PDA

View Full Version : Мразя Българите!



Ritsuka
08-02-2006, 21:17
Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?

BeBencEto
08-02-2006, 21:19
kvi sa tiq gluposti kak mojesh da mrazish naroda ot koito si...verno bulgarite ne si popliuvame ama ne vsichki sa tolkova ujasni...moje bi si popadnal na takiva...

k0tencet0
08-02-2006, 21:24
kvi sa tiq gluposti kak mojesh da mrazish naroda ot koito si...verno bulgarite ne si popliuvame ama ne vsichki sa tolkova ujasni...moje bi si popadnal na takiva... =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
_________________
tva e za lok spored men
_________________
da ama mn psuva6 be rasista! NE PSUVAI WE DA GO E*A!

08-02-2006, 21:27
Ti pyk ne si popadala na drugi narodi, да видиш какво и що!
Мен не ме ебе дали съм англичанин, американец, японец, германец, но ме бърка, даже много ме бърка че съм българин. Добре, уе! САЩ съществува от 300-400 години, направиха една от най-могъщите наций, хората си живеят живота, е, ние кат съществуваме от 1400 с кфо ще се похвалим? Мачкат ни наляво и надясно, щото сме зганщина варвари! Ако имам възможност изчезвам от тая скапана държава, и изобщо не ме ебе, родина ли е, каква е!

CooL_CheRRy
08-02-2006, 21:28
ами има хора дето вече са се отчаяли от България и изобщо от средата на живот в нея

hristina^
08-02-2006, 22:38
Ti pyk ne si popadala na drugi narodi, да видиш какво и що!
Мен не ме ебе дали съм англичанин, американец, японец, германец, но ме бърка, даже много ме бърка че съм българин. Добре, уе! САЩ съществува от 300-400 години, направиха една от най-могъщите наций, хората си живеят живота, е, ние кат съществуваме от 1400 с кфо ще се похвалим? Мачкат ни наляво и надясно, щото сме зганщина варвари! Ако имам възможност изчезвам от тая скапана държава, и изобщо не ме ебе, родина ли е, каква е!

добре ама има 1 подробност, знаеш ли че заради такива като теб дето се ''цепят от колектива'' няма да се оправи България. И защо възхваляваш другите държави? Щял да се махне от БГ .... ОК дано си по-добре,ама според мен човек трябва да взима от там , докъдето м у стига ръката, не по-далеч! [-X

piska_
08-02-2006, 22:40
Някои хора явно нямат какво да правят и пускат тъпи теми... :-k

08-02-2006, 23:11
Някои хора явно нямат какво да правят и пускат тъпи теми... :-k
А другите им се връзват и им отговарят с още по-тъпи мнения ... какво да ти кажа - форум :mrgreen:

piska_
08-02-2006, 23:13
Незнам ама много гости много нещо... :wink:

08-02-2006, 23:19
pishka_ моля не се обаждай. Темата не е тъпа. Толкова ли сте тъпи да прозрете истината бре? Няма извесни българи! Абсолютно всички извесни българи са напуснали шибаняшката си родина, преди да станат извесни. Джон Атанасов, Дан Колоф, а пък за футболистите няма и да споменавам. Факт е че България нестава. Само погледнете телевизия. И най-тъпата програма СКАТ. Немога да разбера как на оня гаден нацист му се дава да говори, мръсния гъз вече много започна да ми лази по нервите, ако не сте се сетили става въпрос за уважаемия гъз Сидеров. Няма да видите такова нещо в щатите нали, гаден фашист, в интерес на истината и в германия няма да ги видите такива. Разни педераст искат да стават депотати, оня другия дебелак иска да става президент, абе моля ти се бе, да ти сера на държавата.

piska_
08-02-2006, 23:28
=; Нали имам право да си изкажа мнението...

sl1ck3r
08-03-2006, 10:15
Някои хора явно нямат какво да правят и пускат тъпи теми... :-k
А другите им се връзват и им отговарят с още по-тъпи мнения ... какво да ти кажа - форум :mrgreen:
Гостенино, тфа беше адското определение за форум...мн ме изкефи
sorry за off-topic-a

JoeyStarr
08-03-2006, 10:41
Хах...темата е много хубава.До преди няколко месеца и аз бях настроен много анти България.Просто псувах наред и като се разпалвах: "Мразя я тази държава,всичко тук мразя - тоя пропаднал град,всичката измет,която ме мисли за прошляк и наркоман;политиците мразя;образователната система,здравоопазването и за каквото друго можех да се сетя на момента.Тогава казвах: "Добре,че скоро заминавам...само за приятелите ще ми е мъчно и т.н.".След по-малко от 2 седмици заминавам за 1 година в Германия и в последно време си направих една равносметка.Просто през тези последни мои дни тук обръщам внимание и на най-малките неща - например олющените блокове,мръсните улици и т.н.И някакси осъзнах,че не мога да си мразя родината просто.Принадлежа тук и съм грешал като съм си мислел,че на друго място ще ми бъде по-добре.Но такъв си е манталитетът на българина - по-отделно имаме голям потенциал,но всеки гледа себе си,или винаги гледаме как да минем по-леко.


А и малко пояснение...не знам кой по-горе беше писал за Дан Колов и Джон Атанасов.Искам да уточня нещо - бащата на Джон Атанасов е емигрирал в Америка и Джон си е роден там.Дан Колов също е емигрант,но когато кариерата му набира сила и става световно известен той никога не е забравял,че е българин и винаги е милеел за България.Освен това той се връща в България и умира в родното си село,като всичко което е спечелил е дал за благотворителност в родината си.

niki7o
08-03-2006, 10:42
OMG къв си ти бе???? Като мразиш българите кво правиш в България?????

skate_warrior
08-03-2006, 10:55
na kriv h*i put*ata mu vinovna...

niki7o
08-03-2006, 10:56
na kriv h*i put*ata mu vinovna...
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

08-03-2006, 11:03
Държавата ни нищо не стува,но ние си я направихме такава.Вече за да си "някакъв",не се изисква да имаш образование.Само даваш дупе и препоръките ти вече са написани.Нашата държава я управляват мутрите и циганите.Навсякъде по света ни мразят.Това е истината.За да успееш ИСТИНСКИ трябва да заминеш да учиш/правиш бизнес,някъде на запад.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-03-2006, 11:38
vqrno e tova sa gluposti i mahai se ot bg aide kakvo 4akash nali ne ti haresva az li4no ne moga da se mahna toku taka tuk sa priqtelite mi rodninite horata koito obi4am ti kato mojesh mahai se shto za bulgarin si ti beee

Друг Гост
08-03-2006, 12:06
a[N]D[i]T[k]a]vqrno e tova sa gluposti i mahai se ot bg aide kakvo 4akash nali ne ti haresva az li4no ne moga da se mahna toku taka tuk sa priqtelite mi rodninite horata koito obi4am ti kato mojesh mahai se shto za bulgarin si ti beee
ако не беше българин, нямаше да му пука на човека и нямаше да мрази. Хората с образование и мисъл се трепят като луди, азщото некви мамини дечица и мутри държат парите. Просто човек, който иска да се реализира, няма да може да го направи в България. Аз също живот и здраве ще замина, но никога няма да забравя родината си и никоа няма да се чувствам американец/англичанин/немец. Ебахти тъпата мисъл, дето вадиш!!!!!

impress
08-03-2006, 12:57
Еми така е, като всеки си мисли че е просто една статистическа единица от една голяяма съвкупност.
Ако не си помогнем ние и Господ няма да ни помогне. Ама то как да стане, трябва да седнем малко да поучим като хората или ако не това, то поне да научим перфектно нещо, с което да се изхранваме. И като не гледаме в чинията на другите ще ни е по-добре. Те някои хора и през робството са успели да преживяват... "Преклонена главица сабя не я сече" (майче така беше)

И мога да ви кажа БГ си е много добре, защото колкото по-голяма и мощна става една страна, толкова беше другите ще влизат в конфронтации с нея. Вие к'во искате, да ни управляват някви продажни, които само чакат да се разрастне държавата, а после да я забъркат в някоя война ли?

impress
08-03-2006, 13:40
българите сме кофти племе...

