PDA

View Full Version : daite mi saveta si kakvo da napravq!mn.molq,pomognete mi!



06-28-2006, 22:12
xodq s edno mom4e ve4e ot po4ti tri godini!ne6tata mejdu nas do skoro bqxa prosto super,no v posledno vreme toi mnogo zapo4na da se vliqe ot mnenieto na xorata i nai-ve4e ot tova na sestra si!tq iska da ni razdeli i moje bi 6te uspee!zna4i ot malko pove4e ot mesec imam vrazka i s edin drug 4ovek,no toi e jenen!mnogo e mil s men,mnogo mi xaresva i se 4uvstvam mnogo dobre s nego!razlikata ni e 21 god. i tova mnogo me pla6i!znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,za6toto ima jena,ima i dve deca,no za lubovta granici nqma!tozi jeneniq maj e ot mnogo dale4,no dosta 4esto idva pri men za da se vijdame!do sega xodexme iz kafetata,govorexme si,celuvaxme se i toi ni6to ne iska6e ot men!no dnes xodixme za riba!taka ili ina4e ne zalaga vadicite!prez cqloto vreme se celuvaxme,az bqx s pola i toi iska6e da sedna v nego,no az mu otkazax!tova predlojenie se povtori nqkolko pati,no otgovora vse si be6e takav!predi da si tragne mi kaza:milo,sledva6tiq pat 6te se razcepim,nali?i az mu kazax:ne!a toi mi vika:eee,6te vidim....i si tragna!ta molbata mi e da me posavetvate kakvo da pravq:da izneverq li na tova,mom4e s koeto sam?4uvstvam se mnogo gadno zaradi decata mu,za6toto otnemam ot vremeto mu,koeto moje da prekara s tqx,no toi mi kazva,4e ne se pribira u tqx po celi dni i se sabira s priqteli i piqt po cqla no6t,s jena mu ne se razbirat i t.n. i t.n.!kajete mi kakvo da pravq?molq vi!

LuCkY_YoU
06-28-2006, 22:22
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

ziky
06-28-2006, 22:23
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне.... :smt013

sexY_mackA90
06-28-2006, 22:37
ti si mnoy zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!bate 21 g razlika...a i toi e jenen..kfo prafish vaobshte s negy ne mi e qsny..ma kato i na dfamata akula vi e na tolkofa..razfalqi si jivota!

ziky
06-28-2006, 22:39
ti si mnoy zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!bate 21 g razlika...a i toi e jenen..kfo prafish vaobshte s negy ne mi e qsny..ma kato i na dfamata akula vi e na tolkofa..razfalqi si jivota!

Нее заеби тва е напшравоооо...после що стават проблеми...не бе не ми се говори като видя нещо такова и ме втрещява...простооо....убива сякво желние да пиша каквото и да е било

LuCkY_YoU
06-28-2006, 22:45
sexy_macka90 skupa aide molq te stiga si izprostqvala nau4i se 1vo da pi6e6 kato horata i posle se pravi na otvorena.ne6to vuv vsqka tema zabelqzvam nqkvu kuhi komentari.ako ne znae6 kak da se izkaje6 prosto ne go pravi.ni6to li4no

lost_girl
06-28-2006, 23:04
po dobre e da skusa6 s toq jeneniq za6toto ne si sigorno 4e ne e s teb za edno ebane,a i nikoi nz dlai e taka kakto kazva za semeistvoto si

ziky
06-28-2006, 23:04
sexy_macka90 skupa aide molq te stiga si izprostqvala nau4i se 1vo da pi6e6 kato horata i posle se pravi na otvorena.ne6to vuv vsqka tema zabelqzvam nqkvu kuhi komentari.ako ne znae6 kak da se izkaje6 prosto ne go pravi.ni6to li4no

:-k

06-28-2006, 23:23
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне.... :smt013
mamicata vi i kurvi... :smt013 :smt013

06-28-2006, 23:25
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне.... :smt013
mamicata vi i kurvi... :smt013 :smt013
mai ne6to si oburkala citata
a ziky ti puk kakvo se 4udi6?samo trupa6 mneniica a?

strawberry1988
06-28-2006, 23:26
tova koeto ti e kazal govori samo po sebe si,osven tova 21 god razlika ne sa nikak malko-imate mn razli4iq prodeni ot tazi razlika,spored men ne si zaslujava da izneverqva6 na priqtelq si

ziky
06-29-2006, 00:16
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне.... :smt013
mamicata vi i kurvi... :smt013 :smt013
mai ne6to si oburkala citata
a ziky ti puk kakvo se 4udi6?samo trupa6 mneniica a?

Чудя се на тия дето пишат без да мислят...като не искате не пишете бе

BeBencEto
06-29-2006, 08:54
ami az mislq che trqbva da go zarejesh..21 godina razlika..plus tva toi iska sex ot tebe a ne neshto drugo...tva 4e se prai na mn liubveobilen ne oznaava 4e te haresva ili edi kvo si..imash si priqtel stoi si s nego..a kakvo da napravish li govori s jeneniqt muj i mu kaji da zeme da se prebere vkushti i da si gleda decata i jenata a ne da flirtuva nasam natam po kafetata i da pedofilstva!

Tekitha
06-29-2006, 09:13
Добре да се абстрахираме от факта че си имаш приятел..... и да приемем че ти си на 17 + 21= 38 е кажи ми не те ли е гнус най малкото да се мляскаш с някой малко по малък от баща ти... просто отвратително и на всичкото отгоре е женен и за капак ти говори че не му пука за семейството му е кажи ми какво остава за теб? Аз такъв бих го наплюла в лицето защото би ме било гнус да го докосна.... Това че идва при теб и зарязва семейството си не те лъскае теб разбираш ли? Това говори за него че е пълен а боклук и какъв е извода че момчето което те търпи 3 години ти го нараняваш косвено за да си с пълен нещастник и боклук е това не го разбирам поне да беше хванала нещо качествено като си тръгнала да изневеряваш

П.С Представи си че разбереш че твоя баща се натиска с твоя връстничка и не се прибира по няколко дни как ще се почувстваш?

summer_04
06-29-2006, 09:18
ne 4e iskam da sudq nqkoi ,no 6te go napravq|!ti si pulen b****k ima6 si seriozno gadje,zanimava6 se s nqkvi drugi muje ,ostavi razlikata v godinite,4oveka ima semeistvo,i dori da tvurdi ,4e ne6atat ne vurvqt,iska6 li ti da si 4ovek arazbiltova semeistvo,opropastil svoq i o6te nqkolko jivota!ebati i horata ebati i 4udoto! :smt018 =; [-X

He3HauKa
06-29-2006, 09:19
Za lubovta i sa prostotiqta nqma granici ... Ti si mn typa ,izvinqvai no e taka ... Oplakvash se che priqtelqt ti s koito ste ot tri godini se darji stranno ,a toi kakvo da kaje sled kato do nego sedi edna malka kuchka ?Ne ti li e qsno ,che toq dyrtiq e s teb samo zashtoto iska da trqska neshto mlado ?Ako mislish che te obicha ,jestoko se lajesh i ako ne razbirash tezi neshta si dosta glupava !

brain_stew
06-29-2006, 09:32
Абе просто нямам думи!Аз не разбрах с тоя приятел дето сте заедно от три години раздилихте ли се, или си решила да му "изневериш" с тоя дъртия само защото въпросната сестра е решила да ви раздели?А защо впрочем тя иска раздялата ви?Просто поговори с приятеля си!
Имаше пост там с едни сметки дето изкарахте женения "чичко" възрастен човек!Ами момиче той баща ми е 38 год!!!!Ужас!А я си представете че тва момиче е на 20....а той е от 41 нагоре?
Абе ти не си добре!Не знам какво е усещането да си с някой толкова възрастен или пък женен с две деца!Но представи си щом децата му разберат за теб?Ако има шерки 100 % ше те пречукат в някоя канавка!Баща ми е на 38, слава Богу има щастлив брак с майка ми, имам по-малка сестра и ако разбера че бащата изневерява на мама с неква моя връстничка на тая не й завиждам!Не че синовете му или там квито са му децата няма да те пречукат!
А замисляла ли си се за последствията?Тоя е стеб само за едното чукане!Изчукали сте се и ти забременееш!Представи си той как ще реагира!Ако си мислиш че ще те приеме с отворени обятия в дома си...ми помисли си пак!
Не мога да те разбера!Вместо да се оправиш с приятеля си там, ти още повече влошаваш нещата!Не мога просто не мога!Май ти трябва да ни обясниш!На колко си, на колко е приятелят ти, от къде е този "чичко"?моля въведи ни малко не ни оставяй да гадаеме!

cvety_i_bebeto
06-29-2006, 09:35
ne 4e iskam da sudq nqkoi ,no 6te go napravq|!ti si pulen b****k ima6 si seriozno gadje,zanimava6 se s nqkvi drugi muje ,ostavi razlikata v godinite,4oveka ima semeistvo,i dori da tvurdi ,4e ne6atat ne vurvqt,iska6 li ti da si 4ovek arazbiltova semeistvo,opropastil svoq i o6te nqkolko jivota!ebati i horata ebati i 4udoto! :smt018 =; [-X


замисли се малко...

RaDiTy
06-29-2006, 09:46
:roll: вземи се в ръце и не се занимавай с този човек, който иска от теб единствено sex :shock:

Сънчо
06-29-2006, 10:02
ti si mnoy zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!bate 21 g razlika...a i toi e jenen..kfo prafish vaobshte s negy ne mi e qsny..ma kato i na dfamata akula vi e na tolkofa..razfalqi si jivota!

Напълно съм съгласна със теб... на такива като тая мога само едно да кажа: КУРВА!

RaDiTy
06-29-2006, 10:14
ii nai setne da vidq edin fen na Good Charlotte :D xixixiiiii sorka za posta :)

NaughtyGirl
06-29-2006, 10:18
1-vo mislq,4e 6te e mn tupo da razbie6 semeistvoto na tozi jeneniq...puk i za kakva vruska moje da se govori s 4ovek deto e s 21 godini o-golqm..i pie po celi no6ti!!!
2-ro predstavi si kakvo 6te mu e na tvoito gadje...
Prosto ne pozvolqvai zlata sestra da vi razdeli...!!!

mnogomili4kata-sf
06-29-2006, 11:34
Е такова нещоооо като някой да каже "Ма той ми каза,че не се разбира с жена сиии..."....Е,И!?!Ама има деца,които имат нужда дори от боклук като него,защото имат нужда от БАЩА...и най-лошото е,че децата не са виновни за нищо

maraia
06-29-2006, 11:39
ааа не ти си ....нямам думи...кво праиш с женен мъж ве?1ти не си наред...имаш си чудесно гадже...но нищо чудно че сестра му не те харесва...тъпа к***а...

francheska_baby
06-29-2006, 12:13
Е нали уж много обичаш този с който ходиш 3 години? Не ме учудва това, че сестра му е против теб!!!

Mamaleva
06-29-2006, 12:26
Dokato ima hora kato teb 6te ima i razbiti semeistva!POstavi se na mqstoto na jena mu i o6te pove4e na decata mu!?A ako ba6ta ti ima6e vrazka s tvoq vrasni4ka dobre li bi se 4uvstvala!

fresh4e
06-29-2006, 13:21
3 години да бъдеш с един човек и сега да питаш нас "да му изневеря ли?" :shock: :? :smt011 не го ли обичаш :?: ако нещата мужду вас не вървят,то не е виновен той или сестра му,а ти :? а какво всъщност правиш с този дъртак :shock: :?: :?: :?: щом си имаш сериозен приятел,невиждам дори една причина да продължиш да се виждаш с онзи :smt017 а всичко останало е доказателство,че трябва да го зарежеш:
-разликата в годините
-женен е
-при това с деца
-не му пука за семейството му а и едва ли му пука за нещо др,най-малко пък за непълнолетната курвичка която скоро ще наебе(извинявам се за грубото изказване но за мен това е най-точния израз :roll: )
ако наистина обичаш приятеля си нямаше да пускаш пост тук с въпроса "да му изневеря ли?"
все още не е късно да се поправиш :!: загърби миналото.зарежи дъртака.и ако искаш да останеш с твоето момче,никога повече не прави такива глупости [-X :!:

06-29-2006, 22:14
изглежда 4е съм забравила да ви спомена 4е с приятеля ми се караме всеки ден и то не за не6то съ6тествено,а все за глупости!един път дори си позволи и да ме бие и от тогава някак 4увствата ми не са съ6тите!незнам какво става и незнам какво да правя?вие вси4ки все ме садите и ме нари4ате 'курва',а не се замисляте,4е и аз имам нужа от ласки!е,вярно,4е не трябва да са от женен мъж и то с деца ама....помислете:ако не ми липсва6е не6то с гаджето,на което толкова съ4увствате,6тях ли да отвърна на зака4ките на този мъж?аз съм на 17,а децата му са на 8-едното,а другото е по4ти бебе-и двете са моми4ета!(за тези които се интересуваха)ако искате пордължавайте да пи6ете мнения,но май наистина ме разколебахте....и май наистина 6те прекратя тази глупост,която съм на път да извър6а....

kristini4ka
06-29-2006, 22:20
Абе ти тряя да си супер зле 21 години разлика...абе момиче ти чуваш ли се...та тоя може да ти е баща ве курвоооооооооо!!!!

LifeleZz
06-29-2006, 22:29
Абе той тоя щом е решил да и кръшка на жена си, значи ще го направи! Пък дали ще е с теб или с друга... Всичко зависи от теб и от това дали ти пука, че именно ТИ ще бъдеш тази, която може би ше разбие семейството му.
А относно приятеля ти - зарежи го? Защо по дяволите си с него, когато се срещаш и с друг?!?!? Че и на всичкото отгоре се притесняваш сестра му да не ви раздели..... :roll:

6emet4e
06-30-2006, 12:09
wow ne iskam da te sudq,no...moje li da si tolkova zle?!?zareji go toq durtiq tam i si opravi otno6eniqta s dr ti priqtel det ste ot 3 god.zaedno!luje6 nego,no luje6 i sebe si po toq na4in!e tva e moito mnenie po vuprosa! :smt018

HandOfBlood
06-30-2006, 13:01
ебати и се водиш женско... такива като тебе на сапун!
а дано сестрата на гаджето ти успее да ви раздели :evil: и дано тоя дъртия да те изчука и след тва да те зареже и да си хване следващата :evil:

Sarabi
06-30-2006, 21:02
Уф,мързи ме да чета всички мнения...ама я се постави на мястото на децата на тоя човек,бе!Я си помисли-на теб приятно ли ще ти е да рзбереш,че баща ти се чука с някоя на твоите години?!?!?Помисли за тях,то се е видяло,че нямаш мозък в главата,щом си стигнала до тука... :roll: :roll: :roll:

koalka
06-30-2006, 21:17
Ами най-добре с женения мъж прекратете връзка,защото ти го обичаш,а той не може да ти предложи нищо сериозно!Явно търси развлечение извън брака му,а ти си интересна за него!По-добре спри,докато жена му незнае.Това е моя съвет.

