PDA

View Full Version : И моята история....



01-23-2006, 21:04
Аз съм на 16 години и имам прекрасни родители и не ги заслужавам :oops: Много ми е трудбо да призная тези работи и дано допиша всичко до края.
Аз съм доста разглезено дете.Всичко си позволям.Всяка сутрин като се събудя,на масата в кухнята,ме чака кана с кафе и 20 лева за деня.Родителите ме глезят много.Не съм лишаван от нищо имам супер много ненужни играчки....
Вчера,без да искам,попаднах на едни разпечатки от дебитната и кредитната карта на татко.И видях,че сме на червено :( И то от два месеца :!: А през тези два месеца родителите ми не са ми намалили дори с лев финансите.Единствените неща който искат от мене са:
1.Да не пуша
2.Да не взимам наркотици
3.Да не бягам от училище.
ТОВА Е!
А аз какво.Пуша от година и половина (и то скъпи вносни цигари :oops: )И доста бягам от училище.И тук е мястото да кажа че мога и него.Бог ме е дарил с ужасно добра памет.На мене ми стига само веднъж да прочета урока и мога да ти го разкажа с най-големи детайли.Стига ми да чуя веднъж как се решава даден тип уравнения и вече мога да ги реша всичките :!: Така е.А родителите ми не го разбират това.На мене ми трябват 10 минути и съм готов с уроците.Не го разбират това!Уча в престижно училище и съм с доста висок успех.
Абе изобщо имам всичко.Прекрасна приятелка,която не е с мен заради парите.Имам прекрасни родители.И бог ме е надарил :D А аз какво.Провалям си живота :(
И предадох родителите си.........
Чувствам се зле.. :cry: :cry: :cry:

RoyTheReaper
01-23-2006, 21:16
izglejda si dosta naqsno kakvo ne ti e nared. ostava samo da proqvi6 malko usilie: zapo4ni da u4i6 i da ne bqga6 ot u4ili6te. ima6 vazmojnosti za koito drugi tvoi vrastnici samo mogat da me4taqt. izpolzvai gi :!:

adito
01-23-2006, 22:20
xei da znea6 naistina ima6 sraxoten jivot vaprosa e sega d ase opita6 d ago zapazi6 taka 4e se opitai da ne bqga6 tolkova ot daskalo i da pospre6 s cigarite.izglejda6 gotin pi4 taka 4e ne se razvalqi.

Death^Forever
01-24-2006, 06:46
Да, въползвай се от предоставените ти възможности и от живота, който водиш. По някакъв начин си предал вашите, но по-добре не им казвай нищо, за да не ги разочароваш и да сгафиш някъде...сам виждаш кое и защо не е наред, остава ти само да действаш и както си почнал - така и да спреш, явно имаш желание за това - така че успех! :wink:

kissorankata
01-24-2006, 13:27
И според мен трябва да се възползваш от това което ти се предоставя.Имаш си всичко...родителите ти те глезят.Както разбрах те не искат много от теб едва ли ще умреш без цигари, спри да бягаш от даскало и си учи редовно и според мен те ще бъдат предоволни от теб!

01-24-2006, 19:57
Много ви благодаря!
От понеделник НЕ пуша.Много ми е трудно защото всички около мен са пушачи :roll:
Два дни не съм бягал от даскало :)
Дано да успея да се справя,защото наистина се чувствам зле,че ги лъжа така.
Много,много ви благодаря за вниманието :)

sladkish4eto_f_sofiq
01-25-2006, 08:28
Ami shtom si naqsno kakuv e problem bavno ama mnogo bavno se opitai da gi razreshish!Osuznavaneto na problema e polovin reshenie,samisli se kakvi sa pri4inite za vsi4ki tezi neshta koito pravish,tova e na4ina da gi reshish!Govori s roditelite si,za tova koeto stava,te shte te razberat!Vse pak sa ti roditeli!I nakraq trqbva da si mnogo,ama naistina mnogo shtastliv shtom imash vsi4kite tezi neshta,trqbva da si blagodaren za vsi4ko koeto imash!

12345
01-25-2006, 12:28
Ами? Нищо ти няма! Просто си прекалено съвестен и смяташ, че не вървиш по правилата... Споко всеки знае, че правилата са за да бъдат нарушавани! Е, не мисля, че имаш проблеми! Всичко ти е наред!

