PDA

View Full Version : Пирсинг на веждата..



keni25
08-22-2006, 16:27
имам малко олигофренски вапрос..сложих си пирсинг на веждата преди 3 седмици и сега искам да го махна за малко ама проблема е че не знам КАК а в момента няма кои да питам .. ако някои ми каже как да я махна тая обица ще съм му благодарен ;)

IdiOtKa
08-22-2006, 16:33
развиваш топчето ...
едното топче се развива и като го развиеш тои сам пада или пък го махаш ...
то е логично ...аа бтв ...може малко трудно да се развива но с по големи усилия ще оспееш ... ти наистина ли до ся не си си махал обицата #-o ..както и да е ..успех

GothicGirl
08-22-2006, 16:56
имам малко олигофренски вапрос..сложих си пирсинг на веждата преди 3 седмици и сега искам да го махна за малко ама проблема е че не знам КАК а в момента няма кои да питам .. ако някои ми каже как да я махна тая обица ще съм му благодарен ;)

иди в студиото, където са ти я сложили, за да ти я махнае професионалист. чудиш се защо е нужно всичко това? ами нали не искаш да стане някаква инфекция и да имаш неприятности с кожата на лицето дълго време :wink:

`Death`Whore`
08-22-2006, 16:57
Готикгърл, имаш ли пиърсинг? Какви глупости говориш?

GothicGirl
08-22-2006, 17:01
Готикгърл, имаш ли пиърсинг? Какви глупости говориш?
имала съм на езика и поради факти, които ще премълча съм се наплашила. По-добре така - да иде там. да го прочистят. Защото аз правих много неща на своя глава и добре че ми се размина нещо ужасно.

`Death`Whore`
08-22-2006, 17:03
Езикът е друго. Може да се инфектира сериозно езика и да се изгубят вкусовите способности...а на веждата най-много да остане белег. Достатъчно е човек да си измие ръцете и да им сложи спирт...и няма да замърси дупките.

GothicGirl
08-22-2006, 17:04
Езикът е друго. Може да се инфектира сериозно езика и да се изгубят вкусовите способности...а на веждата най-много да остане белег. Достатъчно е човек да си измие ръцете и да им сложи спирт...и няма да замърси дупките.

виж, и аз предполагах така. знам че езика е къде-къде по-опасно място..но малко повече предпазливост не вреди, все пак това е лице.

forrzi
08-26-2006, 12:35
`Death`Whore`
КАТО НЕЗНАЕШ НЕ ПИШИ!
професионалист ми е казвал НИКОГА да не третирам със спирт това място,дори за промивка
НИКОГА-добри и на ръцете

дупката се замърсява -най-добре отиди при специалист,или ако не можеш купи си кислородна вода и бивацин
опитай се да го развъртиш,но понеже затягат доста силно първата обеца е възможно да го разраниш
в студио на-добре

`Death`Whore`
08-26-2006, 12:37
Слагала съм спирт на пиърсингите си и нищо не им е ставало! Не казвай какво ти е казал специалист, а кажи от собствения си опит какво знаеш.

forrzi
08-26-2006, 12:50
че трябва да се ходи в студио

`Death`Whore`
08-26-2006, 12:52
По-добре е да се отиде в студио, но и в домашни условия няма проблем. И какво ще ми кажат в студиото? Да промивам с кислородна вода например...обаче веждата ми гнояса от кислородната вода, а докато я промивах със спирт, нямаше абсолютно никакви проблеми.

Boot*
08-26-2006, 12:59
В интерес на истината и аз си поливах пиърсите със спирт и до сега с никой не съм имала проблем. Кислородната вода нещо не ми понася изобщо...

08-27-2006, 23:02
По-добре е да се отиде в студио, но и в домашни условия няма проблем. И какво ще ми кажат в студиото? Да промивам с кислородна вода например...обаче веждата ми гнояса от кислородната вода, а докато я промивах със спирт, нямаше абсолютно никакви проблеми.

Не е вярно!
На веждата не може да си правиш пиърсинг вкъщи!Точно там има много важни лицеви мускули и ако не знаеш точно как и къде да си го продупчиш може да ти се свлече целият участък и да заприличаш на смърчосана ябълка!

fake
08-28-2006, 00:36
^никъде не може да си правиш пиърсинг вкъщи, освен ако не знаеш за кфо става въпрос...демек ти точно със сигурност не може вкъщи...
нищо няма да ти се свлече, нервите са в средата на веждата, точно там пък пиърсинга не се слага;)...брех, аз с мойта два пъти дупчена(сама) вежда...тряя ми се е свлякла цялата лява половина на лицето...баси как ли щях да изглеждам...

DarkSanctuary
08-28-2006, 04:49
Абе, forrzi, спирта определено не вреди...поне на мен и на много други познати, които са го използвали за дезинфекция и т.н. на пърсите си! Аре стига глупости са!
Между другото трябва да си 'баси злето и левка, да не можеш в домашни условия да си свалиш и промиеш пиърса, ако си толкова смотан и незапознат за к'во изобщо си го слагал..