PDA

View Full Version : POMO6T GADJETO MI IZNEVERI:(((((((((((



Sexy_pise_f
06-22-2006, 13:03
GADJETO MI IZNEVERI S EDNA OT NAI VERNITE MI PRIQTELKI,I MI PRIZNA PREDI NQKOLKO MESECA VSE O6TE SM V 6OK NO NEMOGA DA RAZBERA EDNO,ZA6TO TOI MI KAZVA 4E TQ GO E SVALILA,A TQ-4E TOI NEQ TQ MI KAZVA 4E E POVE4E OT 3 PATI,A TOI MI KAZVA 4E SA SMO 3 PATI,SEGA NZ. NA KOGO DA VQRVAM,NO NAI LO6OTO E 4E KATO TOI MI PRIZNA AZ MU PROSTIH I O6TE SAM S NEGO NE ZA DQUGO AMI ZARADI TOVA 4E GO OBI4AM,TOI MI OBE6TA 4E POVE4E IZNEVERI-NE,NO NZ. VSE O6TE SE 4UDQ DALI PRAVILNO POSTAPIH 4E MU PROSTIH???MOLQ VI DAITE MI SAVET MN. SPE6NO SE NUJDAQ(HODQ VE4E S NEGO POLOVIN GOD,A BEZ NEGO NEMOGA DA JIVEQ)OBI4AM GO,PLSS POSAVETVAITE ME NE6TO
BLAGODARQ!!! ](*,)

bob_marley
06-22-2006, 13:05
Gledai da q razkarash taq byrzo i da ne ti se pre4ka-4e toku vij pak ti zela MOM4ETO

Sexy_pise_f
06-22-2006, 13:11
ama tia kaza 4e ve4e ne i puka za nego,prosto tova m/u tqh e bilo sami i edinstveno SEX i ni6o dr. az go smqtah za po-razli4en vse pak e na 20 god. no uvi i v negovata glava nqma dostata4no mozak a pri polujenie 4e az i za edna min. ne sam poglednala drug,kamoli puk sex,ne kato sam s edin sam si smo s nego,ni6to 4e sam na 17 god.OBI4AM GO i sam si smo s nego a toi si misli 4e ima drug-ne nqma samo toi e.....oh :cry:

playful_baby
06-22-2006, 13:22
МНОГО ИСКАМ ДА ТИ ПОМОГНА НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ МИСЛЯ ЧЕ НЕ МОГА!!!НО ВСЕ ПАК ЩЕ ТИ КАЖА ЧЕ АКО БЯХ НА ТВОЕ МЯСТО ЩЯХ ДА ГО ЗАРЕЖА!ПРОСТО ЗА МЕН ИЗНЕВЯРАТА Е НАЙ-ГОЛЯМОТО ПРЕДАТЕЛСТВО И НЕ БИХ СЕ ПРИМИРИЛА С НЕЯ!НО ВСЕ ПАК ТОВА Е МОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ!!!КАКТО РАЗБРАХ ОТ ТЕМАТА ТИ ВСЕ ОЩЕ ГО ОБИЧАЩИ СИ МУ ПРОСТИЛА НО ВСЕ ОЩЕ НЕ МОЖЕШ ДА СЕ СЪВЗЕМЕШ ОТ ШОКА!!!БИХ ТЕ ПОСЪВЕТВАЛА ДА ПОГОВОРИШ С НЕГО И ДА МУ КАЖЕШ КАК СЕ ЧУВСТВАШ СИГУРНА СЪМ ЧЕ АКО НАИСТИНА ТЕ ОБИЧА ЩЕ ТЕ РАЗБЕРЕ И ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ ДА НАМЕРИТЕ ЗАЕДНО ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА!!!ВСЕ ПАК ВСЕКИ МОЖЕ ДА ДОПУСНЕ ГРЕШКА!!!
ОХ МАЙ СЪВСЕМ СЕ ОПЛЕТОХ!!!

ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ МИЛА!!!

ziky
06-22-2006, 13:27
Много честто се налага да правим компромиси за ближния и не само компромиси и съшо лишения и мн неща в името на любовта...Дори по някой път да останем не оценени......моя съвет е че добре си постъпила че си мо простила но ако пак се повтори мисл че знаеш какво да прави....а от тук може да си вадиш извод колко тази най добра твоя приятелка ти е наиситна най добра приятелка....