Не точно. Просто сме по средата между много хубаво и много кофти. Нито има някаква война (да чукнем на дърво), нито пък толкова сме умрели от глад и не живеем в колиби.

vra4ka
08-03-2006, 15:16
Еми като цяло не сме цветя за мирисане, но не сме и толкова лоши!
Народопсихологията наистина играе голяма роля. Който го интересува да прочете малко Иван Хаджийски!
Единствения начин да се пооправим от това е бъдещите деца да бъдат отглеждани от хора с различен мироглед и родителите да си ги получават вече като оформени личности. Е това няма никога да стане.
Така че не се ядосвай! Всеки народ си има кусури! Хората са си хора, независимо къде са и каква им е кръвта :wink:

mravu4kata
08-03-2006, 15:25
българите сме кофти племе...

Не точно. Просто сме по средата между много хубаво и много кофти. Нито има някаква война (да чукнем на дърво), нито пък толкова сме умрели от глад и не живеем в колиби.Според мен сме,защото политиците ни нанасят удар след удар,ние само хленчим и си ближем раните,вместо да се опитаме да оправим нещата.В развитите страни,на хората като не им изнася нещо,протестират и си постигат целите,а ние си мълчим.

Elektra_x
08-03-2006, 16:00
Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?
Е*ахти тъпата тема.Не можах да разбера и за к'во я пускаш...пък и коментар искаш...боже какви хора има на тоя свят.Българите били педераси щото били 500 год под робство.И ако ти си такъв не си мисли че всички хора в България са "жалки шибаняци","голтаци"или "алчни копелета".Има много успели хора в Бг.Ама к'во ли ти обеснявам...поредния комплексиран пубер...

Ipolit
08-03-2006, 17:24
Ti pyk ne si popadala na drugi narodi, да видиш какво и що!
Мен не ме ебе дали съм англичанин, американец, японец, германец, но ме бърка, даже много ме бърка че съм българин. Добре, уе! САЩ съществува от 300-400 години, направиха една от най-могъщите наций, хората си живеят живота, е, ние кат съществуваме от 1400 с кфо ще се похвалим? Мачкат ни наляво и надясно, щото сме зганщина варвари! Ако имам възможност изчезвам от тая скапана държава, и изобщо не ме ебе, родина ли е, каква е!

По всичко личи, че си чудовищно неграмотен простак. От теб би излязъл страхотен американец...
Марш да миеш чинии!!!
:smt006

Другия Гост
08-03-2006, 17:26
Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?
Е*ахти тъпата тема.Не можах да разбера и за к'во я пускаш...пък и коментар искаш...боже какви хора има на тоя свят.Българите били педераси щото били 500 год под робство.И ако ти си такъв не си мисли че всички хора в България са "жалки шибаняци","голтаци"или "алчни копелета".Има много успели хора в Бг.Ама к'во ли ти обеснявам...поредния комплексиран пубер...
Имало много хора...дрън та дрън...Колко много хора? С кого ни сравняваш по процент на успели хора? С Афганистан? С Нигерия? С Етиопия? Да, в сравнение с тях ние сме една успяла държава. Но в страните от Европа едва ли има повече от 7-8 по-изостанали държави от нашата, защото тук успелите хора са мутри или партиино обвързани. Успелият еропеец е далеч по-различен.

Нищо смислено не каза с тоя си пост.

Elektra_x
08-03-2006, 17:39
Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?
Е*ахти тъпата тема.Не можах да разбера и за к'во я пускаш...пък и коментар искаш...боже какви хора има на тоя свят.Българите били педераси щото били 500 год под робство.И ако ти си такъв не си мисли че всички хора в България са "жалки шибаняци","голтаци"или "алчни копелета".Има много успели хора в Бг.Ама к'во ли ти обеснявам...поредния комплексиран пубер...
Имало много хора...дрън та дрън...Колко много хора? С кого ни сравняваш по процент на успели хора? С Афганистан? С Нигерия? С Етиопия? Да, в сравнение с тях ние сме една успяла държава. Но в страните от Европа едва ли има повече от 7-8 по-изостанали държави от нашата, защото тук успелите хора са мутри или партиино обвързани. Успелият еропеец е далеч по-различен.

Нищо смислено не каза с тоя си пост.
OMG
Под успял човек аз нямам предвид човек с много пари...а човек завършил,който има няква кариера и цел да постигне нещо в тоя живот...т'ва за мен е много по важно от колкото да ми имаш 1-2-3 мил.И не казах че всеки в България е успял,но има и такива,нито пък сравнявам Бг с Афранистан и Етиопия...и какво разбираш ти под "успял европеец".Не мисля че ние българите сме толкова западнали има и такива който нямат нито дом нито нищо,но има и хора който не са в т'ва полувение.За мен да имаш образование и работа е все едно си успял.
точка.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-03-2006, 18:23
a[N]D[i]T[k]a]vqrno e tova sa gluposti i mahai se ot bg aide kakvo 4akash nali ne ti haresva az li4no ne moga da se mahna toku taka tuk sa priqtelite mi rodninite horata koito obi4am ti kato mojesh mahai se shto za bulgarin si ti beee
ако не беше българин, нямаше да му пука на човека и нямаше да мрази. Хората с образование и мисъл се трепят като луди, азщото некви мамини дечица и мутри държат парите. Просто човек, който иска да се реализира, няма да може да го направи в България. Аз също живот и здраве ще замина, но никога няма да забравя родината си и никоа няма да се чувствам американец/англичанин/немец. Ебахти тъпата мисъл, дето вадиш!!!!!

ne6to ne si me razbral shto za bulgarin e 4oveka koito mrazi bulgariq i bulgarite zaedno s neq ? ne e dlujen da e rodolubec no pone moje da uvajava stranata pone malko vse pak e negova rodina

Novkov
08-03-2006, 18:34
До автора: и ние не те обичаме много, много :smt019 :smt019 :smt019

just_a_kid
08-03-2006, 19:18
Всеки може да си мрази каквото иска. Има кофти българи, има и не толкова кофти българи. Според мен проблемът на повечето е в начина, по който възприемат някои неща и нагласата, че като се оплакват ще променят нещо и чакат някой друг да им реши проблемите.
Мисля, че авторът на темата не е много наясно със значението на думата "педерас" /която според мен се пише с "т" накрая/.
Наистина, както каза Vra4ka, всеки народ си има кусури. Не, че това е оправдание за кусурите на нашия, но просто не мисля, че като разправяш насам-натам, че мразиш сънародниците си и като обясняваш колко сме били алчни и т.н., променяш нещо.

the_o.c_girl
08-03-2006, 21:10
lock

Eclipse_bb
08-03-2006, 21:11
Добра тема.
В интерес на истината, напоследък все повече се улавям, че се настройвам против хората...
Под "хората" имам предвид масите - около 70% от населението, може и повече...
Не мога да понасям завистливи хора, хора без цел в живота си и такива, които тъпчат на едно място, не се стремят към развитие...
Ето това виждам около себе си...
Още повече, като погледна тези с по три-четири години по-малки от мен (аз съм на 20) ми става зле - като че изглупяват все повече...
Но чак да мразя... не знам, не съм човек на крайностите...
Не мога да кажа нещо против за държавата ни като институция, по-скоро лошото идва от хората, които я ръководят - за никого не е тайна, че гледат основно собствените си интереси и никой дума не мое да им каже... Да не говорим за цялото устройство, монополите на държавата в някои сектори от бизнеса...


