PDA

View Full Version : BG Hip - Hop 'Voinata Na Zverovete'



Bisollini
06-29-2006, 19:35
Otnosno BUlgarskiq Hip-Hop ? Naq Dobrite Spred vAS?
Daite Mnenie e to SPored men koi sa

1. KIngsize
2.spens
3.Dimna Zavesa
4.Dope rich squad
5.Dr.Pit
6.Nokayt
7.Amnistia
8.smotan MC

Ob6to Vzeto sa tova A R&B da Go Duhat

niki7o
06-29-2006, 19:46
o spoder men nai-dobri sa R&B rekards stra6no mnogo me kefqt

brain_stew
06-29-2006, 19:51
аз български хип-хоп не слушам!предпочита батко Еминем

Bisollini
06-29-2006, 20:05
Bulgarski-q Hip-Hop e Mnogo Dobur . a tva s R&B nemoje da s enare4e hip-hop . te neznaqt ponqtieto MC . mn 6te mi e interesno edno QKo beet-4e na NDK-a Spens VS 6amara :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Predstavete si :mrgreen:

06-29-2006, 20:57
samo r&b !! \:D/ i zasht0 gi nqa, taka ne e chestn0.... :evil:

mar4eto_vn
06-29-2006, 20:58
gore bqh az.

miloto_girl_4e
06-29-2006, 20:59
хъх, такива "неща" аз просто не слушам... тъпи са ми ...
БГ рап.. абеее според мен такова животно няма :mrgreen:

06-29-2006, 23:52
1.X-crew(Ne gi znaete)
2.X-team
3.Horata ot getoto
4.Kingsize
5.Spens
6.Ulichna bolka
7.na Da Drill ma kefi 1 pesen (Da Drill-Pari)
8.Ulichna bolka
pove4e sq ne sa se6tam

magesnik
06-29-2006, 23:53
Едно време ми беше попаднала една касетка на Амнистия и много се зарибявах,ама сега не се кефя на никъв рап(с малки изключения,ама много малки).

06-29-2006, 23:59
aaa zabraih da sloja edni ot nai golemite mi favoriti ve Kvartalni Bratq !!! sled Horata ot getoto sa mi te :D

Jamalska
06-30-2006, 09:08
А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'

N.C.L
06-30-2006, 13:10
А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'

Амистия са страхотни слушах ги като бях на 8 години ся съм на 16 и трескаво търся албумите им, ако може някои да ме насочи от къде :), а сега за бг Хип - Хоп, срамно, е но тия фейкъри го правят само за пари се едно слушаш 85 стинки ( 50 цент ) има и изключения разбира се имах възможността да слушам две страхотни парчета
MC beddah & Dr. Probe - в момент на прозрение и
2heads - Пречка за любов, става въпрос, че не са фейк, аз такова нещо тоест комерсиализън не слушам за R&B = Ритъм и Блус няма нищо общо с Хип - Хоп този стил дори е по - стар^, но се получават странни изкревявания от поколение на поколение .

П.П - N.C.L = No comercial lover

patoka_dafi
06-30-2006, 13:26
nikoi ot tqh ne stryvat samo kradat pesni ot 4yjdestranite pevci

N.C.L
06-30-2006, 13:44
Да така е малко като с чалгата не малко ами много даже :)

Jamalska
06-30-2006, 14:00
А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'

Амистия са страхотни слушах ги като бях на 8 години ся съм на 16 и трескаво търся албумите им, ако може някои да ме насочи от къде :), а сега за бг Хип - Хоп, срамно, е но тия фейкъри го правят само за пари се едно слушаш 85 стинки ( 50 цент ) има и изключения разбира се имах възможността да слушам две страхотни парчета
MC beddah & Dr. Probe - в момент на прозрение и
2heads - Пречка за любов, става въпрос, че не са фейк, аз такова нещо тоест комерсиализън не слушам за R&B = Ритъм и Блус няма нищо общо с Хип - Хоп този стил дори е по - стар^, но се получават странни изкревявания от поколение на поколение .

