PDA

View Full Version : Бръснене



WILD__BOY
12-31-2005, 09:21
Мацки да ви питам ви какво мислите момче да си бръсне краката - не го правя от суета, а просто защото тренирам и ми е некво тъпо с космати крака и къси гащи ...
та вие кво мислите

знам че има и други такива теми, само че питам за спортуващи хора и когато се налага да се бръснеш ;)

`Death`Whore`
01-01-2006, 11:44
Не знам за всички спортисти, но знам, че колоездачите задължително се обезкосмяват, за да не се инфектира раната от многото косми, ако паднат.

Срам ли те е от това, че имаш косми? Какво става, божееееееееееееееее! Доскоро мъжете казваха, че в космите на краката им е мъжествеността, а сега ги е срам, че ги имат...предпочитам първото.

CuNki pO MuCuNki
01-01-2006, 12:07
mom4e bez kosmi tva e hiper qko..kefi me kvo se pritesnqva6 k0 mislim nie momi4etata 6tom se nalaga zna4i go pravi ,no o6te po-qko e da si gi maha6 s kola maska ...ay4....malko boli no se svikva ii kosmite stavat po-t1nki....ae ko se obesnqvam :D :P

Felinus Catus
01-01-2006, 12:41
Като трябва - ще бръснеш. Аз кво да кажа, като съм момиче и постоянно трябва да ги бръсна, а? Хич не се замисляй, че е гейско. Няма да си като маймуна.

01-02-2006, 08:42
Не знам за всички спортисти, но знам, че колоездачите задължително се обезкосмяват, за да не се инфектира раната от многото косми, ако паднат.

Срам ли те е от това, че имаш косми? Какво става, божееееееееееееееее! Доскоро мъжете казваха, че в космите на краката им е мъжествеността, а сега ги е срам, че ги имат...предпочитам първото.

не ме срам - от както се помня не сам се срамувал от това да си ходя така по улица, но нещо не ме кефи да ме гледат всичи като урунгел като играя .. естетика ;)

`Death`Whore`
01-02-2006, 10:22
Ако си ужасно космат - косми по 10 сантиметра, окей. Обаче не вярвам да са толкова огромни.
Оу! Уейт ъ минит! От кога мъжете използват думата "естетика" за външния си вид?

WILD__BOY
01-02-2006, 20:57
ми аз си я използвам .. не знам за другите .. щото често я прескачат естетиката и отиват на суетене и педалство :)
не са по 10см, но по 3, 4 .. :?

Bleika
01-02-2006, 22:01
махай ги,за теб ще е по-добре без

honey91
01-06-2006, 13:29
Na men li4no po mi dopada mom4e bez kosmi!Vapreki 4e nqkoi individi ot majki pol smqtat 4e da si brasne6 kosmite e proqva na jenstvenost!KOeto spored men e palna glupost

(*_*)
01-09-2006, 20:38
:lol: 6to ti haresva da si maha6 kosmite,tva e hubavo.Otvratitelno e da gledaj muj kosmat kato gorila.Ama se zamisli po vuprosa ne e li po dobre da si prai6 kola maska,koeto vuob6te ne e sramno mnogo mom4eta i muje si pravqt,otkolkoto da se brusne6.tva ne e nikak hubavo 6te sujalqva6 po natatuk.

ProstoAz
01-10-2006, 15:09
Според мен всички момчета трябва да си обезкосмяват и краката, но...какво е това остаряло мислене - педалско било?
Сигурно е по-добре мъжете да заприличат на маймуни вместо на хора и да не можем да ги намерим изпод всички косми?
Мъжествено било...явно, който няма с какво друго да се гордее, се гордее с космите си а? :lol:

stel4eto__
01-10-2006, 15:17
i men pove4e me kefi mom4e bez kosmi.ama kakto kazaha i predi men po dobre ne gi brasni a gi mahai s kola maska

HopeLesss
01-10-2006, 15:55
На мене космите на краката не ми пречат :roll:

dragonika
01-10-2006, 16:07
Abe ti si gi mahai - ima6 podkrepata na vs svobodomisle6ti momi4eta :lol: A ako nqkoi ti kaje, 4e e pedalsko ili ti kaje, 4e TI si pedal, prosto mu kazva6 : iska ti se i tva e :wink: Super po-qko e, kogato mom4eto NQMA kosmi

vra4ka
01-10-2006, 18:52
Мен понякога много ме кефи с много косми хехех :lol:
Но според мен си зависи дали на теб ще ти отива и ще ти харесва.А и това,че си спортист,не те задлжава чак толкова , с изключение на няколко спортове ест.
Всичко си е въпрос на вкус и на мен лично ми харесва както на момчето му харесва :wink:

*Poli*
01-10-2006, 19:04
Kefi me. Mislya 4e nyakade sled 10-20 godinki tva 6te e norm i rasprostraneno yavlenie. Vse pak ne se grimira6, a prosto maha6 nekvi kosmi, super si

