PDA

View Full Version : Помогнете ми да спра тревата!



07-26-2006, 01:26
От няколко месеца съм твърдо зависим към тревата!Не съм опитвал нищо по сериозно,карам само на бира и трева,моля помогнете ми да се отърва от тревата!Много пъти съм се опитвал да я откажа но немога,от няколко дни почвам да полудявам заради нея и просто не искам да стигна до наркоман :(

spooks
07-26-2006, 04:19
Ами вземи се гръмни :smt075
То с трева и без трева все ще си останеш тъпак :smt098
Бойко-> :smt048 :smt072 <- Аз

BeBencEto
07-26-2006, 08:06
e nedei chak da se gurmish ama edva li nqkoi moje da ti pomogne zashtoto kakvoto i da ti kajem volqta si e tvoq. sa povecheto hora deto pushat treva se mislqt za qqq ela te me vijte az koi sum...i kvo da ne bi ot trevata da ti stavashe po qko!??? da ne bi tq da ti rpaveshe kupona?!??? ili ne moje bi ti e reshavala problemite a!???? zaradi tupoto ti mislene sa si na toq hal...kato ne si mojel da se opravish s neshto ili si bil qko sduh si si pushil trevata da ti opravi nastroenieto i kvo?? vijdash li sa dokude si stignal!? shto ne vzemesh da se bockash ima sushtiq efekt!???? are stiga gluposti mn se nervq..kato ne iskash da pushish treva nqma da pushish!!!! sa shte si lekuvash nervite i haraktera za da q otkajesh.shtoto nqkoi den ei taka ot guzariq si reshil da propushish!

/wan`a`doo/
07-26-2006, 12:00
"Твърдо" зависим и трева??? Интересен случай :-k май си и вярваш...

sk8er_girl
07-26-2006, 13:07
kat gledam vsi4ki te kritikuvat i moje bi ima za kvo. pri trevata vsi4ko e vapros na psihika...kazva6 si i spira6 no ako naistina go iska6. ako pu6i6 treva zaradi priqtelite si, prosto se otdeli za malko ot tqh ili gi pomoli za pokrepa. izbora i jivota sa si tvoi

PerfectStrang3r
07-26-2006, 13:07
Щом си почнал няма отърване ... не искам да те обезкуражавам, ама така си е.

cskamoni4ka
07-26-2006, 13:34
Опитай се да не пушиш....дори да ти се пуши,ако трябва си стой вкъщи ,прави нещо което да ти отвлича вниманието от тревата!НО НЕДЕЙ ДА ПУШИШ!

`Death`Whore`
07-26-2006, 13:36
Aко си в компания на напушляци, просто спри да излизаш с тях и излез с хора, които не използват такива неща. Ще ти се пуши яко, обаче поне няма да имаш подръка трева.

/wan`a`doo/
07-26-2006, 21:12
Щом си почнал няма отърване ... не искам да те обезкуражавам, ама така си е.
da be, 6te si umre 4oveka narkaq ot prepu6vane s naturalna doma6arka :lol:

niGGa
07-26-2006, 21:49
Щом си почнал няма отърване ... не искам да те обезкуражавам, ама така си е.
Ми не, не си е така.Всичко си е до човека и по точно до волята му.
Приятел, набий си в главата, че тва е лошо(въпреки че не е).Почни секи ден да си го повтаряш по много пъти.Ще се оправиш...Спокойно.Пък и удоволствието и чувството от първата трева след 1-2-месечна пауза е несравнимо...

07-26-2006, 22:10
Дядо,ти си ебати пропадналия наркоман... такива като теб направо в карцера.Сигурно си и дилар!

niGGa
07-26-2006, 23:09
Дядо,ти си ебати пропадналия наркоман... такива като теб направо в карцера.Сигурно си и дилар!
Здрасти баце!
Предполагам мнението ти беше адресирано до мен.Не е културно да ме определяш като "пропаднал наркоман" като не ме познаваш.Капиш? Напомняш ми някой от форума дет беше пуснал тема със въпрос "Той е наркоман и друса със трева.Как да му помогна?"
А за автора на темата - проведи терапия около месец.Просто не пуши!Толкова е просто..

grsti
07-27-2006, 19:58
ОМФГ!!!! НАРКОМАН!!!! Иди ф някоя клиника там щи помогнат :? ](*,) ](*,)

sl1ck3r
07-27-2006, 21:06
като чета се чудя да се смея ли или да плача...а и niGGa --> мисля 4е това ----->>>
Дядо,ти си ебати пропадналия наркоман... такива като теб направо в карцера.Сигурно си и дилар!-- не беше до теб а до dqdo fu4o ( демек автора на темата)..ама както и да е
По темата - напълно съм сългасен с niGGa - dqdo fu4o, просто не пуши някой друг месец и ще ти мине "пристрастяването".Ай успех :smt033

