PDA

View Full Version : Опишете бащите си



blondito:)
03-21-2006, 11:58
E,kakvo predstavlqva va6iq ba6ta,razbirate li se s nego,gotin 4ovek li e?
Az edinstvenoto,koeto 6te kaja e,4e za moq nqmam dumi..(v lo6iq smis1l).
Razkajete mi ne6to za va6ite! I na mnenie li ste,4e e mnogo vajno kak1v e ba6ta vi za va6eto razvitie? 6toto ako e taka... :? ne s1m ot nai-oblagodetelstvanite..pone se radvam,4e maika mi e svqstna jenica..:)
Va6a e dumata sega!

648541
03-21-2006, 12:58
mi za mene nqma PO-GOTIN PO-PE4EN PO-DOBUR BA6TA ot moq.Prostq nqma takuv 4ovek toi pravi abs vsi4ko za mene ne zavisimo kakvo e.Bih napravila vsi4ko za nego.Prosto ako go nqma6e nz kakvo bih pravila bez nego O:)

korn___
03-21-2006, 13:09
kakvo da kaja ...stranen 4ovek ... sled 8-mi klas vliza v armiqta .... jivee6e v neq do predi 10 godini ... nqmal e detsvo 6toto ... vmesto da si igrae s decata navunka e strelql i u4il formuli .. (i as sum ne6to kato nego)ima mnogo golqmo 4ustvo za red i podredenost i moje da se opravi s vsi4ko napulno sam dori sa v momenta maika mi q nqma za 1 sedmica i sme samo trima muje v nas ...kakva ti6ina rad i spokoistvie e prosto se o4udvam ...verno e 4e jenite vnasqt haoshttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/unsure.gifina4e e mnogo zaqdliv takuv i vse o6te jivee s razbiraniqta si za predi 20 godini no kakvo da se pravi .... v takava obstanovka e izrastnal i mu e kusno da se promeni ve4e ina4e se razbirame ponqkoga ponqkoga ne ...

sometimes_
03-21-2006, 14:34
Bashta mi e...super! E, ponqkoga mi se poskarva, no inache mnogo me kefi. Ima ogromno chuvstvo za humor i vseki den me sysipva ot smqh, osobeno kato e v dobro nastroenie... I ponqkoga imam chuvstvoto, che e na moite godini, lqtoto daje se zasichahme v edna diskoteka... Abe, super e! Maika mi e malko po-rezervirana, no i tq e mnogo stabilna. :P

HandOfBlood
03-21-2006, 15:10
о, най-безотговорното, противно и лъжливо същество е баща ми...

better_life
03-21-2006, 15:20
ne moga da opi6a kolko e otvratitelen prosto ne e istina tormozi men i amika mi vsqka sekunda i mislq 4e e nenormalen

midnight...
03-21-2006, 15:34
амиии моя баща..какво да кажа.. аз нямам много силна връзка с родителите си защото докато тръгна на училище те бяха в чужбина и някак си немога да свикна с тях, защото пак си пътуват..иначе когато е тук баща ми, по принцип се караме за всичко от това кой филм да гледаме до това дали да излизам от стаята.като цяло не е лош човек, но е нервак :roll:

Sinister_Doll
03-21-2006, 15:48
Ba6ta mi? Tova sum az, no ot mujki pol i 28 godini po- durta (:
Pri tva polojenie moga da kaja, 4e e edno ot nay- nenormalnite, izperkali, otka4eni, oligofrenqsali su6testva, koito poznavam...
Demek The Best e! Unikalen (:
Estestveno ponqkoga ni idva da se izbiem... Leko e zaqdliv i mn 4esto se ebava s men, no v pove4eto vreme e pi4 golqm (:
S dve dum go haresvam, kogato ne mi se prai na ba6ta :P I re6ava, 4e trqbva da mi nalaga veto nad compa, da ne me puska natam- nasam i nqkvi takiva...

SmiLe_BaBy{P}
03-21-2006, 18:39
Моя баща е много точен.С него може би се разбираме повечко защото се виждаме ведъж в седмицата (работи в друг град). Но едно от нещата които не му харесвам е че много ме ревнува и не иска и не може да осъзнае че аз вече не съм неговото малко момиченце [-X

LyLa
03-21-2006, 18:49
ba6ta mi e super samo deto sa razvedeni s maikami ot 10 godini i jivee v 4ujbina ,ina4e e nai pe4eniq ba6ta i s nego si se razbirame 4udesno ...

addictedtou
03-21-2006, 20:31
Za moeto tatence moga da kaja vsichko nai-hubavo...mnogo go obicham...ne znam moje bi i poveche ot mama...da vqrno e karam se s nego...no i mnogo se razbiram...samo edno ne mi haresva che ne si pokazva mnogo lubovta chrez laski ili neshto ot toq sort..no nqma neshto koeto sm iskala mnoo i toi da mi e otkazal...mnogo si go obichkam...ne iskam dryg tatko.
Tatence mnogo te obichkam!!!

lainagovna
03-21-2006, 21:20
ми след като не подържам контакт с него от 5-6 години насам смятайте...

rosskata
03-21-2006, 23:24
Бащата е пич. Има чувство за хумор, неебателен е (налага му се с 4 жени вкъщи), има много либерални разбирания за много неща, обича да си хапва и пийва(но не му личи). МНого добър събеседник, с него винаги намираме за кво да дърдорим. Много се кора на мачове, като има мач опраскваме с него по няколко ракии (поради липса на синове аз съм "момчето на тати"). Като играе карти, много псува и се вживява, да си му партнъор не е много здравословно.
Може да те попикае от смях. Никога нищо не ни е забранявал- на принципа "Като си счупи веднъж главата, няма да скача пак от два метра височина" :roll:
Вкъщи той има последната дума-"Съгласен съм" :-D (всъщност не винаги де, често и ние го слушаме) :---)
Готви много яко.

Има три мечти горкия,но никога не му се изпълняват...
:arrow: Като се върне от работа чехлите му да са пред вратата където ги е остваил. :|
:arrow: Да намери дистанционното, което НИКОГА го няма.
:arrow: Да не се спъне в някой сутиен като влезе в моята стая или тая на сестрите ми.

И за да не го изкарам ангелче абсолютно, понякога е голям мърморко. И често забравя някви неща..

03-29-2006, 16:29
ne moga da opi6a kolko e otvratitelen prosto ne e istina tormozi men i amika mi vsqka sekunda i mislq 4e e nenormalen
absolutno sushtoto!

IKisseDAGirL
03-29-2006, 18:16
ох ми моя баща не е няква откачалка, обаче си има своите недостатъци

прекалено сериозен човек е.. обикновени неща, които би трябвало да се приемат на шега, го ядосват :? някак си затворен ми се струва.. не изразява много чувствата си, емоциите си - един такъв студен :roll:
има моменти, в които е малко по-весел и се шегуваме, обаче не се случват често
пък и точно заради това, че е такъв сериозен и мълчалив, не съм свикнала да споделям с него - винаги с майка ми си говорим повече за "нещата от живота" :-s понякога дори имам чувството, че след цели 15 години съвместен живот, аз почти не го познавам :shock: :?

характера му до някъде се дължи на тва, че е Козирог де... те по принцип от тая зодия са си такива :)

поне хубавото е че за разлика от майка ми е по-спокоен
в смисъл такъв, че дори и да е супер ядосан, го изразява по някъв такъв по-хладнокръвен начин, докато тя почва да крещи, да се ядосва, тормози...

абе луда работа :mrgreen:

03-29-2006, 18:26
характера му до някъде се дължи на тва, че е Козирог де... те по принцип от тая зодия са си такив:mrgreen:
mi mo qkato e deva...:(ujas ( to i az sum deva de ama se nadqvam da ne sum kato nego) puk i nali zn dve devi mn mn ne vireqt zaedno

rusalkata_
03-29-2006, 19:50
моят тати си е печен. :-D винаги ме защитава пред майка ми(дори когато съм виновна 8-[ ).майтапиме си се двамата. :lol: разбираме се просто перфектно! :-D гледаме си футбол заедно.сутрин като не е гледал мачовете аз му казвам крайните резултати. :lol: :D абе супер си се разбираме! :-D

Nofacenoname
03-29-2006, 21:25
Ми значи истинският ми баща се разведаха с майка ми когато бях на 5 и да ви кажа чесно не го обичам много много защото е пълен глупак!Няма смисъл да ви обяснявам дълга и трагична история!
2-я ми баща е СУПЕР ПИЧ и го обичам супер много!Защото е като мен минал е през всичко!Имам чувството,че е като мен голям пич е говориме си за секс,за момичета а бе за всичко!Най-приятното ни занимание е да дразним майка ми :mrgreen: :twisted: :wink:
И двамата си прайм супер шоу майка ми ни се хили и се чуди и тя как да ни намери кусор :-$ :smt005 :smt005
А бе голям пич е 2-я ми баща много се обичаме двамата,а и да оточня и той има син който е по-голям от мен,но живее в др град при баба си и дядо си!Та такива ми ти работи =P~

DiEsEl_GiRl4eTo
03-29-2006, 23:08
Моят баща е абсолютен пич. На моменти го перва нещо и започва да се заяжда ама се търпи де.
Като начало супер младолик е. Много често когато сме смао двамата го мислят за мой съученик, приятел, гадже...
Супер е забавен. Има адски огромно чувство за хумор.
Умее да те изкара извън нерви когато спориш с него. Просто е ненадминат в тая област. Все пак право учи човекът.
Има много богата обща култура и се старая да го настигна в тва отношение.
Военен е. Четири години е бил във военно училище. От там идват леко казармените му принципи. Понякога имам усещането, че се налага да козирувам даже.
Умее да държи нещата под контрол и винаги намира общи интереси и теми на разговор с когото и да било.
Абе моят тати си е моят тати. Като приказвката за гарджето. Най-хубав си е за мен.

sexy_play_baby
03-30-2006, 19:43
Баща ми е много точен. Винаги прави всичко за мен и винаги ме е разбирал и ми е давал сЪвети когато сЪм имала нужда :)

DarkSanctuary
03-30-2006, 22:40
Нямам...

Estranged
03-30-2006, 23:38
Баща ми е пич на външен вид. Като малка исках да се оженя за него. Обаче впоследствие се пропи и стана на гъз. Са не излиза след работа, няма приятели, само седи вкъщи, пуши, пие и гледа телевизия. Няма живот...

