PDA

View Full Version : kvo pravite kato vi e qko sduh



07-19-2006, 17:17
kato si ima vpredvid 4e mi e sduh ot tva 4e horata na koito nai mnogo raz4itah mi oburnaha grub ... I ob6to zeto ne iskam da vijdam nikoi ... :( znam 4e temata e tupa ama ve4e nz kvo da pravq

TSecret
07-19-2006, 17:26
mi nz momi4e li si mom4e li si ama az se obajdam na nai-dobrata mi priqtelka-ugovarqme si sre6ta ve4erta na sledva6tiq den i prez denq si pravq razkrasitelni proceduri sledkoeto s samo4uvstvie otivam,izlivam si du6ata pred neq,opravq mi se nastroenieto i gotovo

07-19-2006, 17:27
mi to4no priqtelite mi zabiha noj v gurba
i sam mom4e

07-19-2006, 17:32
vinagi pomaga da spodeli6 s nqkoi.samo tiq deto sa ti zabili noj v gurba li sa ti "priqteli"?ne poznava6 li drugi ili si ia6 samo 1 kompaniq i ne izliza6 s nikoi pootdelno?i vse pak ako naistina nqma s koi da izleze6,vlez v 4ata,izberi nqkoi nepoznat i ako vidi6,4e e vsesten 4ovek mu razkaji kakvo e stanalo i toi moje da ti dade suvet i da te izslu6a.tova mnogo 6te ti pomogne.spodeleniq problem e polovin problem. ;)

NicknameANdPasswORd
07-19-2006, 17:40
Иди на купон диско или на заведение ... Бар ... Намери Приятели дето не ти забиват ножове или други остри предмети в гърба ... СПодели с тях ... (мОЖе и у Вас Музичка ала бала Приятелка .... наплачи се като голямо момче .. сълзите винаги помагат ... така да се оттървеш и от стреса

s0s0LidkiD`f
07-19-2006, 18:37
i na mene mi e mn kofti da znaesh imenno zaradi shibanite fr.. koito bog znae zashto ni gi e pratil.az naisitna sam ZDUH na MAX ne sam izlizala daje na rabota ne otdioh predi malko qdoh inache i twa ne mi se praeshe .. ne mi se izliza i samo leja a nemoga da stoq v kyshti imam chustvoto che shte otkacha .. ne me svyrta na edno mesto .. az sushto neznam kakvo da pravq .. i nemoa da razbera shto trea da se zdyhvam .. tolko mn :cry: :smt013

07-19-2006, 18:57
i na mene mi e mn kofti da znaesh imenno zaradi shibanite fr.. koito bog znae zashto ni gi e pratil.az naisitna sam ZDUH na MAX ne sam izlizala daje na rabota ne otdioh predi malko qdoh inache i twa ne mi se praeshe .. ne mi se izliza i samo leja a nemoga da stoq v kyshti imam chustvoto che shte otkacha .. ne me svyrta na edno mesto .. az sushto neznam kakvo da pravq .. i nemoa da razbera shto trea da se zdyhvam .. tolko mn :cry: :smt013

to4no za tva govora i az
:(((

midnight...
07-19-2006, 19:37
оо това си е кофти, но си кажи че можеш да се справиш и сама и някак си се опитай да не мислиш толкова за това

MimityYy
07-19-2006, 20:15
parvo si puskam nqkoq tajna pesni4ka i se razplakvam i taka si pla4a 5 min ..posle se ugovarqm da izlqza s nqkogo i si propilqvam cql den navun :)))

white_chik
07-19-2006, 20:27
Ами рядко ми се случва,но когато става си сядам в нас,пускам си некви сдухващи ретро песнички и ям квото намеря.Най-много до 2 часа всичко е наред :wink:

Mo6no
07-19-2006, 20:44
Първо си мисля, защо и как се е стигнало до ситуацията, която ме е накарала да се чувствам така. После, като си поуправя настроението си пускам твърда/поне според мен/ музика.

BAD_GIRL_
07-19-2006, 21:03
mi ili spa ili se obajdam na moita nai dobre priqtelka i q pitam dali moje da doida u tqx zashtoto mi e acki tupo i takam :wink:

Momchence
07-19-2006, 22:48
Ами като ми стане кофти си лягам в леглото...и най-често заспивам...на кратко казвам "отивам да поспя"

I_love_dead_people
07-19-2006, 23:04
Не мисля за това. Стремя се да си прекарам весело.

teenkopele
07-20-2006, 00:04
Първо си мисля, защо и как се е стигнало до ситуацията, която ме е накарала да се чувствам така...

Аз също.
След това правя, каквото ми дойде на момента и започвам да си мисля едновременно за бедещето (Моето и на други хора, около мен). :wink:

BeBcHeTo
07-20-2006, 00:05
Kofti e....no nemisli za tFa i se zabavlqvai na MAX :wink:

Frank_Lampard
07-20-2006, 07:50
Гледам футбол и слушам U2

IKisseDAGirL
07-20-2006, 09:00
обръщам се, забравям за тях и си намирам нови хора, с които да ми е по-хубаво и от преди :wink: всеки има право на избор, те са решили да постъпят така с мен, апък аз от своя страна избирам изобщо да не им обръщам внимание :twisted:

_Jessy_
07-20-2006, 14:23
Първо си кисна в нас, слушам музика, гледам телевизия, което скоро ме побърква /ти май си на тоя стадий, стигнал си до побъркването/. След това си казвам "абе те ся данеби да се косят за мен и да си развалят настроението, както аз, аааааааай СИКТИР"... следват още няколко не много цензурни мисли, озлобявам се едно хубаво и си вирвам носа, казвам си и без тях мога, аз да не съм нещо по-малко от тях! След това си преровям указателя на ДСМ-а, намирам някой стар познайник, с който ще ми е приятно да се видя и отиам на кафе. От там нещата обикновено си тръгват както трябва... Пробвай го тоя метод, нищо не губиш :wink:

Mystikal
07-20-2006, 20:45
naduvam nqkoe par4e na LP i po4vam da bluskam po boksovata kru6a

guAMaHT
07-20-2006, 20:58
ako e zaradi mom4e si puskam tyjni pesni4ki ,po4vam da pla4a a posle zastavam pred ogledaloto i po4vam da se kontq :shock: a pyk ako e za ne6to dr ili ako sym napraila nqkoq glupost i mn ama mn se pritesnqvam piq voda sys zahar puskam si ne6to veselo po TV-to pregry6tam maika mi i mi minava moje s neq da sme zakleti vragove ama kato q pregyrna si mislq 4e ako razbere za gluposta koqto sym napraila pone predi tova s taq pregrydka malko 6te sym q raznejila :mrgreen: