PDA

View Full Version : ..."приятелство"



a3`4oBekbT
04-07-2006, 13:05
Здравейте! - Искам да побеседваме на тема " приятелство ",защото.. на скоро ми се случи нещо,което ми "подсказа",че То липсва.Не знам как да постъпя,объркана съм.Уча с едно момиче от 5 месеца и остават още 4години..да сме в един клас(надявам се!).А сега,когато още нищо не е започнало - трябва да приключи.В смисъл:Аз много я уважавам,споделям с нея...До скоро и при нея беше тъй,но сега - изведнъж , се отдръпна от мен.Мислих много,опитах се да открия причината,поради която ми е сърдита и поради която Тя иска да ме забрави.Дори ми го заяви - че не й пука за мен.Обаче при мен не е същото - супер рядко срещам свестни хора(т.е. то всеки си е свестен за себе си)...но поне такива,с които аз ще се спогодя...А тя определено БЕШЕ такъв човек,с когото се чувствах прекрасно.Как да разбера къде е проблема...Моля Ви,помогнете ми..не искам да губя такава добра приятелка!

sweet_lue
04-07-2006, 13:21
mi moje6 da si otvori6 po6tata ako iska6

maily
04-07-2006, 13:36
Gaden problem!Tq ti e kazala,4e ne i puka za teb!Moje bi ne e iskala da go kaje,no go e kazala!Spored men e redno da es otdrapne6 za izvestno vreme ot neq i sled sedmica-dve da se optai6 da podnovi6 va6eto priqtelstvo!Ako li ne q pomoli da izleznete na edno dalgo kafe i da obsadite otno6eniqta si...Ti trqbava da es opita6 da razbere6,za6to ti e sardita...I vse pak ako ne uspee6 ne univai 8-[ :cry:

Kolko o6te priqteli ima da sre6tne6....
Uspehhh!! :wink: :D

RoyTheReaper
04-07-2006, 14:13
emi tova se polu4ava dosta 4esto. ne vseki moje da ti bude priqtel pove4eto "priqteli" imat navika da ti zabivat noj v garba. vidqlo se e 4e s tazi nqma da stane. trabva da si nameri6 druga priqtelka koqto da q zameni.

a3`4oBekbt
04-07-2006, 15:56
Хей .. проблема е там,че наистина държа на нея..и не ме интерсува колко още приятели ще срещна по пътя..искам да си запазя и нея. :(

Nedeto
04-07-2006, 20:14
Macka ne univai!Vsi4ko 6te se opravi...samo 6te ti kaja 4e kogata 4ovek ima absoliutno vsi4ko mu stava bez interesno...Moje bi ti si i spodelqla prekaleno mn i si i pokazala 4e darji6 na neq i i e stanalo sku4no...otdrapni se malko ot neq i tq 6te razbere kakvoe zagubila i sama 6te te potarsi...obedena sam v tova za6toto az samata na skoro se skarah s edna fr i posle az q potasrih...USPEH! :D

a3`4oBekbT
04-07-2006, 21:08
Благодаря,Наде за отзивчивите думи,но наистина ми е трудно...а и смятам,че донякъде си права с ' прекаленото внимание ' .Не толкоз,че й обръщам внимание,колкото това,че съм й доказала,че държа на нея.А и дори тя може да признае,че аз съм сред малкото в тоя клас,които наистина й желаят най-доброто и винаги са готови на всичко за нея... :cry: ... Единственото нещо,което искам сега(въпреки,че знам,че не е най-правилната постъпка),е да се сдобря с нея ... и да си ' възвърна ' мнението й... и приятелството!

DaRk_SoUl
04-21-2006, 14:57
хей,какво стана с твоята приятелка оправихте ли се?аз също преживях такава история преди 3-4 месеца проблема при мене е обаче че аз се борих за нея а пък тя не го разбра!еми какво да се права сега след всяка моя стъпка ме обсъжда и ми говори се съм мърша и прочие а аз все още продължавам да я уважавам и немога да повярвам че е такава лицемерка и двуличница.Но съм сигурна че накой ден тя ще осъзнае че аз съм и била вярна приятелка.Е,то се случи де!всички с които се беше съюзила срещу мене я зарязаха и сега тя ме трърси но аз мене е вече много късно разбрах каква е всъщност.Е,сега остава ти да решиш какво искаш да стане между вас.Ако пак не се получи поне не я запомняи с лошо,защото тя може да е всичко обаче все пак е човек.Пожелавам ти успех!:)

a3`4oBekbT
04-22-2006, 07:31
При мен е абсолютно същия "проблем".Не DaRk_SouL , не сме си оправили взаимоотношенията.Напроти - все по-зле става.Нейн проблем вече.Аз направих каквото можех...оттук нататък - не знам.Т.е. знам - нека тя преценява кое е по-важно - Ината й или Приятелите! Благодаря ти много,DaRk_SouL!Успех и на теб във всяка една твоя 'крачка' =D>

DaRk_SoUl
04-22-2006, 11:59
еми незнам тогава!благодаря за пожеланието все пак.Може би трябва да покажеш на своята приятелка че все още продължаваш да я уважаваш и цениш,да се отнасяш по добре с нея, за да разбере тя какъв е правилният път.освен ако ти не я уважаваш вече де.защото тогава и двете ще поемете по различни пътища и никога няма да се оправите.Аз снощи поговорих с моята приятека и нещата между нас се оправиха аз успях да простя всичките и грешки.Помисли си и не се отказвай лесно защото хората казват съдбата ни е начертана обаче аз не мисля така.Аз мисля че ние сами чертаем бъдещето си.Успех!:)

a3`4oBekbT
06-10-2006, 18:20
Хей,ето ме пак .. но този път с по-добри новини.Сдобрих се с "моята" приятелка...Забравихме вече за случая и така наистина е по-хубаво.Надявам се за напред да нямаме повече такива пречки/въпреки,че ще имаме .. / ... ;о) Радвам се за теб , DaRk_SoUl , и успехче за напред ;о))) Приятелството е нежна привилегия,която не всеки получава , но който я получи - трябва да я съхранява ! ;о) Чаоче от мен и много усмивки на всички потребители ;о) :smt006 :D