PDA

View Full Version : malko e trudno...devtsvenica otvorena na plaja?



SuMmeR_KiSs
06-25-2006, 08:44
zdraveite imam si priqtel na 20 a az sam na 14 otdavna sme zaedno i toi iska da go napravim..znae 4e sam devtsvena i kaza 4e 6te vnimava...zashtoto ne za 1 pat 6te go pravi s devstvenica :lol: do tuk dobre...ama 6e go pravim na plaja...mejdu edni skali na pqsaka? mislite li 4e e dobra ideq?mislite li 4e trqbva da go napravq sled kato s mom4eto se razdelihme po edno vreme i toi mi kaza "haresvam te mnogo...dori te obi4am..no za da stane napalna lubovta mi..trqbva da mi dadat za da dam i az..razbirash li?" i razbrah nameka...i mislq 4e ne me e strah ot bolkata..gotova sam...no iskam savet ot vas??

SuMmeR_KiSs
06-25-2006, 08:46
aa i zabraih da vi popitam...malko tupo 6e prozvu4i ama...trqbva li da mu praq svi*ki za da se vazbudi i togava da go vkara??? vse pak a 1 pat 6e mi e i ne znam? a sam se interesuvala ot taq tema de?

alkobalko
06-25-2006, 09:17
Purvo ne si dlujna da mu pravish svi*ki. Tova ne e zaduljitelna chast ot sex-a. Dali e dobra ideq da go pravish na plaja. Ami az ako bqh na tvoe mqsto ne bih se navila. V kraina smerka na teb trqbva da ti e udobno predi vsichko, a tam nadali shte mojesh da se otpusnesh maksimalno. Vse pak reshenieto si e tvoe. Uspeh!

~KUCHKATA~
06-25-2006, 09:20
Zashto da triabva...?Estestveno che ne!Tva ti si go reshavash.Toi nai veroqtno shte se vazbudi oshte kato zapochne da te dokosva i da te celuva.Taka che svirkite sa si prosto :arrow: garnitura :)

Malina
06-25-2006, 09:35
Mnogo nepodhodia6ta wazrast za seks e 14g! Priateliat ti 6tom e na 20g i ima goliam opit s dewstwenici si prawi sama zakliu4enieto. Iska da 4ukne porednata dewstwenica. Ne liagaj samo za ednoto 4ukane, wse pk towa e edinstwen put w jiwota - triabwa da si pone palnoletna i da go iska6 ot surce! Az sum po-goliama ot teb i powiarwai mi ne drankam prazni prikazki! Seksa ne e sport! Towa e ne6to swiato!

SuMmeR_KiSs
06-25-2006, 10:22
ami toi isk da go napravim..;( no taq fraza koqto kaza??spored vas samoza sexa li e??spored men ne ..6oto se poznavame otdavna no toi 6e zaminava da jivee v dr grad sled nqqkolko meseca i se 4udq kvo da pravq..??nqma da se vijdame 4esto a da si zagubq devtsvenosta s nqkakav 4ovek koito ne znae kakavi ssa mu 4uvstvata?? m?

sexkiss
06-25-2006, 10:41
Мен ако питаш-не си залужава.Едно че на него може да му е само заради чукането и друго,че щом ще заминава определено не си струва.

06-25-2006, 10:43
awe toq e golqm pedofil. [-(

Ecstasy
06-25-2006, 10:55
awe toq e golqm pedofil. [-(


Напълно споделям мнението ти
Toй е на 20 ,а момичето само на 14...

patoka_dafi
06-25-2006, 12:05
ТОЗ НЕ Е НАРЕД НА 14 Г ДА ПРАВИШ СЕКС НЕ ЛИ МНОГО РАНО А ТОИ Е НА 20Г ЗНАЧИ СЕ ИЗЯВЯВА КАТО ЖЕНКАР , НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ СЕКС [-X НО ТОВА СИЕ МОЕ МНЕНИЕ НА 14Г СТАНИ ПОНЕ НА 17 ИЛИ ПОВЕЧЕ ТОГАВА РЕШАВАЙ :-#

ycMuBkama_M
06-25-2006, 12:22
не си заслужава.. на 14 години си .. по-добре намери някой , да те обича "и да не иска нищо в замяна" , всичко по реда си :)