ExTr3m3_GiRL
03-31-2006, 11:30
Еми моя баща е военен(хихи това говори много) много спокоен е много командва аз съм типично копие на него :) само дето не сам толкова спокойна хич даже :) Незнам много ме кефи\:D/ !! Съвременен човек е мн забавен понякога ги ръси такива че се пуквам от смях. Това е общо взето вкъщи обича да има ред и дисциплина(която аз не спазвам) и някакви глупави правила и много често отсъства понякога се чувствам сякаш съм в казармата :) Обичам си го :) такав какавто е
:-D

ycMuBkaTa
03-31-2006, 15:39
Моят баща...не ми се говори дори за него...представете си за какво става въпрос...

ThePainIsReaL
03-31-2006, 19:23
Той е човекът , на когото мога да се възхищавам много време .. постигнал е много неща в определени области.. Човекът, когото най-много уважавам пак е той ... но това свършва дотук :!: Той никога няма време за семейството , никога не иска да знае нещо за мен , често е доста консервативен , не обича да говори .. сякаш отива на работа , прибира се , яде и спи .... ааааа.. и понякога играе с брат ми , който е бебе

Обичам баща си , но не съм привързана към него, той просто не изигра ролята си както трябва при мене , дано при брат ми тази грешка не бъде допусната [-o<

PLAMENKO
03-31-2006, 19:28
е и моя понякога много ме нервира , ама не се оплаквам :D

white_chik
03-31-2006, 20:02
ba6ta mi e golqm pi4-mnoo zabaven,gotin i smahnat 4ovek.No ponqkoga me zadu6ava s vnimanieto si i mnoo me drazni,4e vinagi si misli 4e znae si4ko,4e vinagi e prav i 4e trq da stava negovoto

DeSiTo0o
04-01-2006, 13:16
Mi moq tatko si e dobur 4ove4ec...su6to i mama :wink:
Tate mislq 4e obi4a pove4e brat mi,no i men si me obi4a,to si li4i.Ponqkoga e mnogo pe4en,drug put ne moga da go pnasqm...oba4e qdosa li se...predpo4itam da sum dale4e ot nego.

A3_CbM_MoMu4e
04-01-2006, 21:02
обичам го повече отколкото мама ... тва е достатъчно

tainstvenata
04-01-2006, 21:46
emi moq ba6ta e superr dava mi si4ko ... prai si4ko za men.. kakvoto iskam go polu4avam .. ne sam li6ena nikoga ot nishto :) xaxa ae THE BEST!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Composure
04-02-2006, 12:37
404

MUSIK
04-02-2006, 18:01
NAI-GOTINIQ PI4 E BA6TA MI-NEVEROQTEN 4OVEK
POZVOLQVAL MI E VINAGI VSI4KO,TOI MI DADE CIGARA I ALKOHOL ZA PURVI PUT-KOETO E BILO MN DOBRA STUPKA ZA6TOTO SEGA GI MRAZQ I CIGARITE I PIENETO NA ALK.
TOI E 4OVEK,KOITO ZNAE DA VUZPITAVA-NE MNOGO STROG NO V SU6TOTO VREME VDUHVA6T RESPECT-SUPER E
I SAOTVETNO PROIZVEDENOTO OT NEGO(T.E. AZ) SU6TO SUM DOBUR 4OVEK-S 4ISTA SUVEST MOGA DA GO KAJA 8)

nikitooo
04-02-2006, 18:02
Аз пък имам само един баща! :?

sk8girL
04-03-2006, 14:32
Като цяло баща ми е готин човек,винаги ще ме разбере и ще ми помогне,защото знам че ме обича.Но разбира се има и своите недостатъци,единия от които е че не ме предразполага да си споделям по лични неща,някой път когато ми е тъжно,заради някое момче например не мога да му го кажа,щото най-много да ме избазика нещо.Възприема ме още като едно дете и не иска да приеме , че вече не съм толкова малка.Не ме пуска по купони и дискотеки,затова ме принуждава , когато ги няма да излизам без да им казвам:( Ще съм много по спокойна,ако те знаеха къде съм и с кой съм , но ако му кажа, че искам да излизам той просто ми отвръща кратко и категорично : "Забрави!" :( .Знам , че го прави защото ме обича и иска да съм добре,ама не може да ме разбере че вече не съм толкова малка и че и на мен ми се излиза с FrDs и т.н (на 15 съм).
Аа, не мога да му споделям и за гаджета(ама това му е простено до някъде) , защото веднага ще почне да се шегува с мен.. и това до някъде ме подтиска.
Но въпреки всичко аз си го обичам и знам че и той ме обича и ми мисли доброто!:)

ckeuT4eTo_f
04-04-2006, 12:19
Emi az poprincip jiveq samo s maika si za6toto na6te sa razvedeni no ot vreme na vreme se vijdam i s ba6ta mi. Toi e gotin 4ovek .. samo deto me drazni 4e samo me 6tipe ne6to i se me zaka4a. Ina4e s nego si se razbirame
no ne bih spodelqla snego li4nite ne6ta..

анн
04-05-2006, 00:30
mii..moq bashta e mnogo pe4en...winagi me e razbiral i pomagal...mn puti se e karal s maika mi zaredi men...i mnogo si go obicham :wink:

nepoznata
04-07-2006, 20:43
ne moga da opi6a kolko e otvratitelen prosto ne e istina tormozi men i amika mi vsqka sekunda i mislq 4e e nenormalen
absolutno sushtoto!

za sujalenie i az sum taka, no se opitvam da buda nepukist ina4e ne znam kak bih ocelqla psihi4eski, e ne vinagi uspqvam da sum nepukist i se depresiram no 1 den i tova 6te svar6i
p.p. sorry 4e ne e na kirilica

^Pretty{}Girl^
04-08-2006, 17:51
moq bashta e s mislene na pensioner i postoqnno se karame s nego zaradi tfa ma si e moq pensioner i mn si go obi4am a v nqkoi momenti me razbira mn po dobre ot maika mi e v mn malko momenti xixi ako imam problemi v daskalo 1-vo na nego nz shto ma za daskalo me razbira xax ;p
be sq kato se zamislq ne e tolkos zle ....xixi ;p ima i pozle.......sigorno...

favor_91
04-08-2006, 21:03
mi za mene nqma PO-GOTIN PO-PE4EN PO-DOBUR BA6TA ot moq.Prostq nqma takuv 4ovek toi pravi abs vsi4ko za mene ne zavisimo kakvo e.Bih napravila vsi4ko za nego.Prosto ako go nqma6e nz kakvo bih pravila bez nego O:)
absl. su6toto e i pri mene...mn pe4en 4ovek...za vsi4ko mi ugajda

Shantav^dakel
04-08-2006, 21:19
Моят баща е страшен егоист и себичен човек. Мисли само за себе си и понякога, даже много често не мога да го понасям. Вечно си мисли, че той е правия и не приема да му даваме съвети. Постоянно командва. Почти не общувач с него и много завиждам на хората, които имат готини бащи.
Понякога е страшен пич, не ни е посягал никога, не ми е отказвал нищо досега /не че веднага, безпроблемно ми угажда, но все пак.../
И аз се радвам, че майка ми е златна.

Fiery-Boy-
04-08-2006, 23:39
ba6tata e pi4 :wink: 6te6e mi se da prili4am pove4e na nego

thE`reASoN
04-08-2006, 23:40
ba6ta mi e adskiq pi4aga,s nego si govorim na kakvato i da e tema,na6te sa razvedeni i toi se ojeni povtorno,ama mackata my e napravo neveroqtna,syper e,ne sym mislila,4e 6te se razbirame taka.da ti kaja 4estno toi patyva,kakto maika mi po korabite i to za po 9 meseca,nqkoga i po pove4e,a prestoq my e samo 2 meseca,ot koito po4ti vsi4ki dni toi prekarva po opravqne na dokymenti za sledva6tiq pyt,no kakto i da e.Ponqkoga se posdyrpvame,6toto e golqma nerva toq 4ovek,ama vseki pyt karanicite ni zavyr6vat s izvinenie i pregrydka i taka...Abe potaen si e toq 4ovek i dori 4e mi e ba6ta smeq da kaja,4e ne go poznavam mnogo dobre-misteriozen e,a i za malko da zabravq kato po4ti vsi4ki myje,ponqkoga se izpyska i dyrpa po nqkoq qka psyvnq,ama posle se yse6ta,4e sym v staqta:))))))))

PLAYBOY4O
04-09-2006, 00:00
2 думи - Много Пекан :P :P :P :mrgreen:

Djeilo
04-09-2006, 00:05
Hmmm moq tati mnogo si go obi4am i si me kefi!Pred maika mi vinagi me za6titava,dori i da znae 4e sum vinovna :-D S nego imam mnogo ob6ti interesi i po4ti vinagi sme na edno mnenie! :wink: Ot dvamata,toi e po ekstremnata li4nost--->koeto e mnogo qko,6toto mi odisva na akala I podkrepq ideqta mi za skok s bynji :mrgreen: (puk mama ne :-s )I dvamata si padame po filmi na ujasite i 4esto si gledkate do 2-3 4asa prez no6ta na dvd-to!Golqm e maitap4iq.. vesel 4ove4ec :lol: !Piiva si v ramkite na normalnoto!Kogato gleda ma4- da ne si okolo nego!Mnogo e najejen i se vprqga adski mnogo! :lol: Po nqkoga mi se pravi na strog- i estestveno me drazni,ama se tyrpi!Glezi me-nali sum momi4eto na tatiiii :mrgreen: :lol: :mrgreen: !Kefi me...ne se oplakvam :D :-D

yonic
04-09-2006, 18:54
Ми че те повечето родители живеят заради нас, ако ни нямаше, клъц с ножа :).

^MaLkOtO^ZlO^
04-09-2006, 18:59
ba6tata e ebati pi4a 4esno ako go nema6e nego nz kfo 6teh da prava 1viq put kat me izklu4iha ot daskalo zaradi trevata maika iska6e da me ishfurli otvku6ti ba6tata se zastupi za mene vinagi toi dava qko pari4ki vinagi toi me za6titava toi kaza na maika da mi dade da si napravq piursing na pupa ina4e tq nikoga nqa6e da se suglasi

flashdance
04-09-2006, 23:05
Аз моя го обожавам!!Ебати пича е,някъв такъв ненормален...Е има си и лоши страни де,ма като цяло много ме кефи :P

04-12-2006, 20:07
Баща ми е страшен пич ! Винаги ми дава пари за каквото и да е било, било то да се почерпим, да излеза с мойта на вечеря, да се поразходим и да си купим нещо (с приятелката ми), да се съберем с приятели и да се почерпим както трябва :lol: Винаги е съгласен с това което му кажа, говорим си за най различни неща, винаги ми дава съвети и така..а майка ми е много притеснителна ! Много ме дразни отношението и към мене и това адски ме побърква.Винаги гледа с кой излизам, къде ще бъда, какво ще правя, обаче аз ест не и казвам :mrgreen:

jozefina_93
03-04-2008, 15:51
Bа6та ми е наи нан наи наи наи наи в целия свят!!!!

