PDA

View Full Version : NAPIVAM SE KATO SVINQ



6OKOLADOVA STRAST
07-25-2006, 11:47
~~~STRANNO AMA AZ SAM SAMO NA 14 I SE POBARKVAM OT VREME NA VREME,KATO IZPADNA V MAKI SE NAPIVAM KATO SVINQ I OT TAM NATATAK SLEDVAT OSTANALITE IZCEPKI SVALKI S 4UJDI GADJETA TANCI POO MASITE I TAKA NATATAK KAK DA SPRA~~~

cecko_boy
07-25-2006, 11:49
pi4 prodavat edni hap4eta v aptekite protiv alkohol sa na4i mislq 4e sa kum 15 leva 20 maximum i mislq 4e se raztvarqha v voda li piivash gi i pove4e nqma i da pomirishesh alkohol otidi v aptekata i gi popitai za teq hap4eta te gi znaqt

fti4ka
07-25-2006, 12:04
pi4 prodavat edni hap4eta v aptekite protiv alkohol sa na4i mislq 4e sa kum 15 leva 20 maximum i mislq 4e se raztvarqha v voda li piivash gi i pove4e nqma i da pomirishesh alkohol otidi v aptekata i gi popitai za teq hap4eta te gi znaqt

ooo teq trqq da gi probvam na ba6ta mi.. :-s

Jessika_MG
07-25-2006, 13:52
MI zamisli se kolko sme6no izglejda6 v 4ujdite o4i i moje i da spre6

CRaZy_IKT
07-25-2006, 13:56
MI zamisli se kolko sme6no izglejda6 v 4ujdite o4i i moje i da spre6
Много пъти са ми го казвали тва когато съм се напивала,но някак си алкохола поне у мен създава чуство за непукизъм така че в такива моменти поне при мен тва не действа.Не че се напивам често де.Сега трябва да помогнем на пича-ами купи си от тия хапчета може да помогнат

Jessika_MG
07-25-2006, 14:04
MI zamisli se kolko sme6no izglejda6 v 4ujdite o4i i moje i da spre6
Много пъти са ми го казвали тва когато съм се напивала,но някак си алкохола поне у мен създава чуство за непукизъм така че в такива моменти поне при мен тва не действа.Не че се напивам често де.Сега трябва да помогнем на пича-ами купи си от тия хапчета може да помогнат
Za nepokizma qsno, az piq v pove4eto slu4ai sama i nqmam pred koi da se izlagam, ako prekalq :-k

07-25-2006, 21:12
Produljavai v sushtia duh pich ! Ne gi slushai tea lapetii..
Napivai sa kato darvo i chukai chujdi madami
tva e istinata

R
07-25-2006, 21:21
pi4 prodavat edni hap4eta v aptekite protiv alkohol sa na4i mislq 4e sa kum 15 leva 20 maximum i mislq 4e se raztvarqha v voda li piivash gi i pove4e nqma i da pomirishesh alkohol otidi v aptekata i gi popitai za teq hap4eta te gi znaqt

Тия хапчета помагат само ако си внушиш,че трябва пак да ги пиеш щото са отвратителни!Едно 14 годнишно момче пък най-лесно може да спре алкохола....

PR0
07-25-2006, 21:22
Алкохола не решава нито един проблем. Щото като изтрезнееш пак ша си на същия хал.

Obitax
07-25-2006, 21:58
Pro e super prav . Nqma smisal ot alkohola . Problemite se re6avat kato se zahvane6 s tqh !!!! + tova sistemnoto napivane moje da ti pri4ini zdravoslovni problemi .

ycMuBkaTa
07-26-2006, 00:51
Като не можеш да се справиш сам, карай ваште да те водят на лекар или ходи сам. Въпросните хапчета се изписват от психиатър и мисля, че не ги дават без рецепта, ама се иска и воля, защото ако пиеш като ги вземаш можеш да гушнеш букета :smt012

07-26-2006, 12:29
Алкохола не решава нито един проблем. Щото като изтрезнееш пак ша си на същия хал.

Решението е просто. Не изтрезнявай :mrgreen:

PerfectStrang3r
07-26-2006, 13:06
Алкохолът не решава никакви проблеми ... само ги задълбочава .. за това наложи си го и не пий ..

07-26-2006, 22:07
Като пораснете малко ще разберете колко много проблеми решава алкохола.След дълъг и изтощителен работен ден върши чудеса. \:D/

Nasty_Bitch_AMG
07-29-2006, 14:50
Ama ti seriozno li si misli6 4e si pristrasten?Tova e pylna glupost i e na 4isto psihi4eska osniva.Prosto trqbva sam da osyznae6 4e alkohola ne e re6enie na nito edin problem,samo moje da ti dovle4e pove4e nepriqtnosti.Prosto osyznai 4e ti nqma6 nujda ot nego,prosto si vtylpqva6!Bydi silen!S teb sym!

Real`
07-29-2006, 15:05
Ama ti seriozno li si misli6 4e si pristrasten?Tova e pylna glupost i e na 4isto psihi4eska osniva.Prosto trqbva sam da osyznae6 4e alkohola ne e re6enie na nito edin problem,samo moje da ti dovle4e pove4e nepriqtnosti.Prosto osyznai 4e ti nqma6 nujda ot nego,prosto si vtylpqva6!Bydi silen!S teb sym!

Напълно съм съгласна!!Има алкохолна зависимост, ама изобщо не ми се вярва ти да си в тази категория че чак и хапчета да взимаш .. стига глупости! Говорим за човек, който просто е в труден период и веднъж решил че алкохола го отпуска не се спира.Трябва да проумееш че ще става по - зле ако продължаваш да пиеш, защото освен махмурлуците е напълно вероятно да разочароваш хора на които държиш и недай си Боже да ги изгубиш.Така че ти препоръчвам да седнеш и да си помислиш хубавичко какво ти дава и какво ти отнема шибания алкохол.Ще установиш колко голяма е разликата!УпеХ!

niGGa
07-29-2006, 16:51
~~~STRANNO AMA AZ SAM SAMO NA 14 I SE POBARKVAM OT VREME NA VREME,KATO IZPADNA V MAKI SE NAPIVAM KATO SVINQ I OT TAM NATATAK SLEDVAT OSTANALITE IZCEPKI SVALKI S 4UJDI GADJETA TANCI POO MASITE I TAKA NATATAK KAK DA SPRA~~~
Е що ти е да спираш?

`es
07-31-2006, 01:21
зависимост към алкохола СЪШТЕСТВУВА !!!!!!!!!! лично аз след наркотиците потърсих помошт в алкохола ... след като приятелите ми ... абсолютно всички ме помислиха за утрепка и какво ли не нямах останал акъл в главата си и започнах алкохол ! скарах се и със останалите си познати и в момента имам 2-ма приятели с които си говоря и получавам някаква подкрепа, но това е ... най-големия ми приятел стана спирта ...!!!!!
Не пийте ... не е там спасението ... сега когато имам адски много проблеми с наште незнам как да си намеря пари за психиатър ... просто каквото ми оставят аз го изпивам ... можеш да спреш алкохола ... има толкова други нешта около теб от които имаш нужда ... не си давай парите за алкохол !!!
хапчета ... глупости ... остави ... ти си на 14-15 ... всичко е психика ... макар че оттам се почва и стига до много лоши последствия [-X