PDA

View Full Version : Alkohol ili treva



Jessika_MG
07-24-2006, 21:39
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:

07-24-2006, 21:48
pfffffff nikoe ot teq 2-te ne ubiva mukata, te samo ubivat nervni kletki i te prevru6tat v tup 4ovek! tova e moito momi4e tejkata istina...........

fake
07-24-2006, 21:49
пффф...джойнт избирам
от алкохол драйфам, правя глупости и изобщо не е фкусен...само някои...и ако изпия примерно литър водка ще умра(буквално)
от джойнта...дори и да прекаля, пак ще знам кфо правя, най-много да заспя...и ако умра, то ще е от смях, а не от натравяне(не буквално ест.) :lol:

BAD_GIRL_
07-24-2006, 22:16
trevata i alkoxola pomagat axxaax :wink:

kudravoto
07-24-2006, 22:27
една 120 ска

ViVIt0oo
07-24-2006, 22:34
#-o #-o Абе хора как може да си мислите,че някое от тези неща убиват мъката...Те само те умопомрачават и се заблуждаваш,че по този начин си разрешаваш проблемите...! [-X Но далеч не е така! Дори напротив-освен дадения проблем си навличаш и още-здравословни,психически(за щото всяко едно от тези неща освен на здравето вреди и на психиката,начинът на мислене,убежденията и т.н. на дадения човек!)

Съгласна съм с Госта,който каза,че дадените вещества само убиват клетки ....!
Незнам дали аз съм старомодна,но смятам,че съм права... :-k
Замислете се и за това преди да решите "да убиете мъката!" :-s

LiGLa`LiGaVa`
07-24-2006, 22:38
Mhm....Chesno da si kaja, az sum probvala i dvete, i zaedno, i po otdelno :) Posledniq put se razcepih sled edin cql masur i 4 vodki.. :) No si zavisi ot postata :P

07-24-2006, 22:44
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:
Радостта убива мъката.
тревата може и да е повод за радост, но не и при4ина за нея.
Алкохолът пък не само 4е не "убива мъката", ами напротив- полива я и я напоява, така 4е ако не след няколко 4ашки, то след няколко бутилки 4овек става направо парцал, не вижда никаква надежда и в 1 от 10 слу4ая прави осъзнат или неосъзнат опит за самоубийство.

lilkataaa
07-24-2006, 22:45
ае и двете най-добре :D

Jessika_MG
07-25-2006, 12:49
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:
Радостта убива мъката.
тревата може и да е повод за радост, но не и при4ина за нея.
Алкохолът пък не само 4е не "убива мъката", ами напротив- полива я и я напоява, така 4е ако не след няколко 4ашки, то след няколко бутилки 4овек става направо парцал, не вижда никаква надежда и в 1 от 10 слу4ая прави осъзнат или неосъзнат опит за самоубийство.
Mnogo si prav, no kato ne namiram nikade radost ... (osven v imeto mi) kakvo mi ostava ... S alkohola probvah, napih se i edvam stignah do legloto, 4udq se dali da ne probvam i treva. Moje pyk da mi se otrazi po-dobre. Vseki kazva 4e vinagi moje6 da nameri6 drugo re6enie na problemite si ..no moeto re6enie go nqma :cry: i ne moga da go zabravq ve4e 1 godina. Po4ti nikade ne izlizam ](*,) nqmam sili za ni6to, a i jelanieto lipsva. Pisna mi da se usmihvam fal6ivo :| Znam 4e 6te mi mine, no i nqma da e skoro za tova iskam ne6to, koeto 6te mi vredi, no pone tazi vreda 6te spra kogato az re6a :roll:

`Death`Whore`
07-25-2006, 12:52
Тревата убива мозъка, алкохолът - черния дроб. Нито едното от тях не убива мъката.

Jessika_MG
07-25-2006, 12:57
Тревата убива мозъка, алкохолът - черния дроб. Нито едното от тях не убива мъката.
a koe ubiva mykata ?

sk8er_girl
07-25-2006, 12:59
nito edno ot dvete ne ubiva makata no pritapqva simptomite i. moeto lekarstvo e kombinaciq ot dvete v umereni koli4estva

07-25-2006, 21:16
ave ne e hubu ako si v kofti nastroenie i da sa napushish ..