07-28-2006, 12:13
Pffff,vsi4ki ste mn zle weeeeeee!!!!!!!!!!!!!Kak kritikuvate mom4eto...narkoman bil nam si ko bil,TREVATA NE E NARKOTIK!!!!Tui e dokazano we balyci...znaete samo kak da kritikuvate,bez da sa opitate da mu pomognete,pff basi urodite...da sa gramnel nz si ko si,gramnete sa vii we!Toi 6tom iska da q otkaje,zna4i mu se jivee!Ta...kym avtora:Za da spre6 trevata trqbva da ima6 samo volq za tova,znam 4e e trudno...prosto trqbva da go napravi6,kaji si NE i tva e!I ne obry6tai vnimanie na maloumnicite,koito te kritikuvat! [-X

Magic*
07-28-2006, 23:22
toz pyk...pristrastil si se kym trewata?edwa li.prosto si wnushawash.ne moga da powqrwam,che ne mojesh bez da se napushish :lol: tfa ne sa cigari,ebati :lol: shtom naistina iskash da ne pushish,prosto ne pushi.kym trewata ne se pristrastqwash

Evgeny
07-29-2006, 22:57
Moga da vi kaja samo edno VOLQ MOJE DA IMA NO AKO V DNK-ato mu moje da pi6e drugo ako me razbirate v dnk-ato mu e otgovorat PROSOT NE MOJE DA SPRESH AKO SI ZAVISIM PO GENETICHEN NACHIN

CRaZy_IKT
07-30-2006, 01:33
аххахахаха първия в света си бате честито ти пристрастяване към тревата.Според мен тая тема е жестока ебавка* ама аре карай

FiSoLiNka
08-01-2006, 02:26
Za da q otkaje6 na parvo vreme trqbva da ima6 jelanie i volq!! A ne kato moito gadje "tova e posledniq koz i ot utre nqma da pu6a"... i kato go vidq kak pali poredniq koz razbiram kolko volq i jelanie ima toi....Za6to trqbva izbo6to da q po4vate :) I za da q spre6 napravo spira6 i cigari i treva

08-05-2006, 00:39
Nemoga da vi razbera? Mom4eto iska pomosht i savet, vie go zasipvate s kritiki i obidi. Verno moje i taka da go stimulirate da se otkaje ama ima i drugi na4ini. A i joint-a moje i da e narkotik no e lek i nemoje da go nari4ate narkoman pri polojenie, 4e vi obqsni, 4e ne polzva drugi "tejki" narkotici. Po vashta logika v Holandiq e pulno s izmekqri i narkomani, ne 4e ot 4asti ne e taka ama trevata si e gotina, stiga da ne se prekalqva.

A do avtora, ako ne iskash da se otdelqsh ot kompaniqta si, prosto zapo4vash malko po malko da namalqvash. Neska vednuj sled 2 dena pak i taka dokato ne se ograni4ish do 1 put mese4no. Hem shte se 4ustvash po-dobre i po-istinski, hem shte useshtash istinskiq efekt na chadela. Oba4e po-dobriq variant e da se otcepish ot kolektiva i da se suberesh s xora, 4iito prioriteti ne sa narkoticite i po vuzmojnost ne e i alkoxola. I se zapishi da trenirash neshto, za da si zapulvash vremeto pulnocenno i zdravoslovno!

pixie
08-06-2006, 09:17
От няколко месеца съм твърдо зависим към тревата!Не съм опитвал нищо по сериозно,карам само на бира и трева,моля помогнете ми да се отърва от тревата!Много пъти съм се опитвал да я откажа но немога,от няколко дни почвам да полудявам заради нея и просто не искам да стигна до наркоман :(
Не разбирам защо се превземаш.Така си се превземаш , че сам си се връзваш.Аз съм карала сума ти време "из другите светове" без спирка , но не съм станала зависима.Извинявай много , но ако искаш да спреш тревата - просто не пушиш.Не говоря празни приказки , не че ми пука ако някой ме обвини в тва:) Казвам го от личен опит , защото аз вече не пуша.Не искам.Една от компаниите , в които движа , си пушат почти редовно.Тревата даже не плащам , но пак не искам да пуша.Толкова ли си слаб ? За една трева? И от кога пушенето на трева те прави наркоман ?

macy_day_parade
08-07-2006, 18:52
molq ti se,spirai!mnogo mi e gadno da slu6am takiva ne6ta!!!!!!!!!SPIRAi
Edva li iska6 da umre6 m14itelno i tolkova rano...ili moje da iska6 da se gleda6 kak stava6 20 kg,kak ti izp1kvat i ti se raz6irqvat enite,kak ti se liupi kojata... :smt010 nedei taka...nie ne mojem da ti pomognem,pomogni si sam!!!!!

