PDA

View Full Version : Споделете всичко с родителите си.



03-21-2006, 12:20
Може да звучи смешно, но този съвет ми дадоха преди един ден. И тъй като майка ми не е сред живите, лека й пръст, реших да поговоря с баба си, която ми е като втора майка. Разказ й всичко за себе си, което тя не знаеше - че съм взимала хероин, че съм дишала лепило, друсала съм хапове, пушила съм мн пъти трева, пия алкохол доста и т.н. И, знам че звучи странно, но тя ми отговори ”благодаря ти, че ми каза всичко. С нетърпение чаках да дойде деня, от който нататък вече ще си абсолютно откровена”. И честно казано вече срещам много повече разбиране от нейна страна. Мога само да ви посъветвам същото. Няма да ви е лесно в началото, но нататък всичко ще тръгне по мед и масло...

sometimes_
03-21-2006, 13:29
I az sym na mnenieto,che trqbva da spodelqme s roditelite si. Predi si misleh, che nikoga ne bih mogla da spodelqm s maika mi ili bashta mi. Daje si misleh, che ako kaja na maika mi,che sym spala s momche shte me ubie. E, po-kysno tq sama me popita i az i kazah istinata. I me razbra! Ne i stana priqtno, zashtoto za neq sym "malkoto momichence", no me razbra, govorihme si dosta na tazi tema i veche spodelqm mnogo neshta s neq.Sega se chuvstvam mnogo po-dobre i imam roditelite si i kato priqteli, dori ne se i karame kato predi... :P

fti4ka
03-21-2006, 14:06
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......

HandOfBlood
03-21-2006, 14:15
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......ахахахахах и мене :smt005

martin_91_
03-21-2006, 14:26
xaxaxaxa i mene

Sinister_Doll
03-21-2006, 14:53
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......ахахахахах и мене :smt005

Dam, i pri mene taka :-D
Az ve4e ni6to ne si kazvam (:
Ne iskam da spq v ka6on...

SmiLe_BaBy{P}
03-21-2006, 17:36
Хубаво е да се споделя на родителите.Но не нали се сещате че не всички родители биха реагирали нормално ако разберат че детето им се Боцка или че просто пуши цигари. Аз лично не споделям много.Между мене и нашите има бариера на личните неща. :roll:

LyLa
03-21-2006, 17:52
spodelqm da ,nqma ne6to zaradi koeto da me izhvurlqt,nito pu6a, nito se bockam,ne kriq ocenki,ne prostituiram taka4e nqma za kakvo da se pritesnqvam :-D

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 10:11
Xaxaxa ne bilo lo6o da se spodelq ama v nqkoi slu4ai as ako razkaja za vs na na6te da ne vi kazvam kakvo 6e stan 6e me iZsElQt ot nas 6e me pratqt da jiveq nqkade drugade 4ak vie 6e gi 4uete pisaka na maika m i na ba6ta mi

rosskata
03-22-2006, 17:12
Аз споделям 99% - не съвсем всичко... Гледам да съм максимално откровена. Но пъка майка ми понякога казва "Недей.. Не е нужно да знам всичко" Предполагам, че тя предпочита да си има леко идеализирана представа за мен- де да знам. Но пък тя също много споделя с мен. Баща ми по- малко... :|

vra4ka
03-22-2006, 20:16
Майка ми не знае по-малко от приятелките ми.
Споделям и почти всичко. ;-)

miloto_girl_4e
03-22-2006, 21:04
Майка ми не знае по-малко от приятелките ми.
Споделям и почти всичко. ;-)


ахаахах,кво лъжеш хората?
1000% знам повече от майка ти....,ако и споделиш нещата от морето,аз ще се пръсна от смях... горката ти майка :mrgreen: :mrgreen:
ами.. споделям малко.. нз защо,но е така и често лъжа :?

TiA_MaRiA
03-23-2006, 02:00
Ne spodqlam vsi4ko, no dostatu4no. Ima ne6ta koito roditelite mi ne biha razbrali - neznam dali e zaradi razlikata v pokoleniqta, no.... I vse pak spodelqm tova koeto moje da se spodeli s tqh

I^VaMpIre
03-23-2006, 17:43
shteshe mi se da imah smelostta da spodelqm poveche s roditelite si,ne che imam nqkakvi ogromni taini,no naposleduk nqmam sili da im kaja za nishto,koeto stava okolo men. moje bi ot strah..

