PDA

View Full Version : Зайци-номерца и трикове



ЗаЙо
08-06-2006, 22:17
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.

Jamalska
08-06-2006, 22:20
Ако някой ти го каже за да го напрайш ще си същото келеме като сега че и по-пропаднало...И би ме изкефило някой чел темата да се окаже от тфойто школо

Gabsi-to
08-06-2006, 22:45
Jamalska си го каза най точно и ясно, глупаво е да се правиш на такъв какъвто не си

Emocore
08-06-2006, 22:49
mi qj morkovi :)

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 22:52
Ахахха и аз познаам един кату теб...тцтц..мн зле..

niGGa
08-06-2006, 23:05
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.
Да имаш слава на побойник?
Да не би да имаше в предвид слава на мърша?

skate_warrior
08-06-2006, 23:06
хахахаха смешкоооо :smt005 :smt005 :smt005

beB_
08-07-2006, 00:33
xaaa zabavno

smeshko =D>

Swinkenhoffer
08-07-2006, 00:59
баси несериозната тема... страхотна "ебавка", бравос!

In4iTu_
08-07-2006, 13:35
[b][i] Ако наистина мислиш, че с "някакъв номер" ще спечелиш сърцата на съученицете си значи си мнооУ зле...


2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
Ами като си толкова опасен си измисли "опасен" номер (да ги изплашиш :mrgreen: )



3)човек,който си разчиства сметките
А имаш ли да разчистваш няк'ви сметки в това даскало, че ще създаваш такова впечатление...



1)да се разбере из цялото даскало
Кво имат да разбират? :-s Колко си смешен??? :D



Еба*ти клоуна дето си :lol: :mrgreen: [b/][i/]

08-07-2006, 13:44
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.
много си зле, пич. Искаш да си известен, а известен не се става с изпълнения "насила", ако си си такъв човек, ще станеш. Аре бегай да прайш димки за 15ти :D

08-07-2006, 17:16
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.

axaxxaaxxaa ei pinko male kak me qdosa ebati kaputa xaxaaaaxa piklio 100% si nqkaf izpadnal zubar i redovno qde6 ta biqt po glavata i zatva sq iska6 da sa pokae6 na si4ki macki 4e si korav pi4 axxaaxaxa ae begai be kloun!

Mo6no
08-07-2006, 17:25
Има един много лесен начин всички да разберат колко си опасен. Пърди всеки пред всички. Гаранция, че цялото училище ше разбере колко си опасен.

DetE-Idi0t
08-08-2006, 00:58
Ряпа! Много си ограничен ей!

Lorraine
08-08-2006, 15:37
хахахаха смешкоооо :smt005 :smt005 :smt005

st1ki
08-08-2006, 16:01
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.

збии се с най-здравия 12-токласник и ако го победиш ш направиш впечатлението че си опасен.
Ще разберат че си побойник.
Ако паднеш поне ще станеш известен в даскалото.

MiRaCuLiXbb
08-08-2006, 16:16
Ако паднеш.
...като...

RedChil
08-08-2006, 16:36
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.

збии се с най-здравия 12-токласник и ако го победиш ш направиш впечатлението че си опасен.
Ще разберат че си побойник.
Ако паднеш поне ще станеш известен в даскалото.
Трудно ше му е да се "Збие"...
По темата:Всеки луд с номера си...

midnight...
08-08-2006, 16:42
хах все по-малоумни теми пускате
учудвате ме :lol:

st1ki
08-08-2006, 16:52
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.

збии се с най-здравия 12-токласник и ако го победиш ш направиш впечатлението че си опасен.
Ще разберат че си побойник.
Ако паднеш поне ще станеш известен в даскалото.
Трудно ше му е да се "Збие"...
По темата:Всеки луд с номера си...

Що пък "ше" му е трудно?

RedChil
08-08-2006, 16:54
"Сбивам се",а не "Збивам се". :wink:

GLeZoRanA
08-08-2006, 16:58
Кажи им Бу и да видиш как ще бягат по коридорите (от смях) хахахаха бате зле си хьаххахахаха егати жалката история

Loshotia
08-08-2006, 17:06
Има един много лесен начин всички да разберат колко си опасен. Пърди всеки пред всички. Гаранция, че цялото училище ше разбере колко си опасен.

Ще стане скандално известен :lol:

miracul
08-08-2006, 19:10
бате,
ДУПЕ НЕ СЕ СТАВА
ДУПЕ СЕ РАЖДА
:twisted:
един съвет-ходи се хвърли от някой мост
ама кадето не минават хора да не ги уплашиш
ама гледай да паднеш върху някой остър камък

tainstvenata
08-08-2006, 19:27
uff nai mrazq takiva ... ti iska6 sa prai6 na poboinik .. ama tai 6ta mislqt za nai golemiq tapak .... tai 4e si badi takav kakvo si .. po dobre 6e e ..