П.П - N.C.L = No comercial lover
Ожени се за мене!
Аз имам 16-17 тяхни песни(на Амнистия де)...'ко сакаш мога да ти пратя...
Ол тфа за Пробата и Бедата директно го слагам в подписа си в 359хипхоп:)Пробата ми е много добър приятел.
Ако стаа дума за първите бг рапове...може да споменеме и AVI MC....
Пък имаше едно момче...MC Ganja...имам няколко негови песни и мн ма зарибява стила му..някой да е чувал нещо..ко стана с него?

N.C.L
06-30-2006, 14:33
А вие ,деца, сещате ли се че Амнистия и ДРС са като Ендо и Смотан?
Свръх сте ми интелигентни,бг ъндърграунд разбирачи такива...
По мое мнение в момента най-добрите в бг са/остават си X-Team,Soundtrack и отделно Единака преди да се събере с ДенЬо,Silent City,NoWallz,LAC,Sensei & Atila.
Някога харесвах мн ДРС ама вече не правят същата истинска музика..не влиза по този начин...то са е видяло че не може музиката хем да е от душата хем и за джоба.(с малки изключения).
Новия албум на Майт ме радва и няколкото песни на Шу Тцу...Може би Хората на изгрева...албума им е много добър,но и при тях нещата стоят вече основно само 'риъл-фейк'

Амистия са страхотни слушах ги като бях на 8 години ся съм на 16 и трескаво търся албумите им, ако може някои да ме насочи от къде :), а сега за бг Хип - Хоп, срамно, е но тия фейкъри го правят само за пари се едно слушаш 85 стинки ( 50 цент ) има и изключения разбира се имах възможността да слушам две страхотни парчета
MC beddah & Dr. Probe - в момент на прозрение и
2heads - Пречка за любов, става въпрос, че не са фейк, аз такова нещо тоест комерсиализън не слушам за R&B = Ритъм и Блус няма нищо общо с Хип - Хоп този стил дори е по - стар^, но се получават странни изкревявания от поколение на поколение .

П.П - N.C.L = No comercial lover
Ожени се за мене!
Аз имам 16-17 тяхни песни(на Амнистия де)...'ко сакаш мога да ти пратя...
Ол тфа за Пробата и Бедата директно го слагам в подписа си в 359хипхоп:)Пробата ми е много добър приятел.
Ако стаа дума за първите бг рапове...може да споменеме и AVI MC....
Пък имаше едно момче...MC Ganja...имам няколко негови песни и мн ма зарибява стила му..някой да е чувал нещо..ко стана с него?

Леле познаваш го бати късмета :) прати му поздрави на човека и кажи само така да прави страшен е :) кефа се на такива пичове и че ако имаше само такива като него щяхме да си казваме, че ХИП - ХОП има и че може да се равняваме с някои хора :)

П.П - ако можеш да ги качиш в датата на твоя стор или в free.bol.bg ще се разбия мерси :) радвам се че има и реалси тука :)

06-30-2006, 15:45
Gumenite Glavi za mene si ostavat edna ot nai qkite grupi v BG ko ne i nai dobrata .ne barzaite da napadate 4e sa RNB i neznam si ko mi 4uite starite im pesni ot predi 10 godini i togava sam gotov da vi izslu6am

N.C.L
06-30-2006, 16:30
Човек един тим си държи стила до край или не почва и другото, което е аре 50cent да почне да прави само реал и пак няма да го харесват, един път напрвил ли си си образ нема мърдане, макар, че по тази логика гумините трябваше да са мн извесни сред това поколение със старите песни, можеха да продължът, но нееее щом не изкарваме пари ще праим феик, що не се опитат цял живот Straight thuggin както 2пак ?

dr. probe
06-30-2006, 18:39
@ N.C.L - мерси много, такива думи винаги ме радват супер много. Топлят ме от вътре, виждам, че освен за себе си, правя музика и заради другите, оценяват я. Винаги ми става супер готино като прочета нещо такова. Поздрави, очаквай още от дуото.