^Pretty{}Girl^
03-23-2006, 18:34
Хубаво е да се споделя на родителите.Но не нали се сещате че не всички родители биха реагирали нормално ако разберат че детето им се Боцка или че просто пуши цигари. Аз лично не споделям много.Между мене и нашите има бариера на личните неща. :roll:
da i mejdu men i nashte ima ogromna bariera e mejdu men i maika mi e po malko na az i bashta mi nii osven dai mi pari i zemai dr ne si kazvame a i kak si ako neshtyi ma xaxa ee tfa ne e nikak dobre no nego nemoga da go razbera toi sega e postoqnno zaet ot rabotata i se promeni mn predi ne beshe taka no samo s men se promeni nz shto ami nishty xaxa

midnight...
03-23-2006, 21:16
ами аз ако кажа нещо на наще може да си живея на пейката пред блока може би, просто те не са хора с които да говоря спокойно за нещата които искам да споделя

Master_88
03-24-2006, 07:42
Така е,трябва да се споделя,защото родителите са хората,които могат да ни помогнат най-много.След тях са приятелите

white_chik
03-24-2006, 09:19
da si kaja 4estno s roditelite mi izob6to ne sum blizka.ne im spodelqma bsolutno ni6to prosto ne sum sviknala.raz4itam pocve4e na priqtelite a ina4e ot semeistvoto nai-otkrovena sum s brat mi.NZ vse si msilq 4e na6te nqma da me razberat kvoto i da im kaja.Prosto te o4akvat da sum idealna

ledenata_kralicA
03-24-2006, 09:32
nz mislq 4e s moite sum izpusnali momenta da spodelqme,ako im razkaja vsi4o(ne 4e koi znae kakvo)6e sa razo4arovani ot men i 6e si promenqt
otno6enieto a i moie roditeli sa malko stranni
nz moje bi sled vreme...a i ti sigurno si po-golqma:)

akademika
03-24-2006, 10:06
Споделям всичко без емоциите ми към момичета,даже преди известно време си насадих марихуана в една саксия и сега майка ми я полива редовно както и другите цветя

stel4eto__
03-24-2006, 10:20
Споделям всичко без емоциите ми към момичета,даже преди известно време си насадих марихуана в една саксия и сега майка ми я полива редовно както и другите цветя
xaxa tva s marihuanata me izkefi,samo 4e az ako naprava taka ne samo "cvetenceto" 6te hvar4i prez terasata... :lol: za 6tastie oba4e nito pu6a,nito zimam nekvi narkotici i t.n.
s maika mi si spodelqm i to dosta ne6ta,oba4e posledniq 1 mesec nqkade po4ti ne se zasi4ame vka6ti 6toto tq vse e zaeta,a pa za ba6ta mi da ne govorim,ama dori i toi da si be6e vka6ti pak nqma6e da moga da dovora s nego za po li4ni ne6ta,6toto prosto ne sam sviknala.Kato cqlo s mama si govora za teq raboti,ama predi izvestno vreme s neq se skarahme malko,6toto malko se usamni v men i ne iska6e da mi povqrva za edno ne6to...E nakraq se ubedi 4e i kazvam istinata,no tova prosto me ubidi do nqkade i malko se otdrapnah...

akademika
03-24-2006, 10:40
Споделям всичко без емоциите ми към момичета,даже преди известно време си насадих марихуана в една саксия и сега майка ми я полива редовно както и другите цветя
xaxa tva s marihuanata me izkefi,samo 4e az ako naprava taka ne samo "cvetenceto" 6te hvar4i prez terasata... :lol: za 6tastie oba4e nito pu6a,nito zimam nekvi narkotici i t.n.
s maika mi si spodelqm i to dosta ne6ta,oba4e posledniq 1 mesec nqkade po4ti ne se zasi4ame vka6ti 6toto tq vse e zaeta,a pa za ba6ta mi da ne govorim,ama dori i toi da si be6e vka6ti pak nqma6e da moga da dovora s nego za po li4ni ne6ta,6toto prosto ne sam sviknala.Kato cqlo s mama si govora za teq raboti,ama predi izvestno vreme s neq se skarahme malko,6toto malko se usamni v men i ne iska6e da mi povqrva za edno ne6to...E nakraq se ubedi 4e i kazvam istinata,no tova prosto me ubidi do nqkade i malko se otdrapnah...
какво те кара да си мислиш че аз пуша