Wrathchild
03-04-2008, 17:10
Много непостоянен, безотговорен, заядлив и лъжлив човек е татенцето. Смятайте, след като от около 13 години не си говорим.

miminia
03-04-2008, 17:36
Пфф шо да кажа .... бивша кука .. държи на реда 8-) иначе има моменти ,в които ми е мн приятно с него примерно и двамата обожаваме сладолед от машина и често си зимаме разхождайки се , кефи ме ,когато сме на път с колата надули сме си музиката и прозорците свалени вятара те роши баси кефа :D :D Много наши моменти не бих забравила (:

Имаме добри и лоши моменти .... По характер съм се метнала на него. Но като цяло е страхотен човек! (:

st1ka
03-04-2008, 17:54
Моя баща е голяма душица,ама изнерви ли се става много лош...Само ме дразни като започне да пита някви идиотски въпроси..."Майка ти къде отиде,сестра ти кога ще се прибере?..." като че ли аз им ходя по петите...

CaSsIe
03-04-2008, 17:58
хах баща ми е много печен човек, но понякога, когато ми се кара за това което правя( в училище и т.н.) не се замисля, че и той е бил на моята възраст и е правил същите грешки като мене. И еее пълен перфекционист и понякога страшно много дразни, иначе се разбираме горе- долу, ама на моменти е някаква война в нас :lol:

Rebellion_Angel
03-04-2008, 19:00
Баща ми е пич. Страшно свестен човек. И мама е много печена. От към родители не мога да се оплача. :D

chaos_
03-04-2008, 19:20
Баща ми е пекан човек,пуска ме навсякъде,дава ми пари,мога да си поговоря в него,има интересни идеи,общо взето всичко на 6 :D .Но като почне да издребнява за наааааааай-дребните детайли наистина дразни .

Little_Miss
03-04-2008, 19:28
Тати е суперски , на 45 годиние обаче не пропуска да ходи по дискотеките , той е инструктор и често купонясва с учениците си . Естествено не е перфктен , понякога си умира от кеф да ме дразни и аз нали си падам лигла , веднага почвам да цивря .

FENKATAA
03-04-2008, 20:26
obojavam bashta si 8) prosto nqma raven ... toi e nai-to4niq 4ovek koito poznavam. Ponqkoga e i strog ama tova e normalno vse pak e za moe i na sestra mi dobro .. pove4eto 4erti ot haraktera si dulja na nego .. ako trqbva da go opisha s nqkolko dumi tova biha bili :
umen ( super mnogo mi e pomagal za domashni i pro4ie .. :D )
zabaven ( 4ovek ne moje da sku4ae s nego mnogo puti kogato sum bila tujna imenno toi mi e opravql nastroenieto s nekoq shegi4ka .. )
krasiv- smqtam bashta si za dobre slojen i 4aroven muj kolkoto i naduto da zvu4i dosta hora sa my kazvali 4e izglejda kato 30 godishen ..
grijoven - az i sestra mi ne mojem da se opla4im ot lipsa na vnimanie vinagi se e zanimaval s nas ..
futbolen maniqk - :D tova ne znam dali e negovo ka4estvo ili negativ oba4e na men mnogo mi dopada .. oshte ot malka sum sviknala da gledam ma4ove s nego ... toi e golqqqmmm CSKAr i oshte ot malka i az po4nah da potdurjam CSKA .. ne moga da izbroq na kolko ma4ove me e vodil a az 4ueh li 4e shte ima ma4 umirah ot kef .. oshte ot 5 godishno hlape az znaeh vsi4ki futbolsiti na CSKA.. moje bi za tova prie tolkova radushno gadjeto mi :D

TheNewReligion
03-04-2008, 21:20
Беше най-добрият на света ! Умен , възпитан , точен ! Но за жалост почина ден след рожденият ми ден по-миналата година ! :( Но винаги ще го помня ! :)

psychopath
03-05-2008, 01:17
идиот 8-)

*Believe_In_Me*
03-05-2008, 20:24
Какво да го опиша като няма какво да описвам,пълен идиот :(

sharmen
03-05-2008, 21:45
Висок,мусколест,черна коса,тъмно кафеви очи,прекрасна усмивка с идеални прави зъби,голям маитапчия,ченге,когато се ядоса вика мн силно :? ,спортно се облича.Винаги ме подкрепя и ми помага,мога да го помоля за всичко и да знам че няма да ми откаже,дали ще става въпрос за домашно по математика или за това да си избера дънки(например :D ),той е страхотен човек-умен и красив,възпитан и с що годе хубава работа.Баща мечта .... обичам те тати :-)

necropolis
03-07-2008, 17:06
ami ba6ta mi e nai-pe4eniq i nai-gotiniq pi4. visok, umen, sus strahotno 4uvstvo za humor(priznavam 4e sum go nasledil :oops: ) razbira ot vsi4ko i s kakvoto se hvane go pravi perfektno. ne mi spestqva ni6to. za kakvoto go pomolq znam 4e moga da raz4itam na nego. podkrepq me za vsi4ko ii tva e. ne se se6tam drugo da kaja v momenta :)

Pedigree
03-07-2008, 17:16
Тате е ненормален,прекрасен,чудес ен,много добър и адски търпелив.
Винаги всичко ми е прощавал,никога не ме е наранявал,просто пич.И въпреки,че не съм го казвала пред него(ахах,сега установих,че не съм му го казвала):I love you,татенцеее! http://prikachi.com/files/112517d.gif

GameFace
03-08-2008, 00:45
Пич! С много пропуски, но пич!

Nadelina
03-08-2008, 01:42
Bashta mi e mnogo dobyr chovek... i pomaga navsqkyde i na vseki ako ima nujda... koeto vsyshnost ponqkoga mu vredi zashtoto ako prosto se naloji da otkaje ili ne moje da okaje pomosht se chuvstva guzen... Mnogo umen i inteligenten chovek e... moje da nameri obshta tema na razgovor s vseki... ima mnenie po vseki vypros... znae tolkova neshta che kogato imam nujda ot syvet ili prosto za da mi obqsni neshto ili da mi razkaje se obryshtam pyrvo kym nego... Ponqkoga mnogo mi se iska da prilicham na nego... no e trudno... zashtoto e slojna lichnost i e rabotil mnogo za da stane tova koeto e (a az sym malko myrzeliva po otnoshenie na mnogo neshta)... Liberalen chovek e... opitva se da razbere vseki... empatiata sqkash mu e vrodeno useshtane... Vinagi se opitva da namira pravilnoto reshenie ot koeto nikoi da ne strada i po vyzmojnost vsichki da bydat dovolni... E ne moga da kaja che vinagi uspqva no nqma bezgreshni hora i toi ne e svetec... Dali se razbiram s nego? Ami... moje da se kaje... Imame sporove i karanici no te otshumqvat zashtoto sme edno semeistvo vse pak... i ne moga da mu se syrdq za nishto... Kazvala sym mu i sym pravila dosta kraini neshta... neshta ot koito go e bolqlo.. znam... no sqkash za da porasne edno dete i da se nauchi na nqkoi neshta trqbva da se opari za da razbere che e goreshto.... Obicham go mnogo!

naze
03-08-2008, 02:05
ba6ta mi e 53 godi6en teji 118 kg wisok e 184 sm

leko ople6ewql s siwo-bqla kosa , raboti w stroitelstwoto kato maistor predpriema4 ..... wadi pari ...

mn e stranen po harakter .... nikoga ne moje6 da go razbere6 kakwo iska :) i kato iska ne6to i da go naprawi6 toi pak 6e mrynka ...... nikoga ne mi e otkazal pari ..... kogato mu kaja dai - dawa ! bez zna4enie sumata
mn sa towarim s nego ...... 6tot mu wikam ple6i6ko ....... :) malko 6kembe ima ...... xixi

hodi kyso podstrigan (to nqa mn oglqm izbor ot pri4eski XHAXHAHXAHXA)
s koveno qke ..... winagi s dynki i obuwki ( ne nosi ancung i maratonki nikoga .... ne e i nosel predi) nqma 6ofiorska knijka , mn e dobyr po matematika ...... hiper mnooo...... 4esno znae powe4e ot daskal w institut po matematika !!! edna zada4a ot 3-ti klas q re6awa s metodi koito ne se u4at ...i ne 4e sa ostareli mi prosto sa slojni :)
umen e .... ne e 4ak tolkowa grozen ..... ili mojebi 6tot mi e ba6ta ..... nz :) dosta e harabejen....... a mi e wtori ba6ta BTW ...... pyrwiq ne sym go skiwal 10 godini i tei .... ne moga da kaja ni6to za nego ......

ina4e na ba6ta mi (2-riq) mu wikam 6efe :) nz 6to tai swiknah .... amm kazwa se Andrei Iwanow Andreew :) roden na 27.01.1955g :P
i ddz o6te moga da kaja za nego ama ai ........... twa wi stiga :)

stra6en pi4 e 6efa :)

Qnchety
03-08-2008, 07:56
Миииии ако е в добро настроение се държи нормално, а ако е в лошо си го изкарва на всичко(включително и на мене). Не ме пуска да излизам кой знае колко, не му харесва да стоя мн на pc-то и такиа неща - абе се има за ко да ми се скара. Чувствам се на 7(в буквалния смисъл!). Иначе като му искам пари за някфи простотии почти винаги ми дава.... Ама зарад беговия тъп вечер час тряя се прибирам 3 часа(че и 4) по рано от моите приятели и затфа ми е мн гадно...

SunSmile
03-08-2008, 08:37
Ехееее моя баща е супер! :grin: Пожелавам на всички да имат толкова добри бащи! пристава ми на акъла за всичко и нищо, че съм по - голямата пак съм глезлата в къщи, както и сестра ми. Винаги каквото му поискам го имам.....
Не мисля, че щом баща ти не е свесен има голямо влияние върху теб. Ти знаеш що за човек е, следователно трябва да се стремиш да не приличаш по нищо на него!