@ Jammie - Нали знаеш колко много си те обичам ;) Ти си ми рекламния агент направо. :P

Santino
06-30-2006, 19:05
хъх, такива "неща" аз просто не слушам... тъпи са ми ...
БГ рап.. абеее според мен такова животно няма :mrgreen:

И BG метъл няма, BG Pop също, и попадия няма... :smt019
Значи ли, че ако не е измислено в България, задължително не може да вирее по тези земи?

Иначе по темата, мога да посоча Сенсей. :-({|=

N.C.L
06-30-2006, 19:37
@ N.C.L - мерси много, такива думи винаги ме радват супер много. Топлят ме от вътре, виждам, че освен за себе си, правя музика и заради другите, оценяват я. Винаги ми става супер готино като прочета нещо такова. Поздрави, очаквай още от дуото.

@ Jammie - Нали знаеш колко много си те обичам ;) Ти си ми рекламния агент направо. :P

Чакам с нетърпение трябва да обменим идеи :), всичките ми френдове те знаят вече само така не сменяи стила това е истината

Keep it real, not fake as my niggas right there :)

dr probe
06-30-2006, 19:56
Еми, дай някакви контакти. Нямам нищо против някой и друг разговор и/или приятел.

Поздрави.

/wan`a`doo/
06-30-2006, 22:46
Eй много ли сме готини като мразим RnB йеееееееее и много ли сме яки,че знаем X-crew а? А да си чувал за Prons kru, The crew, Leshper art crew, Deadly mindz, Sensei, Managua slang, Neizvesten. Wosh, HonDa i stiga tolkova tfa mislq 4e 6te ti stigne da 4atne6 за кво говоря,а и Jamalska ти каза тва за DRS i Amnistiq и Едно и Смотан i тва се едно ей сега да ти кажа,че се кефа на DRS+,а ти да ми кажеш,че по те кефат DRS i Nokayt zaedno...a koi e nai-dobriq li? Ами във всеки случай не е все още Спенса...

Jamalska
07-01-2006, 07:37
Eй много ли сме готини като мразим RnB йеееееееее и много ли сме яки,че знаем X-crew а? А да си чувал за Prons kru, The crew, Leshper art crew, Deadly mindz, Sensei, Managua slang, Neizvesten. Wosh, HonDa i stiga tolkova tfa mislq 4e 6te ti stigne da 4atne6 за кво говоря,а и Jamalska ти каза тва за DRS i Amnistiq и Едно и Смотан i тва се едно ей сега да ти кажа,че се кефа на DRS+,а ти да ми кажеш,че по те кефат DRS i Nokayt zaedno...a koi e nai-dobriq li? Ами във всеки случай не е все още Спенса...
Мда добър описателен пример...
Бе ко се караме я
Михо президент ...ко кат мрази България...
Проба,проба,проба :smt058

probe
07-01-2006, 08:51
A aз ще кажа MD Beddah, Proroka.

Napushen_Buhal
07-02-2006, 10:50
OG`s са си най-лудите и тва е... колкото до 6А, той в момента е в USA и бачка там където има кой да оцени труда му... е тва е България... да изгоним талантите (не говоря само за музика) и да останат дупедавците като спенс и устата... а някои ден бг хип-хоп-а ще бъде представян от устата и азис и спенс като добър тв водещ ще ги пуска по бтв... а 6А дето си прави музика от 13 години и не си е изневерявал на стила нито веднъж ще го плюят някви некъдърни 15 годишни наркоманчета... :smt012

niGGa
07-02-2006, 11:34
X-Team & Спенс.

Napushen_Buhal
07-02-2006, 11:50
X-Team & Спенс.
х теам имат много смислени неща, но спенсита... като му се кефиш гледал ли си последния му клип ? и-а се казва... много ми е интересно какво мислиш за него (ако изобщо може нещо да се мисли относно такава боза, ама човека все пак е тв водещ... )

Korleone
07-02-2006, 12:35
Napushen_Buhal
Mnoo qsno brat,dobre che im obqsni malko na tes.Ne moga da razbera kfo se kefqt tes na Spensita,koito v intervu za MM kaza che da se zanimavash s hip-hop ne bilo tolkova vajno i za tfa stanal vodesht.Ili pak ones umreli skeitari i drugite podobni deto se praqt che razbirat mn ot hip-hop a kat biqt 2-3 biri i si4ki slushat Anelia.Awe shmatki i ko mi sravnqvate balgarskite ispalniteli vinagi sas zapadnite e.Kajete mi nqkoi ot amerikanskite bratq koito ne sa zapo4nali s underground i sled tova sa stanali komersialni izpalniteli.I kfo e tfa underground-komers underground si ako ne prodavash,komers ako ti kupuvat albumite.Sprete da mi se praite na golemi razbiracchi shtot si nqate nikfa predstaa ot tfa!!!!!!

