PDA

View Full Version : Къдрене на права коса



™bLaCk`RoSe™
08-21-2006, 21:17
Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса :D Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително :wink:

LuCkY_YoU
08-21-2006, 21:19
probvai s ma6a i sled tova s lak za kosa,bi tr da ti izdurji min den. az polzvam na L'oreal Ultim fix i sum adski dovolna.

Sophie
08-21-2006, 21:26
taka ako iska6 priemi suveta mi, ako ne iska6 nedei, a i koito iska da ne vqrva, no rezultata e vuzhititelen : nama4kvam hubavo kosata si s bira, taka 4e da se namokri cqlata i sled tova q ma4kam s kurpa za da izpruhne malko sled koeto q izsu6avam sus se6uar i produljavam da q ma4kam. rezultata - razko6ni kudrici i golqm obem koito izdurjat 2-3 dni bez osobeno usilie

BroKeN^DreAmZ`f
08-21-2006, 21:30
taka ako iska6 priemi suveta mi, ako ne iska6 nedei, a i koito iska da ne vqrva, no rezultata e vuzhititelen : nama4kvam hubavo kosata si s bira, taka 4e da se namokri cqlata i sled tova q ma4kam s kurpa za da izpruhne malko sled koeto q izsu6avam sus se6uar i produljavam da q ma4kam. rezultata - razko6ni kudrici i golqm obem koito izdurjat 2-3 dni bez osobeno usilieа МИРИШЕ ЛИ НА БИРА...? :P

Sophie
08-21-2006, 21:32
mejdudrugoto izop6to ne miri6e, kato se izsu6i po nikakuv na4in ne moje da se razbere 4e e tretirana s bira, ako ne vqrvate ne pre4i da probvate

TSecret
08-21-2006, 21:35
s beltuk se polu4avat strahotni 4upki i ne miri6i posle osobeno ako q napraska6 s niakav parfum! ina4e ima edin mus za kudruci koito e mnogo silen-na Seri!

NaDuFcHe
08-21-2006, 21:36
Da tva s birata i az sum go provala naistian izdurja mnogo i sedi super sexy..Sushto moje da probvash s presa za kosa

08-21-2006, 22:25
taka ako iska6 priemi suveta mi, ako ne iska6 nedei, a i koito iska da ne vqrva, no rezultata e vuzhititelen : nama4kvam hubavo kosata si s bira, taka 4e da se namokri cqlata i sled tova q ma4kam s kurpa za da izpruhne malko sled koeto q izsu6avam sus se6uar i produljavam da q ma4kam. rezultata - razko6ni kudrici i golqm obem koito izdurjat 2-3 dni bez osobeno usilie
a moje li tova da se napravi na kudrava kosa za po-dobra forma?i moje li primerno sled kato si se izkupala na mokra kosa da se sloji vednaga ili trqbva da e suha?

Sophie
08-21-2006, 22:45
ami pri men i na mokra se polu4ava no efekta e po slab, a sled kato e kudrava mislq 4e 6te se polu4i dosta dobre. a i osven tova kakto znaem birata se pravi po4ti izcqlo ot prirodni produkti..hmel tam nz o6te kakvo i e dosta podhranva6ta i e edin vid kato maska

siXt_senSe
08-22-2006, 08:53
Тва с бирата и аз ще го пробвам.И без това косата ми е леко чуплива.Дано стане хубаво :D

™bLaCk`RoSe™
08-22-2006, 09:32
http://www.picvalley.net/u/9/8660_969_s.JPG

Как може да се постигне този ефект УаУ :lol: и възможно ли е нещо да стане с такъв тип ролки

http://www.picvalley.net/u/9/8661_973_s.JPG


Ще пробвам това с бирата,дано на мойта коса стане нещо,но се самнявам :?

Krem4eto
08-22-2006, 09:38
Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса :D Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително :wink:

Ем за мене най-доброто къдрене е с къдрин и използваш много силни шампоани като Dove за да не ти се изтощи!Държи 2-3 месеца!А когато си миеш косата става още по-къдтраво!

™bLaCk`RoSe™
08-22-2006, 10:24
Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса :D Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително :wink:

Ем за мене най-доброто къдрене е с къдрин и използваш много силни шампоани като Dove за да не ти се изтощи!Държи 2-3 месеца!А когато си миеш косата става още по-къдтраво!


Косата ми е боядисвана и съм питала за къдренето с къдрин и ме посъверваха да не правя тази грешка.Пък и така една приятелка беше станала като оФца :lol:

Sophie
08-22-2006, 11:36
friziorkata mi kaza, 4e kudrene na boqdisvana kosa s kudrin kolkoto i ka4estveni i skupi produkti za kosa da se polzvat sled tova si e 4isto ubiistvo na kosata:)) za6toto himi4eskite reakcii se zastupvat i tq bukvalno izgarq...efektna ne samo 4e ne si zaslujava..ami posle 6te ima rev qko

lilanka
08-22-2006, 12:22
friziorkata mi kaza, 4e kudrene na boqdisvana kosa s kudrin kolkoto i ka4estveni i skupi produkti za kosa da se polzvat sled tova si e 4isto ubiistvo na kosata:)) za6toto himi4eskite reakcii se zastupvat i tq bukvalno izgarq...efektna ne samo 4e ne si zaslujava..ami posle 6te ima rev qko
predi godina bqh s kydrin,jkato mesec predi tova bqh si napravila kosata s blonder-ne mi e opadala kosata vse o6te 8)
trqino e s kydrin,no ne davam garnciq,4e nqkoq kosa nqma da okape
(vseki iska tova,koeto nqma-pravite kosi iskat kydravi i obratnoto)
i moito e prava i q kydrq s bira+ ryce/pqna/rolki/ma6a/presa

GothicGirl
08-22-2006, 15:59
Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса :D Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително :wink:

за нещо по-продължително като минимум ден-два се сещам да си направиш плитки и после да оставиш косата така начупена. А за големи къдрици не зная освен маша...

ElinoR
08-22-2006, 16:50
s beltuk se polu4avat strahotni 4upki i ne miri6i posle osobeno ako q napraska6 s niakav parfum!
Ам...на суха или влажна коса се прилага тоз начин за къдрици ?

09-04-2006, 10:22
mn hubavo stava kato na mokra kosa si napravish ribeni kosti i kato isunat go mahash slagash malko lak za kosa i super po razli4ni sa kudricite i s amn hubavi pone na men mi haresvat
:D

thE`reASoN
09-04-2006, 16:43
hora,ami birata kakva da e ?

09-04-2006, 19:28
az se kydrq s hartiiki ;) i moqta kosa e mn prava

The Goodbye Girl...
09-05-2006, 16:23
Ти си знаеш, като казваш, че не искаш студено къдрене, ама все пак според мен е по-добре. То може да си боядисана и накъдрена, само че трябва да има там някакъв интервал между процедурита, питай фризьорката си най-добре. Щото то ще ти отнема толкова време да се къдриш с разни пяни и лакове или други щуротии, пък и то не е кой знае колко полезно за косата, че по-добре да се накъдриш веднъж и поне да си спокойна.

puffka_
01-27-2007, 19:31
az se pravq s presata ama nqkak stavam na pydel. edna priqtelka se kadri s defuzer stava mnogo sexy. ama vsi4ko zavisi ot kosata. celuvki!! :D

ProstoAz
01-28-2007, 09:41
Темата е стара!