PDA

View Full Version : Идеалът ви за момиче/момче.



the^one
08-03-2006, 20:13
Можете го/я да опишете или да постнете снимка като се спрете на характер и визия .Надявам се темата да не се повтаря и да ви допадне.

marina star
08-03-2006, 20:22
vapreki 4e sam momi4e imam ideal za jena,a ne za maj tova e top modela jizel bundhen reklamno lice na victoria's sicret

st1ki
08-03-2006, 20:23
почти всички ми харесват :smt016

ludo_mace
08-03-2006, 20:23
Идеалното за мен момче:
:arrow: Висок и със стегнато тяло :smt007
:arrow: С добро чувство за хумор :smt005
:arrow: Умен колкото мен (т.е. голям умник :wink: ) 8)
:arrow: Да е сериозен, интересите му да не се въртят само около купони :P
:arrow: Най-много с 2-3 години по-голям, най-малко-на моята възраст :-)
:arrow: Да не пуши, да пие понякога :roll:
:arrow: Винаги да ме поставя на първо място :twisted:
:arrow: Да не е МНОГО ревнив [-X
:arrow: Да не се прави на голямата работа пред приятелите си :-$
Е,това май е перфектното момче, ако някой познава такова да ми пише едно ЛС :mrgreen: :smt005 :smt006

skate_warrior
08-03-2006, 20:40
Идеалното за мен момче:
:arrow: Висок и със стегнато тяло :smt007
:arrow: С добро чувство за хумор :smt005
:arrow: Умен колкото мен (т.е. голям умник :wink: ) 8)
:arrow: Да е сериозен, интересите му да не се въртят само около купони :P
:arrow: Най-много с 2-3 години по-голям, най-малко-на моята възраст :-)
:arrow: Да не пуши, да пие понякога :roll:
:arrow: Винаги да ме поставя на първо място :twisted:
:arrow: Да не е МНОГО ревнив [-X
:arrow: Да не се прави на голямата работа пред приятелите си :-$
Е,това май е перфектното момче, ако някой познава такова да ми пише едно ЛС :mrgreen: :smt005 :smt006

:roll:

st1ki
08-03-2006, 20:42
OFFTOPIC:

сетих се за един виц :lol: :lol:
дето една девойка си търси мъж и пуска обява... нещо подобно на тая горе и отдолу пише
"Знам, че не си, но ако познаваш такъв, който отговаря на описанието, ми дай телефона му"

niki7o
08-03-2006, 20:47
Идеалното за мен момче:
:arrow: Висок и със стегнато тяло :smt007
:arrow: С добро чувство за хумор :smt005
:arrow: Най-много с 2-3 години по-голям
:arrow: Винаги да ме поставя на първо място :twisted:
:arrow: Да не е МНОГО ревнив [-X
:arrow: Да не се прави на голямата работа пред приятелите си :-$
Е,това май е перфектното момче, ако някой познава такова да ми пише едно ЛС :mrgreen: :smt005 :smt006



Тва е мойто идеалче
http://niki7o.aha.bg/ тва съм аз :P :smt005 :smt005 :smt005

Eclipse_bb
08-03-2006, 20:54
Както и да е, да не се отклонявам:
1. Харесвам високи момичета (може малко по-високи от мен), които се грижат за себе си (разбирайте - спортуват, за различните козметични процедури не споменавам, те са си по подразбиране), с меки черти и задължително с прави крака (това е донякъде производно на грижите за себе си) и нужните извивки (именно те определят жената като жена и отново са производни от спорта). Да не е руса. Да не е със много светли очи и кожа. Толкова за визията;
2. Тъй като не си търся нова мебел или украшение, добре е да има нещо повече от елементарна обща култура в главата, а не да е куха като гайда, адски се дразня от простовати момиченца (които за съжаление се навъдиха в неприятно големи количества);
3. Момиче, с което мога да с иговоря свободно и за всичко (това е дериват от втората точка), а не само да се гледаме влюбено и да се разминаваме като призраци у нас, примерно;
4. Да знае какво иска, макар че намирането на жена с точно такава черта е трудничко, без да се обиждате;
5. Да е с освободено мислене и да приема нещата такива, каквито са, не обичам закостенелите хора;
6. Да е с мен заради мен ("To love for me" както пее Диди);

Като се замисля.. това е.