Naughty_
03-08-2008, 08:47
готин 8) :) :-D

plamka
03-08-2008, 11:35
Обожавам баща си. Никога не ми се е карал, най - много шеговито. Много обичам да му се глезя. Най се кефя, че в колкото и лошо настроение да е и дори на другите да им се зъби с мен винаги е мил и ми се радва. Абе супер печен е. :)

SuNsEt
03-08-2008, 13:20
... :( ...Ще кажа само,че нямам търпение да се разведат с мама...Колкото и грубо да звучи е истина :-o

4eere6ka_kiss
03-08-2008, 17:16
Бащами е ебати пича :D купува ми всичко , защото ме обича много и не е истерик и откачалник като майками :D Ако го нямаше нз какво щях да правя :D Обичам татеееее !!! :-) :D :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-09-2008, 08:05
тъи като родителите ми са разведени не живея с баща ми ... ;) рядко се виждаме :shock: понякога наистина няма равен на себе си - много готин много добричък ще ме разбере ще ми помогне ..:) а друг път.. направо ме кара да излизам от кожата си от бяс :D ...

Amateur
08-08-2008, 01:11
10 години не го бях виждал,доиде миналата купи ми хиляди работи даде пари и пак си отиде пак се мина година :D сам си праи изводите!

Sharpay
08-08-2008, 06:07
баща ми е човека с който се разбирам без да си говорим - само с поглед. Приличаме си адски много и по характер и по външен вид (имам неговото носле и очи)Малко е строг понякога но през повечето време се държи адски мило. Майка ми е имала адски късмет с него.. ако си наамеря такъв мъж.. черпя вс

Vikitooo
08-08-2008, 06:34
Мойто тате е Най хехе . :-)

Той за мен е най, най, най готиният, грижлив, умен татко! Гордея се, че имам баща като него! И той не може се оплаче от мен де.. 8-)

SabrinaAa
08-08-2008, 14:35
IZRODDDDDDDDD 8-) 8-) 8-) 8-)

asasfdf
08-08-2008, 15:48
на работа не изглежда много свестен като го види човек, но у дома си е цивилизован и весел човек, държи се готино с мен и ме подкрепя и защитава пред даскали, дава ми пари като имам нужда и ми позволява да върша глупости..

VerryBerry
08-08-2008, 15:51
Баща ми е душа-човек,ако не е ядосан..ядоса ли се-по-добре да не си пред него.Иначе е готин,забавен,много добър разказвач на всякакви истории..много,много си го обичам :) :grin:

AlIzeA
08-08-2008, 18:39
мърморещ за всичко

Inlofee
08-08-2008, 18:43
нааааааааааааай якият 4овек,който може да съществувааа :grin: :grin: :grin: ее понякога малко ме ядосва,ама винаги си се оправяме :-)

didi_baby
08-09-2008, 10:01
Бонбонче е...яка визия,характер,държание и всичко останало

Punk_Princess9412
08-09-2008, 16:11
Много печен.С него се бъзикам постоянно.Радвам се,че ми е баща. :grin:

Inalcanzable
08-09-2008, 16:17
Ми той е малко луд ,много е забавен в повечето случеи само шеги хвърля :D .Забавно е да си покраи него , но понякога е голям темерут и сърдитко :x

fifinkathefreak
08-09-2008, 16:34
Както и майка ми,всичко зависи от обстоятелствата.Той ми се кара повече от нея,но пък начина ни на мислене е по-близък и се разбираме много добре за голяма част от нещата.

mirelS
08-09-2008, 19:05
кво да кажа за бащата .. пекан дебел човек :lol: aha :D

SwEeT_PriNceSsS
08-10-2008, 16:29
Ми по принцип е супер готин и луд пич.... докато е на кеф.. а като някой го ядоса или е нервен нещо по-добре да не си покраи него..

MaRcHeLiTkAa
08-10-2008, 20:12
E,kakvo predstavlqva va6iq ba6ta,razbirate li se s nego,gotin 4ovek li e?
Az edinstvenoto,koeto 6te kaja e,4e za moq nqmam dumi..(v lo6iq smis1l).
Razkajete mi ne6to za va6ite! I na mnenie li ste,4e e mnogo vajno kak1v e ba6ta vi za va6eto razvitie? 6toto ako e taka... :? ne s1m ot nai-oblagodetelstvanite..pone se radvam,4e maika mi e svqstna jenica..:)
Va6a e dumata sega!

хихи моя татко е срашен :-P весел,мил,широкоскроен, 8-) на моменти се разбираме идеално,друг път се е стигало чак да ревем от яд 8-) много си приличат характерите ни и никой не отстъпва на другия и става ужз :grin: но за мен няма по готин татко :grin:
аз не съм расла постоянно покрай него но нз явно ген ли какво страшно еднакви сме по характер и мислене ...но да важно е и възпитанието и държанието на родителите ни към нас за нашето развитие :-P

Teenajer_993
12-25-2008, 15:30
Единственото нещо което мога да кажа за баща си е , че той е супер.Просто други думи нямам с които да го опиша.

_mimi7y_
12-25-2008, 16:04
майка ми и баща ми са се развели когато съм била на 4... той е тормозел майка ми брат ми и мен ...за щастие аз не се сещам какво ми е причинявал понеже съм била твърде малка за да осъзная какво става ..а и ни е тормозел само като е бил пиян.. а той сяка вечер пие .. ако пропусне няма да е той...алкохолът напълно променя човека...
след като се разведаха той не търсеше нито мен нито брат ми.. нито плащаше издръжки... след 7 год се сети че има деца.. горкия бил е твърде зает да обича децата на друга.. и е забравил собствените си деца .. но майка ми се е грижила и продължава да се грижи нищо до не ни липсва.. ако не беше тя какъв ли живот щях да водя сега..само един господ знае..сега ни дава пари.. но се интересува само от брат ми..
като чета другите какви хубави неща пишат за бащите си ми е гадно че и аз не мога да напиша нищо добро за моя..така е било писано..

Zaharinka
12-25-2008, 18:49
Баща ми е далеч от мен,преди 6 години замина в чужбина,а аз бях малка.От тогава отношенията ни не са близки,когато си идва понякога е сериозен в повечето пъти забавен и сам пуска бъзици.Знам,че не мога да разчитам на него защото твърде много се колебае и не рискува.Понякога оценявам това което прави,но в същото време ме дразни,че не го прави с цялото си сърце.Липсва ми понякога,но вече съм свикнала без него и ми е все едно.

Sasha2k8
12-25-2008, 19:21
Няма друг такъв човек като баща ми! Страхотен е... прави всичко за мен, абсолютно всичко.... и винаги ме е подкрепял и е бил до мен

taNcheto93
12-25-2008, 20:55
Баща ми е супер. С него си много приличаме по характер. Подкрепя ме във всичко, докато с мама не винаги е така :-D . С него се разбираме много добре, базикаме се, лигавим се, с него мога да разговарям като с приятел :P . Не ми се кара и не ме е удрял(само веднъж като малка) въпреки че е имало поводи :oops: . Има някои грозни навици и когато е в лошо настроение е отвратителен :? . Никога не ме е лишавал от нищо. Не са много бащите които казват на децата си че ги обичат, но той ми го е казвал :oops: . Много си го обичам, въпреки че не го показвам :-)

slim__shadygirl
12-25-2008, 21:21
Имам най-прекрасните и разбрани родители на този свят!Не само баща ми,а и майка ми!Супер хора са: разбират ме за абс всичко и ме подкрепят :)
По темата: Баща ми е страхотен човек!Винаги прави всичко възможно за да сме щастливи!Обича ни адски мн.Аз лично мн се разбирам с него,да не кажа че съм му слабост. :D Просто нямам думи да изразя колко мн го обичам и колко добър човек е!:)

RullzZz
12-26-2008, 11:41
Да опиша баща ми ... емии един рунтав такъв като мене :razz: голем пич е мноо ме радва имам чувството че е на мойте години,е на моменти мноо ме нерви ама като се понахраниме за 5-10 мин и се оправяме :grin: :D :razz:

HardcoreSyndrome
12-26-2008, 11:45
Агресивен, саможив и мрънкащ!

Lady_Black35
12-26-2008, 13:53
Баща ми ... като е бил на моите години е бил изключително щур и сега не ми прави забележки каквото и да направя. Общо взето винаги ми е угаждал и рядко спорим за нещо. Не мога да кажа, че ме подкрепя защото аз попринцип не споделям с него каквото и да било. Забавен човек е. Разбираме се ... вероятно защото приличам на него повече отколкото на майка ми.

SunSmile
12-28-2008, 12:05
Ооо страхотен си е!!! Уж строг тва онова, ама е по - либерален от мама. Като му се примоля за нещо все ще ми го вземе. За това обичам да пазарувам с него! Иначе... рядко избухва, гледа ако има нещо да се разправя с мен или сестра ми да говорим. Не ми е посягал, а преди ме плашеше, че " Ще ме бие един път, но ще го помня цял живот", само че вече няма за кога :lol: Пък и тва е било, за да ме сплаши.
Хмм ставало е на въпрос, че ще е много капризен относно зет си. Често се базика, но според мен си го мисли наистина, че не иска зет му да е с обици, развлечени дрехи, простак... татуировки.. и разни други такива. Но знае, че нямам лош за вкус за момчетата!
Абе много си е печен и много си го обичам :grin:

InnchetO
12-28-2008, 12:53
Баща ми е супер. С него си много приличаме по характер. Подкрепя ме във всичко, докато с мама не винаги е така :-D . С него се разбираме много добре, базикаме се, лигавим се, с него мога да разговарям като с приятел :P . Никога не ме е лишавал от нищо. Не са много бащите които казват на децата си че ги обичат, но той ми го е казвал :oops: . Много си го обичам, въпреки че не го показвам :-)

+1
С него мога да споделя абсолютно всичко :)
Единствения проблем е, че има малък проблем с пиенето :( Понякога прекалява и,както казаха преди мен алкохола крайно променя човека .. Един път седнах да си поприказвам с него на тая тема и той ми каза,че само заради мене ще направи всичко по силите си .. аз виждам разликата, макар и майка ми да не я вижда .. наистина го обичам страшно много.. което пък не мога да кажа за майка ми .. както и да е отплеснах се :)
Така е баща ми е супер .. Обичам го ! :-)

mynichka
12-28-2008, 12:56
о, най-безотговорното, противно и лъжливо същество е баща ми...
все едно описание за моя :(