hforce
06-25-2006, 12:30
moq suvet e da ne go pravi6, no ako si re6ila nikoi ne moje da te spre, svirkite ne sa zaduljitelni no toi nali kaza 4e iska ne6to pove4e, mi pravi mu svirki togava i ne mu puskai :twisted: na plaja ne mi se vijda dobre ideq, kato za purvi put ne e zle da ste v nqkoi apartament ili v hotel 6tot na plaja stava mazalo s toq pqsuk, da romanti4no e ama e kofti. a ina4e toq ne znam kade si go namerila ama bih te posuvetval da mu bie6 6uta i da si nameri6 nekoi po-maluk batko, na 16 naprimer, a i ot tova koeto kaza 4e e kazal ne misla 4e te obi4a, prosto iska sex.

hollaback_girl
06-25-2006, 12:51
1.svirkite ne sa zadaljitelni,vaob6te daje.
2.na 14godini e mn rano,ima6 cql jivot pred sebe si.
3.toq edva li e nai-podhodq6tiq za teb-edno 4e e na 20g. i drugo,dokolkoto razbrah iska da e s tebe samo za da te napravi porednata broika,posle zaminava,da ne misli6 4e 6te ti ostane veren?!6to misli6 4e e s teb?iska samo sex..no tova si e li4no moe mnenie vse pak.samo te syvetvam.

anichkaaa
06-25-2006, 12:59
Az ne bih go napravila.6tom ste se bili razdelili poradi taq pri4ina(sex-a) zna4i ne si zaslujava.Edno mom4e,koeto te obi4a istinski ne bi kazalo takova ne6to,a i ti ne biva da se 4uvstva6 pritisnata za takova ne6to.Druga pri4ina poradi,koqto ne si zaslujava e tova,4e toi 6te zaminava sled izvestno vreme.Ot druga strana kakto ve4e ti kazaha na 14 godini ne e mn hubavo da ne si devstvena,za6toto i sama moje da si napravi6 zaklu4enieto za kakva 6te te pomislqt.Vse pak re6enieto si e tvoe,no si pomisli dobre,za da ne sajalqva6 posle :!: :roll:

NeSTa_86
06-25-2006, 13:01
щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за теб

Малина
06-25-2006, 13:50
щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за тебХич не съм съгласна! Ако те обича няма да те кара на тази възраст да правите секс- това си е чисто използване! Малееееее! Вашите знаят ли какво ти е в главата? Сигурно много ще се разтревожат! Тоя 20годишен плаче за полиция- това си е чиста проба разврат с малолетна! Баси!
Мнохо хубаво е да си имаш гадже, обаче за секс хич и не си мисли- ранният секс води до големи неприятности цял живот!
Успех, миличка! Не се давай, свирки по-може, обаче девствееността си я пази още поне 3-4години!

Svirka```
06-25-2006, 13:54
щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за тебХич не съм съгласна! Ако те обича няма да те кара на тази възраст да правите секс- това си е чисто използване! Малееееее! Вашите знаят ли какво ти е в главата? Сигурно много ще се разтревожат! Тоя 20годишен плаче за полиция- това си е чиста проба разврат с малолетна! Баси!
Мнохо хубаво е да си имаш гадже, обаче за секс хич и не си мисли- ранният секс води до големи неприятности цял живот!
Успех, миличка! Не се давай, свирки по-може, обаче девствееността си я пази още поне 3-4години!

=D>

06-25-2006, 13:59
Mnogo nepodhodia6ta wazrast za seks e 14g! Priateliat ti 6tom e na 20g i ima goliam opit s dewstwenici si prawi sama zakliu4enieto. Iska da 4ukne porednata dewstwenica. Ne liagaj samo za ednoto 4ukane, wse pk towa e edinstwen put w jiwota - triabwa da si pone palnoletna i da go iska6 ot surce! Az sum po-goliama ot teb i powiarwai mi ne drankam prazni prikazki! Seksa ne e sport! Towa e ne6to swiato!