калитаря
08-08-2006, 12:07
oleleeeeeeeeee!

www.pavelludiq.data.bg

Влезте във форума и вижте в раздел СПАМ ! Има една тема (не требе да се регвате) на дядо фучо ... да видите , как аз (kalitarq) го отказвам с една псувня от това! ХОРА- ТОЙ СЕ ЕБАВА С ТЕБ! \:D/ #-o

08-08-2006, 12:07
molq ti se,spirai!mnogo mi e gadno da slu6am takiva ne6ta!!!!!!!!!SPIRAi
Edva li iska6 da umre6 m14itelno i tolkova rano...ili moje da iska6 da se gleda6 kak stava6 20 kg,kak ti izp1kvat i ti se raz6irqvat enite,kak ti se liupi kojata... :smt010 nedei taka...nie ne mojem da ti pomognem,pomogni si sam!!!!! [-( #-o #-o #-o #-o #-o

Ти си злеееее! Това да не ти е хероин! ](*,) ](*,) [-X

LaPd_KoRn
08-08-2006, 16:22
ae ebati pi4a napu6il sa e i si e vkaral filma 4e e pristrasten xhauhxuahx
kofti filmar

08-16-2006, 00:31
nai dobre proqvi silna volq i razberi 4e ``ot tolkova alkohol,cigari i treva,MLADOTO POKOLENIE SI OTIVA OT SEGA..``-ICE CREAM-BORBATA

SmurkamDoZori
08-16-2006, 13:22
помагам ти.

bqsnata_ku4ka
08-16-2006, 13:24
emi glei sa kvo: purvo potursi pomo6t. vtoro: trqbva da otide6 v nqkakva specializirana klinika za narkomani i zavisimi ot narkotici. =;

08-20-2006, 11:40
toz pyk...pristrastil si se kym trewata?edwa li.prosto si wnushawash.ne moga da powqrwam,che ne mojesh bez da se napushish :lol: tfa ne sa cigari,ebati :lol: shtom naistina iskash da ne pushish,prosto ne pushi.kym trewata ne se pristrastqwash

Внушаваш си батко от 6 години пуша яко, спирал съм за по месец просто спираш и толкова, набиваш си филми сериозно си си внушил , ама знам че е трудно като всички вадят коза просто се опитай като НЕ ТИСЕ ПУШИ да не го правиш. независимо от другите, и около мене като почнат да се напушват а съм в период на не пушене, ми потичат лигите, ама това е нормал, това е като сеедно да се видиш със сичките ти приятели и те да отидат на някво парти, а ти да седиш отвън и да гледаш , всми искушаващо е както всичко нормално което ти харесва, неходи по нникви клиникки че ще ти съсипят живота,


Ети едно действащо: за да излезеш от филма ти трее просто 1 седмица да не си пушил и вече дори не ти се пуши естествено,

Отиди и качи черни връх ама отдолу или се натовари физически яко или замини за някъде идеятта ми е направи нещо НОВО и интересно КОЕТО Да ти ГРАБНЕ МИСЪЛТА и няма да ти се пуши СЕРИОУЗ, и стига се па нира ВАЖНО Е НЕ СИ НАбИВАЙ ФИЛМИ докато си напушен е още по лесно да си внушиш 10001000 неща, от опит ти казвам хайде

Некаф тип
08-21-2006, 22:44
Не мога да повярвам колко ограничени хора има...И в друди теми четох простотии,но тук направо къртите мифки! Когато пушиш редовно пич е нормално да ти се иска да се напушиш пак и пак..Просто мозъка ти започва да "цикли",ако мога така да се изразя,и започваш да мисиш само за това... И не е нужно да си почиваш месеци за да усетиш разликата.. Още на първата седмица и ще се почувстваш по-добре.
На мен големия зор ми беше да откажа цигарите,но и тва става невероятно лесно.Просто повярвай,че можеш бе пич!
Иска ми се да покритикувам и някой тъпи отговори,но нали на тва типче тря помагаме :lol:

08-21-2006, 23:04
Между другото тревата се спира по-лесно от цигарите...