stilian_Blue
03-24-2006, 13:11
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......
HAHAHA :smt014 :smt014
absoliutno sushtoto vaji i za men no ne zashtoto sam tolkova greshen a zashtoto nashte sa palna konserva batko

killing_loneliness
03-30-2006, 10:50
Предпочитам да не споделям с никого вече. Почти всеки опит(независимо с кого- майка ми, баща ми или който и да е) за споделяне завършва трагично ...Е, поне нещо хубаво- приятелите ми не знаят една 1/10 от това, което знаят родителите ми за мен...

fti4ka
03-30-2006, 10:59
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......
HAHAHA :smt014 :smt014
absoliutno sushtoto vaji i za men no ne zashtoto sam tolkova greshen a zashtoto nashte sa palna konserva batko

аз па щото съм грешна :lol: 8)

sexy_play_baby
03-30-2006, 11:08
Spodelqm samo nqkoi ne6ta s maika mi ina4ee ne spodelqm mnogo mnogo :lol: :lol:

ExTr3m3_GiRL
03-30-2006, 11:39
Да наистина хубаво е да се споделя,но аз лично нямам много такава възможност просто родителите ми не са такива хора,на които мога да кажа всичко. Споделям честичко но не мога да им разкрия личните си работи :?
А и браво за смелоста че си разказала толкова потресаващи неща на баба си аз не бих имала такава смелост макар че може и да могат да ме разберат =D>

prosto nqkoi ot mnogoto
03-30-2006, 13:06
Nikoga ne polu4ih razbirane ot roditelite si.Te me ma4kaha cql jivot,produljavat i sega.Rqdko govorq s tqh,da ne govorim da im spodelqm!Nqkoi den 6te razberat vsi4ko,i 6te stradat moje bi za gre6kata si.Zaradi tqh stanah tva koeto sum sega.Pulen parcal,piq,pu6a,luja,mamq i krada i o6te mnogo ne6ta.Vsi4ko pravq za pari,kato bolest e,nqmam nikvi 4uvstva osven gnqv i omraza,mrazq vseki dori sebe si,obi4am samo parite 6toto s tqh moga da si kupq ne6to koeto ne sum polu4il kato 4uvstva.Ot 13 godi6en na6te samo mi povtarqt 4e sum bokluk,glupak,ni6tojestvo i naistina stanah takuv.Na 15 godini kato stanah mi doide do gu6a misleh za samoubuistvo,govorih s tqh,kazah im kolko ne6tasten sum,kvo izpitvam,nqma6e kapka razbirane,napraviha mi scena i pak se po4uvstvaha pravi.Na 16 godini stanah,opitah pak,pak nqma6e razbirane.Vseki me mrazi,moje bi dori priqtelite mi.SEga druja s edno mom4e koeto leja za heroin,toi su6to e ne6tasnik kato men,i dvamata jiveem samo za pari,a mi se iska6e da e ne taka.Az vse o6te u4a,no sum naput da me izhvurlqt ot u4ili6te,purviq srok malko me preebaha dori stipendiq 6tqh da vzema,no me precakaha.Sega ve4e navurtqh nqkolko lo6i ocenki ,dosta dori 2-ki,3-ki i hi4 ne mi puka.V du6ata si se 4uvstvam umrql,sega mislq kak da se napiq ili nadrusam.Dori da si prusna mozuka,za da ne sum sme6en v o4ite na horata,no nqmam smelost da go napravq i zatova nestava.Dnes e poredniq den v koito mi se mre.predi nqkolko godini 6tqh da se samoubiq,ne go napravih,kazah si 6te se skapvam po gotiniq na4in,6te imam materialnoto,samo 4e sega sum o6te po prazen.Nikoi ne me obi4a,omrazen sum na po4ti vsi4ki,zul sum,kompleksar moje bi dori,vseki me mrazi,no ne vijda 4e sum izstradal 4ovek a namira ne6to drebno da mi zavijda.Za nqkoe parcal4e,skupi o4ila,4ar ili neznam si kvo.Edinstvenoto ne6to koeto me durji jiv e 4e ne iskam da se oturvat ot mene,ne iskam kato umra da se radvat,6te im buda pre4ka,6te si prava kefa,jiveq den za den,no ot mnogo vreme nasam ne vijdam absolutno ni6to za koeto da jiveq.

