PDA

View Full Version : Obezkosmqvaneto na intimnite 4asti...



08-22-2006, 00:13
Takyv vypros sigurno ve4e sy6testvuva iz foruma no az da pitam vse pak.S kakvo da si po4istvam triygylnika...brysna se nooo tova e ejednevna grija na vsi4koto otgore kosym4etata stavat pove4e i po tvyrdi...opitah s te4na kola maska...mn me bole6e + 4e tova si e 4uvstvitelno mqsto i sled kolata maska dori i po4istena izglejdah ujasno ...poduta i za4ervena:))
Taka 4e ako nqkoi moje da mi pomogne s ideq mn 6te sym blagodarna:)

siXt_senSe
08-22-2006, 08:27
Освен да отидеш на козметик да ти ги изчисти с кола маска без много белези не виждам друг начин без който да не са твърди да не е червано и т.н.Пак ще те боли ама знаеш че ще е както трябва :wink:

LuCkY_YoU
08-22-2006, 10:34
dosega si gi premahvah i az s brusnene,posledniq put otidoh na kozmetik,i osven 4e umrqh ot bolka,o6te 1 den me bole6e, a sled tova na mesta kojata mi se bele6e i stoe6e 4ervena...be6e ujasno,i ne mislq da ida 2ri put.osven tova si idealno gladko 4-5-6dni,i posle pak porasvat,samo 4e sa po-tunki.i ne moga da si obqsnq kak 6te si hodi6 s teq kosmi dokato stanat otnovo za mahane s kola :-k

gal4eto
08-22-2006, 12:30
ami az hodq na kozmetik posle parvite dve sedmici ne se brasna{6toto nqma kvo] posle se brasna dokato poniknat vsi4ki kosmi i posle kat sa poniknali 4akam o6te 2 sedmici i hodq na kola ta e,abe na men taka mi e udobno nz 1 pat mese4no nqkade hodq}
ako iska6 probvai s krem4eta,no nqma da stane mnogo gladko 6toto kosmite tam sa tvardi....

Boot
08-22-2006, 12:33
На мен лично епилатора ми е супер удобен за тази дейност. С кола маска е ебати зверската болка, не мисля да повторя.

siXt_senSe
08-22-2006, 20:52
На мен лично епилатора ми е супер удобен за тази дейност. С кола маска е ебати зверската болка, не мисля да повторя.
Ами с епилатора там не боли ли повече? :-s

Mystery
08-22-2006, 21:18
Ходех преди на козметик. Болката е ужасна. Там кожата е много учвствителна и при мен се поду, зачерви се, даже синини останаха. Болеше и стоеше зачервено 2 дни. А синките си останаха за около седмица. Ефекта е за около седмица и половина, но трябва после за изчакаш да ти пораснат достатъчно дълги косъмчета за да отидеш пак. Аз и един ден не мога да издържа с косъмче по тялото! Затова - Phillips Moi. Това е ел. самобръсначка специялно за жени. Ползвам я за по-нежните места като триъгълника и подмишниците(там ефекта от колата е както на триъгълника, но синини нямах).

`Death`Whore`
08-22-2006, 21:19
Я някой с опит да каже дали от депилатоара космите изтъняват или ефектът е като със самобръсначка? Моите са станали огромни...

Boot
08-22-2006, 22:07
На мен лично епилатора ми е супер удобен за тази дейност. С кола маска е ебати зверската болка, не мисля да повторя.
Ами с епилатора там не боли ли повече? :-s
Ами.... мен ме боли в пъти по-малко. Не знам де... при други може да не е така...

ThePainIsReaL
08-22-2006, 22:28
Я някой с опит да каже дали от депилатоара космите изтъняват или ефектът е като със самобръсначка? Моите са станали огромни...

Ефектът е същият само дето понасяш гадната миризма на депилатоара.

krem4et0
08-23-2006, 14:09
Е с депилатоара е малко по-добре.Все пак не ги бръснеш под ъгъл,а се разлага целия косъм.Аз само депилатоар ползвам-2 пъти в седмицата и съм много доволна.И като поникнат не са така твърди и тъмни.

krem4et0
08-23-2006, 14:10
Я някой с опит да каже дали от депилатоара космите изтъняват или ефектът е като със самобръсначка? Моите са станали огромни...

Ефектът е същият само дето понасяш гадната миризма на депилатоара.
Аз си взех на ELEA депилатоар за чувствителни зони и не мирише лошо-даже е приятно!

`Death`Whore`
08-23-2006, 14:25
Е с депилатоара е малко по-добре.Все пак не ги бръснеш под ъгъл,а се разлага целия косъм.Аз само депилатоар ползвам-2 пъти в седмицата и съм много доволна.И като поникнат не са така твърди и тъмни.
Това исках да знам...защото моите са станалите доста гадни...