PDA

View Full Version : golqm bust ili malko dupe



marakuq_baby
08-23-2006, 17:48
Zdraveite na vsi4ki!Eto i moq problem-predi bqh mnogo slaba-45kg.ne haresvah tova 4e imam maluk bust(84sm)i mnogo slabo lice zaradi koeto izglejdah bolnava.sega ot izvestno vreme ponapulnqh i izglejdam mnogo dobre v lice,bustut mi e nad 90sm a koremut mi e se taka stegnat i s plo4ki.oba4e imam edin drug problem-dupeto mi sa6to se pozakrugli i ot 89 stana 94sm. ponqkoga otkrovenno ne se haresvam s vpiti pantaloni.kato cqlo haresvam tqloto si no bih predpo4ela da si varna malkoto dupence i po4ti klio6tavi bedra.razbira se s dieta bih mogla da svalq tezi nqkolko kg koito ka4ih no togava 6te namalq otnovo grudnata si obikolka i 6te otslabna v lice.Kakvo da napravq 4e da otslabna samo v dolnata 4ast na tqloto si?da pravq uprajneniq li i kakvi?ili kolelo?ili nqkakuv hranitelen rejim?ve4e namalih hlaqba i mazninite no neznam...molq ako nqkoi znae ne6to po vaprosa da mi pomogne! :D

RoyTheReaper
08-23-2006, 17:53
недей да отслабваш, така си си добре. хубавите дупе и бедра са закръглени, а не кльощави. щом и корема ти е с плочки, значи си перфектна ;)

neutravlad
08-23-2006, 18:01
Покажи снимки да погледаме :-D

MiRaCuLiXbb
08-23-2006, 18:09
Не можеш да отслабнеш само от дадено място на тялото. Живота е суров и несправедлив...
ПП Така че реши дали искаш да отслабнеш или не.

ThePainIsReaL
08-23-2006, 21:48
Така,както си го описала ,си много добре. Но все пак можеш винаги да стегнеш дупето и бедрата , ако разбира се са се отпуснали от диетата.Но ако и те са стегнати - та ти си прекрасна млада дама :mrgreen: Йей .. какви думи казах , не се сърди :-D

Peyton
08-25-2006, 14:19
Лично аз не знам преди бях понапълняла но гърдите ми бяха много големи отслабнах и в момента гърдите ми са малко по-големи от нормалното дупето също ми е перфектно и незнам какво да ти кажа но знам че бях остлабнала доста и ми се наложи да кача малко защото винаги бях с торбички под очите една бледа и не изглеждах добре качих 2 кг. и сега според мен съм си идеална лично аз много се харесвам

Crawling_Soul_f_
08-25-2006, 17:15
миличка ти авер имаш ли си? ако е тъй и ако той се кефи на тебе и те обича каквато си няма смисъл да се подлагаш на диети...а според описанието си мн добре :D

malka_kukla
08-25-2006, 22:15
za malko i stegnato dupe,hodi na fitnes.ako ne,sloji edin stol,hvani se za oblegalkata mu i rqzko nazad i nagore izhvarvqi kraka.v hudojestvenata gimnastika tova uprajnenie se na4i4a batman.tova go pravi po 20 puti s ediniq i s drugiq krak.nqkolko serii sa ti dostatu4ni.sled 2 sedmici 6te zabeleji6 po stegnato dupe i po malko.

malko mace
10-25-2006, 13:50
Oh,milichka,i az sam pred sravnitelno sachtata dilema-az ne moga moiata da recha,pak ti iskach i tvoiata!Inache ti triabva da si rechich-znam,che e po-lesno drugite da kajat vmesto teb,no tova si e tvoiat lichen izbor,vse pak,cicite i dupeto sa si tvoi!V zavisimost ot tvoiata precenka i ot tova kak se chuvstvach dobre,privlekatelna i udobno v kojata si,rechenieto chte iznikne ot samosebe si v glavata ti!(pri men obache ne stava,ama ne me gleday mene! :| )

gabionka
10-25-2006, 21:13
zdrasti emi az nqmam golemi gardi,daje za vuzrasta mi sa malki,no za smetka na tova imam malko stegnato dupe tova e lubimata mi 4ast ot tqlata mislia 4e izglejdam dobre i bez goliam biust.a 6tom ima6 i goliam biust i po zakrugleno dupe si si mnogo dobr4e ne se pritesnqvai mom4etata xaresvat pove4e po zakruglei momi4eta tovaa e moiat suvet ne otslabvai!

pambalina
04-05-2008, 18:06
mnogoooo si haresvah gardite ,naposleduk po4naha da me bolqt silno i zabelqah da se poqvqvat violetovi strii vednaga zeh merki za6toto v na4aloto sa le4imi,zapo4nah da se maja sus zehtin,uprajneniq i se nadqvam da ima efekt,na vsi4koto otgore sum v canada i neznam kakvo da kupuvam,nqkoi ako znae doma6na recepta da kaje,4e 6te se poburkam ako im stane ne6to,stegnati sa mi perfectna forma ama mai iskat o6te da rastut :) ttctc kvi sa nahalni,ina4e milo momi4e ne si razvalqi figurata s dietiiiiiiii NEDEIII :-D qj po 5 puti na den taka 6te ima6 energiq i 6te iska6 da q izrazhodva6 ne qde6 li nqma6 energiq i te MURZI i sld stava6 debela,taka si perfectna,no za da zapazi6 forma ...produljavai s uprajneniqta
USPEH ! :-)

LuCiFersAngeL
04-05-2008, 19:47
golqm bust ili malko dupe
малко дупе :-|

plamka
04-05-2008, 19:55
Мила, 84 см. гръдна обиколка не е толкова малък бюст. Не си разваляй дупето заради един бюст, който на всичкото отгоре има достатъчно време да расте. Лично мнение де. :)

maroon
04-05-2008, 20:42
golqm bust ili malko dupe
малко дупе :-|
+1
:-) ей, трябва да сваля 3 кг... encule!

AliceSw
04-05-2008, 20:52
не че нещо, ама той така или иначе не ти е особено голям бюста...по-добре с хубав задник 8-)

o0ps
04-05-2008, 21:02
Дааам определено малкото дупе е за предпочитане :-D

1nnocenT
04-06-2008, 12:32
според мен хубаво е да си с малко дупе ама да има кфо да се барне не да е само кожа и кости и някои като те барне да си изръби ръката в костите ти :D :D :D

BeboP
04-06-2008, 13:30
Нормален бюст и нормално дупе... 8-)