PDA

View Full Version : Erotik



07-21-2006, 22:14
Molq vi ,znam che ima mn temi s Sms-i,ala povecheto sa Lubovni za razdqla ,obicham te i prochei ,a na men mi trqbvat po-erotichni i sushtevremenno nejni ,pls pomognete ,10x

beb4o_bu
07-21-2006, 23:00
Този е известен:
Ще бродя с длани, където искаш ти, ще плъзгам палаво език, където аз реша, а ти ще ме изпиваш яростно с очи, и ще се молиш двамата да сме сами!

_Jessy_
07-22-2006, 03:38
Аз се сещам за друг - "Прави секс с дявола, за да имаш връзки в ада, но не забравяй, че дяволът съм АЗ!"

07-22-2006, 12:04
nejno me dokosni ,leko si pluzni ezicheto ,kosite mi roshi i ot mene pojelai vsichko ti ,liji me liji .. :oops:

Iliqn4eto
07-22-2006, 13:38
ето и няколко от мен ,дано ти помогнат ;)

1.Целувчица по нослето ,целувчица по челцето ,езиче по вратлето ,целувка тук и там -направо целият ще те изям :smt016


2.Ще бродя с длани ,където искаш ти ,ще плъзгам палаво език,къдетооо аз реша,а ти ще ме изпиваш яростно с очи и ще се молиш двамата да сме сами .. :D

3.Аз съм малко первезно човече,преоблечено като твоя GSM и в момента ти си играеш с интимните ми части,по усмивката ти личи,че ти харесва :-D


4.Устните ти са прекрасни ,очите ти страстни ,но внимавай мойте са по-опасни :P

5.Прегърни ме ,целуни ме,прошепни ми "Искам те" :) Нима знаеш,но нехаеш ,че желая те аз на мига .. ;-)


6.ами това са ,ала не са толкоз романтични ,а някак си по закачливи \:D/

fti4ka
07-22-2006, 14:20
A PEACH IS A PEACH.A PLUM IS A PLUM.A KISS ISN'T A KISS WITHOUT SOME TONGUE.SO CLOSE YOUR EYES, OPEN YOUR MOUTH AND GIVE YOUR TONGUE SOME EXERCISE.