PDA

View Full Version : My story



tajno`momi4e
08-03-2006, 23:36
zdrvaite .. nz dali temata e za tuk no ... ako ne e za tui moderatorite 6te q premestqt .. moje bi 6e kajete taq kfo ni zanimava s neinite glupoosti sqka6 nie si nqmame problemi no iskah da napi6a moqta istoriq ...i taka
az sam po4ti na 14 i sam ot edno sredno po golemina grad4e .. kato bqh malka predi 5 ili 6 godini bqh 6tastiliva i do predi 2 ili 3 godini sashto zashtoto misleneto mi be6e drugo ... no sega ne e taka.. ve4e porasnah i imam vsi4ko ot koeto se nujdaq ,,roditelite mi sa strahotni... ne sme prekaleno bogati no i ne sme bedni .. iimam vsi4ko koeto iskam .. no imam 1 problem koito se okazva mn golqm ... debela sam! tova lqto obsolutno sam na stroga dieta ve4e sam otslabnala 8kg i trqbva da otslabna o6te okolo 10 ..tezi dni hodih na lekar i ytre 6e hodq pak da si vidq isledvaniqta zashtoto lekarkata mi ima6e samneniq i 6e mi napravi specialna dieta i mi kaza 4e 6e moga da otslabna do u4ebnata godini. tazi godina sam v novo daskaly i prosto ve4e neiskam da sam debela da me podigravat ..nikoi da ne me haresva .. prosty neznam no iskam nqkoi da me obi4a ... no ne priqtelska lubov a ne6to pove4e.sashto imam 4uvstvoto 4e priqtelite mi ne me razbirat .. te mislqt 4e jivota mi e prekrasen i pove4eto mi priqtelk sa slabi i kato ka4at 1 kg kazvat "az sam debela" a ne sa... neznam no ot tezi dumi mi stava o6te po zle ....
tova be6e moqta istoriq.. prosty iskah da q napi6a siogurno mn ot vas 6e kajat .. kfo me int istoriqta na taq.. no dano ima i takiva koito 6e me podkrepqt...

angel-of-de-ad
08-03-2006, 23:46
zdravei az sym po4ti kolkoto teb golqma :) i az imah problem s kilogramite moga da si prestavq kak se 4ustvash predi bqh visoka 160 i tejah 65 kilograma(lele), sled 1 godina i az potyrsih pomosht ot lekar i mi pomogna sega sym 164sm i teja 49 kg taka 4e davai napred :) amm.....moite priqtelki sa e gati "4iruzite" da ti kaja 4esno 4ustvam se ujasno zashtoto tqhnite kraka sa kolkoto rakata mi i tva e ujasno da se dvijish s tqh i na fona im da izglejdash bukvalno kato slon .... aii bye i uspeh v dietata :P

tajno`momi4e
08-03-2006, 23:53
ami ti dolo gore kak otslabna i za kolko vreme

angel-of-de-ad
08-04-2006, 00:02
mn trydno i my4itelno za 5 meseca s ujasna dieta no kilogramite ne mi bqha predi edinstveniq problem taka 4e si po dobre zashtoto noseh i nosq shini na zybite pyk za teq deto ne vijdat potenciqla na 4oveka shte sym si 4udovishte oshte 2 godini spoko ...... ima reshenie na problema ti i 100% ne si sama !

08-04-2006, 00:04
blagodarq ti mnogoo .. i mersi za podkrepata

sho6olinKa
08-04-2006, 00:27
здравейте... аз не съм била дебела, но съм се чувствала изолирана по простата причина, че съм доста по-висока от останалите си приятелки и както знаете това не може да се коригира... сега съм на 18 години и вече не ми дреме...! бих те посъветвала просто вярвай в себе си ти не си нищо по-малко от останалите това е факт и никога не се отказвай живота си е твой можеш ако искаш да го пропилееш, което те съветвам да не правиш, или супер мн да му се наслаждаваш... знаеш ли сега като отслабнеш ти ще си хиляда пъти по-удовлетворена от живота отколкото всичките ти слаби приятелки взети заедно успех наистина ти го желая

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2006, 01:04
a ti kolko kg be6e ? ina4e bravo 4e gi svalqsh ... =D> =D> =D>

tajno`momi4e
08-04-2006, 01:50
mi bqh 86 :( .. sega sam 76 ili 77...ako stigna do 65 6e e super

Composure
08-04-2006, 07:22
mi bqh 86 :( .. sega sam 76 ili 77...ako stigna do 65 6e e super а колко си висока..

WILD__BOY
08-04-2006, 07:53
Диети не са решението. Почни да спортуваш активно, защото само така ще можеш да задържиш резултатите. Всичко започва с промяна в мисленето. АКо не го промениш няма да успееш да направиш качествени промени.

08-04-2006, 08:18
DevilMayСry 170..

WILD__BOY az treniram .. tennis

Ена
08-04-2006, 08:40
Здрасти, мила..
за съжаление, дори и сега да ти кажа, че вечната мания по красотата не води до нищо добро, няма да ми повярваш, защото преди 5 години, когато бях на твоята възраст и аз разсъждавах така...и честно казано ми отне близо 4 години да се справя с проблема си.......не, че отслабнах, не че достигнах мечтаните килограми, просто в един прекрасен ден, човек осъзнава, че има къде, къде по-важние неща....(звучи изтъркано, но е ужасно вярно)
Хубавото е, че поне си се доверила на лекарка, защото наистина може да си навлечеш сериозни здравословни проблеми,.........
желая ти, успех и само не допускай моята грешка, да оставяш радостите от живота, за когато отслабнеш, защото рискуваш, като мен да не изживееш пълноценно едни от-хубавите си годинки......

WILD__BOY
08-04-2006, 08:40
DevilMayСry 170..

WILD__BOY az treniram .. tennis

екстра

olive_oil
08-04-2006, 09:10
ами аз ще ти кажа "дано отслабнеш до учебната година" успех

the_o.c_girl
08-04-2006, 09:16
успех!!!

st1ki
08-04-2006, 09:29
значи... бързото отслабване не е здравословно, но щом си решила давай
второ... ако се отпуснеш дори малко се получава ефекта "йо-йо" и после не само си връщаш килограмите ами дори още по-зле... ставаш още по дебела отпреди...
поогледай сайта www.bb-team.org и там може да намериш доста полезна информация за диети, хранене, тренировки и други... и как да си поддържаш теглото като отслабнеш.. разгледай го консултирай се с лекарката си и давай :)
успех!

tajno`momi4e
08-04-2006, 12:30
mersi si vi mnogo ;] ami da az znam 4e trqbva bavno da se slabee az bqh po4nala greshno no sled konsultaciqta s lekarkata ve4e e drugo :)

Ена pravi si da ... no primerno 1 mom4e nikoga nqma da se vlubi v debelo momi4e..

`Silvester` mersi za saita :) i mersi na si4ki ;]mn se radvam 4e ima hora koito me razbirat

Loshotia
08-04-2006, 15:58
Аман от специалисти начи! Момичето спазва строга диета и е под лекарски контрол. Пък и трябва да ви кажа, че миналата година с 3 месеца интензивни трненировки фитнес и грам не съм свалила. Айде лек ден!