PDA

View Full Version : dopalnitelni ekstri



08-03-2006, 19:09
moje li da mi obqsnite kakvo ozna4avat tezi dopalnitelni ekstri malko po-podrobno 6toto ne sam mn dobra v tiq ne6ta
3D звук (два говорителя)

- TV изход/kakvo 6te re4e tova/

- MP3/AAC/AAC+ плеър/az mp3 zn, a dr ne6ta za kakvo sa?/

- MPEG4 видео запис и възпроизвеждане

- Програма Picsel Viewer за MS Office и друг тип документи (XLS, WMF, TXT, PPT, PNG, PDF, MHTML, JPEG, GIF, DOC, BMP, AGIF)/malko pove4e info za tiq ne6tica?/
- USB порт/za kakvo e/

ako telefona ima blutuud moje li da si prehvarlq6 ot kompa na telefona bez programi i kabeli
10x predvaritelno

st1ki
08-03-2006, 19:48
ще кажа каквото знам

ТВ изход незнам какво трудно има за разбиране :)
пъхаш някакъв специален кабел в телевизора и гледаш

ако телефона има блутуут трябва и комп. да има блутуут и прехвърлянето става с програма (software) който се продава заедно с блутуута за комп-а

didoman
08-03-2006, 21:05
--pri 3D zvuka toi se vuzproizvejda digitalno
--blotooth za kompa e edno ustroistvo kolkoto kutiika duvki. Slaga se v USB porta i 4rez softuera , koito vurvi s ustroistvoto si svalq6 ili ka4va6 ne6ta mejdu gsm-a i kompa. ne sa neobhodimi absolutno nikakvi kabeli (bluetooth e sistema za bezji4na komunikaciq mejdu ustroistva)
--tv- izhod e izhod na zadnata 4ast na video kartata koito 4rez podhodq6t kabel se svurzva s televizora. taka kompa moje da se izpolzva kato dvd-player
--MPEG4 e video format koito se izpolzva pri digitalnite fotoaparati i video kameri. DVD nositelite se proizvejdat s tozi format
--USB port se izpolzva za svurzvane na razli4ni ustroistva s komputura (mp3 plaieri,4eteci za memori karti, bluetooth i infrared ustroistva, nqkoi mi6ki i klaviaturi, flash pamet i drugi)
tva znam
dano sum ti pomognal
8)