Jenninka
06-30-2006, 21:51
Добре да се абстрахираме от факта че си имаш приятел..... и да приемем че ти си на 17 + 21= 38 е кажи ми не те ли е гнус най малкото да се мляскаш с някой малко по малък от баща ти... просто отвратително и на всичкото отгоре е женен и за капак ти говори че не му пука за семейството му е кажи ми какво остава за теб? Аз такъв бих го наплюла в лицето защото би ме било гнус да го докосна.... Това че идва при теб и зарязва семейството си не те лъскае теб разбираш ли? Това говори за него че е пълен а боклук и какъв е извода че момчето което те търпи 3 години ти го нараняваш косвено за да си с пълен нещастник и боклук е това не го разбирам поне да беше хванала нещо качествено като си тръгнала да изневеряваш

П.С Представи си че разбереш че твоя баща се натиска с твоя връстничка и не се прибира по няколко дни как ще се почувстваш?

1во не разбивай семейството
2ро не лъжи горкото момче
3то ти нямаш ли срам????

king_of_depression
06-30-2006, 22:41
Само недей да казваш,че обичаш момчето,с което си от 3 години!Просто недей!И поне бъди честна със себе си като си отговориш на простичкия въпрос:Това момче заслужило ли е такава постъпка от твоя страна,заслужило ли е да го лъжеш по този гнусен начин?Може би е по-добре да скъсаш с него,да прекратеш отношенията си с женения "чаровник" и да се опиташ да бъдеш с момче на твоята възраст,на което да си ВЯРНА,поне ако претендираш,че изпитваш чувства към него.

Pussycatbitch
06-30-2006, 23:33
mi verno trq da go zareje6....21 god razlika e ujasno mn....moje ba6ta da ti e...izlizai s nqkoi na tvoita vuzrast..zto se zadqva6 po nqkvi s 21 god po stari ot tebe!prosto nedei :smt017

Pussycatbitch
06-30-2006, 23:34
zamisli se malko ima i semeistvo-2 deca koito sigyrno sa kolkoto tebe!!!!!!sasipva6 my jivota!!no re6enieto si ostava izcqlo tvoe

Lorein
07-01-2006, 00:33
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне.... :smt013

Много точно! Браво на вас!!! И аз съм на същото мнение!!!

Bisollini
07-01-2006, 00:42
:arrow: Dano GO Sudat Za BLudstvo S MAloletna 21 Godini RAzlika Ti LUda LI si :o
:arrow: ima6 seriozna vruzka 3 godini sa 6te izneverqva6 :o
:arrow: toq muj ima jena i deca Jivota li iska6 da mu provali6
:arrow: dano te iznasili nqkude da ti dade urok
:arrow: ti si tipi4en primer za dumata KURVA . :smt018

kisS``me
07-01-2006, 00:43
ami ako mislish,che veche chuvstvata ti kym tvoq fr sa ohladnqli i mislish,che skoro vsichko shte svyrshi mojesh da si pozvolish tova s drugiq myj,no pomisli .... ako ti se vliubish v nego... a toi kaje ae az se vryshtam pri jena si s neq se sdobrihme .. ti ostavash sama ....!a ako oshte izpitvash neshto kym priqtelq si se opitai da zapazish vryzkata!USPEH! :smt023 [/b]

Bisollini
07-01-2006, 00:44
kak 6te se po4uvstvat Ako razbere6 4e ba6tati 4uka momi4e na tfoqta vuzrast :?: :?:

Bisollini
07-01-2006, 00:45
ami ako mislish,che veche chuvstvata ti kym tvoq fr sa ohladnqli i mislish,che skoro vsichko shte svyrshi mojesh da si pozvolish tova s drugiq myj,no pomisli .... ako ti se vliubish v nego... a toi kaje ae az se vryshtam pri jena si s neq se sdobrihme .. ti ostavash sama ....!a ako oshte izpitvash neshto kym priqtelq si se opitai da zapazish vryzkata!USPEH! :smt023 [/b]
I ti puk Ima6 akul za 2 stotinki :smt014

много съм объркана...
07-01-2006, 21:56
пак ви пи6е тази,която публикува темата.това го пуснах преди време,но изглежда,4е никой не е обърнал внимание и не го е про4ел.изглежда 4е съм забравила да ви спомена 4е с приятеля ми се караме всеки ден и то не за не6то съ6тествено,а все за глупости!един път дори си позволи и да ме бие и от тогава някак 4увствата ми не са съ6тите!незнам какво става и незнам какво да правя?вие вси4ки все ме садите и ме нари4ате 'к***а',а не се замисляте,4е и аз имам нужа от ласки!е,вярно,4е не трябва да са от женен мъж и то с деца ама....помислете:ако не ми липсва6е не6то с гаджето,на което толкова съ4увствате,6тях ли да отвърна на зака4ките на този мъж?аз съм на 17,а децата му са на 8-едното,а другото е по4ти бебе на 1 година и не6то-и двете са моми4ета!(за тези които се интересуваха).Ако искате пордължавайте да пи6ете мнения,но май наистина ме разколебахте...и май наистина 6те прекратя тази глупост,която съм на път да извър6а...днес му писах смс-и,4е се 4увствам виновна това,което става между нас,заради жената и децата му,а той ми каза,4е не съм виновна за ни6то и 4е ако искам 6те спрем да се виждаме,но 4е много трудно 6те го преживее,каза ми 4е ме оби4а и 4е му липсвам!гадно ми е и заради това мом4е с което съм толкова време,но подозирам 4е и той ми е изневерявал и може би заради отмъ6тението искам да го направа,но знам 4е после 6те съжалявам и за това не искам да се слу4ва ни6то пове4е освен целувки!незнам какво да правя...може би и аз съм влюбена или просто се заблуждавам...ох,не ми се живее дори...

sunny_smile_
07-02-2006, 11:35
po dobre e da skusa6 s toq jeneniq za6toto ne si sigorno 4e ne e s teb za edno ebane,a i nikoi nz dlai e taka kakto kazva za semeistvoto si4esno da ti kaja ne e mn dobe da predava6 doverieto na priqtelq si s 4ovek, koito e s teb mai samo za da te naebe i tolkova .taka4e opitai se da pogovori6 s tvoq priqtel i mu obqsni tova za sestra mu.ne se otkazvai,ako naistina darji6 na nego

dB_Drag
07-02-2006, 12:35
xodq s edno mom4e ve4e ot po4ti tri godini!ne6tata mejdu nas do skoro bqxa prosto super,no v posledno vreme toi mnogo zapo4na da se vliqe ot mnenieto na xorata i nai-ve4e ot tova na sestra si!tq iska da ni razdeli i moje bi 6te uspee!zna4i ot malko pove4e ot mesec imam vrazka i s edin drug 4ovek,no toi e jenen!mnogo e mil s men,mnogo mi xaresva i se 4uvstvam mnogo dobre s nego!razlikata ni e 21 god. i tova mnogo me pla6i!znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,za6toto ima jena,ima i dve deca,no za lubovta granici nqma!tozi jeneniq maj e ot mnogo dale4,no dosta 4esto idva pri men za da se vijdame!do sega xodexme iz kafetata,govorexme si,celuvaxme se i toi ni6to ne iska6e ot men!no dnes xodixme za riba!taka ili ina4e ne zalaga vadicite!prez cqloto vreme se celuvaxme,az bqx s pola i toi iska6e da sedna v nego,no az mu otkazax!tova predlojenie se povtori nqkolko pati,no otgovora vse si be6e takav!predi da si tragne mi kaza:milo,sledva6tiq pat 6te se razcepim,nali?i az mu kazax:ne!a toi mi vika:eee,6te vidim....i si tragna!ta molbata mi e da me posavetvate kakvo da pravq:da izneverq li na tova,mom4e s koeto sam?4uvstvam se mnogo gadno zaradi decata mu,za6toto otnemam ot vremeto mu,koeto moje da prekara s tqx,no toi mi kazva,4e ne se pribira u tqx po celi dni i se sabira s priqteli i piqt po cqla no6t,s jena mu ne se razbirat i t.n. i t.n.!kajete mi kakvo da pravq?molq vi!
Свиня!!!

`Death`Whore`
07-02-2006, 12:39
Първият го забрави. Сестра му явно е осъзнала каква си и затова иска да ви раздели. Еби се там с дъртия...явно жена му не му пуска. На колко си всъщност? 15? 16?

Тъпаци, как тепърва ще предаде доверието на приятеля си? Самата мисъл да се целува с друг е предателство.

DeSiTo0o
07-02-2006, 15:54
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

ziky
07-02-2006, 15:58
xodq s edno mom4e ve4e ot po4ti tri godini!ne6tata mejdu nas do skoro bqxa prosto super,no v posledno vreme toi mnogo zapo4na da se vliqe ot mnenieto na xorata i nai-ve4e ot tova na sestra si!tq iska da ni razdeli i moje bi 6te uspee!zna4i ot malko pove4e ot mesec imam vrazka i s edin drug 4ovek,no toi e jenen!mnogo e mil s men,mnogo mi xaresva i se 4uvstvam mnogo dobre s nego!razlikata ni e 21 god. i tova mnogo me pla6i!znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,za6toto ima jena,ima i dve deca,no za lubovta granici nqma!tozi jeneniq maj e ot mnogo dale4,no dosta 4esto idva pri men za da se vijdame!do sega xodexme iz kafetata,govorexme si,celuvaxme se i toi ni6to ne iska6e ot men!no dnes xodixme za riba!taka ili ina4e ne zalaga vadicite!prez cqloto vreme se celuvaxme,az bqx s pola i toi iska6e da sedna v nego,no az mu otkazax!tova predlojenie se povtori nqkolko pati,no otgovora vse si be6e takav!predi da si tragne mi kaza:milo,sledva6tiq pat 6te se razcepim,nali?i az mu kazax:ne!a toi mi vika:eee,6te vidim....i si tragna!ta molbata mi e da me posavetvate kakvo da pravq:da izneverq li na tova,mom4e s koeto sam?4uvstvam se mnogo gadno zaradi decata mu,za6toto otnemam ot vremeto mu,koeto moje da prekara s tqx,no toi mi kazva,4e ne se pribira u tqx po celi dni i se sabira s priqteli i piqt po cqla no6t,s jena mu ne se razbirat i t.n. i t.n.!kajete mi kakvo da pravq?molq vi!
Свиня!!!


Ама направо в окото и го каза... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

missito_
07-02-2006, 22:32
тцтцтцтцтцт не мога да разбера как може да има такива момичета.не осъзнавам как може да се влюбиш в МЪЖ,който е с 21 год по-голям #-o #-o #-o .та невиждаш ли че той желае само секс от теб.може ли да има толкова заблудени и глупави момичета като теб които да се поддават на такива педофили.Наистина точно заради такива като теб всички жени се слагат под общ знаменател на К***И. :-# :smt012

DuraceLL
07-03-2006, 09:45
dori ne si pomislqi za iznevqrata. zabravi dartiq. ne moga razbera kakvo si misli6 4e pravi6. ako darji6 na priqtelq si skasai vsqkakva vrazka s golemiq maj i 6te vidi6 4e ne6tata 6te si dodat na mqstoto . pokaji na priqtelq si i na sestra mu 4e darji6 na nego ( ako izob6to darji6 ) [-X :smt011 [-X

07-03-2006, 18:46
и аз самата незнам дали държа на него,за6тото той напоследък е много студен с мен и изоб6то много се промени,няма ни6то об6то с това което бе6е когато тръгнахме!аз искам да говорим,но той не иска и само ме отбъсква и прави не6та,който ме ядосват и ме карат да го ревнувам и се караме за глупости!той ми казва 4е ме оби4а,но изоб6то не го доказва!като гледам себе си как сега се държа с него-се се6там 4е и той така преди се държе6е с мен и зна4и имам основание да смятам,4е и той е имал друга връзка!не мислите ли?благодаря за мненията макар и пове4ето да са обиди,но няма зна4ение!вие не ме разбирате,за6тото не сте били на мое място и не знаете как се 4увствам аз и колко ми е гадно и за приятеля ми и за семейството на женения мъж!знам 4е съм виновна,но нз какво да правя...той е много мил и нежен с мен,идва от толкова дале4е всяка седмица,дори когато може и по няколко пъти в седмицата и това наистина е много за мен!може и да не е искрен,но тези не6та,който той прави ми липсват и винаги са ми липсвали!продължавайте с мненията!интересно ми е да вида дали на света има 4овек,който би ме разбрал!

ani88
07-03-2006, 19:55
Imam edna priqtelka koqto e v podobno situaciq kato tvoito i toi sashtotot i kazvashe che ne se razbiras jena si che ne se pribira a se okaza savsem drugo kato spa s neq q zareza prosto se okaza nqkav broikach.Zatova go zareji nqma sm da si sasipvash jivota s nego vse pak e jenen a i e dosta po golqm ot teb.AKo izneverish moje da si sasipesh vruzkata ne mislq che si zaslyjava da preebesh vsichko s leka raka.

Angel_eyes
07-03-2006, 20:25
Извинявай ама мозък да ти се намира?!Ти добре ли си????Как може да ходиш с мъж С 21 ГОДИНИ ПО-ГОЛЯМ от теб...мани тва ми и женен с 2 деца на всичкото отгоре! :shock: Нямам думи...добре,хубаво ти е с него и т.н. аиде ся замисли се за децата му ами ако разберат,че баща им се влачи с няква пикла,не ми се обиждай мила,обаче помисли реално какво правиш,ами ако ти беше на мястото на тея деца?!И това,че той ти казва,че не се разбира с жена си,ти сигурна ли си в това нещо?Алооо осъзнай се,ти живота можеш да му провалиш,ако не неговия то на децата му лично за мен това си е к*******а работа.Най-много ще преспи с теб и после иди го търси... да кажем изневерила си вече,ами приятеля ти?Как ще го погледнеш в очите?Направоо... нямам думи...

Krem4eto
07-04-2006, 16:16
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

Подкрепям мнението ти!
С женени гледай да не се обвързваш повече!Това е супер тъпо!

viki91
07-04-2006, 16:37
Мацко осъзнай се докато е още рано!Не си съсипвай живота...не се занимавай с този мъж колкото и добре да се държи с теб....той се държи така защото иска да те мине...и ако се поддадеш на миличкото му държание ще си поредната в списъка му и повече няма да го чуеш и видиш...плюс това той има семейство....ако на него не му пука за това...замисли се ти....на теб надали ще ти е приятно ако разбереш че баща ти занимава с някакво 20 години по-малко момиченце и го лъже че не му пука за семейството му....просто помисли малко...целта му е само да те наебе,с извинение!А и ти си имаш сериозен приятел....не наранявай и него по този начин....а и дори нещата да не втрвят с е него...разделете се...но не прави грешка с големия....защото целта му е една и мисля че дори и ти го знаеш!