Napushen_Buhal
07-02-2006, 12:41
заеби... аз от има няма 3 години споря с такива разбирачи дето слушат ъндърграунд и много ги интересуват елементи, хип хоп култури и т.н... жалкото е че много хора се подведоха по спенсита и околните и курви и така преебаха не само шамара ами и целия бг хип хоп... щото преди да се появат теа хора точно 6А беше най-слушания... и в един хубав момент те се появиха и го закопаха за да може сега да слушаме унилакните амет, милко калаидйиев, азис и т.н... :smt011 смотана работа

Jamalska
07-02-2006, 15:17
Нях нях като видях че си писал там при снимките как се надявах да пропуснеш тази темаа...Отказала съм се да споря с тебе шото се пак те и уважавам ...но все пак..преди го бях казала...хората се развиват непрекъснато...А Ша за тия години не се е развил никак...умрел си е там дето е...Са си е на майна си райна в Щатите и да се оправя там...тука са се хилим с 15годишните гангстери от ГъГъПъ.А с Ша сега може би мнението ми е още по-обективно и...говорих с него и просто мненията ни са далеч...Не мога да виня някого че не мисли като мен:/...
"Искап хип-хоп ще да бъде хип-хоп"

N.C.L
07-02-2006, 17:05
Напушен, Корлеоне казахте всичко браво батковци, но вижте преди народа не само на българия и в целия свят се нуждаеше някои да им каже ' абе аджиба нещатат седата така и така ' ето типичен пример Пак, времената се смениха и почна комерса, реал се забрави защото може и да има неща още за казване ама кои да ги слуша в дискотеката никои няма да танцува напримерно на 2pac - This Ain't livin' колкото и да е жалко повечето казват името на покоиния само, за да докажат, че не слушат само фейкъри, въпреки това го казват напразно :) . И най - жалкото и горчивото в цялата история е че няма една ш*бана дискотека дето да пускат само черно и дето да влезнеш и да има само реал - си или да има купони не само в стара загора :) ама нема или някъв да не знае кой е
Notorious, вика ' това за ядене ли е ' без коментар
Сигурен съм че всеки фен пише рими и те струват хиляди пари ама на кои да ги даде тука в бг бА е отишал там и се развива сигурно, бог знае какво прави, но падат пари от ъндъра там Все още :)
Но все още има хора между нас който да слушат Пак, Биги и да се наслаждават на римите, текста да е важен не самия ритъм, но на кои му пука нали трябва хората да шейкват есовете в дискутеката без да знаят на какво танцуват.

Това цялото не го казах за да защита нуждата от Комерс но това е факт ...

07-02-2006, 18:31
4ovek mn dobre sa iskaza!

Outlaw FOr Life !
Makaveli for Ever !

Napushen_Buhal
07-02-2006, 18:41
Нях нях като видях че си писал там при снимките как се надявах да пропуснеш тази темаа...Отказала съм се да споря с тебе шото се пак те и уважавам ...но все пак..преди го бях казала...хората се развиват непрекъснато...А Ша за тия години не се е развил никак...умрел си е там дето е...Са си е на майна си райна в Щатите и да се оправя там...тука са се хилим с 15годишните гангстери от ГъГъПъ.А с Ша сега може би мнението ми е още по-обективно и...говорих с него и просто мненията ни са далеч...Не мога да виня някого че не мисли като мен:/...
"Искап хип-хоп ще да бъде хип-хоп"