Magichkaa_
12-28-2008, 21:45
Баща ми ли... :D Той е много добър човек.Безкрайно добър,даже колегите и приятелите му му се качват на главата,просто защото той не може да им откаже.Освен това е и страшен на пръв поглед.Като малки с братовчед ми му викахме Динко мустака ,а баба ни заплашваше,че той щял да си дойде всеки момент и да ни набие,за дето не сме слушали.Иначе,когато го опознаеш е най-веселият човек.Понякога се изцепва много яко...казва неща или по -точно някакнви шегички,които почти никой не разбира.Ама е много сладък,когато ги казва :D Смее се сам на себе си.Той не може да ми откаже никога.Отказвал ми е само един път даже не помня за какво.Винаги ми е удисвал на акъла.Обича ме,дори да не ми го казва той е от тези типове бащи и въобще хора,който не го казват,а го показват.Понякога баща ми ме задушава от внимание.Не се търпи :D Най-лошото му качество е ,че казва неща без да ги мисли.Без да разбера,че така наранява хората.Дори мен ме е наранявал много от този си "талант"Когато е попиинал(Което се случва много рядко,тъй като баща му много пие е се усира)той е весел и само ме щипеи закача и аз само му се карам.Викам му Диньо Бадиньо или Гризли(Гризли ,защото постояннов устата му има по някоя клечка за зъби и само ги гризе и ги оставя из къщи)Когато с майка се карат той я оставя сама да се кара със себе си :D Мълчи си и си гледа телевизор,но когато тя попрекали той се ядосва и аз се изнасям от стаята.Понякога аз като му мрънкам само ме тупа по дупето и вика Бебчооо тихо :D :D По това,че ми вика Бебчо се подразбера,че за него съм още мъничкото момиченце на татко,а и аз така се чувствам.Все още не мога да се отделя от него.
Обичам го безкрайно много,макар да не съм му го казвала :-)

Glorious
12-29-2008, 10:52
Баща ми е военен. Ще се запитате защо с това започнах, започнах с това защото както всеки български военен с доста голям стаж е станал доста строг и с изблици на гняв и омраза. Имало е моменти в които съм се страхувал от него, имало е моменти когато сме седяли и сме се смеели до припадък. Единственото лошо нещо е, че и аз както него лесно избухвам. Въпреки това, че доста пъти съм отнасял по някой ритник от кубинка човека ме е възпитал добре, за което съм му благодарен.

TheBestFriends
12-29-2008, 11:14
Баща ми ?! Когато бях на 5 той беше моя герой и все още е. Страхотен човек с уникално и неповторимо чувство за хумор. Винаги е пазел детското в себе си и за това сега с него мога да говоря за абсолютно всичко (в буквален смисъл). Нетипично изказване, но ще споделя, че него го чувствам повече като най-добър приятел, от колкото като баща.

chill
12-29-2008, 12:51
Хмм най-страхотният баща на света. Понякога имам чувсвото,че е 40-годишен тийнейджър,ноо пък когато се наложи може да бъде много строг( или поне той така си мисли :D ) Разбираме се чудесно и рядко се караме(за глупости). обичам го много и той го знае,въпреки че не съм му го казвала скоро

Jaffs
12-29-2008, 13:28
Татко е прекрасен. Понякога не можем да дишаме в една и съща стая, но е защото си приличаме прекалено много.
На външен вид като го видят и много се плашат, защото има един такъв леко злобен вид и твърде сериозен. Всъщност е душичка или поне с хората, които го заслужават.
Преценява много бързо другите и никога не може да му се промени мнението. Мога да говоря с него за абсолютно всичко и го правя. От секс до прически :D
Оценяваме се взаимно. И двамата знаем какво сме направили един за друг и за семейството ни като цяло. Либерален е, но свободия не може да има в къщи. Много държи на традициите, които са страшно малко в семейството и дори да ни е неприятно ги спазваме.

xpreciousx
12-29-2008, 13:29
хахаа Мама винаги е казвала че гледа 2 деца .... Супер човек е,винаги се разбираме почти никога не ми се кара и често с него сме комбина :-D

sladka__droga
01-02-2009, 23:48
Баща ми живее в чужбина,тъй като му писна от мен,майка и брат ми и просто се махна.Изневерявал е на майка ми цяла година,после тя като разбра той продължи и после вече спря.Блъсна ме кола и той дори не искаше да ме чуе тогава.

Таа още ли питате какво ми е мнението за него ?! :o

mariqn_sexa
01-02-2009, 23:55
Безотговорен е.иначе е печен но не държи на думата си което най много ме дразни и не се интерисува много от мен ( в смисъл че не ме пита как вървят тренировките как е в училище какво става с мен и др.) :)

sextazy_baby
01-03-2009, 10:58
Просто СЛАДУР...много си го обичкам :-)

niki7y
01-03-2009, 12:52
nerwak koito samo mi wikaaaaa.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x .. ee ne moga da se opla4a koin zn kolko ama kogato mi se razwikaaa... :o :-x :-x :-x :-x :x

bEbsI
01-03-2009, 13:25
Строг.Понякога разбиращ,понякога не.Не живея с баща си,той живее с брат ми и приятелката му.Не се виждаме често.Не ми и трябва.

Push7heTemp0
01-03-2009, 17:52
Баща ми е голям пич :О

Дори когато спори за най-голямата простотия :D

summer_mo0n
01-03-2009, 18:25
Баща ми е работохолик ... по 14 часа е в фирмата ... напоследък го виждам достя рядко. Но знам че прави всичко това за да не липсва нищо на мен и на брат ми.

taraa
01-03-2009, 19:36
ОоОоОо много го уважавам тоя човек...все пак на него съм се метнала 8) 8) :-D Каква да кажа ОБИЧАМ ГО СТРАШНО МНОГО!!!!!БИХ УМРЯЛА ЗА МАЙКА МИ И БАЩА МИ!!!!! :-) :-) :smt049

OpenedSky
01-03-2009, 19:57
Еми чесно казано ... Печен е , много обича да базика майка ми :D Когато излизам не ме пита с кой съм и тн ,ОБАЧЕ е много против Tatoo и пиърсинг и когато се кара (което става ч пътна 3-4 месеца и повече ) се изпуска жестоко и много се изнервя и понякога имам чуството ,че ще ме одари МАКАР ЧЕ НЕ ГО Е ПРАВИЛ ДО СЕГА :?

summergir1
01-03-2009, 20:39
най-добрия 8)

ThePowerOfLove
01-03-2009, 21:50
Еми..добър е :) Но не общуваме много, и аз не знам защо :(

jambo_bs
01-03-2009, 21:52
Мммм моя е голямо лице :grin: .Полицай е и постянно си има работа с такива на моята възраст и ме разбира много за повечето неща.Кефи ме обаче лафа - "С путки ли излизаш или с пръчове?"

Отговор: С путки = 20 лв.
С пръчове = 10/15 :razz: Иначе немога да се оплача от него

Lysit0
01-04-2009, 08:21
С черна коса,висок около 185-190см.Едър. :)

LadyRoshawka
01-04-2009, 13:58
С черна коса,висок около 185-190см.Едър. :)

Само чее ... висок около 175-180см. Ии с брада. . . :grin: !! Сладур бе 8-) ..
; ))

LittleSunshine
01-06-2009, 20:01
Баща ми е голям пич 8-) :grin:

Madn3s5
01-06-2009, 23:36
Баща ми е точен..голям инат е но е много умен.. чак се чудя дали съм от него :Д има страхотно чуство за хумор,и е с доста младешки акъл за много неща.. Когато трябва да е сериозен е сериозен..когато му се лигави се лигави ;Д доста е отговорен.. макар че сега не живея при него докато живях там се разбирахме чудесно :)

likeyou
01-07-2009, 10:52
нереАлен тъпанар.
понякога не мога са повярвам
че майка ми може да се ожени
за такъв човек.
за сметка на тва майка ми е
страшен пич.
: ) ( :

LittlePrincess
01-07-2009, 12:56
Висок, пухкав (не дебел, а пухкав! ;d) , с гола глава.И се разбираме перфектно :-)

VerryBerry
01-07-2009, 16:02
Бащата е пич. Има чувство за хумор, неебателен е (налага му се с 4 жени вкъщи), има много либерални разбирания за много неща, обича да си хапва и пийва(но не му личи). МНого добър събеседник, с него винаги намираме за кво да дърдорим. Много се кора на мачове, като има мач опраскваме с него по няколко ракии (поради липса на синове аз съм "момчето на тати"). Като играе карти, много псува и се вживява, да си му партнъор не е много здравословно.
Може да те попикае от смях. Никога нищо не ни е забранявал- на принципа "Като си счупи веднъж главата, няма да скача пак от два метра височина" :roll:
Вкъщи той има последната дума-"Съгласен съм" :-D (всъщност не винаги де, често и ние го слушаме) :---)
Готви много яко.

Има три мечти горкия,но никога не му се изпълняват...
:arrow: Като се върне от работа чехлите му да са пред вратата където ги е остваил. :|
:arrow: Да намери дистанционното, което НИКОГА го няма.
:arrow: Да не се спъне в някой сутиен като влезе в моята стая или тая на сестрите ми.

И за да не го изкарам ангелче абсолютно, понякога е голям мърморко. И често забравя някви неща..

Хехехе,все едно чета за моя баща ;)

3motion
01-10-2009, 18:14
ох ми моя баща не е няква откачалка, обаче си има своите недостатъци

прекалено сериозен човек е.. обикновени неща, които би трябвало да се приемат на шега, го ядосват :? някак си затворен ми се струва.. не изразява много чувствата си, емоциите си - един такъв студен :roll:
има моменти, в които е малко по-весел и се шегуваме, обаче не се случват често
пък и точно заради това, че е такъв сериозен и мълчалив, не съм свикнала да споделям с него - винаги с майка ми си говорим повече за "нещата от живота" :-s понякога дори имам чувството, че след цели 15 години съвместен живот, аз почти не го познавам :shock: :?

характера му до някъде се дължи на тва, че е Козирог де... те по принцип от тая зодия са си такива :)

поне хубавото е че за разлика от майка ми е по-спокоен
в смисъл такъв, че дори и да е супер ядосан, го изразява по някъв такъв по-хладнокръвен начин, докато тя почва да крещи, да се ядосва, тормози...

абе луда работа :mrgreen:
+1 само дето моя баща е Овен.И пак сии го обичам,нали ми е баща.

inl0ve
01-11-2009, 00:15
баща ми е пич и се разбираме чудесно :-)

Seducti0n
01-11-2009, 09:24
:) Обичам баща си, въпреки, 4е не му го казвам, просто не мога да кажа на мъж от родата си-Обичам те-...

Иначе е супер пич, много забавен и разбран.Понякога мрънкоти за дреболии /от моя гледна точка/, но се приживява.
Супер либерален е, не се интересува кой знае колко от личния ми живот, разбирайте гаджета, единственото, което иска е да съм щастлива.До този момент, по отношение на любовта не съм била. :oops:

Уравновесен е и се отнася с разбиране към мен.
Всъщност трепери над особата ми, повече и от мама, която е голяма паника, но тати не го показва /притиснението си/, освен, ако ситуацията не е извънредно екстремна. 8-)

Интересите му са свързани с футбола, историята, моторите, ските и спорта като цяло, много държи на него.(:
Тати готви супееееер вкусно. /сърчице/.
И така, спирам до тук, че ако не го направя, ще ви отегча прекалено много. :-D

HePeAJIeH
01-11-2009, 10:24
От 365 дни в годината 355 аз съм мъжа в къщата...баща ми е в чужбина.. приемам го повече като гост в къщата отколкото като роднина..

