PDA

View Full Version : persing



mirity
08-04-2006, 22:29
imam vyzmojnost da si probiq ezika i nashte da ne razberat no me e strah che mogat da razberat pls hora kajete mi lesno li se krie persing na ezika ot roditelite

midian
08-04-2006, 22:32
Има силиконови обеци/прозрачни/.

08-04-2006, 22:42
da emi ako kajat da si q mahna da vidqt dali e magnit iskam istinska dupka

08-04-2006, 22:46
aaaa chesno li ama kolko struvat gore dolu i sigurna rabota li e

cecko_boy
08-04-2006, 23:33
Lud/a li si mn qsnu 4e razberat nali zapo4vash da fuflish kato imash pearsing na ezika nali kato govorish shte ti se vijda trqbva da sa mn prosti za da ne razberat i ti oshte pove4e ako si misli6 4e nqma da te razberat

avrillavigne
08-04-2006, 23:54
vij sq na6te sa6to ne znaeha,no razbraha az mn faflih pri tebe nz kak 6te e .ama ko da ti kaja pravi6 go i tva e ,da ne ti puka mn nqma ko tolko da ti napravqt va6te 8)

pixie
08-06-2006, 09:21
imam vyzmojnost da si probiq ezika i nashte da ne razberat no me e strah che mogat da razberat pls hora kajete mi lesno li se krie persing na ezika ot roditelite
Ами мацка , аз не мисля , че се крие лесно,извинявай.1 имам приятели , които са с пиърс на езика,при единия всичко е било наред и те не са разбрали , че има докато не са го чули да говори по тел . и да казва на приятел,че си е пробил езика (смятай),докато другото приятелче не можеше да говори и да преглъща дори.Зависи си.

IdiOtKa
08-06-2006, 09:32
але не е така .. може да се крие ... само паржите няколко дена ня да се засичаш мно мно с тях ... и след това можеш да почнеш като си с тях да го махйаш по малко ...обаче в началото трябва да е по малко 5-10 мин ...и след около 2-3 месеца вече по 4-5 часа бяз проблем ... може да се крие ...малко трудно но може ... иначе пробиването вобще не боли супер яко чувсто е ..
относно за силиконовите обици ,сигурно става вапрос за ограничителите които са без топчета ... вярно е че не с вижда толкова ...но като искаш да няма топчета просто си махаш горното топче от обицата е готово ... аи вапросните силиконови неща ги има на мно малко места поне аз в плд не съм виждала ...
друго не се сещам да пиша за момента ... :mrgreen:

ProstoAz
08-06-2006, 15:21
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48883 !