PDA

View Full Version : Obezkosmqvane s epilator



SAMO_LEVSKI
08-22-2006, 17:36
Zdraveite tiinove,kajete mi na koi mesta moga da se obezkosmqvam s epilator bez da se pritesnqvam i kak da se predpazq ot obrivite i drugi strani4ki efekti.
Zna4i vzeh si epilator Neo ot tozi za 25lv.

Moga li s nego da si maham edni malki kosum4eta po gurba?Tva nai mnogo me interesuva!
Sled tova podhodq6t li e za mahane na kosmi po gurdite i korema.
A mogat li da se mahat i kosmite pod mi6nicite s nego i po slabinite,za6toto brusneneto super mnogo me drazni i gi pravi po debeli a s depilaciq nesmeq da si maham kosmite po slabinite!

Ako nqkoe mom4e se e epiliral nqkude da spodeli opit.
Su6to taka opasno li e ako zaka4a nqkoq benka s epilatora,ili mahna kosum4e v neq?I kak moga da se predpazq ot obrivite i podkojniq rastej na kosmite?

Vie ste :)

Eleonora
08-22-2006, 17:50
Ми аз епилатор използвам само за краката :) .После ако се напръскаш с нещо, ще се махнат пъпчиците.А относно космите по гърба не е ли по-добре да използваш депилатор. :roll:

vesitu
08-22-2006, 20:47
По принцип с епилатора можеш да си махаш космите където си поискаш въпроса е, че на някои места е доста болезнено, още повече ако не си свикнал/а да се обезкосмяваш с епилатор.Но по- принцип няма проблеми да го използваш и за корем, гърди и т.н.

^sladyranka`
08-22-2006, 22:03
Otgovorite na vsi4ki tezi vaprosi sa napisani na listovkata(knijkata s okazaniqta).Po princip moje6 da izpolzva6 epilatora za vsi4ki mesta,stiga da ponasq6 bolkata.Ne e hubavo da se epilirat bemki ,oba4e ne mislq 4e 6te e fatalno ako zaka4i6 nqkoe kosam4e.Predi da po4ne6 da se epilira6 se izkapi ,a sled epilaciqta se namaji s nqkakvo ovlajnqva6to krem4e(moje i mlqko za tqlo).Ne se kapi pone 2 4asa sled epilaciqta.Mislq 4e tova e vsi4ko.

SAMO_LEVSKI
08-24-2006, 20:18
Otgovorite na vsi4ki tezi vaprosi sa napisani na listovkata(knijkata s okazaniqta).Po princip moje6 da izpolzva6 epilatora za vsi4ki mesta,stiga da ponasq6 bolkata.Ne e hubavo da se epilirat bemki ,oba4e ne mislq 4e 6te e fatalno ako zaka4i6 nqkoe kosam4e.Predi da po4ne6 da se epilira6 se izkapi ,a sled epilaciqta se namaji s nqkakvo ovlajnqva6to krem4e(moje i mlqko za tqlo).Ne se kapi pone 2 4asa sled epilaciqta.Mislq 4e tova e vsi4ko.

Mnogo blagodarq!