NIKZ
01-11-2009, 17:28
Много много не се разбираме.. никфо чувство за хумор няма .. докато аз съм егати лигнята понякогаа .. :D
С майка ми повече си се разбираме :) 8)

Kostadin_682
01-16-2009, 19:29
хм.. какво мога да кажа за него... Много ми е помагал, във всяко едно начинание, вярно имали сме и дразги м/у нас, но винаги се сдобряваме

carinaNebula
01-16-2009, 20:09
рус,сини очи,бял,леко пълен,уникален човек,обичам го.
и толкова ми липсва,от както замина за шибаната гърция.
днеска не му беше добре по скайпа. 8-) 8-)
но никой друг човек не може да ме изкара така извън нерви,както той.

sweety_blondy
01-18-2009, 14:26
баща ми е странен човек :Д като му кажа нещо (примерно да си купим нещо ново , уред или мебел ) и той все вика другия път като се върна ( защото кара тир и си идва на 3 месеца 1 път ) . ВИнаги е такъв,дори да хареса нещо никога не ги купува веднага , а изчаква :)

Иначе е весел забавен , често е на кеф ;)

Добър човек,не бих го заменила :)

nefchi_bs
01-18-2009, 19:01
Ми какво да кажа освен,че е страхотен човек,рабираме се много добре с него(е естествено,че се караме и всеки ден,но кажете кои не се кара с родителите си?)Има много добро чуство за хумор и винаги когато ми е тъжно успява да ме развесели...Просто няма втори като него много си го обичам :smt007

porky
01-18-2009, 19:05
Моя баща е пич на място :grin: Никога не ми е отказвал (почти никога 8-) ) и се разбираме доста добре :)

Riot
01-19-2009, 10:17
мошеник и крадец

Kostadin_682
01-19-2009, 11:50
мошеник и крадец
:razz: :razz: :razz: :razz:

porky
01-19-2009, 13:02
мошеник и крадец
:razz: :razz: :razz: :razz:

:D :D :D :D :D :D

Riot
01-19-2009, 14:56
мошеник и крадец
:razz: :razz: :razz: :razz:

:D :D :D :D :D :D
какво се смете, бе ?
така си е
не съм го виждал от години

MischaBARTON
01-20-2009, 16:06
Баща ми е ЗЛЕ!!! :? ...предпочитам да живея само с майка си - БЕЗ НЕГО!!!

metaxa
01-21-2009, 12:32
Баща ми е супер.Супер много си приличаме.Малко ме изнервя някой път, но и аз него :) Важното е, че се обичаме :)

Ceck0o0
01-21-2009, 21:28
баща ми е пи4 оби4ам да го псувам на англ..... тои е висок кат мене 8-) квото слу6ам аз слу6а и тои (за музика говоря) :Д
ама оба4е живее в Пловдив а аз в Плевен :(

Kostadin_682
01-21-2009, 23:18
Нямам такава

Ceck0o0
01-22-2009, 07:47
Нямам такава
каква 8-)

PreciousDiamond
01-22-2009, 09:05
Нямам такава
каква 8-)

Остави го , той понякога не знае какво говори 8-)

Kostadin_682
01-22-2009, 09:26
Нямам такава
каква 8-)

Остави го , той понякога не знае какво говори 8-)
аз наистина не знам какво съм казал тука :shock:

PreciousDiamond
01-22-2009, 09:27
Нямам такава
каква 8-)

Остави го , той понякога не знае какво говори 8-)
аз наистина не знам какво съм казал тука :shock:

Предположих 8-)

aka6a_vamp
01-22-2009, 15:16
ОО бащата е голем пич и много си се разбираме...нямам проблеми с него ние сме си комбинка..С две думи:голям дечко :D

pattRiikk
06-30-2009, 12:49
Баща мии ... гОлям ПИЧ !! :)

blondeVIP
06-30-2009, 12:59
Баща ми е пичага. . аз съм той само че момиче xD Така де. . имам двама братя с по 10 години по-големи от мен и той не е свикнал с момичетата и може би за тва с него си гледаме заено мачовете и си пием, но пък е страшен в отношенията с момчетата. . смис спр печен е. . като му кажа тате излизам с еди кой си и баща ми: доведи го да се запознаем с младежа. . :-D Иначе понякога е мн избухлив ама е риби и му го прощавам xD

YaNcHeToOo
06-30-2009, 14:59
Най-готиния човек :grin: :grin:

mucinkata93
06-30-2009, 17:24
И моя е едно чудесно същество.. Малеее как го обичам.. Висок, слаб, много хубав беее.. Пу пу... :grin: Много пекан и много забавен.. К'во ли не правиме с моя тати... К'вото знам аз от него го знам.. Ей той мойто човече беейй.. :grin:
Бичам таа бее татиии :grin: :grin: :grin:

mucinkata93
06-30-2009, 17:25
Е и от майка ми... ама тати по - луд от нея.. И аз съм много дива и това имах предвид.. :D

BleedingSoul
06-30-2009, 19:22
Моя тати е супер :grin: :grin: :D :D :D Много е печен много е лигъв и много ме стяга човек. :D Можем да се лигавим адски много и в същото време е много строг.За това го уважам защото ми държи връзката около гърлото свободна и в същото време всеки момент може да я дръпне рязко и да ми резне крилцата :D :grin: :grin: :grin: Моя тати е СУПЕР :grin: :grin:

Slashy
06-30-2009, 20:23
айде вее. почти всички имате яки бащи :(
моя е супер ограничен, мисли ме за 5 год и нямаме почти никви общи интереси. всъщност той нз кви интереси има, егати скучното ежедневие е неговото и иска и мойто да е такова.
аве, дразни ме. говори като някъв с разбирания от преди 100 год. и е супер несправедлив

Goddess
06-30-2009, 21:00
Най - прекрасния тати. :) Супер пич, разбираме се чудесно.

xoxi
06-30-2009, 21:13
Най-добрия баща :grin: Много си го обичам :-P

Force_bladeR
06-30-2009, 23:35
Баща ми е супер! Нямам думи, всичко ми огажда, разбираме се като по вода и т.н :) Въпреки, че се виждаме с него 1-2 пъти в седмицата (наще са разведени и живея с майка си) THE BEST 8)

Aniiiii
07-01-2009, 01:23
Ако не ме беше оставил и виждал в последните 3 години веднъж, може би щях да кажа нещо за него. Сега нямам мнение... Предаде ни ужасно много. Не го мразя - нямам нищо към него! Като един непознат човек на улицата .... :neutral:

selens
07-01-2009, 08:46
Най-добрия баща :grin: Много си го обичам :-P
++ Никога не ме е удрял или ме е наказвал .. :-) И винаги ме разбира за всичко :grin:

MiseryBusiness
07-01-2009, 09:09
айде вее. почти всички имате яки бащи :(
моя е супер ограничен, мисли ме за 5 год и нямаме почти никви общи интереси. всъщност той нз кви интереси има, егати скучното ежедневие е неговото и иска и мойто да е такова.
аве, дразни ме. говори като някъв с разбирания от преди 100 год. и е супер несправедлив

СЪЩОТО.
+ това е ужасно несигурен в себе си и постоянно ми досажда - "какво мислиш за мен", "какво мислиш за отношенията ми с майка ти", "мислиш ли че съм еди-какъвси", "за какво говорихте с майка ти преди малко", "а тя какво мисли"
и постоянно е нервен и недоволен, все някой му е виновен че не може да се оправи сам
писна ми!

Biskfitka
07-01-2009, 10:51
айде вее. почти всички имате яки бащи :(
моя е супер ограничен, мисли ме за 5 год и нямаме почти никви общи интереси. всъщност той нз кви интереси има, егати скучното ежедневие е неговото и иска и мойто да е такова.
аве, дразни ме. говори като някъв с разбирания от преди 100 год. и е супер несправедлив +1 Дразни ме с почти всяко нещо,което каже.Прави тъпи забележки,иска всичко да е по неговия начин.Имам чувството ,че поставя сестра ми пред мен..за него по важно е мнението на родителите му...Абе ужас... :?

Jus7me
07-01-2009, 11:36
Аз съм пълно копие на баща ми, единственото нещо което ни различава е пола :D Напълно еднакви сме може и затова толкова добре да се разбираме. За всичко ми угажда, както и аз на него.Изключителен човек е и затова толкова много си го обичам и държа на него :grin:

BMWm3
08-13-2009, 12:59
Хаахах най-добрия е! Постоянно само бъзици има с него.Винаги щастлив и усмихнат 8-) И като излезем с компанията му просто е чудо 8-) :D

ЕДИТ: Като най-добри приятели сме!!!! :grin:

Shadowsogirl
08-13-2009, 13:36
С баща ми сме родени на една и съща дата. И двамата сме деви и по отношение на парите сме много странни. И различни. Аз мога да харча, харча, харча, харча, хрча, докато мога да дишам, пък той е супер пестелив. Не, че е скрънза, просто си пести парите. Харчим ги за коренно различни неща.
Същото така той въобще не е приказлив и мрази да обяснява какво прави. xD
Винаги съм имала чувството, че му е трудно да показва обичта си към мен. И, че не се радва, когато имам успехи .Всички вечно ме убеждават, че ме обича и, че се радва за мен, обаче аз искам да се държи малко по-мило понякога, а не все едно не съм му дъщеря.
Иначе е грижовен. Винаги ми е осигурявал всичко, което ми е нужно, за да ми е добре като на другите, а често и за да ми е по-добре от на тях. Грижеше се до последно за мама и съм сигурна, че ако бяха остарели щеше да е същия като дядо ми към другата баба - нямаше да и липсва нищо.

Sunwell
08-13-2009, 13:36
Ми разбираме се.Нямам кой знае какво мнение не е темерут някакъв мълчалив който ако приказва само че ми бучи ми разбран човек е

anonimchetou
08-13-2009, 14:20
Аз на моя баща му се възхищавам супер много . Сам родител ни отгледа 3 деца.. много съм му благодарна : ) Иначе е готин човек .. усмихнат.. приятелките ми са като негови деца..смисъл като дойде някой в къщи го посреща супер топло и го предразполага. Гледа да сме усмихнати и щастливи всички и често пренебрегва себе си . . .

eveto_xx
08-13-2009, 14:28
Обичам татееее.