I ti skupa,mi kazva6 da spodelq tova?Da kaja:"Mamo,tate az sum kradec,izmamnik,otrepka,psihi4eski bolen sum."Te nqma da se razberat a 6te mi za6iqt poredniq 6amar i 6te ima poredniq skandal,koito koi znae moje bi bi me dovel do smelosta da se zatriq,koqto nqmam sega.Razbirane nqma,dori gi mrazq,ne im iskam razbiraneto,susipaha mi mnogo godini ot jivota,dori moje bi celiq, mlad sum o6te ne se znae ,no ne vijdam ve4e putq napred.Ot polovin godina tup4a na mqsto,samo planove kroq i si4ko se skapva,ve4e dori sam se preebah,napravih takiva ne6ta za koito 6te si platq skupo moje bi,a dori i da ne go platq sega,pred gospod oturvane nqma!

teenkopele
03-30-2006, 15:15
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......

Странно, но и при мен е така. :mrgreen:

DarkSanctuary
03-30-2006, 22:01
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......ахахахахах и мене :smt005

Dam, i pri mene taka :-D
Az ve4e ni6to ne si kazvam (:
Ne iskam da spq v ka6on...
Хихи, ако случайно кажа ше си спим заедно в кашон! :lol:

lainagovna
03-30-2006, 22:37
ми все повече да!!!
коко изпитваха ли те
да
колко
2
е що толкова
ми незнам

абе по добре е май да споделяме естествено за гаджета за нищо на света щото се почват разпитите... знаете кои. но е по добре да си казваш, олеква най малкото

sexy_dizzy
04-01-2006, 11:26
Аз не им споделям за гаджета,те сами разбират.Просто предпочитам да споделя с някоя приятелка,някой на моите години,с моите проблеми,с моите разбирания.Родителите са на принципа"Ние едно време не правехме така."И айде щом те не са правили така,значи и ние няма да правим така.Колко заключително! [-X Най-добре си е да не им казвам всичко,може би след време,когато порасна още малко,ще започна да им казвам всичко,но това няма да стане скоро.Нека всеки да си живее в своя свят и да не пречи на другия.

DeSiTo0o
04-01-2006, 12:03
E da hubavo e da si spodelq6 s roditelite....ama az ne moga.Predpo4itam s nai-dobrata mi priqtelka,otkolkoto s mama...Neznam za6to e taka,prosto ne moga s mama.Znam 4e moje da proqvi rabirane kum men i da mi dade nqkoi suvet kak to4no da postupq,no...nqkak si ne moga,neznam za6to. :(

Sex_master
09-18-2006, 14:07
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......


Колега си ми донякъде

mon4eto
09-18-2006, 17:13
Vseki misli 4e 6te go izxvarlqt ot vka6ti ako im kaje...no pomislete ot dobrata mu strana.Ako pak im kajete moje te da se smilqt nad vas zatova 4e ste im priznali...vse pak te sa minali ve4e po va6iq pat :arrow: spodelqite vsi4ko s roditelite si!!!!

iiirish
09-19-2006, 00:30
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......

:D защо ли и аз съм на същото мнение?! :-k абе общо взето има неща за които можеш да кажеш, и неща за които е най-добре да мълчиш. все пак няма защо вашите да знаят какво си правил с подробности - аз поне искам да си имам личен живот, а не такъв споделен с майка ми и баща ми

aliq
09-19-2006, 21:34
spored men trqbva da se kazva na roditelite ni,no ako kajem si4ko nqma da e mngo blagopriqtno 6te ni izgubqt vsqkvo doverie za6toto prez cqloto vreme sme gi lagali

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-20-2006, 17:53
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......

