PDA

View Full Version : По-светъл цвят на кожата...КАК?



08-24-2006, 07:53
Зная,че всички са луднали и са хукнали да ходят по солариуми,за по-тъмен цвят на кожата,но аз пък искам по-светъл :::
Принципно съм си беличка,не от най-белите,но ми е бяла кожата,но след като ходих на море изгорях доста неравномерно,само някои участъци са с тен и сега е смешно,за това искам ако има някакъв начин да си върна предишния цвят на кожата :? възможно ли е?

sladkoto_viki92
08-24-2006, 08:10
ami spord men nqma na4in da si vuzvurne6 predi6niq cvqt na kojata.trqbva da iz4aka6 da ti padne tena ili drugiqt variqnt e da go napravi6 po-ravnomeren :-k dano sum pomognala

I_love_dead_people
08-24-2006, 09:08
Eто ти една домашна рецепта за по-светла кожа.
Върху филия хляб се намазва кисело мляко (на по-дебел слой), за да му попие водата. След това млякото се маха от хляба и се разбърква с един стрит на прах аспирин. Разнася се върху кожата на лицето, шията и деколтето на не много дебел слой и стои докато изсъхне (около 15-20 мин.) Може преди да го измиете да го "отроните" от намазаните места с масажни движения (действа като пилинг) и след това се отмива с хладка вода. Има и дезинфекциращ ефект.

Ice_Queen
08-24-2006, 09:34
ахахах изобщо не ти и трябва да си по-бяла. аз съм като сирене и непрекъснато чувам подмятания на тая тема...а хем съм с черна коса и ми отива,хем все някой ще се намери да каже : ех,ама отиди малко на солариум бе .. ](*,) =;

08-24-2006, 09:51
@Ice_Queen,и аз бях така до скоро,и моята коса е тъмна и много повече ми отива да съм със светъл тен,а относно подмятанията,аз не им обръщам внимание,има ги и при мен,но не ми пречат :wink:

08-24-2006, 10:00
@Ice_Queen,и аз бях така до скоро,и моята коса е тъмна и много повече ми отива да съм със светъл тен,а относно подмятанията,аз не им обръщам внимание,има ги и при мен,но не ми пречат :wink:
:smt023 samo taka ;) a za svetul ten...poneje i az vupreki vs si go haresvam - vzimam si 1 toaletno mlqko s krastavi4ka. btw 4etoh 4e to4no krasvaticata izbelva :)

Ice_Queen
08-24-2006, 10:01
@Ice_Queen,и аз бях така до скоро,и моята коса е тъмна и много повече ми отива да съм със светъл тен,а относно подмятанията,аз не им обръщам внимание,има ги и при мен,но не ми пречат :wink:
:smt023 samo taka ;) a za svetul ten...poneje i az vupreki vs si go haresvam - vzimam si 1 toaletno mlqko s krastavi4ka. btw 4etoh 4e to4no krasvaticata izbelva :)

^sladyranka`
08-24-2006, 10:05
Mislq 4e e nevazmojno :!:

08-24-2006, 11:29
Eто ти една домашна рецепта за по-светла кожа.
Върху филия хляб се намазва кисело мляко (на по-дебел слой), за да му попие водата. След това млякото се маха от хляба и се разбърква с един стрит на прах аспирин. Разнася се върху кожата на лицето, шията и деколтето на не много дебел слой и стои докато изсъхне (около 15-20 мин.) Може преди да го измиете да го "отроните" от намазаните места с масажни движения (действа като пилинг) и след това се отмива с хладка вода. Има и дезинфекциращ ефект.
Н им обръщай внимание,в миналото,когато се е ценяла истинската красота символ за женствеността и за аристократичност е била бялата кожа.И аз си мисля,че на черна коса е мн хубаво бяла кожа,не си увреждай кожата с тъпите солариуми! [-X

08-24-2006, 12:43
Н им обръщай внимание,в миналото,когато се е ценяла истинската красота символ за женствеността и за аристократичност е била бялата кожа.И аз си мисля,че на черна коса е мн хубаво бяла кожа,не си увреждай кожата с тъпите солариуми!
И аз така мисля,точно за това смятам да пробвам това,което ми препоръча ice_queen,защото искам ефект за цялото тяло,не само за лицето и врата :) Иначе благодаря и за другия съвет :wink:

forrzi
08-24-2006, 13:17
винаги съми искала бяла кожа...моята не е много бяла,ама не е и много тъмна
майка ми ми каза за някакъв крем,но бил вреден

malka_kukla
08-24-2006, 14:35
mi to s te4enie na vremeto 6te ti stane pak razvnomeren cveta na kojata,ako iska6 probvai ima kremove za izbelvane na kojata,mislq 4e sa za lice,otidi v aptekata i pitai.

08-25-2006, 19:30
Зная,че всички са луднали и са хукнали да ходят по солариуми,за по-тъмен цвят на кожата,но аз пък искам по-светъл :::
Принципно съм си беличка,не от най-белите,но ми е бяла кожата,но след като ходих на море изгорях доста неравномерно,само някои участъци са с тен и сега е смешно,за това искам ако има някакъв начин да си върна предишния цвят на кожата :? възможно ли е?
kypi se po-4esto nedei da hodi6 na plaj pove4e i kato se kypi6 vzima iztrivlaka za kir i trykai!

christina_aguilera
08-25-2006, 22:45
А на руса коса какъв тен повече отива-много свтъл или малко по-тъмничък(в смисъл почернял от слънцето)?

`Death`Whore`
08-25-2006, 22:57
Виждала ли си природно рус човек с тъмна кожа?

Пепи Пекторалиса
08-25-2006, 23:39
Абе вие дебили ли сте питат как да се изсветли кожата, а дотук само малоумни офтопици.

Има кремове съдържащи цинк, които изсветляват, но ефекта е минимален. Генът определя основно.
Също така и химическият пилинг помага.
Има и препарати(забранени), които имат силно въздействие, но ще се въздържа.

`Death`Whore`
08-25-2006, 23:45
Ами ако лицето по ген е бяло, а е почерняло от слънцето?

Пепи Пекторалиса
08-25-2006, 23:50
Ами ако лицето по ген е бяло, а е почерняло от слънцето?
Ми пилинг(ако е химически още по-добре). Има един пилинг с някакви гъби забравих марката дето е много силен примерно. Нали уж сте момичета аз ви обяснявам тия работи!?! :shock:

`Death`Whore`
08-25-2006, 23:52
Аз не ползвам женски работи и принципно нямам проблеми с лицето...само слънцето това лято ми направи проблеми. Благодаря все пак.