никога не пропускам такива теми :D и на мен не ми харесва кво слушаш, но и аз те уважавам точно щото си толерантна и към другите. пък колкото до 6А аз много се радвам че поне там оценяват труда му щотт е кофти цял живот да правиш нещо и накрая някви лиолиовци да те псуват без причина...сигурен съм че на никой няма да му е приятно =;

Jamalska
07-02-2006, 23:45
Нях нях като видях че си писал там при снимките как се надявах да пропуснеш тази темаа...Отказала съм се да споря с тебе шото се пак те и уважавам ...но все пак..преди го бях казала...хората се развиват непрекъснато...А Ша за тия години не се е развил никак...умрел си е там дето е...Са си е на майна си райна в Щатите и да се оправя там...тука са се хилим с 15годишните гангстери от ГъГъПъ.А с Ша сега може би мнението ми е още по-обективно и...говорих с него и просто мненията ни са далеч...Не мога да виня някого че не мисли като мен:/...
"Искап хип-хоп ще да бъде хип-хоп"

никога не пропускам такива теми :D и на мен не ми харесва кво слушаш, но и аз те уважавам точно щото си толерантна и към другите. пък колкото до 6А аз много се радвам че поне там оценяват труда му щотт е кофти цял живот да правиш нещо и накрая някви лиолиовци да те псуват без причина...сигурен съм че на никой няма да му е приятно =;
Не знам ти влизаш ли във форума на 359хипхоп.ком...Ако да значи знаеш какво се случваше там...д скоро...Просто много вярно е казано "стадото с овцете след пъдаря ходи".Шамара влезе,взе да пише там неща за урбан тв и сички зеха ил да му се извиняват че са го хранили и да му изказват уважение илида разправят колко саму секефели цял живот...от цял форум сигурно се намерихме 5 човека дето да му кажем нещо на 'въпреки'...Когато се включи и Единака(смятам че вече като рапер се е утвърдил и музиката му е страхотна) и всички пак тръгнаха след него да хранят Шамара...А той се повтаряше колко му дремело на...****.И също така показа ама никаква култура пишейки на некфа тъпа азбуа дет латиница повече ме кефи от нея...и знае само една дума от речника 'демагогия'

Jamalska
07-02-2006, 23:48
Оф извинявай ако си решил че съм тръгнала да те разубеждавам да слушаш Ша един вид...не е така..това по-скоро за другите си го казах...така може да се чувства по-близо до нас,мизерниците дет хойм по джемове ама не е по-позитивно.
А не е вярно че ням вече партита,на които да се слуша хубава музика.Ма на такова парте няма да чуеш Пак примерно...той се пуска на комерсиалните партита по-скоро...

Napushen_Buhal
07-02-2006, 23:58
от скоро почнах да пиша ж 359 хип хоп точно заради 6а... и много се учудих че не го нападат, даже обратното - почнаха да му предлагат рубрики за тв-то... квото и да си говорим всеки се стреми към слава и пари и не венъж съм се убеждавал в това... все пак 6а мисля че е направил най-много за бг рапа и продължава да го прави. тва че някой не харесват музиката му е нормално, но не е това начина да го казват... :smt011

Jamalska
07-03-2006, 13:04
Не знам какво е направил...за рапа...за мен е нищо..даже и по тв-то нищо не си харесах...само 1-2 клипа на БТНХ...
А всъшност какъв е начина?Мисля че предостатъчно хора го диснаха с музика...А Шамара...на него нещо му липсва идея за Хип-хоп Култура...къде са му подкерпите за графитите и брейка и тн..при него само се въртят задници...
А ти начи се пак си видял как го храниха после след като Единака и КАТ му се опълчиха

N.C.L
07-03-2006, 17:22
Единственото, което Ша говори са пълни шитове само глупости, 'щото така е по-лесно ако тръгне да направи една нормална рима с някакъв смисъл едва ли въобще ще се сети за думите които трябва да вкара та камоли за нещо друго. Нз кои е взел хляба на бА ама като гледам ти си ги сложил в подписа тия образи, нещо не се вързва. И добре след като се стремят за слава и пари защо има хора които рапят реал и пак са извесни ? Другите не могат ли така ? Може и да могат ама ги мързи да измислят нещо свясно и за това са си казали " 'що да не рапим простотий, че е по - лесно "

Napushen_Buhal
07-03-2006, 17:34
Jamalska разбери го тва че теа графити б боис и т.н. елементи са отживелица... не става дума за мода, става дума за развитие на музиката. кой пее са графити и плочи ? оникс, дмх, лил джон, фрии сикс мафия, нас, брейвхардс... ? хората ги кефи да си правят купона на тая музика и затва слушат за пари коли жени.