Трябва да си поне пълнолетна - тва па е поредната глупост, която прочитам!! Не е задължително да е пълнолетна да не би да заминава за чужбина че трябва да е пълнолетна!
Важно е да го искаш и да се чувстваш готова, но щом ще си поредната му девственица се замисли малко дали наистина не иска да чукне поредната девственица и да бега!Само запомни че първия път може да е много хубав,може и да е ужасен, но той се помни цял живот, както и първата целувка и всички останали първи неща! Прецени дали наистина той заслужава да му отдадеш най-ценното си нещо, а именно девствеността си!
Иначе 14 не е много подходяща възраст, но ти си решаваш, а колкото до свирките не са задължителни никога...:П те са пожелание :smt016
Той вероятно ще се е въбудил достатъчно още при "любовната игра"
Айде че много се увлякох успех! :smt023

melbon
06-25-2006, 14:04
Най-добре го зарязвай тоя боклук

honey91
06-25-2006, 15:26
Мен ако питаш-не си залужава.Едно че на него може да му е само заради чукането и друго,че щом ще заминава определено не си струва.
Съгласна съм

06-25-2006, 15:51
v nikakuv slu4ai ne go pravi pone spore dmen!6tom zaminava nqma mn smisul i 6tom ne se 4uvstva6 sigurna!qvno ne si osobeno gotovo!mislio sega za da ne sujalqva6 posle

06-25-2006, 16:02
щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за тебХич не съм съгласна! Ако те обича няма да те кара на тази възраст да правите секс- това си е чисто използване! Малееееее! Вашите знаят ли какво ти е в главата? Сигурно много ще се разтревожат! Тоя 20годишен плаче за полиция- това си е чиста проба разврат с малолетна! Баси!
Мнохо хубаво е да си имаш гадже, обаче за секс хич и не си мисли- ранният секс води до големи неприятности цял живот!
Успех, миличка! Не се давай, свирки по-може, обаче девствееността си я пази още поне 3-4години!

=D>
Az pyk sym syglasna. 6tom si se hvanala s nego kakvo o4akva6 da pravite halva li da qdete, mnogo qsno 4e 6te iska seks. Brat mi primerno mnogo obi4a6e priqtelkata si(i o6te q obi4a de), no tq ne mu puska6e dylgo vreme i se naloji drugade da si potyrsi tova koeto tq ne mu dava. A edva li 6te ti e priqtno ako toi hodi pri druga zaradi seksa. Drug e vyprosa 4e toi 6te zamimava i ne6tata malko se promenqt. Spored men ne se zanimavai s nego tvyrde golqm e za teb 6tom ne si gotova za seks. Haresai si nqkoi na tvoita vyzrast!

SuMmeR_KiSs
06-25-2006, 16:38
ne iskam da ugor4avam nikoi!no kakto nqkoi kaza po gore " .Druga pri4ina poradi,koqto ne si zaslujava e tova,4e toi 6te zaminava sled izvestno vreme" evala..mn pravilno....ina4e iskam parviq mi pat da e na plaja...romanti4no e ...krasivo e...toi e mil s men..no ne..toi zaminava nqma smisul da me natakova i da si zamine;( prosto...6te se opitam da si varna bivshoto ...koeto adski mn si obi4kah i o6te obi4kam....a toi..moje bi mi be6e za uteha ...blagodarq i na "Malina" :)) gost4eto mn mn mn =D> pomognahte mi strahotno mn vsi4kki aide 4aaU:)

linkipinki
06-25-2006, 16:49
aко е някой шибан мангал или турчин ще ти разцепи пи*ока като си толкова навита го прави с някой на твойте години ;)

+ това не ти ли е много рано... такива като тебе като почнат от 13-14 годишни и после нямат спирка.. и стават като попски ръукав отдолу :smt012

sweet_memory
06-25-2006, 17:14
SuMmeR_KiSs ти май не знаеш какво искаш а?
1. Изобщо щом изобщо се питаш дали си заслужава, значи ти самата не си сигурна, а това значи че не го и искаш наистина.Сама си прави изводите де.
2.Какво ще рече че сте от много време заедно? :shock: Това бившето дето много обичаш на 12 ли го хвана?
3. И ти изобщо като не го обичаш, какво правиш бе дете?Ти като искаш можеш да си направиш сефтето и пияна и с някой дето и името му не знаш...но да го правиш защото той много искал..Ами естествено че ще му се иска на 20 години е какво очакваш?Това си е потребност, а като толкова много те "обича" нямаше да те кара...
4.Само не мога да разбера как първобначалния ти въпрос беше за плажа и сви*ките и накрая стигна до прозрението, че обичаш бившия си? :smt018 :shock:

