PDA

View Full Version : Е бива ли такова нещо



Потресената
07-21-2006, 22:50
Снощи имах малко време,за да седна пред ТВ-то и да погледам новините ,и какво да дават -в детските зрънчовци дето са с играчка даваха как извадиха няква играчка и от нея изскача Хуй ..е как може в такива снаксове за деца да се бутат такива неща -просто ей така си останах-нека ги съдят ,малко са и др подобни случаи-та от тия деца какво ще стане .. Вие какво мислите о въпроса ?

Lumidee
07-21-2006, 22:56
Polojenieto e tragichno! Mladejda sus vseki izminal den propada ..!

MauMyHkaTa
07-21-2006, 23:27
Просто... nO cOmMeNt!!! Нищо чудно няма де... какво ли не намираме вече в (забележете!) хранителните си продукти : то не беше желязо, не бяха мишки и к'ви ли не още животни. ](*,) Имаше и случай с цял термометър! А я си представете ако се счупи и изтече отровния живак?!? :shock: Какво прайваме тогава?! А сега и ... х*й! Е, т'ва вече е върха! И все пак - има време. Не се знае утре каква ще бъде поредната гадория в храната на човек, за която ще се говори по радиа и телевизии!

teenkopele
07-22-2006, 08:02
Polojenieto e tragichno! Mladejda sus vseki izminal den propada ..!

Хахахахах, егати пенсионерското изказване беше това!?!?...нямам думи!

Това, че някакви идиоти са сложили хуй в детски снакс....че какво са виновни, така наречената младеж?!?

Много сте ми интересни вие, които повтаряте това постоянно
"Младежта пропада..." и т.н. . Явно сте "по-умни" и "по-зрели", за да забележите нещо, което го няма.
Бих те помолил да се обосновеш. Мисля, че ще бъде доста интересно на голяма част от юзърите тук. :wink:

MimityYy
07-22-2006, 08:09
xaxaxaxa po -skoro ob6testvoto propada !!! ](*,)

teenkopele
07-22-2006, 08:26
xaxaxaxa po -skoro ob6testvoto propada !!! ](*,)

Би ли се обосновала? ...ще ми бъде интересно дали изобщо ще намериш някакви правдоподобни аргументи, за да се обосновеш. :wink:

Грешките на някои хора, не правят обществото пропаднало и/или пропадащо. Замисли се. :wink:

MimityYy
07-22-2006, 08:28
[-X ae problemat e 4e gre6kite na naroda stavat vse pove4e i pove4e ...i vmesto da se stremim kum krasivoto i novoto ,nie(bulgarite )prodaljavame da propadame vse po-nisko zaradi lipsata na duhovna izvisenost ...

`Death`Whore`
07-22-2006, 09:29
А рекламата на памперси с песента на Азис? На всичкото отгоре, по едно време едното дете си върти таза, като че ли танцува кючек. Обаче после махнаха това движение.

rosskata
07-22-2006, 09:35
[-X ae problemat e 4e gre6kite na naroda stavat vse pove4e i pove4e ...i vmesto da se stremim kum krasivoto i novoto ,nie(bulgarite )prodaljavame da propadame vse po-nisko zaradi lipsata na duhovna izvisenost ...


:lol: МАй нещо много си зубкала по литература... Знаеш как да пишеш трудни думички без нищо да казваш...
Обществото било пропадало... Ами можеш да започнеш да го извисяваш духовно катпо се научиш да пишеш например...


:smt005 Малеее , играчка- хуй, ще падна от смях... Смятай какви болни мозъци са го измислили това... Но пък да акаме по целокупния български народ щото някой пъхнал хуй в зрънчо... Малко е прекалено...

А за рекламата на Азис съм съгласна :smt013

machoka
07-22-2006, 09:49
[-X ae problemat e 4e gre6kite na naroda stavat vse pove4e i pove4e ...i vmesto da se stremim kum krasivoto i novoto ,nie(bulgarite )prodaljavame da propadame vse po-nisko zaradi lipsata na duhovna izvisenost ...

Айде, айде.. ние българите това, ние българите онова.. аз съм българин, считам че не пропадам, а напротив.. и не обичам да ме поставят в общи класации..

да, някои 'пропадат' чрез пиянските си вечери всеки ден и аз ги виждам лично, други наши младежи се връщат с медали от олимпиади по информатика, география, спортни мероприятия..

