PDA

View Full Version : Бункер поход 20.07.2006г.



teenkopele
07-20-2006, 23:03
Днеска, с едни приятели, бяхме в един бункер, в който влязохме от Западен парк. Беше невероятно добро: подземия и пълна тъмнина- в 99% от местата.
Имаше много наводнени коридори и стаи, което ни попречи да обходим още по-голяма част от бункера.
Личеше си, че и други хора е имало по множеството бирени шишета, най-вече от 2 литра, разпръснати буквално навсякъде.
Много зловещо и гарантиращо супер добро прекарване, това е!

Ето снимките:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=60430. :wink:

machoka
07-20-2006, 23:21
Търсите си белята!

Пак ти казвам - помисли хубаво за идеята за планината и недейте да правите необмислени неща.

Mo6no
07-20-2006, 23:23
Интерестно е бръмзе, обаче не мислиш ли, че е малко опасно. Като нищо можеше да се срути нещо и до пострада някой.

priti_kiti
07-20-2006, 23:24
Търсите си белята!

Пак ти казвам - помисли хубаво за идеята за планината и недейте да правите необмислени неща. Споко, няма да се изгубят. Пчелата май има некъф усет за посоките. :lol: бе 'май' не ни устройва :lol: да не говорим,че стаа въпрос за през нощта..

Master_88
07-20-2006, 23:28
Тва като филм на ужасите малко :-D

priti_kiti
07-20-2006, 23:28
Търсите си белята!

Пак ти казвам - помисли хубаво за идеята за планината и недейте да правите необмислени неща. Споко, няма да се изгубят. Пчелата май има некъф усет за посоките. :lol: бе 'май' не ни устройва :lol: да не говорим,че стаа въпрос за през нощта.. Ауу леле, ако не дойда аз сигурно нема да се върнете. :lol: ебати успокоението просто :lol: въпреки че за нощното за навити само пчелата и дарт.. аз пак се притесняям :? смисъл.. най-малкото което е че не знаят пътищата а и.. да не говорим за други неща.. абе опасно си е

machoka
07-20-2006, 23:29
Интерестно е бръмзе, обаче не мислиш ли, че е малко опасно. Като нищо можеше да се срути нещо и до пострада някой.

Абе това е най-малкия проблем. Експлойтед сигурно може да ви каже за някакви вредни газове от Топлофикация, които имало по тия бункери и ако нацелиш такъв, ще имаш сериозен проблем след няколко минутно пребиваване вътре.

Да не говорим, че се появи информация от репортери, че по тия бункери се укривали голяма част от издирвания престъпен контигент.

Въобще 'силно изживяване' не бива да значи 'глупави и опасно' такова.. Това не е детска игра, все пак никой не иска да ставате централна новина в новите в 10! :evil:

В планината вечер не се ходи, ако не си планинец. То се ходи, но на хижа и подобни.. но да кръстосваш сам или с още един-двама пътеките /и то никой да няма поне 18/ посред нощ си е повече от безмислено ако питате мен, от там на сетне и опасно.

teenkopele
07-20-2006, 23:30
...
и все пак е опасно, най- малкото защото има разни дупки, където може да пропаднете- пълни с вода и прочие...

Да, така е. Но един от нас е бил много пъти и той ни беше нещо като водач. Бяхме внимателни и нямахме никакви проблеми.

Предполагам, че лъжицата, която съм снимал в началото, ви говори нещо. :wink:

Mo6no
07-20-2006, 23:34
Абе това е най-малкия проблем.
За това и аз не бих влязал там, а и зощото съм си леко страхлив.