П.С. Темата се повтаря ;)

miloto_girl_4e
08-03-2006, 20:56
:arrow: обожавам високите момчета, макарче сегашното гадже не е такова :?
:arrow: да е с ОГРОМНО чувство за хумор :mrgreen:
:arrow: да е некъв симпатичен все пак
:arrow: да ме уважава и обичка
:arrow: да се интересува от мен, да ме ревнува, но да не прекалява :-D

RedChil
08-03-2006, 20:57
Идеалното за мен момче:
:arrow: Висок и със стегнато тяло :smt007
:arrow: С добро чувство за хумор :smt005
:arrow: Умен колкото мен (т.е. голям умник :wink: ) 8)
:arrow: Да е сериозен, интересите му да не се въртят само около купони :P
:arrow: Най-много с 2-3 години по-голям, най-малко-на моята възраст :-)
:arrow: Да не пуши, да пие понякога :roll:
:arrow: Винаги да ме поставя на първо място :twisted:
:arrow: Да не е МНОГО ревнив [-X
:arrow: Да не се прави на голямата работа пред приятелите си :-$
Е,това май е перфектното момче, ако някой познава такова да ми пише едно ЛС :mrgreen: :smt005 :smt006

Да те поставя дори пред майка си !?!? Замисли се малко,дали ти ще поставиш някакво келеме "със стегнато тяло" пред родителите си...
П.П. "Голям умник" със "стегнато тяло"(ако имаш предвид мускулесто говедо) аз не съм срещял.

ludo_mace
08-03-2006, 21:03
По-спокойно де :wink: Не се изразих достатъчно точно за това с първото място, няма нужда да почваш да мяташ камъни по мен O:)
П.С.А аз съм срещала стегнат умник,ама не бих го нарекла говедо :lol:

fake
08-03-2006, 21:12
ммммм значи....около 180 висок, хубава коса(ако е дълга задължително да я поддържа), може раста...
плътни(но не някфи женски) устни, татусите и пиърсингите(особено) са ГОЛЯМО предимство,
без косми по пишката и подмишниците, космите по ръцете обаче са яки...брадичка може, но не и мустаци
готино тяло(да не е някф разпуснат и дебел, нито да е някф тапициран скелет, но да не е и с
гадни огромни мускули...просто да си личи, че се грижи за себе си, но не прекалено)
да слуша хубава музика и да се облича добре...
да няма пъпки, да не е расист и да не е левскар...и да не е против наркотиците :smt005

толкова за външния вид...

за вътрешния...да не ми изневерява, да не ревнува прекалено много, да не ме приема като даденост...да се държи добре с приятелите ми(и с мен естествено, то тфа е ясно), да има сходни с моите интереси..пфф, ще добавям



ето защо толкова време съм без мъж...

kpucu_
08-03-2006, 21:18
Emi predpo4itam murgavi mom4eta,no vsi4ko si zavisi ot mom4eto.Ima i nqkoi svetli mom4eta koito sa mn mn sladki i huabvki :lol:

08-03-2006, 21:28
Какво ще кажете за този? http://artbyaxel.com/section_galleries/galleries_photography/images/test1.jpg

fake
08-03-2006, 21:29
^ прекалено обезкосмен, педерастична прическа...идеалът на днешните 14 годишни момиченца

Boot
08-03-2006, 21:44
Баси, само аз ли съм забелязала, че в един момент забравяш всякакви идеали и въпреки че някой не съвпада с тях е почти идеален?
оплетох се.

Eclipse_bb
08-03-2006, 21:46
Баси, само аз ли съм забелязала, че в един момент забравяш всякакви идеали и въпреки че някой не съвпада с тях е почти идеален?
оплетох се.

Явно само ти, да :?

fake
08-03-2006, 21:47
^ т.е. срещаш човек, той няма нищо общо с представите ти за перфектния мъж, и въпреки това ти се струва перфектен?
естествено...добре, че я имаме тая функция, представяш ли си цял живот да търсиш идеалния и да не обръщаш внимание на никой друг ](*,)

Eclipse_bb
08-03-2006, 21:51
аз още не съм срещнал перфектния мъж :smt010 :smt010


И аз, не знам защо :( :cry: :smt010

fake
08-03-2006, 21:52
аз още не съм срещнал перфектния мъж :smt010 :smt010


И аз, не знам защо :( :cry: :smt010
О НЕБЕСА!!!
те се намерихаааааааааааааа :smt005

st1ki
08-03-2006, 21:59
забравих да кажа
мноо мразя "автокурвите"

да ходят с някои само заради колата му (BMW, mercedes и т.н.)