Некаф тип
08-22-2006, 12:44
Между другото тревата се спира по-лесно от цигарите...
Ето нещо наистина вярно!

Grubiqnin
08-24-2006, 10:24
awe ne ta li ubiva misalta 4e roditeliteti kat razberat 6a ta izkarat s tupanici ot vas ;)

undead
08-24-2006, 10:36
sha spite po peikite ;)

tochka
09-08-2006, 22:09
e pa pich ti si nomer 1 ti si edinstveniqt chovek v celiq svqt... pristrasten kym trevata i zavisim kym neq... spored men si za rekordite na gines!

BAD_GIRL_
09-09-2006, 20:30
slunce na teb ti trq mno golqma volq no i drugo ako priqtelite ti pushat treva prosto spri da xodish s tqx trq da si namerish priqtna kompaniq i nz ti si reshavash i as bqx kato teb no pone si smenix kompaniqta i ne spirax da mislq kolko mi se pushi treva no se pak se zdurjax i ne poshix za tva i ti trq da q..... :wink:

Bonbonenata
09-09-2006, 20:36
Всичко си зависи от теб. Ако положиш необходимата доза воля, желания и труд, ще я откажеш. Помоли околните за малко разбиране и помощ. В краен случай се свържи със специалист. По-добре късно, отколкото никога. Ще се наложи да признаеш.

mganga
09-11-2006, 12:13
Много често в тревата се слага по-силен наркотик(това го знае само този, който я продава) с цел да направи купувача зависим от тревата.
Това води до пристрастяване и съответно по-големи печалби за дилърите. Съвет: недейте да пробвате какъвто и да е наркотик. Даже и трева.

09-12-2006, 12:20
Щом си почнал няма отърване ... не искам да те обезкуражавам, ама така си е.

Molq,davaite bez nekompetentni mneniq po forumite,kato ne znaete,ili kato ne ste sigurni ne se obajdaite.Trevata ne e fizi4eski pristrastqva6tq,kum neq moje da se razvie abstenciq,koqto moje da se razvie i kum zahar,kafe,daje duvki i pliusheni me4eta.Drugoto i ime e navik,prosto ako si sviknal seki den da pu6i6 treva,trudno 6te ti e da se otturve6 ot navika,ako si sviknal vseki den ot 3 godi6en da stava6 i da si gu6va6 pliushenoto me4e,na 18 trudno 6te te otkajem...ina4e po temata,nabii si v glavata 4e nqma da ti e po-kef s neq i se opitai da go kara6 malko na mazohizum,pomoli i priqtelite da te spirat,hvani se na bas s teq deto pofi6 koz4eto 4e ako zavurti6 o6te edno mase 6te im dade6 20 lea...6te se nau4i6 spox,nqma ot kfo da se pritesnqva6,da ne ti nabivat depresii,tova ne ti e tvurd narkotik,tova ti e prosto treva.

qfo
09-12-2006, 15:53
pich ili si typ ili iskash da se isfukash pred sichki che pafkash jonka! pusheh ot 2 godini joint mnogo seriozno seki den po mnogo kazah si che she spra i za 2 dena spreh i ot mesec i nesho ne su pushil! samo ne mi se pravi che si zavisim che nema takova pravilo prosto trea da imash volq sesh se

britney_04
09-18-2006, 13:27
Za da q otkaje6 na parvo vreme trqbva da ima6 jelanie i volq!! A ne kato moito gadje "tova e posledniq koz i ot utre nqma da pu6a"... i kato go vidq kak pali poredniq koz razbiram kolko volq i jelanie ima toi....Za6to trqbva izbo6to da q po4vate :) I za da q spre6 napravo spira6 i cigari i treva
ти луда ли си ве момиче?Тревата има опоивъщ ефект заради които се смята за наркотик,но към тревата няма нито физическа ,нито психическа зависимост :!: Тъи, че приятеляти не я спира защото тои самия не иска и не му минава през акъла изобщо да я спре в момента ,а не защото е престрастен и неможе без нея пффф ](*,)

Nen0RmalniK
09-19-2006, 11:30
Am Bace.. ti stiga da iskash 6te q otkaje6.. az ako iskam oshte sega moga da q otkaja no prosto ne iskam haresva mi.. ne stoi v kompaniq na trevomani narkomani.. aa po4ni sportuvai neshto.. i ne se kosi narkoman ot treva se ne stava !