В планината вечер не се ходи, ако не си планинец.
Ще ти кажа, че истински планинар никога не би тръгнал на поход вечерта, защото знае какви са опасностите.

teenkopele
07-20-2006, 23:38
[quote=machoka]Абе това е най-малкия проблем.
За това и аз не бих влязал там, а и зощото съм си леко страхлив. [/quote="Mo6no"]

Аз си мислех, че ще ме е яко страх и няма да искам да вляза, но бяхме няколко човека и страх така и на изпитах.
Ако сте повече хора, едва ли би се страхувал. :wink:

_Jessy_
07-21-2006, 00:09
Какво точно трябва да ни говори лъжицата? Аз не се сещам за нищо друго освен за картинката - почти абстинентен наркоман се е свил до стената, извадил приватизираната от някого запалка и разтапя прахчето в лажицата... Еееехххх... романтика...

Mo6no
07-21-2006, 00:12
Аз си мислех, че ще ме е яко страх и няма да искам да вляза, но бяхме няколко човека и страх така и на изпитах.
Ако сте повече хора, едва ли би се страхувал. :wink:
То колкото са повече хората, толкова по-зле, зощото като се обърка нещо и ще стане голяма паника е всеки тръгва на където му висдят очите. Най-добре е групичката да е от трима души. Ако се случи нещо със някой другият остава и му помага, а третият отива да търси помощ.

machoka
07-21-2006, 00:14
Аз си мислех, че ще ме е яко страх и няма да искам да вляза, но бяхме няколко човека и страх така и на изпитах.
Ако сте повече хора, едва ли би се страхувал. :wink:
То колкото са повече хората, толкова по-зле, зощото като се обърка нещо и ще стане голяма паника е всеки тръгва на където му висдят очите. Най-добре е групичката да е от трима души. Ако се случи нещо със някой другият остава и му помага, а третият отива да търси помощ.

.. има нещо такова.. но независимо колко сте, ако откараш Снуупи на подобно нещо, ще имаме много сериозен разговор :idea: :) :idea: :!: :!:

Swinkenhoffer
07-21-2006, 00:18
http://www.bgphoto.net/photos/10570/o632890356698906250.jpg

това сперматозоиди ли са?

аз на такива места не влизам. изглежда гнусно.

techCandy
07-21-2006, 01:50
Влизала съм в тия "бункери", не еднократно. И ние така ги наричахме на
времето. И то точно в тоя на Западен парк за който говориш, на 20 мин. е от нас, с една компания с момчета...не знам колко надълбоко сме влизали, само си спомням как нон стоп прескачахме едни метални врати, и минавахме през разни странни "галерии". И си спомням как слизахме 3 етажа на долу, и прилепите....гадна работа, защо се занимаваш с това, аз тогава бях на 14, толкова ми е бил ъкъла, дори може би по- малка...

Mo6no
07-21-2006, 07:17
http://www.bgphoto.net/photos/10570/o632890356698906250.jpg

това сперматозоиди ли са?

аз на такива места не влизам. изглежда гнусно.
Не, това е светлината от горе, която се е размазала, заради бавна скорост на снимане.

teenkopele
07-21-2006, 09:47
Аз си мислех, че ще ме е яко страх и няма да искам да вляза, но бяхме няколко човека и страх така и на изпитах.
Ако сте повече хора, едва ли би се страхувал. :wink:
То колкото са повече хората, толкова по-зле, зощото като се обърка нещо и ще стане голяма паника е всеки тръгва на където му висдят очите. Най-добре е групичката да е от трима души. Ако се случи нещо със някой другият остава и му помага, а третият отива да търси помощ.

.. има нещо такова.. но независимо колко сте, ако откараш Снуупи на подобно нещо, ще имаме много сериозен разговор :idea: :) :idea: :!: :!:

Къде ще водя снупи си е моя работа. :wink:

teenkopele
07-21-2006, 09:51
...
не знам как сте влезли и колко надълбоко, но не ви препоръчвам да се завирате повече там...

Влезнахме през едни, като бетонни блокове, надолу по едни стълби, после коридор и така.
За дълбочината не съм сигурен, но някъде 3-4 етажа надолу, не повече. :wink:

i'm so excited!
07-21-2006, 09:55
пробвайте мазето на ндк ... -2 етажа надолу, и после по едни стълбички...
и из тия хиляди коридори ... точно като в някой лабиринт..

много е гадно, не знам как не ви е гнусно да се завирате по някви такива дупки..

teenkopele
07-21-2006, 09:57
пробвайте мазето на ндк ... -2 етажа надолу, и после по едни стълбички...
и из тия хиляди коридори ... точно като в някой лабиринт..

много е гадно, не знам как не ви е гнусно да се завирате по някви такива дупки..

От къде се влиза? :wink:

i'm so excited!
07-21-2006, 10:20
влизаш от централния вход на ндк и се качваш на втория етаж, където има асансьор ... и цъкаш копчето '-2' и спираш точно пред едни стълби надолу. продължаваш натам и попадаш в ебати уродливата катакомба, мисля че имаше някъв надпис от рода на 'няма да излезеш жив от тук' и всъщност ако има някой долу и тръгне да те убива .. никой никога няма да разбере :-D пълно е с някви тръби, малки тъмни стаички, жички, клапи, ръчки и какво ли не .... смърди на пикня и е отвратително. никога повече няма да допусна огромната грешка да сляза долу.

п.с. в това мазенце има 2 разнебитени асансьора, в които ви препоръчвам да НЕ се возите.

п.п.с. ако ви хванат долу може да си го отнесете лошо.

machoka
07-21-2006, 10:25
Аз си мислех, че ще ме е яко страх и няма да искам да вляза, но бяхме няколко човека и страх така и на изпитах.
Ако сте повече хора, едва ли би се страхувал. :wink:
То колкото са повече хората, толкова по-зле, зощото като се обърка нещо и ще стане голяма паника е всеки тръгва на където му висдят очите. Най-добре е групичката да е от трима души. Ако се случи нещо със някой другият остава и му помага, а третият отива да търси помощ.

.. има нещо такова.. но независимо колко сте, ако откараш Снуупи на подобно нещо, ще имаме много сериозен разговор :idea: :) :idea: :!: :!:

Къде ще водя снупи си е моя работа. :wink:

Когато правиш глупости ги прави за себе си ;) Когато намесваш почти малолетни момичета се превръща в 'работа' за всички ни. :wink:

Mo6no
07-21-2006, 10:31
бръмзе,
къде ще ходиш?

teenkopele
07-21-2006, 10:33
Аз си мислех, че ще ме е яко страх и няма да искам да вляза, но бяхме няколко човека и страх така и на изпитах.
Ако сте повече хора, едва ли би се страхувал. :wink:
То колкото са повече хората, толкова по-зле, зощото като се обърка нещо и ще стане голяма паника е всеки тръгва на където му висдят очите. Най-добре е групичката да е от трима души. Ако се случи нещо със някой другият остава и му помага, а третият отива да търси помощ.

.. има нещо такова.. но независимо колко сте, ако откараш Снуупи на подобно нещо, ще имаме много сериозен разговор :idea: :) :idea: :!: :!:

Къде ще водя снупи си е моя работа. :wink:

Когато правиш глупости ги прави за себе си ;) Когато намесваш почти малолетни момичета се превръща в 'работа' за всички ни. :wink:

Каквото си е между мен и снупи, си е между мен и снупи. Каквото и да правим, си е наша работа. :wink:

teenkopele
07-21-2006, 10:33
бръмзе,
къде ще ходиш?

В смисъл? :wink:

Mo6no
07-21-2006, 10:37
бръмзе,
къде ще ходиш?

В смисъл? :wink:
Аз от написаното от мачока разбра, че ще ходиш на някаква планина, но сега като погледнах пак постоветеи разбрах, че явно съм се заблудил нещо...

teenkopele
07-21-2006, 11:05
бръмзе,
къде ще ходиш?

В смисъл? :wink:
Аз от написаното от мачока разбра, че ще ходиш на някаква планина, но сега като погледнах пак постоветеи разбрах, че явно съм се заблудил нещо...

Дълга история. :wink: