PDA

View Full Version : Нашите герои-дайте мнение



07-27-2006, 13:56
Много е изговорено за "националните ни герои"(в кавички е защото е супер изтъркано клише),но ми е интересно какво е вашето мнение и то по-конкретно за Христо Ботев(най-вече преминаването му с четата).Интересувам се,тъй като пиша по темата и няма да е зле да се обогатя с други гледни точки.
Та как възприемате това,което осъществяват Ботев и четата му?Навсякъде се говори за героизма,но ще се радвам,ако има по-различни виждания...Героично ли е всичко това наистина?Мислите ли,че е имало полза?И погледнато от друг ъгъл,принудителното завземане на "Радецки" и проява на така наречения "тероризъм".Оправдано ли е това?Може ли Ботев и хората като него,макар и по-незивестни, да служат днес за пример?
Ето ви много насочващи въпроси...Въобще пишете какво е мнението ви!И благодаря!

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2006, 22:54
mi geroi4no e az naprimer nqma da ida ei taka da se biq i da znam 4e moga da umra sumnqvam se 4e nqkoi ot vas 6te subere tolkova smelost i da hvane puskata v ruka i da ide primerno v irak i da se strelq a i qvno e imalo polza shtom dnes sme svobodna durjava a ina4e tova 44e mi govorqt kolko mn`bilo geroi4no i t.n. v 4asovete po istoriq malko mi naduva glavata :smt013