Колкото до автора - чудни са ми такива като теб, които си мислят, че "навън" би им било много лесно, животе им би бил песен...
Не знам, може да съм глупав, може да съм инат, но никога не бих заминал в чужбина за нещо, различно от екскурзия или командировка...

*Sumerian_Haze*
08-04-2006, 01:02
pishka_ моля не се обаждай. Темата не е тъпа. Толкова ли сте тъпи да прозрете истината бре? Няма извесни българи! Абсолютно всички извесни българи са напуснали шибаняшката си родина, преди да станат извесни. Джон Атанасов, Дан Колоф, а пък за футболистите няма и да споменавам. Факт е че България нестава. Само погледнете телевизия. И най-тъпата програма СКАТ. Немога да разбера как на оня гаден нацист му се дава да говори, мръсния гъз вече много започна да ми лази по нервите, ако не сте се сетили става въпрос за уважаемия гъз Сидеров. Няма да видите такова нещо в щатите нали, гаден фашист, в интерес на истината и в германия няма да ги видите такива. Разни педераст искат да стават депотати, оня другия дебелак иска да става президент, абе моля ти се бе, да ти сера на държавата.


Знаеш ли , ти заслужаваш да мреш по възможно най - гаден начин ! Ей такива като тебе ни влекат надолу ... някав вчерашен льолю , дето не вижда по далеч от носа си ... такива отрепки като тебе ги мразя повече и от мангалите ... Как може , бе идиот , такъв , да отхвърляш всичко родно и българско , такива мижатурки кат тебе не заслужават нищо повече от смърт ! Кькво говориш за Волен Сидеров , мухльо заспал, той е много повече от колкото ти ще бъдеш някога - той е ПАТРИОТ ! Ако всички бяхме мухльовци като тебе , незнам докъде щяхме да сме стигнали вече ... Господи , Господи , избави ни от такива отрепки ... Не смей да хулиш народ и държава със славно и велико минало , с герои проляли кръв за свободата на нищожества като тебе ... НИКОЯ страна не може да се сравни с България , защото това е Нашата родина ...

IKisseDAGirL
08-04-2006, 07:42
още като ти видях заглавието на темата, се зарадвах, че не се познаваме :x

WILD__BOY
08-04-2006, 07:48
Стани от кревата, изкъпи се, измий си зъбите и после па помисли ;)

Frank_Lampard
08-04-2006, 09:13
ти си 'леко' неителигентна. мнението ти е коментирано и ще се коментира преди и след мен, но ... не е ли АДСКИ тъпо да го напишеш в БЪЛГАРСКИ форум с БЪЛГАРСКИ потребители и е нормално 99% от нас да се засегнем ? без думи съм направо ... нормално е да има изверги като теб, но не е нормално те да стигат до компютри, от които да пишат такива 'високо-смислени' мнения...
за твоя информация 'рутсулка', значи толкова колкото и ти за форума ;)

Mo6no
08-04-2006, 09:35
Аз пък мразя Турци, българи,цигани,немци,амерк канци,французи и т.н.
Само марсианците са най-великите. Така си е, няма какво да се лъжем.

Loshotia
08-04-2006, 10:18
Мен ми е интересно защо теми от тоя тип ги пускат "гости".

teen^baby
08-04-2006, 12:12
Някои хора явно нямат какво да правят и пускат тъпи теми... :-k
А другите им се връзват и им отговарят с още по-тъпи мнения ... какво да ти кажа - форум :mrgreen:
=D> =D>

Ice_Queen
08-04-2006, 12:15
Всеки може да си мрази каквото иска. Има кофти българи, има и не толкова кофти българи. Според мен проблемът на повечето е в начина, по който възприемат някои неща и нагласата, че като се оплакват ще променят нещо и чакат някой друг да им реши проблемите.
Мисля, че авторът на темата не е много наясно със значението на думата "педерас" /която според мен се пише с "т" накрая/.
Наистина, както каза Vra4ka, всеки народ си има кусури. Не, че това е оправдание за кусурите на нашия, но просто не мисля, че като разправяш насам-натам, че мразиш сънародниците си и като обясняваш колко сме били алчни и т.н., променяш нещо.

=D>

techCandy
08-04-2006, 14:16
Не мисля да си правя труда да чета всички мнения, безполезно е. С
удоволствие бих ви разхвърляла, повечето от вас, но колко тъжно, не ми се заминава, затова ще кажа на автора, и на тези които го подкрепят, следното: Бегай от тука бе, мухал! Все едно някой е преритал за още боклуци в тая страна, чупката!

Dr. Kazimbutt
08-04-2006, 14:31
Знаеш ли , ти заслужаваш да мреш по възможно най - гаден начин ! Ей такива като тебе ни влекат надолу ... някав вчерашен льолю , дето не вижда по далеч от носа си ... такива отрепки като тебе ги мразя повече и от мангалите ... Как може , бе идиот , такъв , да отхвърляш всичко родно и българско , такива мижатурки кат тебе не заслужават нищо повече от смърт ! Кькво говориш за Волен Сидеров , мухльо заспал, той е много повече от колкото ти ще бъдеш някога - той е ПАТРИОТ ! Ако всички бяхме мухльовци като тебе , незнам докъде щяхме да сме стигнали вече ... Господи , Господи , избави ни от такива отрепки ... Не смей да хулиш народ и държава със славно и велико минало , с герои проляли кръв за свободата на нищожества като тебе ... НИКОЯ страна не може да се сравни с България , защото това е Нашата родина ...
Воленчо е патриот на думи. Само дето думите трябва да бъдат доказвани с действия... За момента Сидеров не е направил нищо за България, така че по нищо не му личи да е голям родолюбец.

Миналото ни е велико. Миналото, а не наствоящето. Хората като тебе трябва да се научат да правят разлика между тези две неща. Трябва да гледаме какви сме сега, а не какви сме били преди 1000 години, защото тогава даже и да сме били силна нация, това не ни пречи сега да сме мизерници. Ние сме най-зле от цяла Европа.

Истина е, че българите сме прост народ. Бай Ганьо не е измислица. Той е олицетворение на най-характерните черти на българина.

П.П. Българите сме далеч по-крадливи от "мангалите". Те крадат на дребно, а ние - на едро.

08-04-2006, 16:01
Чел съм Сидеров и казва големи истини. Падна ми в очите като разбрах, че не харесва Dead Kennedys. Била сатанинска група.

Ziezi
08-04-2006, 19:18
Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?

Шибаняк си ти и тия,които са те отгледали!!!!Мръсен турчин,а вие,идиоти,кво му се връзвате на тоя криптукокус гатии,не виждате ли,че тва е чиста провокация!Тоя ако е българин аз лично ще си прережа вените!Писна ми от тия шибани фесове,но още повече ми писна от кретените,които само повтарят "офф,мразя всичко българско","българите сме измет" или ми цитират някви умни стихотворения :smt013 !Ето заради такива низши същества сме стигнали дотук!Тъпанари,как може да плюете по единствения човек в парламента,който показва,че мисли за България?Патриот бил на думи-ами всичките митинги,подписки,законопро екти и тн. само думи ли са?Ще се сетите вие,ама ще е късно!!! :smt013

Dr. Kazimbutt
08-04-2006, 19:23
Промитите мозъци стават все повече... :?