07-06-2006, 21:57
може би вси4ки вие сте прави за това 4е е с мен за да ме е*е,но няма да му дам и той ме разбира,4е не искам!казах му го,опитва се да ме убеди,но няма да стане каквото и да прави!не искам да съм поредната му бройка!6том иска с**с-да си го търси при друга!аз от него не искам и знам 4е не мога да о4аквам ни6то пове4е от целувки и малко пове4е нежност!ако има и други,които не са си написали мнението-пи6ете,а дори и да се повторите-няма проблем!така ми помагате,наистина!благодар я ви за което!

mnogomili4kata-sf
07-07-2006, 10:16
може би вси4ки вие сте прави за това 4е е с мен за да ме е*е,но няма да му дам и той ме разбира,4е не искам!казах му го,опитва се да ме убеди,но няма да стане каквото и да прави!не искам да съм поредната му бройка!6том иска с**с-да си го търси при друга!аз от него не искам и знам 4е не мога да о4аквам ни6то пове4е от целувки и малко пове4е нежност!ако има и други,които не са си написали мнението-пи6ете,а дори и да се повторите-няма проблем!така ми помагате,наистина!благодар я ви за което!

Добре де,тогава защо си изобщо с тоя...какво толкова търсиш при него като сама разбираш,че при него зад тази импровизирана нежност се крият тия помисли само как да те изчука.Къв е смисълът на цялата тая работа?!Като не намираш това,което ти трябва нито при единия,нито при другия-най-добре приключи отношенията си и с 2мата и продължи напред,намери този,който може да ти даде това,което искаш. Пак помисли в/у отношенията си с онова момче, с което сте толкова време и виж дали не могат да се оправят някак си...но според мен трябва да започнеш отначало и да ги зарежеш и 2мата

07-08-2006, 21:33
xodq s edno mom4e ve4e ot po4ti tri godini!ne6tata mejdu nas do skoro bqxa prosto super,no v posledno vreme toi mnogo zapo4na da se vliqe ot mnenieto na xorata i nai-ve4e ot tova na sestra si!tq iska da ni razdeli i moje bi 6te uspee!zna4i ot malko pove4e ot mesec imam vrazka i s edin drug 4ovek,no toi e jenen!mnogo e mil s men,mnogo mi xaresva i se 4uvstvam mnogo dobre s nego!razlikata ni e 21 god. i tova mnogo me pla6i!znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,za6toto ima jena,ima i dve deca,no za lubovta granici nqma!tozi jeneniq maj e ot mnogo dale4,no dosta 4esto idva pri men za da se vijdame!do sega xodexme iz kafetata,govorexme si,celuvaxme se i toi ni6to ne iska6e ot men!no dnes xodixme za riba!taka ili ina4e ne zalaga vadicite!prez cqloto vreme se celuvaxme,az bqx s pola i toi iska6e da sedna v nego,no az mu otkazax!tova predlojenie se povtori nqkolko pati,no otgovora vse si be6e takav!predi da si tragne mi kaza:milo,sledva6tiq pat 6te se razcepim,nali?i az mu kazax:ne!a toi mi vika:eee,6te vidim....i si tragna!ta molbata mi e da me posavetvate kakvo da pravq:da izneverq li na tova,mom4e s koeto sam?4uvstvam se mnogo gadno zaradi decata mu,za6toto otnemam ot vremeto mu,koeto moje da prekara s tqx,no toi mi kazva,4e ne se pribira u tqx po celi dni i se sabira s priqteli i piqt po cqla no6t,s jena mu ne se razbirat i t.n. i t.n.!kajete mi kakvo da pravq?molq vi!изглежда 4е съм забравила да ви спомена 4е с приятеля ми се караме всеки ден и то не за не6то съ6тествено,а все за глупости!един път дори си позволи и да ме бие и от тогава някак 4увствата ми не са съ6тите!незнам какво става и незнам какво да правя?вие вси4ки все ме садите и ме нари4ате 'курва',а не се замисляте,4е и аз имам нужа от ласки!е,вярно,4е не трябва да са от женен мъж и то с деца ама....помислете:ако не ми липсва6е не6то с гаджето,на което толкова съ4увствате,6тях ли да отвърна на зака4ките на този мъж?аз съм на 17,а децата му са на 8-едното,а другото е по4ти бебе-и двете са моми4ета!(за тези които се интересуваха)ако искате пордължавайте да пи6ете мнения,но май наистина ме разколебахте....и май наистина 6те прекратя тази глупост,която съм на път да извър6а....пак ви пи6е тази,която публикува темата.това го пуснах преди време,но изглежда,4е никой не е обърнал внимание и не го е про4ел.изглежда 4е съм забравила да ви спомена 4е с приятеля ми се караме всеки ден и то не за не6то съ6тествено,а все за глупости!един път дори си позволи и да ме бие и от тогава някак 4увствата ми не са съ6тите!незнам какво става и незнам какво да правя?вие вси4ки все ме садите и ме нари4ате 'к***а',а не се замисляте,4е и аз имам нужа от ласки!е,вярно,4е не трябва да са от женен мъж и то с деца ама....помислете:ако не ми липсва6е не6то с гаджето,на което толкова съ4увствате,6тях ли да отвърна на зака4ките на този мъж?аз съм на 17,а децата му са на 8-едното,а другото е по4ти бебе на 1 година и не6то-и двете са моми4ета!(за тези които се интересуваха).Ако искате пордължавайте да пи6ете мнения,но май наистина ме разколебахте...и май наистина 6те прекратя тази глупост,която съм на път да извър6а...днес му писах смс-и,4е се 4увствам виновна това,което става между нас,заради жената и децата му,а той ми каза,4е не съм виновна за ни6то и 4е ако искам 6те спрем да се виждаме,но 4е много трудно 6те го преживее,каза ми 4е ме оби4а и 4е му липсвам!гадно ми е и заради това мом4е с което съм толкова време,но подозирам 4е и той ми е изневерявал и може би заради отмъ6тението искам да го направа,но знам 4е после 6те съжалявам и за това не искам да се слу4ва ни6то пове4е освен целувки!незнам какво да правя...може би и аз съм влюбена или просто се заблуждавам...ох,не ми се живее дори...и аз самата незнам дали държа на него,за6тото той напоследък е много студен с мен и изоб6то много се промени,няма ни6то об6то с това което бе6е когато тръгнахме!аз искам да говорим,но той не иска и само ме отбъсква и прави не6та,който ме ядосват и ме карат да го ревнувам и се караме за глупости!той ми казва 4е ме оби4а,но изоб6то не го доказва!като гледам себе си как сега се държа с него-се се6там 4е и той така преди се държе6е с мен и зна4и имам основание да смятам,4е и той е имал друга връзка!не мислите ли?благодаря за мненията макар и пове4ето да са обиди,но няма зна4ение!вие не ме разбирате,за6тото не сте били на мое място и не знаете как се 4увствам аз и колко ми е гадно и за приятеля ми и за семейството на женения мъж!знам 4е съм виновна,но нз какво да правя...той е много мил и нежен с мен,идва от толкова дале4е всяка седмица,дори когато може и по няколко пъти в седмицата и това наистина е много за мен!може и да не е искрен,но тези не6та,който той прави ми липсват и винаги са ми липсвали!продължавайте с мненията!интересно ми е да вида дали на света има 4овек,който би ме разбрал!може би вси4ки вие сте прави за това 4е е с мен за да ме е*е,но няма да му дам и той ме разбира,4е не искам!казах му го,опитва се да ме убеди,но няма да стане каквото и да прави!не искам да съм поредната му бройка!6том иска с**с-да си го търси при друга!аз от него не искам и знам 4е не мога да о4аквам ни6то пове4е от целувки и малко пове4е нежност!ако има и други,които не са си написали мнението-пи6ете,а дори и да се повторите-няма проблем!така ми помагате,наистина!благодар я ви за което!

07-08-2006, 21:47
наро4но ре6их да събера вси4ко написано от мен до този момент,за6тото мисля 4е не вси4ки 4етат вси4ко което съм написала,а само първото!имам о6те да ви разказвам...онзи ден се видяхме или по-то4но той отново дойде да ме види и ходихме на едно място само двамата!там се целувахме,ма4ках го(по гърба),говорихме си и пак не6то стана на въпрос и тои ми вика:мисли6 ли 4е ако не ме интересува6е 6тях да изминавам тези километри за да доида да те видя?и аз му казах:е,незнам,ти си знае6!после ми вика:айде да се бу6им и аз викам:не искам!и той ми отговаря:няма жена която да не иска!и аз му казвам:е аз съм тази която не иска!и той ми вика:брей,ти 6те излезе6 уникат!и аз викам:ами...да,а той ми вика:ами намери тук не6то за ебане и аз му викам:4акай да помисля...и той се засмя и ми вика:знам аз 4е 6те помисли6,и аз му казвам:ама аз не мисля за себе си дали искам,а за това коя би се съгласила и той ми каза следното не6то:кажи ми само с коя иска6 да си легна и ми я доведи на кафето да поговоря малко с нея и след това 6те ти кажа колко пари 6те пръсна по нея и след колко време 6те си легнем и аз направих една физиономия,но той след това не каза ни6то и аз му казах 4е 6те продължавам да мисля!това е,което не ви бях разказала!4акам о6те мнения...

beb4o_bu
07-08-2006, 22:41
Мила, не знам какво да те посъветвам, защото не съм преживявала това, което ти си. Но имам някакъв поглед върху нещата. Повечето женени(и мъже и жени) в такава ситуация, казват, че имат проблеми с жена/мъжа си. Това е с цел да те накарат да се освободиш от угризенията, които ти обаче имаш - това, че той отделя време за теб, а не за семейството си и т.н. . Колкото и добре да изглежда, каквато и перспектива да има в тази връзка, работата никога не е чиста. Никога не можеш да разбереш какво се върти в главата на един човек, а особено мъж, на години, и с опит. Предлагам ти да се замислиш за опасностите, в тази връзка, защото несъмнено може да са много повече, от колкото ти предполагаш. А колкото до приятеля ти, не мисля, че наистина е много честно от твоя страна да играеш зад гърба му, ако мога да го нарека така. Разбирам, че от него не получаваш това, което искаш и затова си с по-възрастния мъж, но лично аз не бих го оставила именно защото се замислям за последствията. Но, до колкото разбирам си доста объркана...Опитай се да помислиш обстойно по въпроса, защото никак не е лесно да се прецени. А бих ти предложила и да не късаш с приятеля си за сега, за да ти остане една вратичка, в случай , че прекратиш връзката си с другия мъж. Успех, и внимавай много...

07-09-2006, 20:19
Мила, не знам какво да те посъветвам, защото не съм преживявала това, което ти си. Но имам някакъв поглед върху нещата. Повечето женени(и мъже и жени) в такава ситуация, казват, че имат проблеми с жена/мъжа си. Това е с цел да те накарат да се освободиш от угризенията, които ти обаче имаш - това, че той отделя време за теб, а не за семейството си и т.н. . Колкото и добре да изглежда, каквато и перспектива да има в тази връзка, работата никога не е чиста. Никога не можеш да разбереш какво се върти в главата на един човек, а особено мъж, на години, и с опит. Предлагам ти да се замислиш за опасностите, в тази връзка, защото несъмнено може да са много повече, от колкото ти предполагаш. А колкото до приятеля ти, не мисля, че наистина е много честно от твоя страна да играеш зад гърба му, ако мога да го нарека така. Разбирам, че от него не получаваш това, което искаш и затова си с по-възрастния мъж, но лично аз не бих го оставила именно защото се замислям за последствията. Но, до колкото разбирам си доста объркана...Опитай се да помислиш обстойно по въпроса, защото никак не е лесно да се прецени. А бих ти предложила и да не късаш с приятеля си за сега, за да ти остане една вратичка, в случай , че прекратиш връзката си с другия мъж. Успех, и внимавай много... благодаря ти много за разбирането и за това 4е не ме обижда6е и нагрубява6е както вси4ки други тук в този форум!няма какво да мисля-няма да изневерявам,но имам нужда от ласките,които полу4авам от другия и за сега 6те оставя не6тата така!женения сега заминава за море,а след това 6те видим какво 6те правим....може би 6те се разделим,но о6те ни6то не съм ре6ила!раздвоена съм и много объркана!в един момент си казвам 4е нито единия ме заслужава,нито другия;в следва6тия момент си казвам,4е тази вразка с другия няма бъде6те и трябва да я прекратя,а след това си казвам 4е не мога ве4е да търпя грубото отно6ение на приятеля ми и направо незнам какво да правя,незнам,ни6то незнам!мого съм объркана.............ако ти,beb4o_bu,бе6е на мое място как би постъпила,моля те пи6и ми,за6тото изглежда само ти може6 да ме разбере6 и може би само ти може6 да ми помогне6!пи6ете ми.............................................. ..

mnogomili4kata-sf
07-09-2006, 20:36
Мила, не знам какво да те посъветвам, защото не съм преживявала това, което ти си. Но имам някакъв поглед върху нещата. Повечето женени(и мъже и жени) в такава ситуация, казват, че имат проблеми с жена/мъжа си. Това е с цел да те накарат да се освободиш от угризенията, които ти обаче имаш - това, че той отделя време за теб, а не за семейството си и т.н. . Колкото и добре да изглежда, каквато и перспектива да има в тази връзка, работата никога не е чиста. Никога не можеш да разбереш какво се върти в главата на един човек, а особено мъж, на години, и с опит. Предлагам ти да се замислиш за опасностите, в тази връзка, защото несъмнено може да са много повече, от колкото ти предполагаш. А колкото до приятеля ти, не мисля, че наистина е много честно от твоя страна да играеш зад гърба му, ако мога да го нарека така. Разбирам, че от него не получаваш това, което искаш и затова си с по-възрастния мъж, но лично аз не бих го оставила именно защото се замислям за последствията. Но, до колкото разбирам си доста объркана...Опитай се да помислиш обстойно по въпроса, защото никак не е лесно да се прецени. А бих ти предложила и да не късаш с приятеля си за сега, за да ти остане една вратичка, в случай , че прекратиш връзката си с другия мъж. Успех, и внимавай много... благодаря ти много за разбирането и за това 4е не ме обижда6е и нагрубява6е както вси4ки други тук в този форум!няма какво да мисля-няма да изневерявам,но имам нужда от ласките,които полу4авам от другия и за сега 6те оставя не6тата така!женения сега заминава за море,а след това 6те видим какво 6те правим....може би 6те се разделим,но о6те ни6то не съм ре6ила!раздвоена съм и много объркана!в един момент си казвам 4е нито единия ме заслужава,нито другия;в следва6тия момент си казвам,4е тази вразка с другия няма бъде6те и трябва да я прекратя,а след това си казвам 4е не мога ве4е да търпя грубото отно6ение на приятеля ми и направо незнам какво да правя,незнам,ни6то незнам!мого съм объркана.............ако ти,beb4o_bu,бе6е на мое място как би постъпила,моля те пи6и ми,за6тото изглежда само ти може6 да ме разбере6 и може би само ти може6 да ми помогне6!пи6ете ми.............................................. ..

Ето ти сама го каза,че имаш чувството,че нито един от двамата не те заслужава...пак ти казвам по-добре намери някой друг,който ще те заслужи,така е безсмислено да се въртиш в този кръг без да знаеш какво искаш и какви изобщо са ти отношенията и с двамата

07-09-2006, 21:39
Мила, не знам какво да те посъветвам, защото не съм преживявала това, което ти си. Но имам някакъв поглед върху нещата. Повечето женени(и мъже и жени) в такава ситуация, казват, че имат проблеми с жена/мъжа си. Това е с цел да те накарат да се освободиш от угризенията, които ти обаче имаш - това, че той отделя време за теб, а не за семейството си и т.н. . Колкото и добре да изглежда, каквато и перспектива да има в тази връзка, работата никога не е чиста. Никога не можеш да разбереш какво се върти в главата на един човек, а особено мъж, на години, и с опит. Предлагам ти да се замислиш за опасностите, в тази връзка, защото несъмнено може да са много повече, от колкото ти предполагаш. А колкото до приятеля ти, не мисля, че наистина е много честно от твоя страна да играеш зад гърба му, ако мога да го нарека така. Разбирам, че от него не получаваш това, което искаш и затова си с по-възрастния мъж, но лично аз не бих го оставила именно защото се замислям за последствията. Но, до колкото разбирам си доста объркана...Опитай се да помислиш обстойно по въпроса, защото никак не е лесно да се прецени. А бих ти предложила и да не късаш с приятеля си за сега, за да ти остане една вратичка, в случай , че прекратиш връзката си с другия мъж. Успех, и внимавай много... благодаря ти много за разбирането и за това 4е не ме обижда6е и нагрубява6е както вси4ки други тук в този форум!няма какво да мисля-няма да изневерявам,но имам нужда от ласките,които полу4авам от другия и за сега 6те оставя не6тата така!женения сега заминава за море,а след това 6те видим какво 6те правим....може би 6те се разделим,но о6те ни6то не съм ре6ила!раздвоена съм и много объркана!в един момент си казвам 4е нито единия ме заслужава,нито другия;в следва6тия момент си казвам,4е тази вразка с другия няма бъде6те и трябва да я прекратя,а след това си казвам 4е не мога ве4е да търпя грубото отно6ение на приятеля ми и направо незнам какво да правя,незнам,ни6то незнам!мого съм объркана.............ако ти,beb4o_bu,бе6е на мое място как би постъпила,моля те пи6и ми,за6тото изглежда само ти може6 да ме разбере6 и може би само ти може6 да ми помогне6!пи6ете ми.............................................. ..

Ето ти сама го каза,че имаш чувството,че нито един от двамата не те заслужава...пак ти казвам по-добре намери някой друг,който ще те заслужи,така е безсмислено да се въртиш в този кръг без да знаеш какво искаш и какви изобщо са ти отношенията и с дваматааз мисля 4е трябва първо да ре6а какво искам,а не да зарежа и двамата и след това да съм съвсем сама,а може и да съжалявам за единия от двамата!мерси все пак 4е ми пи6е6 мнението си и се занимава6 с моята история!не пожелавам на никой да преживее това,което аз преживявам в момента,за6тото никак не е приятно и съм полудяла ве4е..............

beb4o_bu
07-09-2006, 23:54
Честно казано наистина не знам. Не знам как точно са нещата с приятеля ти, за да давам предложения и т.н. . Ако искаш да ме питаш нещо повече може да ми пратиш лично съобщение. Аз бих постъпила така, както ти за момента. Щом не искам нещо, не бих го направила на сила, и няма и да го направя. Пък той ако иска да е с мен...то ще си проличи. Между другото е нормално за 3-годишна връзка да се развива по този начин. Ако има нещо ново - пиши.

mnogomili4kata-sf
07-10-2006, 07:34
Честно казано наистина не знам. Не знам как точно са нещата с приятеля ти, за да давам предложения и т.н. . Ако искаш да ме питаш нещо повече може да ми пратиш лично съобщение. Аз бих постъпила така, както ти за момента. Щом не искам нещо, не бих го направила на сила, и няма и да го направя. Пък той ако иска да е с мен...то ще си проличи. Между другото е нормално за 3-годишна връзка да се развива по този начин. Ако има нещо ново - пиши.

Аз пък ей на тва всеки път се дразня(извинявай,не е с лошо),че всичко се приема нормално....нормално е след 1 година,нормално е след 3,след 10...това е,че тези неща винаги се приемат за "нормални" и после как човек няма да изневерява и разни такива...като се приеме общественото мннение,че една изневяра разнообразява връзката,че не знам си кво там,че един вид не е болка за умиране и всичко е "нормално" и нямаме проблеми.Е,да ама не...колкото повече се приема това по този начин,толкова по-разпространено ще бъде явлението...може да ти омръзне някой-да,но защо следващата стъпка винаги трябва да е изневяра?!?!?!

beb4o_bu
07-10-2006, 10:18
Аз нямах в предвид, че следващата стъпка трябва да е изневяра. Исках да кажа, че след 3 години, връзка, е нормално нещата да не са както преди, да не се стремят един към друг толкова, да не привличат по същия начин. Една дълга връзка винаги изморява по някакъв начин. Има известна промяна в отношенията и на двамата. Това исках да кажа, за нейната връзка, не че изневярата винаги следва като опция при дългите връзки.

mnogomili4kata-sf
07-10-2006, 10:44
Аз нямах в предвид, че следващата стъпка трябва да е изневяра. Исках да кажа, че след 3 години, връзка, е нормално нещата да не са както преди, да не се стремят един към друг толкова, да не привличат по същия начин. Една дълга връзка винаги изморява по някакъв начин. Има известна промяна в отношенията и на двамата. Това исках да кажа, за нейната връзка, не че изневярата винаги следва като опция при дългите връзки.

Сори,ма понякога много се паля на тема "дългогодишни връзки" :oops: :oops: :oops:

07-10-2006, 11:07
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,) =D>

ТвОетО^МомичЕ
07-10-2006, 11:37
Виж сега.Да не гледаме разликата в годинките.Остави ги тях.Обаче погледни от друга страна.Толкова човека вече ти го казаха.Той има деца,има жена,мисля че казва че нещата не вървят само за да може да легне с теб.Това е единствената му цел.Ти си била с онова момче цели 3 години.И това бих казала че въобще не е малко.И това че сестра му иска да ви раздели не може да попречи на връзката ви да бъде гладка и да продължите да се обичате,защото ако той наистина те обича няма да те зареже заради един прост коментар на негов близък.Така че зарежи женения!Остани при този,който наистина обичаш!Макар че,живота си е лично твой и решението също!

beb4o_bu
07-10-2006, 12:46
mnogomili4kata-sf
Пуснато на: Пон Юли 10, 2006 12:44 pm Заглавие:
beb4o_bu написа:
Аз нямах в предвид, че следващата стъпка трябва да е изневяра. Исках да кажа, че след 3 години, връзка, е нормално нещата да не са както преди, да не се стремят един към друг толкова, да не привличат по същия начин. Една дълга връзка винаги изморява по някакъв начин. Има известна промяна в отношенията и на двамата. Това исках да кажа, за нейната връзка, не че изневярата винаги следва като опция при дългите връзки.


Сори,ма понякога много се паля на тема "дългогодишни връзки"

Няма нищо... :wink:

07-10-2006, 15:22
Значи според мен той не е свестен,щом изневерява на жена си,не поглежда децата си,и се напива и несе прибира по цели нощи.
Сега ще ти дам неколко повода да несе занимаваш с него(няма никакъв смисал):
-Много по-стар е от теб.
-От поста разбирам че е някакъв пиандур който се интересува само от секса и от алкохола,ами ако несе прибира по цели нощи при теб и децатати и те остави сама да се грижиш за тях,какво би правила ? Да издържаш незнам си колко гърла.
-Вероятно скоро няма да може да поддържа сексуална функция,за кво ти е :mrgreen: :smt005
-Според мен ако твойте родители са свестни хора ще приемат факта много навътре и зле!
Сама си помисли.Според мен неси заслужава никак!!!

pebz
07-10-2006, 15:30
до ся не бях виждала по тъпо момиче от тебе..парво казваш че нещата м/у теб и приятеля ти неварвят .. сестра му искала да ва раздели... ти си ходила сас женен мъж ... ?!?!?! ко ви става е .. еи туй са нарича курвенска работа ! [-X ](*,) ](*,) :-k :evil: :!:

OMG_WTF
07-10-2006, 15:59
Тъпа курва :smt013 :smt013 :smt013
Съвета ми към теб е да се самоубиеш :smt018 :smt013 :smt018 :smt013
Овца смотана :smt011

после не ме питайте, защо говоря на момичето така, нали то иска само съвет... Утре когато баща ти изневери с някоя пикла като теб, ще видиш как ще се чувсташ, моя се ожени за такава, какво да кажа ?

побърквам се
07-10-2006, 20:23
Тъпа курва :smt013 :smt013 :smt013
Съвета ми към теб е да се самоубиеш :smt018 :smt013 :smt018 :smt013
Овца смотана :smt011

после не ме питайте, защо говоря на момичето така, нали то иска само съвет... Утре когато баща ти изневери с някоя пикла като теб, ще видиш как ще се чувсташ, моя се ожени за такава, какво да кажа ?ами 6том сме запо4нали да се обиждаме....-не си помислил за6то ба6та ти е стигнал до там 4е да се събере с такава,която е доста по-малко от него?-за6тото майка ти не е била достатъ4но добра съпруга във вси4ки отно6ения(не само за секса)........и е намерил това,което иска при друга па макар и по-малка от него!е,и какво?-важното е да е 6тастлив,за6тото животът ни е само един!не живеем по 100 живота,нали?

OMG_WTF
07-10-2006, 21:21
Тъпа курва :smt013 :smt013 :smt013
Съвета ми към теб е да се самоубиеш :smt018 :smt013 :smt018 :smt013
Овца смотана :smt011

после не ме питайте, защо говоря на момичето така, нали то иска само съвет... Утре когато баща ти изневери с някоя пикла като теб, ще видиш как ще се чувсташ, моя се ожени за такава, какво да кажа ?ами 6том сме запо4нали да се обиждаме....-не си помислил за6то ба6та ти е стигнал до там 4е да се събере с такава,която е доста по-малко от него?-за6тото майка ти не е била достатъ4но добра съпруга във вси4ки отно6ения(не само за секса)........и е намерил това,което иска при друга па макар и по-малка от него!е,и какво?-важното е да е 6тастлив,за6тото животът ни е само един!не живеем по 100 живота,нали?

Курво, млъкни бе :smt013 :smt013 :smt013
Само не ми говори, за това какви са причините за раздялата на наще и за това колко е добра майка ми в някой отнушения !!! Кой мъж с деца би тръгнал да изневерява така ? За твое сведение баща ми не е изневерил докато са били заедно, но причините за раздялата са далече по - сложни и ти трябва да имаш поне 12 грама мозък, за да ги разбереш, така че мълчи. Намери си някой колкото теб, и престани да разбиваш това, което хората се опитват да изградят с години !!!

... :smt011

beb4o_bu
07-11-2006, 09:04
Не мога да разбера какво е това отношение!!!? Като прочета нещо от сорта на:Курва тъпа!...Ква си ти ма, курво...?, си викам: А, още един повърхностен човек, с елементарно мислене. !Това, което пиша не е с цел да обидя някого! Но... замислете се... ЗА КАКВО СТЕ ТУК?!!! За да си излеете яда, да оплюете още някой и да го осъдите за избора му ли?! Не може ли просто да споделите мнението си културно и без обиди, от сорта на: овца, курва, кучка, пача и др. ?! Толкова ли е трудно да се проумее, че форума не е бойно поле!? Ако не можете да дадете мнение - не пишете, а ако можете да помогнете - направете го. Но иначе не виждам никакъв смисъл от постовете ви... Всеки прави някакъв избор в живота си, който или ще му помогне или няма. Не сте ли правили грешни стъпки?! Може да звучи клиширано, но на всеки се случва да изпадне в тежка и сложна ситуация. Но не мога да разбера, защо усложнявате нещата допълнително!? В конкретния случай - момичето е направило своя избор... Кой може да промени това?! Дайте й съвет! Някой да ви е молил за това: "Тъпа курва...", "До ся не бях виждала по-тъпо момиче от тебе...", "...ей туй се нарича курвенска работа!" ?!!!?!!!? Никой!!! Тогава по-добре си го запазете за себе си! =;

07-11-2006, 09:34
Не мога да разбера какво е това отношение!!!? Като прочета нещо от сорта на:Курва тъпа!...Ква си ти ма, курво...?, си викам: А, още един повърхностен човек, с елементарно мислене. !Това, което пиша не е с цел да обидя някого! Но... замислете се... ЗА КАКВО СТЕ ТУК?!!! За да си излеете яда, да оплюете още някой и да го осъдите за избора му ли?! Не може ли просто да споделите мнението си културно и без обиди, от сорта на: овца, курва, кучка, пача и др. ?! Толкова ли е трудно да се проумее, че форума не е бойно поле!? Ако не можете да дадете мнение - не пишете, а ако можете да помогнете - направете го. Но иначе не виждам никакъв смисъл от постовете ви... Всеки прави някакъв избор в живота си, който или ще му помогне или няма. Не сте ли правили грешни стъпки?! Може да звучи клиширано, но на всеки се случва да изпадне в тежка и сложна ситуация. Но не мога да разбера, защо усложнявате нещата допълнително!? В конкретния случай - момичето е направило своя избор... Кой може да промени това?! Дайте й съвет! Някой да ви е молил за това: "Тъпа курва...", "До ся не бях виждала по-тъпо момиче от тебе...", "...ей туй се нарича курвенска работа!" ?!!!?!!!? Никой!!! Тогава по-добре си го запазете за себе си! =; благодаря за това 4е ме за6титава6 и 4е ме разбира6,за6тото наистина съм в много трудно и обърква6то положение!лесно бих могла да кажа на женения 4е ве4е вси4ко между нас е прикю4ило и не искам да се виждаме,но сяка6 запо4нах да го оби4ам....много ло6о,нали?за6тото все някога(когато и да е)6те трябва вси4ко да прикю4и,за6тото не искам да оставя жената и децата си заради мен...в4ера замина за морето и аз го питах дали 6те може да дойде преди да заминат да го видя и той съ6то иска6е,но не6то било станало с колата и ми каза,4е няма да може да дойде!много ми стана гадно,за6тото бях се зарадвала 4е 6те преживея о6те няколко красиви мига с него(макар и откраднати),с него се 4увствам толкова спокойна,толкова добре и много 6тастлива!всеки си мисли 4е съм с него заради парите,но това не ме вълнува изоб6то,за6тото родителите ми ми дават достатъ4но,а и до сега не е похар4ил нито една стотинка заради мен,освен за гориво за да дойде да се видим!купихме си от картите на м-тел с евтини разговори между двете или по-то4но аз ги купих!той иска6е да ми върне парите,но аз не пожелах!сега у нас имам един мъжки комплект с дезодоранти и такива други не6та и мисля след морето да му го подаря...какво 6те каже6,beb4o_bu?а 6то се отнася до omg_wtf-просто 6те престана да ти обръ6там внимание,и не само на теб а и на вси4ки като теб,за6тото вие не можете да влезете на 4овек в положението и да го разберете,а знаете само да критикувате и ни6то пове4е!

