PDA

View Full Version : 4 дни-> -2кг/Как?!:(



бухтичка
12-27-2005, 13:34
Знам,че бързото отслабване е вредно и нетрайно,но понякога се налага..до 31.12 трябва да сваля 2-3 кг за да вляза в любимия си панталон .Препоръчайте ми някоя диета.Само на плодове или онази,в която по цял ден ядеш едно и също...кое ще е най-ефективно

SunnyG
12-27-2005, 13:58
dietata ot samo chai i plodove se pravi v prodaljenie na 3 sedmici i posle ima zahranvane...mislq che ne e za tvoq sluchei.opitai lunna dieta - 24 chasa ne se qde nishto,samo se pie voda i chai bez zahar.nqma garanciq che she svalish 2 kg no pone mojesh da opitash...to zavsi ot organizma ti.imai predvid che e i mnogo opasno.

FlowerInesSS
12-27-2005, 14:09
dietata ot samo chai i plodove se pravi v prodaljenie na 3 sedmici i posle ima zahranvane...mislq che ne e za tvoq sluchei.opitai lunna dieta - 24 chasa ne se qde nishto,samo se pie voda i chai bez zahar.nqma garanciq che she svalish 2 kg no pone mojesh da opitash...to zavsi ot organizma ti.imai predvid che e i mnogo opasno.
Само дет лунната диета се прави на определени дни.В случая ще е просто гладуване.Що не си поръчаш някой стягащ клин?

dqvol4e_f
12-27-2005, 14:54
spored men lunnata dieta e golqma glupost....
probvai da namali6 sladkoto i testoto sy6to ne typ4i otidi malko na fitnes.... i pri men li4no ako sutrinta kato stana do obed sam samo na plodove mi pomaga da smukna malko :lol:

12-27-2005, 15:33
Ами според мен ако искаш да се побереш в панталона си е трябвало да омислиш 1 меец преди 31,тези два килограма дето си ги пресмяташ ще ти се варнат двоино.Тва е пълна глупост за 4 дни да свалиш 2 кг.

12-27-2005, 16:01
az sam boksior i ponqkoga trqbva da svalqme po 3-4 kg za dva dena :x i na6ata dieta (to ne e to4no dieta)e sutrin edna prepe4ena fiiika s malko margarin(moje i s 4ubrica ili ne6to ot toiq rod)sledobqd i ve4erta sa6toto ako ti se pripie voda moje da smu4e6 limon.a v kraen slu4ei moje da vzeme6 BIZELAKS prodavat go vav vsqka apteka garantiram ti 4e 6te gi svali6 no nqma da si mnogo energi4na (smisal malko 6te si izmorena ot cqlata procedura no spox ne e mnogo 6tom nie se biem sled taq procedura) USPEH :wink:

miloto_girl_4e
12-27-2005, 16:46
spored men lunnata dieta e golqma glupost....
probvai da namali6 sladkoto i testoto sy6to ne typ4i otidi malko na fitnes.... i pri men li4no ako sutrinta kato stana do obed sam samo na plodove mi pomaga da smukna malko :lol:

всъщност лунната диета не е глупост :!:
ако се спазва системно и правилно,наистина има ефект от нея,ама ако я спазваш 1-2 пъти нищо няма да се получи :roll:
а по темата :arrow: 2 килограма за 4 дена хич не е невъзможно,аз лично като не ям цял ден и вече 1 кг. го няма,после като не ядеш още 2-3 дена ща смъкнеш още един и готово :D
бих ти препопъчала да ядеш предимно плодове и зеленчуци и да НЕ ядеш след 5 часа :wink:

Roxy
12-27-2005, 23:18
ами ти си се сетила кога.единственото което е да гладуваш по цял ден ама то тея килкограми не е гаранция че ше ги смкъкнеш в гъза а може и някъде другаде..забрави за панталона...
освен тва къв е тоя панталон дет да качиш 2 3 кила и вече да не ти става?!?то тея килограми като се разпределят по тялото няма съществена разлика?!?