Ziezi
08-04-2006, 20:04
Промитите мозъци стават все повече... :?

Аз ли трябва да съм промитият мозък?Ако да,защо смяташ така?

Dr. Kazimbutt
08-04-2006, 20:16
Аз ли трябва да съм промитият мозък?Ако да,защо смяташ така?
Да, ти. Защо? Ами защото се връзваш на "проповедите" на Сидеров. Разправяш ми, че имало митинги и тем подобни - хубаво... само че те не са дали никакъв резултат.

Ако не беше като кон с капаци, щеше да видиш, че Волен Сидеров е като всички други политици. Говори това, което хората искат да чуят, за да спечели симпатиите им. След това се набутва в парламента, уреждайки себе си и близките си. В последствие става така, че сладкодумният "патриот" не прави нищо, за да подобри живота в България...

Ziezi
08-04-2006, 20:29
Аз ли трябва да съм промитият мозък?Ако да,защо смяташ така?
Да, ти. Защо? Ами защото се връзваш на "проповедите" на Сидеров. Разправяш ми, че имало митинги и тем подобни - хубаво... само че те не са дали никакъв резултат.

Ако не беше като кон с капаци, щеше да видиш, че Волен Сидеров е като всички други политици. Говори това, което хората искат да чуят, за да спечели симпатиите им. След това се набутва в парламента, уреждайки себе си и близките си. В последствие става така, че сладкодумният "патриот" не прави нищо, за да подобри живота в България...

Волен Сидеров ли е виновен,че няма резултат от това?А?И ако не той кой друг?

Mo6no
08-04-2006, 20:48
Волен Сидеров ли е виновен,че няма резултат от това?А?И ако не той кой друг?
Много ясно, че той. Нали на един политик уж това му е работата...да измисля работещи механизми? Но чрез стачки това няма да се постигне. Още повече че Болен е тъп расист, какъвто явно си и ти.

6emet4e
08-04-2006, 21:36
OMG къв си ти бе???? Като мразиш българите кво правиш в България?????
аха мн добре казано

tainstvenata
08-05-2006, 11:26
verno 4e balgarite imame mnogo nedostataci nqma smisal da gi izrejdam na si4ki ima sa qsni spored mene no ima i takiva koito ne sa taka... drugoto e 4e neznam dali ima 1 4ovek koito kato e zaminal v dr darjava da ne mu ma4no za rodinata... ot tuk mnogo lesno se govori 4e q mrazi6 no ako si v dr darjava nz dali 6e e taka... nie balgarite trqbva da se nau4im da obi4ame tova koeto imame i da go pazim mnogo .. zashtoto balgariq e mnogo krasiva darjava i t.n . . tuka ve4e se otklonqvam ot temata...

Communist
08-05-2006, 11:55
Абе България е супер държава бе, 45 години сме били на върха на света, сега пак сме доста по-напред от африканските племена. Пък и не е толкова трудно да се реализираш, ако желаеш винаги можеш да работиш на село или на някои строеж... 8)

angel4eto_666
08-11-2006, 12:23
EEEEEE ti me razbi be komunist4o ,ako iska6 6et raboti6 na niakav stroej ,tva celta v jivota li ti e ,ako ima6 semestvo sas edin stroej li 6et go izdarja6 we ,kam temata tia vaob6te ne e tapa i koito smiata taka zna4i ne mu dreme za sastoianieto na sobstvenata mu rodina,i nie samite sme si vinovni 4e sme na tva deredje,no ako ne se promeni koreno sistemata na upravlenie na BG viarvam 4e vsi4ko 6et se opravio ,no i nie triabva da se poma4im i da stanem po civilizonani,moje da 4erpim idei ot holandcite i dat4anite te imat bezupre4na upravni4eska s-ma,zatova horata tam si jiveiat dobre i to dosta godini,na nas ni triabavt 4estni politici ,koito ne gledat samo da zadovoliat egozma si ,a se interesuvat ot naroda ,no tova niama da stane,za6toto balgarite sa palni egoisti bez nikoi da s eobijda 6toto i az se s4itam za balgarka i vijdam kvi nedostataci ima bg naroda

beB_
08-11-2006, 12:33
Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?


ti nqqsh za kfo da jivee6!

08-11-2006, 12:42
'Не сме народ, а мърша'. Напълно съм съгласна с авора на темата. Наистина сме долно и гадно племе. Не си затваряйте очите и не бъдете заблудени. За целия български народ важи правилото : ' Не е важно на мен да ми е добре, а на вуте да му е зле!' Който го отрече е лицемер.

beB_
08-11-2006, 12:49
'Не сме народ, а мърша'. Напълно съм съгласна с авора на темата. Наистина сме долно и гадно племе. Не си затваряйте очите и не бъдете заблудени. За целия български народ важи правилото : ' Не е важно на мен да ми е добре, а на вуте да му е зле!' Който го отрече е лицемер.


ebati licemerkata det sum....otri4am beeeee [-X

XePouH
08-11-2006, 12:57
и ко туй чи някви развалят страната не значи че всички сме такива и особено страната ни.България с нищо не е виновна кви хора живеят в нея.Пък тия дет смятам че сме гадно племе или там кот беше са бълни боклуци кат толкова много мразите страната и народат си що не я напуснете ? що не напуснете семействата си или по-скоро "долно и гадно племе" на такива хора ще кажа само "Омитайте си крушите и не се връщайте в България кат ще ни мразите и ще ни плюйте"" :evil: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) :smt013 :smt013 :smt013 :smt018 :smt018 :smt018 :smt011 :smt011 :smt011 :smt012 :smt012 :smt012

teenkopele
08-12-2006, 15:56
Имайки предвид, думите, които си използвал, за да кажеш колко мразиш България и българите, си личи, че не си на повече от 11-12 години...Сигурен съм, че не знаеш защо я мразиш...но все пак нали трябва да се направиш с нещо на интересен. Само ще ти кажа, че изобщо не си такъв. Опитай някъде другаде, тук известност няма да добиеш.
Всеки си има право на лично мнение, но искам само да ти кажа, ДА НЕ ИЗПОЛЗВАШ ТАКИВА ДУМИ ЗА БЪЛГАРИЯ И ЗА БЪЛГАРИТЕ. НЕ ТИ ЗАПОВЯДВАМ, А УЧТИВО ТЕ МОЛЯ! :twisted:

Psycho Realm
08-12-2006, 16:46
Тука много патриоти имало. Е, лесно е да се правиш на тарикат по форумите. Все пак факт е, че България е един от най-големите кенефи на света, където ние българите серем в огромни количества.
Moral & stuff..no such thing.

08-13-2006, 11:08
Тука много патриоти имало. Е, лесно е да се правиш на тарикат по форумите. Все пак факт е, че България е един от най-големите кенефи на света, където ние българите серем в огромни количества.
Moral & stuff..no such thing.
=D> =D> =D>

рудолфчу
08-13-2006, 18:00
Волен Сидеров ли е виновен,че няма резултат от това?А?И ако не той кой друг?
Много ясно, че той. Нали на един политик уж това му е работата...да измисля работещи механизми? Но чрез стачки това няма да се постигне. Още повече че Болен е тъп расист, какъвто явно си и ти.

