ?
Za doza moje bi...
No kato sila e prosto glupost da se tvurdi...
Ima smurten sluchai ot LSD, no toi e prosto incident. Mai nqkaf kradec bil vlqzal v laboratoriqta i nagultal cqla ampula



awe brat mi vij kvo sum napisala i togava mi zadavai tupi vuprosi!!!
O.B.I_ Пуснато на: Нед Май 20, 2007 2:31 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Пуснато на: Съб Май 19, 2007 8:05 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Амфетите са най опасни, защото както и хероина водят до пристрастяване, лесно се набавят (изобщо има ли труден наркотик), широко се използват. Но не може се лекуваш с метадон.


Auuu boji4ko , ti 4uva6 li se govori6 be mom4e/momi4e. Amfetaminite vodqt do pristrastqvane samo kogato se upotrebqvat ot mn vreme i to postoqnno v golemi koli4estva.Postoqnno 6te re4e na den po nqkolko puti.Kolkoto do "izob6to ima li truden narkotik " , v Bulgaria ima mn vidove narkotici , koito sa trudno namiraemi , primer - LSD. Metadona e lek sre6tu heroinova zavisimost. Ne moje da se lekuva amfetaminovo pristrastqvane s metadon , za6toto ne e nujno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Pro4eti go pak! LSD e 4000 puti po silno ot meskalina ?
kade sum go kazala tva? a?
tvurdq 4e ima trudno namiraemi narkoti4ni ve6testva.
Ai drugiq put kato trugne6 ne6to da mi se puli6 da pro4ete6 za kvo stava vupros.Iiii se pi6e RPO ne PRO ;)

enclave
06-01-2007, 16:21
Под думата "наркотик" така както я разбирате вие няма такова нещо като "най-опасен". Всичко е относително според зависи от дозата, периода на взимане, психиката на човека и т.н....
Дори и хероина можеш да го взимаш 5 години и да спреш без особени последици за организъма, можеш да вземеш свръхдоза от първия път и да умреш. Сещате се нали ?
Иначе реално най-опасни са групата на т.н. "наркотични отрови" - ацетон, дихлоретан, етилбензол, ИПБ, ксилол и други....

06-02-2007, 04:16
най опасен е хероина според мене защото лесно се пристрастяваш гледайте филма trainspotting и ще разберете за кво говора и не го казвам защото съм детенце гледало филм а съм чувал мн случеи просто ви давам промер за филма да го гледате да се филмирате