WILD__BOY
12-31-2005, 08:19
само едно ще ти кажа - само с диети ще си си все така дебела и никога няма да отслабнеш бързо - тичай много - по 10-12 км на ден

01-01-2006, 03:48
balyci ste sichkite daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... shto go nqma miraculix.bb da wi kaje toi neshto naistina hubawo neznam :evil:

korn___
01-01-2006, 09:55
s kardio se svalqt kila ... kardio ne naznae6tite .... da ti4a6 primerno na stadiona e moje i vuv fotnes zala na kolelo ili pute4ka de ama po dobre na stadiona spored mene :) otiva6 na gladno sutrinta i po4va6 da ti4a6 mnogo .... zna4i okolo 40 minuti nito bavno nito burzo ti4ane i sled tva spira6 pribira6 se i hapva6 ne6to mesto v koeto da ima protein i ne6to malko i sladko za da moje muskulite ti da se zaredat sus gradiven material a sladkoto za energiq .... a dokato ti4a6 sled 20 minuti pripkane ve4e tqloto ti minava ot glukozata kat energien isto4nik kum masnite natrupvaniq po tqloto i po4va6 da se poti6 koeto su6to dopulnitelno uskorqva razgrajdaneto na natrupalite se maznini ... i taka ako pripka6 seka sutrin 6te svali6 ... no to dosta si zavisi ot metabolizma ti de .... ako si s baven metabolizam lesno 6te svalq6 no i lesno 6te ka4va6 mazno ... koeto e gadno li4no as sum s burz metabolizam i da budq debel e nevuzmojno no da budq i qk kat garderob ... su6to e po4ti nevuzmojno .... i ako hapva6 prez denq plodove i zelen4uci 6te e dobre i na obqd 1 dobro hapvane de sus meso .... 6toto te si4ki momi4eta tva im e gre6kata ... ti4at bez da qdut momi4eta .... taka samo svalqte ot muskulnata si masa ne ot maznoto po vas iskate da se smalite o6te pove4e li ?!? svalqneto na kila e slojna rabota 6toto e trudno da svali6 samo maznoto po sebe si bez da si svali6 i muskulnata masa ... za tva horata sa izmislili ne6ta det pomagat za 4istoto svalqne eto i ne sa i skupi ... ne pravq reklama prosto davam eftin primer

http://nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=103&gid=66

http://nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=101&gid=66

ei taq dvete ne6ta kat se piqt kakto trqbva i kat se ti4a 1 mesec seka sutrin i da ima 4ovek dori malko primitiven rejim na hranene 6te svali kila :!:

belkem s tolkos mnogo pisane sum pomognal na nqkogo

nailana
06-29-2008, 11:38
Ми значи качваш се в най - голямата жега до Черни връх,или ако не си от София,отиваш в гората или някоя друга планина.На другия ден отиваш да тичаш някъде(примерно до моя блок има стадион,и всеки ден тичам),ама без спиране,(първоначално 1-2 обиколки,ако продължиш да спортуваш ще можеш и по 10)и цял ден само вода и чай.Спираш да ядеш всичките тея боклуци като чипсове и сладоледи,и само овесени ядки,зеленчуци,плодове,ест ствено и месо трябва да ядеш,и по цял ден се наливаш с вода,поне 3 литра.И за 3 дена ще свалиш не 2,ами 5 кг.
Карай колело,ходи на фитнес,и след време,като организма ти свикне и се изчисти от всичките боклуци и вредни храни,ще можеш да си ядеш каквото си искаш,и няма да е нужно да гладуваш.Яж често(поне през 2 часа),но по - малко.
Разберете,че тея диети,дето ги спазвате,без да се движите и да спортувате,са вредни.Замислете се какво причинявате на организма си...Не трябва да правите диети когато ви скимне,а постоянно.Хем ядете боклуци и се обездвижвате,хем искате да сте слаби.
Мързела е велика работа.

Wrathchild
06-29-2008, 11:49
Мила, не че нещо, ама да й го беше казала преди 2 години.

nailana
06-29-2008, 12:03
Мила, не че нещо, ама да й го беше казала преди 2 години.


Ми скъпа/скъпи,аз не говоря само за нея,а по принцип за всички.Особено последните два абзаца,слънце мое.

nejnaDROGA
06-29-2008, 16:32
Мила, не че нещо, ама да й го беше казала преди 2 години.


Ми скъпа/скъпи,аз не говоря само за нея,а по принцип за всички.Особено последните два абзаца,слънце мое.
А ти мила се научи,че старите теми,в които не е писано от месеци (а какво остава за година и половина) не са актуални и не се подновяват!!! :x

swords1010
06-29-2008, 21:34
Стара тема. :)