Абе пич,ти си бил много прост бе!Я ми обясни как,ако не със стачки,митинги,подписки и тн. ще промени нещата дадена партия(ако не участва в управлението на България)?

рудолфчу
08-13-2006, 18:01
Тука много патриоти имало. Е, лесно е да се правиш на тарикат по форумите. Все пак факт е, че България е един от най-големите кенефи на света, където ние българите серем в огромни количества.
Moral & stuff..no such thing.
А пък най-лесно е да си такъв пръч,като теб!Кенеф е мястото откъдето си се пръкнал!

*Sumerian_Haze*
08-13-2006, 22:21
Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?

Шибаняк си ти и тия,които са те отгледали!!!!Мръсен турчин,а вие,идиоти,кво му се връзвате на тоя криптукокус гатии,не виждате ли,че тва е чиста провокация!Тоя ако е българин аз лично ще си прережа вените!Писна ми от тия шибани фесове,но още повече ми писна от кретените,които само повтарят "офф,мразя всичко българско","българите сме измет" или ми цитират някви умни стихотворения :smt013 !Ето заради такива низши същества сме стигнали дотук!Тъпанари,как може да плюете по единствения човек в парламента,който показва,че мисли за България?Патриот бил на думи-ами всичките митинги,подписки,законопро екти и тн. само думи ли са?Ще се сетите вие,ама ще е късно!!! :smt013

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Psycho Realm
08-13-2006, 22:30
Тука много патриоти имало. Е, лесно е да се правиш на тарикат по форумите. Все пак факт е, че България е един от най-големите кенефи на света, където ние българите серем в огромни количества.
Moral & stuff..no such thing.
А пък най-лесно е да си такъв пръч,като теб!Кенеф е мястото откъдето си се пръкнал!
Мда, то тука в БГ е раят на земята...

bulgarche
08-14-2006, 20:16
българите сме кофти племе...
Народ


Аз пък мразя Турци, българи,цигани,немци,амерк канци,французи и т.н.
Само марсианците са най-великите. Така си е, няма какво да се лъжем.
Може би защото не ги познаваме много, много...


Мен ми е интересно защо теми от тоя тип ги пускат "гости".
А ти знаеш ли какво ще се случи с някой регистриран, влизал тук продължително време, с много постове и който е уважаван потребител на сайта?


Абе България е супер държава бе, 45 години сме били на върха на света, сега пак сме доста по-напред от африканските племена. Пък и не е толкова трудно да се реализираш, ако желаеш винаги можеш да работиш на село или на някои строеж... 8)
Какво кза "били сме". Чети и виж...пише да видиш сега какви сме. То и едно време ние сме били господарите тук (Европа), ама...

Аз няма да коментирам заглавието и написаното от автора.

ErinEverly
08-14-2006, 21:01
Е сигурно щеше да имаш поне елементарно уважение към родината си, ако родителите ти те бяха възпитали така. Това си е въпрос на възпитание! Да не говорим че в поста ти има елементарни правописни грешки!

B@By_Sp0Rt
08-16-2006, 13:12
samo edno 6te kaja БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

i'm so excited!
08-16-2006, 14:03
samo edno 6te kaja БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
я ми обясни какво разбираш под 'всичко'?

fake
08-16-2006, 14:05
samo edno 6te kaja БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
я ми обясни какво разбираш под 'всичко'?
аз шти обясня...нищо не разбира:)
щот я е чула тая фразичка от некой батко, научила я е
и я повтаря, кога на място, кога не:) :smt017

08-16-2006, 14:10
samo edno 6te kaja БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
я ми обясни какво разбираш под 'всичко'?
аз шти обясня...нищо не разбира:)
щот я е чула тая фразичка от некой батко, научила я е
и я повтаря, кога на място, кога не:) :smt017

А ти кво разбираш под тоя знак,който си сложил/а за аватар?

fake
08-16-2006, 14:13
в случай, че не си го виждал/а досега, този знак се нарича
Анархия

(повтори го бавно а-нар-хи-я), браааво!

08-16-2006, 14:25
в случай, че не си го виждал/а досега, този знак се нарича
Анархия

(повтори го бавно а-нар-хи-я), браааво!

Верно?Интересно....А какво според теб е анархия?

fake
08-16-2006, 14:38
ще се чувствам доста тъпо да ти
обяснявам нещо, което очевидно знаеш;)
ще се наложи да приемеш на доверие, че не съм
от онези, които си слагат такива картинки без
да знаят за какво ги слагат:)

08-16-2006, 14:49
ще се чувствам доста тъпо да ти
обяснявам нещо, което очевидно знаеш;)
ще се наложи да приемеш на доверие, че не съм
от онези, които си слагат такива картинки без
да знаят за какво ги слагат:)

Ами на мен целта ми беше да ти докажа,че или не знаеш какво е тва "анархия" или по-лошото-да знаеш и въпреки това да си слагаш подобни простотий за аватар....

impress
08-16-2006, 15:01
Мразите, не мразите, живота си е гаден. Който ги мрази, нека да не бъде българин, не е трудно. Да си учи и да ходи в Швабландия или там където иска и после да му е мъчно, защото на доста места гледат на чужденците с кофти око.

fake
08-16-2006, 15:10
или по-лошото-да знаеш и въпреки това да си слагаш подобни простотий за аватар....
май твойте представи за анархия са доста размити...
какво по-добро от едно свободно общество, без държава, без управляващи?или ти си от онези овце, на които трябва да им се каже какво да правят, иначе стоят и тъпчат на едно място?

i'm so excited!
08-16-2006, 15:11
ще се чувствам доста тъпо да ти
обяснявам нещо, което очевидно знаеш;)
ще се наложи да приемеш на доверие, че не съм
от онези, които си слагат такива картинки без
да знаят за какво ги слагат:)

Ами на мен целта ми беше да ти докажа,че или не знаеш какво е тва "анархия" или по-лошото-да знаеш и въпреки това да си слагаш подобни простотий за аватар....

подобни простотии?
ти случайно да си чувал, че всеки човек има различна гледна точка за живота ? за теб анархизма може и да е простотия, за друг - начин на живот. уважавай чуждото мнение (и избор).

fake
08-16-2006, 15:13
уважавай чуждото мнение (и начин на мислене).
за съжаление малко хора са научени да го правят...ама то си е до възпитание :lol:

08-16-2006, 15:40
или по-лошото-да знаеш и въпреки това да си слагаш подобни простотий за аватар....
май твойте представи за анархия са доста размити...
какво по-добро от едно свободно общество, без държава, без управляващи?или ти си от онези овце, на които трябва да им се каже какво да правят, иначе стоят и тъпчат на едно място?

Е по-ТЪПО нещо не съм чувал!Съжалявам i'm so excited,но как да уважавам това мнение?
Извинявай,ама на колко си години?Как това общество ще съществува въобще без някъв установен ред и закони?Или викаш па кво толкова-всеки си прави каквото поиска...Един ще изнасилва жени,друг ще обира банки,трети ще си сере направо на улицата,кеф голем!Фък дъ полийс,долу всякаква власт,анархия му е майката,а?

08-16-2006, 17:01
анархизма е философско учение, а това, че някой е свикнал партията да му казва какво да прави и как да живее си е лично негов проблем...

държавата е просто репресивен апарат, която вече е изгубила своята функция, заради която е възникнала...

и ще цитирам Кропоткин: "Анархията е майка на реда"- естествено, за човек, който не е запознат с учението и предполагам изобщо не е чел никакви книги не би могъл да разбере за какво става дума...

Анархията означава СВОБОДА, а не свободия (да палиш, изнасилваш и прочие е свободия)...