Sexy_pise_f
06-22-2006, 13:31
e daaa i az taka si vikah kato teb ako si hvana nqkoe gadje-krai do tuka ama obi4m li go ili ne vse edno,oba4e mi doide do glavata i zatova postapih taka,az bqh gotova da q ubiq da i skar6a vratleto no sqka6 ne6to me sprq,ne ne e strah a moje bi tova 4e neiskam da i padam na nivoto i a sega minaha nqkade okolo 3 mes. sled iznevqrata,i tq pak se opitva ne6to da se spriqteli s men,no se 4udq kakvo to4no celi kakvo pak e namislila,no ako ima o6te edin pat 4ak togava mu slagam kraq na vrazkata ni i da si ebat maikata i dvamata :cry: ](*,)

niki7o
06-22-2006, 13:33
Gledai da q razkarash taq byrzo i da ne ti se pre4ka-4e toku vij pak ti zela MOM4ETO
da po-dobre taka ne moje da si sigorna 4e pak 6te go napravi

Sexy_pise_f
06-22-2006, 13:36
pri polujenie 4e toi mi e parviqt,a me e sravnil s nqkva tapa kurva,tova mim4e napravo ne me e ocenil,mn. mi e 4udno sega dali me ceni....e ako sega ne moje bi sl. razdqlata ni 4ak togava 6te razbere kolko sam mu bila skupa,i po kakav li ne na4in sam mu pokazvala 4e go obi4am......oh poludqvam

Sexy_pise_f
06-22-2006, 13:42
mnogo vi blagodarq za savetite vi!!!ak mi go vzeme 6te i razmaja tapata glavica v ne6to tvardo ama da i s4upq taka hubavo glavicata,no i toi 6te si go otnese za6toto 6te go nakaram da strada 100000 pati pove4e ot mene,mamicata i tapa pa4a 6te q razglobq,vse o6te sam bqsna,mn. vi blagodarq o6te vednaj za savetite........ ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

francheska_baby
06-22-2006, 15:03
Мацка, ако ти изневери още един път няма смисъл да се занимаваш с него... зарежи го, пък ако се е озъзнал остани с него :wink: Но аз ако бях на твое място щях да го зарежа, а онази която е била с него... Успех... дано не ти се случва отново

koalka
06-22-2006, 15:27
ama tia kaza 4e ve4e ne i puka za nego,prosto tova m/u tqh e bilo sami i edinstveno SEX i ni6o dr. az go smqtah za po-razli4en vse pak e na 20 god. no uvi i v negovata glava nqma dostata4no mozak a pri polujenie 4e az i za edna min. ne sam poglednala drug,kamoli puk sex,ne kato sam s edin sam si smo s nego,ni6to 4e sam na 17 god.OBI4AM GO i sam si smo s nego a toi si misli 4e ima drug-ne nqma samo toi e.....oh :cry:
1."най-добрата" ти приятелка те е лъгала толкова пъти-имаш ли основание сега да и вярваш!?Не бъди наивна,може да те лъже без проблем,ама НИКАКЪВ!Вземи верно я разкарай,че като нищо може пак да стане нещо(според мен ако той въобще,без значение от човека,може да ти изневери,значи не те обича.ЛИЧНО МНЕНИЕ)
2.Точно защото е на 20 години въобще не се учудвам от постъпката му-болшинството мъже на тази възраст не търсят сериозна връзка,а дори да я имат не се замислят особено когато изневерят.
3.Винаги това е най-лошата част-ти дори не си помисляла за друг,а той направо си е чукал друга.Чукам е най-подходящата дума,защото в крайна сметка той не е направил това заради задълбочените си вътрешни нужди,които ти не си могла да задоволиш,а защото просто в този момент му се е шибало,а тя е била под ръка и...абе сещаш се.Пак според мен мисълта за изневяра си е 2/3 изневяра,но той не се и замислил даже да спре.
Абе като цяло мога да ти кажа едно-ако искаш сериозна връзка те разчитай на него за нея,защото казано направо вече не те обича.

kAdrOkoSkA
06-22-2006, 16:04
Qvno e che vse ediniq luje i che taq moje da e vsqkakva no ne i tvoq priqtelka, zatova si razchisti smetkite s neq :!: Kak moje da sa te mamili i dvamata #-o Nego bih go nakazala, a neq bih q izgonila ot jivota si zavinagi! Sled akto i ti qvno ne mu imash doverie i ne vqrvash che nqma da se povtori iznevqrata... shte e nai-dobre da go ostavish, no ako ne mojesh sega... shte vidish kak postepenno chuvstvata ti shte ohladneqt... prosto ne moje da izpitvash sashtite chuvstva kam nqkoi koito te e lugal (i to s nai-dobrata ti "priqtelka" i to ne 1, a nai-malko 3 puti!) Sama shte vidish che shte ohladneesh kum nego. Shtom veche ti e izneveril (3puti min) znachi nishto ne mu prechi da go napravi oshte 10 puti po tolkova... Zvuchi mn gadno i sajalqvam che ti go kazvam taka no shte e nai-dobre za teb da proglednesh i da napravish tova koeto e nai-dobro za teb! Uspeh macka :smt056 :smt058

NeSTa_86
06-22-2006, 16:44
разкарай го!