Dreamfall
06-25-2006, 17:20
ae momi4e.. toz ili se vuzpolzva ot tebe 4e si malka ili samo iska sex... po dobre si nameri nqkoi kolkoto teb... propilqva6 si godinite.. [-X

eXciTiNg-BabY
06-25-2006, 18:12
а от колко време ходите с него???според мен ако ходите от достата4но далго време за6то да не му пусне6 :-s и аз сам на 14 а приятеля ми е на 20 ходим от 6 месеца и го правим за6тото аз сам сигурна в неговите 4увства и знам 4е не е смене само заради секса,но ако сте от скоро заедно мисля 4е не трябва да го правите о6те по малко на плажа [-X парвия път трябва да ти е удобно :-)

sameone
06-25-2006, 18:28
Spored men ne trqbva da go pravi6.Nqkakvi skali na plaja ne mi zvu4i mnogo uiutno [-X pak spored men tova mom4e ne go zaslujava toi na 20 ti na 14...spored ti si mu porednata,no vse pak kakvi sme nie 4e da vi sadim i da vi kazvame kakvo da pravite ti re6i kak sedqt ne6tata.I dano posle ne sajelqva6 za re6enieto si.

strange__
06-25-2006, 18:37
Ти знаеш ли какво е да те обича някой?!Минах момента,когато бях девствена...и мога да ти кажа,че никакви плажове не могат да се сравнят с погледа на момчето,докато те прегръща силно и ти казва колко те обича и как ще те изчака,а после когато си напълно готова и му го кажеш той половин час да ти говори,гледайки те в очите,колко те обича и колко го е страх да не ти причини болка,как се притеснява дали наистина го искаш или го казваш просто,защото мислиш,че така трябва...и след всичко това като дойде момента,повярвай това ще бъде най-красивото ти преживяване :!: Ако те обичаше не би ти казал,че иска нещо в замяна...ако беше искрен факта,че си до него и споделяш любовта му,щеше да е достатъчен :idea: Помисли си добре...

osemenitelia
06-25-2006, 19:29
пускаш му след месец той заминава за друг град..ти го чакаш да си дойде а той си прай там кефа с първата срещната и се хвали на приятелите си като разказва историята с теб на плажа...

TSecret
06-25-2006, 19:36
kvoto i da si govorim spored men ne si zaslujava to e o4evidno!

06-25-2006, 19:39
Сега ще ти разтълкувам намека му: "Маце, ти не разбра ли, че съм с теб само за да те изчукам. Ако не ми пуснеш ще те зарежа и ще си ходиш девствена".
Явно и ти си достатъчно разгонена за да тръгнеш с 20 годишен непрокопсаник...Давай - на твоя глава си е.

nancy__girl
06-25-2006, 19:41
офффф пиклички навсякъде щяла да ми прави на плажа :smt009 :smt014 само защото тоя педофил иска.още си мноо наивна едва ли те обича мноо си малка ве детеее не че аз съм голяма ама не мисля за такива простотии като повечето на 11-14 (включително и като тебе) въри си учи уроците занимавай се с нещо полезно
не се занимавай с егоисти и прости хора офффф офффф съжалявам те :cry: недей да праиш тъпотиии

bulgarche
06-25-2006, 20:39
ППффууу..първия й път къде щял да й бъде. Че и знае къде точно. Бахти нагласената работа

sameone
06-25-2006, 20:52
пускаш му след месец той заминава за друг град..ти го чакаш да си дойде а той си прай там кефа с първата срещната и се хвали на приятелите си като разказва историята с теб на плажа...


=D> i az mislq taka

SuMmeR_KiSs
06-25-2006, 21:30
offfffff....kazah 4e sam re6ila i da zatvarqte temata..a ne da me kritikuvate??? pikla sam bila...mi ti kfa si ???? lape sam bila..mi da takava sam...za kurva 6teli da me pomislqt mi neka....ko me ebe...offf...aman ot dobre izkazani komentaarii :evil:

L_i_z_I
06-25-2006, 21:41
Найстина в крайна сметка ще е по добре да не избързваш...Когато човек обича...не иска нищо в замяна от другия,а той иска...е верно е,че е голям и има нужди,но ако найстина те обича ще изчака когато ти сама си готова и няма да те притиска :wink: Пък и щом ще заминава... [-X Недей =;

sexy_
06-25-2006, 22:47
Абе вие четете ли постовете???Момичето си реши а пък и нямате никакво право да й казвате кур*а или там некви си!!!Темата трябва да се изтрие няма полза от други постове!!!