Странно, но и при мен е така. :mrgreen:

i s men e tai...ne 4e koi znae kakvo kriq ot tqh de no.. :-s

FiRe_LaDy
09-20-2006, 19:00
MI predi misleh,che da spodelqm s roditelite mi shte mi e mnogo trudno.Obache ot izvesno vreme,kogato pravih gluposti i se naloji da im kaja mi e po lesno.Spodelqm sichko s tqh.I tova che sam pushila,che sma pila.Dori sam plakala pred tqh za momcheto,koeto obicham.Ne me podkrepiha.Dori mi se karaha che placha za nego i mi beshe kofti,ama sega kato imam problemi te mi pomagat.I sa mi kazali che te kato roditeli s men ne mogat da obhtuvat i sa mi prosto priqteli i nishto poveche.Dori kato takiva gi chuvstvam.Govorila s tqh na kakvi li ne temi i taka e po dobre.I az sam na mnenie da spodelqte s roditelite si. \:D/

Sarabi
09-22-2006, 14:47
Аз мисля,че ако кажа всичко на мйка ми,ще ми олекне неимоверно много,че ще ми стане приятно да се прибирам у дома,няма да трябва винаги по телефона да говоря закодирано и т.н,но...ако й кажа всичко,което съм правила...ахахах не мисля,че ще имам шанс отново да докосна нещо...няма да ме изхвърли,нееееее-ще ми отсече ръцете за да не мога да докосна вече порочни неща...и ще ме остави да се мъча... :twisted: :twisted: :twisted:

SuPeRSlaDkA
09-22-2006, 15:11
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......
хехе, и мен така..просто няма начин :smt005 :smt005 :smt005 http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/boese/a010.gif

moonbeam
09-22-2006, 15:17
4estno kazano,ne spodelqm osobeno s na6te,pone ne i li4ni ne6ta

OPEL
09-22-2006, 19:49
a[N]D[i]T[k]a]

аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......

Странно, но и при мен е така. :mrgreen:

i s men e tai...ne 4e koi znae kakvo kriq ot tqh de no.. :-s
Много станахме!!! Какво толкова лошо сме направили незнам, ама на мен ритниците ще ми са малко от тяхна гледна точка!!!

not_the_same^
09-22-2006, 20:24
a[N]D[i]T[k]a]

аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......

Странно, но и при мен е така. :mrgreen:

i s men e tai...ne 4e koi znae kakvo kriq ot tqh de no.. :-s
Много станахме!!! Какво толкова лошо сме направили незнам, ама на мен ритниците ще ми са малко от тяхна гледна точка!!!

xxaxa i az taka :-k

The Desert Rose
09-22-2006, 20:53
хаха, и аз съм на същото мнение

и аз предпочитам да споделям с приятели от колко с майка ми и баща ми, особено с баща ми. той е мн неориентиран и незапознат с днешното време. мн е зле #-o. не дай си боже да му кажа,
че имам гадже...или да му го покажа!.. лееле и аз ще трябва да ви правя компания в кашона :lol:

Lorraine
09-23-2006, 12:34
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......и мене :D

BeBcHeTo
09-23-2006, 15:39
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......ахахахахах и мене :smt005

Dam, i pri mene taka :-D
Az ve4e ni6to ne si kazvam (:
Ne iskam da spq v ka6on...

Хахаха и мене 6те ме изгнят

Jeni
09-25-2006, 16:36
ооо аз със наще съм само на здрасти! Нз кажа на майка ми 4е не мога да направа нещо а тя се разкрещява ](*,)
То на животните ни им говори по мило е_аси!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нз а съм само на 13 [-X тва не е мн добре ама ако им кажа за си4ко което съм правила без да знаят или 6е ме изгонат от къщи с крясъци или ще ме затворят в някоя кула!!!!!
Мн е зле...така4е казвайте си4ко на ваще преди да е станало късно :)

Tempestjuji
09-27-2006, 17:52
Няма кво да им казвам..те са тъпанари............

malone
09-28-2006, 08:35
Баш да са тъпанари едва ли но твърде рядко споменавам с тях каквото и да е просто защото проблемите ми не са от някакво толкова сложно естество :-)