KpuCeTo
07-11-2006, 09:59
naistina e tupo da zabravi6 priqtelq si i trite godini koito si bila s nego zaradi edna glupava avantiura s dosta po-golqm 4ovek.za nqkolko minuti moje6 da zagubi6 vsi4ko koeto si imala i to zaradi 4ovek koito ne mu puka za tebe a az tova da spi s teb za6toto mu e omruznalo da ebe stara 4anta...pomisli dobre kakvo 6te napravi6..vidq suvetite na vsi4ki!

beb4o_bu
07-11-2006, 09:59
Няма нищо лошо да му подариш нещо. Явно нещата са, как да кажа, по-сериозни, щом сте си взели карти, за да се чувате по-често. Или аз взех да се вманиачавам... 8-[ ..не знам :) . Наистина, права си, че лесно можеш да сложиш край. Но ти го познаваш, ти знаеш сериозността на ситуацията и по-добре би преценила от мен, със сигурност. :-k

sherry
07-11-2006, 10:19
Първо!Ако не обичаш някого и ако не си доволна от това,което получаваш от връзката ви,скъсваш с него.Подло е да го лъжеш.Казваш,че момчето е студено.Ами може би усеща,че го мамиш,не мислиш ли?!
Ако толкова искащ да си с другия,скъсай с него,защо продължаваш да го лъжеш?От думите ти за възрастния...Съм сигурна,че иска просто да спи с теб,да те пробва как си...Казваш,че е много мил.Ами просто още не е получил това,което иска от теб.Просто забрави,че между вас ще се получи нещо свястно,най-много да ти разбие сърцето и да влоши дотоколкова отношенията с приятеля ти,че после и здрасти да не ти казва.
Ако искаш ласки,истински чувства и обич,бъди сугурна,че няма да ги получиш от женения.Той за децата си,собствената му плът и кръв не се интересува,пък за теб ли?Помисли малко.Спри!

slun4evomomi4e
07-11-2006, 11:58
Mmmmmm, gadjeto ti te e bilo. Ne znam ti kak go priema6, no az bih skusala s nego samo zaradi tova. Kakvoto i da si napravila ne e bil prav. "6te q promu6a sus kinjalna re4, no ot kinjala stoi, ruka, dale4-kakvato da proiznesa prisuda, ne biva izpulnitel da i buda". Ako ti e izneverqval zna4i ili se e 4uvstval zasegnat, ili mu e trqbvalo ne6to...popitai go direktno, ubedi go da e iskren, no o4akvai da te zaboli i to mnogo. Spored men e po-lo6o da si ne6tastno obvurzana otkolkoto svobodna. I vse pak mislq, 4e ako bqhte govorili otkrito i 4estno prez tezi 3 godini nqma6e da se stigne do tova polojenie.
Za jeneniq moga da ti kaja samo, 4e nejnostta, koqto ti trqbva moje6 da q nameri6 ot nqkoi na tvoite godini. Az ne bih priela da me uhajvat zaradi tova, 4e imam matka. Ne znam kakvo ti e minavalo prez glavata, kogato si priemala celuvkite, oba4e toi te podcenqva- zabravq, 4e si li4nost s nqkakvi ka4estva. Edinstvenoto, za koeto moga da te uprekna, tova e, 4e si bila krotkoto agunce i si turpqla. Momi4e, osuznai se- ne si ni4iq igra4ka, bi trqbvalo da si ima6 dostoinstvo i samosuznanie na emancipirana, silna, mlada jena! Tova v nikoi slu4ai ne zna4i 4e si malko po-bez4uvstvena ot pun, zna4i 4e moje6 da jivee6 i sama i pak da si 6tastliva i da se spravq6. Aide sega stiga si se vaikala, ami se stegni i si opravi bukiite, comprende? ;)
P.S. Da ti e obeca na u6eto 4e ot svalki s mnogo po-durti ni6to hubavo ne izliza. Zamisli se dali naistina go obi4a6 ili ti e prosto spasitelen poqs ot vrazkata ti s drugiq.

slun4evomomi4e
07-11-2006, 12:06
Kam drugite: Za6to parvo ne se zamislite kakvo q e nakaralo da se ostavi da zatune taka, a posle da posegnete kam torbata s vulgarnite dumi4ki? Roditelite mi sa6to sa razvedeni, taka 4e znam kakvo e, no mislite li 4e momi4eto, koeto e pusnalo temata e vinovno za popadaneto na vuprosniq tip? Ili pak moje da da go spre ot kru6kane? Tq e edna ot mnogoto...vqrno-mogla e da se predpazi ot popadaneto v taq situaciq, no v kraina smetka vsi4ki pravim gre6ki. Ne znam za vas, no az mislq 4e nqma smisul da q lin4uvame. Kato si opravi ka6ata bas durja, 4e ve4e 6te precenqva ne6tata dosta po-trezvo. Vajnoto e, 4e se e osuznala navreme, v posledniq moment, no navreme :)

slun4evomomi4e
07-11-2006, 12:10
Da mu pravi6 podaruci vmesto da se izmukne6 ot ka6ata?!?! Lele male...ne bih deistvala taka, no jivota si e tvoi, razbivai si go ako iska6

obi4ana :)
07-11-2006, 13:09
i az 6e ti dam edin savet:zareji gi i dvamata mlada si o6te jivota e pred teb 6te sre6ne6 drugi,koito 6te te obi4at istinski i 6e ti davat nejnost ot koqto mai ima6 nujda(6tom nai mn zaradi tova si o6te s jeneniq)..moje i da postoi6 malko sami4ka dokato sre6ne6 mom4e koeto otnovo da te napravi 6tastliva,no pone 6te se 4uvstva6 dobre bez ogrizeniq na savesta(overqvam te) zabavlqvai se s priqteli s blizki.. nz.. prosto gi zareji i dvamata.. :roll:

cskamoni4ka
07-11-2006, 19:35
Ти луда ли си? :shock: ТОЙ Е ЖЕНЕН!!!!!!!!Я се осъзнай!!!!!!И + т`ва 3 години не са малко ц-ц-ц !

07-12-2006, 15:01
6tom taka podhojda kam ne6tata (vijte posledniq i post) sam sigurna, 4e ne sujalqva i ne iska da prikliu4i ne6tata po nai-dobriq na4in. Taq prosto NE SUJALQVA i NE OSUZNAVA kude se e naburkala. Po4vam da se ubejdavam, 4e drugite sa pravi za neq.....

пак съм аз...
07-13-2006, 21:40
всеки ден откакто е заминал на море си говорим(когато може ми се обажда),не ме е забравил и мисли за мен и за това 4е е обе6тал да ми се обажда когато може.днес ми каза,4е иска аз да съм там с него и 4е с жената и децата му е ску4но,каза ми кога 6те се приберат и 4е 6те доиде о6те на другия ден да ме нацелува и да ми изяде "муцката"(устата).аз го попитах дали са се снимали и той каза,4е доста даже и аз му казах да донесе снимките да ги разгледам и той се съгласи.тъкмо 6те видя жена му,за6тото до сега не съм я виждала.виждала съм само едното му детенце и то на снимка.много е слади4ко и си прили4а на него.ами това е об6то взето новото...4акам о6те мнения...пи6ете ако искате

flamenco
07-14-2006, 07:10
Az kakvo ti kazah v po-gornite mi mneniq (slun4evomomi4e)?! Kakvoto i da kazva6 TI-NE-ISKA6-DA-PROMENI6-NE6TATA. I neka ti kaja ne6to: sega si misli6, 4e te obi4a, ama kato po4ne da spi s tebe и му омръзнеш по някое време ще те заболи много повече. И нека те питам нещо: ТИ можеш ли да се влюбиш например в 3 годишно момченце, дори да може да решава задачи от висшата математика и да пише литературна критика? И не ми казвай, че можеш, защото при повече от 10-12 години разлика просто приемаш човека по съвсем друг начин (ако влагаш емоция, разбира се.) И това не ти го казвам аз- почети малко психология. Само ще ти кажа, че наистина не е възможно и ако имаше някакви чувства към теб те биха били само и единствено бащински. Но това, което го води кам теб е НАГОН. Казах ти- разсипвай си живота и нервите, прави каквото искаш. Аз и другите те предупредихме. Даже ти обясних защо. Еми до тук сме, какво повече да ти кажа...
П.С. Защо не поговориш с психолог- може да имаш някакъв маниакален комплекс, според мен е Синдрома (или комплекса) на Електра...
П.П.С.Моля те не приемай съвета ми като намек, че си луда- написах ПСИХОЛОГ :wink:

™bLaCk`RoSe™
07-14-2006, 15:37
Слушай си го тоя женения и много ще научиш :smt013 Той може да ти каже сега дори че е разведен и подобни глупости.Не бъди толкова доверчива като заначало.Той спокойно може да те лъже.Аз те съветвам оправи си отношенията с твоя приятел и престани с глупостите

otgovor za flamenco
07-15-2006, 21:03
izvinqvam se mnogo,no bix iskala da mi obqsni6 kakvo zna4i dumata NAGON,za6toto (moje da vi prozvu4i stranno,no)neznam kakvo ozna4ava...

Malko_kote
07-15-2006, 22:30
Abe ti ne zaradi decata mu, kolkoto zaradi teb trqbva da go zareje6!!!Ti ima6 gadje s koeto moje6 da pravi6 sex i ne ti e iztrqbval nqkav dartak.Sa puk i da ti kazva 4e 6te se razcepite...Vkraina smetka kogato iska6 tezi ne6ta 6te mu go pokaje6, na nego si mu e samo za sexa i ni66tu drugo.Zareji go toq i si budi samo s gadjeto i mu dokaji 4e durji6 an nego i se opitai da promeni6 vliqnieto na sestra mu vurhu nego.

SisTeR`oN`MaXa
07-15-2006, 22:42
No Comment..... Ti prosto neznaesh kvo iskash kak moje da kazvash 4e obi4a6 priqtelq si kato v su6toto vreme se zabvash s drug... i tova 4e ne si spala s nego a samo se celuvash nezna4i 4e v e4e ne si izneverila na priqtelq si naprotiv opredeleno mu izneverqvash i normalno sestra mu da iska da vi razdeli tq ako e razbrala kakvo predstavlqvash nqma na4in da pozvoli da bude6 s brat i..... ne 4e iskam da te ubijdam no prosto ti kazvam samata istina i ti sama trqbva da si precenish v kakvo se prevru6ta6... i kvo namirash v tozi muj s jena i deca... ti trqq si nqkvo lape o6te koeto vuob6te ne razsujdava i se vurzva na purviq koito i kaje dve tri mili dumi4ki..... tva me otvru6tava :-&

pak otgovarqm az...
07-16-2006, 22:17
sestra mu ni6to neznae,a i ne za6toto e razbirala ne6to drugo za men,a prosto si me mrazi i ne moje da me tarpi!neznam i az kakva e pri4inata!jeneniq ne mi trqbva za sex,a za6toto se darji milo s men,no vie tova ne mojete da go razberete,za6toto sigruno do vas imate 4udesni gadjeta,koito vi obsipvat s cqlata obi4 i vnimanie na sveta,a moeto gadje samo znae da me obijda i da me udrq i t.n.4udq se i az kakvo pravq o6te s nego!opitvax se xilqdi pati da spasq polojenieto mejdu nas,no ne stava i ne stava,lesno e da kajete,4e trqbva da go zareja,no ne mi e tolkova lesno...tova vse pak sa si 3 godini i az sam sviknala s nego,a za obi4...........nz....................moje bi sled vsi4ko tova,koeto toi e napravil sprqmo men..............edva li moga da kaja 4e go obi4am,a i ako go obi4ax....nqma6e da pozvolq da stiga do tova polojenie 4e da imam vrazka i s drug 4ovek,a o6te po-malko jenen i s deca....
neznam vie kakvi xora ste tuk v tozi forum...znaete samo da obijdate i da sadite xorata,no nali vsi4ki gre6at...az sam iskala savet ot vas,a vie zapo4vate da me obijdate i da mi kazvate 4e sam k***a i takiva podobni ne6ta..opitaite se da razberete daden 4ovek i da se postavite na negovo mqsto a sled tova go sadete i go obijdaite...tova moga da vi kaja za sega...nqma smisal da vi razkazvam kakvi sa ni bili razgovorite po telefona,za6toto prosto vie i s tqx i bez tqx vse si me obijdate i sadite...taka 4e nqma smisal da si uslojnqvam polojenieto.........tova e ot men za sega...vijdate 4e 4esto otgovarqm i pi6ete mneniqta si ako iskate

momi4eto_M_!_S_T
07-16-2006, 22:22
momi4e ti dobr =; =; =; =; =; =; e li si ???
tf a e napravo pedofilia :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
q se osaznaii!!!!!!!!!!!!!


NE MU IZNEVERQVAI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 =; =; =; =; =; =; =; =; =; =;

Sexapilna_kukla
07-16-2006, 22:29
Mila,az ti vlizam v polojenieto i mn dobre znam kakvo e...ako iskash mi napishi e-maila si,za da si pishem tam

luda`flirtajika
07-17-2006, 09:14
jenen muj,razlika 21 god,gadje ot 3 godini... :-k -spored men toi iska samo da go napravite i da se razkara-bahmy pedofiliqta :-k ,stoi si s tvoito po dobre,no ako i tam razlikata e 21 ninam :D:D:D a pa i onq ima 2 deca.... lellii ujas ujas..... nqqm dumi

za sexapilna_kukla
07-17-2006, 11:21
iska6 li da ti pratq e_mail-a si v li4no saob6tnie i da si pi6em?v avb.bg e moq e_mail...otgovori mi...a za6to kazva6 4e me razbira6 i mi vliza6 v poljenieto?i ti li si se zabyrkala v takava ka6a kato men?napravo neznam kade se namiram i kakvo vyr6a...ne6to stra6no se slu4va v moq jivot...