/wan`a`doo/
07-25-2006, 21:31
Ами мъката най-добре ти сам да я убиеш... иначе от личен опит алкохола само прави мъката по-голяма,а и създава още неща,които създават още мъка... а тревата може би е едно от най-хубавите неща в живота ми... направи си извода сама :wink:

sl1ck3r
07-25-2006, 23:27
s moq mizeren opit moga da kaja che i alkohola i trevata samo zasilvat emociiite - nezavisimo polojitelni ili otricatelni...demek - ako sam tujen i pusha treva stavam po tujen i mi stava po tupo..i alkohola taka...
taka stava s men, za drugite ne znam...

kristini4ka
07-26-2006, 09:44
Ne che ybiva mukata no az ma alkohola mn poveche se kefq i est mn poveche piq otkolkoto da pysha treva...

Jessika_MG
07-26-2006, 14:05
Ne men mi kazaha 4e trevata e po-dobre ot alkohola, no o6te ne sam probvala :-k

bla bla -f
07-27-2006, 00:20
emi dvete da se smesqt ne e mn jelatelno mn se razmazvash ..puk koe e po dobre to sicko si ubiva mukaja ot tea dvete no e za kratko i to si raboti samoto vnushenie za tova dokato poemash tezi neshtaKakto kazah idva ot samoto Vnushenie..i makar da ti e qko do trainiq im efekt posle pak ti e machno nali tka? ne moje da se promeni samo za kratko e ;]

sisk@
08-01-2006, 19:51
Предпочитам алкохола!

niGGa
08-01-2006, 21:34
Никое не убива мъката.Супер тъпо е да ползваш каквито и да е странични и донякъде вредни вещества за да си "убиеш" мъката.

freaky_FK
08-01-2006, 22:22
mukata nqma da q ubie nito edno ot dvete zashtotsled kato se nadrusashhubavo ili se natrqskash zdravo she se chustvash oshte po kofti.

CRaZy_IKT
08-01-2006, 23:21
една 120 ска
Ужасно си права :lol: 8)

thirteen
08-02-2006, 15:15
За тревата дума да не става,а ако се напия рева 2но.. тъй че за мен няма смисал в тва.

naia
08-02-2006, 16:04
и двете ама нямам никво желание напоследък нито да пуша нито да пия

FiSoLiNka
08-02-2006, 17:37
Oo0o0o makata ne se ubiva taka ......Za6tot moje da se napie6 kato svinq da zabravi6 za edna ve4er za neq ,ama na sutrinta hem 6te ima6 strahen mahmurluk hem makata nqma da e iz4eznala....A za joina.. prosto tova e ne6to koeto ne priemam ..6te pu6i6 6te ti e super i kato mine deistvieto si trup i na druga sutrin....pak sa6toto i maikata se vra6ta :-# :smt018 :smt018

kpucu_
08-04-2006, 22:40
Hm....po princip i trevata i alkohola sa tupo re6enie za ubivane na makata.I pri dvata variqnta sled tova ti e gadno,losho i t.n.NO vse pak az bih izbrala alkohola

sladkoto_neli
08-04-2006, 22:56
ами незнам как убива тревата маката(щото не сам пробвала)но от алкохола всичко минава(поне за малко).на мен ми действа добре за другите незнам

08-04-2006, 23:34
Trevata e po-dobriq variant!!! Veselo, smqx posle malko zdux i sled 2 do 6 4asa sled upotrebata si si staria 4ovek, nqma bolki nqma maxmurluk. No tova ne e spasenieto ot mukata.
Otivash s xora, koito sa ti priqtni i zabavni, nqkude kadeto shte ti e xubavo. Vijdash svetlata strana na jivota, koqto si pozabravila i vsi4ko e OK.
Joint i Alkohol se upotrebqxvat za da si napravish kupona na max(kogato imash nastroenie za veselba), a ne za da si utolish mukata.

08-04-2006, 23:47
Trevata e po-dobriq variant!!! Veselo, smqx posle malko zdux i sled 2 do 6 4asa sled upotrebata si si staria 4ovek, nqma bolki nqma maxmurluk. No tova ne e spasenieto ot mukata.
Otivash s xora, koito sa ti priqtni i zabavni, nqkude kadeto shte ti e xubavo. Vijdash svetlata strana na jivota, koqto si pozabravila i vsi4ko e OK.
Joint i Alkohol se upotrebqxvat za da si napravish kupona na max(kogato imash nastroenie za veselba), a ne za da si utolish mukata.