ако неще да се вози у ладата прав й път.. да хои пеш

08-03-2006, 22:38
аз още не съм срещнал перфектния мъж :smt010 :smt010


И аз, не знам защо :( :cry: :smt010
О НЕБЕСА!!!
те се намерихаааааааааааааа :smt005 Дами и господа ставаме свидетели на нещо уникално в този форум! :mrgreen:

the_o.c_girl
08-03-2006, 22:44
david beckham

midian
08-03-2006, 22:48
Джо Коул

Jamalska
08-03-2006, 23:18
Е мойто либе не влиза изцяло в идеала...а идеал не съществува ...или няма да се запозная с него хаха;)
Начи идеалния мъж е с черна коса,много тъмни очи,светла кожа,евентуално катинарче,обици на двете уши,остър нос,ясно изразени скули,тънки устни,черовна усмивка,но малко зъл вид.В тялото ..не прекалено мускулест,евентуално с коремна преса.В стила на обличане-широки дрехи мн ясно.С плътен дълбок глас,твърде мъжки:)...може би като единия вокал на Сайлън Сити;)
В интересите-хубава музика по моите разбирания,спортна натура...Има право на избор м/у брейкденс/баскетбол/фрийрън или от сичко по малко...Да обича да се разхожда из природата,да пътува.
Нежен в докосванията,малко инат-'ръбато камъче';)евентуално Овен или Лъв.Човек,който знае как да постъпи когато имам нужда от него,а не да ме изнервя допълнително.Особено важно-да ме разсмива и да се смее на глупостите ми.Да мога да си направя с него среща в 6:12 сутринта до Мечо без да ме изгледа на криво...:/
тъй,май прекалих...е късно е

08-03-2006, 23:37
Е мойто либе не влиза изцяло в идеала...а идеал не съществува ...или няма да се запозная с него хаха;)
Начи идеалния мъж е с черна коса,много тъмни очи,светла кожа,евентуално катинарче,обици на двете уши,остър нос,ясно изразени скули,тънки устни,черовна усмивка,но малко зъл вид.В тялото ..не прекалено мускулест,евентуално с коремна преса.В стила на обличане-широки дрехи мн ясно.С плътен дълбок глас,твърде мъжки:)...може би като единия вокал на Сайлън Сити;)
В интересите-хубава музика по моите разбирания,спортна натура...Има право на избор м/у брейкденс/баскетбол/фрийрън или от сичко по малко...Да обича да се разхожда из природата,да пътува.
Нежен в докосванията,малко инат-'ръбато камъче';)евентуално Овен или Лъв.Човек,който знае как да постъпи когато имам нужда от него,а не да ме изнервя допълнително.Особено важно-да ме разсмива и да се смее на глупостите ми.Да мога да си направя с него среща в 6:12 сутринта до Мечо без да ме изгледа на криво...:/
тъй,май прекалих...е късно еОоооо! :smt007 :smt007 :smt007 :smt005 :smt005 :mrgreen:

Sophie
08-03-2006, 23:53
аз още не съм срещнал перфектния мъж :smt010 :smt010


И аз, не знам защо :( :cry: :smt010
О НЕБЕСА!!!
те се намерихаааааааааааааа :smt005 Дами и господа ставаме свидетели на нещо уникално в този форум! :mrgreen:

aaxaxaxax kato doide svatbata svirkaite

*Sumerian_Haze*
08-04-2006, 00:15
Ami na vunshen vid toi e visok , slab , s dulga kosa po vuzmojnost tumna . Ima tumni topli ochi , i charovna usmivka . Simpatichno momche ... A i da ne si maha kosmite nikade ( inache kuv muj shte e ! ) , da ima bradichka , moje i katinarche . I oshte neshto ... malko stranno shte prozvuchi , no da ima silno izrazena adamova qbulka ... :roll:
Harakter - chisto i prosto shoden na moq . Da e seriozen , da imame nqkakviobshti interesi , da i mil , umen i uslujliv ...
Xaax , imam chuvstvoto che mai sum go sreshtnala - momcheto mechta za men ! ...

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2006, 08:47
Баси, само аз ли съм забелязала, че в един момент забравяш всякакви идеали и въпреки че някой не съвпада с тях е почти идеален?
оплетох се.

haa s tova sum nai suglasna =D>

a tozi ..

