PDA

View Full Version : TRIP HOUSE



07-24-2006, 09:06
Съжалявам че ви занимавам с поредната тъпа тема за пиърснг. Изчетох доста и рзбрах че е едно от най-добрите студиа е Трип Хоусе. Първият въпрос ми е-къде то4но се намира? Не съм сигурна...май беше на Витошка някъде...ако може някой по-подробно да ми обесни къде точно...как да стигна по посока от НДК към Витокша. Втори въпрос-колко ще ми струва пиърсинг на пъпа с моя обеца? Благодаря предварително и още веднъж се извинявам. Нека темата бъде заключена след като въпросът се изясни! АА да....чух и за Моника доста хубави неща. Вие как мислите-на кое бихте заложили...моника знам къде се намира....и все пак?

Boot
07-24-2006, 09:27
Аз съм за Трип Хаус.
Сега ще ти обясня къде е.
Ако застанеш там където се пресичат Патриарха и Витошка и тръгнеш към 5те кьошета, тръгваш по дения тротоар. Т.е. - вървиш по Патриахра към 5те. Първата пряка свиваш то е едно такова... слизаш по едни стълбички, малко графити има.
За дупченето... де да знам. Сигурно 20-25, ако е с твоя обица.

/wan`a`doo/
07-24-2006, 10:09
Aз бих се дупчила в Моника... просто почти всички дет са ми по-близки са се дупчили там и нз...някво сигурно ми е. Ама и Трип Хаус става...в смисъл май все едно кое от двете.