08-16-2006, 17:01
анархизма е философско учение, а това, че някой е свикнал партията да му казва какво да прави и как да живее си е лично негов проблем...

държавата е просто репресивен апарат, която вече е изгубила своята функция, заради която е възникнала...

и ще цитирам Кропоткин: "Анархията е майка на реда"- естествено, за човек, който не е запознат с учението и предполагам изобщо не е чел никакви книги не би могъл да разбере за какво става дума...

Анархията означава СВОБОДА, а не свободия (да палиш, изнасилваш и прочие е свободия)...

аз съм експлойтед, ама не мога да се рег нещо...

08-16-2006, 18:14
анархизма е философско учение, а това, че някой е свикнал партията да му казва какво да прави и как да живее си е лично негов проблем...

държавата е просто репресивен апарат, която вече е изгубила своята функция, заради която е възникнала...

и ще цитирам Кропоткин: "Анархията е майка на реда"- естествено, за човек, който не е запознат с учението и предполагам изобщо не е чел никакви книги не би могъл да разбере за какво става дума...

Анархията означава СВОБОДА, а не свободия (да палиш, изнасилваш и прочие е свободия)...

И каква е разликата между свобода и свободия?Кой ще те спре да правиш каквото и да било,като няма никаква власт?Случайно Кропуткин да е казал друга умна мисъл?И в какво според теб се изразява свободата?

08-16-2006, 18:38
ако има същинска свобода ще има и свободия...
там е работата че човек не може да бъде истиски свободен - ограничени сме от времето, смъртта, болестите....
Да си свободен в съвременен смисъл означава да имаш право да взимаш решения, тоест да имаш власт. А не можеш да имаш власт ако няма ред, тоест общество. Общество без закони не съществува... Още по-лошото е, че човек е предназначен да живее в група, иначе загива. Още пещерните хора са доказали този безспорен факт. Така за да можем въобще да оцелеем се нуждаем от правила (закони) и хора с повече с власт от други хора - това е единствения начин обществото да бъде ефективно - на по-мъдрите, повече власт.
така че цялата тази идея за анрхията е абсолютно неприложима в реалността. Примирете се и стига сте говорили глупости...

Psycho Realm
08-16-2006, 19:30
Hehe, тук не може да има сериозна дискусия просто. Сериозните мнения се пропускат, дръгнете се взаимно. Някои от вас яко ги тресе пубертета.

*an4eto*
08-16-2006, 20:28
do avtora: ako naistina se mahne6 6te napravi6 yslyga na vsi4ki .... edno kopele po-malko ... po negramotnite ti postove,pulni s pravopisni gre6ki si li4i 4e si dosta tupi4uk .... tova 4e si ograni4en i nqma6 vuzmojnost da se realizira6 ne zna4i 4e durjavata ti e vinovna ... estestveno 4e vsqka naciq si ima dobri i lo6i 4erti ... to tova se podrazbira.a sujalqvam takiva kato tebe,koito ne mogat da osuznaqt 4e sami sa si vinovni za lo6ite ne6ta v jivota ,a ne bulgarite,ili durjavta ili politicite ... vqrno e 4e v Bg e pulno s mangali,prestupnost i korypciq,no tova ne zna4i 4e bulgarite sa kopeleta,kakto ti gi nare4e ...
emi tova e v ob6ti linii,koeto iskah da kaja ... prosto si edno laino ... i ne znam kak ima hora,koito da mislqt po su6tiq na4in kato tebe i da yprekvat za vsi4ko naciqta si i sobstvenata si rodina ... po princip ne sum golqma patriotka,no nikoga ne bih sednala da pluq durjavata,v koqto sum se rodila i sum otrasnala

08-16-2006, 21:59
ако има същинска свобода ще има и свободия...
там е работата че човек не може да бъде истиски свободен - ограничени сме от времето, смъртта, болестите....
Да си свободен в съвременен смисъл означава да имаш право да взимаш решения, тоест да имаш власт. А не можеш да имаш власт ако няма ред, тоест общество. Общество без закони не съществува... Още по-лошото е, че човек е предназначен да живее в група, иначе загива. Още пещерните хора са доказали този безспорен факт. Така за да можем въобще да оцелеем се нуждаем от правила (закони) и хора с повече с власт от други хора - това е единствения начин обществото да бъде ефективно - на по-мъдрите, повече власт.
така че цялата тази идея за анрхията е абсолютно неприложима в реалността. Примирете се и стига сте говорили глупости...


амиииии ще ти дам точно обратното виждане за нещата...
1 наблягам, че анархизма е философско учение... хората още не са готови за такъв строй

2 властта е по- скоро противник на реда, а в едно анархично общество (което засега е утопия) човека е свободен индивид, който не нарушава и свободата на другите...
ето тука идва и разковничето между свобода и свободия- най- голямата свобода се изразява в това сам да можеш да прецениш докъде да стигнеш...
ще ти дам пример с храната- имаш колкото си искаш храна- това дали ще се тъпчеш, повръщаш и тъпчеш още, или ще ядеш- колкото да се нахраниш без да прекаляваш... това уж ни различава нас хората...

аз лично вярвам, че някой ден след адски много години човека вече няма да има нужда от йерархия и управници, които изкуствено да му залагат някакви норми на поведение, а той сам ще може да си ги налага изхождайки от собствена морална гледна точка...

бтв анархията означава пак живот в общество, което просто няма водач, но има т. нар. натурални авторитети- нормално е ако някой разбира от някаква материя да бъде чуто мнението му, но не и да бъде налагано :)

08-17-2006, 09:18
ако те разбирам правилно анархията е общество с естествено избрани водачи - наи силните и наи мъдрите
там е работата, че според тази дефиниция анархия е имало в началото на човешкото общество, когато древните хора са започнали да живеят в по големи групи и се наложило да се въведът норми (което пък е довело до религията и т.н.)
По мое мнение това означава, че анархията е по-скоро регресивна, отколкото прогресивна форма на управление, т.е. по-лоша. Днешното общество е прекалено голямо, за да може да се избере "натурален лидер" - просто би било невъзможно.

бтв - аз говорих за "същинска свобода", което си е също чиста утопия и се различава от свободата, която ти коментира...

08-17-2006, 09:22
ако те разбирам правилно анархията е общество с естествено избрани водачи - наи силните и наи мъдрите
там е работата, че според тази дефиниция анархия е имало в началото на човешкото общество, когато древните хора са започнали да живеят в по големи групи и се наложило да се въведът норми (което пък е довело до религията и т.н.)
По мое мнение това означава, че анархията е по-скоро регресивна, отколкото прогресивна форма на управление, т.е. по-лоша. Днешното общество е прекалено голямо, за да може да се избере "натурален лидер" - просто би било невъзможно.

бтв - аз говорих за "същинска свобода", което си е също чиста утопия и се различава от свободата, която ти коментира...

08-17-2006, 11:10
ако има същинска свобода ще има и свободия...
там е работата че човек не може да бъде истиски свободен - ограничени сме от времето, смъртта, болестите....
Да си свободен в съвременен смисъл означава да имаш право да взимаш решения, тоест да имаш власт. А не можеш да имаш власт ако няма ред, тоест общество. Общество без закони не съществува... Още по-лошото е, че човек е предназначен да живее в група, иначе загива. Още пещерните хора са доказали този безспорен факт. Така за да можем въобще да оцелеем се нуждаем от правила (закони) и хора с повече с власт от други хора - това е единствения начин обществото да бъде ефективно - на по-мъдрите, повече власт.
така че цялата тази идея за анрхията е абсолютно неприложима в реалността. Примирете се и стига сте говорили глупости...