Какво ще кажете за този? http://artbyaxel.com/section_galleries/galleries_photography/images/test1.jpg

na men tozi 4estno kazano ne mi haresva

Lorraine
08-04-2006, 10:13
ideal...Chad Michael Murray :smt007 ,Justin Timberlake :smt007 ,Ronaldo :smt007 i Beckham :smt007 auu :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

In4iTu_
08-05-2006, 18:20
Нежен в докосванията,малко инат-'ръбато камъче';)евентуално Овен или Лъв.Човек,който знае как да постъпи когато имам нужда от него,а не да ме изнервя допълнително.Особено важно-да ме разсмива и да се смее на глупостите ми.Да мога да си направя с него среща в 6:12 сутринта до Мечо без да ме изгледа на криво...:/[/b]
тъй,май прекалих...е късно е


Хаха- и аз искам такъв...това е идеала..а пък за външния вид - висок, с хубаво тяло, косата...важното е, когато го видя в гръб да не си кажа "Кое е това момиче бе :-s " т.е. да не е с дълга коса и май това е.. :mrgreen:

Ако случайно някой ми намери таккъв пич...да се обади :D

sun4e
08-05-2006, 18:49
няма идеални хора.... :roll:

i'm so excited!
08-05-2006, 18:54
ъъъ.. на външен вид да е по-високичък от мене и някъф не прекалено клечест, ама не и скала... със светли очи, ама не някакви прозрачни. а може и черни очи, такива големи и дълбоки. нормален нос, нормални устни, но не прекалено тънки. хубава усмивка, която може да ми стопли душата. а и тръпчинките са предимство. с къса косичка (много къса :-D ).
наболата брада също е мнооого секси, ама зависи, не на всички им отива. абе най-вече да е хармоничен;)
сега идва по-важното .. да е весел човек, жизнерадостен, да не е някой сдухльо, сръдльо или ревльо. да има хубаво чувство за хумор, страшно много уважавам хора, които умеят да се бъзикат и със себе си. но трябва да има граница, а не е да някой пикльо, дето не можеш да говориш сериозно с него. много е важно да е интелигентен човек, да има за какво да си говоря с него, да ми е интересен.
да успява да ме накара да се усмихна (дори и през сълзи).
абе разни такива неща...
мисля, че познавам този човек за съжаление..

piska_
08-05-2006, 19:17
Ами накратко - мил, внимателен, добър, сладък, хах и с готино дупе :smt006

Swinkenhoffer
08-05-2006, 19:24
като гледам кво са писали повечето... то такива мъже няма. или поне са супер дефицит.

най-важното е да е на моя акъл, или малко по-тъп от мене, за да избивам комплекси. да е слаботелесен... може с педалска нотка във визията, но да не прекалява. леко смотан и не много социален. да ме издига в култ. височината е много важна! което ще рече от 182 нагоре. очи, коса, бла бла - не ме вълнуват особено. естествено мога да харесам и нещо съвсем различно.. зависи. и по едно нещо ще е много хубаво ако си приличаме, ама... само за един такъв човек се сещам :/

скандинавците са яки междувпрочем... много яки!

мразя самовлюбени готини пичове, които са мечтата на всяка малолетна пача.

то някъв урод излезе, ама кво пък :-)

MimityYy
08-05-2006, 19:49
miiii Chad Murray ..ina4e da e visok ,slab (e ne skelet) ,nqma zn kakvi kosa i o4i ima ... da ima 4uvstvo za humor,da e mil... i tova e v ob6ti linii:D

KIVA
08-05-2006, 20:21
емииии...коса до рамената,къдрава,висок,ама да не ми е някав скелет на батерии или ходещ гаредероб,най нормално момче :) скейтър,райтър,да се занимава с фрийрън или да играе хек(трябва ми компания все пак :lol: )не ми пука за очите,важното е да ги има(тва беше тъпо,ама както и да е)да не е някав тъпак дето ше вижда само мен и т.н.,да се хили непрестанно и да има чувство за хумор,да харесва комикси,анимета,рисуване и т.н.ама да има някав мозък(оръзна ми да бъда най умната в компанията)опс,дрехите!ами шроки,с скейтарските кецове,скейтарска визия с две думи(I LOVE IT!!!)
ми ако познавате нешо подобно,ми пишете ЛС че да се посмея :lol: такова перфектно животно НЯМА!!!

i'm so excited!
08-05-2006, 20:51
като гледам кво са писали повечето... то такива мъже няма. или поне са супер дефицит.