07-17-2006, 17:31
nqma da se nahvurlqm vurhu teb kato te nari4am takava i takava prosto nqmam pravo na tova vse pak sme hora i ponqkoga gre6im nali taka za6o trqbva da se obijdame vse pak momi4eto tarsi pomo6t i suvetza da znae kak da postupi..........az 6e di dam priqtelski suvet zareji go tozi pove4e ot qsno e 4e iska samo da te izpolzva za da zadovoli nujdite si qvno e popadnal v kriti4eskata vuzrast.......jivei jivota si sas gadjeto si i se zabavlqvai no ne pozvolkqvai na takiva hora kato jeneniq da se doblijavat do teb..napravo me e gnus ot takiva ....naprazno e da pi6a 4e ima deca ,semeistvi i t.n ot eti4na gledna to4ka i nemoralno tova negovo povedenie otstrana na vsi4ki vas koito se namirate v negovata mreja ot luji i izmami..........ti si tazi koqto re6ava i vzemi nai pravilniq izbor za teb...a ti znae6 koi e toi....

luda`flirtajika
07-17-2006, 17:54
:-k mn stranno we oshte se 4udq kak moje-i s fr go komentirahme.... tctctc ujas

qgodkata__
07-17-2006, 20:11
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

absoliutno sym syglasna =D> I tva ne moga vob6te da go opi6a tvoito ima seriozen priqtel,hodi s myj koito ima semeistvo i iska syvet dali da izneveri [-X Spored men trqbva da priklu4i6 s jeneniq i da priznae6 vs na priqteliq ti i ako trqva da se razdelite.Kvo e tva tvoito edin mesec sys jenen myj.I tq sestra mu 6tqla da vi razdeli,mi mnoo qsno misli za brat si

Sexapilna_kukla
07-17-2006, 23:02
Da iskam,prati mi e-maila si.Posle shte ti obqsnq zashto kazvam,che te razbiram

пак съм аз
07-20-2006, 11:22
Mila,az ti vlizam v polojenieto i mn dobre znam kakvo e...ako iskash mi napishi e-maila si,za da si pishem tam най-накрая да не намери човек на този свят,който да ме разбира и да не ме нагрубява и обижда по всевъзможни начини............

pak pi6a az...
07-23-2006, 17:55
ako nqkoi iska neka da dade mnenieto si.interesno mi e kolko sa xorata koito bixa mogli da me razberat i kolko sa tezi koito znaqt samo da sadqt i obijdat bez da mogat da se postavqt na mqstoto na otsre6tniq 4ovek...xaide pi6ete...4akam mneniqta vi i ako imate vaprosi 6te vi otgovarqm

07-24-2006, 08:45
ako nqkoi iska neka da dade mnenieto si.interesno mi e kolko sa xorata koito bixa mogli da me razberat i kolko sa tezi koito znaqt samo da sadqt i obijdat bez da mogat da se postavqt na mqstoto na otsre6tniq 4ovek...xaide pi6ete...4akam mneniqta vi i ako imate vaprosi 6te vi otgovarqm

Гледай сега....животът си е твой,ти решаваш кактво да правиш нали така...по този повод ти казвам,че не трябва да взимаш толкова навътре чуждото мнение...просто хората лесно съдят,да това е мн лесно,но без да се поглеждат тях си...няма толкова праведни хора,толкова безгрешни на този свят,всеки прави грешки.Просто повечето неща се съдят от хората,поради наложените обществени порядки.Аз те разбирам,не те съдя,но просто ти казвам,че и аз съм минала по горе долу подобна история и не е хубаво,просто го разбрах.Разбрах най-вече,че по този начин аз не се чувствам щастлива.Това исках да ти кажа.Изглеждаш ми умно момиче и ти казвам,че можеш да имаш много повече от приятел,който не те цени и от този женен мъж,който няма да ти даде всичко от себе си,в това съм сигурна

mnogomili4kata-sf
07-24-2006, 08:46
Аз бях това по-горе

ludamacka
07-24-2006, 15:28
abe ti nared li si?!ta toi ima 2 deca i e jenen.ne stiga 4e e bokluk 6tom ne gi za4ita za ni6to,mi i ti poddava6 i se 4ydi6 dali da izneveri6 na dudlgogodi6niq si priqtel s nqkuv bokluk?!!!!!!!!!!
mislq 4e ne6to ne si dobre ne se obijdai

iiirish
07-24-2006, 15:38
мисля, че така или иначе ти ще преспиш със женения мъж. съвети или не сърчицето ти явно го иска, макар съвеста ти да е будна. въпроса ми е само какво ще правиш от там нататък?! тази връзка не може да продължи вечно все пак. пък и тази Огромна разлика от 21 години... :-k помисли кое е най-доброто за теб, но внимавай да не вземеш грешен завой [-X

Chukasimo
07-24-2006, 16:45
защо винаги жените праите сичко толкова сложно...и кво подяволите търсиш с женен мъж...
пфф...даже не искам да си го предстаам тоо чвор....баси женен и прай некфи ученически свалки...такиа не са мъже... [-(

07-24-2006, 17:30
мисля, че така или иначе ти ще преспиш със женения мъж. съвети или не сърчицето ти явно го иска, макар съвеста ти да е будна. въпроса ми е само какво ще правиш от там нататък?! тази връзка не може да продължи вечно все пак. пък и тази Огромна разлика от 21 години... :-k помисли кое е най-доброто за теб, но внимавай да не вземеш грешен завой [-X mila,nqma da prespq s jeneniq!toi razbira,4e kazvam NE i vapreki 4e samo mi se moli i me ubejdava az pak otkazvam...ako iska da e s men i naistina ima 4uvstvam kam men 6te 4aka.pomislete malko:ako e samo za da me vkara v legloto si 6te6e li da e s men 3 meseca?6te6e li da idva vsqka sedmica da me vijda?6te6e li da izminava celiq tozi pat-160 km da e s men?nqma li v negoviq grad momi4eta ili jeni s koito moje da si legne?pomislete i varxu tezi vaprosi malko...moje i da se zablujdavam,no malko ili mnogo toi ima ne6to kam men,a ne e samo tova da me vkara v legloto...vseki 4ovek e razli4en i s razli4no mislene

yo-ma-nigga
07-25-2006, 11:12
LuCkY^YoU написа:
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 11:14
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)
:){}

selvage
07-25-2006, 13:06
az te razbiram!dai mi maila si da si pi6em i da ti razkaja moiata istoria

Ivanna99
07-25-2006, 13:41
Vij sega,mili4ka,mislq,4e si tvurde zabludena ako si misli6,4e tri meseca sa tvurde mnogo i nepremenno dokazvat 4uvstvata mu kum teb!Ne e evqrno toi ako iska da legne s teb i ako ti si "nedosegaemoto momi4e" 6te bude s teb ne 3 meseca,a tri godini za da mu pusne6!Q puk si predstavi,4e ti si vlubena,a toi vsu6tnost e groznik otvsqkude i nikoq druga ne mu se vruzva?!Kakto obiknoveno dosta 4esto stava vupros za "prevruzkata na o4ite"dokato si vluben mislq,4e nai-malkoto trqbva da si razbrala kak edin 4ovek dokazva lubovta si ili pone da ima6 beglata predstava,a za men opr edin muj ne dokazva lubovta si kato obqsnqva"emi ne se razbiram s jena mi,ne prekarvam i bez tva mn vreme s decata si,predpo4itam da sum s tebe"Ako naistina e taka togava za6to vse o6te e obvurzan(jenen)muj???Zadavala li si si tozi vupros!Znae6 li,4e na takiva az,kakto i mn drugi im vikat pedofili i to4no tezi davat milo i drago da "bodnat ne6to mlado i zeleno kato teb i za jalost ti si mai to4no takava mlada,zelena i naivna!!!Sorry skupa,no ne mislq,4e si zaslujava da provali6 sobstveniqt si jivot i 6tastie zaradi edna iluziq,za6toto ne sled dulgo magiqta 6te iz4ezne,semeistvoto mu 6te razbere za teb i kakvo...?Kakvo pravi6 togava...???Jena mu idva pri tebe obijda te,naranqvate,deceta mu pla4at vku6ti i te proklinat,4 si otnela ba6tinata mu obi4 kum tqh!Nedei pomisli naistina dobre!6tom otg ti e NE togava kvo tursi6 s toq 4ovek,6tom gajeto ti ti dava i obi4,i strat,i razbiratelstvo i vs kakvo pove4e iska6????MN 6te sburka6 pomisli trezvo i kolkoto i da go obi4a6,i kolkoto i da te boli ostavi jeneniqt muj na mira i si budi vqrna na tvoeto mom4e,za6toto v protiven slu4ai za men sine samo bokluk(zaradi vs argumenti,koito ti dadoh za jeneniqt muj),no i 4ista kurva sujalqvam,no to4no taka 6te mislq ako ba6ta mi izneverqva6e na maika mi,ne idva6e s men i ne e do men,kogato imam nai-gol nujda ot nego zaradi nqkva na moqta vuzrast!E,4estno da ti kaja ako tva be6e moqt ba6ta purvo negho 6tqh da namrazq,a posle i taq k***a da prebiq(vupreki,4e ne sum za nasilieto)!!!Uspeh ti pojelavam i pi6i vse pak kakvo re6enie si vzela :-k

07-26-2006, 11:33
Vij sega,mili4ka,mislq,4e si tvurde zabludena ako si misli6,4e tri meseca sa tvurde mnogo i nepremenno dokazvat 4uvstvata mu kum teb!Ne e evqrno toi ako iska da legne s teb i ako ti si "nedosegaemoto momi4e" 6te bude s teb ne 3 meseca,a tri godini za da mu pusne6!Q puk si predstavi,4e ti si vlubena,a toi vsu6tnost e groznik otvsqkude i nikoq druga ne mu se vruzva?!Kakto obiknoveno dosta 4esto stava vupros za "prevruzkata na o4ite"dokato si vluben mislq,4e nai-malkoto trqbva da si razbrala kak edin 4ovek dokazva lubovta si ili pone da ima6 beglata predstava,a za men opr edin muj ne dokazva lubovta si kato obqsnqva"emi ne se razbiram s jena mi,ne prekarvam i bez tva mn vreme s decata si,predpo4itam da sum s tebe"Ako naistina e taka togava za6to vse o6te e obvurzan(jenen)muj???Zadavala li si si tozi vupros!Znae6 li,4e na takiva az,kakto i mn drugi im vikat pedofili i to4no tezi davat milo i drago da "bodnat ne6to mlado i zeleno kato teb i za jalost ti si mai to4no takava mlada,zelena i naivna!!!Sorry skupa,no ne mislq,4e si zaslujava da provali6 sobstveniqt si jivot i 6tastie zaradi edna iluziq,za6toto ne sled dulgo magiqta 6te iz4ezne,semeistvoto mu 6te razbere za teb i kakvo...?Kakvo pravi6 togava...???Jena mu idva pri tebe obijda te,naranqvate,deceta mu pla4at vku6ti i te proklinat,4 si otnela ba6tinata mu obi4 kum tqh!Nedei pomisli naistina dobre!6tom otg ti e NE togava kvo tursi6 s toq 4ovek,6tom gajeto ti ti dava i obi4,i strat,i razbiratelstvo i vs kakvo pove4e iska6????MN 6te sburka6 pomisli trezvo i kolkoto i da go obi4a6,i kolkoto i da te boli ostavi jeneniqt muj na mira i si budi vqrna na tvoeto mom4e,za6toto v protiven slu4ai za men sine samo bokluk(zaradi vs argumenti,koito ti dadoh za jeneniqt muj),no i 4ista k***a sujalqvam,no to4no taka 6te mislq ako ba6ta mi izneverqva6e na maika mi,ne idva6e s men i ne e do men,kogato imam nai-gol nujda ot nego zaradi nqkva na moqta vuzrast!E,4estno da ti kaja ako tva be6e moqt ba6ta purvo negho 6tqh da namrazq,a posle i taq k***a da prebiq(vupreki,4e ne sum za nasilieto)!!!Uspeh ti pojelavam i pi6i vse pak kakvo re6enie si vzela :-kto4no v tova e problema-gadjeto mi ne mi dava laskite,nejnostta i vnimanieto ot koeto imam nujda.v na4aloto vsi4ko be6e razli4no,no sega toi mnogo se promeni i az ne moga da jiveq ve4e taka.imam nujda ot tova nqkoi da mi pokaje 4e ozna4avam ne6to za nego,a ne da me obijdat samo i da me pravqt na "parcal"(kakto gadjeto pravi s men) i to za6toto mi se sardi za palni gluposti,a neznam kakvo ostava ako razbere za drugata mi vrazka.az nikoga nqma da pozvolq na jeneniq maj da ostavi jenata i decata si.moje dvamat da ne se razbirat i da ne mogat da se gledat,no trqbva da sa zaedno i da se grijat zaedno za decata si,za6toto zaedno sa gi sazdali.tozi 4ovek ozna4ava mnogo za men i kogato sam s nego az se 4uvstvam prekrasno,zabravqm za vsi4ko ostanalo,koeto e okolo men.prosto toi me kara da se 4uvstvam neveroqtno 6tastliva i mi pokazva 4e i az ozna4avam ne6to za nego.

Ivanna99
07-27-2006, 10:53
Ne te razbiram!Za6to togava sled kato se 4uvstva6 taka si vse o6te s gajeto si,po tozi na4in naranqva6 i nego i samata sebe si!A 6to se otnasq do tova dali 6te pozvoli6 ili ne da napusne jeneniqt jena si-ami dali bolkata nqma da e po-golqma za jena mu kogato nau4i,4e toi q mami pod nosa i i v su6toto vreme e s neq?Ne misli6 li,4e trqbva da i priznae ako 4uvstvata mu kum teb sa naistina silni i da se razdelqt,za6toto povqrvai mi bolkata koqto 6te pri4inite s glupavata si vruzka na jenata i decata mu ne moje da se namali ot facta dali gi e izostavil ili ne,naprotiv ako gi e ostavil pone nqma da bude mamena(negovata jena),a 6to se otnasq do teb-ne budi naivna kolko vreme misli6,4e 6te trae tazi vruzka?godina,dve,tri i posle kakvo?Ti 6te si v razcveta na godinite si,a toi 6te navliza v kriti4eskata!Nedei,pomisli za svoeto i bude6teto na semeistvoto mu!To toi 6tom e trugnal taka,ne,4e nqma dasi nameri nqkoq druga po-mlada,no pone tvoqta suvest 6te bude 4ista,4e ne ti si opropustila 5 jivota(svoq,negoviq,neiniq i na dvete mu deca)Horata sa kazali,4e kogato obi4a6 ponqkoga se nalaga da pravi6 jertvi,a ti opredeleno trqbva da q napravi6 kolkoto i da go obi4a6,za6toto v protiven slu4ai bolkata,unijenieto i lujite 6te budat su6tite,no pove4e i 6te budat razbrani,no s mn pove4e bolka i sulzi ot vsi4ki vi!!!Pomisli si hubavo kakvo pravi6!!!!Aide uspeh i pi6i za vzetoto ot teb re6enie,no spored men za jalost nakraq 6te si ot dva stola-na zemqta! :( [-o< molq se da ne e taka

ANGEL4E
07-27-2006, 11:26
ne te razbiram tova sa 21 godini pove4e tva e sa6toto kato da se 4uka6 s ba6ta si
ne6to ne si vav red ti kvo misli6 samo za sebe si kvo nameri v toq "dqdka"
pomisli li za gadjeto si i za saprugata i nai ve4e za decata kvo ot tva 4e toi ne se pribira pri tqh tva ne e tvoq rabota
a ako tvoq ba6ta napravi to4no tova zabie se s nqkoq kolkoto teb ili moje bi po malka ot teb? kak 6te se po4uvstava6 ne e istina kakvi ne6ta pravqt horata razbiram da e godina dve po golqm ot teb are moje i malko pove4e ama ti bie6 sqkvi granici
ne moga da povqrvam
ti si si cqla razvratnica [-X :smt018 :smt017 :smt012 :smt011 [-( :-k =; :evil: :shock: :smt021 :smt075 :smt093 :smt104 :smt119
priqtelq ti ne te zaslujava pone 6te mu kaje6 li gorkiq

p0w3r
07-27-2006, 11:38
Ей , КУРВо :!: :!: :!: Дано те хване тоя педофил и да ти сцепи ануса :!: :!: :!:
:smt097 :smt098 :smt097 :smt098