Phoenix
01-25-2006, 14:54
Спокойно и аз съм така. Само дето не съм ученик вече и не пуша, ама си имам други недостатъци ! Съвестта ми се обажда само като зема Аудито да "мутрея" и оставя баща ми с Опела !
П.П. От две години ше ставам примерен, ама се не остава време !

ycMuBkaTa
01-27-2006, 10:27
чудесно е , че знаеш какво точно в теб трябва да поправиш, така че желая ти успех. Интелигнетно момче си, тъй че ще се справиш просто трябва воля :wink:

BeBoNcHeTo
03-12-2008, 19:16
Имаш страхотни родители,не злоупотребявай с доброто им отношение

marche
03-12-2008, 20:27
emi ako iska6 da napravi6 ne6to dobro-promeni se \:D/ opitai da spre6 da pu6i6 za6toto tova naistina e mn gaden navik i hodi pove4e na daskalo,naistina ne e 4ak tolkova lo6o,puk ako naitsina obi4a6 roditelite si,trqbva da go napravi6!

Vampirella
03-12-2008, 20:49
Аз съм на 16 години и имам прекрасни родители и не ги заслужавам :oops: Много ми е трудбо да призная тези работи и дано допиша всичко до края.
Аз съм доста разглезено дете.Всичко си позволям.Всяка сутрин като се събудя,на масата в кухнята,ме чака кана с кафе и 20 лева за деня.Родителите ме глезят много.Не съм лишаван от нищо имам супер много ненужни играчки....
Вчера,без да искам,попаднах на едни разпечатки от дебитната и кредитната карта на татко.И видях,че сме на червено :( И то от два месеца :!: А през тези два месеца родителите ми не са ми намалили дори с лев финансите.Единствените неща който искат от мене са:
1.Да не пуша
2.Да не взимам наркотици
3.Да не бягам от училище.
ТОВА Е!
А аз какво.Пуша от година и половина (и то скъпи вносни цигари :oops: )И доста бягам от училище.И тук е мястото да кажа че мога и него.Бог ме е дарил с ужасно добра памет.На мене ми стига само веднъж да прочета урока и мога да ти го разкажа с най-големи детайли.Стига ми да чуя веднъж как се решава даден тип уравнения и вече мога да ги реша всичките :!: Така е.А родителите ми не го разбират това.На мене ми трябват 10 минути и съм готов с уроците.Не го разбират това!Уча в престижно училище и съм с доста висок успех.
Абе изобщо имам всичко.Прекрасна приятелка,която не е с мен заради парите.Имам прекрасни родители.И бог ме е надарил :D А аз какво.Провалям си живота :(
И предадох родителите си.........
Чувствам се зле.. :cry: :cry: :cry:
Ти си осъзнал грешките си... просто ги поправи. Не е късно! :)

MiSs_DioR_CheRiE
03-27-2008, 13:20
Emi prekrasno e tva 4e si osuznal greshkite si ... edin suvet ot mene :) spri da bqgash ot uchilishte zashtoto roditelite ti vse nqkoga shte razberat i shte gi razocharovash :o .... i shtom sa ne cherveno ... emi vmesto te da i ogranichavat finansite ogranichi si gi ti taka shte im pomognesh .... 8)

dazzling_girl
03-27-2008, 15:12
Знам,че темата е от 2006 и е тъпо да пиша в нея,но трябва да кажа нещо:ако имах прекрасен живот като твоя,бих направила всичко,за да го запазя такъв.Не пропилявай онова,което имаш,иначе ще съжаляваш! 8)

NightGuardian
03-27-2008, 15:38
Същия проблем имам.НЕ заслужавам родитилите си просто са идеални мога да говоря с тях за всичко все едно си приказвам тук с вас даже пред вас ме е по-срам за каквото и да е било ! И мен ме чакат 10лв , а аз си купувам кафе.Пуша даже ми дават и цигари.Проблемът е че с нищо не заслужавам това , нито уча ,нито ходя на даскало и сега когато съм пред изключване усазнах грешката си и ще се боря да не остана на изпит и да не бъда изключен.Мислех си ,че всички са като мен не ходят на даскало и не им пука , но уви ето че имало човек като мен и се е сетил и ето сега подсеща мен.Благодаря много ,ще се справим с теб пожелавам ти успех... :grin:

Rofl4e
03-27-2008, 19:40
Emi promenie se be pi4.. :]