тъй че.. нали :)

Един прост пример:

Хонг Конг. Седмокласници от варненската МГ "Д-р Петър Берон" спечелиха първо място в индивидуалното класиране на световното състезание по математика в Хонг Конг, предаде радио "Фокус" - Варна, като се позова на Варненската математическа гимназия.
Учениците се върнаха и с приз за 2-ро място в отборното класиране, където отстъпиха само на американския отбор. За пръв път българчета постигат максималните 40 точки в международното състезание и изместват китайци и американци. България участваха три отбора - от Варна, София и Русе.
Варненската група се завръща днес, водена от директора на МГ Павлин Петков и ръководителя на отбора Иван Ангелов.
:eusa_clap:

teenkopele
07-26-2006, 10:39
[-X ae problemat e 4e gre6kite na naroda stavat vse pove4e i pove4e ...i vmesto da se stremim kum krasivoto i novoto ,nie(bulgarite )prodaljavame da propadame vse po-nisko zaradi lipsata na duhovna izvisenost ...

Мислиш ли, че в днешно време някой, не само в България, се интересува от духовна извисеност и т.н.?!? Според мен, това е минало.

Не съм съгласен, че грешките стават все повече и повече.
Грешки е имало и винаги ще има...просто не може без тях.

Това, че не сме достатъчно добре развита държава, не ни прави пропадащи, както ти казваш. :wink:

the_o.c_girl
07-26-2006, 10:42
горката младеж

fti4ka
07-26-2006, 12:30
леля ми ми е намирала гащи така че въобще не се учудвам.. :lol:

macka123
07-26-2006, 21:40
мазало става в тая държава

_MorTIshA_
07-26-2006, 22:00
хмм...то верно и аз съм намирала какво ли не в пакет4е зрънчо (някога отдавна когато все о6те мама, баба и т.н ми го купуваха :lol: )...ама това да намери6 х*й е прекалено...все пак тези не6та попадат в ръцете на 7-8 годи6ни (4е и по - малки 8-[ )...мисля, 4е малко им е рано да изследват анатомията на 4овека и о6те по - малко по този на4ин...мисля, 4е трябва да се вземат накакви мерки...да има малко по - голям контрол над производството на тези "хранителни стоки" :-k :roll:

brambar4o
07-27-2006, 12:37
haha na mene pak mi se be6e padnalo mn otdavna klu4odarjatel s formata na cica deto kato go natisne6 i ot nego iska4a bql silikon uj karma a posle sam si se pribira :lol: :-D ina4e taq zapalka q ima edin moi priqtel.6to be qki podary4eta.nqkoq nezadovolena madama moje da si polzva zapalkata vmesto znaete kakvo. .... :lol: :lol: :-D

Loshotia
07-27-2006, 13:31
haha na mene pak mi se be6e padnalo mn otdavna klu4odarjatel s formata na cica deto kato go natisne6 i ot nego iska4a bql silikon uj karma a posle sam si se pribira :lol: :-D ina4e taq zapalka q ima edin moi priqtel.6to be qki podary4eta.nqkoq nezadovolena madama moje da si polzva zapalkata vmesto znaete kakvo. .... :lol: :lol: :-D


И какво?!?!?!?!? Искаш за кажеш, че това е нормално така ли? Не мисля. Да се рломиват мозъците на децата по този начин е грешно. Не говорим за духовно извисяване, говорим за морал и възпитание. Мисля си, че повечето от тея битовите престъпления се дължат именно на възпитанието. По - точно на липсата на такова. При положение, че децата израстват сами и няма кой да ги насочи към доброто, по - скоро да им каже кое е лошо, няма какво хубаво да очекваме от тези деца. Какво е подаръкът в очите на едно хлапе - не е ли нещо, на което трябва да се зарадва и да му хареса. А как се постига това - отново трябва пример. А няма кой да го даде. И в тоя ред на мисли тази играчка е нещо като последна дупка на кавала, но не е за подценяване

DetE-Idi0t
07-28-2006, 15:16
Поне да бяха сложили анимирана снимка, че поне в училище с такива ги учат... Шегата насътрана. Това ми прилича малко на конкурентска работа. Изял съм стотици такива зрънчовци като малък и нищо от този сорт не съм намирал. Ако не е конкурентска, то този къде е набутал х**чето в зрънчото бая болничък ще да е.