PDA

View Full Version : Есе по География



BroKeN^DreAmZ`f
01-08-2006, 14:05
Хора моля ви помагайте,4е главата ме заболя от търсене ве4е :?
Зна4и трябва ми есе по география по някакъв екологи4ен проблем.Въпроса е 4е и аз не мога да измисля то4но за какво да пиша,само не трябва да е многообщо нещо по конкретно.
По4нах да пиша за дърводобива-щото намерих за тва в тийн у4ителя,аманещо не става то ми трябва есе а не някъв доклад или нещо такова.Моля ви помогнете ми....или поне някой ако има предложения за кво то4но дапиша.Есето не трябва да е много дълго до 300 думи :? Мерси предварително :)



shadow4e
Грешен раздел

hamilcar
01-08-2006, 15:16
Глобалното затопляне например -> http://spaceguide.hit.bg/ecology.htm

pipi`e`golqma
01-08-2006, 16:33
Ако искаш може да пишеш за:
:arrow: Замърсяване на въздуха,водите,растителнос та..
:arrow: Замърсяване на Световния океан
:arrow: Появата на озоновата дупка
:arrow: Изчезването на ценни животински видове
И пишеш примерно за озоновата дупка от какво се е появила,как, как може да се избегне увеличаването й, Какви ще са последиците от изчезването на озоновия слой и там нешо друго като измислиш...Мисля че ще напишеш все нещо

BroKeN^DreAmZ`f
01-08-2006, 18:36
uhh mersi sq shte potyrsq :D

HopeLesss
01-08-2006, 20:41
Имам есе на тема "Първото отрязано дърво е началото на цивилизацията, а последното нейния край". На него имам 6 :D Ако го искаш ще ти го дам, но е малко общо за екологията... :roll:

01-16-2007, 17:43
моля помогнете ми трябва ми есе на тема Значение на Световния океан ако някой намери нещо моля да го публикува предварително благодаря

viktoriq92
02-22-2009, 19:58
Имам есе на тема "Първото отрязано дърво е началото на цивилизацията, а последното нейния край". На него имам 6 :D Ако го искаш ще ти го дам, но е малко общо за екологията... :roll:



can you give it to meeeeeeeeee :-# 8-[ :-k