SickBoy
08-05-2006, 11:34
Алкохол И трева,супер размазващо е

FiSoLiNka
08-12-2006, 00:51
S edno izre4enie "nito edno ot dvete "!!!!!!!!

LostDemon`
08-12-2006, 01:34
амм.. не съм привърженик на нито едно от двете, но обикновено когато ми е кофти си вземам бира :smt016

Mike-Jones
08-12-2006, 19:15
i dvete nesa reshenie tova sa laina e vish nqkoi priqtel dobyr da pogovorishs nego po dobre she podeistva

Delfinche^
08-13-2006, 17:25
Нито едното нито другото

08-14-2006, 19:58
"trevata ubivala mozuchnite kletki"... ama che si prost i neuk!

Cool_Boy
08-17-2006, 00:56
Нито едно от двете!!!Мъката се решава по един дряг начин и той се казва разнообразие.Сред приятели хора който ще те подкрепят и ще те карат да се чувстваш добре.Алкохола и наркотика забавя мисълта и страданието но не решава проблема отгоре на това ти вреди употребата на алкохол и наркотици.С разум и малко акъл сичко се постига стига да си силен да се изправиш срещу проблемите и да ги решиш.

6emet4e
08-17-2006, 01:08
има много по-добри методи за убиване на мъката,тревата и алкохола не са решение [-X

sinful`girl
08-17-2006, 13:53
da ti kaja,ako pie6 i pu6i6 ednovremenno ne samo makata 6e ubie6,ami i sebe si ....alkoholat ti sasipva 4ernia drob(ako e v fabri4ni koli4estva),a trevata...trevata ti ubiva moza4nite kletki i pak ne e oferta,taka 4e za da si ubie6 makata,po-hubavo izlez,vij se s priateli,spodeli...pak ako ne ti pomogne,nz togava

DeSsY`
08-17-2006, 20:37
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:
Радостта убива мъката.
тревата може и да е повод за радост, но не и при4ина за нея.
Алкохолът пък не само 4е не "убива мъката", ами напротив- полива я и я напоява, така 4е ако не след няколко 4ашки, то след няколко бутилки 4овек става направо парцал, не вижда никаква надежда и в 1 от 10 слу4ая прави осъзнат или неосъзнат опит за самоубийство.
Mnogo si prav, no kato ne namiram nikade radost ... (osven v imeto mi) kakvo mi ostava ... S alkohola probvah, napih se i edvam stignah do legloto, 4udq se dali da ne probvam i treva. Moje pyk da mi se otrazi po-dobre. Vseki kazva 4e vinagi moje6 da nameri6 drugo re6enie na problemite si ..no moeto re6enie go nqma :cry: i ne moga da go zabravq ve4e 1 godina. Po4ti nikade ne izlizam ](*,) nqmam sili za ni6to, a i jelanieto lipsva. Pisna mi da se usmihvam fal6ivo :| Znam 4e 6te mi mine, no i nqma da e skoro za tova iskam ne6to, koeto 6te mi vredi, no pone tazi vreda 6te spra kogato az re6a :roll:

АБЕ МОМИЧЕ НАЙ-ДОБРЕ ВЗЕМИ СЕ СТЕГНИ! ИЗЛИЗАЙ! ТОЙ НЕ Е ЕДИНСТВЕНИЯ! ЩЕ НАМЕРИШ НЯКОЙ ДРУГ, С КОЙТО ДОРИ ЩЕ СИ ПАСТЕНЕ ПОВЕЧЕ! И КВИ СА ТИЯ ПРОСТОТИИ, ДА СИ УБИВАШ МЪКАТА С ТРЕВА И АЛКОХОЛ - ТАКА НЯМА ДА СТАНЕ!!! МОЖЕШ ДА Я СПРЕШ ЗА МАЛКО, НО ПОСЛЕ КАКВО?!?!? НАРКОМАНКА ИЛИ АЛКОХОЛИЧКА ЛИ ИСКАШ ДА СТАНЕШ ИЛИ?! НЕ СИ СКАПВАЙ ЖИВОТА ЗАРАДИ НЯКОЙ СИ, ЗАЕБИ ГО, ЗАБРАВИ ГО, ТОЙ НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА! ПРОДЪЛЖАВАЙ ДА ЖИВЕЕШ!!!!!!!!!