ми да де, темата е за Идеали, а и то по принцип идеални хора няма.
можем да си помечтаем малко или докато описваме тайничко да си имаме някого предвид :P

RedChil
08-05-2006, 21:37
Айде и аз да кажем,макар че идеята ми се струва безмислена и тъпа.
Така,гледам всички започват с външния вид,така че и аз:
Значи искам да е малко по-ниска от мен,или дори колкото мен.В никакъв случай дебела,приятно слаба.Тъмна коса,задължително. Не харесвам синеоки и блондинки.Да е с правилни черти,не с много остър нос,или пък сплескан като зурла...Да е усмихната,когато е нужно да има перверзно излъчване...Това е предимство.
Да не е сръдлива,да приема всичко с усмивка.Голямо чувство за хумор - задължително.Интелигентна - пак задължително - поне,колкото мен,може и повече.Да има за какво да си говориш с нея,не да е ограничена до 1-2 теми.Да слуша музика,която е горе-долу по моите вкусове - рокове,пънкове,грънджове... з поне харесвам много стилове.Да не се облича като курветина,а да е оригинална в облеклото си. Харесвам също и лекия пиърсинг - да има на едно място,не много наведнъж...
Горе-долу,това е...

Death In Solitude
08-05-2006, 21:49
Аз нямам идеал, защото моята душа е празна и лишена от емоции, човешкото същество за мен не значи нищо. Моята единствена любов е мракът и...Сатната....

RedChil
08-05-2006, 22:06
Аз нямам идеал, защото моята душа е празна и лишена от емоции, човешкото същество за мен не значи нищо. Моята единствена любов е мракът и...Сатната....
Айде ходи при сатаната и му врътни една свирка,та да мирясаш...Писна ми от некрофили и подпбни несретнци.

Eclipse_bb
08-05-2006, 22:08
Аз нямам идеал, защото моята душа е празна и лишена от емоции, човешкото същество за мен не значи нищо. Моята единствена любов е мракът и...Сатната....
Айде ходи при сатаната и му врътни една свирка,та да мирясаш...Писна ми от некрофили и подпбни несретнци.


Некрофлите ги кефи да се плющят с умрели, тея са сатанисти :)

RedChil
08-05-2006, 23:56
Остави го да се мисли за сатанист,дееее
Разваляш кефа :mrgreen:
АхАХХАхХАхАХХАХАХА...
Недей,че ше съкрушиш "неговата объркана и депресирана душа" :-D

RedChil
08-06-2006, 00:01
Ще `земе да се изпокълца и в писмото да напише, че ние сме го наранили и е отишъл на спокойствие в дълбините на мрака...
...където ще лапа големия,мазен...тризъбец на сатаната.Айде да спираме с тоя флууд,че ке си патим.

Dr. Kazimbutt
08-06-2006, 00:28
Няма идеални хора, но ще се опитам да опиша накратко момиче, което би било максимално близо до съвършенството.

Тя трябва да е малко по-ниска от мене. Не трябва да е нито много кльощава, нито твърде пухкава. Трабва да се намира в "златната среда". Би било екстра, ако има много дълга и къдрава коса. Цветът няма значение, стига да си е естественият. Идеалните очи са зелени или сини. Гримът е допустим, но в малки количества.

Тя трябва да е мила, усмихната и интелигентна. Доброто възпитание и правилният говор са задължителни. Много бих се радвал, ако тя изслушва серенадите ми, а не да ми разправя разни работи от рода на: "Махай се оттук с тези тъпи лигни!". Творческите способности са един много голям плюс. Тя трябва да цени духовността, а не материалните неща. Желателно е музикалният й вкус да е сходен с моя. Срамежливостта трябва да е нещо, което на нея да й липсва. За последно оставям най-важното: момичето трябва да ме обича такъв, какъвто съм, въпреки отрвратителния ми характер и всичките ми недостатъци.

forrzi
08-06-2006, 11:08
Такааам...идеалът ми за момче
първо с външния вид
с червена или рижава коса,очите са без значение,да е висок,да не е няква клечка щото е смешно,да изглежда някъв изрод(аз си ги харесвам такива),може и да е грозен ама поне да има чувство за хумор,да може да си споделяш с него,да слуша музика близка до тази,която аз слушам,да не се нагажда според моето мнение ,което винаги ме е дразнило,а да може да си каже позицията и дори да спори с мен,да е интелигентен,дори умен,когато някой го дразни просто да бъде прям и такааа
за мен характера си е по-важен от външния вид за което много си се радвам :mrgreen:
и ето 2 снимки на идеалния мъж за мен:
http://www.discogs.com/image/A-150-40586-1099084608.jpg
http://sunday.ninemsn.com.au/sunday/images/film/Sex_Pistols.jpg