rali4ka91
06-22-2006, 16:56
Миличка аз лично изневери не съм прощавала!!!Според мен когато един човек изневери то значи нещо не му харесва във сегашната връзка!Пък и щом го е направил веднъж и си му простила,то значи че ще го направи и втори път!!Това е мойто мнение!Според мен е по добре да приключите,знам че ще ти е гадно щом го обичаш...но аз мисля че щом е изневерил не заслужава повече твоето доверие!!!А за лъжата от страната на двамата!По ддобре не вярвай на никого!И двамата се опитват да се измъкнат пред теб и да ти докажат че не са виновни!Най-добре седни и си помисли много внимателно дали си заслужава да бъдеш още с този човек!!!Аз казах своето мнение...УСПЕХ!

Chiana
06-23-2006, 08:14
Мила, с приятеля ми ходим от 10 месеца, и той дори на кафе не е излизал с друго момиче. Изобщо не общува с момичета. Както и аз с момчета. Аз ако изляза на кафе, или пък той, много ще се скараме... Дори не чатим с други. А пък е на 16 години. Дай да се разберем, това не зависи от годините, нито от нищо. Щом ти изневерява, значи НЕ ТЕ ОБИЧА! Разбираш ли?? Аз целувка не бих простила, а ти ми говориш за чукане, и то поне 3 пъти! Нито ходите от години, нито имате деца, нито сте семейство, че да имаш какво да губиш, и да се замисляш дали да не му простиш! Махай го, и си намери човек, който държи на тебе! А тая твойта "приятелка" не си заслужава дори да говориш с нея! Имай си достойнство! :evil:

Emotional_Decay
06-23-2006, 08:29
Страхотна приятелка,ау..Аз лично,ако ще да съм пияна и нз ква още,никога не бих пипнала момчето на някоя приятелка..Ако ми е наистина такава.Що се отнася до него..Аз изневери мога да прощавам,но честно да ти кажа..Едно момче или си е свикнало да си кръшка или не..Ако е от първия тип ще го направи отново.Ако ли пък не..сгрешил е,но според мен прекалено брутално.Но ти си знаеш..

06-23-2006, 08:35
Това, че толко мн го обичаш и не моижеш без него не означава, че трябва всичко да му прощаваш!Така само ще ти се качи на главата и ще те прай на гъз докато си си му вярваш и го обичаш!Аз лично изневери не прощавам НИКОГА!Щом ти е изневеррил значи нещо в теб не му е било достатъчно и не му е харесвало, така ч моя савет е да го разкараш тоя и да си намериш друг, щом даже ти е бил първия!Той треа да оцени тоя жест,че ти е първия и че си му дала най-детското и истинско нещо в теб, най-скъпото и т.н., а той явно е глупак и не може да го оцени!Така че си намери момче което ще цени всички малки неща в теб!
А колкото до "най-истинската,най-добрата пр и т.н." - мила такива хора в днешно време няма и ти сама си го разбрала в тоя случай!Няма приятели има само добри познати и хора с които си прекарваш добре!Най-добри приятели също няма - те са в огледалото!
А на тая твоя уж приятелка и ебавай майката и ич да ти не е !!!!

DevilWish
06-23-2006, 09:25
Тази "приятелка" не ти е приятелка.По-бързо я зарежи.

s3xy_d0ll
06-23-2006, 17:22
v lubovta trq se pro6tava stiga da si go e zaslujil predvaritelno. a taq tvoita 'priqtelka' da q maha6 [-X ama ako ne si go e zaslujil.. reji ima ena prikazka 'kogato izgubi6 ne6to 4ak togava ocenqva6 kolko skapo ti e bilo' .puk ako ti stisaka mu go varni ili mu kaji 4e si mu izneverila da viim toi bi li ti prostil :---) :smt017

strawberry1988
06-23-2006, 18:25
razkarai taq idiotka priqtelkata si ot obkrujenieto si,a ako priqtelqt ti te izlije o6te 1 put,napravo go zareji,za6oto slked 2 6te doide i 3 i taka