Enfoego
09-28-2006, 15:32
Не казвам нищо на никои! Ще докарам инфаркт на горката си маичица ако и разкажа за някои "изцепки". а и честно казано хич не ме влече маика ми или баща ми да се изживяват като мои "приятели", приятели си имам трябват ми родители които да ми се карат и с които да споря (не за нещо определено, а просто заради удоволствието от спора) :)

niGGa
09-28-2006, 16:35
Нищо не споделям.Абсолютно нищо.Говоря в личен план.Случва се да им обесня как ми е минал деня, но това е рядкост.Не мисля, че е нужно да го правя.Първо защото от всякъде ще се отворят едни ОГРОМНИ усти, второ защото искам да се справям сам, и трето, защото за това е личния живот - за да е личен.Не е нужно всеки да го знае.

alkobalko
09-29-2006, 04:31
Винаги съм била на мнение, че та са най-близките ми хора и споделям всичко с тях. В повечето случаи с майка ми. Много готини хора са и винаги ме разбират. Никога не са ми забранявали нещо, давали са ми пълна свобода. Разбира се, старая се да не загубя доверието им. А и аз съм на 18 и малко или много ги приемам вече не толкова като родители, които да ме контролират, а като приятели.

zoben_pitbul
09-29-2006, 09:19
Ами...колкото пъти съм споделил нещо с тея дръвници толкова пъти ебати скандала,всички познати и роднини казват,че наще са готини хора,но явно имат специялно отношение към мен.Всъщност...мога да кажа,че ги мразя.Мразя ги защото както споменах в една друга тема баща ми ми каза,че щял да ме прати в сиропиталище.Мразя майка ми защото ми каза,че трябвало да съм си купил със свои пари(каквито нямам,не съм пълнолетен и не работя)лекарства когато бях болен(а самата тя за половин година си накупи неща,от които няма НИКАКВА нужда за 2000/две хиляди лева).Не ми пука колко добри били,ще ги накар горчиво да съжаляват когато му дойде времето-след две години ставам на 18 и тогава... :twisted: За нищо няма да говоря с тях,писна ми да слушам как само ми мислели доброто и т.н.Ако го мислеха нямаше да ме оставят без лекарства.

jeditte
10-12-2006, 06:12
...

cvetityy
10-12-2006, 07:22
emii ne ne mislq mnogo malko spodelqm

Silverfang
10-12-2006, 09:03
Ми то ако се замисля, аз и нямам кво да споделям!
Освен тва че съм изпил толко алкохол колкото ба6та ми не е изпил през целия си живот!
Пък и не мисля за добра идея да им го казвам се пак треа некой ми дава пари да си го купувам! :)

samotna
10-12-2006, 09:23
Моите родители са ми най-близките хора и аз всичко си споделям с тях.

Sweety-Tweety
10-27-2006, 14:27
Аз споделям,но с предел защото те са от другата страна на чертата.Дори и да са много готини и да не са някви сухари,все пак ме разбират по различен начин.

Slave4You
10-27-2006, 15:00
Преди бях пуснала такава тема :) Че трябва да говорим с родителите си за всичко и т.н. Да ама не. Вече съм обедена че не трябва да казвам нищо на родителите си!!Защото колкото пъти съм им казвала нещо не съм особено доволна от отзивите им.Предпочитам да си споделям с приятелите си защото те са на моята възраст и те ме по-добре ме разбират.Моите родители още си мислят че живеят през 70-те и не разбират че нещата са се попроменили оттогава.

Evil_ChilD_f_
11-09-2006, 23:01
Аз лично не искам наще да знаят какфо права с кои движа кфо съм пробвала (не че не знаят ама се прават) просто не искам .... са да хода да седна и секи ден да и обяснявам да бе да [-( просто не искам .... от къв зор ще знае с кои движа кои ми е гадже ... сега ще кажете защото ти е маика ... е и кфо като ми е маика ... минало е ... да ми е напраила навик да и казвам си4ко докато съм била малка ... не че не обичам или бащами не ог обичам .... ама не ... няма начин да им разказвам... :-k [-( ... :smt017

Evil_ChilD_f_
11-09-2006, 23:02
поне не за сега ... ама се съмнявам да си променя решението скоро време ... :-D

11-10-2006, 15:16
Кво ?! Ти нормална ли си !?!?!?! :shock: Да споделя с майка ми ?! Хах ! Никога не бих казал всичко, защото после ще ме убият :) Казвам само нещата, за които преценявам, че трябва да знаят. Да казвам всичко..луда луда ..

ruff_rider_lady
11-10-2006, 15:32
Сигурна съм , че ако кажа вс. за себе си на наще те ще ме разберат , но просто не съм свикнала да споделям с никой и нищо . Може би , защото съм била прекалено много наранявана , заради това че споделям неща за себе си и съм отвикнала да го правя . Знам , че майка ми и баща ми няма да се отнесат към мен по някакъв начин , по който могат да ми причинят някаква душевна болка , но не мога да споделям . Свикнала съм , ако изпитвам нещо , просто да не го показвам . Може отвътре да съм адски тъжна , да искам да крещя , да викам , но просто се усмихвам и се старая никой да не разбере какво ми е.

