PDA

View Full Version : Как казахте на родителите си, че искате пиърсинг?



katty_lee
08-06-2006, 18:30
Ами искам да ви питам нещо. На тринайсе съм и искам да си направя пиърсинг на веждата... Та към въпроса. Ако някой от вас има пиърсинг, е момиче, и е казал на родителите си преди да си го направи, може ли да ми каже как точно е казал на родителите си? А и впрочем боли ли, докато те дупчат?

laura_palmer
08-06-2006, 18:37
mi az imam piersing na papa i na nosa,ama...kvo da ti kaja,abe ne boli prosto use6ta6 iglata kak preminava prez kojata,ama nqma bolka nqkvo...ama ti harabiq si pomisli 6toto edin den ako ti hrumne da q maha6...beleg a..u... iz4akai po-dobre!!! az sum na 18 ami kak kazah...prosto im kazah 4 esu mre6ila da se dup4a...te sa pekani...az i s tattoosa nqmah problem s tqh!nz...to e do 4ovek :roll:

Boot*
08-06-2006, 18:37
Пиърс 1:
Аз: "Мамо пробих си хрущяла на ухото" (показвам нагледно)
Мама: "Лудо момиче"

Пиърс 2:
Аз: "Мамо ще си правя пиърс като на Лети"
Мама: "Ивеее, недей, бе"
Аз: "Решила съм вече"
Мама: "Ох, прави кфото знаеш."

Пиърс3:
Аз: "Мамо, сега на 30ти (примерно) като взема заплата отивам да се дупча."
Мама: "Момиче, ти не си добре."

fake
08-06-2006, 18:58
"мамо, искам пиърсинг"
"не може"
отивам и се дупча...
"мамо направих си пиърсинг"
*рев и истерия, около 2 дни не ми говореше*
вече е свикнала обаче :mrgreen:

а ти си на 13..малка си/или малък/

RoyTheReaper
08-06-2006, 18:59
малка си за пиърсинг. след време ще си смениш начина на мислене и ще съжаляваш за болката и изгубените пари. не го прави.

katty_lee
08-06-2006, 19:13
Значи от общото мнение разбирам, че на 13 съм още малка.. Добре, хубаво е да го резбера, преди наще да ми го съобщят викайки. Мерси! :smt039

Jamalska
08-06-2006, 19:25
-Хора,искам пиърс на веждата.
-Не може.
-Искам дее.
-Кат станеш на 18 прай кот знаеш...
-Ама аз сега искам де...
-По лицето не може изобщо да се дупчиш!Пробии си ушите и пъпа.
*пробивам си ушите*
-Ама аз казах само 1 дупка?!?!?!

648541
08-06-2006, 21:48
-ytre 6te hoda da se dup4a..
-kude?!?!?
-ezika (primerno)
-dobre..ako iska6 i guza si produp4i
-ok

tva e pri mene nqma spor :lol: :lol:

`Death`Whore`
08-06-2006, 22:03
Най-лесно е да им го покажеш и след като спрат да крещят, да обясниш, че ще се грижиш за него и след 1-2 месеца ще зарасне и ще стане като част от тялото ти.

i'm so excited!
08-06-2006, 23:59
кво сте тръгнали да се обяснявате... :shock:

Co[mix]_Girl
08-07-2006, 00:27
to i az na 13 si si slojih obica na ezika i vaobshte ama vaobshte ne sajalqvam...daje naprotiv s vseki izminal den se kefq vse poveche i poveche.a kato popitah nashte dali moje da si sloja te estestveno kazaha ne.dori maika mi me popita na se sam lezbiika. ::: samo deto taka stana che napulno spontanno si q slojih bez tqhno znanie :mrgreen: i sled mesen dva nashte mi q vidqha no ne mi napraviha problem (ei za tva nai mnogo im se kefq) i sega te sushto mnogo mi se radvat.maika mi vseki den me kara da i se plezq :smt019 ...mislq da si sloja i pod ustnata no ne sam se navila do tolkova che da go napravq..a sled nqkoq druga godina shte stane vreme i za tatos na vrata :-D :-D :-D

08-07-2006, 00:29
Изпуснати деца...
Малки пикли...Още не са ви порастнали цици, а вече железа и драсканици по тялото тръгвате да си слагате. Къде спят родителите не знам...

pixie
08-07-2006, 08:29
Не съм казвала.Отидох и си направих , но ... тъпня.Вече не ща да се дупча много много.Не знам дали боли на веждата , имам една позната .. трима познати всъщност ,които имат пиърс на веждата.Едното момиченце (горе-долу на твоята възраст ) се е пробило за РД-то си и разрешението от майка си е изпросила като подарък ;) Другата позната е казала на майка си , но тя й разрешава да си се дупчи , а и ти е кака - на 18 вече , направи си пиърса на 17.Момчето пък не каза на техните и му бяха казали че ще го изгонят от тях ,да го махал веднага и някакви такива май имаше , но той си го остави пича и сега си има пиърс :)
Мнението на човека преди мен е много грубовато , обаче е донякъде прав/а.Много си малка още , изчакай да ти влезе нещо в главата и тогава реши дали да си правиш пиърс.Това може да е поредната детска прищявка .