WILD__BOY
01-11-2006, 12:09
Kefi me. Mislya 4e nyakade sled 10-20 godinki tva 6te e norm i rasprostraneno yavlenie. Vse pak ne se grimira6, a prosto maha6 nekvi kosmi, super si

точно .. в смисал не го правя за да се изхвърлям .. не сам лъднал да си ги епилирам целите крака а до малко над коляното.

miracul
01-15-2006, 00:13
офф като чета какви глупости пишете направо откачам :!: каде отиде мажественността в космите? кво толкова ви хасва момчето да си прави кола маска на краката ?!звучи ми адски педалско и никога не бих го направил!сега ше ме помислите че сам ограничен но няма нищо такова !уважавам хората които прават квото искат а не квото се налага или квото е модерно!ако наистина ти харесва да се обраснеш нямаше да питаш..но все пак живота си е твой аз просто изказвам мнение !

WILD__BOY
01-15-2006, 12:36
офф като чета какви глупости пишете направо откачам :!: каде отиде мажественността в космите? кво толкова ви хасва момчето да си прави кола маска на краката ?!звучи ми адски педалско и никога не бих го направил!сега ше ме помислите че сам ограничен но няма нищо такова !уважавам хората които прават квото искат а не квото се налага или квото е модерно!ако наистина ти харесва да се обраснеш нямаше да питаш..но все пак живота си е твой аз просто изказвам мнение !

еми мнението ти не ми влие, нито мнението на който и да било от писалите по форума, интерсувам се просто как го виждате. Мъжество в това да си космат не виждам. А и никога не ми е пукало като си перкам по къси гащи че са ми космати краката. просто като играя баскет и ми се изпотяват и прилепват по крака и ... аве на мен гледката не ми харесва :P

nikitooo
01-15-2006, 14:12
На мене космите на краката не ми пречат :roll:

Momiche s kosmi na krakata e super gnusno! Mnogo gnusarska rabota e! Seriozno! Naistina s kola maska ili epilator e nai dobre da se mahat - ne potamnqvat i ne stavat po debeli :) Ae

WILD__BOY
01-15-2006, 14:40
На мене космите на краката не ми пречат :roll:

Momiche s kosmi na krakata e super gnusno! Mnogo gnusarska rabota e! Seriozno! Naistina s kola maska ili epilator e nai dobre da se mahat - ne potamnqvat i ne stavat po debeli :) Ae

хах
не става дума за нейните косми бе :) спокс ;) става дума за момчетата

cHooOpiHka___
08-21-2009, 14:18
еми бръсни си се .. аз лично го намирам за педарастко .. не се обиждай само нищо лично .. само изразявам мнение ....... :)

EarthShaker
08-21-2009, 19:46
вий бавни ли сте?

falshiwata
08-21-2009, 19:49
Мразя космати момчета.. :o

EarthShaker
08-21-2009, 20:02
Мразя космати момчета.. :o

боли ма хуя, темата е от 2006

bloodyF
08-21-2009, 20:02
kwo wi kara da wdigate temi ot 2006 :x :x :x

alexandraloui
08-22-2009, 13:31
men pak me kefqt mom4eta bez kosmi no ako e malko kosmat ne mi pre4i ama 4ek da e kato goria ne staa.

davai brusni se :D :D

zero
08-22-2009, 14:01
хуахуа и аз тренирам по къси гащи ама не си бръсна краката :lol:
Аз ако си обръсна краката треа си обръсна и ръцете пък ако обръсна ръцете треа обръсна и гърдите и то кво остана .. аз ще иам косми само на
главата/веждите и миглите :lol:
Ае вие се базикате тука ве :lol:
Правете каквото сакате аз няма се бръсна това за мен е
чисто и просто
ГЕЙСКОООООООООООООООООООО ОООООООО :lol:

Adda
08-22-2009, 14:33
Преди го мислех за голяма глупост, но напоследък имам малко по-различно виждане. Идеално глдаки крака...е, необичайно е, но честно казано изглежда по-добре от гора. По-привлекателно е, а и май доста по-хигиенично.
Който както се харесва, но обезкосмените мъже отдавна вече не са в графата 'обратни'. Поддържайте се! :)

babyt0o12
08-22-2009, 14:51
На мене космите на краката не ми пречат :roll:

ии на мене даже момче с косми по краката ми е по симпатичноо ама кат видя момиче с косми ии ми иде да повърна 8) 8) 8) 8) 8) ... иначе пък да ги бръсни ми изглежда много женствено да не кажа педераско 8) .. ама лично мое мнение :-)

Adda
08-22-2009, 15:00
На мене космите на краката не ми пречат :roll:

ии на мене даже момче с косми по краката ми е по симпатичноо ама кат видя момиче с косми ии ми иде да повърна 8) 8) 8) 8) 8) ... иначе пък да ги бръсни ми изглежда много женствено да не кажа педераско 8) .. ама лично мое мнение :-)

ъъъ не говорим за момичета! хаха, грозно е за момиче да има косми по караката :?

Punisherrr
08-22-2009, 15:25
Темата е доста стара,но и без друго е на почит в този раздел...