Tokra
08-13-2009, 14:43
На кратко, искам да бъда като него. :)

Revoa
08-13-2009, 23:33
Ba6ta mi e 4ovek koito e iskal da u4i za advokat no zaradi bednite vremena ne e imal pari, rabotil e i se e izxranval samostoqtelno ot 16 godi6en, jeni se s maika mi na 19, ima rabota i jivee dobur jivot dokato ne6to se preebava i gubi rabotata si, kogato sum bil malak ne sum go vijdal po 5 godni za6toto e rabotil v norvegiq, sled tva e uspql da ni dovede cqloto semeistvo, da nameri na vseki rabota na vseki u4ili6te da mi dade na mene i na brat mi bude6te i da use6testvi me4tite na maika mi, da mi dade ku4e i da si skusva zadnika ot rabota seki den za da moje nie da sme dobra - eto tova stava kato pravi6 i sledva6 me4tite si, i bez pari i v ko4inata pak 6te uspee6.

teenmenie
08-14-2009, 00:30
Ми какво да кажа освен,че е страхотен човек,рабираме се много добре с него(е естествено,че се караме и всеки ден,но кажете кои не се кара с родителите си?)Има много добро чуство за хумор и винаги когато ми е тъжно успява да ме развесели...Просто няма втори като него много си го обичам :smt007

Techy
08-14-2009, 01:37
мии значи моя баща е странен .. както може да направи абсл.. всичко за тебе .. да ти угоди на каквото искаш така и може изобщо да не ти обърне внимание .. тва зависи от настроенията а неговите се менят мн често и то за глупости .. :-o .. ама като цяло е най-добрия баща .. поне на мойте приятели са мн по спекани от моя .. :D

nesquiky
08-14-2009, 07:17
xaxaxax

cveteto64
08-14-2009, 09:42
Баща ми по принцип е готин човек, разбираме се е случва се и да се караме, за каквото го помоля се старае да ми угоди... :smt058

Punisherrr
08-14-2009, 10:25
Непознат натрапник.

lipsvashh_mi
08-14-2009, 10:55
Най-невероятният и прекрасен човек,който познавам или съм познавала изобщо....супер разбран ,интелигентен,адски забавен....както бях писала в едно есе за училище-баща ми е най-добрият човек,който пазнавам :)

vampire_girl_
08-14-2009, 11:58
Баща ми е много сериозен.
Не умее да се шегува и не носи на майтап.
Позволява ми доста неща,но и си вре твърде много носа в живота ми.
Не мога да кажа,че го обичам.Спряла съм и да го мразя,и сега сме на етап "Безразличие" - от моя страна.
Как се отнася с околните,зависи от настроението му - това ме дразни,адски много.
Привидно му пука,какво става вкъщи,но не смятам,че е така.
Обикновено говори разни неща,които нямат нищо,ама нищо общо с реалноста и действията му.
Има се за много умен и спец във всички области и не може да приеме,че не е ,което си е негов проблем.
Вечно мрънка за нещо и все другите са виновни за всичко,а той винаги е жертва.
Общо взето,това е. хДД

Jadzia
08-14-2009, 12:22
ми.. нормален баща ддз... весел,засмян,понякога се държи грубиянски и селянски и ми иде да го одуша :-x на моменти е.. както си е весел и се лигави ,след 5 минутки почва да ми се кара и имам чуството че ще скочи да ме пребие 8-) ама те раците са такива,и баба е така .. никога не ме е лишавал от нищо грижи се мн мн добре за мен,почти всичко което поискам го изпълнява,обаче понякога ме обвинява че не му обръщам достатъчно внимание,обаче съм сигурна че знае че това е щото съм малко по...ддз не си изразявам чуствата на обич попринцип 8-) абе накратко.. добряк,понякога грубиян :D

Sarafina
08-14-2009, 12:52
Най-невероятният и прекрасен човек,който познавам или съм познавала изобщо....супер разбран ,интелигентен,адски забавен....както бях писала в едно есе за училище-баща ми е най-добрият човек,който пазнавам :)
+1
жалко, че не съм му го казвала... :( обожавам хумора на тати :) за всичко можеш да си говориш с него и винаги ще ти даде точния съвет :grin: е, случва се да ме дразни понякога :D

it_ends_tonight_
08-14-2009, 19:42
Моя баща е бащата мечта! Верно, супер разсеян е ( повече от мене даже ), но има такова чувство за хумор... И по скоро начина, по който изговаря нещата..абе тряало е да стане актьор. И е много красив :D има яко тяло ( е , ся си е пуснал шкембенце, ама то вече годините си казват думата ) . Само ми липсва това, че като по-малка все ме гушкаше и ме лигавеше, а ся от как станах дърта магарица ( откак съм на 10 някъде ) ме е прегрънал веднъж, преди изпита след 7ми клас. С него съм израснала, когато майка ми беше вечно на работа и почти нямаше време за мен. Подарил ми е най-хбавото детство, много го обичам!

Snickers
08-14-2009, 19:51
Грижовен, мил, забавен, умен, съобразителен. Уважавам го изключително много, въпреки, че понякога е нетърпим, но всичко му е простено. Невероятен човек е - толкова искрен. Допада ми като човек и го обичам изключително много.

freziq
08-14-2009, 20:11
добър човек е ....
може вкъщи всичко да е с главата надолу, но ако някой негов приятел му звънне за помощ или услуга веднага ще отиде да му помогне...
понякога пие много и това му е проблема :( цигарите също...
понякога се караме за пари, защото дава много за цигари, а на мен и на сестра ми ни дава по-малко за джобни...
ако не пиеше толкова щеше да е страхотно...
обича да говори за това какви неща е правил в миналото си...
личи си, че обича повече мен, отколкото по-малката ми сестра ...
искал е син, но сме 2 дъщери, но когато трябва да се боядиса или ремонтира нещо, аз винаги му помагам и той е много щастлив...
последно сглобихме една секция на една съседка и тя ни даде 20лв :-D 10 за мен и 10 за него...
голям инат е, и се ядосва за дребни неща...
понякога се караме много, защото приличам на него и никой не отстъпва...
имам едно писмо, което съм написала за него, но си седи в шкафа..
не мога да му кажа всичко, затова го написах.... но все не намирам време да му го дам...

lipsvashh_mi
08-14-2009, 20:17
Най-невероятният и прекрасен човек,който познавам или съм познавала изобщо....супер разбран ,интелигентен,адски забавен....както бях писала в едно есе за училище-баща ми е най-добрият човек,който пазнавам :)
+1
жалко, че не съм му го казвала... :( обожавам хумора на тати :) за всичко можеш да си говориш с него и винаги ще ти даде точния съвет :grin: е, случва се да ме дразни понякога :D
и аз адски много се ядосвам,че не успях да му кажа тези няколко неща....иска ми се да върна времето назад понякога :?

PHaNToM373
08-14-2009, 21:57
И баща ми и майка ми са супер!
Обичам ги много..
Баща ми - много рядко повишава тон , не ме е удрял .. говори ми и ми обяснява всичко спокойно :) има чувство за хумор , като малка му се качвах на гърба ,а той ме разкарваше из коридора.. :) с него си правим майтапи , дори говоря за момчета с него :) :D

LuxurySk0B
09-23-2009, 14:17
Моя баща-гордост за мен :D
Професия-бодигард
Чувство за хумор-никакво
Пари-обичам го направо ми е любимец

Външен вид
Коса-няма
Височина-197 см
с него от време на време ходим на фитнес ама той ми е скучен не става за разговор също като мен :D :D :D

mimiS
09-23-2009, 15:11
ми.. нормален баща ддз... весел,засмян,понякога се държи грубиянски и селянски и ми иде да го одуша :-x на моменти е.. както си е весел и се лигави ,след 5 минутки почва да ми се кара и имам чуството че ще скочи да ме пребие 8-) ама те раците са такива,и баба е така .. никога не ме е лишавал от нищо грижи се мн мн добре за мен,почти всичко което поискам го изпълнява,обаче понякога ме обвинява че не му обръщам достатъчно внимание,обаче съм сигурна че знае че това е щото съм малко по...ддз не си изразявам чуствата на обич попринцип 8-) абе накратко.. добряк,понякога грубиян :D Моят е горе-долу същия обаче е зодия лъв. Не мога да кажа, че е лош но понякога е много строг и ме дразни :x Иначе много обича да ми прави подаръци :grin: С две думи добър човек :)

pattRiikk
09-23-2009, 16:03
Баща мии :) .. просто ПИЧ! :wink:
Супер забавен тип, обича да се лигави /на него съм се метнал ;д/ .. абе нали Ви казвам ПИЧ! ;д

adizitk1
09-23-2009, 16:44
Моя е страхотен! Най-якия баща! :grin:

montana6
09-23-2009, 21:47
Повърхностен, инат, завистлив, с много предразсъдъци, обича да обсъжда хората (най-вече лошото у тях), сприхав, чуждо мнение не приема, ограничен, говори много... И май е това като цяло.

yambolov
09-24-2009, 20:12
17 години по голямо мое копие 8-) лошите чери са ни че сме рпекалено нервни като викнем с тез дебелите гласове сички са стряскат...за щастие не викаме никога един срещу друг...иначе мн пекан за сичко мога да говоря с него,и можеби това че са разведени с майка ми често ми помага като съм направил някой глупост примерно мога да му кажа и знам че няма да ме издъни.

fc
09-24-2009, 21:36
ХАха баща ми .... Как да го опиша? Никога на нищо не ме научил за 18 години, винаги когато ми е трябвало помощ съм я получавал от някой друг но не и баща ми. Никога не ме разбира, нито е забавен, обича да ми се подиграва пред чужди хора! Само ми се кара, в прав текст ми е казал, че никога няма да ми помогне ако ми трябва помощ. Единствено ми помага с издръжката. Не си говорим даже. Лъжи ме, упражнява писихически тормоз в/у мен. Мисли се за най-великия човек на света, добре че не пие щото тогава. Не приема чуждо мнение, мисли че може всичко и че знае всичко... Единственото нещо за което мога да си говоря с него е компютърни игри, понеже така му минава времето след работа. Пример за Не подръжание

DeteNaDiavola
09-25-2009, 18:30
най-добрия, грижовен, мил човек, който познавам.. наистина съм горда, че имам баща като него.. много го обичам.. бих направила всичко за него.. :-)

emityyyyyyyyyyyyy
09-27-2009, 15:34
Баща ми ли .. найй - готиния човеккк .. простоо уникаленн :P .. Има страхотно чувство за хумор .. разсмива ме постоянно.. води ме на всякъде .. е може да се поскарва някога както всеки обикновен баща ноо катоо исцялоо е страшноо печенн човекк :P :P

mimsssssss
09-27-2009, 17:14
ne moga da opi6a kolko e otvratitelen prosto ne e istina tormozi men i amika mi vsqka sekunda i mislq 4e e nenormalen
подобно,но се радвам че сме се оттървали вече,макар че прави опити да ни трови...