амиииии ще ти дам точно обратното виждане за нещата...
1 наблягам, че анархизма е философско учение... хората още не са готови за такъв строй

2 властта е по- скоро противник на реда, а в едно анархично общество (което засега е утопия) човека е свободен индивид, който не нарушава и свободата на другите...
ето тука идва и разковничето между свобода и свободия- най- голямата свобода се изразява в това сам да можеш да прецениш докъде да стигнеш...
ще ти дам пример с храната- имаш колкото си искаш храна- това дали ще се тъпчеш, повръщаш и тъпчеш още, или ще ядеш- колкото да се нахраниш без да прекаляваш... това уж ни различава нас хората...

аз лично вярвам, че някой ден след адски много години човека вече няма да има нужда от йерархия и управници, които изкуствено да му залагат някакви норми на поведение, а той сам ще може да си ги налага изхождайки от собствена морална гледна точка...

бтв анархията означава пак живот в общество, което просто няма водач, но има т. нар. натурални авторитети- нормално е ако някой разбира от някаква материя да бъде чуто мнението му, но не и да бъде налагано :)

С едно изречение явно си чел някъв въодушевен писател и са ми цитираш негови мъдри мисли,които са просто неприложими в реалния живот!Просто искам да ми отговориш кой ще ме спре да правя каквото си поискам,ако няма власт,полиция и тн.С една дума ако е пълна анархия!

08-17-2006, 19:43
обществото ще те спре... другите хора

Да,да и един мармот....Ами,ако и те почнат да правят така?

Гостенка
08-17-2006, 20:37
Аз ви предлагам да основа Клуб или Дружество на българомразците и свободомислещите.
Няма да имат достъп до него разни измекяри и тъпънари, гарантирам ви купон и фриидъм. :lol:

08-18-2006, 10:49
Ти май съвсем си се оплел в опита си да бъдеш различен!Що не пробваш примерно с ционизъм,колкото и да е е доста по-реален от анархията!
Думата "анархия" предполагам,че знаеш,че означава "безвластие"!Оттук си правя извода,че всеки може да си прави каквото поиска!Просто е доста глупаво да ми говориш,че обществото щяло да спре този човек,щото по този начин то ще наруши най-важния принцип на анархията!-ще упражни власт върху него!
Хайде помисли върху това и после пак ще си поговорим!

teen_girl4e
08-18-2006, 11:16
да такива сме но не бългаите а всички хора а ние сме изпаднали алчни и тн но какво и ние сме имали славни времена но хората забравят героите и така като автора а темата се впускат в упреци на собственото отечество забравили корените си какво бихме постигнали с това вместо да пускате такива теми приемете че и вие сте българи следователно и вие сте част от тая "измет" както я наричате но с такива коментари няма да промените нищо България се нуждае от инициятивата на младото поколение като се отричаме от нея отричаме себе си
аз се гордея че съм част от тоя беден изпаднал народ и съм щастлива че живея в тази недоразвита изпаднала но красива страна

teenkopele
08-18-2006, 12:38
Тука много патриоти имало. Е, лесно е да се правиш на тарикат по форумите. Все пак факт е, че България е един от най-големите кенефи на света, където ние българите серем в огромни количества.
Moral & stuff..no such thing.

Най-големите кенефи...вземи се изкъпи и после разправяй.,...може би миризмата идва само от теб.
Хигиена...хах. :wink:

08-18-2006, 13:04
хех...

всъщност в превод от старогръцки се превежда като "без-водач"

целта е да не се упражнява изкуствено власт и да няма хора, които се стремят към властта- да няма йерархия и репресиране на хората от властимащите...
докато ако има един субект, който нарушава свободата на другите хора- те имат моралното право да го спрат...
както вече споменах всичко е въпрос на морална ценостна система, която е още далечна за нас...


ПП. ционизма яко НЕ ме кефи...
Пак ти казвам,че говориш нереални работи!Този субект ще наруши свободата на другите хора,ако примерно обере банка,но пък ако не го направи ще наруши своята свобода!А,ако обществото го спре пак ще му наруши свободата!За тва ти казвам,че анархията може да съществува само на книга!А пък да не говорим,че до тая ценностна система,за която говориш,никой никога няма да стигне!

Psycho Realm
08-18-2006, 13:22
Тука много патриоти имало. Е, лесно е да се правиш на тарикат по форумите. Все пак факт е, че България е един от най-големите кенефи на света, където ние българите серем в огромни количества.
Moral & stuff..no such thing.

Най-големите кенефи...вземи се изкъпи и после разправяй.,...може би миризмата идва само от теб.
Хигиена...хах. :wink:
Ето го и бате p4elata_brumze, патриота, сложил си лекетата от националния за аватар, някакъв смешен подпис и вече е големия патриот. Хардкор патриот бих казал. Като оня селянин слави трифонов. Първо е тъпо да цивриш БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО, БЪЛГАРИЯ НА 5 МОРЕТА etc, второ е още по-тъпо олигофренични пубери ( които идея си нямат от българската история) да заливат нета с подобни мнения.
Първо се научи да си бършеш задника, преди да определяш кой кога се е къпал.

fake
08-18-2006, 13:43
Този субект ще наруши свободата на другите хора,ако примерно обере банка,но пък ако не го направи ще наруши своята свобода!
ще си наруши свободията, не свободата. парите в банката не са негови => той сам ще си постави ограничението(тука вече си е до морал, ако въобще съществува такова понятие за теб) да не ги взема(да не нарушава свободата на другите), сеш'се?(и колкото и да не ти се вярва, да, има хора, които не биха взели нещо чужно, дори и да е 100% сигурно, че няма да ги хванат)

08-18-2006, 14:14
Този субект ще наруши свободата на другите хора,ако примерно обере банка,но пък ако не го направи ще наруши своята свобода!
ще си наруши свободията, не свободата. парите в банката не са негови => той сам ще си постави ограничението(тука вече си е до морал, ако въобще съществува такова понятие за теб) да не ги взема(да не нарушава свободата на другите), сеш'се?(и колкото и да не ти се вярва, да, има хора, които не биха взели нещо чужно, дори и да е 100% сигурно, че няма да ги хванат)

Свободия?Някой ще ми разтълкува ли тази дума?Предполагам,че и хората ще нарушат "свободията"(?) му ако го спрат да прави това,а?
А на теб колкото и да не ти се вярва,да,знам,че има такива хора,но останалите около 95% не са такива!

fake
08-18-2006, 14:26
Свободия?Някой ще ми разтълкува ли тази дума?Предполагам,че и хората ще нарушат "свободията"(?) му ако го спрат да прави това,а?

не знаеш разликата между свобода и свободия?


до намесата на другите хора изобщо не се стига в случая - ще се цитирам
той сам ще си постави ограничението
къде видя други хора замесени. ако се стигне до намесата на други хора, значи той вече е нарушил моралните...норми?



А на теб колкото и да не ти се вярва,да,знам,че има такива хора,но останалите около 95% не са такива!
Мисля си, че това имаше предвид Вили под

1 наблягам, че анархизма е философско учение... хората още не са готови за такъв строй
;)

08-18-2006, 18:45
Нещо май се обърка....
Дай първо да ми разясниш какво точно означават "свобода" и "свободия".

08-19-2006, 14:50
по-скоро ти кажи какво е свобода според теб...
аз вече ти казах моето виждане за свобода...