light_purple
08-06-2006, 11:10
Ami kolkoto do vun6niq vid-viso4ina okolo 176-186,t.e da e visok.Slab,tui kato ne si padam nito po maznite sumisti,nito po kulturistite.Zaduljitelno tumnokos-s tumno kafiava kosa ili 4erna kato 4erna mai e po-dobre.Haresvam tumno kafiavi o4i ili sini.Drehite da sa svobodni,a ne prilepnali po tialoto.Tova e za vun6niq vid.
Za harakter imam to4no tri pravila-mil,zabaven i pe4en.Niamam zna4enie dali pu6i ili pie,no ne iskam nikvi narkomani.

light_purple
08-06-2006, 11:13
Zabarvih da kaja 4e ne iskam niakoi prostak,no ne i niakoi profesor.Ne si padam po dulga kosa.

1921
08-06-2006, 12:21
нисички, мургавки или белички със светли очи. Интелектът не е от значение на този етап :) стига да не е неква адска курва и да ми говори за момчета [-o<

RedChil
08-06-2006, 13:28
Такааам...идеалът ми за момче
първо с външния вид
с червена или рижава коса,очите са без значение,да е висок,да не е няква клечка щото е смешно,да изглежда някъв изрод(аз си ги харесвам такива),може и да е грозен ама поне да има чувство за хумор,да може да си споделяш с него,да слуша музика близка до тази,която аз слушам,да не се нагажда според моето мнение ,което винаги ме е дразнило,а да може да си каже позицията и дори да спори с мен,да е интелигентен,дори умен,когато някой го дразни просто да бъде прям и такааа
за мен характера си е по-важен от външния вид за което много си се радвам :mrgreen:
и ето 2 снимки на идеалния мъж за мен:
http://www.discogs.com/image/A-150-40586-1099084608.jpg
http://sunday.ninemsn.com.au/sunday/images/film/Sex_Pistols.jpg
Хаха,дори не се приближавам до този идеал... :-D А тоя пичага от втората снимка е за клиниката в Карлуково,чесно. :-D

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 16:18
-->Да е висок..но не прекалено :P :roll:
-->Да е умен с чувство за хуумор :smt005 :P
-->Да може да говори на сякви теми
-->Да не говори на диалект :-D
-->Да има някъф стиЛ
-->Да е симпатичен и сладъък :P
-->Да знае как да се държи с мен :roll:

Аз познавам едноу такофкааа :twisted: :roll:

XePouH
08-11-2006, 12:05
значи да е малко по-ниска от мене,да е тъмно червенокоса :smt007 да не е някъв хърбел,но да не бъде и пълничка,да има хубава усмивка и хубава кожа,кафеви очи.да слушаме една и съша музика-хип хоп.да не пуши да пий но не кат свиня,да носи кецки и ширко дрешки,може да е райтърка и да играй хекче :D .по харектара да е мила,голямо чуство за хумор,да не се лигави много :),да не е злопаметна,да уважа приятелите ми,да не е проста,да ме обича и да не ме ревнува
П.П брей мноо искам ма се пак ако има такова момиче да пише :-D

beB_
08-11-2006, 12:31
http://img152.imageshack.us/img152/7324/000388498bu9.jpg


:smt007






















:smt005 :smt005 :smt005

Eleonora
08-11-2006, 14:11
Мтака прекрасният, или просто идеалният пич за мен трябва да е:
:arrow: Висок- с една глава над мен да кажем
:arrow: сладък,мургав, с кафяви топли очи
:arrow: смъкнаг, ако не да е с кецове
:arrow: Да се държи добре с мен и най-вече с приятелите ми, да ме разбира, дане е надут!
:arrow: слабичък, но с месце разбира се
\:D/ Ми това е, сегашното ми гадже е почти такова :roll:

MaCeTo_
08-11-2006, 18:39
Ми аз мога с една дума да го опиша като външен вид - скандинавец :lol: :smt007 Или някъв такъв от север, ама не съвем безцветен :shock: Обикновено са много сладки, има и изроди разбира се... За характер няма да пиша, щото няма да ми стигне 1 ден да обяснявам всичките качества.
ПП:Чудя се на себе си що съм такава странна и чужденци ме привличат. Ма казват че било от зодията :smt005