N.C.L уверявам те че 6А има доста смислени песни, но явно и ти си от хората които чуват само псувните в неговите песни...
6А феат. митко кърнев и ейнджъл - трудно се сбъдва всяка мечта
6А феат. конса - не искам да виждам сълзи
бенджамини - бяхме деца
лошите - както преди
слушал ли си теа песни ? и те ли са безмислени за теб ? и кое според теб тогава е смислено (за бг рап става въпрос)... не се обиждай ама не обичам да споря с хора който са слушали само фенки фенки и мой и вече знаят всичко за шамара

N.C.L
07-03-2006, 17:45
Уважавам те така, че ще кажа само някои неща

50 cent - Bonefied Hustler една песен от всичките му е реал :) какво да кажа говоря за цялостно изкуство не говоря за една или две песни ...
Md Baddah f Dr Probe
http://s15.turboupload.com/f/677585/1151941066/f512356f61ae9994974ac3dd88a40165/md_.probe_v_moment_na_prozrenie_359hiphop.com_.mp
2heads - Пречка за любов
тази си я свалих от локалния
Та тези хорица доказват, че могат да раппат реал и добре и то без глупости :) [/code][/url]

Jamalska
07-03-2006, 23:14
И аз не намирам смисъл дори и в тези песни,които ти предложи,Бухал...Просто не ми харесва начина по който поднася музиката..звученето...А за мен хип-хопа е нещо много повече от музика...той е начин на живот...За това не може човека дет ми пее да ме радва ако не мога да говоря с него истински и да се кефим заедно на другите хора дет примерно правят бийтбокс или правят кръгче за брейк.Шамара е такъв.
А обратното е Пробата и Бедата примерно..и Единака и Даркстеп и Кингсайз и НоуУолз и Пророка и тн и тн...

Napushen_Buhal
07-03-2006, 23:15
N.C.L а това какво общо има със шамара ? и аз мога да ти дам много смислени песни но не виждам защо... а бтв къде са глупостите за които ти говориш в песните които посочих в предния ми пост ?

Napushen_Buhal
07-03-2006, 23:27
И аз не намирам смисъл дори и в тези песни,които ти предложи,Бухал...Просто не ми харесва начина по който поднася музиката..звученето...А за мен хип-хопа е нещо много повече от музика...той е начин на живот...За това не може човека дет ми пее да ме радва ако не мога да говоря с него истински и да се кефим заедно на другите хора дет примерно правят бийтбокс или правят кръгче за брейк.Шамара е такъв.
А обратното е Пробата и Бедата примерно..и Единака и Даркстеп и Кингсайз и НоуУолз и Пророка и тн и тн...

еми виж сега.. смисъл има в песните на шамара и аз харесвам звученето му. смисъл има и в песните на тези които ти харесваш и ти харесваш музиката им. така че всичко отново опира до въпроса на вкус, просто ме дразни някой че на рнб песните нямали смисъл.. повечето наистина нямат смисъл щото са направени за купона... както казва шамара ако искате да се учите на нещо ходете на училище, музиката е за забавление. и не мисля че трябва всяка песен да е няква смислова че да стане начин на живот... на мене са ми начин на живот и леките песнички които не ме затормозяват постоянно с излишни въпроси... слушам и много такива песни де (кингсаиз - за нея например) обаче... човек трябва да редува нали се сещаш... не може постоянно да мислиш, не може и постоянно да си праиш купона. а защо да не можеш да си говориш нормално със шамара... на мен лично много ми се издигна в очите след като прочетох постовете му в 359хипхоп. просто има някой които се кефят докато пият и гледат как готини мацки танцуват на някъв лек ритъм, има и такива които се кефят да скачат и да викат покрай б-бойс и беатбоксове... мен лично първото по ме кефи... и пак стигаме до въпроса с вкусовете... така че извода е : всичко е въпрос на вкус но е тъпо да казваш че деца на 16 години които записват в гараж са по добри от човек който прави хип хоп от 13 години и са го признали дори в щатите... :-s