dB
06-23-2006, 18:26
GADJETO MI IZNEVERI S EDNA OT NAI VERNITE MI PRIQTELKI,I MI PRIZNA PREDI NQKOLKO MESECA VSE O6TE SM V 6OK NO NEMOGA DA RAZBERA EDNO,ZA6TO TOI MI KAZVA 4E TQ GO E SVALILA,A TQ-4E TOI NEQ TQ MI KAZVA 4E E POVE4E OT 3 PATI,A TOI MI KAZVA 4E SA SMO 3 PATI,SEGA NZ. NA KOGO DA VQRVAM,NO NAI LO6OTO E 4E KATO TOI MI PRIZNA AZ MU PROSTIH I O6TE SAM S NEGO NE ZA DQUGO AMI ZARADI TOVA 4E GO OBI4AM,TOI MI OBE6TA 4E POVE4E IZNEVERI-NE,NO NZ. VSE O6TE SE 4UDQ DALI PRAVILNO POSTAPIH 4E MU PROSTIH???MOLQ VI DAITE MI SAVET MN. SPE6NO SE NUJDAQ(HODQ VE4E S NEGO POLOVIN GOD,A BEZ NEGO NEMOGA DA JIVEQ)OBI4AM GO,PLSS POSAVETVAITE ME NE6TO
BLAGODARQ!!! ](*,)
Как може да го обичаш тоя льольо? Са щи кааа кво да правиш. Значи зимаш телефона и му теглиш една клетва за майка му. След тва излизаш с приятели да се забавлявате. Гледай да не оставаш сама, щото ще мислиш само за тоя мамут, а той не заслужава.

eXciTiNg-BabY
06-23-2006, 23:21
я ги зарязваи и двамата ко 6е се унижава6 [-X няма смисал тои да ти изневерява и да ти се подиграва зад гърба и ти да му про6тава6 [-X [-X

IsTiNsKa_LuBoV
06-23-2006, 23:37
ooohhhhhh Ani Ani Ani.... Ae da q prebieme taq nae6 li ot koga i se kanq :D:D:D Ti Znae6 :D:D:D :-D :smt005 :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
DEBA KURVATA :smt005
KOGA 6E Q 6AMARIME :)

ziky
06-23-2006, 23:47
ooohhhhhh Ani Ani Ani.... Ae da q prebieme taq nae6 li ot koga i se kanq :D:D:D Ti Znae6 :D:D:D :-D :smt005 :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
DEBA KURVATA :smt005
KOGA 6E Q 6AMARIME :)



ТВА АНИ ЛИ Е????????????????????????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

ziky
06-23-2006, 23:53
ОООО мила зе ли офертата с по голям от тебе и то пълнолетен...и то незнам колко по голям от тебе....видя ли че няма дори повече и от мене акъл и от които и да е било..а видя ли НАЙ ДОбрата ти приятелка що за стока е....хох....... =D> =D>

06-24-2006, 09:41
awe zareji go. :wink: :mrgreen:

alkobalko
06-24-2006, 09:49
Lichno az, ako bqh na tvoe mqsto shtqh da go zareja v momenta, v koito mi kaje, che mi e izneveril. Nezavisimo kolko mnogo go obicham ima li smisul da me pravi na glupahka. Prostq li mu vednuj, kakvo mu prechi da go napravi pak. I vse pak ne ti e izneveril samo veduj, za da go opravdaesh. Kakva ti e garanciqta, che sled mesec- dva pak nqma da ti izneveri? Ima li smisul da si s chovek, s koito nqmash i mig spokoistvie i postoqnno mislish dali nqma da ti izneveri. Tva ne e lubov, a nqkakvo nechoveshko muchenie. Kolkoto i da obichash edin chovek trqbva da durjish i na sebe si i da zapasish dostoinstvoto si, za da ne seodigrae s teb za poreden put.

dEnIsTy
06-24-2006, 10:03
оф,ми като не си сигурна,какво правиш с него
все пак той ти е признал,което е много важно,Това показва,че наистина държи на теб.А за да се стигне до изневяра,нали се сещаш,че не е смао той виновен..нещо му е липсвало,поговори с него..минали са месеци,а на теб още ти е кофти,това ли е една връзка!?

IsTiNsKa_LuBoV
06-24-2006, 11:29
ooohhhhhh Ani Ani Ani.... Ae da q prebieme taq nae6 li ot koga i se kanq :D:D:D Ti Znae6 :D:D:D :-D :smt005 :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
DEBA KURVATA :smt005
KOGA 6E Q 6AMARIME :)



ТВА АНИ ЛИ Е????????????????????????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Pa a poznai :D:D:D

Овцата
06-24-2006, 15:58
Мила, дори да го обичаш - какво, мислиш ли, че той ти отвръща със същото? Ами, не. И в крайна сметка, ако не го зарежеш, няма дори да те уважава, освен че не те обича. Ако не го зарежеш, ще ти поизневерява още малко и ще те зареже той. Ако го зарежеш има поне малък шанс да съжали за това, което е направил и да иска да се върне при теб. При това положение трябва да го поизмъчиш преди да се върнеш при него. Както и да го погледна, няма друго решение за мен. Аз лично веднага след това бих зарязала и двамата, но това си е личен избор, все пак.