In4iTu_
08-08-2006, 20:23
Кажи им Бу и да видиш как ще бягат по коридорите

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Elektra_x
08-08-2006, 21:12
Предполагам тук има много така наречени 'зайци'-осми клас в ново училище.И аз съм така,искам да ми кажете какъв номер да направя или нещо такова че:
1)да се разбере из цялото даскало
2)да разберат че не съм обикновен,а опасен
3)да имам слава на побойник,човек,който си разчиства сметките и т.н.
Аиде давайте.
Жалък си!
Защо трябва да им правиш гадно...когато ти си бил "заек" другите унижавали ли са те така че ти сега сикаш да постъпваш така с тях.Ако искаш да се отличиш по някакъв начин от тях дръж се на висота...не като дивак...

*Sumerian_Haze*
08-08-2006, 23:08
E sega , podhodete s poveche uvajenie kum vajniq jiteiski problem na momcheto ...
Mnogo shte si opasen ako zastanesh v sredata na koridora i zapochnesh da si udrqsh qrostno glavata v stenata , posle moje da schupish nqkolko prozoreca s glava , i nakraq da zemesh da se grumnesh s neshto che -nai dobre shte e za vsichki ... a i nikoi nqma da ti se " otvarq " garantiram ( normalno ... ako se grumnesh ... ) :lol:

Novkov
08-09-2006, 05:24
Само да внимава при подбора на 12-класника, че после извън даскало да не се запознае с някои негови дружки и да се наложи да спи в пирогов. :lol:

KingOfEdge
08-19-2006, 21:47
axaxaxxaaxxa bae 4ovek nestava taka be axaxxaax ako iska6 da se pokaje6 pred nqkoe momi4e nee tva na4ina ama pri direktora sus siurnost 6te se pokaje6 :smt005 :smt005 :smt005 ako 6e pravi6 mrusni nomera. A tva za poboinik e ebasi tupata ideq!

bulgarche
08-19-2006, 22:11
Аз тая слава не я извойвах с цел. То просто си стана. Според директора съм тартор на училището, което смятам за преувеличено. Просто мисля че има мног хора които са под моето ниво. Опитат ли се да оспорят нещо с мен или да ми противоречат просто ги карам да замълчат. Имал съм много проблеми, но е по-добре отколкото да си никой. Просто бъди себе си и не им позволявай да те мачкат.

bulgarche
08-19-2006, 22:26
Ама то да ти кажа...ако преди това не си изял кила моркови няма да стане. Като те "гледам" почваш от нулата => не се надъхвай много. Ще паднеш от високо, проблема ще е там че нависоко ще си само според своето мнение.

Just_One_Girl
08-19-2006, 23:39
Мойто дете, не се прави така. Това за готините , за бунтарите и побойниците върви в основното училище. Ако там не си си извоювал желаната слава да и се порадваш малко и вече да си сядаш на гъза, сега няма за кога. Знаеш ли, и на мен като ми го казваха не вярвах. Сега ще съм 9ти клас, карах осми в гимназия. Е има ОГРОМНА разлика в начина на мислене на хора мой набор, които са карали осмия в гимназия и в основно. Сега като ти го казвам сигурно си мислиш тая на каква се прави, но ако всичко се развие както трябва догодина по това време ще мислиш по същия начин. Защото в гимназията преподавателите виждат пред себе си големи хора, а в основното училище - деца. Оттам на тези "деца" развитието им остава една година назад и си личат резултатите, защото докато на нас ни трябват няколко месеца да влезем в пътя, на тях ще им трябват години. Не знам защо, но така се получава поне по мои наблюдения. Не казвам, че при всички е така, но съдя по моите познати.
Та така... много взех да се разливам. Идеята ми беше, че излизаш от основно, в гимназията като те стегнат малко няма да мислиш на кого да скочиш, че да си по-велик, в главата ти ще се въртят доста по-сериозни и по-земни мисли.
Лично мнение, някой да не скочи да ме напада :)

MimityYy
08-20-2006, 11:40
verno si smeshko :smt005 :smt005 :smt005

AnnGi
08-20-2006, 13:54
кат' се гръмнеш ще станеш известен и всички ще знаят че си опасен за себе си

AnnGi
08-20-2006, 13:56
аааа ще имаш и слава на идиот които си разчиства сметките със себе си

doomer
08-20-2006, 15:26
Прибии някой