/wan`a`doo/
07-03-2006, 23:52
Абе то е логично като нещо се продава да е комерс бе,то тва не е далече от ума...хахах появили се други и Ша спрял да бъде най-слушания. Ми много ясно,че като е нямало нищо качествено и е имало само Ша и Бенджамини и кви там още бяха,кво друго ще се слуша...а ти пък не си ли се замислял,че никой по-интелектуален човек не слуша тея лайна на Шамара и именно феновете на Шамара слушат Устата, Азис и Камелия да кажем на един и същ купон...един ден се напих и се сбих йееееее аз мога да направя по-добра песен бе... А Спенса може да е водещ и наистина новия му клип да е смехотворен-да и аз не го удобрявам,ама поне може да говори,за разлика от някои култови изпълнители от R&B...сети се кой визирам. А и тея от компанията на Мишо Шамара са толкова смешни-от дрехите, ланците и "яките" пички,че до самото име R&B...тва R&B какво значи, а те ква музика правят... И ти чуваш ли се графитите и брейкденсинга да са отживелица хахаха...като са отживелица дали вчера нямаше да има ВВВD6, преди 3седмици Write for gold, а преди 4 MOS...и като тоя Ша е толкова готин защо не го видяхме с Фредро в Христо Ботев (или пък с 50cent в Несебър на твоя език) бре...за туй кво ще кажеш...в Америка работел-ама и в Америка НИКОЙ няма да го види с Фредро или някоя друга хип-хоп легенда...

Jamalska
07-04-2006, 10:01
Как няма да го видят бе;)То ако е вярно това,което той говори са е на кафе с Джа Рул,след малко отива на концерт на КРС-1,и после ще ходи н пижама парти у Лил Дап(добре де това последното си го измислих).
Е стигнахме до извода че всичко е въпрос на вкус...Аз се отказвам да споря с който и да е...Просто хип-хопа за мен и хип-хопа за 98% от останалите хора е нещо различно.Точка

®©Petq®©
07-07-2006, 09:01
Abe kvoto i da si govorim KiNgSiZe sa nai dobrata grupa!!!slu6am gi ot kakto se pomna i vs im pesni sa mn qki!Nali vs si ima mnenie i tova e moeto. :)

KinGsiZe-fEN
07-10-2006, 11:00
iskam samo da kaja 4E KINGSIZE sa the best ! te peqt za neshtata ot jiwota a shibaniq shamar sa prewzema che mn pari ima ...abe R&B rec bokluci w karuci

Napushen_Buhal
07-10-2006, 11:17
iskam samo da kaja 4E KINGSIZE sa the best ! te peqt za neshtata ot jiwota a shibaniq shamar sa prewzema che mn pari ima ...abe R&B rec bokluci w karuci

виж сега мойто момче... всички пеят за нещата от живота... за кво да пеят иначе - за нещата от марс ли ? разликата само е че мишо е малко по-успял и няма нищо лошо да го показва. това че такива деца като теб се дразнят от това е друг въпрос :wink:

az_i_ko_we
07-10-2006, 12:33
Спенс - есни от едно време.... (разбирай 90-те)

az_i_ko_we
07-10-2006, 12:39
ще ви кажа една случка и моля да ми я обясните защо така?
караме аз и един приятел bl8 някаде към НДК и 2 рапета на видима възраст 13 - 15 с ланците му с кърпите авее от сякаде детайлност...
и ги спираме ние (бая труд докато спрат) те се уплашиха (странно) и викат нещо от сорта ние нищо не сме направили... брб както и да е... свалям профи слушалки и му давам на по големия (на тегло) да чуе - песента е на Спенс - началото... тоя слуша няколко минути и каза кво е тва много яко много мъдро... незнам си квоо.... ма не го бил чувал кои било тва...
ние :shock: с въпрос ко слушате ве момчета?
те малкия големия тежкия дребния и некви подобни имена... малеее....
А ми обяснете това? що така се получава?