IlLuSi0nS`
11-10-2006, 17:22
казвам им това, което им трябва да знаят - за даскало и кога ще се прибера... другото му се вика личен живот...

psycho_girl
11-10-2006, 17:48
vsi4ko si izdrunkvam, VSI4KOOO :mrgreen: taka sa me vuzpitali i sum sviknala, ee naposleduk neznaqt nqkoi ne6ta i vse pak znaqt po4ti vsi4ko

Angel_Girl
11-10-2006, 22:05
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......ахахахахах и мене :smt005

Dam, i pri mene taka :-D
Az ve4e ni6to ne si kazvam (:
Ne iskam da spq v ka6on...
Аз няма да има от къде и кашон да взема.... :smt005 :smt005 :smt005

BunnYY_f
11-11-2006, 10:02
Аз на наште всичкооооо им казвам и споделям с тях;-) Ако пък "забравя" да кажа нещо те просто го разбират, щото така съм възпитана, а пък и те ме познават мн добре и разбират, ако скрия от тях :roll:

Джи
11-11-2006, 13:27
Глупости.Аз да споделям с наще - о,да.
Никога не споделям с тях.

AssShot
11-11-2006, 16:38
Хубаво е да се споделя на родителите.Но не нали се сещате че не всички родители биха реагирали нормално ако разберат че детето им се Боцка или че просто пуши цигари. Аз лично не споделям много.Между мене и нашите има бариера на личните неща. :roll:
И аз така. Не че се боцкам, де, ама не им казвам мн мн. Аз есъщност не пуша и не пия (само биричка), на 17 съм, ама все пак не бих им казвал всичко.

Die--f
11-14-2006, 17:40
Аз съм на същото мнение,4е трябва да се споделя с родителите!Преди си мислих,4е няма да мога да им казвам нищо,но свикнах и дори ми е гадно когато ги лъжа или пак не им кажа нещо...По добре да им кажеш...В на4алото е наистина трудно,но после се свиква:)

Myrcheto
11-15-2006, 12:58
искам само да добавя,че едва когато се разделите и останете без тях,ще разберете колко са важни и скъпи и прекрасни и ... бе просто обичайте си ги и и си ги пазете.
Просто на всички много скоро им предстои да останат сами и нямате представа колко бързо ще минат тези години и как един ден ще си дадете сметка какво сте имали и как то никога няма да се върне...
Та кажете им колко държите на тях и колко ги обичате,защото го заслужават и защото може да нямате друга възможност...

SaSeTo
11-21-2006, 17:57
Аз всяка вечер в рамките на 5 - 10 минути изслушвам мама да ми каже как е минал денят и и после ако на мен ми се е случило нещо и го казвам,а ако не просто отбелязвам,че всичко еминало нормално.То и без това няма време да си говорим повече

tequila
11-21-2006, 22:09
аз ако разкажа всичко за мен на наште ще ме изхвълят с ритници.......ахахахахах и мене :smt005
определено #-o

meri88
11-25-2006, 19:23
e ne to4no si4ko de ,ma si spodelqme \:D/ :lol: :smt006

deadlymind
11-26-2006, 11:30
По принцип не споделям, даже изобщно не споделям с тях. Баща ми почти не го виждам, което обяснява до някаква степен мълчанието ми към него. Майка ми не я чувствам като много близка, колкото и необмислено да звучи. Заради характера и, прекалено е избухлива и има прибързани изводи за всичко. Така, че като и кажа нещо де да знам как ще реагира, изобщо не я разбирам... Или пък просто за някои теми ми е НЕУДОБНО да говоря.

iiirish
11-26-2006, 13:19
само това, което съм преценила, че трябва да знаят (повечето си остава за мен)