L!m0nA
06-25-2006, 23:15
Не мислиш ли че той е малко голям А?

kin
06-25-2006, 23:42
още си малка и куха нетрвбва да те ебе тоя чичко така

beB_
06-26-2006, 00:07
awe toq e golqm pedofil. [-(



dam.. a summer kiss ne mislish li 4e toq namek e kazan po na4in po koito da te pritisne:?: Az bih go zarqzala nz taka mislq

MaRiA^^^
06-26-2006, 13:46
Мъничка, простичка и наивничка.Като толкоз мн искаш се ебеш поне гледай ти е удобно и да не е със 100 годишен :D

LuCkY_YoU
06-26-2006, 15:36
porednata malka pikla koqto ne znae kakvo iska.
1v0 na 14 si super malka i 2ro ne mu puskai o6te pove4e purviq put da ti e na plaja ti dobre li si?? ne e osobeno podhodq6to.are misli malko

dea
06-26-2006, 15:48
ммм...мисля,че след като пускаш темата би трябвало да си готова да чуеш не само съвети а и критики...
а относно твоя въпрос-не си заслужава...просто-ще пораснеш малко и ще съжаляваш(може би)...просто го направи когато осъзнаеш какво правиш,а не когато си мислип,че знаеш,защото "бате"ти пълни главата...нищо против двамката-просто се замисли трезво! ;-)

^KaSiDi^
06-26-2006, 15:58
zdraveite imam si priqtel na 20 a az sam na 14 otdavna sme zaedno i toi iska da go napravim..znae 4e sam devtsvena i kaza 4e 6te vnimava...zashtoto ne za 1 pat 6te go pravi s devstvenica :lol: do tuk dobre...ama 6e go pravim na plaja...mejdu edni skali na pqsaka? mislite li 4e e dobra ideq?mislite li 4e trqbva da go napravq sled kato s mom4eto se razdelihme po edno vreme i toi mi kaza "haresvam te mnogo...dori te obi4am..no za da stane napalna lubovta mi..trqbva da mi dadat za da dam i az..razbirash li?" i razbrah nameka...i mislq 4e ne me e strah ot bolkata..gotova sam...no iskam savet ot vas??


ami nz milichka...obache chui tva"Wenn du jemanden liebst,dann gib ihm das Wichtigste fuer dich,und wenn er dich auch liebt,dann waere er es nie nehmen",v prevod oznachava"Kogato obichash nqkogo,dai mu nai vajnoto za teb,a kogato i toi te obicha,togava nikoga ne bi go vzel" e pomisli si v/u tva i dano vzemesh pravilnoto reshenie :wink:

KaMiKaDzE
06-26-2006, 17:06
Уф,сме6ни сте като напи6ете сви*ки,се едно да напи6е6 непротивоконситуционствув ателствува*те?!

06-26-2006, 19:16
ami toi isk da go napravim..;( no taq fraza koqto kaza??spored vas samoza sexa li e??spored men ne ..6oto se poznavame otdavna no toi 6e zaminava da jivee v dr grad sled nqqkolko meseca i se 4udq kvo da pravq..??nqma da se vijdame 4esto a da si zagubq devtsvenosta s nqkakav 4ovek koito ne znae kakavi ssa mu 4uvstvata?? m?

недей тогава. след като заминава закакво ти е. Да живеете далече, да не се виждате често- ще се забравите. Малка си още, изчакай още някоя година, може да намериш по-добър. Иначе за плажа. Аз ,ако бях мъж знаейки, че ти е за първи път ще намеря някое по-удобно място, някъде , където ще е спокойно, за да те предразположа. А не на скалите на плажа. Там сигурно е романтично, ама не и за 1ви път. Не знам отколко време сте заедно, но мъй, който обича истински умее да чака. Лщбовта не е давам, за да взема, тя се подарява без условия. Той е на 20- вече е мъж, в голяма част от случаите ходейки с по-малко момиче им е по-изгодно, защото лесно могат да я притиснат да прави секс с тях, че иначе ще я зарежели. Разбира се има и друг тип мъже. Никога не може 100% да си сигурна, че правиш най-добрият избор. На твое място аз не бих му позволила. Но все пак аз съм на 20 и може би мисля различно. Все пак смятам видяла съм малко повече от теб, което е нормално;) Направи това, коеот ТИ искаш- не което някой непознат от форум те съветва, не това, което той иска, а това, което ти си убедена ,че искаш. Каквото и да решиш- желая ти късмет! :)