п.п sry за спама , ама не се сдържах ...

mnogomili4kata-sf
07-27-2006, 11:58
мисля, че така или иначе ти ще преспиш със женения мъж. съвети или не сърчицето ти явно го иска, макар съвеста ти да е будна. въпроса ми е само какво ще правиш от там нататък?! тази връзка не може да продължи вечно все пак. пък и тази Огромна разлика от 21 години... :-k помисли кое е най-доброто за теб, но внимавай да не вземеш грешен завой [-X mila,nqma da prespq s jeneniq!toi razbira,4e kazvam NE i vapreki 4e samo mi se moli i me ubejdava az pak otkazvam...ako iska da e s men i naistina ima 4uvstvam kam men 6te 4aka.pomislete malko:ako e samo za da me vkara v legloto si 6te6e li da e s men 3 meseca?6te6e li da idva vsqka sedmica da me vijda?6te6e li da izminava celiq tozi pat-160 km da e s men?nqma li v negoviq grad momi4eta ili jeni s koito moje da si legne?pomislete i varxu tezi vaprosi malko...moje i da se zablujdavam,no malko ili mnogo toi ima ne6to kam men,a ne e samo tova da me vkara v legloto...vseki 4ovek e razli4en i s razli4no mislene

Да,ще бъде и 3 години като му е мерак да легне с теб.Един 3 години ме преследваше само и само,щото не му пусках.Те искат да получат на всяка цена това,което не могат да имат. Онези от неговия град са прекалено лесни,това ти трябва да го разбереш,а не да ни убеждаваш нас,че щом е 3 месец,значи има чувства.Еми миналото лято така един пропътува 500 км,заради едно момиче само заради секса

macka123
07-27-2006, 15:18
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)


съгласна съм

07-27-2006, 20:56
мисля, че така или иначе ти ще преспиш със женения мъж. съвети или не сърчицето ти явно го иска, макар съвеста ти да е будна. въпроса ми е само какво ще правиш от там нататък?! тази връзка не може да продължи вечно все пак. пък и тази Огромна разлика от 21 години... :-k помисли кое е най-доброто за теб, но внимавай да не вземеш грешен завой [-X mila,nqma da prespq s jeneniq!toi razbira,4e kazvam NE i vapreki 4e samo mi se moli i me ubejdava az pak otkazvam...ako iska da e s men i naistina ima 4uvstvam kam men 6te 4aka.pomislete malko:ako e samo za da me vkara v legloto si 6te6e li da e s men 3 meseca?6te6e li da idva vsqka sedmica da me vijda?6te6e li da izminava celiq tozi pat-160 km da e s men?nqma li v negoviq grad momi4eta ili jeni s koito moje da si legne?pomislete i varxu tezi vaprosi malko...moje i da se zablujdavam,no malko ili mnogo toi ima ne6to kam men,a ne e samo tova da me vkara v legloto...vseki 4ovek e razli4en i s razli4no mislene

Да,ще бъде и 3 години като му е мерак да легне с теб.Един 3 години ме преследваше само и само,щото не му пусках.Те искат да получат на всяка цена това,което не могат да имат. Онези от неговия град са прекалено лесни,това ти трябва да го разбереш,а не да ни убеждаваш нас,че щом е 3 месец,значи има чувства.Еми миналото лято така един пропътува 500 км,заради едно момиче само заради сексаtova 4e nqkoi bil te presledval 3 godini za sex e prosto nai-golqmata tapotiq koqto pro4etox ot vsi4ki mneniq...-nikoi glupak nqma da 4aka nqkoq si 3 godini da mu pusne...da,no onzi deto e izminal 500 km ne go pravi vsqka sedmica po 2 pati,nali?i ne i e zvanql i sutrin i sledobqd,a ponqkoga,kogato izliza s priqteli i prez no6ta...znae6 li kolko mi e priqtno i spokoino v pregradkite mu?znae6 li kak postoqnno mi povtarq 4e mu e mnogo xubavo s men?znae6 li kak me gleda?kak mi namiga?kak mi se radva?-takova vnimanie nikoi do sega ne mi e otdelql...makar da go vijdam dva pati v sedmicata toi mi dava ne6ta koito gadjeto mi ne moje da mi dade ako go vijdam dori vseki den...a vie kakvo si mislite?-4e jena mu si nqma lubovnik li?-i kakvo?-tq 6te sedi i 6te 4aka maja i da se pribere vka6ti samo za da se naspi,naqde,da pogleda malko tv i da obarne vnimanie na decata si?-mislite li 4e tova e vazmojno,za6toto az ne mislq taka.bratov4edka(tq e jenena) mi xodi s maja si pri tqx da sedqt dva dni i mi kaza,4e jena mu bila kazala:ne use6tam negovoto otsatsvie,za6toto vinagi ima nqkoi pri men da mi pravi kompaniq...e,kakvo e tova?-edna jena da kaje 4e ne use6ta otstastvieto na maja si...ne zna4i li 4e i toi ve4e i e bezrazli4en?sigurna sam 4e bratov4edka mi NE me laje.ne moje pak celiq grad da e tolkova lesen...vijdam 4e se opitvate da me razubedite,az sa6to se opitvam da se razubedq,no nqkak sarceto mi kazva 4e iska da e s nego...prosto ne moga da vi opi6a 4uvstvoto koeto izpitvam kogato sam s nego,kogato go vidq da se usmixne,kogato me celuva,kogato govorim po telefona...a mejdu drugoto godinkite izob6to ne mu li4at i razlikata mejdu nego i tati ne e malka(v smisal tati e po-golqm ot nego s 15 god.)vijdam 4e ne sre6tam podkrepa i donqkade e normalno,no ne mislite li 4e e kraino vreme da se osavremenite malko...gledate li filmi,vijdate li 4e v stranite ot ES tova e ne6to normalno????????

mnogomili4kata-sf
07-27-2006, 21:26
Хахахахахаах е тука вече ме уби от смях честно...как може да си толкова наивна...Слез от облаците и спри да гледаш толкова розови филми...кво като ти обръща толкова внимание,тва изобщо не значи,че непременно е ТОЛКОВА МНОГО ВЛЮБЕН....за него си просто плячка...а дали не го прави и с други ааа...дали не пътува и да ходи при други...ох моля ти се-отвори си очите!!!Подкрепях те,защото си мислех,че имаш малко повече мозък.(извинявам се ама си е така)ПЛюс тва да-3 години едно момче ме гонеше за секс...И да представи си има ги такива тъпаци!!!

ANGEL4E
07-28-2006, 09:29
Хахахахахаах е тука вече ме уби от смях честно...как може да си толкова наивна...Слез от облаците и спри да гледаш толкова розови филми...кво като ти обръща толкова внимание,тва изобщо не значи,че непременно е ТОЛКОВА МНОГО ВЛЮБЕН....за него си просто плячка...а дали не го прави и с други ааа...дали не пътува и да ходи при други...ох моля ти се-отвори си очите!!!Подкрепях те,защото си мислех,че имаш малко повече мозък.(извинявам се ама си е така)ПЛюс тва да-3 години едно момче ме гонеше за секс...И да представи си има ги такива тъпаци!!!

napalno sam saglasna

silv
07-28-2006, 09:57
Nai-dobre skysai sas jeneniq,za6toto toj ni6to ne moje da ti predloji...A kym drugoto si gadje se izqsni kakvo izpitva6 .Uspeh :)

yo-ma-nigga
07-28-2006, 10:00
sexY_mackA90
TI SI BILA MNOGO ELEMENTARNA JENKA BE!!!!!!!! :evil:

ludo_mace
07-28-2006, 10:59
Хахахахахаах е тука вече ме уби от смях честно...как може да си толкова наивна...Слез от облаците и спри да гледаш толкова розови филми...кво като ти обръща толкова внимание,тва изобщо не значи,че непременно е ТОЛКОВА МНОГО ВЛЮБЕН....за него си просто плячка...а дали не го прави и с други ааа...дали не пътува и да ходи при други...ох моля ти се-отвори си очите!!!Подкрепях те,защото си мислех,че имаш малко повече мозък.(извинявам се ама си е така)ПЛюс тва да-3 години едно момче ме гонеше за секс...И да представи си има ги такива тъпаци!!!

napalno sam saglasna
И аз :smt012

07-28-2006, 12:02
...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
PO temata: ili zarqzvash gadjeto ili zarqzvash onq tupak..ne vidi6 li , che iska samo da te ebe..a puk i ti mislish li we.. ti sigurno si kolkoto decata mu..tva e izvrateno..vse edno da pravi sex s decata si, a ti s bashta si.. :-& =; NIKOGA!!!

07-28-2006, 20:11
abe xora,napisax vi 4e razlikata medju nego i tati e 15 godini,a negovite deca sa po-malki ot men,za6toto ednoto e v parvi ili vtori klas,a drugoto e bebe...sega 6te vi napi6a kakvo mi be6e napisal v sms,ama to4no duma po duma:"milo.obi4am te i iskam da sme zaedno forever.No sadbata e gadna."tezi dumi mislite li 4e sa na 4ovek,koito iska samo sex ot men?????ne sam naivna,a prosto ne sam kato vas-samo da znaete da sadite xorata sqka6 vie ste savar6enni...na men tova mi se e slu4ilo i vie go namirate za ne6to mnogo lo6o,a na vas moje da vi se slu4i ne6to drugo koeto az namiram za lo6o,no ne si mislete 4e i vas ne moje da vi spoleti podobna sadba,za6toto i az kazvax:nikoga ne bix obarnala vnimanie na jenen 4ovek...,no kakvo stana?-NIKOGA NE KAZVAI NIKOGA,A?tazi pogovorka e vqrna...

MimityYy
07-28-2006, 20:17
prosto nqmam dumi...svar6iha .. :-# ... ... ...ABE TI DOBRE LI SI VE !? RAZLIKA-21 GODINI ! TOI E JENEN I IMA 2 DECA ! KAK MOJE ! nqkoi ot mneniqta sa mnogo vqrni ! to4no zaradi takvia kato teb nqkoi kazvat na jenite kurvi !

AssShot
07-31-2006, 13:30
Според мен трябва да зарежеш женения мъж, първо - защото имаш връзка със супер според теб момче(цели 3 ГОДИНИ), второ - можеш поне малко да разбереш някои работи от неговото държание не само към теб, но и към околконите му, смисъл той е женен с там колкото деца беше, не се разбира с жена си (което е мн лошо според мен), трето - това че ти говори нежно не е единствения фактор, по който можеш да съдиш дали те харесва или не(или обича), според мен е много по-важно какво прави за да ти докаже, че те обича, а при случая с въдиците малко ме издрани това, което той е казал. И да и аз мисля, че си доста наивно момиче. Тази 21 годишна разлика не е много удачна, но и аз мисля, че годинките мн мн нямат значение, но ВАЖНОТО според мен е, че ТОЙ НЕ Е ЧОВЕКА ЗА ТЕБ, просто СЛЕЗ ОТ РОЗОВИЯ ОБЛАК, НА КОЙТО СИ СЕ ИЗЛЕГНАЛА ДОСТА УДОБНО.

DaDdY_BoY
07-31-2006, 15:15
WooooooooooooooooooooooooooW малееее 21 год. разлика ??? пак сериозна връзка (3г.) тцтцтц не му изневерявай !!!!

DaDdY_BoY
07-31-2006, 15:22
а бе авторката а на колко годинки си ?

BeBencEto
07-31-2006, 16:04
kak moje da si tolkova naivna be momiche!? kakvo hilqdi choveka ti dadoha mnenieto si koeto e tochno obratnoto na tvoeto i na vsi4ki e ednakvo a ti kvo!???? da ne bi samo ti da si prav a si4ki ostanali da greshat!????

07-31-2006, 16:26
а бе авторката а на колко годинки си ?na 17 godini sam!nqkade mislq 4e go bqx pisala,no moje bi ne si pro4el vsi4ki mneniq ot temata...

avtorkata
08-03-2006, 21:31
dobre,uspqxte da me ubedite!osaznax,4e naistina nqma smisal da sam s jeneniq,a i ne6tata mejdu men i gadjeto zapo4naxa da se opravqt...neznam i az kak...samo,4e sega iskam da vi pomolq kakvo to4no da kaja na jeneniq i po kakav na4in-po telefona,s sms ili s pismo ili napravo kato se vidim??????molq vi kajete mi,daite mi savet kak da priklu4a tazi bezsmislena vrazka,koqto ne samo se okaza istinska gre6ka,a i adski mnogo sajalqvam za tova 4e pozvolix izob6to da q ima...kajete mi kakvo da mu kaja i kak???????molq vi........4akam otgovori......

Dark_Queen
08-03-2006, 21:40
:shock: mnoooogo besen film...jalko 4e ne obi4am sapunki...

08-03-2006, 21:42
sexy_macka90 skupa aide molq te stiga si izprostqvala nau4i se 1vo da pi6e6 kato horata i posle se pravi na otvorena.ne6to vuv vsqka tema zabelqzvam nqkvu kuhi komentari.ako ne znae6 kak da se izkaje6 prosto ne go pravi.ni6to li4no На мен пък коментара и ми хареса. Ко кат не може да пише. ХаХА... Така.. и с тебе съм съгласна. Абе с две думи - нямам думи, с три думи - наистина нямам думи. Не си проваляй живота. Ти изобщо държиш ли на човека до себе си, че с тоя дъртак си се захванала. Иска да ебе това е!

BUBU_to4ka_TO
08-03-2006, 21:51
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

syglasna sym i iskam da dobawq...ZA BOGA TI SI NA WYZRASTTA NA DECATA MU NQKADE...TOQ E PEDOFIL!!!!

otgovor za BUBU_to4ka_TO
08-03-2006, 21:59
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

syglasna sym i iskam da dobawq...ZA BOGA TI SI NA WYZRASTTA NA DECATA MU NQKADE...TOQ E PEDOFIL!!!!ti izob6to vidq li poslednoto mi mnenie?

08-03-2006, 22:05
Eee браво щом ще го зарязваш!!! =D> =D> =D> Но....казваш,че гаджето ти те е удрял....някак не разбирам как нещата са почнали да се оправят,трябва да обясниш по-подробно,но ако те е биел,това не значи че няма да го повтори :-k разбираш ли тр да внимаваш,дано да те удря пак,но ако го направи го зарязвай!