sLaDuLaNkaTa
07-10-2006, 13:52
ще ви кажа една случка и моля да ми я обясните защо така?
караме аз и един приятел bl8 някаде към НДК и 2 рапета на видима възраст 13 - 15 с ланците му с кърпите авее от сякаде детайлност...
и ги спираме ние (бая труд докато спрат) те се уплашиха (странно) и викат нещо от сорта ние нищо не сме направили... брб както и да е... свалям профи слушалки и му давам на по големия (на тегло) да чуе - песента е на Спенс - началото... тоя слуша няколко минути и каза кво е тва много яко много мъдро... незнам си квоо.... ма не го бил чувал кои било тва...
ние :shock: с въпрос ко слушате ве момчета?
те малкия големия тежкия дребния и некви подобни имена... малеее....
А ми обяснете това? що така се получава?
6toto sa nqkvi lapeta koito slu6at muzika [ rap] samo za gyzariq , a ne 6toto gi kefi ili ne6to podobno pak i vie malko ste gi iznenadali i ako vi bqha kazali ne ne ni haresva taq pesen znaqt li kfo moje da posledva :D

Napushen_Buhal
07-10-2006, 16:33
ще ви кажа една случка и моля да ми я обясните защо така?
караме аз и един приятел bl8 някаде към НДК и 2 рапета на видима възраст 13 - 15 с ланците му с кърпите авее от сякаде детайлност...
и ги спираме ние (бая труд докато спрат) те се уплашиха (странно) и викат нещо от сорта ние нищо не сме направили... брб както и да е... свалям профи слушалки и му давам на по големия (на тегло) да чуе - песента е на Спенс - началото... тоя слуша няколко минути и каза кво е тва много яко много мъдро... незнам си квоо.... ма не го бил чувал кои било тва...
ние :shock: с въпрос ко слушате ве момчета?
те малкия големия тежкия дребния и некви подобни имена... малеее....
А ми обяснете това? що така се получава?

щото те слушат рап. а спенс не трябва да забравяме че е тв водещ... сеш се къде е разликата ?

Jamalska
07-11-2006, 17:02
Качествения Рап не е Музика С Която Се Изкарват Пари!

07-11-2006, 19:20
1.Nowallz
2.Silent City
3.Leshper Art Crew
!!!!!

Mo6no
07-11-2006, 19:37
Качествения Рап не е Музика С Която Се Изкарват Пари!
Абе не е баш така, защото може да се поспори дали рапът изобщо е музика, но да приемем че е. Групи като Cypress Hill, Onyx,House of Pain или Beastie Boys са получили доста пари за музиката си, а пък винаги съм си мислил, че правят качествен рап. А и някой ъндърграунд рап изпълнители са толкова ундърграунд, че просто не стават за слушане.

Jamalska
07-11-2006, 23:40
1.Nowallz
2.Silent City
3.Leshper Art Crew
!!!!!
Йее...фейвъритс

Е даима и изключения..но просто...виждам го това с всеки..Когато музиката се прави за пари тя се прави на 2 на 3 ...и така че да се хареса на масовата публика...

Mo6no
07-12-2006, 10:02
Когато музиката се прави за пари тя се прави на 2 на 3 ...и така че да се хареса на масовата публика...
Аз пък не съм съгласен. Парите са най-големият стимул. И да...истина е че повечето песни се правят така че да се харесат на масовата публика, но както има даста хора, за които музиката е просто нещо дето трябва да бумти там, така има и доста ценители. Така че не винаги музиката, която се прави за пари е калпава. А пък и както казах горе някои ъндъраунд "певци" са ми доста смешни.

Jamalska
07-12-2006, 11:15
Еми нз...В мн малка част от музиката,която аз харесвам става дума за пари...Поне в положителния смисъл...Те си бачкат ..и записват колкото могат...Поне една известна част...Той Минк го каза,че кат са си продли албума са изкарали пари колкото д се почерпят с Четката...