06-26-2006, 19:17
ami toi isk da go napravim..;( no taq fraza koqto kaza??spored vas samoza sexa li e??spored men ne ..6oto se poznavame otdavna no toi 6e zaminava da jivee v dr grad sled nqqkolko meseca i se 4udq kvo da pravq..??nqma da se vijdame 4esto a da si zagubq devtsvenosta s nqkakav 4ovek koito ne znae kakavi ssa mu 4uvstvata?? m?

недей тогава. след като заминава закакво ти е. Да живеете далече, да не се виждате често- ще се забравите. Малка си още, изчакай още някоя година, може да намериш по-добър. Иначе за плажа. Аз ,ако бях мъж знаейки, че ти е за първи път ще намеря някое по-удобно място, някъде , където ще е спокойно, за да те предразположа. А не на скалите на плажа. Там сигурно е романтично, ама не и за 1ви път. Не знам отколко време сте заедно, но мъй, който обича истински умее да чака. Лщбовта не е давам, за да взема, тя се подарява без условия. Той е на 20- вече е мъж, в голяма част от случаите ходейки с по-малко момиче им е по-изгодно, защото лесно могат да я притиснат да прави секс с тях, че иначе ще я зарежели. Разбира се има и друг тип мъже. Никога не може 100% да си сигурна, че правиш най-добрият избор. На твое място аз не бих му позволила. Но все пак аз съм на 20 и може би мисля различно. Все пак смятам видяла съм малко повече от теб, което е нормално;) Направи това, коеот ТИ искаш- не което някой непознат от форум те съветва, не това, което той иска, а това, което ти си убедена ,че искаш. Каквото и да решиш- желая ти късмет! :)
Извинявам се за правописните грешки :oops:

Charlotte_the_Harlot
06-27-2006, 03:30
Може ли един съвет от мен. Донякъде ми е познато това да ходиш с някого, с когото имате голяма разлика във възрастта. Но тъй като аз си падам по по-малки момчета :mrgreen: , бих могла да ти кажа как е от другата страна. Аз съм на 19г. и половина. Започнах да правя секс с момче, което харесвах, когато аз реших - т.е. без никой да ме навива или врънка. Когато предложих на гаджето ми секс, той каза, че не е готов (беше 1г. по-малък от мен). Оставих го на мира и повече не подхванах въпроса. (смятам, че това е правилния начин да се постъпва в такъв случай) След около една седмица той започна да говори за секс и в крайна сметка се нави сам :) . Не смятам, че е хубаво да тормозиш някой "Легни с мен на всяка цена и по възможност сега веднага". Това показва, че си кофти човек.
В началото на тази година имах едно момче, което беше на 14г. Много го обичах. Въпреки, че обичам да правя секс и ми се искаше да легна с него, дори не подхванах въпроса. Не исках да го травмирам.
Според мен, такова врънкане от наша страна (на по-големите) показва само егоизъм и незачитане на чуждите интереси, чувства и т.н. На такива хора не би следвало да се угажда, тъй като (най-често) се оказва че са те изпозвали като вещ и после изхвърлили на боклука.
Аз мисля че при теб наистина става въпрос за ситуация от гориспоменатия тип "Еднократна употреба". Ако не еднократна, то достатъчно кратотрайна. Ти казваш, че не си готова. Значи не си. По-добре ще е за тебе да не се съгласяваш. Кажи му, че не си готова и че не искаш да правиш секс. Ако по някакъв начин държи на тебе, би трябвало да се съгласи с теб, дори да не му харесва. Ако не се съгласи (а ти казваш че веднъж сте късали затова), тогава прав му път. Такъв човек не ти трябва. А за теб ще е още по-лесно, щом ще се мести в друг град - няма да го виждаш повече. Съобразявай се повече със себе си и по-малко с другите що се отнася до лични неща:

"На себе си ти верен винаги бъди
Тъй както идва ден след нощ
За никого не ще бъдеш ти фалшив."
Тенисън, "Одисей"

Късмет!