PDA

View Full Version : maika mi reagira stranno na tva 4e iskam da mahna vs ot dolu



08-22-2006, 18:41
iskam da mahna vs ot dolu na 13 sam i onege maham samo tva ostrani v bekini liniata i v4era maika mi zapisa 4as pak pri kozmeti4kata i az i kazah 4e iskam da mahna vs toia put kato misleh 4e tq 6e me podkrepi ne sam predpolagala 4e 6e reagira taka 6iala sam da polu4a bialo te4enie tva viarno li e i 4e ne slu4aino jenata ima kosmi tam dolu te predpazvali ot infekcii citiram"da stane6 kat gol ohliov" a ug misleh 4e maika mi ne e konservatina ili pone po drugi otno6enia ta na men mi stana neudobno i nz kakvo da pravia iskam da mahna vs ot dolu no me e strah viarno da ne hvana niakva infekcia a ako kaga na kozmeti4kata tq 6e mi i mahne ma maika mi hodi su6o pri nea i moge da i kage toez 6e i kage pffff ko da praa pls za suvet?????????? :? :cry:

Obitax
08-22-2006, 18:48
iskam da mahna vs ot dolu na 13 sam i onege maham samo tva ostrani v bekini liniata i v4era maika mi zapisa 4as pak pri kozmeti4kata i az i kazah 4e iskam da mahna vs toia put kato misleh 4e tq 6e me podkrepi ne sam predpolagala 4e 6e reagira taka 6iala sam da polu4a bialo te4enie tva viarno li e i 4e ne slu4aino jenata ima kosmi tam dolu te predpazvali ot infekcii citiram"da stane6 kat gol ohliov" a ug misleh 4e maika mi ne e konservatina ili pone po drugi otno6enia ta na men mi stana neudobno i nz kakvo da pravia iskam da mahna vs ot dolu no me e strah viarno da ne hvana niakva infekcia a ako kaga na kozmeti4kata tq 6e mi i mahne ma maika mi hodi su6o pri nea i moge da i kage toez 6e i kage pffff ko da praa pls za suvet?????????? :? :cry:

ako si podmiva6 parjolata nqma da ima6 griji .

Pimki
08-22-2006, 19:24
ne sam 4yvala do sq za infekcii :-s ma az sam na 14 maham si si4ko i ni6to ne mi stava :| tai4e nqma nujda da se trevoji6 :roll:

strange__
08-22-2006, 21:57
По принцип тези косми наистина не са случайно там :wink: Но ако ти си спазваш някаква лична хигиена няма да имаш проблеми...в крайна сметка ти инфекция можеш да получиш и със космите,не си застрахована :roll: Ако ще се чувстваш по-добре без тях ги махни по някакъв начин и обясни на майка ти,че така се чувстваш по-комфортно и така...дано те разбере ;-)

Mystery
08-22-2006, 22:11
Инфекция можеш да получиш при лоша лична хигиена. Махай космите, щом ще ти е по-добре без тях.

ninsy
08-22-2006, 22:33
немисля че ако си махнеш космите там "долу" ще получиш бяло течение,то не се получава от това!Щом искаш и ще ти е по добре,махни сичко.

Отговор
08-22-2006, 22:40
Махни ги,да не ти пука кво вика майка ти..

^sladyranka`
08-22-2006, 22:54
Ne mislq 4e 6te stane nqkakva infekciq ili pak 6te polu4i6 bqlo te4enie.Pogovori s maika ti i obqsni 4e taka ne se 4uvstva6 komfortno .

08-23-2006, 00:02
abe mila,kaji na maika ti,4e bqloto te4enie e normalno i vsqka jena go ima,to e estestvenata sreda na vlagali6teto i imenno to predpazva ot navlizane na mikrobi.infekcii moje6 da polu4i6 ot kakvo li ne,kosmite nqma da te predpazqt.brusni se nai dobre,hem 6te si po 4ista,hem za tebe,puk i kato sloji6 belio ne epriqtno da ti se gledat kosmite.

ELiTyYy
08-23-2006, 00:10
mahai gi tes kosmi ... edno 4e e super gnusno ... vtoro... maika ti samo v ga6tite li ti gleda ?! ... mahni gi sama s epilator - i nqma da razbere.. ctctc

Angel_Girl
08-23-2006, 01:04
Бяло течение няма да получиш от това, че ще си махнеш космите по половите органи. Инфекция може да получиш от лоша лична хигиена, а не от това, че нямаш косми от долу. За това ако наистина ти е по-добре без тях ги махай. Майка ти неможе да ти казже дали да го махнеш или не, защото това си е лично твой избор и за теб не за нея. Обясни й по някакъв начин.

Malko_kote
08-23-2006, 02:42
Poslu6ai maika si :wink:

sexY_mackA90
08-23-2006, 08:20
Abe kosmite ne mogat da te predpazqt!!!a bqloto te4enie e normalno az si gi maxam ot kogato sum na 13 i nishty mi nqma infekcii se polu4avat ot losha xigiena!!!taka 4e obqsni tfa na maika ti ii kaji i 4e bez kosmi shte se 4uvstvash po-dybre ako tq pak ti kaje "ne" prosto sama si gi maxni!!!Uspex macko ;)

Отговор
08-23-2006, 09:49
abe mila,kaji na maika ti,4e bqloto te4enie e normalno i vsqka jena go ima,to e estestvenata sreda na vlagali6teto i imenno to predpazva ot navlizane na mikrobi
Хаха,такова нещо не бях чувал... :lol:

Boot
08-23-2006, 09:55
abe mila,kaji na maika ti,4e bqloto te4enie e normalno i vsqka jena go ima,to e estestvenata sreda na vlagali6teto i imenno to predpazva ot navlizane na mikrobi.