In4iTu_
08-07-2006, 13:17
Аз: Мамо искам да си пробия носа.
Мама: Като станеш на 18 ще правиш каквото искаш, докато живееш с нас (имаше предвид и татко) няма да си пробиваш нищо...
Аз: Добре де..само попитах... :-s

Еми това беше...сега чакам да стана на 18, ама май почна да ми минава треската за пиърсинг 8-[

{LP}FENKA
08-07-2006, 13:56
az iskah o6te nqkolko po uhoto...ama ne mi razre6iha i sega mai 6e si gi napravq bez mnogo mnogo da se obqsnqvam!sled okolo mesec imam RD i 6e po4akam do togava

ShaDoW^ZonE
08-07-2006, 16:02
- мамо, искам пиърсинг
- къде?
- езика
- не може
- хайде деее
- ама сигурна ли си, че искаш?
- напълно
- ок, утре те водя при весо
:mrgreen:

BeBcHeTo
08-07-2006, 17:16
Emi dup4i6 bez da kazvai i gotofo posle malko 6te povikat ma 6te im mine

ledenata_kralicA
08-07-2006, 17:59
Казах й "Мамо,искам да си пробия УХОТО
и тя ми рече "Не може.Има точки по ушите..."
:-s :idea:
хъхъхъхъъхъ
всяка година се опитвам,но не се навива...по дяволите,това е ухо,даже не съм нахална

MoNI_the_StrAnge
08-07-2006, 18:23
аз съм на 17 .. и си направих пиърсинга на рождения си ден. ето какво се случи...като се прибирах в къщи се отбих на студиото и взех час. после отидох вкъщи ..чаках татко дълго време за да можем да излезнем някъде..където ида е за да празнуваме.. той ми се обади и казва там ше ходим тук ще ходим...а и каза утре ще ходим на кино. честно казано мразя да излизам с тях а те се опитват да се сприятелят ли да кажа.. да се сдобрят с мен. този път имах хубаво извинени и казах че имам час за следващия ден.. та никъде не мога да излизам. те бяха шокирани... и ме питаха дали се шегувам.. казах че няма да ме придружават. и аз казвам "кой ви кани??" . и всичко мина страхотно.. човека беше много готин. и въобще не ме заболя.. хаха.. някакво гледах себе си в огледалото с голямата игла на веждата си.. беше интересна гледка. :)

не се колебай прави си. и родителите ти не могат да те пречат в никакъв случай не им позволявай просто. това си е твоята вежда. а пиърсинга е нешо нормално.. нещо като даимаш обици.. но този път на веждата.. кво му е лошото..

midnight...
08-07-2006, 18:51
хъх ами поставих нашите пред свършен факт всъщност :mrgreen:

Swinkenhoffer
08-07-2006, 18:55
за първи път като ме пробиха, аз се дърпах и ревах, а майка ми ме ръчкаше да влезна там... козметичен салон ли, кво е :lol: след некви години пак ходих.

преди некви месеци ме проби Буута и като й казах - получи удар, инфаркт и всичко възможно наведнъж... особено като й демонстрирах засъхнала кръв и разни таквизи.
после още два пъти ме проби девойката - същата работа.
преди десетина дена някъде:

-ще ходя да си правя индъстриъл (или пирон, хах :lol: )
-??
показвам аз нали кво е и тя:
-ако това си го направиш - ще те изгоня, бла бла
аз викам ок и отидох и си направих...
прибирам се, демонстрирам и о! боже... ти си изрод, урод, олигофрен, какво е това, което си си сложила, ужасно е, не мога да те гледам, махай го, дъра бъра. след известно време идва при мене с думите - айде, маме, махни го, ти си момиченце, не знам си кво...

изводът е, че просто го правиш.. без да се вълнуваш от мнението на баба, тате, чичо, мама и т.н.... не могат да те командорят какво да правиш с тялото си. стига ти да си достатъчно отговорен/а, за да не си оакаш нещата :-D

Boot
08-07-2006, 18:58
Чувствам се рекламирана. :mrgreen:

Дупки пробиваме всякакви! :smt005

rPo3HoTo
08-07-2006, 19:19
Ъъ...не съм ги питала О.о и не възнамерявам :lol: Ушите сама си ги пробих..само втората на едното ухо ми е правена в салон...и то майка ми ме набута. Останалите просто ги правя...и чакам да забележат...а докато видят-всичко вече е заздравяло и всички са доволни. За предстоящия ми пиърсинг всичко е готово-обецата-купена, парите-събрани...само дето съм болна и не мога да ида....Няма и да разберат...а ако разберат, то това ще е майка ми...а с нея проблема е нулев...ще повика...ще се тръшка....после ще пита дали боли....и накрая ще се кефи :mrgreen:

`Death`Whore`
08-07-2006, 21:14
Госте, прав си, обаче някои сме сложили пиърсинг на 19 години.

roksana
08-07-2006, 22:46
i az sum na 13 imam po o6te 2 dypki na y6ite pirvata kogato si q napravix bqx mai na 11 zodini. molix mnogo za neq i nakraq baba i mama me zavedoxa da mi prodyp4vat yxoto .ne bole6e mnogo .2 probivane be6e predi 21 dni i nikoi ne znae6e za tova .kogato mama razbra be6e y4ydena 4e imam piarsing na xry6tqla . a tati ne kazq ni6to.

techCandy
08-08-2006, 01:21
На 13 си малка, след 3 години ще мислиш по- друг начин, и ако ти остане
белег ше съжаляваш, изчакай да станеш поне на 16....после ако решиш да я махнеш, дупката която ще остане може и да не ти харесва толкова много... :smt012

SEXtreme
08-08-2006, 11:20
Еми за ушите нямаха нищо против, а за папа имаха и за тва си го направих докато бяха на почивка и като се варнаха ми се караха, караха и накрая млъкнаха :) :mrgreen: