PDA

View Full Version : Бунгала или квартири по Южното черноморие



07-21-2006, 13:02
Здравейте!Може ли някой да ми препоръча бунгала или някакви ефтини квартири на Южното черноморие?Поровичках се доста в гугъл,ама там излезнаха цели апартаменти..а цените..мале мила :shock: Така че ако някой може да ми препоръча нещичко и по възможност да каже с какви впечатления е останал и какви са цените горе-долу
Благодаря предварително!

FoReVeR_YoUnG
07-21-2006, 13:20
еФтини незнам, но една моя приятелка ходила на ММЦ скоро и бунгалата били отвратителни.Така че поне мога да ти кажа къде да НЕ ходиш. :wink:

_Jessy_
07-21-2006, 14:22
В Ахтопол има еВтини бунгала и квартири, миналата година спахме в стаи с по 2 легла с телевизор, в едната имаше и хладилник, леглата бяха новички, с матраци. Имахме си тераска. Проблема беше, че имаще една баня на етаж, ама като се има предвид, че на етажа да 2 стаи нямахме никакъв проблем. Та тва за 10лв на вечер /на човек/. Но не ти препоръчвам курорта... малко е скучен и е фрашкан с лелички и чичковци!

:Ppp
07-21-2006, 15:19
az 6te hodq na nesebur za 6 lv na ve4er.v nqkvi pongala 6te sam.ne sam hodila dryg put tam,no i ne otivam za koi znai kakv luks,vse pak za 6 lv na ve4er v nesebur si e dosta dobre,6te imame hladilnik v bongaloto,a banqta i toaletnata 6te sa ni vunka ama kvo da se pravi:)