NeSTa_86
06-24-2006, 17:35
Мила, с приятеля ми ходим от 10 месеца, и той дори на кафе не е излизал с друго момиче. Изобщо не общува с момичета. Както и аз с момчета. Аз ако изляза на кафе, или пък той, много ще се скараме... Дори не чатим с други. А пък е на 16 години. Дай да се разберем, това не зависи от годините, нито от нищо. Щом ти изневерява, значи НЕ ТЕ ОБИЧА! Разбираш ли?? Аз целувка не бих простила, а ти ми говориш за чукане, и то поне 3 пъти! Нито ходите от години, нито имате деца, нито сте семейство, че да имаш какво да губиш, и да се замисляш дали да не му простиш! Махай го, и си намери човек, който държи на тебе! А тая твойта "приятелка" не си заслужава дори да говориш с нея! Имай си достойнство! :evil: :arrow: :arrow: :arrow:

viki_di
06-25-2006, 10:37
a pitala li si go 6tom go e pravil s druga dali ne6to ne mu e lipsvalo za da pribegne kam tazi iznevqra :?: po princip vsi4ki mom4eta a dori i momi4eta sled skandal ili nerazbiratelstvo tarsqt 4ujdi laski.po princip iznevqrata ne e hubavo ne6to 6tom se e stignalo do tam zna4i ne6to ne e bilo nared ili negovite 4uvstva kam teb ve4e sa ugasnali :( neznam.takava postapka po princip ne se pro6tava taka 4e........... ti si znae6 :evil:

06-25-2006, 11:04
parvo taq mar6a ne ti e priqtelka i q zareji ili pone i farli edna gora boi i vtoro pogovori seriozno s priqtelq si i pomisli zaslujava li da si s 4ovek koito ti izneverqva s nai dobrite ti priqtelki :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Love_wanted_
06-25-2006, 12:17
I az sam na 17 toi e na 19 mili4ka i az bqh v takava situaciq kato tvoqta.I az mu prostih za6toto go obi4am no onaq mrasnica 6tqh da q vkaram v bolnicata oba4e toi me sprq kaza mi nedei nqma smisal da se zanimava6 s neq i na men mi be6e trudno i daje o6te ne mi e izlqzlo ot akala makar az da ne poglejdam drugi mom4eta toi go napravi s onaq no togava e bil piqn i ne znael kvo pravi.Kato mi kaza si blaskah glavata v stenata iskah da umra udrqh go kakvo li ne go pravih i do den dne6en sam s nego za6toto go obi4am i nemoga bez nego.Kato napravi toi taq gre6ka i se osazna kogato mu prostih i mi kaza pove4e nqma da ti izneverq i ne e.I togava razbra 4e mnogo go obi4am i taka pomisli si tova e vajna kra4ka ako go obi4a6 mnogo ne go izpuskai ne davai na tvoqta priqtelka da se dobliji do nego.uspeh

Love_wanted_
06-25-2006, 12:36
i az bqh sa6to kato teb i mu prostih i toi se zamisli i razbra 4e mnogo go obi4am taka 4e nadqvam se i toi da razbere 4e ti go obi4a6 i da se osaznae a do kolkoto za onaq ne i davai vazmojnost da te zamai vqrvai na nego ne go davai na neq uspeh mili4ka

belluci
06-27-2006, 07:19
Suberete se trimata i se uto4nete,neka te kajat kak e bilo,pointeresuvai se ot pri4inite tova da se slu4i predi da deistva6.Ako se okaje,4e izpitva ne6to kum neq go ostavi,ako ne poznava6 si 4oveka,preceni to4no kak da postupi6 za da razbere 4e si bila naranena i da ne go pravi pak.

priti_kiti
06-27-2006, 11:26
Изпадала съм в абсолютно същата ситуация. Е,простих му. Дали беше правилно незнам. Всичко зависи от тва дали е възможно да си възвърнеш доверието в него (което става мнооого трудно ) и дали наистина толкова много го обичаш.. щото в крайна сметка сички прават грешки. А да,хубавото е че ти е казал за изневярата..защо са ти подробности като например кой кого свалил или пък колко пъти са късали и събирали? тва е без значение. НО винаги си имай едно на ум ;)

HandOfBlood
06-27-2006, 11:41
ебати, поне да не беше с твоя приятелка...
аз не бих му простила... пък вие колкото си щете ми повтаряйте, че 'който обича прощава'. е, аз явно такова нещо не бих могла да простя...
а за приятелката ти нямам думи... изобщо трябва ли ти такава приятелка...?

Tesinka
06-27-2006, 12:02
Ole neznam...Tova na men da se slu4iii tazi " nai-dobrata mi priqtelka" 6te si subira zubute-4estno!Az kakvato sum revniva edva li bih mu prostila,a kakva priqtelka ti e onazi 6tom ti e vzela mom4eto?Naistina 4ovek trqbva da si izbira priqtelite,no da vnimava da ne go predadat ( kakto pri teb e stanalo).az mislq,4e tova mom4e ne te zaslujava i nepriema vashata vruzka seriozno.A 6tom stava duma za priqtelkata ti .. zaslujava da i se vurne stokratno! TAKA,4E GORE GLAVATA! :)

BeBencEto
06-27-2006, 12:05
az sum na mnenie 4e...proshkata ne e bilo nai oda4nato...zashtoto toi ako te obichashe nqmashe da go napravi..i ne na priqtelkata ti trqbva da se surdish a na nego..se pak toi ti e gadje..s nego imash po li4ni otnosheniq..nz az taka si mislq...

HandOfBlood
06-27-2006, 12:06
Ole neznam...Tova na men da se slu4iii tazi " nai-dobrata mi priqtelka" 6te si subira zubute-4estno!Az kakvato sum revniva edva li bih mu prostila,a kakva priqtelka ti e onazi 6tom ti e vzela mom4eto?Naistina 4ovek trqbva da si izbira priqtelite,no da vnimava da ne go predadat ( kakto pri teb e stanalo).az mislq,4e tova mom4e ne te zaslujava i nepriema vashata vruzka seriozno.A 6tom stava duma za priqtelkata ti .. zaslujava da i se vurne stokratno! TAKA,4E GORE GLAVATA! :)офтопик: ха, еми аз за тфа съм приятелка (в истинския смисъл на думата) предимно с момчета бе... няма да решат, че от нямане кфо да праат тряя да ми земат гаджето (е не е само за тфа ама нвм)

geri_fenka
06-29-2006, 10:41
ami neznam vidqh dosta mneniq i saveti otnosno tova koeto e napisala tova momi4e zakoeto iska pomo6 ili savet... no az bih iskala da kaja ne6to priemi go kato prosto edin priqtelski savet. Ami nqma smisal dase jalvash za6toto stanaloto stanalo tova nemoje6 posmurtno dago promenish to ako vseki moje6e da promenq tova koeto se slu4va 6te6e da e strahotno ,no nemoje bi taka ti e bilo pisano shte prejalish tazi liubov shte se nau4i6 da nqma6 doverie na nikogo osven samo i edinstveno na sebe si i shte si ima6 edno na um .Razbiram ,4e na teb ti e mnogo trudno zaradi postapkata na priqtelq ti zatova 4e ti e izneveril s nai dobrata ti priqtelka ...no vij ti sama si precenq6 kakvo da pravish ...Iznevqrata e ne6to podlo.Kogato 4ovek postapi po takuv na4in kato izneveri to zna4i nikoga ne te e obi4al dokato ti si davala vsi4ko za nego obi4ala si go dobolka a toi 4rez negovata dadena postapka te naranqva ..znae6 li ne si struva da pla4e6 po nego za6toto az sam razbrala 4e nikoe mom4e koeto se podigrava s teb i te naranqva ne zaslujava salzite ti .sega shte te boli i shte strada6 po tazi liubov no vremeto lekuva ranite i bolkata sas vremeto shte zabravi6 shte sre6ne6 mom4e koeto shte te dari s krasiva liubov koeto shte te zaslujava naistina i shte darji na teb .Kolkoto pove4e strada 4ovek tolkova po silen stava toi budi silna i nese ostavai na tvoq priqtel i tvoqta priqtelka ti dati se smeqt v liceto na puk na tqh se izpravi i prodalji napred znam 4e shte ti e trudno, no na nikoi nemu e lesno v takiva momenti izlizai navan s priqteli razhojdai se i se radvai na jivota.no znai edno ot men Ako prosti6 na priqtelq si i se saberete ni6to ve4e nqma dae sa6toto kakto predi povqrvai mi !!!vsi4ko shte e drugo q4e i samo shte ima bolka i nerazbiratelstvo i teb shte te boli zabravi i prodalji napred za6toto nima e hubavo da jivee6 v luja ili dasi obi4ana v luja?ta otnosno priqtelkata ti prosto q postavi na mqstoto i tam kadeto i e...i q razkarai ot jivota si za6toto tq neti e priqtelka ami prosto ne zaslujava tvoeto doverie ve4e kakto i priqtelstvo ...nadqvam se sama dasi preceni6 kakvo da pravi6 i vsi4ko dase opravi liubovta e navsqkade ima6 podkrepa ot priqteli i semeistvoto si pak i tvoq priqtel ne e edinstvenoto mom4e na tazi zemq ima i mnogo drugi jelaq ti uspeh i kusmet mili4ka :)

nema zna4enie koi sm !
06-29-2006, 10:47
Priznat Grqh e Polovin Grqh... Pravi si izvodite spored men priqtelkata ti e prava i sa spali pove4e ot 3 pyti

teenkopele
06-29-2006, 12:35
Моят съвет е да не се занимаваш повече с него.
Защо той казва едно, а тя друго? Защото не са се разбрали как да те лъжат.
Успех и не се отчайвай. :wink:

lost_girl
06-29-2006, 12:44
mi spored men i dvamata se topak vzaimno i ne e taak kakto kazvat i dvamata!6tom go obi4a6 si napravila dobre 4e si mu prostila,no vnimavai druj go pod oko

06-29-2006, 12:49
Че ко ти треме спокойно просто да ти кажа за колко ли не ти е споменал.Лично аз си признавам за да избегна поголямата беда да разберът от някой друг за други похождения.