Не правиш разлика между бяло течение и естествено вагинално течение.
Бялото течение е признак на инфекция (примерно), а естественото вагинално си е... естествено.

Sophie
08-23-2006, 14:05
abe mila,kaji na maika ti,4e bqloto te4enie e normalno i vsqka jena go ima,to e estestvenata sreda na vlagali6teto i imenno to predpazva ot navlizane na mikrobi.

Не правиш разлика между бяло течение и естествено вагинално течение.
Бялото течение е признак на инфекция (примерно), а естественото вагинално си е... естествено.


e az imam bqlo te4enie o6te ot predi da mi doide menstruaciqta i opredeleno nqmam nikakva infekciq..abe vijte za kakvo stava vupros



Бяло течение (fluor genitalis)

Анотация:
Бялото течение, заедно с болката и кръвотечението, е един от най- честите симптоми в гинекологията. Приблизително всяка трета пациентка търси лекарска помощ по повод бяло течение. Няма жена, която поне веднъж в живота си да не е била обезпокоявана от този симптом.

Описание:
Бялото течение, заедно с болката и кръвотечението, е един от най- честите симптоми в гинекологията. Приблизително всяка трета пациентка търси лекарска помощ по повод бяло течение. Няма жена, която поне веднъж в живота си да не е била обезпокоявана от този симптом. Влажността на женските полови органи до известни граници се приема за нормална. Нормалното влагалищно съдържимо не изтича през вулвата. То е бяло на цвят и с пастовидна консистенция. Усиленото изтичане на секрет се означава като флуор. Течението може да бъде рядко, гъсто, пенесто, белезникаво, жълтеникаво, кръвенисто и др. Понякога то се придружава с чувство на дразнене, сърбеж или тежест в таза. Гениталният флуор може да се дължи на различни основни заболявания. Причинителите могат да бъдат протозои, микози, бактерий, вируси Равновесието на влагалищната екосистема е много деликатно, лабилно и лесно може да бъде нарушено от външни и вътрешни фактори. Най - чест източник на генитален флуор е влагалището. Нормалното влагалищно съдържимо е 1-2 гр., то е полутечно, пастовидно. При възпалителни изменения се нарушава баланса между трансудацията и резорбцията на течната съставка на влагалищното съдържимо, то се увеличава и започва да изтича навън, мокри вулвата и зацапва бельото. Влагалището има един гениално сътворен от природата биологичен защитен механизъм, който пречи на проникването на инфекция в горните отдели на женския генитален тракт. Физиологично този механизъм отслабва по време на менструация. Могат да го отслабят и други фактори: недостатъчно затваряне на вулвата /родови травми, десцензус/, лоша хигиена, чужди тела, чести и неадекватни влагалищни промивки, хормонални смущения, антибиотична терапия, тежкия хормонален дефицит /менопауза, оперативно отстраняване на яйчниците/ и др. фактори. Методи за изследване на влагалищната среда: 1. Бактериоскопско изследване на влагалищната чистота - изследване с микроскоп на влагалищна натривка. 2. Културално изследване: посевки на специални хранителни среди, които дават възможност за точно идентифициране на микроорганизма - причинител. Повишаването на бялото течение може да се дължи и на причинии от друго естество. При съставяне на план за лечение трябва да се съобразим с топографията на флуора и причината за засилената секреция, да изолираме ако е възможно микробиологичния причинител. Едва тогава лечението ще бъде ефективно.

krem4et0
08-23-2006, 15:03
Е,косъмчетата там наистина си имат роля-иначе защо би ги имало-те топлят така важните органи и са механично бариера срещу разни нечистоти.Същата е ролята да речем на веждите.за жалост вече на никой не му пука за естествените неща-природата си знае защо да има косми там.Сега всеки се срамува-да си го кажем направо-срам ви е да се съблечете пред гаджето,ако имате косми.Хигиена,ала бала-всичко опира до това.А знаете ли,че обезкосмяването е разпространено предимно в Средна и Източна Европа.За това и ние да прихванем тази мода.Преди 20 години изобщо не се е говорило за това-никой не го е правил.вижте даже стари броеве на Плейбой-окосмени жени.не можем да променим нравите и се съобразяваме.От както аз се обезкосмявам имам бяло течение-преди нямах.Майката природа си казва думата!

ThePainIsReaL
08-23-2006, 22:09
1. Спазваш добра лична хигиена
2.Махаш си космите , при свършен факт майка ти какво може да направи? Нека ти кажа - да помрънка около 5-6мин ... Нима те е шубе от това :mrgreen:

ista
08-23-2006, 23:09
ама това родителите са гадно племе... чудат се само какво да измислят, за да не стане твойто. това не е вярно. аз махам всичко и нямам такова бяло течение. това са Г Л У П О С Т И. и споко - тя няма право да ти казва как да се грижиш за тялото си. ако искаш ще си ги махнеш всичките, ако искаи ще си ходиш космата като горила.

Crawling_Soul_f_
08-26-2006, 00:25
майка ти на колко години е бе ? и ко ти пука ко ти говори тя? земи си махни космите кат не ти харесват, мн ясно че няя да ги трайш! :lol: то иначе си е ебаси гнусното ....

fjv
08-26-2006, 22:47
az bez da q pitam q obrusnah ama sq nekvi pyp4ici se poqviha nz [-(