PDA

View Full Version : толерантност - есе



SheLLia
06-12-2006, 17:33
някой ще може ли да ми помогне да напиша есе по философия на тема "Религиозната толерантност в моята приятелска група" че не ми идва нищо на ум.Кой каквото знае да казва , всичко ми е от полза

SweetBunny
06-12-2006, 22:10
- ne trbqva da delim horata, s koito ob6tuvame, na 4erni - beli, bulgari - romi i t.n. Vse pak vsi4ki sme hora i imame ravni prava i ednakvi nujdi. Vsi4ki imame nujda ot edna toplota i razbirane. Trqbva da proqvqvame tolerantnost kum drugostta, za6toto vse pak vsi4ki sme 4oveci i zaslujavame uvajenie...
- sega napi6i kak ti ima6 priqteli i tur4ini i da mnogo dobri hora, a koito moje6 da spodelq6, dai primeri (dori i da ne e vqrno, izmislqi)
- posle vmetni, 4e Bog e edin, nezavisimo dali se kazva Isus Hristos ili Alah. V Bibliqta Bog kazva "Az obi4am vsi4ki hora ednakvo". Toi ne ni razdelq na 4erni i beli, na bedni i bogati...nie sami se razdelqme...

Vij ni6to drugo ne mi idva na glavata. Utre pak 6te pomislq i 6te napi6a kfoto se setq, mn mi se spi 8-[

SheLLia
06-12-2006, 22:44
мен ми е зора до като започна , това ми е много от полза ... задължена съм ти :) мерси много