Metal^^^fenka^^^
06-29-2006, 13:38
Zna4i na mi se slu4i sa6toto ne6to predi vreme. i az go zarqzah o6te 6tom razbrah , za6toto vse pak si imam dostoinstvo i ne moga da tarpq nqkoi da mi se podigrava zad garba. taka 4e po-dobra go zareji i nego i "priqtelkata" ti za6toto sled vreme 6te razberat gre6kata koqto sa napravili i 6te sdajalqvat, no ve4e 6te e kasno. :wink:

svetoslava_sliven
07-02-2006, 22:10
Prosto sex pri jenite nqma vsi4ko dori i edin poglet porajda 4uvstva.po dobre gi razkarai dvamata sega 6te te boli kato si idat no posle nqma da se 4udi6prez cqloto vreme toi kazvali istinata tq kazvali istinata.nego go nqma neq q nqma danebi da sa zaedno.KOLKOTO SA PO DALE4E OT TEB TOLKOVA PO DOBRE ZA SAMATA TEB.

6emet4e
07-02-2006, 22:27
emi...moje bi si postupila pravilno 4e si mu prostila vse pak vseki zaslujava vtori 6ans!oba4e puk stava mn oburkano pri polojenie 4e i na dvamata versiite sa razli4ni...tva e mn precakano!vse pak ako mu vqrva6(ako ima nqkakva pri4ina da mu vqrva6)ostani s nego a gledai da mahne6 ot putq si tva dr momi4e 6toto...a tq kva fr ti e bila,4e 4ak da spi s priqtelq ti... :-s

cvety_i_bebeto
07-02-2006, 22:55
mila,nz kakvo da ti kaja...i az bqh v sa6toto polojenie predi 1 god....priqtelqt mi..MI IZNEVERI..bqh sakru6ena..togava toi poiska i se razdelihme..no sled 2 meseca..toi otnovo poiska da se saberem(prez tezi 2 meseca be6e s momi4eto s koeto mi izneveri)..az tolko mnogo go obi4ah 4e mu prostih..parvona4alno sajalqvah,za6toto me be6e strah da ne izlaje pak..no sega vaob6te ne sajalqvam..obi4am :smt058 go i toi mi dokaza po mnogo na4ini 4e moga da mu vqrvam..no vse pak toi ti e izneveril 3 pati..moje bi i pove4e:smt008..edno e 1vednaj,drugo e 3 pati...no pak vse pak mislata mi be6e..6tom go obi4a6..si zaslujava da bade6 s nego..ne sajalqvai posle 6te sajalqva6 za vremeto izgubeno v razmi6lqvane"dobre li postapih i t.n."6tom go obi4a6 pokaji mu go...dai vsi4ko ot sebe si..taka ili ina4e ot lubovta :cry: :smt010 vinagi boli.. :smt007 :smt089

cvety_i_bebeto
07-02-2006, 22:59
iskam da kaja i o6te ne6to-ne e tolko stra6no da ti izneverqt sas sex..vse pak tova e samo fizi4esko..za6toto vseki 4ovek se nujade ot tova..ot raznobrazie....po lo6a e du6evnata iznevqra...pone taka mislq az..zamislete se.. :-k

beb4o_bu
07-03-2006, 00:01
Не знам много по въпроса, но мисля, че един сериозен разговор с "приятелката" ти ще е от полза. Кажи и, че никой не може да ти пипа момчето...СЛОЖИ Я НА МЯСТО! За разговор с гаджето ти не казвам нищо, защото предполагам, че си го водила вече. Трябва да си убедителна и строга...да покажеш,че никой не може да те тъпче по този начин. Извинявай, ама ако някоя моя, така наречена приятелка ми направи такъв номер, въобще няма да и искам обяснение... да си го пази за себе си, и да си върви по пътя! Ако претендира за поста на приятелка... да е мислила по-рано! А с гаджето...и с него ще си поговорим хубаво. :smt077

^_SeCoND_^
07-03-2006, 09:26
Abe hors kakvo losho im akuto sa spali zaedno onq i e rzporil putkata ta mu e pravila svirki i taka na tatak NQMA NISHTO LOSHO :smt082

sherry
07-03-2006, 10:13
Хей...Много е сложно,но наистина е гадно...Той ти е изневерил 3 пъти,това е доста голямо прегрешение.Ако първият път е било импулсивно,то как може да се оправдае за другите 2 пъти?
Обичаш - прощаваш...Но бъди много внимателна!Никой не заслужава да го лъжат,особено ако тази лъжа е от най - близките ти хора - приятелката ти и гаджето.Простила си му,минало е време след изневярата,е,какво стана?Мислиш ли,че се е променил?Ако е така - не си сбъркала.Но какво ще стане ако пак те излъже?Ако пак го стори,повече дори не говори с него.Някои хора се възползват от чуждата доброта....

