PDA

View Full Version : Mom4e koeto haresvam



06-01-2006, 14:08
Ot baq vreme se poznavame s edno mom4e s koeto stana taka 4e az malko po- malko go haresah i skoro vreme stana taka 4e i toi mi kaza 4e i toi me haresval oba4e imalo edna pre4ka 4e toi si ima priqtelka i nemoje da e ostavi kaza mi 4e uj haresval i neq,no pak sega uj si kazahme 4e samo 6te sme priqteli oba4e az ne izdarjam prekaleno mnogo go haresvam za da ostanem samo priqteli.Molq kajete mi kakvo da napravq..........

class
06-01-2006, 14:42
Първо прочети правилата... Тази тема не трябва да бъде в този раздел(Този раздел предполага нещо свързано с теми, есета, стихове и прочие)

palavat{}
06-01-2006, 14:46
ami macka naskoro i az imah takuv problem i kolkoto mn da go haresvah tova mom4e se primirih i go ostavih da se opravq s priqtelkata si.To4no sled 1 mesec toi po4na da me tursi i da mi se obajda vse za kafence a u!taka 4e daje i sega da ne stane tvoi rano ili kusno 6te te potursi :wink:

`sexy_vlubeno_momi4ence`
10-31-2006, 16:53
macka ne se bezpokoi ,izlei mu 4uvstava si i ako te otblusne davai kakto ti kazaha ostav go budete samo fr i naistina 6te te potursi ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)