Ами естествено има различни видове свобода....Но в конкретния случай "свобода" означава да правиш каквото си поискаш,когато си поискаш.И да си си в правото да правиш това!Но да те попитам нещо друго-щом казваш,че обществото щяло да спре този човек,това не означава ли,че обществото ще е един вид полиция?

експлойтед
08-19-2006, 15:06
свобода е когато ти имаш свободата да правиш всичко, но и да можеш да се съобразиш да не нарушаваш свободата на околните...
свободата носи и морална отговорност пред индивида :)

08-19-2006, 15:37
Тук пак няма да се съглася,щото най-накрая все някой ще бъде с нарушена свобода!Просто твоята представа за анархия е едно общество,което пак спазва всички закони заради своите морал и етичност!Ако това беше "анархия" значи и аз съм анархист,но нали се сещаш,че много малко хора ще се спрат да направят нещо само,защото не е морално...

aBeP4eTo
08-19-2006, 15:51
Мразиш България, мразиш българите, но пишеш на български #-o ? А езика си мразиш ли?

Ziezi
08-19-2006, 16:04
Тук пак няма да се съглася,щото най-накрая все някой ще бъде с нарушена свобода!Просто твоята представа за анархия е едно общество,което пак спазва всички закони заради своите морал и етичност!Ако това беше "анархия" значи и аз съм анархист,но нали се сещаш,че много малко хора ще се спрат да направят нещо само,защото не е морално...

Тва съм аз,вече съм регистриран....

Ziezi
08-20-2006, 10:54
Ами поне според мен,ако можеше да става на добра воля нямаше да се налага по "репресивен" начин....Просто хората(подчертавам хората,не само българите) са говеда...

doomer
08-20-2006, 15:30
как можа!

Ziezi
08-20-2006, 17:42
които са се научили да са такива...
я се замисли ако имаше полиция, държава и каквато и да е йерархия щеше ли да има корупция???


бтв ще ти дам един много интересен пример относно властта и какво причинява на хората:

Провежда се експеримент като хора, които се познават са разделени на две групи: затворници и надзиратели, като всичко е действително- затворниците са си в килии и надзирателите вуоръжени и прочие...
експеримента е прекратен, заради зверствата, които започват да се случват не след дълго, при положение, че това са хора, които се познават...
А я се замисли,ако нямаше държава и полиция нямаше ли всеки да прави каквото си поиска?
Така можем да си караме години!Според мен(което мисля че е правилното) "свобода" означава да правиш каквото си поискаш!тва е.А думата "свободия" не съществува(ако съм се объркал извинявай,но не мисля,че има такова нещо).Аз си мисля,че твоята представа за анархия е пак едно общество,което се ръководи от някви закони и тва общество играе ролята на полиция,когато се наложи....

Ziezi
08-21-2006, 12:42
да, но ключовия момент е, че всичко се основава на добрата воля и това, че хората имат равни права...
а сега- който има власт и е по- високо в стълбицата тъпче хората...

всъщност държавата се създава на базата на Обществения договор, като нейната функция е да защитава интересите и целите на обществата, които я съставляват...
или поне възниква като такава, а в днешно време наблюдаваме обратното- всички служат на държавата, а не тя на тях...

Еми точно заради това твоята престава за анархия не може да съществува в реалния живот!

teenkopele
08-21-2006, 13:38
Тука много патриоти имало. Е, лесно е да се правиш на тарикат по форумите. Все пак факт е, че България е един от най-големите кенефи на света, където ние българите серем в огромни количества.
Moral & stuff..no such thing.

Най-големите кенефи...вземи се изкъпи и после разправяй.,...може би миризмата идва само от теб.
Хигиена...хах. :wink:
Ето го и бате p4elata_brumze, патриота, сложил си лекетата от националния за аватар, някакъв смешен подпис и вече е големия патриот. Хардкор патриот бих казал. Като оня селянин слави трифонов. Първо е тъпо да цивриш БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО, БЪЛГАРИЯ НА 5 МОРЕТА etc, второ е още по-тъпо олигофренични пубери ( които идея си нямат от българската история) да заливат нета с подобни мнения.
Първо се научи да си бършеш задника, преди да определяш кой кога се е къпал.

Хах, и какво целеше с това банално изказване, че нещо не зацепих?!?
Не си интересен и няма и да бъдеш...да не си мислиш, че като си написал този пост и вече ще си респектиран, така да се каже, от другите юзъри...в грешка си.
Аз имам понятие от българската история, не е огромно, но имам...като гледам явно ти си с "по-големи познания" в тази област...на 5 морета. Вземи помисли преди да пишеш, за да не станеш още по-смешен, от колкото си в момента.
Айде прочети някоя книжка и после пак ме "оплюй"!

П.П. Като ти е толкова мерак ела ми го избърши...хахах смешник...няма какво друго да каже и веднага.

Нали знаеш, че тези, които веднага почват да обиждат, не спорят нормално, нямат собствени мнение и тези, които да са подкрепени с доказателства, точно такива като теб, са смешни и никой не им обръща внимание...просто си личи от далеч за какво става въпрос.

Хайде със здраве. :wink:

Ziezi
08-23-2006, 17:49
Тук!

Tedkokitarista
01-04-2018, 17:37
! ОБичам онези,истинските българи,които действат СРЕЩУ другите,комплексираните,де билните,МЪРЗЕЛИВИТЕ,готови да натопят ,,приятел'',да го изложат,да го обидят,да го набедят.Аз лично съм с разведени родители и преживях ужасяващи мигове,в които майка ми,един прекрасен,любвеобилен,ДОБР Одушен,умен човек,беше обиждана всячески от семейството на биологичния ( ! ) ми баща ! Моля ви да се вразумите,съграждани,сънар одници,съотечественици,съб ратя.Не се обиждайте по статии,нито в реалността,защото дарът,който ни е даден от Бога-това да принадлежим на една рядка ( !) нация-трябва да бъде оценен-защото ние В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ СМЕ НЕЩО СПЕЦИАЛНО-а какво правим вместо това да оценяваме този блажен фактус-НИЕ СЕ ИЗПОБИХМЕ,ИЗПОКАРАХМЕ СЕ,НАРАНИХМЕ СЕ,НАГРАБИХМЕ СТРАНАТА НАРЕЧЕНА БЪЛГАРИЯ И Я ИЗПРОДАДОХМЕ(НО НЕ Е ЕСТЕСТВЕНО ТОВА НАЙ-ВАЖНОТО И ПОТРЕСЯВАЩОТО),А НАЙ-ВЕЧЕ СМЕ ГОЛЕМИ ЗАВИСТНИЦИ,А НЯМА ЗАЩО ДА ЗАВИЖДАМЕ,ТЪЙ КАТО НИЕ СМЕ НЕЩО СПЕЦИАЛНО,И ФАКТИЧЕСКИ,БЪЛГАРИ МНОГО НЯМА,ЗАТОВА НЯМА ЗАЩО ДА ЗАВИЖДАМЕ,ФАКТЪТ САМ ПО СЕБЕ СИ,ЧЕ НЯКОЙ Е БЪЛГАРИН,ТРЯБВА ДА МУ ДАВА УВЕРЕНОСТ,ДОБРА ДУША,докато ние всъщност парадоксално си завиждаме ( ???? ) и се комплексираме ( ???????????????? ) .Призовавам ви,да станете съратници на новите българи с голямо ,,Б'',и въпреки че ,,българи'' се пише с малко ,,б'' ние непоклатими ще станем,а най-вече добри,в случай че се вслушате в посланието на тази моя критика към народа мой !