Sexy_pise_f
07-18-2006, 16:47
blagodarq vi iskreno za savetite,to 6te se vidi do kade 6te se dokarat ne6tata m/u nas za6toto ve4e sam naistina ama naistina dosta predpazliva,dori i da mi kaje ''dobar den'',ili kakoto i da e vednaga parvata mi reakcia e da se zamislq varhu dumite mu,ve4e vsi4ko o4akvam ot nego,i nai-strannoto e 4e nqma i da me u4udi.za6to li he ta to se pdrazbira,toi prosto e noj s dve ostrieta,o4akvai neo4akvanoto tova ve4e go osaznah!!!o6te vednaj BLAGODARQ!!! =D>

santRi
07-18-2006, 16:51
ами мойто момиче има една приказка.. "дето е текло, пак ще тече" е*аси приятелката дето имаш, и е*аси честното момче. гледай да не ги оставяш насаме за напред да си нямаш просблеми

Рокендрол шматка
07-18-2006, 17:28
Докато спи, го набучи с вилица в очите. Няма да му е много приятно. И друг вариант - ако търсиш отмъщение, еби каквото видиш - мъже, жени, животни...

spooky56
07-19-2006, 18:47
ami ne sum mnogo ve6ta po tozi vupros...........no bix kazala 4e tova ne ti e priqtelka....da legne s gadjeto ti ....az dori celuvka ne bix i prostila...kolkoto do nego ako.............iska6 pogovori s nego za6to e stnalo makar da e bilo "samo sex" ili posto naistina razkarai taq tvoq "priqtelka" i ako toi pak ti izneveri.................bie6 mu 6uta..ako 6te da se kusa6 ot muka..no po dobre da go zareje6 vmesto.....da se izmu4va6 v taq minuta s koq e. :? ama nz precenkata e tvoq

CSKA1948
07-19-2006, 18:52
"Ти му подадеш пръст, то ти отхапе ръката!" - Не си спомням дали беше точно така поговорката, но нещо такова...
Аз лично не бих простил изневяра! Защото простиш ли веднъж, той/тя ще си мисли, че и втори път ще простиш и тн до безкрайност. А и както в по-горно мнение видях, някой беше написъл, че щом се е стигнало до изневяра то значи нещо във връзката куца. Помисли първо над тези две неща и след това сложи на другата везна това колко го "обичаш" (ако разбираш истинското значение на тази дума).


Искаше ми се да те укоража, но :( съжалявам!

light_purple
07-19-2006, 19:06
Ti qvno si prekaleno dobra.Za kvo vuob6te se zanimava6 i s dvamata.Koito i da e po4nal drugiat qvno ne se e drupnal i ne e mislel za teb v tova vreme!!!

seksi_kote_f
07-19-2006, 20:26
Sega 6te ti damedin suvet danoda me poslu6a6 za6toto i azsum bila v su6tata situaciq(az skusahspriqtelq mi za6totose upitva6e da me nakaarda revnucvamot moqta nai-dobra fr)i to4no skusah me i te sa naebahai tq se vlubi v priqtelq mi)Sega ne pro6tavai na priqtelkatasi 4e te e predala za6toto moje da go povtori otnovo i otnovo samo 4e ne sus sega6niq ti priqtel a s nqkoi drug koito o6te pove4e obi4a6.A sega za priqtelq ti nqmai mu nikakvo doverie imai siedno naum za6toto moje da povtori iznevqrvata ti s druga tvoq fr ili nai dobre biee mu duspata za da ne se izmu4va6 a puk kamoli ako pak ti izneveri 6tom 4ovek 1 put ti e izneveril vtori put 6te go napravi

koalka
07-19-2006, 20:48
iskam da kaja i o6te ne6to-ne e tolko stra6no da ti izneverqt sas sex..vse pak tova e samo fizi4esko..za6toto vseki 4ovek se nujade ot tova..ot raznobrazie....po lo6a e du6evnata iznevqra...pone taka mislq az..zamislete se.. :-kДа,но той като го е направил е мислил и го е желал.Двете неща вървят ръка за ръка.Ти ако изневериш физически ти и го желаеш,така че.......

女性の目
01-24-2016, 11:58
Той е тъп като галош , а ти още повече за дето си му вързала.

solo_
01-24-2016, 12:01
Последния отговор на темата е от 2006-ста.