08-18-2006, 01:33
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:
Радостта убива мъката.
тревата може и да е повод за радост, но не и при4ина за нея.
Алкохолът пък не само 4е не "убива мъката", ами напротив- полива я и я напоява, така 4е ако не след няколко 4ашки, то след няколко бутилки 4овек става направо парцал, не вижда никаква надежда и в 1 от 10 слу4ая прави осъзнат или неосъзнат опит за самоубийство.
Mnogo si prav, no kato ne namiram nikade radost ... (osven v imeto mi) kakvo mi ostava ... S alkohola probvah, napih se i edvam stignah do legloto, 4udq se dali da ne probvam i treva. Moje pyk da mi se otrazi po-dobre. Vseki kazva 4e vinagi moje6 da nameri6 drugo re6enie na problemite si ..no moeto re6enie go nqma :cry: i ne moga da go zabravq ve4e 1 godina. Po4ti nikade ne izlizam ](*,) nqmam sili za ni6to, a i jelanieto lipsva. Pisna mi da se usmihvam fal6ivo :| Znam 4e 6te mi mine, no i nqma da e skoro za tova iskam ne6to, koeto 6te mi vredi, no pone tazi vreda 6te spra kogato az re6a :roll:
Излизай пове4е.
Имам предвид излизай сре Природата.
Отиди с КОМПАНИЯ на рилските езера , на Мальовица или където си решите.. пък може да слу4иш на хора..

п.с. Никога не смесвай алкохол с трева, никак не е весело.
Никога не употребявай алкохол сама, така се става алкохолик.

П.П.с. ако уцелиш подходящата компания и подходящото време на Рила може и по-интересни неща да ти се слу4ат..
"Алиса отхапа от едната страна на гъбата...."

ista
08-18-2006, 22:01
нито едто от двете... веднъж съм се напивала от мъка и ми беше супер тъпо... е, мъка... просто видях бившето си гадже, с което отидох на море, да се целува с друга... при положение, че аз вече бях минала през няколко момчета от неговата компания... и накрая осъзнах, че явно още съм влюбена в този малоумник! :smt010 :smt010 :smt010

Некаф тип
08-22-2006, 12:53
da ti kaja,ako pie6 i pu6i6 ednovremenno ne samo makata 6e ubie6,ami i sebe si ....alkoholat ti sasipva 4ernia drob(ako e v fabri4ni koli4estva),a trevata...trevata ti ubiva moza4nite kletki i pak ne e oferta,taka 4e za da si ubie6 makata,po-hubavo izlez,vij se s priateli,spodeli...pak ako ne ti pomogne,nz togava
Много простотии пак сте написали,но на тва ще се спра... Мойто момиче знаеш ли,че алкохола вреди не само на черния дроб??! Знаеш ли,че ебава майката на мозъчната кора??!?И кви сте такива да убивате мъката с алкохол и трева...кво сте видяли от живота още че ще ми убивате мъка...колко мнооого мъка ви предстои...Никога не съм се напушвал за да реша някъф проблем... кво да ви обяснявам.... [-(

psycho_girl
08-23-2006, 15:52
treva+alkoxol :smt005

08-23-2006, 18:06
Бира.

undead
08-24-2006, 10:08
Don't drink and drive , smoke and fly ;)

Grubiqnin
08-24-2006, 10:17
e pak s undead sme na 1 mnenie
napu6ete sa s nqkoi vesel 4ovek i sa razmajete ko 6a mi piite alkohol da sa tarkalqte po zemqta

Jessika_MG
08-24-2006, 18:44
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:
Радостта убива мъката.
тревата може и да е повод за радост, но не и при4ина за нея.
Алкохолът пък не само 4е не "убива мъката", ами напротив- полива я и я напоява, така 4е ако не след няколко 4ашки, то след няколко бутилки 4овек става направо парцал, не вижда никаква надежда и в 1 от 10 слу4ая прави осъзнат или неосъзнат опит за самоубийство.
Mnogo si prav, no kato ne namiram nikade radost ... (osven v imeto mi) kakvo mi ostava ... S alkohola probvah, napih se i edvam stignah do legloto, 4udq se dali da ne probvam i treva. Moje pyk da mi se otrazi po-dobre. Vseki kazva 4e vinagi moje6 da nameri6 drugo re6enie na problemite si ..no moeto re6enie go nqma :cry: i ne moga da go zabravq ve4e 1 godina. Po4ti nikade ne izlizam ](*,) nqmam sili za ni6to, a i jelanieto lipsva. Pisna mi da se usmihvam fal6ivo :| Znam 4e 6te mi mine, no i nqma da e skoro za tova iskam ne6to, koeto 6te mi vredi, no pone tazi vreda 6te spra kogato az re6a :roll:
Излизай пове4е.
Имам предвид излизай сре Природата.
Отиди с КОМПАНИЯ на рилските езера , на Мальовица или където си решите.. пък може да слу4иш на хора..