BUBU_to4ka_TO
08-03-2006, 22:05
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

syglasna sym i iskam da dobawq...ZA BOGA TI SI NA WYZRASTTA NA DECATA MU NQKADE...TOQ E PEDOFIL!!!!ti izob6to vidq li poslednoto mi mnenie?

izvinqvai no kak da vidq poslednoto ti mnenie kato ne znam koi/q si sled kato nick-a ti e 'otgovor za BUBU_to4ka_TO'

Obitax
08-03-2006, 22:29
Kvi sa tiq izvrateni istorii be ???!!! 21 godini razlika 4e toq moje da ti bade ba6ta ta dori i Dqdo !!!! Po dqvolite

CRaZy_IKT
08-03-2006, 22:30
Такива като теб ако видя по улицата бих ги размазала.Те развалят всичко.Вие сте едни секс машини и винаги ще сте на заден план.Просто е отвратително това което правиш.Ходи при лекар да те прегледа.Изчетох до 5-6 страница и ми втръсна,щото си губя времето за пикла като тебе дет не струва нищо.Как изобщо СМЕЕШ как ходиш,как спиш,КАК ГЛЕДАШ ВАЩЕ?!Не за това че е по стар а ЗАРАДИ ТОВА ЧЕ Е ЖЕНЕН ПО ДЯВОЛИТЕ.ПОВТАРЯМ ЖЕНЕН С ДЕЦА!Направо ми ела да те пребия смотла

CRaZy_IKT
08-03-2006, 22:36
dobre,uspqxte da me ubedite!osaznax,4e naistina nqma smisal da sam s jeneniq,a i ne6tata mejdu men i gadjeto zapo4naxa da se opravqt...neznam i az kak...samo,4e sega iskam da vi pomolq kakvo to4no da kaja na jeneniq i po kakav na4in-po telefona,s sms ili s pismo ili napravo kato se vidim??????molq vi kajete mi,daite mi savet kak da priklu4a tazi bezsmislena vrazka,koqto ne samo se okaza istinska gre6ka,a i adski mnogo sajalqvam za tova 4e pozvolix izob6to da q ima...kajete mi kakvo da mu kaja i kak???????molq vi........4akam otgovori......
Е така те харесвам.Кажи му че си имаш гадже и за разлика от него ти държиш на момчето си.Кажи че не го обичаш и че това което причинява на жена си е животинско и тя не го заслужава.Кажи му всичко ВСИЧКО

mnogomili4kata-sf
08-03-2006, 22:37
dobre,uspqxte da me ubedite!osaznax,4e naistina nqma smisal da sam s jeneniq,a i ne6tata mejdu men i gadjeto zapo4naxa da se opravqt...neznam i az kak...samo,4e sega iskam da vi pomolq kakvo to4no da kaja na jeneniq i po kakav na4in-po telefona,s sms ili s pismo ili napravo kato se vidim??????molq vi kajete mi,daite mi savet kak da priklu4a tazi bezsmislena vrazka,koqto ne samo se okaza istinska gre6ka,a i adski mnogo sajalqvam za tova 4e pozvolix izob6to da q ima...kajete mi kakvo da mu kaja i kak???????molq vi........4akam otgovori......

Браво мойто момиче....евала,че се осъзна...ама как станаха нещата,кажи?!Най-добре се вижте и не му давай да си помисли,че може да мине метъра...приключи ги от раз като му кажеш,че тази връзка не ти носи удовлетворение,безсмислен е и не искаш повече да продължава.Не му давай само отворени вратички,да си мисли,че може да замаже нещата като ти каже "Амааа аз ще ти дам всичко,което ти липсва" и тем подобни обещания...не давай да ти замаже очите и да те разубеди,едва ли би се предал лесно

ti kuku li si we?
08-03-2006, 22:39
mili4ka mn sry 4e 6ti go kaja ama si mnogo luda:
1) hodi6 s jenen mij ti si nenormalna-toi ima hena deca(da razvali6 semeistvoto li ima6?)
2)razlikatavi e nad 20 godini we [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
3)ti si ima6 gadje ot 3 godini
4)ranarqva6 i 2-mata po tozi na4im we
5)ako si momi4e s dostoinstvo ne pravi pove4e takiva ne6ta
6)ako naistina obi4a6 gadjeto si ostani s nego i go zaebi dr jenen e se pak ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :mrgreen:

molq te da si pomisli6 za tezi ne6t koito ti kazax se pak moje da stane mn lo6o i togava vru6tane nqma ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 =; :smt010 :smt017 :smt017

08-03-2006, 22:48
ae bati ku4kite det ste stanali we.v toq forum kolko li temi sre6tanh det vsqka hodila s jenen maj.ebati pu*kite det ste.kak ne ve e sram we.q si gledai gadjeto det si s nego ot 3 godini.kak moje da ima6 seriozna vrazka i na si4koto otgore da se mlqska6 i natiska6 sas jenen maj.zandani prosti nqmate si druga rabota mi tragnali da razvalqt semeistavata na horata.ostavi go da bade sas decata si(6tom ne se razbira sas jena si).toi iska ot tebe da si legnete nqkolko pati kogato mu potrqbva6 tebe 6te vika sled vreme ako ne se otkaje6 ot nego.toi moje da ti e ba6ta e.maneeeeeeeeee ebati filmite... ](*,) :twisted: tapi ste e.golemi madami stanahte si4kite nqma da si fanete gadjeta na va6ta vazrast ami mi tragnali sas jeneni maje da si razvqvat gaza nalqvo nadqsno.va6te kvo biha ti kazali kato razberat?!6te ti bade li hubavo ako ba6tati ve ostavi tebe i maika ti(i ako ima6 brat ili sestra)zaradi nqkva pikla?!nqq sigurno da ti e mn gotino.6toto lipsata na koito i da e edin ot roditelite se 4uvstava tva e momi4e pomisli si mn dobre kvo prai6.gledai si gadjeto i ostavi 4oveka da se opravq........................ :evil: :evil: :evil: :smt013 :x

avtorkata
08-10-2006, 21:52
nqkoi drug ima li predlojenie kak da mu kaja,4e iskam vsi4ko medju nas da priklu4i?kakvo da mu kaja?po telefona li?s sms li?kato se vidim ili kak?kajete?4akam otgovori...

BebeTooOoo
08-10-2006, 22:06
eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata ](*,)

aha i az mislq taka....ne e hubavo taka we 4ove4e

Lost_Kiss
08-10-2006, 22:13
Po-dobre my kaji po telefona ili na sms da ne ako my kaje6 na jivo da ti napravi ne6to(neiskam da si go pomislqm daje).Toi e pedofil-mn se pazi moje daje da se posavetva6 s nqkoi vazrasten da si po za6titena!Vqrno 4e e malko kyrvensko ot tvoq strana no se pak se pazi MNOGO!!!

doroty
08-11-2006, 09:41
Мисля, че въпроса ти дали да изневериш на момчето, с което си мислиш, че ходиш е излишен. [-X Ти вече си го направила, изневярата е преди всичко в мислите ти, може би не заслужаваш това момче, не говоря за женения мъж, там всичко е ясно. Сигурно сестра му има основание...Най-вероятно ще паднеш "от два стола на земята". Според мен веднага трябва да зарежеш семейния чичко и да решиш какво искаш от другата връзка, ако държиш на нея - о.к. Покажи го!!! :smt008

Chance
08-11-2006, 10:52
надали женения ще те остави ей така. той е инвестирал толкова време и усилия да те сваля и в опити да те вкара в леглото си, че надали ще му хареса това че вече не искаш да се виждате. такива като него са пределно ясни на всички. не знам защо си се заблудила че това което ти "дава" е толкова много. всичко е театър! той може да има още 2-3 като теб или всяка вечер да е с разлчна. той не е нищо по-различно от човек който му е омръзнал брака и търси само развлечения извън него. ти си специална само докато срещне някоя друга. не бъркай нежноста и вниманието с любовта и истинската сериозна връзка.

колкото до приятеля ти, щом те е удрял не е стока! как си го търпяла три години не знам. явно обичаш да ти причиняват болка и да се чувстваш мачкана и подтискана. точно заради момичета като теб свестни момчета не мога да си намерят приятелки... защото се примирявате с лошото отношение на гаджетата си и търпите до безкрай. просто не знаете кога да кажете "стига!"

твоя проблем има само едно разрешение. трябва да се махнеш и от двамата. единия щом те удря и се отнася зле с теб, винаги ще го прави. явно не те зачита за човек. а другия, както вече всички ти казаха, иска секс и е готов да почака, но като го получи... мисля че сама знаеш.

трябва да се научиш да бъдеш сама. да разчиташ на себе си и когато си готова да потърсиш връзка с човек на твоите години, със сходни интереси и разбирания, някой който да те уважава и да те разбира.

Az SuM Si Az
08-11-2006, 17:03
I V Kraina Smetka Kakvo Stana Ako Ne E Taina, Che Prochetah Absolutno Vsichki Mneniq I Mi Stana Adski Interesno :)

avtorkata
08-13-2006, 21:13
ami vse o6te ni6to ne sam kazala na jeneniq maj,a ne6tata s priqtelq mi sa vse na sa6toto polojenie0samo se karame i ne mojem da se razberem edin pat 4ove6ki bez da se skarame i obidim....ne6to ujasno e....s jeneniq ne se vijdame,no toi mi se obajda,az vse go laja 4e nqma na4in da se vidim,izmislqm si pri4ini i go laja,za6toto vse o6te neznam kakvo i kak da mu kaja.........kajete mi,molq vi-kak i kakvo?????????

Legally_Blonde
08-13-2006, 21:24
Ауее скъпааа само едно мога да направя ако те видя! :smt021 :smt065 :smt062 :smt066 :smt070 :smt068 :smt067 :smt071 :smt068 :smt072 :smt074 :smt075

08-17-2006, 21:44
???????????za6to nikoi ve4e ne mi otgovarq????????????nikoi ve4e ne 4ete moqta istoriq.........pi6ete mi,molq vi.......kakvo i kak da mu go kaja?????????iskam ve4e vsi4ko mejdu nas da priklu4i.........

taguvam za edin 4ovek
08-21-2006, 16:57
osaznax,4e go obi4am i mi e mnogo gadno kogato ne sem zaedno.znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,no lubovta ne pita i ne znae granici nito na 4uvstva,nito na deistviq,nito imat zna4enie kilometri i godini....tova sa moite izvodi makar i nqkoi da mislqt 4e ne sa istina.mislete me za kakvato iskate...interesuvat me mneniq na xora,koito darjat na men i koito obi4am

mnogomili4kata-sf
08-24-2006, 19:56
osaznax,4e go obi4am i mi e mnogo gadno kogato ne sem zaedno.znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,no lubovta ne pita i ne znae granici nito na 4uvstva,nito na deistviq,nito imat zna4enie kilometri i godini....tova sa moite izvodi makar i nqkoi da mislqt 4e ne sa istina.mislete me za kakvato iskate...interesuvat me mneniq na xora,koito darjat na men i koito obi4am

Тогава защо чакаш от нас да пишем мненията си...в интерес на истината се излъгах,че най-накрая си разбрала какво искаш...ама не е така

guns`n`roses{f}
08-24-2006, 20:20
ti si na 17 a toi 21 god po golqm ot teb #-o tva 6te re4e 4e e na.......38god #-o #-o #-o #-o #-o #-o mi toi moje da ti e..ba6ta...a ti izob6to zamislqla li si se 6to e s teb i da ne bi da smqta6 4e 6te zareje jena si i decata si zardi teb????...... #-o #-o #-o ](*,)

08-25-2006, 22:52
Mili4ka,ti si .. mn zle.Izvinqvai ama razlikata mi s ba6ta mi e 21 godini.Otreji toq jenen i izvaten ne6tastnik,ne vijda6 li 4e mu e samo za sexa?Govori s nego i mu kaji da vyrvi da si gleda jenata i decata i da ne se zanimava s teb.A mejdu drugoto to4no takiva momi4enca razvalqt semeistva,ne stavai edna ot tqh. [-X [-X [-X

08-25-2006, 23:10
xodq s edno mom4e ve4e ot po4ti tri godini!ne6tata mejdu nas do skoro bqxa prosto super,no v posledno vreme toi mnogo zapo4na da se vliqe ot mnenieto na xorata i nai-ve4e ot tova na sestra si!tq iska da ni razdeli i moje bi 6te uspee!zna4i ot malko pove4e ot mesec imam vrazka i s edin drug 4ovek,no toi e jenen!mnogo e mil s men,mnogo mi xaresva i se 4uvstvam mnogo dobre s nego!razlikata ni e 21 god. i tova mnogo me pla6i!znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,za6toto ima jena,ima i dve deca,no za lubovta granici nqma!tozi jeneniq maj e ot mnogo dale4,no dosta 4esto idva pri men za da se vijdame!do sega xodexme iz kafetata,govorexme si,celuvaxme se i toi ni6to ne iska6e ot men!no dnes xodixme za riba!taka ili ina4e ne zalaga vadicite!prez cqloto vreme se celuvaxme,az bqx s pola i toi iska6e da sedna v nego,no az mu otkazax!tova predlojenie se povtori nqkolko pati,no otgovora vse si be6e takav!predi da si tragne mi kaza:milo,sledva6tiq pat 6te se razcepim,nali?i az mu kazax:ne!a toi mi vika:eee,6te vidim....i si tragna!ta molbata mi e da me posavetvate kakvo da pravq:da izneverq li na tova,mom4e s koeto sam?4uvstvam se mnogo gadno zaradi decata mu,za6toto otnemam ot vremeto mu,koeto moje da prekara s tqx,no toi mi kazva,4e ne se pribira u tqx po celi dni i se sabira s priqteli i piqt po cqla no6t,s jena mu ne se razbirat i t.n. i t.n.!kajete mi kakvo da pravq?molq vi!


АКО СИ ТОЛКОВА НЕДОКЛАТЕНА ПУСНИ МУ НА ДЯДОТО... И ТОЙ Е ЧОВЕК,ИСКА ДА ЧУКНЕ МЛАДО ГАДЖЕ :mrgreen: Извинявай..ти си ебати малоумното същество :smt005 :smt006 ](*,) :mrgreen: :shock:

08-25-2006, 23:22
Първо- Тоя ще го осъдят за блутство.
Второ- целия свят ще те намрази. Майката: "Моята дъъщеря да е жена на повикване?!" Приятеля ти: "Оле с какво момиче съм се хванал. Сестра ми беше права за всичко!" Приятелките ти: "Ма тя и ако не се дрогирва... Преварнала се е в лека жена. Още малко и на магистралата ще иде!"
Трето- Постави се на мястото на децата му. Баща ти да ходи с момиче на твоята вазраст. Пфуууу.... трагедия. Ще си кажеш: "ТОВА НЕ Е МОЯ БАЩА!" Ами на мястото на жена му?! Не не не.... момиче това не е редно. Оправи се влез в пътя. Мислиш ли, че тоя маж ще зареже семейството си, заради тебе?! Най-много да се окажеш бременна в някой пансион на гъза на географията, отхвърлена от обществото и забравена от целия свят.... Още не е късно да започнеш нормален живот драга. Не си пропускай шанса.