ByK
09-27-2009, 17:23
нашите са разведени .. иначе не е от най - добрите само ми авиква :(

tanchu
09-27-2009, 19:00
супер е.. :grin: почти за всичко ми угажда :grin: базикаме се заедно,абе нямам думи > :smt007

Mar7i
09-27-2009, 20:42
Татко ли? Ми той е супер :grin: (и майка не пада по-долу :) ) Ходим заедно за риба, по концерти, на разходка, по магазините.Абе върха е. С него дори се засичаме по често, тъй като работи вечер и цял ден си е в нас. Абе добре си живеем :grin: :D

courtney
09-28-2009, 17:55
Това е сигурно най-либералният човек, когото познавам. В 99% от случаите, когато вкъщи има семейна кавга (насочена към мен), всички ме хранят, а той ме защитава, и като най-авторитетна личност, нашият отбор печели. 8-) Пуска ме винаги и навсякъде, въпреки че и аз внимавам какво искам, миналото лято 1 ден преди да тръгна му казах 'татко, отивам на море за 3 дена с приятели' и той каза 'ами добре, забавлявайте се'. :lol: По нощите все той се разкарва да ме прибира от купони и не възразява, абе невероятен човек е. Много ми е забавно с него, често вечер почваме да отваряме някви философски или глобални проблеми, и цялото семейство се изнася от хола, да не ни слуша проникновените разговори, които явно касаят само откачени хора като нас. Страшен пич е. 8-)

sasheto0o
09-28-2009, 18:02
хах ... ми татее ... еее мн готинн човекк :) ... и си го обичам :):):) мама също :) ... винаги ми влиза в положението ... ммм кво другоо ... а бе най-добрия баща на Земята е мояя :-) :-) :-) :-) :-) ... винаги ако има спорр вкъщиитой е на моя страна :) .. пуска ме навсякъдее ... абе всичкооо :grin:

Rofl4e
09-28-2009, 21:08
8-) всички момичета много говорите.. ама като се замислите 80% от мъжете искат синове.. ии много повече са щели да се кефят ако сте мочета но тва е без значение ;)

п.с. не искам и да си представям да родя момиче :?

GossipGirl89
09-28-2009, 22:33
Ами и майка ми и баща ми като цяло са страшно добри и готини хора. Имаме си чат-пат неразбирателства, но това е съвсем нормално... С тати се разбирам повече отколкото с мама :D Аз и като характер, и като всичко съм се паднала на него и може би заради това... Много добър човек е и знам, че винаги когато имам някакъв проблем мога да споделя и ще получа адекватен съвет и помощ... Дали е важен за развитието ми като личност? Разбира се, че е важен! И двамата родители са важни ;)

Kukumqvka
09-28-2009, 22:47
Ами готин човек е,държи се с мен като с 8-годишна и т'ва е хубаво,щото общо взето се 'лигавим' .. НО като се ядоса става опасно.Иначе е добричък 8-) .Помня за кво последно ми се разсърди .. не му дадох плюшенето си прасенце :lol:

KakaoNaPrax
09-29-2009, 06:02
Страхоотен човек е,обича ни ужасно много (мен и брат ми) и дава всичко за нас,което е по силите му.На него му е тежко понякога,защото брат му почина доста млад,баща му(дядо ми) е починал,когато татко е бил дете и майка му също преди няколко години...НИКОГА през живота си не съм го виждала да плаче..Супер силен характер е и затова го уважавам много,не е лигльо и никога не ми е посягал,дори когато е имало нужда..

iashxui
10-01-2009, 10:59
оф ужасно много ми лази по нервите този човек :shock: някъв супер старомоден въобще не е по новостите .. толкова моногамен живот води и направо като кажем нещо с майка и като той каже "имаш ли покрив над главата си не се уплаквай" и точка по всякакъв въпрос :D а за да остана с 30 мин повече какви спорове и караници излизат :-o единствено коет ми харесва е chе се държи като 5 годишен и се лигави ,, абе ддз отрицателните му черти са повече от хубавите ,

bonbonche005
10-01-2009, 12:26
Моя тате си е много пекан .. за разлика от майка :D тя ми се кара , той ме успокоява..Или пък майка не ми дава джобни , а той ми дава! Леле супер си го обичам този човек.. Прави всичко което аз искам .. но и в същия момент е строг .. :)

la_loba_mariana
10-01-2009, 14:58
Moq ba6ta-strahoten e pone za men,ima si nedostataci kato seki 4ovek,ama e mnogo dobar 4ovek,toi e moe kopie samo 4e v majki pol i 28 godini po-vazraste,mn e mil,ne mi se kara za ni6to po4ti,abe OBI4AM SI GO BEZKRAINO MNOGO.

GodLovesYou
10-01-2009, 15:15
не си играе ....

xHARDCANDYx
10-01-2009, 19:29
Тате е пиииииииич... 8)

sladkish_14
10-02-2009, 21:43
Татко е вулкан.Често изригващ , но пък и красив.
Винаги съм го обичала много и винаги съм искала да приличам само на него.Зарежда ме с неговия ентусиазъм , борбеност , сила , положителност , той е един прекрасен човек.Често вика в изблик на нерви от работата , но винаги всичко сме имали - цялото семейство.Той е човекът на който най - много се възхищавам! В сивото ежедневиe постоянно се бори с какви ли не проблеми , но когато си почиваме , той винаги е бил весел.Купонджия е ходим си по дискотеки заедно , общо взето той излиза повече от мене нищо , че съм на 16 и отгоре.Срещаме се по кафета , винаги ме гушка , говорим си.Разбираме се.

Обичам те татко ! :smt007 :-)

Makaveli96Don
10-06-2009, 12:19
много работлив пич със симпатично шкембенце и лъскаво кубе,много го уважавам,научил ме е на адски много неща на които може да те научи само един истински баща

iiirish
10-06-2009, 15:27
Ми моя баща... ох, де да знам. Готин човек е по принцип, разбирахме се по повечето въпроси. Но много обича да мърмори, да спори, да се заяжда понякога когато му е докривяло на работа, а аз такива хора не харесвам :? Като баща беше добър, но като характер не е цвете. Радвам се сега, че мърмори на главата на майка ми, не и на моята вече ;) Понякога е твърде взискателен, твърде много иска от другите, плюс това разбиранията му за някой неща от живота са светлинни години зад моите. Макар че като се замисля сега той доста по-бързо възприе идеята да живея с приятеля си, отколкото майка ми, която горката жива искаше да ме одере 8-) Иначе е страшна бъзикня, винаги можеш невероятно да се посмееш с него и то от сърце (когато е на кеф разбира се). Как да е... И хубаво, и лошо... то не може все да е едно и също я.

manichkaa
10-06-2009, 16:17
Ами готин е, попринцип никога не взима решенията за това къде съм и с кой съм, отговорник за това е мама. :-D Той ми дава пари за училище,ходи да пазарува до магазина пред блока, освен ако мама не отиде до Била с колата.. Работи си по 8 часа на ден, след работа никога не е изнервен, винаги можем да си говорим за нещо интересно с него (казвам ние, защото имам и по - голяма сестра). Единственият проблем е, че малко ми се кара ако имам 3-4 или пък забележка. В такива случаи мама нищо не казва, а само разписва. Е затва й се кефа ! Е ест че има и мн други неща, ноо това е тема за бащиитее! :D :D

cherrygloss
10-06-2009, 17:10
Аз много обичам баща си! Винаги намира какво да ми разкаже ,как да ме разсмее ,с него направо се пукам от смях и рядко ми се кара... и то само за неща които наистина съм сгрешила,но някакси не е като всички родители да крещи,а ми обяснява,пак включва нещо забавно ... :D

viksit0y
10-16-2009, 21:32
скръндза

miminia
10-17-2009, 12:10
полицай ... бивш
готЯн .. шоту кара бързо , навлиза в наасрещното
минава на червено .. дъниме си яко хубава музика
папаме заедно тортичка
ходим си заедно за фафли и тото 8-)
но се и кара понякога :oops:
ама и аз му се карам 8-)

lawl
10-17-2009, 19:17
Пич , изключително интелигентен и честен човек , каквото има да казва го казва , никога не се предава и винаги помага на последните да станат първи , точно това го отличава от страхливците.. :) никога не би посегнал на децата си :)

shutUp
10-17-2009, 20:55
невероятен... :smt007
силен, умен, забавен,добър, абее пич...

не знам, не мога да го опиша
радвам се че съществува и че ми е баща, обичам го адски много
винаги е искал най-доброто за мене и брат ми
лишавал се е, бъхтил се е
и аз разбирам всичко това, затова толкова държа на него,
затова всеки път плача когато заминава отново, и отново...
обичам си го бее
и винаги когато чуя "пъстри очи" се сещам за него...
:smt003 :smt049

aniie
10-17-2009, 21:07
Ами..РИБА Е! :D :D
. .Абе разбирам се с него,но тойй...
само музика го вълнува :? всякаш др тема нямаме,ми все музика.. ;\\
да,дължи се на тва,че е музикант (BASS китара) . .
и само такиа простотий хаах :D
иначе е готин човек ^ ^
кефи! *sun* :-)

YourFavoriteDrug
10-18-2009, 14:26
мега забавния! можеш да починеш от смях с него!
ии друго кво .. мн си го обичам! :-)

Belair
10-19-2009, 12:11
Попринцип е добър,но ме кара да уча по цял ден,защото е доцент в СУ

snufff
10-19-2009, 17:07
пълен боклук.

SasHeTo0
10-19-2009, 17:13
Чичко паричко
Каквото искам го получавам ако не веднага на момента :) :)
Не ме кара да уча просто ми напомня че съм още 9клас и на Диско се ходи след 18 :D :D
С 2 думи Баща мечта :oops: :oops: :oops:

n3ri7ka
10-20-2009, 16:55
mi za mene nqma PO-GOTIN PO-PE4EN PO-DOBUR BA6TA ot moq.Prostq nqma takuv 4ovek toi pravi abs vsi4ko za mene ne zavisimo kakvo e.Bih napravila vsi4ko za nego.Prosto ako go nqma6e nz kakvo bih pravila bez nego O:)

И при мен е така-много си го обичам!