п.с. Никога не смесвай алкохол с трева, никак не е весело.
Никога не употребявай алкохол сама, така се става алкохолик.

П.П.с. ако уцелиш подходящата компания и подходящото време на Рила може и по-интересни неща да ти се слу4ат..
"Алиса отхапа от едната страна на гъбата...."

Nai-interesnoto e 4e predi sedmica izka4ih Maliovica :wink: no vse pak bqh s na6te ... se pak e na 400 km ot mqstoto kadeto jiveq :-k
Abe ddz moje pyk da zapo4na da se obnadejdavam.. i s treva i bez treva i s alkohol i bez alkohol... mi pak si sam kvo da prai6 :-s Vqrvate li mi 4e mnogo iskam da po4na pak daskalo i da sam sred hora :} ni6to 4e polvina gledat zlobno v koridora 8)

britney_04
08-26-2006, 21:11
AM... VZEMI SI DVE ZVEZDI OTIDI NA PARTY SAS PRIQTELI,POSLE MALKO SEX I PONE ZA MALKO STE ZABRAISH MAKATA SI.4REZ TAKIVA RABOTI MAKA NE MOISH DA MAHNESH ,SAMO DOKATO SI POD VAZDEISTVIETO NA KAKVOTO I DA BILO ZABRAVQSH OSTANALITE PROBLEMI KOITO IMASH

ELiTyYy
08-27-2006, 13:33
Тревата убива мозъка, алкохолът - черния дроб. Нито едното от тях не убива мъката. ПРАВИЛНО

Nen0RmalniK
09-20-2006, 16:11
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink: nai dobre smesi vodka marry jane s joint 100 % efekt:))

psycho_girl
09-20-2006, 16:22
бий си херо и ...... може не само болката да убиеш

LP_for3vEr
09-21-2006, 12:04
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:
ne piq i ne pu6a a si ubivam m1kata s pesni4ki podbrala sam za vseki slu4ai slu6am i reva :}

Silverfang
10-09-2006, 10:02
Koe spored vas po-dobre ubiva mykata? Izkajete li4niq si opit :wink:

100% АЛКОХОЛ!!!!!
ТРЕВАТА НЕ ПОМАГА ИЗОБ6ТО (Не 4е съм пу6ил кой знае колко трева)
Ма друго си е да се натаралянка6 и да не помниш нищо!
Аз съм се натрескал до такава степен 4е не 4е съм убил мъката, ами забравих каде живея! :wink:

ssiimmoonna
10-18-2006, 16:10
nqmam li4en opit v tova otno6enie az mukata q ubivam sus 6okolad i naistina pomaga vse pak v nego ima hormona na 6tastieto \:D/

quench
10-18-2006, 16:14
Още една бира пор фавор! Естествено,че алкохола - наркотиците ти сбъркват мозъка. Е,мож аз да съм по-неустойчив де....
Бе по-добре пийте по 1-2 водки и 3-4 бири,па станете и си отидете като хората.

gold lioness
10-21-2006, 15:05
nqmam li4en opit v tova otno6enie az mukata q ubivam sus 6okolad i naistina pomaga vse pak v nego ima hormona na 6tastieto \:D/

Horata ne pu6at i ne piqt samo za da ubiqt mukata... :roll:
Po temata - predpi4itam trewata pred alkohola, no tq naposleduk se namira mnogo trudno po moq krai.


Още една бира пор фавор! Естествено,че алкохола - наркотиците ти сбъркват мозъка.

A alkohola kakwo e? Nali i toi e narkotik i pri towa ot nai-opasnite.

nikinkaaa
10-29-2006, 11:53
Алкохол

extazygirl
10-29-2006, 12:52
spored men ako ti e tejko ne6to e po-dobre da sedne6 na po 4a6ka s priqteli otkolkoto da se napu6i6

fuckface
10-29-2006, 13:00
abe az izbiram trevata 6tot ot alkohola ako prekali6 6ti stane lo6o i samo 6e draifa6 i nema se 4ustfa6 dobre..vupreki 4e puk pri i trevata efekta e vremenen...vesel si dokato si napu6en...